Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • Aguś93 Autorytet
    Postów: 682 158

    Wysłany: 22 listopada 2021, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam dziś transfer 🤞🤞
    było 1,5 h opóźnienia z transferami 😊

    nick nieaktualny, Mysza28, dobuska, Motyl12, Katrin83, fresaaa, katrinka2609 lubią tę wiadomość

    11.18 Histeroskopia ,2xIUI :(
    06.19 In Vitro- 5 zarodków, po badaniu 3 zdrowe
    07.19 Transfer :(, 12.19 Transfer :(
    05.20 Transfer :(
    Zmiana kliniki -2 i 3 procedura in vitro- beta 0 lub biochemiczne
    Zmiana kliniki - 4 procedura
    22.11 transfer 4bb i 3ba
    7dpt 165🍀
    9dpt 372🍀
    11dpt 601🍀
    14 dpt 1081🍀
    21 dpt wizyta są 2 zarodki 👊🍀
    34 dpt Mamy jedno ❤
    Powrót po rodzeństwo
    Transfer 28.10.25
    28dpt mamy ❤️
    9+3 tc 💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2021, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś93 wrote:
    Ja miałam dziś transfer 🤞🤞
    było 1,5 h opóźnienia z transferami 😊

    Aguś trzymam kciuki za powodzenie 🍀🍀🍀✊✊✊

    Aguś93 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2021, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zrobiłam badania na wrodzoną trombofilię i mam tylko mthfr hetero. Cieszę się, że nie muszę się kłuć dodatkowo ;). Pozostaje mi się modlić, żeby następny transfer nie skończył się jak pierwszy, żeby okazało się, że był to jednorazowy przypadek 🙄.

    fresaaa, agulla1 lubią tę wiadomość

  • mo_Nika Autorytet
    Postów: 614 659

    Wysłany: 22 listopada 2021, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoanniks super, że tylko jedna mutacja i to MTHFR hetero :) heparyna to nic przyjemnego :/

    A właśnie odnośnie heparyny. Czy trzeba ją brać zawsze o tej samej porze? Biorę clexane zawsze o 20stej, ale jutro wyjeżdżam i tak myślę czy coś się stanie jak wezmę wyjątkowo jutro o 17stej?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    3jgxcsqva773duy4.png
  • Mysza28 Autorytet
    Postów: 949 525

    Wysłany: 22 listopada 2021, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś93 wrote:
    Ja miałam dziś transfer 🤞🤞
    było 1,5 h opóźnienia z transferami 😊
    To już chyba standard, też miałam prawie 2h opóźnienia. Powodzenia, 3 mam kciuki 👊👊👊

    Aguś93 lubi tę wiadomość

  • lindalia Autorytet
    Postów: 2324 1378

    Wysłany: 22 listopada 2021, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mo_Nika wrote:
    Dżoanniks super, że tylko jedna mutacja i to MTHFR hetero :) heparyna to nic przyjemnego :/

    A właśnie odnośnie heparyny. Czy trzeba ją brać zawsze o tej samej porze? Biorę clexane zawsze o 20stej, ale jutro wyjeżdżam i tak myślę czy coś się stanie jak wezmę wyjątkowo jutro o 17stej?
    Raczej nie. Ja od początku, czyli od dnia transferu heparynę biorę "pod wieczór ", czyli między 17:00, a 20:00. :)

    mo_Nika, Aguś93 lubią tę wiadomość

  • Marta123 Autorytet
    Postów: 332 273

    Wysłany: 22 listopada 2021, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś93 wrote:
    Ja miałam dziś transfer 🤞🤞
    było 1,5 h opóźnienia z transferami 😊
    Kciuki za kropka ✊✊✊ żeby się ładnie zadomowił 😊
    Dżoanniks to dobra wiadomość 🙂im mniej igieł tym lepiej 😁 chociaż nie wiem jak Wy, ale ja kiedyś panicznie bałam się sama sobie zrobić zastrzyk, długo mąż musiał mi robić 🙈 a teraz ? Pyk pyk i już… jednak do wszystkiego idzie się przyzwyczaić

    nick nieaktualny, Aguś93 lubią tę wiadomość

    6 lat starań
    🙍🏼‍♀️: Endometrioza II stopnia (9.03.2020 - usunięcie ognisk i 2 polipów )
    kariotyp prawidłowy
    PAI-1 układ homozygotyczny
    MTHFR C677T hetero
    MTFHR A1298C hetero
    Białko S - lekko poniżej normy
    Reszta badań ok
    AMH - 1,83

    🙎🏻‍♂️: kariotyp prawidłowy
    Nasienie - ok

    2IUI- nieudane

    12.2020
    -Pierwsza procedura, protokół krótki
    6 pobranych, 6 zapłodnionych: do 3 dnia 6, do 5 dnia dotrwały 2 blaski 🍀🍀
    -12.2020 Transfer świeżynki 😔
    (Prolutex 1x1, progesteron 200mg 3x1)
    -2.03.2021 transfer 5 dniowego ❄️ 😔
    (Prolutex 1x1, progesteron 200mg 3x1, matypred 2x1, estrofem 3x1, neoparin 40 1x1, Acard 150mg)

    10.2021 II Procedura
    Mamy ❄️❄️❄️❄️🥰
  • Motyl12 Autorytet
    Postów: 1105 1284

    Wysłany: 22 listopada 2021, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś-kciuki na powodzenie transferu✊💗oby kropek został w brzuszku i zrobił Wam prezent świąteczny😍🎉

    Aguś93 lubi tę wiadomość

    Udane 2IVF-Zdarzył się cud😍
    Maj 2022r-rodzi się synuś🤱💙
  • mo_Nika Autorytet
    Postów: 614 659

    Wysłany: 22 listopada 2021, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    Raczej nie. Ja od początku, czyli od dnia transferu heparynę biorę "pod wieczór ", czyli między 17:00, a 20:00. :)

    Dzięki :)

    3jgxcsqva773duy4.png
  • Motyl12 Autorytet
    Postów: 1105 1284

    Wysłany: 22 listopada 2021, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza, ze mną był mąż na wizycie serduszkowej. Zapytałam dr K czy może wejść ze mną i nie było problemu. Mało tego-mąż nagrał filmik z pierwszego usg z dużego drugiego ekranu z bijącym serduszkiem i mamy pamiątke jakich mało!😍
    Byłam też kiedyś na nie planowanej wizycie u dr L bo ustaly mi wszystkie dolegliwości ciazowe i mąż też mógł wejść ze mną;) powodzenia✊💗

    Mysza28, Aguś93 lubią tę wiadomość

    Udane 2IVF-Zdarzył się cud😍
    Maj 2022r-rodzi się synuś🤱💙
  • mo_Nika Autorytet
    Postów: 614 659

    Wysłany: 22 listopada 2021, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza28 wrote:
    To już chyba standard, też miałam prawie 2h opóźnienia. Powodzenia, 3 mam kciuki 👊👊👊

    Dokładnie, to już pomału taki standard z tym opóźnieniem. U mnie na scratchingu 2h opóźnienia, ostatni transfer to samo - miałam na 14stą, a wyszłam z kliniki o 16.20 :/

    Całe szczęście, że póki co wizyty i monitoringi idą w miarę planowo :)

    Mysza28, Aguś93 lubią tę wiadomość

    3jgxcsqva773duy4.png
  • Motyl12 Autorytet
    Postów: 1105 1284

    Wysłany: 22 listopada 2021, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie do ciążówek🤰👶 robiła któraś z Was połówkowe na nfz w poznaniu i może polecić miejsce czy wszystkie robilyscie prywatnie?jak prywatnie ile ewentualnie płaciłyście?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2021, 20:57

    Udane 2IVF-Zdarzył się cud😍
    Maj 2022r-rodzi się synuś🤱💙
  • Katrin83 Autorytet
    Postów: 536 303

    Wysłany: 22 listopada 2021, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś93 wrote:
    Ja miałam dziś transfer 🤞🤞
    było 1,5 h opóźnienia z transferami 😊
    Trzymam kciuki✊✊✊jak się czujesz?

    Aguś93 lubi tę wiadomość

  • Kasiaa93 Przyjaciółka
    Postów: 102 47

    Wysłany: 22 listopada 2021, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta123 wrote:
    Kciuki za kropka ✊✊✊ żeby się ładnie zadomowił 😊
    Dżoanniks to dobra wiadomość 🙂im mniej igieł tym lepiej 😁 chociaż nie wiem jak Wy, ale ja kiedyś panicznie bałam się sama sobie zrobić zastrzyk, długo mąż musiał mi robić 🙈 a teraz ? Pyk pyk i już… jednak do wszystkiego idzie się przyzwyczaić

    Dokladnie, ja nigdy w życiu nie pomyślałabym ze będę kiedys robic sama sobie zastrzyki 🙈 z pierwszym dzien mojej przygody z puregonem nie było mojego męża i zostałam postawiona pod sciana, wiec musiałam sama działać, z godzinie sie do tego szykowałam, cale przygotowanie do tego było 😁
    Później z każdym zastrzykiem szło lepiej, ale mimo wszystko za każdym razem ta chwila przed samym wkłuciem jest najgorsza 🙈 i ta adrenalinka chyba mi nigdy nie minie 😁

  • Katrin83 Autorytet
    Postów: 536 303

    Wysłany: 22 listopada 2021, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza28 wrote:
    Hej, mialam 8.11 Dr. L. Fajnie wszystko pokazywał na usg i tłumaczył ( ja i tak tam nic nie widziałam)😅. A świeży transfer miałam u Sroki i wtedy nie pokazywał ani nie wyjasnial. Kompletnie różne podejście.
    To może mi tez się uda z Dr.L😊

  • plinka2017 Autorytet
    Postów: 903 798

    Wysłany: 22 listopada 2021, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motyl12 wrote:
    Mam pytanie do ciążówek🤰👶 robiła któraś z Was połówkowe na nfz w poznaniu i może polecić miejsce czy wszystkie robilyscie prywatnie?jak prywatnie ile ewentualnie płaciłyście?

    Ja robiłam prywatnie u mojego lekarza prowadzącego i płaciłam 270 zł. Dodatkowo byłam kilka dni wcześniej też prywatnie u innego lekarza, co prawda nie było to typowo połówkowe, ale też sprawdzała wszystko i wyszło 300 zł.

    Motyl12 lubi tę wiadomość

    Nat. ciąża - Poronienie 8 t.c. 09.2018
    PCOS, nied. tarczycy, IO
    PAI1 hetero, MTHFR homo
    Od 2018 dalsze starania, IUI, bez skutku
    2021 InVitro IMSI uzyskano 2 blastki

    Transfer świeży 2.06.2021 4AA c.bioch.

    Transfer 2.07.2021❄️ 4BA 🙏
    6 dpt ⏸️
    10.03.2022 Wiktor 3825 g 🥰

    03.2023 walczymy o rodzeństwo 💪
    Pobrane 18 🥚11 dojrzałych
    Mamy 6 ❄️
    3x 4ba, 4bb, 3aa, 3ba

    25.04 transfer ❄️ 4ba
    6 dpt ⏸️, 7 dpt beta 64, 9 dpt beta 194, 11 dpt beta 542, 13 dpt beta 1299 , 20 dpt beta 10734, 27 dpt ❤️ 0,75 cm, 30 dpt ❤️ 0,94 cm
    9+4 🖤 dziewczynka. łyżeczkowanie
  • fresaaa Autorytet
    Postów: 1043 993

    Wysłany: 22 listopada 2021, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś93 wrote:
    Ja miałam dziś transfer 🤞🤞
    było 1,5 h opóźnienia z transferami 😊

    Niech się kropeczek ładnie wgryza! ✊

    ... ale te opóźnienia w sytuacji pełnego pęcherza brzmią jak jakies tortury 😬

    Aguś93 lubi tę wiadomość

    age.png

    Ona 👩
    Niskie amh 0,74 - 04.2022, zaawansowana endometrioza, zrosty, niedrożny jajowód, insulinooporność, hiperprolaktynemia, mutacja MTHFR hetero, mutacja Brca1, kir AA

    On 👦
    Badania rozszerzone w normie, SCD 24,2%, stres oksydacyjny 1,72

    1 IVF 11.21
    stymulacja przerwana
    2 IVF 12.21
    punkcja 22.12.21, 9 dojrzałych komórek, mamy dwa zarodki
    transfer 27.12.21 😔 ciąża biochemiczna
    transfer 07.03.22 😔 beta 0,1
    3 IVF 06.22
    punkcja 21.06.22, 3 dojrzałe komórki, mamy trzy zarodki
    transfer trzydniowca 24.06.22 😔 beta 0,1

    transfer 02.01.23 8 dpt beta 42,9, 12 dpt beta 218, 16 dpt beta 824, 18 dpt beta 1679, 25 dpt mamy ❤️
    07.03.23 Nifty pro - zdrowa dziewczynka! 😍
    16.03.23 badania prenatalne - wszystko prawidłowo 🥰

    ❤️ 19.09.2023 Nasza córeczka jest na świecie ❤️
  • Mysza28 Autorytet
    Postów: 949 525

    Wysłany: 22 listopada 2021, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motyl12 wrote:
    Mysza, ze mną był mąż na wizycie serduszkowej. Zapytałam dr K czy może wejść ze mną i nie było problemu. Mało tego-mąż nagrał filmik z pierwszego usg z dużego drugiego ekranu z bijącym serduszkiem i mamy pamiątke jakich mało!😍
    Byłam też kiedyś na nie planowanej wizycie u dr L bo ustaly mi wszystkie dolegliwości ciazowe i mąż też mógł wejść ze mną;) powodzenia✊💗
    To super, może też się uda taka zrobić. No byke serduch było. Głupi człowiek siedzi w internetach i czyta....😞 ciężko 2dni do bety wytrzymać a tu 1,5 tygodnia masakra. No ale niestety niczego się nie przyspieszy😉

    Motyl12 lubi tę wiadomość

  • Mysza28 Autorytet
    Postów: 949 525

    Wysłany: 22 listopada 2021, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katrin83 wrote:
    To może mi tez się uda z Dr.L😊
    Napewno. A coś oprócz zestawów do transferów bierzesz ? Ja brałam nospe jak dziewczyny pisały, magnez i relanium. I sądzę że ten zestaw dużo dał. Taki lajcik na transferze i po nim😅 i skurcze były chyba pod kontrolą tak mi się wydaje

  • Aguś93 Autorytet
    Postów: 682 158

    Wysłany: 22 listopada 2021, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katrin83 wrote:
    Trzymam kciuki✊✊✊jak się czujesz?

    Dziękuję , bardzo dobrze 🙂 pełna nadzieji na 🤰
    Ale pewnie za parę dni zacznę świrować że nic nie czuję 🙈🙊

    11.18 Histeroskopia ,2xIUI :(
    06.19 In Vitro- 5 zarodków, po badaniu 3 zdrowe
    07.19 Transfer :(, 12.19 Transfer :(
    05.20 Transfer :(
    Zmiana kliniki -2 i 3 procedura in vitro- beta 0 lub biochemiczne
    Zmiana kliniki - 4 procedura
    22.11 transfer 4bb i 3ba
    7dpt 165🍀
    9dpt 372🍀
    11dpt 601🍀
    14 dpt 1081🍀
    21 dpt wizyta są 2 zarodki 👊🍀
    34 dpt Mamy jedno ❤
    Powrót po rodzeństwo
    Transfer 28.10.25
    28dpt mamy ❤️
    9+3 tc 💔
‹‹ 1516 1517 1518 1519 1520 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ