X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • Katrin83 Autorytet
    Postów: 536 303

    Wysłany: 29 listopada 2021, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś93 wrote:
    Beta 165 🥰🥰

    Katrinka2609 ja a nie mogłam już dłużej wytrzymać żeby nie sprawdzić 🙈
    Gratuluje Aguś93

    Aguś93 lubi tę wiadomość

  • Marta123 Autorytet
    Postów: 332 273

    Wysłany: 29 listopada 2021, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś93 ogromne gratulacje !! Super wiadomość ❤️😊 teraz kciuki za piękne przyrosty.

    Katrinka wiem co czujesz. Mnie tez już kusi żeby sprawdzić, ale też się boję… no i jeszcze trochę za wcześnie. Może w środę, albo czwartek ? W ogóle jakiś taki niepokój od dwóch dni czuje. Brzuch mnie momentami pobolewa, ale u mnie to norma więc nie biorę tego pod uwagę. A myślałam, że będę twarda i spokojnie wytrzymam do 10dpt 🙈

    Geraltowa trzymajcie się. Nie chcę sobie nawet wyobrażać jak Ci teraz ciężko 😞 koniecznie zadbaj o siebie, żebyś później mogła się już w całości skupić na synku. Cały czas mocno ściskam za Was kciuki. Będzie dobrze. Musi być ! ❤️

    Aguś93 lubi tę wiadomość

    6 lat starań
    🙍🏼‍♀️: Endometrioza II stopnia (9.03.2020 - usunięcie ognisk i 2 polipów )
    kariotyp prawidłowy
    PAI-1 układ homozygotyczny
    MTHFR C677T hetero
    MTFHR A1298C hetero
    Białko S - lekko poniżej normy
    Reszta badań ok
    AMH - 1,83

    🙎🏻‍♂️: kariotyp prawidłowy
    Nasienie - ok

    2IUI- nieudane

    12.2020
    -Pierwsza procedura, protokół krótki
    6 pobranych, 6 zapłodnionych: do 3 dnia 6, do 5 dnia dotrwały 2 blaski 🍀🍀
    -12.2020 Transfer świeżynki 😔
    (Prolutex 1x1, progesteron 200mg 3x1)
    -2.03.2021 transfer 5 dniowego ❄️ 😔
    (Prolutex 1x1, progesteron 200mg 3x1, matypred 2x1, estrofem 3x1, neoparin 40 1x1, Acard 150mg)

    10.2021 II Procedura
    Mamy ❄️❄️❄️❄️🥰
  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 30 listopada 2021, 01:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia jesli bedziesz miala twinsy to lekarz musi miec naprawde leb na karku :). Nie dosc, ze dobry, to musi znac sie tez na ciazach blizniaczych.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2021, 09:54

    penceence, mo_Nika lubią tę wiadomość

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • mo_Nika Autorytet
    Postów: 614 659

    Wysłany: 30 listopada 2021, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. Póki co muszę dotrwać do wizyty w klinice. Jeśli dr potwierdzi, że wszystko ok, to wtedy będę ostro myśleć nad lekarzem prowadzącym.

    Gdzieś tam myślałam o Brązercie, ale z uwagi na terminy, pewnie odpuszczę go sobie.

    Naszego dr S biorę pod uwagę najbardziej w przypadku ciąży bliźniaczej. Chociaż te moje bety raczej na to nie wskazują.

    Mam na myśli jeszcze dr Paczkowską, która prowadziła w ostatnim czasie w rodzinie chyba 6 ciąż. Tyle, że nie wiem jakie ona ma podejście do in vitro i jak ogarnia temat schodzenia z leków.

    No i dr Rajewski, którego też jeszcze ostatecznie nie przekreśliłam.

    3jgxcsqva773duy4.png
  • Mysza28 Autorytet
    Postów: 949 524

    Wysłany: 30 listopada 2021, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mo_Nika wrote:
    Dzięki dziewczyny. Póki co muszę dotrwać do wizyty w klinice. Jeśli dr potwierdzi, że wszystko ok, to wtedy będę ostro myśleć nad lekarzem prowadzącym.

    Gdzieś tam myślałam o Brązercie, ale z uwagi na terminy, pewnie odpuszczę go sobie.

    Naszego dr S biorę pod uwagę najbardziej w przypadku ciąży bliźniaczej. Chociaż te moje bety raczej na to nie wskazują.

    Mam na myśli jeszcze dr Paczkowską, która prowadziła w ostatnim czasie w rodzinie chyba 6 ciąż. Tyle, że nie wiem jakie ona ma podejście do in vitro i jak ogarnia temat schodzenia z leków.

    No i dr Rajewski, którego też jeszcze ostatecznie nie przekreśliłam.
    Betami się nie sugeruj, to indywidualna sprawa możesz miec normalne wartości i mieć bliźniaki a możesz tec miec wysokie i miec jedno. Na forach mnóstwo takich przykładów. Co do lekarza to rzeczywiście jest jeszcze dużo czasu żeby wybrać. Mi siora radziła żebym wzięła lekarza który pracuje w szpitalu w którym będę chciała rodzic. Jeżeli wszystko pójdzie dobrze to chciałabym na raszei i z tamtad mam wrazie co lekarza u siebie w Swarzędzu. Bo szczerze to jeździć co chwilę do poznania to mi się nie uśmiecha. A co do schodzenia z lekow to myślę że w klinice też można podpytać i przekazać wiedzę lekarzowi prowadzącemu, przecież ciaza po ivf to w zasadzie normalna ciaza.

  • lindalia Autorytet
    Postów: 2319 1374

    Wysłany: 30 listopada 2021, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mo_nika, przecież na początku możesz mieć dwóch lekarzy 😄 dużo dziewczyn tak robi, kiedy nie może się zdecydować, potem wybiera "najlepszego".
    Wiem, że czekasz do wizyty, ale trzeba mieć też jakiś plan w głowie, zrobiłam dokładnie tak samo jak Ty, po czym zapłakana ze szczęścia wyszłam z gabinetu dr Sroki z poleceniem umówienia się na wizytę do lekarza prowadzącego, a tu pustka w głowie.

    Ja poprosiłam naszego doktorka S o opinie i rekomendację co do lekarza prowadzącego ciążę.

    Co do dr R i prowadzenia ciąż bliźniaczych, to tu pomoże @ZielonaPaprotka.

    Edit, a co do schodzenia z leków, to klinika dość szybko je odstawia, oczywiście tak aby to było bezpieczne. Natomiast moja chora głowa bardzo chciala jeszcze kłuć Prolutex i byłam przeszcześliwa, że będę go brała do 11 tc, dr uznał, że "nie będziemy ryzykowac".

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2021, 12:54

  • penceence Autorytet
    Postów: 623 1087

    Wysłany: 30 listopada 2021, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z dzieciokiem moim wszystko ok :D tak sie ryral ze lekarka nie mogla go zmierzyc 😁 w przyszlym tygodniu prenatalne :)

    lindalia, Dzudi, Mysza28, Night, plinka2017, katrinka2609, ZielonaPaprotka, Dżoanniks, Marta123, Motyl12, mo_Nika, dobuska lubią tę wiadomość

    PCOS, niedoczynność tarczycy, AMH 9
    07.2018 drożność jajowodów ok
    09.2018 rozpoczęcie leczenia w Invimedzie
    28.02.19 Aniołek 12tc 💔 ciąża naturalna
    08.2020 pierwsze podejście do in vitro
    07.09.2020 transfer cb 💔
    12.10.2020 kolejny transfer + embryoglue
    beta: 7 dpt - 14, 9 dpt - 60, 11 dpt - 171, 14 dpt - 1175 Aniolek 8 tc 💔
    05.2021 drugie podejście
    10.06.2021 transfer cb 💔
    Immunologia - brak najważniejszych KIRów i komórki NK 20%
    09.2021 transfer ❄️❄️ accofil, intralipid, embryoglue, beta: 6dpt 41, 8dpt 93 11dpt 445 13dpt 1087 21dpt jest zarodek + krwiak 27dpt mamy ❤️
    4.06.2022 rodzi sie nasz syn 🥰
    Zostało nam ❄️❄️❄️
  • ZielonaPaprotka Autorytet
    Postów: 1513 1762

    Wysłany: 30 listopada 2021, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mo_Nika wrote:
    Dzięki dziewczyny. Póki co muszę dotrwać do wizyty w klinice. Jeśli dr potwierdzi, że wszystko ok, to wtedy będę ostro myśleć nad lekarzem prowadzącym.

    Gdzieś tam myślałam o Brązercie, ale z uwagi na terminy, pewnie odpuszczę go sobie.

    Naszego dr S biorę pod uwagę najbardziej w przypadku ciąży bliźniaczej. Chociaż te moje bety raczej na to nie wskazują.

    Mam na myśli jeszcze dr Paczkowską, która prowadziła w ostatnim czasie w rodzinie chyba 6 ciąż. Tyle, że nie wiem jakie ona ma podejście do in vitro i jak ogarnia temat schodzenia z leków.

    No i dr Rajewski, którego też jeszcze ostatecznie nie przekreśliłam.
    Ja jestem zadowolona póki co z Dr R jeżeli chodzi o prowadzenie ciąży bliźniaczej. W ogóle dużo ma pacjentek tam gdzie ja chodzę czyli do Neomedycy w ciąży bliźniaczej i to już takiej zaawansowanej wiec to mnie tak buduje, że chyba ogarnia temat. Ja jak byłam na ostatniej wizycie w Krio to właśnie Dr z Krio miała mi załatwić u Brazerta bo to ziomki są, ale właśnie jej powiedziałam ze już zaczęłam chodzić do Dr R i czy może mogłaby się dowiedzieć jakie ma opinie. Rozmawiała wtedy z Brazertem przy mnie i mówił ze bardzo poleca bo jest właśnie dobrym specjalista i jest mega ostrożny i zna się na ciążach bliźniaczych wiec to mnie jeszcze tak utwierdziło ze Ok. Co do Dr S no to nie wiem jak on prowadzi ciąże ale nie wiem czy ma takie duże doświadczenie jak np Dr R czy B bo większość czasu jednak spędza w Invimed zajmując się IVF a Dr R czy Dr B jednak pracują na Polnej plus zajmują się głównie prowadzeniem ciąż. O Dr P to nie słyszałam wiec nie wiem😞

    beta 6dpt 70 7dpt 130 9dpt 461 11dpt 1414 16dpt 18 360 19dpt 33 750 25 dpt jest ❤️ 30 dpt są ❤️❤️
    Dwa ❄️❄️ czekają 8599xzkrxp12ener.png
  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 30 listopada 2021, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia ja tylko napomnę, że dr R pracuje w szpitalu i Geraltowej na guzik się to przydało. Nie słyszałam prawdę mówiąc zbyt wielu przypadków kiedy lekarz prowadzący ciąże realnie interesuje się pacjentką jeśli trafi nawet do jego szpitala. Taki wybór potrafi być zgubny.

    Ja skupiłabym się na tym żeby to był po prostu dobry lekarz wieloletnim doświadczeniem.
    Jeśli chodzi o S, to nie zgodzę się z tym co napisała Paprotka - od lat prowadzi ciąże w Panacea i pracował na Polnej. Na ciążach bliźniaczych się zna. Ale nie namawiam Cię na niego, bo przyjmuje tylko w piątki. Ja prowadziłam u niego i byłam bardzo zadowolona, aczkolwiek tak jak nie chciał Ci dać heparyny to może nie ma sensu się z nim spinać i poszukać kogoś kto Ci da bez problemu.

    I jeszcze nie wydaje mi się, ze super szybko interesujesz się prowadzącym bo jak potwierdzi się ciąża to następna wizyta u prowadzącego a terminy długie więc dobrze, że o tym myślisz :)


    Panceence ale super - cieszę się :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2021, 14:45

    penceence lubi tę wiadomość

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2319 1374

    Wysłany: 30 listopada 2021, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ZielonaPaprotka, siostra mojego męża w lipcu urodziła dwóch chłopaków jednojajowych, też z opieki dr Rajewskiego.
    Ty masz teraz w tym tygodniu wizytę?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2021, 14:49

  • Mysza28 Autorytet
    Postów: 949 524

    Wysłany: 30 listopada 2021, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Monia ja tylko napomnę, że dr R pracuje w szpitalu i Geraltowej na guzik się to przydało. Nie słyszałam prawdę mówiąc zbyt wielu przypadków kiedy lekarz prowadzący ciąże realnie interesuje się pacjentką jeśli trafi nawet do jego szpitala. Taki wybór potrafi być zgubny.

    Ja skupiłabym się na tym żeby to był po prostu dobry lekarz wieloletnim doświadczeniem.
    Jeśli chodzi o S, to nie zgodzę się z tym co napisała Paprotka - od lat prowadzi ciąże w Panacea i pracował na Polnej. Na ciążach bliźniaczych się zna. Ale nie namawiam Cię na niego, bo przyjmuje tylko w piątki. Ja prowadziłam u niego i byłam bardzo zadowolona, aczkolwiek tak jak nie chciał Ci dać heparyny to może nie ma sensu się z nim spinać i poszukać kogoś kto Ci da bez problemu.

    I jeszcze nie wydaje mi się, ze super szybko interesujesz się prowadzącym bo jak potwierdzi się ciąża to następna wizyta u prowadzącego a terminy długie więc dobrze, że o tym myślisz :)


    Panceence ale super - cieszę się :)
    No widzisz ja znam jednak dużo takich przypadków w najbliższym otoczeniu tym bardziej jak jest ordynatorem. No ale ile ludzi tyle opini

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 30 listopada 2021, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza28 wrote:
    No widzisz ja znam jednak dużo takich przypadków w najbliższym otoczeniu tym bardziej jak jest ordynatorem. No ale ile ludzi tyle opini
    Faktycznie funkcja ordynatora może coś wnosić. Ale ordynatora.

    Nie wydaje mi się żeby to co napisałam było opinią bo to nie jest coś co mi się widzi, tylko po prostu takie znam doświadczenia wśród osób jakie znam - więc to bardziej fakt, niż opinia :). Ale jak mówisz, każdy doświadczenia ma inne.

    Mysza28 lubi tę wiadomość

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • Mysza28 Autorytet
    Postów: 949 524

    Wysłany: 30 listopada 2021, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz takie pytanko. Jeżeli na 1 wizycie w invimedzie nie będzie widać jeszcze serducha to wtedy kolejna wizyta u nich? Czu jest jakaś różnica czy z dofinansowania czy nie? Papierologia itp ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2021, 15:01

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 30 listopada 2021, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza28 wrote:
    Teraz takie pytanko. Jeżeli na 1 wizycie w invimedzie nie będzie widać jeszcze serducha to wtedy kolejna u nich? Czu jest jakaś różnica czy z dofinansowania czy nie? Papierologia itp ?
    Nastepna raczej u prowadzącego :)
    Chociaz jestem pewna, ze byly przypadki kiedys, ze jak nie bylo serduszka to kazali przyjsc np. jeszcze za tydzień. Ale dawno już o tym nie słyszałam. Chyba ciezko u nich z ogarem więc wolą jak najszybciej żeby pacjentka poszła już do lekarza z zewnątrz.

    Mysza28 lubi tę wiadomość

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2319 1374

    Wysłany: 30 listopada 2021, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza28 wrote:
    Teraz takie pytanko. Jeżeli na 1 wizycie w invimedzie nie będzie widać jeszcze serducha to wtedy kolejna wizyta u nich? Czu jest jakaś różnica czy z dofinansowania czy nie? Papierologia itp ?
    O ile pamiętam to jesteś u dr L. Z tego co kojarzę, to Plinkę doktor L chciał widzieć jeszcze na dodatkowej wizycie, mimo, że serducho już było. Chyba znowu "każdy lekarz inaczej".

  • Motyl12 Autorytet
    Postów: 1105 1284

    Wysłany: 30 listopada 2021, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    penceence wrote:
    Z dzieciokiem moim wszystko ok :D tak sie ryral ze lekarka nie mogla go zmierzyc 😁 w przyszlym tygodniu prenatalne :)
    Super, gratulacje😃

    penceence lubi tę wiadomość

    Udane 2IVF-Zdarzył się cud😍
    Maj 2022r-rodzi się synuś🤱💙
  • Mysza28 Autorytet
    Postów: 949 524

    Wysłany: 30 listopada 2021, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    O ile pamiętam to jesteś u dr L. Z tego co kojarzę, to Plinkę doktor L chciał widzieć jeszcze na dodatkowej wizycie, mimo, że serducho już było. Chyba znowu "każdy lekarz inaczej".
    No to nic trza czekać i zobaczyć co wymyslą😉

  • Aguś93 Autorytet
    Postów: 586 149

    Wysłany: 30 listopada 2021, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, może wiecie czy Koordynator przedłużyć mi l4 do 1 wizyty, czy będę musiała iść na wizytę w tym celu? 🙂

    11.18 Histeroskopia ,2xIUI :(
    06.19 In Vitro- 5 zarodków, po badaniu 3 zdrowe
    07.19 Transfer :(, 12.19 Transfer :(
    05.20 Transfer :(
    Zmiana kliniki -2 i 3 procedura in vitro- beta 0 lub biochemiczne
    Zmiana kliniki - 4 procedura
    22.11 transfer 4bb i 3ba
    7dpt 165🍀
    9dpt 372🍀
    11dpt 601🍀
    14 dpt 1081🍀
    21 dpt wizyta są 2 zarodki 👊🍀
    34 dpt Mamy jedno ❤
    w4sqflw1wm1d4kvz.png
  • Mysza28 Autorytet
    Postów: 949 524

    Wysłany: 30 listopada 2021, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś93 wrote:
    Dziewczyny, może wiecie czy Koordynator przedłużyć mi l4 do 1 wizyty, czy będę musiała iść na wizytę w tym celu? 🙂
    Ciężki temat, w dużej mierze zależy od Twojego lekarza bo to on wystawia. Ale napisz do nich przynajmniej będziesz wiedziała. Ja zalatwialam u rodzinnego i teraz nawet od tygodnia jestem na 100% bo na podstawie wyników bety mi wystawila do czasu usg

    Aguś93 lubi tę wiadomość

  • ZielonaPaprotka Autorytet
    Postów: 1513 1762

    Wysłany: 30 listopada 2021, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    @ZielonaPaprotka, siostra mojego męża w lipcu urodziła dwóch chłopaków jednojajowych, też z opieki dr Rajewskiego.
    Ty masz teraz w tym tygodniu wizytę?
    O to super 😊 i wszystko było Ok? Zadowoleni z Dr R? Ja mam w sobotę a ty?

    beta 6dpt 70 7dpt 130 9dpt 461 11dpt 1414 16dpt 18 360 19dpt 33 750 25 dpt jest ❤️ 30 dpt są ❤️❤️
    Dwa ❄️❄️ czekają 8599xzkrxp12ener.png
‹‹ 1528 1529 1530 1531 1532 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ