X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • Motyl12 Autorytet
    Postów: 1105 1284

    Wysłany: 28 listopada 2021, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Geraltowa-super że trafiłaś na dobrego lekarza, na pewno wyprowadzi Cię na prostą. Skup się teraz też na swoim zdrowiu abyś miała siły zająć się Kacperkiem gdy wróci z Wami do domu💗a o lekarzu...brak mi słów...mam wrażenie że oni działają tak automatycznie że olewają podstawowe sygnały. Mi mój lekarz podpadł już kilka razy i zastanawiam się czy chcę dalej prowadzić u niego ciążę...
    Pamiętaj, że jesteśmy tu cały czas z Wami i czekamy jak zawsze na dobre wieści✊🍀buziaki 😘💞💛💙💜💚❤

    Udane 2IVF-Zdarzył się cud😍
    Maj 2022r-rodzi się synuś🤱💙
  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 29 listopada 2021, 03:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Geraltowa wrote:
    Wyszłam w pt ze szpitala i ciągle beczę... Wiedzialam ze będę musiała zostawić synka w szpitalu ale to uczucie jest rozdzierające. Żadne dziecko nie powinno przeżywać tego co on. Dziaisj mija mu tydzień od narodzin,raz jest lepiej raz jets gorzej. Tak bardzo się o niego boję...
    Teraz też muszę zawalczyć o swoje zdrowie bo nie jest ze mną najlepiej. Znalazłam cudowna lekarkę która zajmuje się typowo stanem przedrzucawkowym i w pt po wyjściu ze szpitala od razu mąż mnie do niej zawiózł. Powiedziała patrząc na wyniki że miałam dużo szczęścia wychodząc z tego... Chcę się ogarnąć dla synka żeby jak on wyjdzie ze szpitala być w pełni zdrowia i poświęcić mu maksymalnie cały swój czas.
    A w ogóle w pt ta kardiolozka powiedziała żebym pilnie skontaktowała się ze swoim ginekologiem bo musi sprawdzić mi ranę po cc bo wydaje jej się że mam tam problem krwiotoczny i napisałam do dr R jaka jest sytuacja i czy mnie przyjmie w pon to nawet nie odpisał. Nie mam żalu ze nie odwiedził mnie w szpitalu ale to że teraz nawet nie znalazł czasu odpisać to uważam że przegięcie. I jednak uważam że przeoczył pierwsze sygnały stanu przedrzucawkowego i mógł inaczej zareagowac. Z perspektywy czasu bardzo żałuję że na niego trafiłam. Olał nas... Może gdyby miał więcej czasu na pacjentkę to my z kacperekiem mielibyśmy więcej czasu razem. W naszym przypadku każdy dzień byłby na wagę złota
    Mega ciężka sytuacja - cc lubi się paprać. Ja mam w styczniu histeroskopie z tego tytulu. Slabo bo jest to upierdliwe.

    Serce pęka jak się patrzy na maluchy ale na pewno, na pewno bedzie dobrze. Mysl, ze za jakis czas to bedzie wspomnienie ale KONIECZNIE zadbaj teraz o siebie. Sciagaj mleczko i zawalcz o siebie bo malutki bedzie Cie mega potrzebowal, a jestes dla niego najwazniejsza.

    A jeszcze jak bedziesz sciagac to macica bedzie sie lepiej obkurczac i szybciej wrocisz do siebie.
    Mimo, ze sytuacja ciezka ja wierze, ze wkrotce wszystko się naprostuje. Gdyby cos, pisz nawet na priv.

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 29 listopada 2021, 03:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    penceence wrote:
    Geraltowa aż się poryczałam :( Teraz musisz skupić się na swoim zdrowiu, bo Kacperek jest w dobrych rękach i wierzę, że wszystko jeszcze się ułoży. Co do lekarza to dla mnie nie do przyjęcia. Ja też na jednym usg miałam wysokie ciśnienie i lekarka od razu była zaalarmowana, więc dostałam dzienniczek i codziennie mierzę sobie ciśnienie rano i wieczorem. Na szczęście okazało się, że to z nerwów miałam taki skok ciśnienia. A jak raz dostałam krwawienia w niedziele i napisałam do niej smsa to w poniedziałek rano od razu odpisała, że mam przyjeżdżać jak najszybciej. A to lekarz na nfz.

    We wtorek mam usg i już jestem cała w nerwach czy z dzieckiem wszystko ok ech... Ale przynajmniej od tygodnia już nie plamię.
    Bedzie wszystko dobrze. Daj znac <3

    penceence lubi tę wiadomość

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • Aguś93 Autorytet
    Postów: 586 149

    Wysłany: 29 listopada 2021, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zrobiłam test, są 2 mega kreski!!!🥰🥰🥰🥰

    lukaszkowa, Katrin83, Kasiaa93, Dżoanniks, plinka2017, Mysza28, lindalia, Motyl12, dobuska, Night, katrinka2609, oloowa2709, fresaaa, mo_Nika, penceence, agulla1, Okinny lubią tę wiadomość

    11.18 Histeroskopia ,2xIUI :(
    06.19 In Vitro- 5 zarodków, po badaniu 3 zdrowe
    07.19 Transfer :(, 12.19 Transfer :(
    05.20 Transfer :(
    Zmiana kliniki -2 i 3 procedura in vitro- beta 0 lub biochemiczne
    Zmiana kliniki - 4 procedura
    22.11 transfer 4bb i 3ba
    7dpt 165🍀
    9dpt 372🍀
    11dpt 601🍀
    14 dpt 1081🍀
    21 dpt wizyta są 2 zarodki 👊🍀
    34 dpt Mamy jedno ❤
    w4sqflw1wm1d4kvz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2021, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,
    Zaszłam w pierwsza ciążę dzięki stymulacji owulacji przez moje pcos, teraz myślę o drugiej i zastanawiam się nad Invimedem. Jak oceniacie klinikę przy takim leczeniu? Macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Może polecicie któregoś z lekarzy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2021, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Geraltowa, tak bardzo Wam kibicuję. Codziennie myślę jak u Was. Mam nadzieję, że drobnymi kroczkami będzie coraz lepiej. Daleko masz do szpitala? Możesz odwiedzać synka na intensywnej?

  • Mysza28 Autorytet
    Postów: 949 524

    Wysłany: 29 listopada 2021, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś93 wrote:
    Dziewczyny, zrobiłam test, są 2 mega kreski!!!🥰🥰🥰🥰
    To teraz lec na bete i 3 mam kciuki za przyrosty 😊👊

    Aguś93 lubi tę wiadomość

  • Motyl12 Autorytet
    Postów: 1105 1284

    Wysłany: 29 listopada 2021, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś93 wrote:
    Dziewczyny, zrobiłam test, są 2 mega kreski!!!🥰🥰🥰🥰
    Ale mamy wysyp kurczaków, bosko💞za przyrosty🍀✊👶

    Aguś93 lubi tę wiadomość

    Udane 2IVF-Zdarzył się cud😍
    Maj 2022r-rodzi się synuś🤱💙
  • Motyl12 Autorytet
    Postów: 1105 1284

    Wysłany: 29 listopada 2021, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza28 wrote:
    To teraz lec na bete i 3 mam kciuki za przyrosty 😊👊
    Mysza a Ty jak się czujesz?

    Udane 2IVF-Zdarzył się cud😍
    Maj 2022r-rodzi się synuś🤱💙
  • Mysza28 Autorytet
    Postów: 949 524

    Wysłany: 29 listopada 2021, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motyl12 wrote:
    Mysza a Ty jak się czujesz?
    Od wczoraj kiepsko boli kilka razy dziennie jak na okres 😞 I ciągle śpię. Odliczam dni do piątku do usg ale dłuży sie cholernie....
    A co u Ciebie ? Patrzę na Twój suwaczek i nie wierzę jak to szybko zleciało 😀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2021, 11:42

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 29 listopada 2021, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś93 wrote:
    Dziewczyny, zrobiłam test, są 2 mega kreski!!!🥰🥰🥰🥰
    Cudownie!!!

    Aguś93 lubi tę wiadomość

  • lindalia Autorytet
    Postów: 2316 1374

    Wysłany: 29 listopada 2021, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ollinda wrote:
    Hej Dziewczyny,
    Zaszłam w pierwsza ciążę dzięki stymulacji owulacji przez moje pcos, teraz myślę o drugiej i zastanawiam się nad Invimedem. Jak oceniacie klinikę przy takim leczeniu? Macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Może polecicie któregoś z lekarzy?
    Hej, gratuluję pierwszej ciąży. :)
    Tu na forum najwięcej jest dziewczyn, które podchodziły do in vitro, ale skoro u Was ciążę dała sama stymulacja, to jest szansa na drugie powodzenie.
    Co prawda nie mam doświadczenia jeśli chodzi o stymulację owulacji w klinice, ale zanim tu trafiliśmy, przez 8 cykli byłam pod opieką lekarza z Poznania zajmującego się PCOS, który mnie stymulował. Byłam bardzo zadowolona z jego pracy i dostępności czasowej, wiem, że sporo ma pacjentek z tym schorzeniem i z powodzeniem im pomaga. Gdyby nie okazało się, że tak naprawdę nasz problem jest miliard razy poważniejszy i leży po stronie męskiej, to pewnie udałoby nam się z tym lekarzem, bo idealnie podobierał mi leki.
    Ja chodziłam do docenta Słopienia w Medicanow , na Piątkowskiej
    W PCOS także specjalizuje się doktor Maciej Brązert, przyjmuje w Centrum Ułańska

    Z kliniki mogę z czystym sumieniem polecić doktora Srokę, to dzięki niemu właśnie mały człowiek okłada mnie po brzuchu. Doktor ma bardzo racjonalne podejście i nie owija w bawełnę, mówi jak jest i przedstawia szanse realne bez mydlenia oczu.

    Jeśli masz pytania, to możesz pisać. :)

    Ollinda lubi tę wiadomość

  • katrinka2609 Autorytet
    Postów: 430 572

    Wysłany: 29 listopada 2021, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś93 wrote:
    Dziewczyny, zrobiłam test, są 2 mega kreski!!!🥰🥰🥰🥰
    Gratuluję 🥳🥳🥳 daj znać jak zrobisz betę pewnie będzie już konkrerna skoro wyraźne kreski wyszły 😊
    Ja właśnie dzisiaj kupiłam testy ale z myślą że zdobię w środę... Ale nie wiem czy się odważę...

    Aguś93 lubi tę wiadomość

    Starania od 2016
    2018 - 2 x UIU ☹️
    2019 - laparoskopia - endo 1 stopnia
    2021 InviMed
    Kariotypy - ok, AMH - 0,77
    Pai 1 i MTHFR - hetero, kir bX - brak ważnych Kirow implantacyjnych
    1 IVF - 5.2021 mamy 2 ❄️❄️- transfery 😢
    2 IVF - 10. 2021 mamy 2 ❄️❄️
    FET 11.2021- 4AA (acofil,neoparin)😢
    ........Długa przerwa ........
    FET 24.02.2023 4BA - (acofil,neoparin)
    6dpt cień cienia
    7dpt - beta 89,87
    10dpt -beta 331,61
    12dpt - beta 750,05
    14dpt - beta 1500,19
    17dpt - beta 3662,63
    19dpt - pęcherzyk ciążowy i ciałko żółtkowe 🥰🥰🥰

    27.10.2023 rodzi się nasz syn ♥️

    preg.png
  • Aguś93 Autorytet
    Postów: 586 149

    Wysłany: 29 listopada 2021, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 165 🥰🥰

    Katrinka2609 ja a nie mogłam już dłużej wytrzymać żeby nie sprawdzić 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2021, 15:21

    Motyl12, Ollinda, Mysza28, katrinka2609, Dżoanniks, panizajączkowa, mo_Nika, dobuska, penceence, agulla1, fresaaa, Night, Okinny, Asiulka84 lubią tę wiadomość

    11.18 Histeroskopia ,2xIUI :(
    06.19 In Vitro- 5 zarodków, po badaniu 3 zdrowe
    07.19 Transfer :(, 12.19 Transfer :(
    05.20 Transfer :(
    Zmiana kliniki -2 i 3 procedura in vitro- beta 0 lub biochemiczne
    Zmiana kliniki - 4 procedura
    22.11 transfer 4bb i 3ba
    7dpt 165🍀
    9dpt 372🍀
    11dpt 601🍀
    14 dpt 1081🍀
    21 dpt wizyta są 2 zarodki 👊🍀
    34 dpt Mamy jedno ❤
    w4sqflw1wm1d4kvz.png
  • Aguś93 Autorytet
    Postów: 586 149

    Wysłany: 29 listopada 2021, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza28 wrote:
    Od wczoraj kiepsko boli kilka razy dziennie jak na okres 😞 I ciągle śpię. Odliczam dni do piątku do usg ale dłuży sie cholernie....
    A co u Ciebie ? Patrzę na Twój suwaczek i nie wierzę jak to szybko zleciało 😀

    Ile dni po transferze masz usg ?🙂

    11.18 Histeroskopia ,2xIUI :(
    06.19 In Vitro- 5 zarodków, po badaniu 3 zdrowe
    07.19 Transfer :(, 12.19 Transfer :(
    05.20 Transfer :(
    Zmiana kliniki -2 i 3 procedura in vitro- beta 0 lub biochemiczne
    Zmiana kliniki - 4 procedura
    22.11 transfer 4bb i 3ba
    7dpt 165🍀
    9dpt 372🍀
    11dpt 601🍀
    14 dpt 1081🍀
    21 dpt wizyta są 2 zarodki 👊🍀
    34 dpt Mamy jedno ❤
    w4sqflw1wm1d4kvz.png
  • Mysza28 Autorytet
    Postów: 949 524

    Wysłany: 29 listopada 2021, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś93 wrote:
    Beta 165 🥰🥰

    Katrinka2609 ja a nie mogłam już dłużej wytrzymać żeby nie sprawdzić 🙈
    Super wynik ❤❤❤widać że dziewczyny grudzień szczęśliwy - mega !!!😊 jak to mój mąż mowi Ciężarówki rządzą 😅
    Będę miała usg 25dpt fo piątku 4 dni a ja już mam gacie pelne ze strachu 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2021, 15:33

    Aguś93, Dżoanniks, dobuska lubią tę wiadomość

  • Motyl12 Autorytet
    Postów: 1105 1284

    Wysłany: 29 listopada 2021, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza28 wrote:
    Od wczoraj kiepsko boli kilka razy dziennie jak na okres 😞 I ciągle śpię. Odliczam dni do piątku do usg ale dłuży sie cholernie....
    A co u Ciebie ? Patrzę na Twój suwaczek i nie wierzę jak to szybko zleciało 😀
    No mega zleciało, choć cały czas boję się że coś pójdzie nie tak. Chyba dopiero teraz do mnie dociera powoli że w końcu będę mamą bo brzuszek wyskoczył💗ogólnie czuję się dobrze, tylko w nocy nie mogę spać i siusiam jak opętana.
    Trzymam kciuki za piątek✊🍀😘ja mam w środę usg i umawiamy się na połówkowe🙉też dużo spalam na początku, więc jak organizm tego potrzebuje to leż,odpoczywaj, śpij i dobrze karm kropka w brzuszku😃ściskam

    Mysza28, dobuska, panizajączkowa lubią tę wiadomość

    Udane 2IVF-Zdarzył się cud😍
    Maj 2022r-rodzi się synuś🤱💙
  • Mysza28 Autorytet
    Postów: 949 524

    Wysłany: 29 listopada 2021, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motyl12 wrote:
    No mega zleciało, choć cały czas boję się że coś pójdzie nie tak. Chyba dopiero teraz do mnie dociera powoli że w końcu będę mamą bo brzuszek wyskoczył💗ogólnie czuję się dobrze, tylko w nocy nie mogę spać i siusiam jak opętana.
    Trzymam kciuki za piątek✊🍀😘ja mam w środę usg i umawiamy się na połówkowe🙉też dużo spalam na początku, więc jak organizm tego potrzebuje to leż,odpoczywaj, śpij i dobrze karm kropka w brzuszku😃ściskam
    Ci co nie mieli taki problemów jak my z ivf nie zrozumieją tego strachu. Ja też dopuki pewnie 1 trymestr nie minie to będę ciągle w strachu. Nawet mąż mnie wyzywa że mam być większa optymistka. 3 mam kciuki za wizytę i dawaj znać co tam u dzidzi👶😊

    Motyl12 lubi tę wiadomość

  • Dżoanniks Autorytet
    Postów: 4113 2785

    Wysłany: 29 listopada 2021, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś93 wrote:
    Beta 165 🥰🥰

    Katrinka2609 ja a nie mogłam już dłużej wytrzymać żeby nie sprawdzić 🙈

    Aguś piękna wiadomość 🎉🎉🎉. Gratki.

    Aguś93 lubi tę wiadomość

    Leon ur. 28.02.2023 ❤️
  • Aguś93 Autorytet
    Postów: 586 149

    Wysłany: 29 listopada 2021, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy jeśli napisze się do koordynatorek to one przedłużą l4? 🙂

    11.18 Histeroskopia ,2xIUI :(
    06.19 In Vitro- 5 zarodków, po badaniu 3 zdrowe
    07.19 Transfer :(, 12.19 Transfer :(
    05.20 Transfer :(
    Zmiana kliniki -2 i 3 procedura in vitro- beta 0 lub biochemiczne
    Zmiana kliniki - 4 procedura
    22.11 transfer 4bb i 3ba
    7dpt 165🍀
    9dpt 372🍀
    11dpt 601🍀
    14 dpt 1081🍀
    21 dpt wizyta są 2 zarodki 👊🍀
    34 dpt Mamy jedno ❤
    w4sqflw1wm1d4kvz.png
‹‹ 1526 1527 1528 1529 1530 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ