X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • Martita92 Autorytet
    Postów: 638 656

    Wysłany: 5 grudnia 2020, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula30 wrote:
    A jakie to bóle brzucha? Mocne, takie jak na okres? Pytam z ciekawości. Mnie kluje po bokach.
    Kłuje z lewej strony najczęściej albo boli tak niżej od typowo podbrzusza. Jak byłam u lekarza i mówiłam mu o tym to powiedział że pewne bóle są od rozciągających się macicy itp. Zapytał ile waży Helenka bo mówiłam że jak ją więcej podnoszę to mnie wtedy boli ale nie zabronił jej nosić więc chyba nie jest to aż taki problem. Zwłaszcza że w badaniu zawsze wszystko jest ok. Szyjka długa, twarda, zamknięta

    08 - 2016 rozpoczęcie starań;
    06 - 2018 rozpoczęcie leczenia w InVimed
    19-10-2018 kriotransfer - nieudany
    21-11-2018 II kriotransfer - udany
    17-12-2018 bijące serduszko
    21-08-2019 przychodzi na świat Helenka
    16-07-2020 kriotransfer - nieudany
    17-08-2020 kriotransfer - udany
    28-04-2021 przychodzi na świat Antonina
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2020, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martita92 wrote:
    Kłuje z lewej strony najczęściej albo boli tak niżej od typowo podbrzusza. Jak byłam u lekarza i mówiłam mu o tym to powiedział że pewne bóle są od rozciągających się macicy itp. Zapytał ile waży Helenka bo mówiłam że jak ją więcej podnoszę to mnie wtedy boli ale nie zabronił jej nosić więc chyba nie jest to aż taki problem. Zwłaszcza że w badaniu zawsze wszystko jest ok. Szyjka długa, twarda, zamknięta
    Hmm no to chyba faktycznie możesz być spokojna. A tak swoją drogą to jak jest z tym dzwiganiem? Zaraz święta i u mnie w rodzinie jest dużo małych dzieci (takie 10-12 kg) i ja jako ciocia zawsze je namiętnie nosiłam na rękach, na prośbę rodziców, żeby im pomoc. A teraz sie martwie bo nie chcialabym ich nosic i nie wiem jak mam sie zachowac, zeby sie nie dziwili co mi odbilo. A może to jest bezpieczne i nie ma się czym przejmować?

  • Martita92 Autorytet
    Postów: 638 656

    Wysłany: 6 grudnia 2020, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam artykuł o dźwiganiu gdzieś na Internecie. Może nawet u mamy ginekolog. Pisało tam że można spokojnie dziecko podnosić. Ale u mnie jest tak że przez ciążą nosiłam małą no i cały czas noszę. Nie wiem jak to jest w przypadku takiego jednorazowego. Pamiętam jak byłam z Helenką w ciąży i była u nas brata córka, walnęła w futrynę i szybko w odruchu ją wzięłam na ręce i na kolana. To tak bez zastanowienia się i nic się nie działo. Zależy ile czasu będziesz nosic. Ja widzę że A biodrze mogę trzymać ale najgorzej jest udźwignąć z ziemi. Może niech mąż Ci poda na ręce albo na kolana weź

    Ula30 lubi tę wiadomość

    08 - 2016 rozpoczęcie starań;
    06 - 2018 rozpoczęcie leczenia w InVimed
    19-10-2018 kriotransfer - nieudany
    21-11-2018 II kriotransfer - udany
    17-12-2018 bijące serduszko
    21-08-2019 przychodzi na świat Helenka
    16-07-2020 kriotransfer - nieudany
    17-08-2020 kriotransfer - udany
    28-04-2021 przychodzi na świat Antonina
  • ZielonaPaprotka Autorytet
    Postów: 1513 1762

    Wysłany: 6 grudnia 2020, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie niestety już po sprawie. Dzisiaj 8 dpt (3dniowego) i zaczęło się mini plamienie wczoraj a tak zawsze mi się znaczyna okres ☹️ Także znowu porażka. Dr S pamiętam jak mówił ze miesiączka przychodzi po odstawieniu progesteronu ale jednak to nie prawda, albo to tylko w przypadku mrożonych

    beta 6dpt 70 7dpt 130 9dpt 461 11dpt 1414 16dpt 18 360 19dpt 33 750 25 dpt jest ❤️ 30 dpt są ❤️❤️
    Dwa ❄️❄️ czekają 8599xzkrxp12ener.png
  • Mania30 Autorytet
    Postów: 537 316

    Wysłany: 6 grudnia 2020, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaPaprotka wrote:
    Dziewczyny u mnie niestety już po sprawie. Dzisiaj 8 dpt (3dniowego) i zaczęło się mini plamienie wczoraj a tak zawsze mi się znaczyna okres ☹️ Także znowu porażka. Dr S pamiętam jak mówił ze miesiączka przychodzi po odstawieniu progesteronu ale jednak to nie prawda, albo to tylko w przypadku mrożonych
    Zrób jutro betę w 9 dniu 3diowca coś wyjdzie. Jeszcze nic nie przesadzone

    ZielonaPaprotka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2020, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaPaprotka wrote:
    Dziewczyny u mnie niestety już po sprawie. Dzisiaj 8 dpt (3dniowego) i zaczęło się mini plamienie wczoraj a tak zawsze mi się znaczyna okres ☹️ Także znowu porażka. Dr S pamiętam jak mówił ze miesiączka przychodzi po odstawieniu progesteronu ale jednak to nie prawda, albo to tylko w przypadku mrożonych
    Bez bety nic nie wiadomo, takze leć jutro na krew.

    ZielonaPaprotka lubi tę wiadomość

  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 6 grudnia 2020, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaPaprotka wrote:
    Dziewczyny u mnie niestety już po sprawie. Dzisiaj 8 dpt (3dniowego) i zaczęło się mini plamienie wczoraj a tak zawsze mi się znaczyna okres ☹️ Także znowu porażka. Dr S pamiętam jak mówił ze miesiączka przychodzi po odstawieniu progesteronu ale jednak to nie prawda, albo to tylko w przypadku mrożonych
    Ja mogę powiedzieć ze swojego doświadczenia,ze też miałam plamienia od 8dpt i beta pozytywna. Później rozmawiałam z koleżanką lekarka i się okazuje, że to plamienie może byc nawet parę dni i najczęściej przychodzi w okolicy kolejnego okresu, co u mnie się potwierdziło. Z tego, co pisała Monika89 to ona też miała plamienie. Także niczego nie przekreślaj jeszcze i czekaj na wynik bety.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2020, 11:53

    ZielonaPaprotka, MonikA_89!, Fisia lubią tę wiadomość

    Danadana
  • _meva_ Autorytet
    Postów: 319 147

    Wysłany: 6 grudnia 2020, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaPaprotka wrote:
    Dziewczyny u mnie niestety już po sprawie. Dzisiaj 8 dpt (3dniowego) i zaczęło się mini plamienie wczoraj a tak zawsze mi się znaczyna okres ☹️ Także znowu porażka. Dr S pamiętam jak mówił ze miesiączka przychodzi po odstawieniu progesteronu ale jednak to nie prawda, albo to tylko w przypadku mrożonych

    Paprotka ja miałam krwawienie. Byłam pewna, że nic z tego, a, się okazało że beta pozytywna. Trzymam kciuki. Sprawdź betę.

    ZielonaPaprotka lubi tę wiadomość

  • Perelka Autorytet
    Postów: 1067 1398

    Wysłany: 6 grudnia 2020, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paprotka ja miałam plamienie 7dpt blastek i wszyatkie objawy przedokresowe i też tu na forum pisałam że pozamiatane, a teraz już 3 trymestr ciazy bliźniaczej;) także zrób jutro bete i tylko wtedy będzie można coś przesądzać ;) ja tam kciuków nie puszczam ✊❤

    ZielonaPaprotka, MonikA_89! lubią tę wiadomość

  • ZielonaPaprotka Autorytet
    Postów: 1513 1762

    Wysłany: 6 grudnia 2020, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje wam dziewczyny. W takim razie proszę o kciuki ✊ i dam znać ❤️

    beta 6dpt 70 7dpt 130 9dpt 461 11dpt 1414 16dpt 18 360 19dpt 33 750 25 dpt jest ❤️ 30 dpt są ❤️❤️
    Dwa ❄️❄️ czekają 8599xzkrxp12ener.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2020, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaPaprotka wrote:
    Dziękuje wam dziewczyny. W takim razie proszę o kciuki ✊ i dam znać ❤️

    No to trzymamy z całych sił i czekamy na dobre wieści! 🤞🤞❤️❤️

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 6 grudnia 2020, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martita92 wrote:
    Mnie nadal boli brzuch. Na szczęście malutka się rusza i to mnie uspokaja że wszystko dobrze. W pierwszej ciąży nie miałam takich przygód ...tzn. pobolewał mnie brzuch ale nie od 18 tygodnia... To chyba przez to że nie mogę sobie pozwolić na więcej odpoczynku. Mąż mnie wyzywa że nie mam nic robić ale tak się nie da...
    Kiedy poczułaś pierwsze ruchy malutkiej? Ja na razie nie wiem czy coś czuję a jeśli już wydaje mi się, że czuję to czy to nie są jelita :P Liczyłam, że przy bliźniakach szybciej poczuję ruchy

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 6 grudnia 2020, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaPaprotka wrote:
    Dziewczyny u mnie niestety już po sprawie. Dzisiaj 8 dpt (3dniowego) i zaczęło się mini plamienie wczoraj a tak zawsze mi się znaczyna okres ☹️ Także znowu porażka. Dr S pamiętam jak mówił ze miesiączka przychodzi po odstawieniu progesteronu ale jednak to nie prawda, albo to tylko w przypadku mrożonych
    Ja plamiłam 9 dpo 3-dniowców i bardzo mnie bolały plecy w odc lędźwiowym. Też byłam przekonana, że pozamiatane. Następnego dnia dwie kreski na teście. Potem jeszcze miałam kilka epizodów z plamieniami w trakcie ciąży. Ostatni tydzień temu. Uszka do góry, może się maluch wgryza ✊✊✊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2020, 15:42

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 6 grudnia 2020, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rowniez przez pryzmat naszych doswiadczen tutaj wzielabym krwawienie za pozytywny znak. Mega kciuczki!

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2020, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiemka wrote:
    Dziewczyny, mam całe, nieotwarte nawet opakowanie Metypredu, gdyby któraś szykowała się do procedury, to mogę oddać :)
    Asiemka, idę we wtorek do naszego doktora na rozpiskę, do procedury. Jeszcze badania pewnie zleci, bo żadne już nie ważne. Jak przepisze Metypred, to z chęcią odkupię, żeby się nie zmarnował:) Dam znać!

    Asiemka lubi tę wiadomość

  • ZielonaPaprotka Autorytet
    Postów: 1513 1762

    Wysłany: 6 grudnia 2020, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zrobiłam test. Dziś 8 dpt 3 dniowca. Zrobiłam teraz a nie z porannego. Czy widzicie coś tam czy tylko ja🤯proszę oceńcie https://naforum.zapodaj.net/15512068e7ee.jpg.html

    Danadana lubi tę wiadomość

    beta 6dpt 70 7dpt 130 9dpt 461 11dpt 1414 16dpt 18 360 19dpt 33 750 25 dpt jest ❤️ 30 dpt są ❤️❤️
    Dwa ❄️❄️ czekają 8599xzkrxp12ener.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2020, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaPaprotka wrote:
    Dziewczyny zrobiłam test. Dziś 8 dpt 3 dniowca. Zrobiłam teraz a nie z porannego. Czy widzicie coś tam czy tylko ja🤯proszę oceńcie https://naforum.zapodaj.net/15512068e7ee.jpg.html
    Paprotka, ja tam widzę cień!!!😍 Na 100%!
    We wczesnej ciąży, pierwszy test robiłam popołudniu i też był taki sam cień. Z mężem oglądaliśmy pod każdym kątem i światłem i już nam kolory i mroczki przed oczami się robiły. Ale rano porządna krecha już była. Idziesz na betę jutro ? Idź idź, koneicznie!

  • ZielonaPaprotka Autorytet
    Postów: 1513 1762

    Wysłany: 6 grudnia 2020, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fisia wrote:
    Paprotka, ja tam widzę cień!!!😍 Na 100%!
    We wczesnej ciąży, pierwszy test robiłam popołudniu i też był taki sam cień. Z mężem oglądaliśmy pod każdym kątem i światłem i już nam kolory i mroczki przed oczami się robiły. Ale rano porządna krecha już była. Idziesz na betę jutro ? Idź idź, koneicznie!
    Tak pójdę 😊 pierwszy raz widzę taki cień wiec się cieszę, oby było dobrze. Zawsze tylko była biel wizira😀

    beta 6dpt 70 7dpt 130 9dpt 461 11dpt 1414 16dpt 18 360 19dpt 33 750 25 dpt jest ❤️ 30 dpt są ❤️❤️
    Dwa ❄️❄️ czekają 8599xzkrxp12ener.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2020, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaPaprotka wrote:
    Tak pójdę 😊 pierwszy raz widzę taki cień wiec się cieszę, oby było dobrze. Zawsze tylko była biel wizira😀
    Popołudniu stężenie bety niższe, wiec i krecha rozmyta, ale jest! Daj jutro znać, jaki wynik bety! 😄

    ZielonaPaprotka lubi tę wiadomość

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 6 grudnia 2020, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest kresunia jak nic :)

    ZielonaPaprotka lubi tę wiadomość

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
‹‹ 596 597 598 599 600 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ