X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 16 stycznia 2021, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kassssia wrote:
    Świetna wiadomość! :)
    Czyli zaczynasz przygotowywanie listy wyprawki? ;)
    Tak, bo serio nie mam o tym bladego pojęcia :(
    Mąż też zaczął myśleć, o "wyprawce" czyli wiekszym samochodzie :p
    Na razie na spokojnie, jak cos fajnego znajde na vinted to kupię. Tak to będę czytać opinie itp. :)

    Ula30, Karr lubią tę wiadomość

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2021, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Tak, bo serio nie mam o tym bladego pojęcia :(
    Mąż też zaczął myśleć, o "wyprawce" czyli wiekszym samochodzie :p
    Na razie na spokojnie, jak cos fajnego znajde na vinted to kupię. Tak to będę czytać opinie itp. :)
    . Ja sobie z ciekawości czasami coś przeglądam i tyle tego jest, że oszaleć idzie 😱. Wózki to jakaś masakra.

  • _meva_ Autorytet
    Postów: 319 147

    Wysłany: 16 stycznia 2021, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Dziękuję za pamięć. Właśnie wracam.
    Jachu ma się dobrze, wszystko w porządku :)

    Lukaszkowa super! 😊❤️
    Ile ma cm synuś?

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 16 stycznia 2021, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saja, z jakiej strony zamawiałaś wózek Valco? Oglądałam go dzisiaj stacjonarnie i mi się spodobał. Chyba wersja Sport, bo do Trend podobno nie idzie zamocować fotelików samochodowych. Chyba, że to jest taki bajer, z którego i tak się nie korzysta 🤔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2021, 19:18

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 16 stycznia 2021, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _meva_ wrote:
    Lukaszkowa super! 😊❤️
    Ile ma cm synuś?
    8 cm
    I z pomiaru ciemieniowo-siedzeniowego odpowiada dacie miesiaczki a z kosci biodrowej, ktora jest ponoc najbardziej miarodajnym miernikiem 15+2.
    Szyjka "długa", ph w pochwie ok i nic wiecej nie musialam wiedziec :). Ide znowu za miesiąc.

    MonikA_89! lubi tę wiadomość

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • _meva_ Autorytet
    Postów: 319 147

    Wysłany: 16 stycznia 2021, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    8 cm
    I z pomiaru ciemieniowo-siedzeniowego odpowiada dacie miesiaczki a z kosci biodrowej, ktora jest ponoc najbardziej miarodajnym miernikiem 15+2.
    Szyjka "długa", ph w pochwie ok i nic wiecej nie musialam wiedziec :). Ide znowu za miesiąc.

    Wspaniałe wieści ❤️
    15+2 to sporo więcej. Duży chłopak będzie 😊❤️
    Lukaszkowa Ty robiłaś Sanco prawda? I już pappy nie robiłaś?

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 16 stycznia 2021, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _meva_ wrote:
    Wspaniałe wieści ❤️
    15+2 to sporo więcej. Duży chłopak będzie 😊❤️
    Lukaszkowa Ty robiłaś Sanco prawda? I już pappy nie robiłaś?
    Robilam sanco i dwoch niezaleznych ginow powiedzialo, ze pappa moge sobie darowac zdecydowanie.
    Jeszcze Ci chcialam wlasnie pisac, ze ostatnio mimo, ze krwiak nie dawal o sobie znac krwia juz dluzszy czas to zaczelo mi leciec takie zolte cos... no jakby krew ale zolta doslownie jak sok pomaranczowy :p
    Mialam rozne mysli, raz ze nie trzymam moczu albo, ze to moze jakims cudem sączą się wody ale wtedy by sie sączyly caly czas. A to chlupalo jak krwiak ale zolto. I dr Sroka mnie wczoraj oswiecil, ze to zhemolizowana, stara krew z krwiaka - nie pomyslalam o tym 🤦‍♀️ Ale jakby Ci sie przydarzylo to spokojnie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2021, 17:16

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • _meva_ Autorytet
    Postów: 319 147

    Wysłany: 16 stycznia 2021, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Robilam sanco i dwoch niezaleznych ginow powiedzialo, ze pappa moge sobie darowac zdecydowanie.
    Jeszcze Ci chcialam wlasnie pisac, ze ostatnio mimo, ze krwiak nie dawal o sobie znac krwia juz dluzszy czas to zaczelo mi leciec takie zolte cos... no jakby krew ale zolta doslownie jak sok pomaranczowy :p
    Mialam rozne mysli, raz ze nie trzymam moczu albo, ze to moze jakims cudem sączą się wody ale wtedy by sie sączyly caly czas. A to chlupalo jak krwiak ale zolto. I dr Sroka mnie wczoraj oswiecil, ze to zhemolizowana, stara krew z krwiaka - nie pomyslalam o tym 🤦‍♀️ Ale jakby Ci sie przydarzylo to spokojnie :)

    O, dzieki za info. W razie czego będę miała to na uwadze. Najważniejsze, że wszystko jest ok 😊

  • She_Wolf Przyjaciółka
    Postów: 110 246

    Wysłany: 16 stycznia 2021, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Robilam sanco i dwoch niezaleznych ginow powiedzialo, ze pappa moge sobie darowac zdecydowanie.
    Jeszcze Ci chcialam wlasnie pisac, ze ostatnio mimo, ze krwiak nie dawal o sobie znac krwia juz dluzszy czas to zaczelo mi leciec takie zolte cos... no jakby krew ale zolta doslownie jak sok pomaranczowy :p
    Mialam rozne mysli, raz ze nie trzymam moczu albo, ze to moze jakims cudem sączą się wody ale wtedy by sie sączyly caly czas. A to chlupalo jak krwiak ale zolto. I dr Sroka mnie wczoraj oswiecil, ze to zhemolizowana, stara krew z krwiaka - nie pomyslalam o tym 🤦‍♀️ Ale jakby Ci sie przydarzylo to spokojnie :)

    Lukaszkowa, a Sanco kiedy robiłaś? W którym tygodniu? Długo czekałaś na wynik? I w jakimś konkretnym punkcie w Poznaniu?

    Starania od 2018 r
    🚺 36 lat
    🚹 36 lat
    ✅ 08. 2020 - pierwsza wizyta w Invimed Poznań
    ✅ 06.11.2020 - punkcja
    ✅ 09.11.2020 - transfer jednego zarodka 🧪🧫🚀 zostały ❄️❄️❄️
    ⛔️ 11dpt 20.11.2020 - beta HCG: 0,1
    ✅ 04.12.2020 - transfer ❄️❄️ został ❄️
    ✅15.12.2020/11dpt - betaHCG 244,70 mlU/ml
    ✅ 17.12.2020/13 dpt - betaHCG 678,93 mIU/ml
    ✅ 19.12.2020/15 dpt - betaHCG 1800, 70 mlU/ml
    ✅ 23.12.2020/19 dpt - betaHCG 8828,68 mlU/ml

    👨🏼‍⚕️Dr Sroka, Invimed Poznań

    f2w343r88xcgxp05.png
  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 16 stycznia 2021, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She_Wolf wrote:
    Lukaszkowa, a Sanco kiedy robiłaś? W którym tygodniu? Długo czekałaś na wynik? I w jakimś konkretnym punkcie w Poznaniu?
    Jakos 10+4 lub 10+6. Robiłam poza Poznaniem i czekalam na wynik okolo 4 dni, a to byl jeszcze okres swiateczny :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2021, 19:31

    She_Wolf lubi tę wiadomość

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2021, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula30 wrote:
    . Ja sobie z ciekawości czasami coś przeglądam i tyle tego jest, że oszaleć idzie 😱. Wózki to jakaś masakra.

    No ja zaczęłam kompletować i wpadłam już trochę w ten rytm, ale początek przyprawiał mnie o ból głowy. Pokój w przygotowaniu, meble zamówione. Ubranka na 56 cm mam już praktycznie skompletowane, teraz zamawiam już większe, no i rozglądam się za butelkami, smoczkami, kocykami ... Dziś byliśmy wybrać wózek. Staramy się jakiś sensownie to rozplanować, bo grozi nam plajta jak nie przyhamujemy 😂🙈

  • Martita92 Autorytet
    Postów: 638 656

    Wysłany: 16 stycznia 2021, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiemka wrote:
    No ja zaczęłam kompletować i wpadłam już trochę w ten rytm, ale początek przyprawiał mnie o ból głowy. Pokój w przygotowaniu, meble zamówione. Ubranka na 56 cm mam już praktycznie skompletowane, teraz zamawiam już większe, no i rozglądam się za butelkami, smoczkami, kocykami ... Dziś byliśmy wybrać wózek. Staramy się jakiś sensownie to rozplanować, bo grozi nam plajta jak nie przyhamujemy 😂🙈
    Hej! Ja też dziś zaczęłam robić listę co muszę dokupić dla Antosi. Wózek mamy, tylko damy go do wyprania. Muszę też wziąć ubranka przenieść z strychu i podzielić na rozmiary. Jak Helenka wyrastała to tylko wrzucałam do kartonów i trochę mam nieład tam 😅

    Asiemka lubi tę wiadomość

    08 - 2016 rozpoczęcie starań;
    06 - 2018 rozpoczęcie leczenia w InVimed
    19-10-2018 kriotransfer - nieudany
    21-11-2018 II kriotransfer - udany
    17-12-2018 bijące serduszko
    21-08-2019 przychodzi na świat Helenka
    16-07-2020 kriotransfer - nieudany
    17-08-2020 kriotransfer - udany
    28-04-2021 przychodzi na świat Antonina
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2021, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiemka wrote:
    No ja zaczęłam kompletować i wpadłam już trochę w ten rytm, ale początek przyprawiał mnie o ból głowy. Pokój w przygotowaniu, meble zamówione. Ubranka na 56 cm mam już praktycznie skompletowane, teraz zamawiam już większe, no i rozglądam się za butelkami, smoczkami, kocykami ... Dziś byliśmy wybrać wózek. Staramy się jakiś sensownie to rozplanować, bo grozi nam plajta jak nie przyhamujemy 😂🙈
    Jaki wózek wybraliście?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 01:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula, wybraliśmy Silver Cross Surf 3. Prowadzi się go jednym paluszkiem, łatwo się składa, ma akcesoria w zestawie, a przede wszystkim pasuje nam do wzrostu. Jesteśmy wysocy i w innych wózkach pałąk był za niski, a np. w Cybex haczyliśmy stopami o poprzeczkę pomiędzy kółkami stawiając dłuższe kroki 😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiemka wrote:
    Ula, wybraliśmy Silver Cross Surf 3. Prowadzi się go jednym paluszkiem, łatwo się składa, ma akcesoria w zestawie, a przede wszystkim pasuje nam do wzrostu. Jesteśmy wysocy i w innych wózkach pałąk był za niski, a np. w Cybex haczyliśmy stopami o poprzeczkę pomiędzy kółkami stawiając dłuższe kroki 😊
    Bardzo ciekawy wygląd. Mam nadzieję że za jakieś 10 tygodni wybiorę się do sklepu poprzymierzać. Na razie robię tylko (powolutku 😁) listę tych, które chciałabym zobaczyć na żywo.

  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro idę na USG do "starej" pani doktor, żeby się pożegnać, a do nowej będę chodzić raz na 3 tygodnie. Widzę u Ciebie, Lukaszkowa, że Ty chodzisz raz na miesiąc? Ja się zastanawiam, czy nie poprosić tej nowej ginekolożki jednak o wizyty co 2 tygodnie :( bo już mi ciężko to wytrzymać,a co dopiero później...
    We wtorek idę też na Nifty do centrum Drews.
    Ciekawe, czy też tak szybko będę mieć wyniki. Odebrałaś Sanco przez neta te wyniki czy trzeba osobiście?
    Miłej niedzieli ❄️❄️❄️

    Danadana
  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danadana wrote:
    Ja jutro idę na USG do "starej" pani doktor, żeby się pożegnać, a do nowej będę chodzić raz na 3 tygodnie. Widzę u Ciebie, Lukaszkowa, że Ty chodzisz raz na miesiąc? Ja się zastanawiam, czy nie poprosić tej nowej ginekolożki jednak o wizyty co 2 tygodnie :( bo już mi ciężko to wytrzymać,a co dopiero później...
    We wtorek idę też na Nifty do centrum Drews.
    Ciekawe, czy też tak szybko będę mieć wyniki. Odebrałaś Sanco przez neta te wyniki czy trzeba osobiście?
    Miłej niedzieli ❄️❄️❄️
    Ja akurat mialam wizyte a tak to doktor mial dzwonic z wynikami. Tak ja chodze co miesiac tak mniej wiecej :)

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • Kassssia Autorytet
    Postów: 400 282

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danadana wrote:
    Ja jutro idę na USG do "starej" pani doktor, żeby się pożegnać, a do nowej będę chodzić raz na 3 tygodnie. Widzę u Ciebie, Lukaszkowa, że Ty chodzisz raz na miesiąc? Ja się zastanawiam, czy nie poprosić tej nowej ginekolożki jednak o wizyty co 2 tygodnie :( bo już mi ciężko to wytrzymać,a co dopiero później...
    We wtorek idę też na Nifty do centrum Drews.
    Ciekawe, czy też tak szybko będę mieć wyniki. Odebrałaś Sanco przez neta te wyniki czy trzeba osobiście?
    Miłej niedzieli ❄️❄️❄️
    Ja z moją ginekolog też ustaliłam wizyty co trzy tygodnie. I następna wypada we wtorek 26. Od wczoraj męczy mnie żeby zadzwonić i zmienić na najbliższy wtorek (czyli po dwóch tygodniach) bo też już mi ciężko wytrzymać bez podglądu tak długo...
    Mi się wydaje, że później jak już zaczniemy czuć ruchy to będzie łatwiej wytrzymywać, ale jak to mój maż mówi - wtedy znajdę sobie nowy powód żeby się stresować.

    l22n9vvj7eq2lufw.png
  • _meva_ Autorytet
    Postów: 319 147

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a ja dziś miałam nieprzespaną noc. O 4 zbudziłam się, ponieważ poczułam, że coś ze mnie leci. W pierwszej chwili pomyślałam, że to znowu te wodniste upławy, ale jak zaczęłam się podnosić to poleciało bardzo dużo. Wstałam i byłam zalana krwią. Prawie dostałam zawału 😑. Poszłam szybko do łazienki i wyleciał ze mnie duży skrzep około 2,5x2,5cm.
    Na wizycie 06.01 nie było widać krwiaków, ale było widać jakiś skrzep przy szyjce i gin mówiła, że on może "puścić", ale minęły prawie 2 tygodnie i nie puścił, więc myślałam, że zasechł, a tu taka niemiła niespodzianka 😡
    Oczywiscie szybko pojechaliśmy na IP. Z kluskami wszystko ok, ale co się strachu najadłam.....

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po prostu jestem dosc spokojna. Ten miesiac leci mi szybko, dni mijają - pracuję, potem się pokręcę i śpię. Początkowo jak mialam czesciej usg to byl dla mnie wiekszy stres niz teraz, a poczucie spokoju dawalo gora na dwa dni.
    Wiem, ze potem bede miala czesciej wizyty, bo bedzie juz czesciej mierzona szyjka, ktg u poloznej. Wiec jeszcze się nachodzę :)
    Zrobilam Sanco i po prostu nie widzę u siebie celu chodzic czesciej, bo tak czy siak nic juz raczej nie zrobię jeśli coś nagle wyjdzie nie tak. Staram sie pic duzo, odpoczywac ale tez i cwiczyc i byc dobrej mysli i poki co mi się to sprawdza :)

    Przykro mi Meva, ze znowu takie schizy :( ale mysl sobie, ze kazdy dzien do przodu to sukces! Jak pączki tyle przetrwaly to dadza radę juz wszystkiemu :)
    I wlasnie to jest to, ze chocbys chodzila na usg co dzień to przed takimi rzeczami się nie ustrzezesz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2021, 11:31

    _meva_ lubi tę wiadomość

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
‹‹ 656 657 658 659 660 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ