X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2316 1374

    Wysłany: 12 kwietnia 2021, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula30 wrote:
    A u Ciebie już po?
    U mnie trochę skrzydła opadły. Doktor powiedzial, że jest "w miarę ", po około 7 na każdym jajniku, ale widziałam, że nie liczył dobrze tylko skupił się na ich wielkości. Zwiększył puregon z 150 na 200. Nie widzę tego za dobrze, doktor też chyba spodziewal się lepszej sytuacji. Mimo to punkcja w piątek.

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 12 kwietnia 2021, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    U mnie trochę skrzydła opadły. Doktor powiedzial, że jest "w miarę ", po około 7 na każdym jajniku, ale widziałam, że nie liczył dobrze tylko skupił się na ich wielkości. Zwiększył puregon z 150 na 200. Nie widzę tego za dobrze, doktor też chyba spodziewal się lepszej sytuacji. Mimo to punkcja w piątek.
    To dobrze - nie skupiaj sie na cyfrach, ile bedzie dowiesz sie po punkcji. Uszki do gory!!!

    dobuska, lindalia lubią tę wiadomość

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • Ma_gda Ekspertka
    Postów: 224 126

    Wysłany: 12 kwietnia 2021, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, nie ma co za bardzo myśleć o liczbach, czasem liczby wydają się super, a na końcu jest kicha i odwrotnie. Na koniec potrzebny jest jeden zarodek, z którym się uda.

    Ja też jutro idę na wizytę, składamy wniosek o dofinansowanie i po cichu liczę, że może pod koniec maja uda się wystartować z drugim podejściem.

    lindalia, Marzycielka7 lubią tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 12 kwietnia 2021, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    U mnie trochę skrzydła opadły. Doktor powiedzial, że jest "w miarę ", po około 7 na każdym jajniku, ale widziałam, że nie liczył dobrze tylko skupił się na ich wielkości. Zwiększył puregon z 150 na 200. Nie widzę tego za dobrze, doktor też chyba spodziewal się lepszej sytuacji. Mimo to punkcja w piątek.
    Pamiętaj, że będzie super jak uda się nam wyhodować 6 zdrowych i silnych komórek do zapłodnienia. Tego się trzymajmy. Kiedy kolejna wizyta?

    lindalia lubi tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 12 kwietnia 2021, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma_gda wrote:
    Dokładnie, nie ma co za bardzo myśleć o liczbach, czasem liczby wydają się super, a na końcu jest kicha i odwrotnie. Na koniec potrzebny jest jeden zarodek, z którym się uda.

    Ja też jutro idę na wizytę, składamy wniosek o dofinansowanie i po cichu liczę, że może pod koniec maja uda się wystartować z drugim podejściem.
    Macie moje kciuki!❤️

    Ma_gda lubi tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 12 kwietnia 2021, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj położna pobierała mi krew i pyta czy przygotowuje się do punkcji, mówię ze tak, a ona od razu mi wyciąga papiery do podpisania do anestozjologa, wszystko tłumaczy, a ja się wystraszyłam, że ona myśli, że ja tę punkcję mam zaraz😂 i mówię, że to dopiero w przyszłym tygodniu. 😂 nie wiedziałam, że to tak wyglada wszystko.
    Człowiek jak pierwszy raz coś robi to mu najlepiej wychodzi robienie z siebie wariata 🤣🙈

    lindalia, Marzycielka7 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2021, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lindalia, Dobuska, mi się wydaje, że stymulacja Wam spoko idzie. No i zwiększone dawki to już w ogóle. Także teraz byle do piątku :D

    lindalia, dobuska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2021, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma_gda wrote:
    Dokładnie, nie ma co za bardzo myśleć o liczbach, czasem liczby wydają się super, a na końcu jest kicha i odwrotnie. Na koniec potrzebny jest jeden zarodek, z którym się uda.

    Ja też jutro idę na wizytę, składamy wniosek o dofinansowanie i po cichu liczę, że może pod koniec maja uda się wystartować z drugim podejściem.
    Kciuki!

    Ma_gda lubi tę wiadomość

  • lindalia Autorytet
    Postów: 2316 1374

    Wysłany: 12 kwietnia 2021, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny! Mój mąż tak samo mówi jak Wy, żebym na ilość nie szla, a na jakość. Ufam naszemu doktorkowi i wiem, że działa dobrze.
    Właśnie zrobiłam sobie na pocieszenie dobry obiad na śniadanie, bo do tej godziny byłam na czczo.

    Dobuska, ja też pobrałam dzisiaj badania na punkcję. I też dostałam papiery do podpisania. Powiedzieli Ci o wskazującym palcu, że ma być bez lakieru?
    W środę jeszcze podglądamy jak tam kurnik.

    dobuska lubi tę wiadomość

  • lindalia Autorytet
    Postów: 2316 1374

    Wysłany: 12 kwietnia 2021, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O i lekarz potwierdził, że zapladaniają wszystkie jajka w naszym przypadku. :)

    lukaszkowa, dobuska, Ula30 lubią tę wiadomość

  • Marzycielka7 Autorytet
    Postów: 791 466

    Wysłany: 12 kwietnia 2021, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Tak! Już dawno, bo przyjechałam godzinę wcześniej i nie było pacjentki wiec weszłam.:)
    Ale musiałam coś zjeść, bo przyjechałam na czczo.

    U mnie sytuacja dosyć spokojna jeszcze. Mam dopiero 7 dc i na ten moment mam 13 jajków, ale doktor powiedział, ze one są jeszcze tak małe, ze nie na się co nastawiać, ze w takiej ilości podejdę do punkcji.
    Od jutra mam zwiększoną dawkę Puregonu wiec powinny poleciec ostro. 🙏
    Wizytę mam w piątek, a ewentualna punkcja poniedziałek-wtorek.
    Powiedział, ze mam się nie martwić, ze one są jeszcze małe, bo tak może być w tym dniu cyklu, dlatego podbija lekami.

    Idziesz jak burza 👍jajca niech się rozkręcają 😊😊😊

    dobuska lubi tę wiadomość

  • Marzycielka7 Autorytet
    Postów: 791 466

    Wysłany: 12 kwietnia 2021, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    U mnie trochę skrzydła opadły. Doktor powiedzial, że jest "w miarę ", po około 7 na każdym jajniku, ale widziałam, że nie liczył dobrze tylko skupił się na ich wielkości. Zwiększył puregon z 150 na 200. Nie widzę tego za dobrze, doktor też chyba spodziewal się lepszej sytuacji. Mimo to punkcja w piątek.
    Ważne żeby jakościowo były dobre
    Lepsze 5 dobrych niż 15 bylejakich
    Trzymam kciuki ✊

    dobuska lubi tę wiadomość

  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 12 kwietnia 2021, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    O i lekarz potwierdził, że zapladaniają wszystkie jajka w naszym przypadku. :)
    Jak zwiększył Ci Puregon to możesz jeszcze dokoksować z jajeczkami 🤞👌

    Danadana
  • Marzycielka7 Autorytet
    Postów: 791 466

    Wysłany: 12 kwietnia 2021, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma_gda wrote:
    Dokładnie, nie ma co za bardzo myśleć o liczbach, czasem liczby wydają się super, a na końcu jest kicha i odwrotnie. Na koniec potrzebny jest jeden zarodek, z którym się uda.

    Ja też jutro idę na wizytę, składamy wniosek o dofinansowanie i po cichu liczę, że może pod koniec maja uda się wystartować z drugim podejściem.

    My jutro tez wizyta i do tego dziś automat dzwonił z ankieta covidowa 😁😁

    lukaszkowa, Ma_gda, dobuska lubią tę wiadomość

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 12 kwietnia 2021, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A poza tym jeszcze dodam, ze dr S nigdy Ci nie powie "Wow! Wyhodowalas super duzo! Jestem w szoku jak wspaniale, no cudnie nam idzie. No kurnik jak sie patrzy" :D

    lindalia, dobuska, ZielonaPaprotka, Marzycielka7, Kassssia lubią tę wiadomość

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • Ma_gda Ekspertka
    Postów: 224 126

    Wysłany: 12 kwietnia 2021, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    A poza tym jeszcze dodam, ze dr S nigdy Ci nie powie "Wow! Wyhodowalas super duzo! Jestem w szoku jak wspaniale, no cudnie nam idzie. No kurnik jak sie patrzy" :D

    Moze czasem ma lepszy dzien, bo pamietam ze przy pierwszej procedurze jak mi mowil ile komorek sie udalo zaplodnic to powiedzial cos w stylu "super wynik", no ale potem jak ostatecznie ta liczba zarodkow spadla to juz nic nie skomentowal czy to dobrze, czy zle. Ja mysle ze to moze lepiej, ze on raczej nie komentuje, bo czasem kazde takie slowo ze cos idzie swietnie potrafi napompowac nadzieje, a potem rozne rzeczy sie zdarzaja i tak jak wyzej - liczby (duże czy małe) to jedno, a to czy z nich bedzie sukces to zupelnie inna sprawa.

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 12 kwietnia 2021, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma_gda wrote:
    Moze czasem ma lepszy dzien, bo pamietam ze przy pierwszej procedurze jak mi mowil ile komorek sie udalo zaplodnic to powiedzial cos w stylu "super wynik", no ale potem jak ostatecznie ta liczba zarodkow spadla to juz nic nie skomentowal czy to dobrze, czy zle. Ja mysle ze to moze lepiej, ze on raczej nie komentuje, bo czasem kazde takie slowo ze cos idzie swietnie potrafi napompowac nadzieje, a potem rozne rzeczy sie zdarzaja i tak jak wyzej - liczby (duże czy małe) to jedno, a to czy z nich bedzie sukces to zupelnie inna sprawa.
    Taaaak dokładnie. Lepiej byc zachowawczym naprawdę - nie nakręcac juz nakręconych. Ja pamietam, ze do kazdej miny i slowa dorabialam sobie filozofię

    dobuska lubi tę wiadomość

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2316 1374

    Wysłany: 12 kwietnia 2021, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    A poza tym jeszcze dodam, ze dr S nigdy Ci nie powie "Wow! Wyhodowalas super duzo! Jestem w szoku jak wspaniale, no cudnie nam idzie. No kurnik jak sie patrzy" :D
    Rozbawiłaś mnie :D :D
    Nie tutaj takie numery. :D

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 12 kwietnia 2021, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam łapię poczucie humoru doktorka. On ma specyficzny humor, trzeba z nim zaskoczyć. :D Ale ja też mam sama dziwne poczucie humoru... 😂
    Ogólnie go lubię. :D Dzisiaj się mnie pyta: " na czczo Pani nie jest?" to mówię, że jestem "o maaaatko, że też pani wytrzymała" 😂
    Lindalia - mąż mądry! Co do paznokci mówiła, ale ja teraz mam krótkie, bez lakieru. :) A to świetnie, że u Was wszystkie zapładniają. Przez to, że macie plemniki z biopsji?

    lukaszkowa jesteś udana :D Zawsze mnie rozbawisz tutaj. Ale masz rację. Wychodzę dzisiaj od niego, odwracam się i "to jest trzynaście?" a on mnie zaczął uspakajać i tłumaczyć, że różnie może być, że to się wszystko może i pewnie jeszcze zmieni. Także stoicki spokój.

    Marzycielka no to już jutro będę trzymać kciuki! <3

    Ula oby tak było! <3 dzięki!

    Ejka, właśnie dostałam info, że moje wyniki są gotowe. No i ogólnie są spoko, ale nie ogarniam tego estrogenu.
    Dzisiaj 7 dc, a mój wynik to 447,7 pmol/l (lub w innej jednostce 122,22 pg/ml)
    Jakoś mało mi się wydaje. Może to wynika z tego, że jajca maluteńkie?

    Marzycielka7 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2021, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem po transferze ;)

    Bylam nastawiona, wrecz przekonana ze dostane zwolnienie az do bety. A dostalam tylko na dzis mimo moich prosb i tlumaczen ze dzwigam przez 8h. Eh caly dr.Lewandowski

    dobuska, mo_Nika lubią tę wiadomość

‹‹ 768 769 770 771 772 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ