X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, melduje się ! Ja już w domu, po punkcji. Wyszło 6 dojrzałych komórek, myślałam, że uda się więcej, bo pobrali 9, a na podglądzie 2 dni temu było ich koło 15. Nie wiem, czy się cieszyć, czy smucić, ale nic się już nie zmieni. Hodowla do przyszłego tygodnia, Sroka mówił, że koło czwartku będą dzwonić co i jak.
    Trzymam za Wasze porody! Oby Maluszki nie sprawiały problemów i szybko do Was przyszły ✊ ❤️

    dobuska, Danadana, MonikA_89!, mo_Nika, Asiulka84, ZielonaPaprotka, Marzycielka7, kate2friend lubią tę wiadomość

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fisia wrote:
    Cześć, melduje się ! Ja już w domu, po punkcji. Wyszło 6 dojrzałych komórek, myślałam, że uda się więcej, bo pobrali 9, a na podglądzie 2 dni temu było ich koło 15. Nie wiem, czy się cieszyć, czy smucić, ale nic się już nie zmieni. Hodowla do przyszłego tygodnia, Sroka mówił, że koło czwartku będą dzwonić co i jak.
    Trzymam za Wasze porody! Oby Maluszki nie sprawiały problemów i szybko do Was przyszły ✊ ❤️
    To teraz kciuczki za zarodki :).

    Fisia lubi tę wiadomość

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • Saja Autorytet
    Postów: 1069 337

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danadana wrote:
    😆😆 No nieźle! To ja w ogóle apetytów nie miałam na jakieś różne rzeczy konkretne, ale za to w pierwszych tygodniach jak mnie tak mdliło to frytki były moim najlepszym przyjacielem 😂 mimo, że normalnie nie jadam.. no co tu dużo mówić - zmienia się 😄

    Ja przez cała ciążę jadłam wieprzowinę, której nie lubię i nigdy nie gotuję, za to nie ruszałam owoców, nawet patrzeć na nie nie mogłam. Ale przynajmniej nie musiałam żelaza łykać:P

    Czynnik męski- ciężki OAT, DFI poniżej 15%

    Starania od 1.1.2016
    11.2016 - diagnoza OAT
    5.2017- embolizacja żpn, bez efektu
    1.2018 - ICSI w Invimed Poznań, OHSS, bez transferu
    4.2018 - I kriotransfer, bez efektu
    5.2018- II kriotransfer, ciąża bliźniacza:)
    1.2019- rodzą się nasze córki
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    Jak to mówią: na bezrybiu i rak ryba 😆
    🤣🤣🤣🤣

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fisia wrote:
    Cześć, melduje się ! Ja już w domu, po punkcji. Wyszło 6 dojrzałych komórek, myślałam, że uda się więcej, bo pobrali 9, a na podglądzie 2 dni temu było ich koło 15. Nie wiem, czy się cieszyć, czy smucić, ale nic się już nie zmieni. Hodowla do przyszłego tygodnia, Sroka mówił, że koło czwartku będą dzwonić co i jak.
    Trzymam za Wasze porody! Oby Maluszki nie sprawiały problemów i szybko do Was przyszły ✊ ❤️
    Teraz zaciskamy kciuki za małych bohaterów!❤️❤️❤️❤️

    Fisia lubi tę wiadomość

  • lindalia Autorytet
    Postów: 2320 1375

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fisia wrote:
    Cześć, melduje się ! Ja już w domu, po punkcji. Wyszło 6 dojrzałych komórek, myślałam, że uda się więcej, bo pobrali 9, a na podglądzie 2 dni temu było ich koło 15. Nie wiem, czy się cieszyć, czy smucić, ale nic się już nie zmieni. Hodowla do przyszłego tygodnia, Sroka mówił, że koło czwartku będą dzwonić co i jak.
    Trzymam za Wasze porody! Oby Maluszki nie sprawiały problemów i szybko do Was przyszły ✊ ❤️
    Jak się czujesz?:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja opierdzieliłam właśnie pyszne lody - Hagen Dazs słony karmel, polecam 😀. Niestety nie mam w ciąży żadnych ograniczeń i mogę jeść wszystko (no może do 8-9t.c. odrzudało mnie od mięsa). Do niczego mnie też zbytnio nie ciągnie, chociaż właśnie dobrze wchodzą mi lody, których nigdy nie kupowałam poza latem. A zaraz się biorę za robienie ciasta poduszkowiec 🙂.

    dobuska, Fisia, Danadana, Marzycielka7 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fisia wrote:
    Cześć, melduje się ! Ja już w domu, po punkcji. Wyszło 6 dojrzałych komórek, myślałam, że uda się więcej, bo pobrali 9, a na podglądzie 2 dni temu było ich koło 15. Nie wiem, czy się cieszyć, czy smucić, ale nic się już nie zmieni. Hodowla do przyszłego tygodnia, Sroka mówił, że koło czwartku będą dzwonić co i jak.
    Trzymam za Wasze porody! Oby Maluszki nie sprawiały problemów i szybko do Was przyszły ✊ ❤️
    Oby były ładne zarodeczki ❤.

    Fisia lubi tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi się włączył tryb: a niech się dzieje co chce.

    Jakoś tak nie ekscytuję się na myśl o kolejnej stymulacji, jak na myśl o pierwszej. Może to strach przed tym, że znowu nic nie wyhoduję? Głupio tak zawalić na takim etapie...
    Miałyście tak? Czy tylko ja jestem taki ignorant?
    Jakby mi teraz ktoś powiedział, że nie zrobię stymulacji w tym miesiącu to bym nie rozpaczała już.

    A może to dobrze, że jestem taka spokojna?🤔

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula30 wrote:
    Ja opierdzieliłam właśnie pyszne lody - Hagen Dazs słony karmel, polecam 😀. Niestety nie mam w ciąży żadnych ograniczeń i mogę jeść wszystko (no może do 8-9t.c. odrzudało mnie od mięsa). Do niczego mnie też zbytnio nie ciągnie, chociaż właśnie dobrze wchodzą mi lody, których nigdy nie kupowałam poza latem. A zaraz się biorę za robienie ciasta poduszkowiec 🙂.
    Oooo zjadłabym, zjadła...🤤

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    Jak się czujesz?:)
    Dziękuje Wam, dziewczyny! 🥰
    Teraz tydzień stresu mnie czeka, jakoś to trzeba przeżyć.
    Nie czuje się najgorzej, brzuch mnie nieco boli i jajniki, jak na okres i mam siłę tylko leżeć :) Więc dziś odpoczywam.
    Dobrze, że ewentualny transfer w kolejnym cyklu, bo Sroka mówił, że do świeżego za wysoki mam progesteron. Nawet nie wiedziałam, że trzeba tego pilnować.

    dobuska, Marzycielka7 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mam powtórkę bety

    136,90 (przyrost 134%)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2021, 13:23

    lukaszkowa, Danadana, Ula30, dobuska, Nika1, lindalia, Fisia, MonikA_89!, mo_Nika, Asiulka84, Martita92, Mania30, Kassssia, Marzycielka7, kate2friend lubią tę wiadomość

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    A mi się włączył tryb: a niech się dzieje co chce.

    Jakoś tak nie ekscytuję się na myśl o kolejnej stymulacji, jak na myśl o pierwszej. Może to strach przed tym, że znowu nic nie wyhoduję? Głupio tak zawalić na takim etapie...
    Miałyście tak? Czy tylko ja jestem taki ignorant?
    Jakby mi teraz ktoś powiedział, że nie zrobię stymulacji w tym miesiącu to bym nie rozpaczała już.

    A może to dobrze, że jestem taka spokojna?🤔
    Nie dziwię Ci się, dla mnie to byla potwarz, ze tak slabo z jajkami bo problem ponoc na tamten moment mial byc przede wszystkim męski :(

    Gosia super. Mozna cichutko gratulowac :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2021, 13:24

    dobuska lubi tę wiadomość

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia89 wrote:
    Hej dziewczyny mam powtórkę bety

    136,90 (przyrost 134%)
    Wspaniale 😍

    Danadana
  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fisia wrote:
    Cześć, melduje się ! Ja już w domu, po punkcji. Wyszło 6 dojrzałych komórek, myślałam, że uda się więcej, bo pobrali 9, a na podglądzie 2 dni temu było ich koło 15. Nie wiem, czy się cieszyć, czy smucić, ale nic się już nie zmieni. Hodowla do przyszłego tygodnia, Sroka mówił, że koło czwartku będą dzwonić co i jak.
    Trzymam za Wasze porody! Oby Maluszki nie sprawiały problemów i szybko do Was przyszły ✊ ❤️
    Trzymamy mocno 🤞🤞🤞

    Fisia lubi tę wiadomość

    Danadana
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska- dobre podejście! Gosia, ładny przyrost. Powtarzasz jeszcze czy umawiasz się na USG?

    dobuska lubi tę wiadomość

  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    A mi się włączył tryb: a niech się dzieje co chce.

    Jakoś tak nie ekscytuję się na myśl o kolejnej stymulacji, jak na myśl o pierwszej. Może to strach przed tym, że znowu nic nie wyhoduję? Głupio tak zawalić na takim etapie...
    Miałyście tak? Czy tylko ja jestem taki ignorant?
    Jakby mi teraz ktoś powiedział, że nie zrobię stymulacji w tym miesiącu to bym nie rozpaczała już.

    A może to dobrze, że jestem taka spokojna?🤔
    Ja też tak miałam w pewnym momencie. To jest właśnie to, o czym pisały Dziewczyny - każda z nas chce jak najszybciej być u celu,a tu potrzeba czasu i cierpliwości. Może dlatego też taki spokój wewnętrzny :) wg mnie bardzo dobrze. Na pewno stres i niepokój nie są sprzymierzeńcami w tej walce, więc lepiej mieć wy*****. 😁

    Danadana
  • Sosenka Ekspertka
    Postów: 191 117

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wioleta16 wrote:
    Hej, dziewczyny jestem po pierwszej wizycie u dr Szymczak-Biały :) Przy tych dwóch nazwiskach nie wiem jakiego tu skrótowca używać😂 Może coś podpowiecie?
    W każdym razie, zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie, w życiu nie byłam u tak miłej lekarki :D Raczej z kobietami miałam nie za dobre doświadczenia😅 Dostałam całą listę badań do wykonania, mąż skierowanie na badanie nasienia i będziemy szukać przyczyny naszych problemów. Jakoś takiego pozytywnego kopa dostałam i czuję się podekscytowana tym wszystkim😂 aż mnie to śmieszy, bo ekscytować się koniecznościa wykonania całej rzeszy badań to nieco zabawne :D No ale mam nadzieję, że dzięki temu coś posunie się w naszych staraniach do przodu, bo 2 lata nic i nic to już przesada. Czy któraś z Was może też leczy się u pani doktor? :)

    Hej. Leczę się u doktora Sroki, u dr Szymczak byłam raz prywatnie poza kliniką. Również zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Rozumiem Twój entuzjazm. Byłam trzy dni temu na pierwszej wizycie i też wyszłam jakoś dziwnie uskrzydlona. Może to świadomość, że coś się do przodu rusza.
    Dziewczyny, fajnie się czyta wasze historie. Dodajecie sił i nadziei.

    Marzycielka7, Malowana lala lubią tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia89 wrote:
    Hej dziewczyny mam powtórkę bety

    136,90 (przyrost 134%)
    Gosiu czad!!!!❤️❤️

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Nie dziwię Ci się, dla mnie to byla potwarz, ze tak slabo z jajkami bo problem ponoc na tamten moment mial byc przede wszystkim męski :(

    Gosia super. Mozna cichutko gratulowac :)
    Powiem Ci, że to taki kopniak w moją kobiecość. Coś w tym jest.
    Mąż był pełen nadziei, a mój organizm nawalił na tak podstawowym etapie :/

‹‹ 808 809 810 811 812 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ