X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martita92 wrote:
    Melduje się po wizycie. Mam skierowanie na oddział na środę rano. Mam przyjść na czczo bo może już w środę zrobią mi CC, a jeśli nie to w czwartek na 100%. Udało mi się jeszcze włosy pofarbować bo później może być ciężko 😉

    To trzymam kciuki!
    Ja we wtorek mam ostatnią wizytę, a fryzjer w czwartek 😂🙈 czekamy na Antosię z niecierpliwością. Nie mogę przeżyć, jak to szybko zleciało 😊

    Martita92, Danadana, Asiulka84, Fisia, Marzycielka7, kate2friend lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Pozdrawiam z porodówki 😜 O 1 w nocy odeszły mi wody. Na razie rozwarcie niewielkie, ale mam nadzieję, że się rozkręci. Próbujemy rodzić naturalnie 💪

    Monia, trzymam kciuki za Leo i Teo ❤️
    Dacie radę i czekamy na wieści! 😊

    MonikA_89! lubi tę wiadomość

  • Saja Autorytet
    Postów: 1069 337

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiulka84 wrote:
    Wiesz nie wiem jakie relacje masz ze swoim lekarzem, ja mojego poinformowałam odrazu jak mi zaczely wody odchodzic bo tez nie wiedzialam jak dlugo czekac no ale u mnie szybko pojawily sie skurcze wiec sie dlugo nie zastanawialam i jechalamdo szpitala. U mnie tez teoche inaczej bo moj lekarz jest z Polnej dlatego dalam mu znac ze rodze i to bo na plus bo caly czas monitorowal sytuacje dzwonil dopytywal jak przebiega akcja. Rozumiem ze czekacie az zaczna sie skurcze

    Myślę, że jak lekarz nie jest z Polnej, to i tak nic nie może;) ja pisałam do dr S., że się zgłosiłam do szpitala, bo mnie wczesniej o to prosił. Potem już mu wysłałam tylko zdjęcia dzieci po CC i odpisał z gratulacjami i informacja, żeby przyjść potem na kontrolę po CC.

    Czynnik męski- ciężki OAT, DFI poniżej 15%

    Starania od 1.1.2016
    11.2016 - diagnoza OAT
    5.2017- embolizacja żpn, bez efektu
    1.2018 - ICSI w Invimed Poznań, OHSS, bez transferu
    4.2018 - I kriotransfer, bez efektu
    5.2018- II kriotransfer, ciąża bliźniacza:)
    1.2019- rodzą się nasze córki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytam właśnie swoją stopkę i patrzę na falujący brzuch. Z jednej strony marzę już o „rozpakowaniu”, z drugiej obawiam tego, co jeszcze nieznane 🙈
    Zbieram się do pracy, bo potrzebuję kontaktu z ludźmi i zajęcia dla myśli, które krążą i nie pomagają.
    Miłego dnia Dziewczyny!

    Fisia i Paprotka 🤞🤞🤞

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze Gosia dzisiaj ma drugą betę? Będzie się działo. Monia, działaj! I czekamy na wieści dzisiaj 🙂.

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mysle, ze Monie tyle osob juz dopytuje jak postep, ze prowadzący na doczepke juz chyba nie pomoze :)

    Tak, jeszcze Gosia kciukaski

    Jeny dzis mialam wielkie plany robienia rzeczy ale chyba cisnienie jakies takie, ze jestem trupem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2021, 09:43

    MonikA_89! lubi tę wiadomość

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saja wrote:
    Myślę, że jak lekarz nie jest z Polnej, to i tak nic nie może;) ja pisałam do dr S., że się zgłosiłam do szpitala, bo mnie wczesniej o to prosił. Potem już mu wysłałam tylko zdjęcia dzieci po CC i odpisał z gratulacjami i informacja, żeby przyjść potem na kontrolę po CC.
    Moja koleżanka specjalnie chodziła do lekarza z Raszei, po czym jak mu napisała "rodzę" to on jej odpisał "powodzenia" 😆😂 także pewnie zależy od lekarza...

    Danadana
  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Ja mysle, ze Monie tyle osob juz dopytuje jak postep, ze prowadzący na doczepke juz chyba nie pomoze :)

    Tak, jeszcze Gosia kciukaski

    Jeny dzis mialam wielkie plany robienia rzeczy ale chyba cisnienie jakies takie, ze jestem trupem
    Kawka! 😁

    Jezu,ale tu emocje są!!!
    Trzymam za WSZYSTKIE kciuki 🤞 czekamy na newsy. 🚨

    Danadana
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam już nie chcę od żadnej brzuszka, bo ja od 2016 roku ciagle dostaję jakich brzuch na zamianę i nawet w ciąże nie zaszłam, wiec już nie zapeszam sobie :p

    Martina i Monika! Jestem z Wami myślami!❤️

    Ale mnie ten niedzielny ovitrelle meczy. Cholerstwo jest gorsze niż stymulacja! Piersi mnie chyba nigdy tak nie bolały, nawet mam wyczulony węch jak ciężarna. Zapach tuszu od drukarki(!) i mydła mało mnie z równowagi wczoraj nie wyprowadził.
    Przy symulacji się czułam cudownie w porównaniu do teraz 🤣

    Marzycielka7, kate2friend lubią tę wiadomość

  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Ja tam już nie chcę od żadnej brzuszka, bo ja od 2016 roku ciagle dostaję jakich brzuch na zamianę i nawet w ciąże nie zaszłam, wiec już nie zapeszam sobie :p

    Martina i Monika! Jestem z Wami myślami!❤️

    Ale mnie ten niedzielny ovitrelle meczy. Cholerstwo jest gorsze niż stymulacja! Piersi mnie chyba nigdy tak nie bolały, nawet mam wyczulony węch jak ciężarna. Zapach tuszu od drukarki(!) i mydła mało mnie z równowagi wczoraj nie wyprowadził.
    Przy symulacji się czułam cudownie w porównaniu do teraz 🤣
    To się zapoznawaj z tym stanem, bo cycki mnie już bolą 6 miesiąc 😂 i na razie się chyba nie skończy.

    Danadana
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie w sumie przestały boleć piersi. Pierwsze tygodnie na progu to była masakra, a teraz w sumie tylko sutki mnie bolą jak dotknę. Mąż ze smutkiem stwierdził, że piersi mi przestały rosnąć 😀. Dobuśka, Ovi to HCG, takze pewnie masz przedsmak tego jak będzie w ciąży ;).

    dobuska lubi tę wiadomość

  • lindalia Autorytet
    Postów: 2320 1375

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula30 wrote:
    A mnie w sumie przestały boleć piersi. Pierwsze tygodnie na progu to była masakra, a teraz w sumie tylko sutki mnie bolą jak dotknę. Mąż ze smutkiem stwierdził, że piersi mi przestały rosnąć 😀. Dobuśka, Ovi to HCG, takze pewnie masz przedsmak tego jak będzie w ciąży ;).
    Czyli ja w ciąży zamienię się w balona i będę napieprzać kwaśne. 😆 dzisiaj dla odmiany na śniadanko weszła kiszona kapusta do przegryzki. Od kilku dni zabiłabym za kwaśne rzeczy. U siostry wczoraj opędzlowałam zupę ogórkową. To jest silniejsze ode mnie!😆

    dobuska lubi tę wiadomość

  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    Czyli ja w ciąży zamienię się w balona i będę napieprzać kwaśne. 😆 dzisiaj dla odmiany na śniadanko weszła kiszona kapusta do przegryzki. Od kilku dni zabiłabym za kwaśne rzeczy. U siostry wczoraj opędzlowałam zupę ogórkową. To jest silniejsze ode mnie!😆
    😆😆 No nieźle! To ja w ogóle apetytów nie miałam na jakieś różne rzeczy konkretne, ale za to w pierwszych tygodniach jak mnie tak mdliło to frytki były moim najlepszym przyjacielem 😂 mimo, że normalnie nie jadam.. no co tu dużo mówić - zmienia się 😄

    dobuska, lindalia, Saja lubią tę wiadomość

    Danadana
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, z lindalią się zachowujemy jak w ciąży 🤣🤣🤣
    Co za ironia losu 🙈😅

    lindalia lubi tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula30 wrote:
    A mnie w sumie przestały boleć piersi. Pierwsze tygodnie na progu to była masakra, a teraz w sumie tylko sutki mnie bolą jak dotknę. Mąż ze smutkiem stwierdził, że piersi mi przestały rosnąć 😀. Dobuśka, Ovi to HCG, takze pewnie masz przedsmak tego jak będzie w ciąży ;).
    Właśnie wiem i już się boje 🤣

  • lindalia Autorytet
    Postów: 2320 1375

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    No właśnie, z lindalią się zachowujemy jak w ciąży 🤣🤣🤣
    Co za ironia losu 🙈😅
    Jak to mówią: na bezrybiu i rak ryba 😆

    dobuska lubi tę wiadomość

  • lindalia Autorytet
    Postów: 2320 1375

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danadana wrote:
    😆😆 No nieźle! To ja w ogóle apetytów nie miałam na jakieś różne rzeczy konkretne, ale za to w pierwszych tygodniach jak mnie tak mdliło to frytki były moim najlepszym przyjacielem 😂 mimo, że normalnie nie jadam.. no co tu dużo mówić - zmienia się 😄
    Mam właśnie dziewczynę z otoczenia, która przez cały pierwszy trymestr ze względu na mdłości, mogła jeść tylko kanapkę z jednym serkiem, jednej konkretnej firmy :D oczywiście schudła w tym czasie i to mocno 😅

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    Mam właśnie dziewczynę z otoczenia, która przez cały pierwszy trymestr ze względu na mdłości, mogła jeść tylko kanapkę z jednym serkiem, jednej konkretnej firmy :D oczywiście schudła w tym czasie i to mocno 😅
    To ja? :D
    Piersi mi nie urosly nic i nie bolą nic wiec nie wiem czemu was tak brzydko straszą :D

    Ale za to z piersiowych atrakcji szybko na sutkach pojawila mi sie siara 😓 juz chyba w 15tc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2021, 11:22

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to u każdej jest inaczej... Ciekawe te nasze ciałka 😍

    Danadana
  • wioleta16 Znajoma
    Postów: 19 10

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny jestem po pierwszej wizycie u dr Szymczak-Biały :) Przy tych dwóch nazwiskach nie wiem jakiego tu skrótowca używać😂 Może coś podpowiecie?
    W każdym razie, zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie, w życiu nie byłam u tak miłej lekarki :D Raczej z kobietami miałam nie za dobre doświadczenia😅 Dostałam całą listę badań do wykonania, mąż skierowanie na badanie nasienia i będziemy szukać przyczyny naszych problemów. Jakoś takiego pozytywnego kopa dostałam i czuję się podekscytowana tym wszystkim😂 aż mnie to śmieszy, bo ekscytować się koniecznościa wykonania całej rzeszy badań to nieco zabawne :D No ale mam nadzieję, że dzięki temu coś posunie się w naszych staraniach do przodu, bo 2 lata nic i nic to już przesada. Czy któraś z Was może też leczy się u pani doktor? :)

    Danadana, Marzycielka7, kate2friend lubią tę wiadomość

    Rozpoczęcie leczenia w invimed Poznań - 04.2021
‹‹ 807 808 809 810 811 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ