X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2021, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Wiesz mysle, ze sa laski co przychodza i mowia "bo na ovufriend byla dziewczyna co..." :p Mam nadzieje, ze mialas poker face i nas nie wsypalas! :D

    Jakby mi tak powiedzial to bym powiedziala "Co? Gdzie? A są takie fora? Ja nawet nie mam Internetu" :p
    Haha! Udałam głupią i powiedziałam: „Ależ skąd! Jakie fora?” 🤣
    Jakby nasz doktor miał nas czytać, to nie wiem, kiedy robiłby punkcje i transfery 😅

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 18 maja 2021, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fisia wrote:
    Haha! Udałam głupią i powiedziałam: „Ależ skąd! Jakie fora?” 🤣
    Jakby nasz doktor miał nas czytać, to nie wiem, kiedy robiłby punkcje i transfery 😅
    Ja jak chodze do niego do Panacei to zawsze jak wchodze to jest na telefonie wiec ja tam nie wiem czy on nas tu nie odswieza :D

    Nie no, mysle, ze odpisuje dziewczynom na Whatsapp czy wystwia recepty i zwolnienia.

    Naprawde jak go troszke poznalam to jest takim skrytym smieszkiem i slodziakiem.

    dobuska, mo_Nika, lindalia lubią tę wiadomość

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 18 maja 2021, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate2friend wrote:
    Mam wynik 1726 13dpt!! Kamień z serca🥰
    Super, oby tak dalej. To zaraz się będziesz umawiać na wizytę :))

    kate2friend lubi tę wiadomość

    Danadana
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2021, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Ja jak chodze do niego do Panacei to zawsze jak wchodze to jest na telefonie wiec ja tam nie wiem czy on nas tu nie odswieza :D

    Nie no, mysle, ze odpisuje dziewczynom na Whatsapp czy wystwia recepty i zwolnienia.

    Naprawde jak go troszke poznalam to jest takim skrytym smieszkiem i slodziakiem.
    Hihi! To by dopiero było, jakby zerkał! A na naszych kartach ołóweczkiem, drobnym maczkiem nasze nicki z forum 😅
    Też w nim widzę wesołego Śmieszka;) Tak się do niego już przyzwyczaiłam, że polubiłam te wizyty i samego doktora :) Nie zawsze pewnie jest taki bo nie wie, na ile sobie może pozwolić, pacjentki przecież są różne :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2021, 16:12

    dobuska, lindalia lubią tę wiadomość

  • lindalia Autorytet
    Postów: 2320 1375

    Wysłany: 18 maja 2021, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fisia wrote:
    Dziękuje!
    Dowcipny faktycznie coś ostatnio 😅
    Zapytałam się go jeszcze, czy powinnam się martwić moją immunologią, na co on: „że jak transfery się udają to i tak piszecie na tych swoich forach, że to przez dodatkowe leki, a przecież to nigdy nie wiadomo i trzeba na immunologię i tak brać poprawkę, bo nauka niezbadana do końca”🤣 skąd nasz doktor wie o forach ??? 😅
    O Wow. :D niby żadna z nas nie pisze tu nic złego, ale i tak mam czasem myśli, czy kiedyś na wizycie nie usłyszę "o pani lindalia". 😄 chociaż ani nie mam na imię na L, a mój nick powstał przypadkowo i nic nie mówi o mnie. :D

    dobuska, Fisia lubią tę wiadomość

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 18 maja 2021, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zostawmy mu wiadomosc zeby mu bylo miło

    POZDRAWIAMY DOKTORA, MIŁEGO DNIA I SMACZNEJ KAWUSI.

    Kate super beta, spokojnych 9 miesięcy :)

    kate2friend, Fisia, Danadana, lindalia, Dzudi, Nika1, MonikA_89! lubią tę wiadomość

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 18 maja 2021, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fisia wrote:
    Dziękuje!
    Dowcipny faktycznie coś ostatnio 😅
    Zapytałam się go jeszcze, czy powinnam się martwić moją immunologią, na co on: „że jak transfery się udają to i tak piszecie na tych swoich forach, że to przez dodatkowe leki, a przecież to nigdy nie wiadomo i trzeba na immunologię i tak brać poprawkę, bo nauka niezbadana do końca”🤣 skąd nasz doktor wie o forach ??? 😅
    Hahahahaha Boże, ja naprawdę uważam go za jednego z fajniejszych lekarzy jakich miałam. Konkretny, ma wiedzę, czuję się bezpieczna i zaopiekowana, a jak trzeba to na mnie krzyknie jak się nakręcam. No i mi to pasuje. :)
    Wczoraj go zapytałam czemu czasem bierze się trzydniowego zarodka, a czasami pięcio, to powiedział, że u mamy mu będzie najlepiej. To było takie fajne... :)

    Fisia, mo_Nika lubią tę wiadomość

  • kate2friend Autorytet
    Postów: 2547 3753

    Wysłany: 18 maja 2021, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danadana wrote:
    Super, oby tak dalej. To zaraz się będziesz umawiać na wizytę :))
    Tak ale do swojej gin tu na miejscu. Do kliniki juz nie jade

    thgfs65gpu8ocaxc.png
    2021.05.05 crio blastki 4BB
    5dpt bhcg 20,52; 7dpt bhcg 48,18; 9dpt bhcg 189,84; 13dpt bhcg 1726; 14dpt usg mamy pecherzyk ciazowy
    21dpt bhcg 20544,47 mIU/ml prog 12,87
    2021.05.29 (23dpt) usg mamy serduszko❤
    2021.06.15 usg dzidzia ma 2cm❤
    2021.07.08 usg dzidzia ma 6cm❤
    2021.08.05 usg dziewczynka 150g❤
    2021.09.03 usg ważę juz 330g❤
    2021.10.03 usg ważę 700g❤
    2021.12.22 usg ważę 2,8kg❤
    2022.01.10 3780g 53cm Ewelinka porod cc

    Mamy jeszcze 4❄❄❄❄
    2021.04.06 transfer blastki 4AB, 9dpt bhcg 0
    2020.03.19 Ania 52cm, 3680g
    2019.07.29 dzidzia 0,3cm ❤
    11dpt bhcg 959, 9dpt bhcg 354, 7dpt bhcg 81,76
    2019.07.08 FET 4AA godz 14:00 (EG)
    klz9f71xqupqgh4t.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 18 maja 2021, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posikam się ze śmiechu chyba zaraz.
    Wiecie, ja nic nie mówię, ale nazwa naszego forum jakoś średnio wyszukana. 😅😅😅😅😅😅
    Jeszcze podajemy godziny wizyt i nazwisko lekarza. 😅😅😅
    Aczkolwiek zauważyłam, że na naszym wątku jesteśmy dosyć grzecznIe. Skoro lekarz jest dobry, konkretny i zna się na rzeczy, to nie mamy powodu, żeby pisać coś złego na jego temat.
    Była gdzieś historia, że lekarka nie chciała przyjąć jednej z forumek po wpisach na forum, ale szczegółów nie znam.

    Lukaszkowa ja mam podobne wrażenie. Ja bardzo lubię ludzi z takim poczuciem humoru.

    Mój mąż się śmieje, że na następnej wizycie doktor go zapyta o volvo. 😅😅😅

    DOŁĄCZAM SIĘ DO POZDROWIEŃ DLA DOKTORA! DUŻO CIERPLIWOŚCI DO NAS! :D

    Fisia, Danadana lubią tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 18 maja 2021, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate2friend wrote:
    Mam wynik 1726 13dpt!! Kamień z serca🥰
    Wow konkretnie!!! Cudownie!

    kate2friend lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2021, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Posikam się ze śmiechu chyba zaraz.
    Wiecie, ja nic nie mówię, ale nazwa naszego forum jakoś średnio wyszukana. 😅😅😅😅😅😅
    Jeszcze podajemy godziny wizyt i nazwisko lekarza. 😅😅😅
    Aczkolwiek zauważyłam, że na naszym wątku jesteśmy dosyć grzecznIe. Skoro lekarz jest dobry, konkretny i zna się na rzeczy, to nie mamy powodu, żeby pisać coś złego na jego temat.
    Była gdzieś historia, że lekarka nie chciała przyjąć jednej z forumek po wpisach na forum, ale szczegółów nie znam.

    Lukaszkowa ja mam podobne wrażenie. Ja bardzo lubię ludzi z takim poczuciem humoru.

    Mój mąż się śmieje, że na następnej wizycie doktor go zapyta o volvo. 😅😅😅

    DOŁĄCZAM SIĘ DO POZDROWIEŃ DLA DOKTORA! DUŻO CIERPLIWOŚCI DO NAS! :D
    Hihi! Ale dziś ubaw ;)
    Też się trochę zastanowiłam, bo przecież wszystko tu piszemy, tak jak mówisz, dobuska: godziny wizyt, co która ma, jakie badanie itp, wiec łatwo idzie dojść co i jak, jak się jest pracownikiem kliniki 😅
    Ale przecież nic złego nie piszemy, a wręcz bym powiedziała same dobre rzeczy 😁
    Zatem dołączam się też do pozdrowień dla pana doktora! Przyjemnej lektury 😁😁😁

    dobuska lubi tę wiadomość

  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 18 maja 2021, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Posikam się ze śmiechu chyba zaraz.
    Wiecie, ja nic nie mówię, ale nazwa naszego forum jakoś średnio wyszukana. 😅😅😅😅😅😅
    Jeszcze podajemy godziny wizyt i nazwisko lekarza. 😅😅😅
    Aczkolwiek zauważyłam, że na naszym wątku jesteśmy dosyć grzecznIe. Skoro lekarz jest dobry, konkretny i zna się na rzeczy, to nie mamy powodu, żeby pisać coś złego na jego temat.
    Była gdzieś historia, że lekarka nie chciała przyjąć jednej z forumek po wpisach na forum, ale szczegółów nie znam.

    Lukaszkowa ja mam podobne wrażenie. Ja bardzo lubię ludzi z takim poczuciem humoru.

    Mój mąż się śmieje, że na następnej wizycie doktor go zapyta o volvo. 😅😅😅

    DOŁĄCZAM SIĘ DO POZDROWIEŃ DLA DOKTORA! DUŻO CIERPLIWOŚCI DO NAS! :D
    Ja także: PANIE DOKTORZE, JEST PAN SUPER GOŚCIU 😄

    Myślę, że kiedyś wpisał coś w necie związanego ze swoim nazwiskiem, tak z ciekawości, bo nie wierzę, że nigdy nie szukał 😂😂 ale na szczęście chyba teraz na to nie ma czasu. Zresztą, chyba by się ucieszył 😅 bo jednak wszystkie go polecamy.

    dobuska lubi tę wiadomość

    Danadana
  • matyldaewa Koleżanka
    Postów: 40 119

    Wysłany: 18 maja 2021, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aktualizacja!

    U mnie taka sytuacja beta (transfer świeży 3 dniowego)

    1. Poniedziałek - 11dpt - 237
    2. Środa - 13 dpt - 522
    3. Piątek - 15 dpt - 1104
    4. Wtorek - 19 dpt - 5816 !
    5. Piątek - 22 dpt - pierwsza wizytą USG :)

    lindalia, dobuska, Danadana, mo_Nika, Nika1, Marzycielka7, Kassssia, Fisia, kate2friend, katrinka2609, Motyl12, MonikA_89! lubią tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 18 maja 2021, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie dziewczyny! Jesteśmy pilne pacjentki, pilnujemy się nawzajem i raczej robimy reklamę klinice. :D

    matyldaewa cudo!!!!
    Ja chyba też zrobię betę nie szybciej niż 10 dpt.

  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 18 maja 2021, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, pytanie od Koleżanki.
    Właściwie to parę. :)

    1. Czy jest możliwe, że przy suplementacji progesteronem 3x200mg jest możliwe, żeby dostać okres?
    2. Czy któraś z Was miała plamienia w okolicy testowania?
    3. Czy jeśli dziś sikacz pokazał jedną kreskę to jest szansa, że beta jutro będzie jednak pozytywna? Transfer świeżych zarodków, dwóch, 3 dniowych.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2021, 16:52

    Danadana
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 18 maja 2021, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danadana wrote:
    Dziewczyny, pytanie od Koleżanki.
    Właściwie to parę. :)

    1. Czy jest możliwe, że przy suplementacji progesteronem 3x200mg jest możliwe, żeby dostać okres?
    2. Czy któraś z Was miała plamienia w okolicy testowania?
    3. Czy jeśli dziś sikacz pokazał jedną kreskę to jest szansa, że beta jutro będzie jednak pozytywna? Transfer świeżych zarodków, dwóch, 3 dniowych.

    A ile dni po transferze jest koleżanka? Na pewno jest możliwe plamienie czy krwawienie w trakcie brania leków, nawet na rozpisce z kliniki mam taką adnotację.

  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 18 maja 2021, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    A ile dni po transferze jest koleżanka? Na pewno jest możliwe plamienie czy krwawienie w trakcie brania leków, nawet na rozpisce z kliniki mam taką adnotację.

    07.maja miała transfer

    Danadana
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 18 maja 2021, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to dzisiaj ma 11 dpt. Sikaniec miało prawo nie pokazać trzydniowca, chociaż większości dziewczyn już coś wychodzi. Natomiast historii o negatywnym teście, a pozytywnej becie jest mnóstwo.
    Reasumując, to wszystko jest możliwe, a niestety tylko beta jej powie prawdę.

    Danadana lubi tę wiadomość

  • lindalia Autorytet
    Postów: 2320 1375

    Wysłany: 18 maja 2021, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska, a doktór sam powiedzial Wam, że zabieracie na pokład jednego kropka, czy miałaś wybór dwóch, a chcieliście jednego?

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 18 maja 2021, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    Dobuska, a doktór sam powiedzial Wam, że zabieracie na pokład jednego kropka, czy miałaś wybór dwóch, a chcieliście jednego?
    Pytałam, bo generalnie chcieliśmy dwa, ale powiedział, że jeżeli będą tylko dwa to można pomyśleć, ale generalnie w moim wieku, by nie zalecał, żeby ograniczyć te mnogie ciąże. :)

‹‹ 894 895 896 897 898 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ