X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Invimed Warszawa
Odpowiedz

Invimed Warszawa

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, czy któraś z Was korzysta z pomocy Invimedu w Warszawie? Polecacie? Jakie macie opinie o lekarzach z tej kliniki?

  • Piggy Autorytet
    Postów: 1528 1812

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    osobiście nie korzystałam.....moja przyjaciółka korzystała ale nie ma najlepszej opinii. Od razu zaproponowali jej inseminacje chociaż oboje mieli dobre wyniki badań. A dodatkowo kazali powtórnie zrobic badania u nich w labolatorium bo innych nie uznają

    2008 - ciąża biochemiczna,2013 - ciąża biochemiczna, 2014 - trzy IUI bez skutku, 2015.01 - pierwsze IVF bez ET, 13 mrozaczków
    26.03.2015 - crio 2 x 4AA :( 28.04.2015 - crio 4AA i 4BB :( 06.08.2015 - 2 x 4BB :( 08.09.2015 - 4BB i 3BC :( 06.10.2015 - 2BB i 1BB :( 11.12.2015 - 2X1BB :(
  • 3livka Ekspertka
    Postów: 135 72

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie polecam. Od pierwszej wizyty mówili mi tylko o inseminacji i invitro, mimo że nawet nie sprawdzono czy będzie konieczne. Zlecili mnóstwo badań, mimo że część się powtarzała, a część była totalnie zbędna na tym etapie. Wiem że masa ludzi się tam leczy, pewnie jest sporo zadowolonych, ja tam juz na pewno nie wrócę.

    c2b941820e548b3aa7ad88ba7fa9cdb0.png
  • GabiK Autorytet
    Postów: 1803 2264

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, ja sie lecze w tej klinice. Z programu refundowanego. Nie mialam problemu z badaniami z innych labow. Nikt mi nie powiedzial,ze ich nie uznaja. Jestem po pierwszym, udanym transferze. Chetnie udziele info jesli chodzi o ivf z MZ w tej placowce.

    Konwalia lubi tę wiadomość

    2r8ri09ksg9rle49.png
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak jak Gabik jestem w programie mz w tej klinice. Leczylam sie tam również komercyjnie. Uznawano u mnie badania z zewnątrz.

    HANA lubi tę wiadomość

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Którego lekarza polecacie?

  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leczył mnie dr Kilijanczyk, Dworniak i niektóre zabiegi przeprowadzał dr Rokicki. Podobno on jest najlepszy do in vitro. Jeżeli chodzi o opinie, to wszyscy są tacy sami ;) Jak się czegoś chcesz dowiedzieć, to musisz pytać. Sami z własnej inicjatywy nie podejmują tematu. Dr Dworniak zawsze ostrzegal jak cos może być kosztowne i zostawial decyzję do podjęcia przez nas. Ogólnie obaj sympatyczni. Wiesz co, myślę że jest ściśle okreslona kolejność w badaniu, diagnozowaniu problemu i każdy bez względu na lekarza musi przejść ściśle określoną ścieżkę. No chyba że diagnoza już jest...

    Sky, HANA lubią tę wiadomość

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalia chciałam do Ciebie napisać wiadomość, ale jakoś nie wiem jak to się robi :P wysłałam Ci zaproszenie. Chciałabym na priv zapytać Cię o kilka rzeczy odnośnie tej kliniki.
    Gabik Ciebie również, jeśli miałabyś czas i chęci.

    GabiK lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3livka - u kogo się leczyłaś, że jesteś aż tak niezadowolona?

  • 3livka Ekspertka
    Postów: 135 72

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U dr Ciszko-Tralik

    c2b941820e548b3aa7ad88ba7fa9cdb0.png
  • GabiK Autorytet
    Postów: 1803 2264

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sky wrote:
    Konwalia chciałam do Ciebie napisać wiadomość, ale jakoś nie wiem jak to się robi :P wysłałam Ci zaproszenie. Chciałabym na priv zapytać Cię o kilka rzeczy odnośnie tej kliniki.
    Gabik Ciebie również, jeśli miałabyś czas i chęci.
    Hej, chetnie sie podziele tym co wiem :-)

    Konwalia, Sky lubią tę wiadomość

    2r8ri09ksg9rle49.png
  • pankati Znajoma
    Postów: 30 40

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja również jestem pacjentką Invimedu. Mam za sobą dwie nieudane inseminacje. Przygotowuję się do trzeciej. Lekarze w Invimedzie ogólnie nic nie mówią, mają jakiś system leczenia, ale znany tylko sobie. Wizyta u mojego lekarza trwa może 3 minuty łącznie z badaniem, żadnych konkretnych i rzeczowych odpowiedzi. Badania mamy oboje ok, wszystko w normie, a ciąży nie ma. Postanowiłam sobie, że do 3 razy sztuka, jeśli iui znowu będzie nieudana, to albo przestaję cokolwiek robić w tym kierunku, albo zmieniam klinikę i lekarza... Jeśli możecie polecić jakąś klinikę będę wdzięczna.

    Sky lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kto Cię prowadzi?

  • pankati Znajoma
    Postów: 30 40

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr Rokicki. Małomówny na maksa, ale postanowiłam mu zaufać.
    Analizując moje wizyty od samego początku nie mogę powiedzieć, żeby był złym lekarzem. Na początek zaproponował sprawdzenie drożności jajowodów za pomocą Sono Hsg, oba przewody drożne. Później poprosił, żebyśmy starali się 2-3 cykle sami, bez leczenia (nie proponował na siłę od razu IUI). To nie dało rezultatu i ponownie zjawiliśmy się w Invimedzie. Przy badaniach i zabiegach jest bardzo delikatny, widać, że wie, co robi, dlatego mu zaufałam, ale brakuje mi wciąż konkretnej rozmowy, jakiegoś wytłumaczenia, dlaczego tak się dzieje, a nie inaczej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2014, 09:52

    Sky lubi tę wiadomość

  • Madzia82 Autorytet
    Postów: 979 1298

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, ja leczyłam się u dr Rokickiego. Nam na pierwszej wizycie powiedział, że inaczej nie zajdę w ciąże jak tylko z in vitro. Nie potraktowałam tego serio i dałam sobie spokój z tym lekarzem na 2 lata. Nie udało nam się w tym czasie zajść w upragnioną ciążę i wróciliśmy do dr. Pocelany nam był przez kilku ginekologów. Każdy twierdził, że to najlepszy specjalista od in vitro. I ja również potwierdzam tą opinię. Miałam u niego dwa programy ivf. Oba udane.
    Pan dr jest mało wylewny, ale jak zada mu się pytanie to zawsze grzecznie odpowiada. Przede wszystkim trzeba mu zaufać. To on jest lekarzem i wie co robić. Fakt wizyty mega krótkie. Ale dr wystarczy spojrzeć na usg przez 2sekundy i już wszystko wie o pacjentce.
    Ja planuje jeszcze jedno maleństwo i na pewno wróce do tepo pana dr.
    Ja nigdy nie robiłam badań w klinice i nie było z tym żadnego problemu. Tylko badanie nasienia lekarz chciał od nich, ale to moim zdaniem jak najbardziej zrozumiałe.
    Jak będziecie miały jakieś pytania to chętnie odpowiem.

    Sky lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez po wizycie, faktycznie lekarz małomówny ale odpowiada rzeczowo na pytania. WIdac ze ma duza wiedze, dla mnie wszystko nawet rozrysował :) Natomiast kwestia czy inseminacji czy invitro to nie zalezy od lekarza, albo sie uda albo nie. Niemniej czasami nie ma jakby ogolnych przyczyn, wiec nie mozna postawic calkiem dokladniej diagnozy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam raz w klinice Invimed. U dr Dworniaka. Dostałam skierowania, ale badań póki co nie zrobiłam. Dopiero w grudniu z wielu przyczyn możemy zacząć ewentualną diagnozę i leczenie. Mam nadzieję, że efekty będą szybkie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klara_bella wrote:
    Ja byłam raz w klinice Invimed. U dr Dworniaka. Dostałam skierowania, ale badań póki co nie zrobiłam. Dopiero w grudniu z wielu przyczyn możemy zacząć ewentualną diagnozę i leczenie. Mam nadzieję, że efekty będą szybkie :)
    my tez pozniej ale lekarz nie robil z tego problemu. Ja tez badania bede robic pozniej ale przynajmniej juz wiem jakie :)

  • muszynka Autorytet
    Postów: 644 646

    Wysłany: 6 listopada 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój m był u dr Jaremy. Nie polecam, jego jak i całej tej kliniki. Badania nasienia manipulowane, po 2 tyg od badania u nich w niezależnym ośrodku z 3 % prawidłowych plemników mamy 7 %. Wizyta trwała 15 min mąż miał bardzo dużo badań w tym czasie nie jest się w stanie przejrzeć nawet całej historii leczenia. Lekarz skierował męża na zamrozenie plemników i mówił ze ciąża tylko przez in vitro. Zero dodatkowych badań nic kompletnie tylko zamrozenie plemników bo jak to dr powiedział może być jeszcze gorzej. Dziwne tylko ze nie chciał dowiedzieć się dlaczego jest właśnie tak jak jest.
    Trafiliśmy do innego androloga skierował na badanie nasienia mówiąc ze te z iinvimedu można do kosza wywalić, dodatkowo chlamydia, posiew, przeciwciała przeciwplemnikowe.
    Okazuje się ze naszym problemem jest chlamydia. Wierzę że po kuracji antybiotykowej wszystko będzie ok.
    Jestem zniesmaczona biznesowym podejściem invimedu. Dla nas posiadanie dziecka jest wielkim pragnieniem i oczekiwałam większego zaangażowania lekarza do naszej sprawy. Jechaliśmy na wizytę po to by dostać pomoc od lekarza specjalisty w tej dziedzinie a wyszlismy z kliniki totalnie załamani.

    I procedura :(
    II procedura - beta pozytywna !!!

    8599s65g50azui9s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muszynka wrote:
    Mój m był u dr Jaremy. Nie polecam, jego jak i całej tej kliniki. Badania nasienia manipulowane, po 2 tyg od badania u nich w niezależnym ośrodku z 3 % prawidłowych plemników mamy 7 %. Wizyta trwała 15 min mąż miał bardzo dużo badań w tym czasie nie jest się w stanie przejrzeć nawet całej historii leczenia. Lekarz skierował męża na zamrozenie plemników i mówił ze ciąża tylko przez in vitro. Zero dodatkowych badań nic kompletnie tylko zamrozenie plemników bo jak to dr powiedział może być jeszcze gorzej. Dziwne tylko ze nie chciał dowiedzieć się dlaczego jest właśnie tak jak jest.
    Trafiliśmy do innego androloga skierował na badanie nasienia mówiąc ze te z iinvimedu można do kosza wywalić, dodatkowo chlamydia, posiew, przeciwciała przeciwplemnikowe.
    Okazuje się ze naszym problemem jest chlamydia. Wierzę że po kuracji antybiotykowej wszystko będzie ok.
    Jestem zniesmaczona biznesowym podejściem invimedu. Dla nas posiadanie dziecka jest wielkim pragnieniem i oczekiwałam większego zaangażowania lekarza do naszej sprawy. Jechaliśmy na wizytę po to by dostać pomoc od lekarza specjalisty w tej dziedzinie a wyszlismy z kliniki totalnie załamani.
    ja mam odmienne wrazenie, dostalam skierowanie na mase bada, fakt lekarz malomowny ale ja nie przychodze tam na pogaduchy. Najwazniejsze ze ma duza wiedze. Ale pisze o Rokickim.

    Sky lubi tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ