X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Invimed Warszawa
Odpowiedz

Invimed Warszawa

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2021, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala 1980 wrote:
    Ja już w invimed nie jestem ale z tego co pamiętam to pół roku

    Gdzie udało się Tobie zajść w ciąże?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2021, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalia wrote:
    Leczył mnie dr Kilijanczyk, Dworniak i niektóre zabiegi przeprowadzał dr Rokicki. Podobno on jest najlepszy do in vitro. Jeżeli chodzi o opinie, to wszyscy są tacy sami ;) Jak się czegoś chcesz dowiedzieć, to musisz pytać. Sami z własnej inicjatywy nie podejmują tematu. Dr Dworniak zawsze ostrzegal jak cos może być kosztowne i zostawial decyzję do podjęcia przez nas. Ogólnie obaj sympatyczni. Wiesz co, myślę że jest ściśle okreslona kolejność w badaniu, diagnozowaniu problemu i każdy bez względu na lekarza musi przejść ściśle określoną ścieżkę. No chyba że diagnoza już jest...
    HANA wrote:
    Hej ja leczyłam sie u doktora D. Polecam!!! Prowadził również moją ciąże. Polecam razy 100! Czasem można źle odebrać to co mówi, nie naciągał nigdy na koszty. Mówił wprost jak się nie uda to co będzie później, i to na pierwszej wizycie. Odebraliśmy to tak, że od razu proponuje nam ivf, ale źle się zrozumieliśmy. Przedstawił nam całą drogę leczenia i tyle. Dla nas był zawsze uprzejmy, odpowiadał na wszystkie pytania. Nie chodziłam do niego na plotki,tylko w konkretnym celu. Wizyty nie trwały długo,jezeli nie było takiej potrzeby, a ja nie miałam pytań. Wysłałam już trzy koleżanki do "mojego" lekarza i efekt po roku jest zadowalający :) Na koniec jak się potwierdziło powiedział bardzo fajne zdanie: "Udaję się tym co mają w sobie pokłady cierpliwości" Za jakiś czas liczę drugi raz na jego pomoc.

    Trzymam kciuki dziewczyny za Was! Zaufanie do lekarza to droga do sukcesu
    chabasse wrote:
    Hej.. Dzisiaj znowu byłam w invimedzie.. tym razem na sono hsg. Muszę przyznać, że było bardzo w porządku. Badanie przeprowadzał dr. Kilijańczyk wraz z dwiema przesympatycznymi pielęgniarkami (chyba położne). Ból był tylko przez chwile taki, że musiałam wymiętosić jedną Panią za rękę :) ale ogólnie było znośnie. Nie wiem, może moje odczucia są takie bo na szczęście wyniki badania są dobre (drożne jajowody i nic na temat wodniaka) nie mniej jednak wizytę zaliczam do udanych.
    Madzia82 wrote:
    Ja też jestem pacjentką dr R. Ja go sobie bardzo chwalę. 1 ivf które mi robił byłam w ciąży bliźniaczej (dzieci z tej ciąży nie mam ale to inna historia nie mająca nic wspólnego z dr R), 2 procedura - udana (synek śpi obok mnie), 3 niestety nieudana, a teraz jestem w trakcie kolejnej i wierzę, że się uda.
    Do dr R jest mnóstwo pacjentek. Fakt wizyty krótkie, ale konkretne. Dr bardzo dobrze zna się na tym co robi. A jak zadasz pytanie to zawsze odpowiada. Jak nie pytasz to on nic nie mowi, ale jak o coś zapytasz to odpowiada.
    Znam sama kilka mam które cieszą się maluchami dzięki dr R.
    Ja dość dawno byłam kwalfikowana, ale jak masz wymagany czas starań udokumentowany to nie powinno być problemu. Ja procedurę rozpoczęłam od razu po kwalifikacji. Zatem powodzenia!!!
    Lilou1984 wrote:
    dobry lekarz robi usg w kila sekund i wystarczy. mają doświadczenie. wykonują b. dużo takich badań. ostatnio w szpitalu robili mi usg 15 min i nic nie widzieli a doktor D. z Invimedu w 3 sekundy znalazł malutki zarodek w pęcherzyku ciążowym, który w szpitalu (ginekologicznym!!!) 2 lekarzy na zmianę szukało 15 min...i nie znalazło!

    ja tez jestem po invimedzie w ciąży. i nie mogę złego słowa powiedzieć na klinikę czy lekarza prowadzącego ;)

    pozdrawiam


    Hej. Zastanawiam się nad przeniesieniem do Invimedu w Warszawie dlatego szukam informacji w necie🤪 Jeśli któraś z was tu jeszcze bywa to niech da znać czy na przestrzeni lat dalej ma dobre zdanie o tej klinice 🙏🙏

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2021, 15:14

  • Kala 1980 Autorytet
    Postów: 1994 1815

    Wysłany: 1 września 2021, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyta7 wrote:
    Gdzie udało się Tobie zajść w ciąże?
    W novum

    transfer 10.11.2014 jednego malucha - 10 dpt beta 35 (*)
    transfer 16.03.2015 dwóch maluchów - :( beta ujemna
    transfer 02.10.2015 dwóch maluchów - 8dpt -92,7; 10dpt - 296,70; 12dpt - 506,80 [*][*]
    Transfer 24.03.2017, 17.07.2017, 11.09.2017, 06.09.2018, 06.10.2018, 23.02.2019, 12.09.2019 jednego malucha - beta ujemna :(
    Transfer 12.09.2019 - 10 dpt - 3,9; 12dpt - 0,8 :(
    Transfer 10.12.2019 - 10 dpt - 63,5; 12 dpt - 143,3; 17 dpt - 1077,0; 25 dpt - 8308,0 i jest ❤️ - 10tc [*]
    Transfer 22.02.2021 - 10 dpt - 13,4; 12dpt - 4,2 :(
    Transfer 20.05.2021 -9 dpt - 91,4; 11 dpt- 219,0; 15dpt - 879,0; 19dpt-3787,0; 26dpt - 29510,0 i są ❤️❤️
    202112105581.png[/url]
  • mama_byc7 Ekspertka
    Postów: 163 113

    Wysłany: 13 września 2021, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest tutaj ktoś, kto aktualnie przechodzi in vitro w invimed?
    Jak wyglądają wizyty? Są robione testy? Co z osobami po szczepieniu?

    32 lata

    Marzec 2017 - laparoskopia - diagnoza: Endometrioza

    AMH (04.2018) - 5.47
    AMH (28.06.2019) - 4.96
    HyCOSy (12.2018) - oba jajowody drożne
    kariotypy - prawidłowe

    MTHFR A1298C - hetero nieprawidłowy
    PAI-1 - hetero nieprawidłowy

    % komórek NK (CD3-CD56+/CD16+) - 12.2%

    INVICTA Gdańsk
    09.05.2019 - start I procedura In Vitro (długi protokół);
    08.07.2019 - Pick up (22 kumulusy, 5 zapłodniono, przetrwały 2 zarodki do 5 doby);
    transfer odłożony ze względu na ryzyko hiperstymulacji;
    30.08.2019 - I kriotransfer (BL.3.2.2) :(
    09.12.2019 - II kriotransfer (BL.3.1.1) <3

    11.2021 - naturalny cud ❤
  • agaguska Autorytet
    Postów: 359 764

    Wysłany: 17 września 2021, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama_byc7 wrote:
    Jest tutaj ktoś, kto aktualnie przechodzi in vitro w invimed?
    Jak wyglądają wizyty? Są robione testy? Co z osobami po szczepieniu?

    Nie pytają o szczepienia i nie wymagają testów. Dzień przed wizytą odbierasz telefon i odpowiadasz na pytania dotyczące aktualnego stanu zdrowia. W żaden sposób tego nie sprawdzają. Oczywiście obowiązkowo wchodzi się w maseczce. Ogólnie bez paranoi ☺️ wydaje mi się też, że gdyby ktoś był chory to raczej sam by odwołał wizytę

    Starania od 10.2017
    I IUI luty 2020- cp
    II IUI kwiecień 2020- bhcg 0
    III IUI maj 2020- bhcg 0

    In vitro:
    punkcja grudzień 2020 IMSI+ fertile chip: 5 blastocyst i 4 oocyty, hiperstymulacja
    I transfer ❄️ 4AA 25.01.21- cb
    II transfer ❄️ 3AA 01.03.21- 6t4d 💔
    III transfer ❄️ 3AA 14.06.21- bhcg 0
    IV transfer ❄️❄️ 2/3BB 23.08.21 (scratching endometrium, intralipid, neoparin, encorton)
    9 dpt bhcg- 72
    11 dpt bhcg-194
    14 dpt malutki pęcherzyk
    35 dpt jest serduszko i 1.42 cm maleństwa 😍
    10 tydzień 3.3 cm
    13 tydzień 7.19 cm dziewczynka? 🤭
    16 tydzień harmony- zdrowa córeczka 🥰
    11.05.2022- nasz cud Igunia już jest z nami 😍
  • Wronka Koleżanka
    Postów: 142 19

    Wysłany: 23 lutego 2023, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszaka76 wrote:
    Ja zdecydowałam się też na Invimed, jestem po pierwszej wizycie u Dworniaka i zbieram teraz wyniki. Jak Rokiciki?

    Udało się w ivimed Myszaka 76?

  • Wronka Koleżanka
    Postów: 142 19

    Wysłany: 23 lutego 2023, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala06 wrote:
    Nie martw się, będzię dobrze :) musimy w to wierzyć i sie wspierać :) To Twoje pierwsze podejście ?

    Na samym gonalu byłaś czy później coś zmienili? Dostałaś lek żeby przedwcześnie nie pękły pęcherzyki?

  • Wronka Koleżanka
    Postów: 142 19

    Wysłany: 19 kwietnia 2023, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwkaKonewka wrote:
    Kalia, my też chodzimy do dr Kaczyńskiego. Przeszliśmy z nim jedno imsi, kolejna procedura w styczniu, myślę, że za jakieś 2 tyg. powinien być transfer.
    My zamroziliśmy komórki, zostało 5 i może coś z nich będzie. A Tobie po imsi też wpisali w kartę informacyjną icsi?

    Jakie stymulacje miałyście?

‹‹ 16 17 18 19 20
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ