X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Invimed Warszawa
Odpowiedz

Invimed Warszawa

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idgie wrote:
    A z Dworniakiem lubi sobie pogadac, chyba sie kumpluja.
    Ostatnio tam czesto bywam.
    tez to zauwazyłam :D moze byłas wtedy kiedy i ja :D
    Oni sa niemowami do pacjentek :D pewnie maja dosc...ale taka prace maja ;)

    Idgie lubi tę wiadomość

  • Idgie Autorytet
    Postów: 957 406

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale powinni pamietac, ze kupe kasy u nich zostawiamy.

    No np wczoraj bylam.

    08.09 - transfer :)
    2nn3flw14d6fmfcl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idgie wrote:
    Ale powinni pamietac, ze kupe kasy u nich zostawiamy.

    No np wczoraj bylam.
    to ja we wtorek czy w srode, ale tylko na zapis hsg ktore bede miec prawdopodobnie pod koniec lutego bo jeszcze koncze leczenie z grzyba. A tak ale miedzy soba konsultuja, jakis to plus botez widzialam ze niesli segregatory i tam cos mowili do gabinetu wiec moze jakies odruchy maja zeby sie nami zajac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2015, 16:14

  • Idgie Autorytet
    Postów: 957 406

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasa,kasa,kasa,kasa...

    A probowalas olejek z oregano na grzyba?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2015, 18:32

    08.09 - transfer :)
    2nn3flw14d6fmfcl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasa to wiadomo, w Wawie bez kasy to nic nie ma, ja raz poszlam po skierowanie do laryngologa to mi dali termin na za 4 miesiace, a do gina to nie wiem jak Ty masz ale prywatnie to juz do mojego byłego sie czeka m-c a do NFZ to i trzy m-ce takze bez kasy ani rusz.

    Nie, nie probowałam dzieki za info, kupię :)

  • Idgie Autorytet
    Postów: 957 406

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam Luxmed, wiec niby terminy nie odległe. Niby... Jakosc uslug tez taka sobie...

    Ja uzywam taki, ponoc dobry gatunek oregano.
    http://www.vitanalis.pl/?pl_oregasept-h97-olej-z-oregano,10

    aszka lubi tę wiadomość

    08.09 - transfer :)
    2nn3flw14d6fmfcl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak patrze ze juz poczatek lutego i za 1.5 miesiaca pewnie podejscie...

    Idgie lubi tę wiadomość

  • Lilou1984 Autorytet
    Postów: 606 2011

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hop hop :) jak tam dziewczyny? coś pusto w invimedzie?
    ktos podchodził w marcu lub jest w trakcie procedury?

    pozdrawiam!

    wff2f71x05vw53di.png
    piu3vfxm0fy27doz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie przenioslam do innej kliniki jak wiekszosc z tego watku.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Ja sie przenioslam do innej kliniki jak wiekszosc z tego watku.

    Aszka gdzie jesteś teraz?

  • ewelina89 Znajoma
    Postów: 17 2

    Wysłany: 24 maja 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam ;)
    jestem tu nowa wlasnie zaczynam leczenie u dr.rokickiego i planujemy wlaczyc sie do programu mz tylko nie wiemy czy nam sie uda, mam pytanie do dziewczyn ktore przystapily do programu czy trodno bylo sie dostac i jak to wszystko wygladalo?
    z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi;)
    pozdrawiam

    ewelina89
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie leczyłam u R. zrezygnowałam. Nie podchodziłam do invitro tylko do IUI i niestety ale negatywne odczucia. Teraz lecze sie w Invikcie i juz do przodu jestem.

  • ewelina89 Znajoma
    Postów: 17 2

    Wysłany: 24 maja 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka ale dlaczego zrezygnowalas? co bylo przyczyna? tylko raz podchodzilas do inseminacji?
    a z czym do przodu? co udalo ci sie zdzialac w invikcie?

    ewelina89
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina89 wrote:
    Aszka ale dlaczego zrezygnowalas? co bylo przyczyna? tylko raz podchodzilas do inseminacji?
    a z czym do przodu? co udalo ci sie zdzialac w invikcie?
    Nie wiem czy juz bylas u R, ale on nic nie mowi, nie informuje, usg 2 minuty, nie masz wydruku, zadnej informacji co i ile ma cm, itd. Do zadnej nie podeszłam bo mnie tak prowadził ze musiałam w innej klinice poprawiac zdrowotnie. Teraz jestem po 1 inseminacji w innej klinice, a juz powinnam byc w lutym. Jeszcze to ze nic nie mowi to pół biedy, ale że zero jakiego normalnego podejscia to dramat.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2015, 17:29

  • ewelina89 Znajoma
    Postów: 17 2

    Wysłany: 25 maja 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Nie wiem czy juz bylas u R, ale on nic nie mowi, nie informuje, usg 2 minuty, nie masz wydruku, zadnej informacji co i ile ma cm, itd. Do zadnej nie podeszłam bo mnie tak prowadził ze musiałam w innej klinice poprawiac zdrowotnie. Teraz jestem po 1 inseminacji w innej klinice, a juz powinnam byc w lutym. Jeszcze to ze nic nie mowi to pół biedy, ale że zero jakiego normalnego podejscia to dramat.

    Tak bylismy na pierwszej wizycie fakt malo mowny ale moze bedzie skuteczny, kazal nam pozbierac wszystkie badania i dokumenty i zglosic sie na nastepna wizyte i bedzie podjeta decyzja czy sie dostaniemy do programu czy nie mam nadzieje ze nam sie uda,nie chciala bym sie juz przenosic do innej kilniki mam cicha nadzieje ze wszystko pojdzie po naszej mysli i wkoncu nam sie uda ;) my mielismy 2 inseminacje w prywatnym gabinecie ale niestety nieudane, mosimy podejsc do in vitro moze sie nareszcie uda

    ewelina89
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina89 wrote:
    Tak bylismy na pierwszej wizycie fakt malo mowny ale moze bedzie skuteczny, kazal nam pozbierac wszystkie badania i dokumenty i zglosic sie na nastepna wizyte i bedzie podjeta decyzja czy sie dostaniemy do programu czy nie mam nadzieje ze nam sie uda,nie chciala bym sie juz przenosic do innej kilniki mam cicha nadzieje ze wszystko pojdzie po naszej mysli i wkoncu nam sie uda ;) my mielismy 2 inseminacje w prywatnym gabinecie ale niestety nieudane, mosimy podejsc do in vitro moze sie nareszcie uda
    powodzenia, na pewno Was zakwalifikuje bo oni maja mało pacjentów. Oby sie udało :)

  • rivsha Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 26 maja 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina i ja trzymam kciuki, na pewno będzie dobrze. Doktor Rokicki zna się na rzeczy i jest dobry w tym co robi, to nie masz czym się przejmować. Dr jest bardzo skoncentrowany na sprawie i zawsze szuka rozwiązania. Moim skromnym zdaniem dokonałaś dobrego wyboru

  • ewelina89 Znajoma
    Postów: 17 2

    Wysłany: 26 maja 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje bardzo za te cieple slowa Aszka i Rivsha podniosly mnie bardzo na duchu jeszcze raz dziekuje wam bardzo dziewczyny mam nadzieje ze tak bedzie i ze wszystko sie uda ;)

    ewelina89
  • Madzia82 Autorytet
    Postów: 979 1299

    Wysłany: 29 maja 2015, 01:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jestem pacjentką dr R. Ja go sobie bardzo chwalę. 1 ivf które mi robił byłam w ciąży bliźniaczej (dzieci z tej ciąży nie mam ale to inna historia nie mająca nic wspólnego z dr R), 2 procedura - udana (synek śpi obok mnie), 3 niestety nieudana, a teraz jestem w trakcie kolejnej i wierzę, że się uda.
    Do dr R jest mnóstwo pacjentek. Fakt wizyty krótkie, ale konkretne. Dr bardzo dobrze zna się na tym co robi. A jak zadasz pytanie to zawsze odpowiada. Jak nie pytasz to on nic nie mowi, ale jak o coś zapytasz to odpowiada.
    Znam sama kilka mam które cieszą się maluchami dzięki dr R.
    Ja dość dawno byłam kwalfikowana, ale jak masz wymagany czas starań udokumentowany to nie powinno być problemu. Ja procedurę rozpoczęłam od razu po kwalifikacji. Zatem powodzenia!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie wydaje -obiektywnie ze R sprawdza sie przy invitro, jezeli chodzi o inne sprawy to nie bardzo. Dlatego jezeli trafiacie do niego z powodu invitro to sa duze szanse na sukces :)

    Powodzenia :)

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ