X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną InviMed Wroclaw
Odpowiedz

InviMed Wroclaw

Oceń ten wątek:
  • 🐞 Koleżanka
    Postów: 60 126

    Wysłany: Dzisiaj, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    drSylwia wrote:
    🐞 też mam wrażenie, że przez finansowanie i nadmiar pacjentek klinika mocno straciła na jakości. Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze. M9z3sz jeszcze zadzwonić na infolinię, powiedzieć, że sprawa jest pilna, bo ząb boli i nie daje spać po nocach. Może to przyspieszy sprawę. Ja zawsze wolę załatwiać wszystko z infolinią, nie ma problemu żeby się dodzwonić, ewentualnie oddzwaniają dość szybko. I jak koordynatorka musi coś ogarnąć z ich polecenia to mam wrażenie, że idzie to sprawniej


    Właśnie z infolinii dostałam numer telefonu do koordynatorki.
    I mówili że jeśli się nie dzwonię to mam jeszcze raz dzwonić do nich.
    Niestety chirurg też ma swoich pacjentów i odroczyła mi wyrwanie zęba do 28.10.

    Betę mam zrobić 18.10 i okaże się co dalej.

    Tu jest problem taki że nie wiadomo czy możemy wsiąść antybiotyk?
    I to o to najbardziej chodziło.
    Bo jeśli bym dostała zgodę na antybiotyk jak dzwoniłam miałabym już po problemów. 😞

    A przy naszej obstawie lekowej każdy lekarz się boi i nie wie czy może podać dodatkowe leki.

  • Sunnshinee Przyjaciółka
    Postów: 77 79

    Wysłany: Dzisiaj, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ścigacz wrote:
    @Sunnshinee jak tam u Ciebie? 😉

    Dzięki za pamięć :)

    Ostatnio żyłam w stresie, w sumie dalej mnie trzyma, bo kilka dni temu zaczęłam plamić. Lekarz powiedział, że mam odstawić acard i gdyby się rozkręciło, to mam jechać do szpitala, ale szczęśliwie plamienie było coraz bardziej skąpe, trwało tylko 3-4 dni. Boję się po tym zdarzeniu zbadać betę, w obawie, że radość którą ostatnio żyjemy pęknie jak bańka mydlana.
    Wizytę mam w najbliższy czwartek (28dpt) i opcje są dwie: albo zobaczymy serduszko albo wrócimy do domu załamani.

    Jak się czujesz? Jakieś nowe objawy się pojawiły? Gdzie prowadzisz ciążę? :)

    👩‍❤️‍👨 2013
    👰🏼🤵 2019
    Starania od 2020
    2021 - 2023 Mediconcept
    08.2023 Invimed Wrocław

    ♀️29
    PCOS, IO, niedoczynność t., AMH 27 (2021), 19,9 (2024), PAI-1: 4G, MTHFR: homo CC + homo AA,
    brak reakcji na CLO i lamette.
    Kariotyp ✅

    ♂️29
    morfologia 0% ❌, ruchliwość 37%.
    Hba 45% ❌
    SCD ✅
    Stres oksydacyjny ✅
    Kariotyp ✅

    06.2023 - HyCoSy ✅, histero - usunięcie polipa,
    01.02.2024 - 1 IUI ❌
    07.2024 - PICSI (pobrano 35🥚, zapłodniono 6🥚, powstały 3❄️: 2x4BA, 1x4BB + 9🥚❄️).
    09.2024 - transfer
    8 dpt - beta 32,2 🤔
    11 dpt - beta 122,5 prog - 17,65
    13 dpt - beta 387, prog 13
    Leniuszku, zostań z nami! ❤️
  • adakowal Koleżanka
    Postów: 57 15

    Wysłany: Dzisiaj, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejsunny wrote:
    Ja tylko powiem, że mimo czarnych myśli i dramatyzmu, który kieruje moim życiem - w dniu transferu zadbałam o wyspanie się, pomalowałam się, ubrałam się w najlepsze ciuchy i… poszłam. Na leżance po transferze mówiłam do siebie w myślach, że jesteśmy już we dwójkę i oby tak zostało. Jakoś tak przyszło mi na myśl co mówi się ludziom po transplantacji - żeby mówili do narządu, głaskali i dawali mu znać, ze jest akceptowany 😂 naturalnie, bez zmuszania czułam potrzebę właśnie robienia tego. Ja nie jestem z afirmujących, ale wierzę, że takie myślenie miało jakiś wpływ. Więc… polecam 😅 raczej nie zaszkodzi xD

    Ja w klinice miałam ostatnią wizytę 4.10, kiedy zobaczyłam tykające serce 🥰

    Myślę, że takie nastawienie też nie jest bez znaczenia, bo tez mnóstwo się słyszy o kobietach, którym się udało kiedy już totalnie odpuściły ♥️ Wierzę, że nic nie dzieje się bez przyczyny i tak po prostu czasem musi być :)

    PCOS
    IO
  • Marikamb Autorytet
    Postów: 397 460

    Wysłany: Dzisiaj, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejsunny wrote:
    Ja tylko powiem, że mimo czarnych myśli i dramatyzmu, który kieruje moim życiem - w dniu transferu zadbałam o wyspanie się, pomalowałam się, ubrałam się w najlepsze ciuchy i… poszłam. Na leżance po transferze mówiłam do siebie w myślach, że jesteśmy już we dwójkę i oby tak zostało. Jakoś tak przyszło mi na myśl co mówi się ludziom po transplantacji - żeby mówili do narządu, głaskali i dawali mu znać, ze jest akceptowany 😂 naturalnie, bez zmuszania czułam potrzebę właśnie robienia tego. Ja nie jestem z afirmujących, ale wierzę, że takie myślenie miało jakiś wpływ. Więc… polecam 😅 raczej nie zaszkodzi xD

    Ja w klinice miałam ostatnią wizytę 4.10, kiedy zobaczyłam tykające serce 🥰

    To skorzystam z Twojej polecajki 🙈

    Wybrałaś już lekarza prowadzącego? Jak ogólnie Twoje samopoczucie?

    🏋️🏃‍♀️
    Marzec 2022 8tc 💔 poronienie wstrzymane - łyżeczkowanie 😭
    Starania od VI 2022
    💁‍♀️
    AMH 1,97 ng/ml
    TSH - 2,020
    9.11 - wykryty 1 mały guzek tarczycy

    Mutacja MTHRF 1298A > układ heterozygotyczny
    Kariotypy ✅

    Badanie drożności 10.10.23
    Prawy jajowód drożny
    Lewy jajowód niedrożny
    💁‍♂️
    Kariotypy ✅
    Morfologia: 3%

    11.12.2023 - IUI ❌
    31.01.2024 - IUI ❌
    27.02.2024 - IUI ❌

    11.09 punkcja 💉 -> 17 🥚 -> 4❄️
    6BB (hatched blastocysta)
    4BB (blastocysta)
    4AB (blastocysta)
    5/6BB (hatched blastocysta)


    16.10 transfer ♥️🙏
  • NadiaaL Przyjaciółka
    Postów: 120 117

    Wysłany: Dzisiaj, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    drSylwia wrote:
    A nie chcesz zrobić badań genetycznych, żeby oszczędzić sobie transferów bez szansy?
    Przy kolejnej procedurze na pewno je zrobię.

    Ona 33':
    -stwardnienie rozsiane (8 lat leczenia immunomodulącego 😕)
    -niedoczynność tarczycy
    - kariotyp ok ✅

    AMH: 3,26

    On 34':
    -kryptozoospermia, pojedyncze żywe plemniki 😕
    - kariotyp ok ✅

    25.07 start stymulacji
    07.08 punkcja 🤞 --> 24 🥚
    ❄️4AB, ❄️ 4AB, ❄️4BA
  • Ścigacz Autorytet
    Postów: 503 494

    Wysłany: Dzisiaj, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sunnshinee wrote:
    Dzięki za pamięć :)

    Ostatnio żyłam w stresie, w sumie dalej mnie trzyma, bo kilka dni temu zaczęłam plamić. Lekarz powiedział, że mam odstawić acard i gdyby się rozkręciło, to mam jechać do szpitala, ale szczęśliwie plamienie było coraz bardziej skąpe, trwało tylko 3-4 dni. Boję się po tym zdarzeniu zbadać betę, w obawie, że radość którą ostatnio żyjemy pęknie jak bańka mydlana.
    Wizytę mam w najbliższy czwartek (28dpt) i opcje są dwie: albo zobaczymy serduszko albo wrócimy do domu załamani.

    Jak się czujesz? Jakieś nowe objawy się pojawiły? Gdzie prowadzisz ciążę? :)


    Widzę, że to plamienie i inne krwawienia oststnio każdą dopadają niestety. U mnie młody bądź młoda 3 cm mial/a oststnio na usg, następna wizyta, to już pierwsze prenatalne- będę musiała, to jakoś przeżyć, bo nie lubię tej lekarki do której idę, ale u niej byl jako taki termin który mi odpowiadał.

    Nowe objawy? Przeszły mi mdłości, doszły bole głowy, ale myślę, że między innymi to przez pogodę. Senność dalej trzyma, drzemka musi być, razem z synem uskuteczniam popołudniu 😆
    No i zaczęło się mieszanie różnych produktów, których razem bym za chiny nie zjadła, przed ciążą 😆 😆

    Prowadzę ciążę u swojej prowadzącej z Invimed (J.O), tylko że na NFZ w Trzebnicy 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 10:15

    19.08 TRANSFER 💪❤️
    5dpt ⏸️, 7 dpt ⏸️, 9 dpt ⏸️,
    11dpt beta 193, 14dpt 950, 16dpt 2241 💪💪❤️
    23dpt krwotok/szpital beta 21700
    27dpt mamy serduszko ❤️❤️walcz maluchu ❤️
    35dpt 15,4 mm malucha
    9+5/9+6 3 cm szczęścia

    preg.png

    InviMed Wrocław
    Lipiec 2022 punkcja:
    7 oocytów,2 zarodki. Badania genetyczne ❌️

    Listopad 2022
    Punkcja na nowych lekach, pobrano 11 oocytów, 6 zaplodnionych, 4 dotrwały do 5 doby ❤️💪💪

    Grudzień 2022
    bombelek na święta ❤️
    08.12.2022 transfer 4AA + embryoglue
    12dpt beta 229
    14dpt 627
    20dpt 5786
    33dpt serducho jak dzwon 11,9 mm

    event.png
  • Ścigacz Autorytet
    Postów: 503 494

    Wysłany: Dzisiaj, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🐞 wrote:
    Właśnie z infolinii dostałam numer telefonu do koordynatorki.
    I mówili że jeśli się nie dzwonię to mam jeszcze raz dzwonić do nich.
    Niestety chirurg też ma swoich pacjentów i odroczyła mi wyrwanie zęba do 28.10.

    Betę mam zrobić 18.10 i okaże się co dalej.

    Tu jest problem taki że nie wiadomo czy możemy wsiąść antybiotyk?
    I to o to najbardziej chodziło.
    Bo jeśli bym dostała zgodę na antybiotyk jak dzwoniłam miałabym już po problemów. 😞

    A przy naszej obstawie lekowej każdy lekarz się boi i nie wie czy może podać dodatkowe leki.


    Dziwnego masz tego lekarza, bo nornalnei daje znieczulenie jak dla kobiet w ciąży I wyrywa. Ja nie mialam antybiotyku nawet i z synem wszystko ok było. A wyrywalam ósemkę w 8/9 tc

    19.08 TRANSFER 💪❤️
    5dpt ⏸️, 7 dpt ⏸️, 9 dpt ⏸️,
    11dpt beta 193, 14dpt 950, 16dpt 2241 💪💪❤️
    23dpt krwotok/szpital beta 21700
    27dpt mamy serduszko ❤️❤️walcz maluchu ❤️
    35dpt 15,4 mm malucha
    9+5/9+6 3 cm szczęścia

    preg.png

    InviMed Wrocław
    Lipiec 2022 punkcja:
    7 oocytów,2 zarodki. Badania genetyczne ❌️

    Listopad 2022
    Punkcja na nowych lekach, pobrano 11 oocytów, 6 zaplodnionych, 4 dotrwały do 5 doby ❤️💪💪

    Grudzień 2022
    bombelek na święta ❤️
    08.12.2022 transfer 4AA + embryoglue
    12dpt beta 229
    14dpt 627
    20dpt 5786
    33dpt serducho jak dzwon 11,9 mm

    event.png
  • Ścigacz Autorytet
    Postów: 503 494

    Wysłany: Dzisiaj, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sunnshinee wrote:
    Dzięki za pamięć :)

    Ostatnio żyłam w stresie, w sumie dalej mnie trzyma, bo kilka dni temu zaczęłam plamić. Lekarz powiedział, że mam odstawić acard i gdyby się rozkręciło, to mam jechać do szpitala, ale szczęśliwie plamienie było coraz bardziej skąpe, trwało tylko 3-4 dni. Boję się po tym zdarzeniu zbadać betę, w obawie, że radość którą ostatnio żyjemy pęknie jak bańka mydlana.
    Wizytę mam w najbliższy czwartek (28dpt) i opcje są dwie: albo zobaczymy serduszko albo wrócimy do domu załamani.

    Jak się czujesz? Jakieś nowe objawy się pojawiły? Gdzie prowadzisz ciążę? :)


    Aaa jeszcze jedno pytanie, po co jeszcze chcesz betę robić? Teraz to już czekaj na usg, robienie bety w tym czasie jest już bez sensu 😉

    19.08 TRANSFER 💪❤️
    5dpt ⏸️, 7 dpt ⏸️, 9 dpt ⏸️,
    11dpt beta 193, 14dpt 950, 16dpt 2241 💪💪❤️
    23dpt krwotok/szpital beta 21700
    27dpt mamy serduszko ❤️❤️walcz maluchu ❤️
    35dpt 15,4 mm malucha
    9+5/9+6 3 cm szczęścia

    preg.png

    InviMed Wrocław
    Lipiec 2022 punkcja:
    7 oocytów,2 zarodki. Badania genetyczne ❌️

    Listopad 2022
    Punkcja na nowych lekach, pobrano 11 oocytów, 6 zaplodnionych, 4 dotrwały do 5 doby ❤️💪💪

    Grudzień 2022
    bombelek na święta ❤️
    08.12.2022 transfer 4AA + embryoglue
    12dpt beta 229
    14dpt 627
    20dpt 5786
    33dpt serducho jak dzwon 11,9 mm

    event.png
‹‹ 1255 1256 1257 1258 1259
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ