X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną InviMed Wroclaw
Odpowiedz

InviMed Wroclaw

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2020, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja1105 wrote:
    Ciekawe czy na jakies terminy mozna sie juz umawiac.Ja juz chcialabym miec w maju transfer,a jak nie bede miala wizyty kontronej w kwietniu to znowu sie przesunie na nie wiem kiedy..

    Dzwoniłam właśnie do Invimedu. Umawiają na razie na drugą połowę maja. Więc u mnie nie 3 ale 4 cykl idzie się p******* 😣

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2020, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania12 wrote:
    U mnie już po wszystkim - zarodek się zatrzymał na 4 mm i serduszko już nie bije. Mam odstawić leki i czekać na oczyszczenie się macicy. Nastawiałam się na to, choć poprzednia wizyta dała mi iskierkę nadzieji, że może jednak zdarzy się cud...niestety 💔

    Strasznie przykro mi Mania. Wiem, że dzisiejszy dzień pewnie był dla ciebie straszny, bo jeszcze tliła się nadzieja. Ściskam cię mocno

  • Mania12 Autorytet
    Postów: 1343 1262

    Wysłany: 26 marca 2020, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki kochane 💕 muszę się jakoś ogarnąć, choć najgorsze przede mną. Ciężko wrócić do normalnego życia z tej czarnej dziury...

    Dzieli nas tylko czas...
    40 l.
    09.2012 - córcia ❤️
    01.2018 - początek starań o rodzeństwo
    09.2018 -synuś -nasz aniołek (17tc*)
    10.2019 - Invimed Wrocław, AMH 1,69, 2x IUI :-(
    02.2020 - I IVF - ❄️❄️ 3dniowe:
    1 Transfer ET- 17.02.2020 💔 7/8 tc
    2 Transfer FET- 24.07.2020 ❄️- córcia❤️ ️ur.08.04.2021
    ...niespodzianka od matki natury: 28.12.2022 - pozytywny test, 19.01.2023 - 7 tc - 1cm człowieka❤️, 09.02.2023 - 10 tc - 3 cm, 27.02.2023 - 13 tc - 7 cm, 27.04.2023 - 21 tc -456 g, 26.05.2023 - 25t - 987 g, 38 tc - 3300g, ...❤️synek ur. CC 02.09.2023, 3kg, 50 cm
  • Nasty Autorytet
    Postów: 1158 1177

    Wysłany: 26 marca 2020, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania kochana ❤️❤️❤️ Jakbyś brała pod uwagę co pisała Niki to mogą podpytać moja przyjaciółkę jak to załatwiła. Z tego co pamietam miała w pracy ubezpieczenie grupowe i dlatego się zdecydowali ( ono zawsze uwzględnia urodzenie zdrowego i martwego dziecko).
    Wiem, ze to trudny temat, brutalny... ale jesteśmy tu żeby Ci pomoc w każdej sprawie ❤️❤️

    ckaiyx8dpef0wqq7.png

    32l
    Amh 1,18
    Niedoczynnosc tarczycy, opanowana
    Ureoplasma parvum- wyleczona w pierwszym podejściu
    Kariotyp OK
    Czynnik męski: żylaki powrózka nasiennego, usunięte, brak poprawy
    Plemniki prawidłowe 0%
    17/01.2020 rozpoczęcie stymulacja, protokół krótki z antagonista
    29/01.2020 Punkcją - pobranych 6 dojrzałych komórek. Transfer odroczony, progesteron 1,82
    Mamy 4 ❄️❄️❄️❄️!!!
    Kolejny transfer odroczony- torbiele krwotoczne po stymulacji
    23/03 FET 3dniowca
    7dpt jest cień :) HCG 20
    29dpt jest <3
  • Mania12 Autorytet
    Postów: 1343 1262

    Wysłany: 26 marca 2020, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasty wrote:
    Mania kochana ❤️❤️❤️ Jakbyś brała pod uwagę co pisała Niki to mogą podpytać moja przyjaciółkę jak to załatwiła. Z tego co pamietam miała w pracy ubezpieczenie grupowe i dlatego się zdecydowali ( ono zawsze uwzględnia urodzenie zdrowego i martwego dziecko).
    Wiem, ze to trudny temat, brutalny... ale jesteśmy tu żeby Ci pomoc w każdej sprawie ❤️❤️
    Dziękuję Nasty💕to duzo dla mnie znaczy. Wiem jak to załatwić, bo przerabiałam to przy synku. Ale nie chcę znów przez to przechodzić. Kolejny akt urodzenia martwego dziecka by mnie dobił zupełnie... Najgorsza w tym wszystkim jest psychika, a to jej nie pomoże 😩 Muszę jakoś znaleźć siłę, by to wszystko ogarnąć...

    Dzieli nas tylko czas...
    40 l.
    09.2012 - córcia ❤️
    01.2018 - początek starań o rodzeństwo
    09.2018 -synuś -nasz aniołek (17tc*)
    10.2019 - Invimed Wrocław, AMH 1,69, 2x IUI :-(
    02.2020 - I IVF - ❄️❄️ 3dniowe:
    1 Transfer ET- 17.02.2020 💔 7/8 tc
    2 Transfer FET- 24.07.2020 ❄️- córcia❤️ ️ur.08.04.2021
    ...niespodzianka od matki natury: 28.12.2022 - pozytywny test, 19.01.2023 - 7 tc - 1cm człowieka❤️, 09.02.2023 - 10 tc - 3 cm, 27.02.2023 - 13 tc - 7 cm, 27.04.2023 - 21 tc -456 g, 26.05.2023 - 25t - 987 g, 38 tc - 3300g, ...❤️synek ur. CC 02.09.2023, 3kg, 50 cm
  • Faith_86 Autorytet
    Postów: 431 181

    Wysłany: 27 marca 2020, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania12 wrote:
    Dziękuję Nasty💕to duzo dla mnie znaczy. Wiem jak to załatwić, bo przerabiałam to przy synku. Ale nie chcę znów przez to przechodzić. Kolejny akt urodzenia martwego dziecka by mnie dobił zupełnie... Najgorsza w tym wszystkim jest psychika, a to jej nie pomoże 😩 Muszę jakoś znaleźć siłę, by to wszystko ogarnąć...

    Mania.. niestety wiem przez co przechodzisz i nawet teraz nie mam siły żeby przywoływać wspomnienia po moich stratach.. mogę Ci tylko poradzić żebyś postarała się tak "głęboko" wsłuchac w siebie - dla mnie była najlepsza podpowiedź tego jak sobie poradzić.. pozwól sobie na wszystkie emocje te złe i dobre. I choć teraz pewnie trudno w to uwierzyć to ten ból po jakimś czasie staje się znośny. A teraz masz cel, macie swojego Malucha w poczekalni i to mam nadzieję doda Ci trochę sił. I pisz nam tutaj, albo sobie gdzieś na "kartce" co czujesz, nie trzymaj tych emocji w sobie bo to zatruwa. Trzymaj się mocno!!! Ściskam Cię z całych sił.

  • Nasty Autorytet
    Postów: 1158 1177

    Wysłany: 29 marca 2020, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się macie dziewczyny ?
    Ja oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam sikanca - biel vizira ;) cierpliwość nie jest moja mocna strona ;)))
    Miłej niedzieli kochane :***

    ckaiyx8dpef0wqq7.png

    32l
    Amh 1,18
    Niedoczynnosc tarczycy, opanowana
    Ureoplasma parvum- wyleczona w pierwszym podejściu
    Kariotyp OK
    Czynnik męski: żylaki powrózka nasiennego, usunięte, brak poprawy
    Plemniki prawidłowe 0%
    17/01.2020 rozpoczęcie stymulacja, protokół krótki z antagonista
    29/01.2020 Punkcją - pobranych 6 dojrzałych komórek. Transfer odroczony, progesteron 1,82
    Mamy 4 ❄️❄️❄️❄️!!!
    Kolejny transfer odroczony- torbiele krwotoczne po stymulacji
    23/03 FET 3dniowca
    7dpt jest cień :) HCG 20
    29dpt jest <3
  • Faith_86 Autorytet
    Postów: 431 181

    Wysłany: 29 marca 2020, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasty wrote:
    Jak się macie dziewczyny ?
    Ja oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam sikanca - biel vizira ;) cierpliwość nie jest moja mocna strona ;)))
    Miłej niedzieli kochane :***

    Oj dzisiaj to mogłaby pewnie wyjść co najwyżej beta, ale pewnie też malutka. Także tym wynikiem się nie przejmuj i jeszcze parę dni musisz wytrwać.
    Trzymam mocno kciuki 🍀🍀

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2020, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasty wrote:
    Jak się macie dziewczyny ?
    Ja oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam sikanca - biel vizira ;) cierpliwość nie jest moja mocna strona ;)))
    Miłej niedzieli kochane :***

    Ja różnie... Bywa że stwierdzam, że to wszystko może się nie udać i że nie mam sił walczyć, potem podnoszę się psychicznie.. I tak w kółko.
    Dziewczyny co chodzą na akupunkture, dostałyście już odmowę kolejnych wizyt?

  • Alicja1105 Autorytet
    Postów: 820 1042

    Wysłany: 29 marca 2020, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    35latka wrote:
    Ja różnie... Bywa że stwierdzam, że to wszystko może się nie udać i że nie mam sił walczyć, potem podnoszę się psychicznie.. I tak w kółko.
    Dziewczyny co chodzą na akupunkture, dostałyście już odmowę kolejnych wizyt?
    Ja odmowilam poki co.Dopiero zaczne chodzi jak bede wiedziala,ze klinika otwarta.

    ×Nieprawidłowy kariotyp

    1 Procedura(4 pobrane,3 zaplodnione)
    I 2020 ET 😔
    VI 2020 FET😔

    2 Procedura (8 pobranych,8 zapłodnionych)
    VIII 2020 ET😔
    X 2020 FET😔

    3 Procedura (5 pobranych,2 zapłodnione)
    II 2021 ET 🥰
  • Alicja1105 Autorytet
    Postów: 820 1042

    Wysłany: 29 marca 2020, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasty wrote:
    Jak się macie dziewczyny ?
    Ja oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam sikanca - biel vizira ;) cierpliwość nie jest moja mocna strona ;)))
    Miłej niedzieli kochane :***
    Nasty ewidentnie za szybko.Poczekaj ze 2 dni.

    ×Nieprawidłowy kariotyp

    1 Procedura(4 pobrane,3 zaplodnione)
    I 2020 ET 😔
    VI 2020 FET😔

    2 Procedura (8 pobranych,8 zapłodnionych)
    VIII 2020 ET😔
    X 2020 FET😔

    3 Procedura (5 pobranych,2 zapłodnione)
    II 2021 ET 🥰
  • Nasty Autorytet
    Postów: 1158 1177

    Wysłany: 29 marca 2020, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    35latka wrote:
    Ja różnie... Bywa że stwierdzam, że to wszystko może się nie udać i że nie mam sił walczyć, potem podnoszę się psychicznie.. I tak w kółko.
    Dziewczyny co chodzą na akupunkture, dostałyście już odmowę kolejnych wizyt?

    Ja nie umowialam się dalej niż tydzień do przodu a z tamtej odwołanej po prostu zrezygnowałam , nie przekładalną bo nie wiedziałam co będzie dalej.

    Żałuje, ze przed transferem nie było igiełek :((

    ckaiyx8dpef0wqq7.png

    32l
    Amh 1,18
    Niedoczynnosc tarczycy, opanowana
    Ureoplasma parvum- wyleczona w pierwszym podejściu
    Kariotyp OK
    Czynnik męski: żylaki powrózka nasiennego, usunięte, brak poprawy
    Plemniki prawidłowe 0%
    17/01.2020 rozpoczęcie stymulacja, protokół krótki z antagonista
    29/01.2020 Punkcją - pobranych 6 dojrzałych komórek. Transfer odroczony, progesteron 1,82
    Mamy 4 ❄️❄️❄️❄️!!!
    Kolejny transfer odroczony- torbiele krwotoczne po stymulacji
    23/03 FET 3dniowca
    7dpt jest cień :) HCG 20
    29dpt jest <3
  • Nasty Autorytet
    Postów: 1158 1177

    Wysłany: 29 marca 2020, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja1105 wrote:
    Nasty ewidentnie za szybko.Poczekaj ze 2 dni.


    Wiem , wiem, pokusa była siljniejsza 🙈🙈 nie wiem po co to sobie robię ;))
    Mam sporo w zapasie, kupiłam kiedyś na Allegro razem z testami owulacyjnymi jak jeszcze staraliśmy się naturalnie ;) I tak długo wytrzymałam 😂😂😂😂

    ckaiyx8dpef0wqq7.png

    32l
    Amh 1,18
    Niedoczynnosc tarczycy, opanowana
    Ureoplasma parvum- wyleczona w pierwszym podejściu
    Kariotyp OK
    Czynnik męski: żylaki powrózka nasiennego, usunięte, brak poprawy
    Plemniki prawidłowe 0%
    17/01.2020 rozpoczęcie stymulacja, protokół krótki z antagonista
    29/01.2020 Punkcją - pobranych 6 dojrzałych komórek. Transfer odroczony, progesteron 1,82
    Mamy 4 ❄️❄️❄️❄️!!!
    Kolejny transfer odroczony- torbiele krwotoczne po stymulacji
    23/03 FET 3dniowca
    7dpt jest cień :) HCG 20
    29dpt jest <3
  • Faith_86 Autorytet
    Postów: 431 181

    Wysłany: 29 marca 2020, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    35latka wrote:
    Ja różnie... Bywa że stwierdzam, że to wszystko może się nie udać i że nie mam sił walczyć, potem podnoszę się psychicznie.. I tak w kółko.
    Dziewczyny co chodzą na akupunkture, dostałyście już odmowę kolejnych wizyt?

    Jeszcze nic nie dostałam, ale pewnie niestety nic z tego 😓

  • Faith_86 Autorytet
    Postów: 431 181

    Wysłany: 29 marca 2020, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasty wrote:
    Wiem , wiem, pokusa była siljniejsza 🙈🙈 nie wiem po co to sobie robię ;))
    Mam sporo w zapasie, kupiłam kiedyś na Allegro razem z testami owulacyjnymi jak jeszcze staraliśmy się naturalnie ;) I tak długo wytrzymałam 😂😂😂😂

    Aaaa jak masz zapas w domu to nie da się walczyć z taką pokusą 🤭 życzę Ci żeby druga kreska pojawiła się szybciutko!!

    35latka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2020, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faith_86 wrote:
    Jeszcze nic nie dostałam, ale pewnie niestety nic z tego 😓

    Ja dziś zapytałam Panią Karoline jak wygląda sytuacja, ale przyznam, że boję się wychodzić w różne miejsca, będąc nawet w sklepie mam mieszane uczucia. Chociaż bardzo brakuje mi igielek, to lepiej zostać w domu.

  • Faith_86 Autorytet
    Postów: 431 181

    Wysłany: 30 marca 2020, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    35latka wrote:
    Ja dziś zapytałam Panią Karoline jak wygląda sytuacja, ale przyznam, że boję się wychodzić w różne miejsca, będąc nawet w sklepie mam mieszane uczucia. Chociaż bardzo brakuje mi igielek, to lepiej zostać w domu.

    Daj proszę znać co odpowie p. Karolina.
    Ten wirus jest straszny, niestety, najgorsze jest to że naprawdę ktoś nieświadomie może nas zarazic.
    Mi jest strasznie przykro bo pierwsze święta spędzimy z mężem bez rodziców i teściów. Ale są w grupie ryzyka i niepodarowalabym sobie gdybym ich czymś zaraziła. Niestety rozsądek i odpowiedzialność musza wziąć górę nad uczuciami.
    Dużo zdrowia i sił kobietki na ten tydzień 🌺🍀

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2020, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faith_86 wrote:
    Daj proszę znać co odpowie p. Karolina.
    Ten wirus jest straszny, niestety, najgorsze jest to że naprawdę ktoś nieświadomie może nas zarazic.
    Mi jest strasznie przykro bo pierwsze święta spędzimy z mężem bez rodziców i teściów. Ale są w grupie ryzyka i niepodarowalabym sobie gdybym ich czymś zaraziła. Niestety rozsądek i odpowiedzialność musza wziąć górę nad uczuciami.
    Dużo zdrowia i sił kobietki na ten tydzień 🌺🍀

    Niestety Pani Karolina jeszcze nie odpisała, wiadomości potwierdzającej wizyty też nie dostałam. Jak tylko cos bedzie wiadomo dam znać. A na kiedy masz wizytę?

    Mi też jest przykro że nie spędzę święt z rodzicami, ale boję się ich narażać. Co prawda siedzimy w domu, ale dmucham na zimne, bo przecież co jakiś czas muszę iść do sklepu po jedzenie. Niech się to już skończy 🙏

  • Nasty Autorytet
    Postów: 1158 1177

    Wysłany: 30 marca 2020, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Poszłam dzisiaj na betę, 7dpt 3dniowca, cień cienia na teście.I już mam wyniki!
    Ale tam zamiast beta HCG jest HCG całkowite :

    20,00 mlU/ml
    progesteron 11ng/ml

    Co myślicie ?
    Powtórzę za dwa dni ale jak porównam przyrost?

    Mania12 lubi tę wiadomość

    ckaiyx8dpef0wqq7.png

    32l
    Amh 1,18
    Niedoczynnosc tarczycy, opanowana
    Ureoplasma parvum- wyleczona w pierwszym podejściu
    Kariotyp OK
    Czynnik męski: żylaki powrózka nasiennego, usunięte, brak poprawy
    Plemniki prawidłowe 0%
    17/01.2020 rozpoczęcie stymulacja, protokół krótki z antagonista
    29/01.2020 Punkcją - pobranych 6 dojrzałych komórek. Transfer odroczony, progesteron 1,82
    Mamy 4 ❄️❄️❄️❄️!!!
    Kolejny transfer odroczony- torbiele krwotoczne po stymulacji
    23/03 FET 3dniowca
    7dpt jest cień :) HCG 20
    29dpt jest <3
  • mila82 Autorytet
    Postów: 1328 647

    Wysłany: 30 marca 2020, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasty wrote:
    Jak się macie dziewczyny ?
    Ja oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam sikanca - biel vizira ;) cierpliwość nie jest moja mocna strona ;)))
    Miłej niedzieli kochane :***
    Ja różnie, ale ostatnio jakiegoś doła załapałam, wyników PGS jeszcze nie ma. Lekarz kazał pisać po 01.04.Teraz przez tego virusa wszystko opóźnione. W weekend zabrałam się za generalne porządki żeby nie myśleć o tym wszystkim. Te Święta będą przykre, pierwszy raz bez rodziny :(
    Nasty to jeszcze za wcześnie na sikańca ale czytałam gdzieś na forum że jest test który wykrywa bardzo wcześnie firmy Nordtest płytkowy.

    2xIUI
    styczeń 2019(Imsi - 2 blastki-4AA,4BA)-PGS -Transfer blastki :(
    czerwiec 2019(Imsi - 2 blastki)-Transfer blastki 4BA :(-poronienie 8 tydz.
    Transfer blastki 3BB :(
    luty 2020 pobrano 13 oocytów-są 4 blastocysty - PGS)- 1 zdrowy zarodek , transfer :(
    4IVF - 9 komórek ( transfer 3 dniowca :( , 3 ❄❄❄, 4AA,4AA,3AA))
    Czynnik męski-translokacja (3,7)
    Niedoczynność tarczycy
    Wysoka prolaktyna
    Trombofilia - ok
    Ana - dodatnie
‹‹ 207 208 209 210 211 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ