X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną InviMed Wroclaw
Odpowiedz

InviMed Wroclaw

Oceń ten wątek:
  • Mania12 Autorytet
    Postów: 1343 1262

    Wysłany: 28 maja 2020, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faith_86 wrote:
    Dziewczyny trzymam nieustannie za Was wszystkie kciuki🍀🍀🍀. Dziś mam urodziny i taki trochę melancholijny nastrój mnie dopadł bo przypomniały mi się urodziny z ostatnich kilku lat..jak musiałam walczyć ze skutkiem i żalem uplywajacego czasu😔..dziś jest zupełnie inaczej. życzę Wam wszystkim żebyście w swoje najblisze urodziny miały już maleństwa w brzuchu albo na świecie 😊 i żeby jak najszybciej spełniło się Wam to piękne marzenie😊😊😊🍀🍀🍀🤞
    Stooooooooooooo laaaaat Faith :) życzę Ci spokojnej końcówki ciąży i szybkiego porodu oraz samych cudownych, pełnych miłości chwil macierzyństwa, bądź szczęśliwa !!!
    Na kiedy masz termin porodu- sierpień?

    Faith_86 lubi tę wiadomość

    Dzieli nas tylko czas...
    40 l.
    09.2012 - córcia ❤️
    01.2018 - początek starań o rodzeństwo
    09.2018 -synuś -nasz aniołek (17tc*)
    10.2019 - Invimed Wrocław, AMH 1,69, 2x IUI :-(
    02.2020 - I IVF - ❄️❄️ 3dniowe:
    1 Transfer ET- 17.02.2020 💔 7/8 tc
    2 Transfer FET- 24.07.2020 ❄️- córcia❤️ ️ur.08.04.2021
    ...niespodzianka od matki natury: 28.12.2022 - pozytywny test, 19.01.2023 - 7 tc - 1cm człowieka❤️, 09.02.2023 - 10 tc - 3 cm, 27.02.2023 - 13 tc - 7 cm, 27.04.2023 - 21 tc -456 g, 26.05.2023 - 25t - 987 g, 38 tc - 3300g, ...❤️synek ur. CC 02.09.2023, 3kg, 50 cm
  • mila82 Autorytet
    Postów: 1328 647

    Wysłany: 28 maja 2020, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faith wszystkiego najlepszego :) Spełnienia marzeń i samych cudownych chwil i dużo zdrówka dla Ciebie i dla maluchów :)

    Faith_86 lubi tę wiadomość

    2xIUI
    styczeń 2019(Imsi - 2 blastki-4AA,4BA)-PGS -Transfer blastki :(
    czerwiec 2019(Imsi - 2 blastki)-Transfer blastki 4BA :(-poronienie 8 tydz.
    Transfer blastki 3BB :(
    luty 2020 pobrano 13 oocytów-są 4 blastocysty - PGS)- 1 zdrowy zarodek , transfer :(
    4IVF - 9 komórek ( transfer 3 dniowca :( , 3 ❄❄❄, 4AA,4AA,3AA))
    Czynnik męski-translokacja (3,7)
    Niedoczynność tarczycy
    Wysoka prolaktyna
    Trombofilia - ok
    Ana - dodatnie
  • mila82 Autorytet
    Postów: 1328 647

    Wysłany: 28 maja 2020, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania a jak tam po wizycie ?

    2xIUI
    styczeń 2019(Imsi - 2 blastki-4AA,4BA)-PGS -Transfer blastki :(
    czerwiec 2019(Imsi - 2 blastki)-Transfer blastki 4BA :(-poronienie 8 tydz.
    Transfer blastki 3BB :(
    luty 2020 pobrano 13 oocytów-są 4 blastocysty - PGS)- 1 zdrowy zarodek , transfer :(
    4IVF - 9 komórek ( transfer 3 dniowca :( , 3 ❄❄❄, 4AA,4AA,3AA))
    Czynnik męski-translokacja (3,7)
    Niedoczynność tarczycy
    Wysoka prolaktyna
    Trombofilia - ok
    Ana - dodatnie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2020, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faith_86 wrote:
    Jakie wieści po wizycie? I kiedy wybieracie się w Pieniny;)?

    Jestem generalnie zadowolona z wizyty. Jest plan działania, endometrium nadal pogrubione ale bardziej jednorodne , ogólnie jest lepiej, dostałam leki o 16 dnia cyklu mam brać je przez 10 dni, dwa cykle, potem jestem umówiona z Panią Dr na wizytę, jak na usg będzie nadal coś nie tak, to idę na histeroskopie, w celu wyczyszczenia endo. Pani Powiedziała, że chce zrobić mi ten zabieg osobiście, bo wie co chce osiągnąć i chce zrobić to delikatnie, tazke mogę na nia liczyć. Potem odczekamy miesiąc i podchodzę do transferu. Jestem jej wdzięczna, bo wczoraj mi dużo powiedziała i wspierała, mówi że warto poczekać, niż się spieszyć i nie osiągnąć celu, nie chce mnie wysłać na łyżeczkowanie do szpitala, chce się tym zająć osobiście. Porozmawiałyśmy o zarodkach mówi, że są dobrej jakości i warto zaczekać. Jestem z nią w stałym kontakcie. Znów jestem szczęśliwa.... Dostałam wiatr w żagle.🍀🥰🌷

    W pieniny jedziemy w lipcu :) ale nie mam jeszcze konkretnej daty.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2020, 13:00

    Nasty, UlaFalka, mila82, Alicja1105, Faith_86 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2020, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faith, ja Ci życzę przede wszystkim zdrówka, dla Ciebie i maleństw. Jesteś wspaniała kobieta, niejeden raz podniosłaś mnie z podłogi. Dziękuję Ci za to. 🥰🍀

    Faith_86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2020, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania12 wrote:
    35latka - trzymam mocno kciuki za same pozytywne informacje na najbliższej wizycie ✊✊✊

    Nasty - mam nadzieję, że opanowujesz jakoś nerwy przed jutrzejszą wizytą. Spokojnie mocno Ci kibicuję i wierzę, że wszystko będzie dobrze, grunt to pozytywne nastawienie :) macie już jakieś przeczucia co do płci?

    Mania dziękuję 🥰

  • Nasty Autorytet
    Postów: 1161 1188

    Wysłany: 28 maja 2020, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faith_86 wrote:
    Dziewczyny trzymam nieustannie za Was wszystkie kciuki🍀🍀🍀. Dziś mam urodziny i taki trochę melancholijny nastrój mnie dopadł bo przypomniały mi się urodziny z ostatnich kilku lat..jak musiałam walczyć ze skutkiem i żalem uplywajacego czasu😔..dziś jest zupełnie inaczej. życzę Wam wszystkim żebyście w swoje najblisze urodziny miały już maleństwa w brzuchu albo na świecie 😊 i żeby jak najszybciej spełniło się Wam to piękne marzenie😊😊😊🍀🍀🍀🤞

    Faith wszystkiego najlepszego !!!🥳🥳🥳🥳🥳

    Faith_86 lubi tę wiadomość

    ckaiyx8dpef0wqq7.png

    32l
    Amh 1,18
    Niedoczynnosc tarczycy, opanowana
    Ureoplasma parvum- wyleczona w pierwszym podejściu
    Kariotyp OK
    Czynnik męski: żylaki powrózka nasiennego, usunięte, brak poprawy
    Plemniki prawidłowe 0%
    17/01.2020 rozpoczęcie stymulacja, protokół krótki z antagonista
    29/01.2020 Punkcją - pobranych 6 dojrzałych komórek. Transfer odroczony, progesteron 1,82
    Mamy 4 ❄️❄️❄️❄️!!!
    Kolejny transfer odroczony- torbiele krwotoczne po stymulacji
    23/03 FET 3dniowca
    7dpt jest cień :) HCG 20
    29dpt jest <3
  • Mania12 Autorytet
    Postów: 1343 1262

    Wysłany: 28 maja 2020, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mila82 wrote:
    Mania a jak tam po wizycie ?
    Dr powiedział, że wszystko ładnie się oczyściło i mogę działać. Jeżeli zdecyduję się na transfer mam od 3 dc brać estrofem 3 x1 i zgłosić się na wizytę pomiędzy 11-13 dniem cyklu. Tylko muszę jeszcze powtórzyć wirusówkę i wymazy.
    Teraz zastanawiam się kiedy mam podejść do tego krio. Wcześniej zakładałam jesień, ale już chyba nie chce czekać :) tym bardziej, że rozmawiałam z dr o adopcji zarodka i powiedział, że bez problemu możemy podejść do tej opcji, więc mam podwójną motywację, żeby nie tracić czasu :)

    mila82, Faith_86 lubią tę wiadomość

    Dzieli nas tylko czas...
    40 l.
    09.2012 - córcia ❤️
    01.2018 - początek starań o rodzeństwo
    09.2018 -synuś -nasz aniołek (17tc*)
    10.2019 - Invimed Wrocław, AMH 1,69, 2x IUI :-(
    02.2020 - I IVF - ❄️❄️ 3dniowe:
    1 Transfer ET- 17.02.2020 💔 7/8 tc
    2 Transfer FET- 24.07.2020 ❄️- córcia❤️ ️ur.08.04.2021
    ...niespodzianka od matki natury: 28.12.2022 - pozytywny test, 19.01.2023 - 7 tc - 1cm człowieka❤️, 09.02.2023 - 10 tc - 3 cm, 27.02.2023 - 13 tc - 7 cm, 27.04.2023 - 21 tc -456 g, 26.05.2023 - 25t - 987 g, 38 tc - 3300g, ...❤️synek ur. CC 02.09.2023, 3kg, 50 cm
  • codziennoscnieplodnosci Przyjaciółka
    Postów: 124 27

    Wysłany: 28 maja 2020, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, szukaliśmy długo kliniki padło na invimed Wrocław. Chcemy podchodzić u doktora Trzeciaka. Myślicie, że to dobry wybór? Problemy głównie hormonalne - pcos, io, niedoczynność. Dodatkowo trombofilia.

    𝘎𝘯𝘪𝘦𝘸𝘬𝘰 (✝ 16𝘵𝘤) 𝘕𝘢𝘥𝘻𝘪𝘦𝘫𝘢 (✝ 7𝘵𝘤)
    6 𝘭𝘢𝘵 𝘸𝘢𝘭𝘤𝘻𝘺𝘮𝘺 𝘻 𝘯𝘪𝘦𝘱ł𝘰𝘥𝘯𝘰ś𝘤𝘪ą, 𝘤𝘩𝘰𝘳𝘰𝘣𝘺 𝘦𝘯𝘥𝘰𝘬𝘳𝘺𝘯𝘯𝘦 𝘪 𝘨𝘦𝘯𝘦𝘵𝘺𝘤𝘻𝘯𝘦 𝘴𝘬𝘶𝘵𝘦𝘤𝘻𝘯𝘪𝘦 𝘯𝘢𝘮 𝘵𝘰 𝘶𝘵𝘳𝘶𝘥𝘯𝘪𝘢𝘫ą

    𝘔𝘰𝘵𝘺𝘭𝘬𝘶, 𝘤𝘻𝘦𝘬𝘢𝘮𝘺 🙏🦋🌈
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2020, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania12 wrote:
    Dr powiedział, że wszystko ładnie się oczyściło i mogę działać. Jeżeli zdecyduję się na transfer mam od 3 dc brać estrofem 3 x1 i zgłosić się na wizytę pomiędzy 11-13 dniem cyklu. Tylko muszę jeszcze powtórzyć wirusówkę i wymazy.
    Teraz zastanawiam się kiedy mam podejść do tego krio. Wcześniej zakładałam jesień, ale już chyba nie chce czekać :) tym bardziej, że rozmawiałam z dr o adopcji zarodka i powiedział, że bez problemu możemy podejść do tej opcji, więc mam podwójną motywację, żeby nie tracić czasu :)

    Super Kochana, same dobre wieści :)

  • Nasty Autorytet
    Postów: 1161 1188

    Wysłany: 28 maja 2020, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po badaniu, ufff na szczęście wedle usg wszystko dobrze :) A fikał jak wściekły ;) w końcu przestaje wyglądać ja kosmita, widziałam 2 raczki, 2 nóżki, żołądek, pęcherz moczowy i nawet mózg :p
    A dzisiaj w nocy mialam straszne koszmary, ze pomiary wyszły złe :(
    Pytałam o dalsza diagnostykę - odniosłam wrazenie, ze doktor nie jest przychylny badaniu Pappa - powiedział, ze wg USG wszystko jest w porzadku ale jeśli chcemy dalej się badać to zrobić Nifty albo Harmony. Te badania są strasznie drogie ale zdecydowaliśmy z mężem, ze je zrobimy, lepiej być przygotowanym a przy tych wszystkich kosztach to już gdzieś to wszystko rozmywa...
    Trzymam kciuki kochane za wszystkie procedury i transfery 🥰🥰🥰

    UlaFalka, mila82, atka666, Mania12, Faith_86, Umka lubią tę wiadomość

    ckaiyx8dpef0wqq7.png

    32l
    Amh 1,18
    Niedoczynnosc tarczycy, opanowana
    Ureoplasma parvum- wyleczona w pierwszym podejściu
    Kariotyp OK
    Czynnik męski: żylaki powrózka nasiennego, usunięte, brak poprawy
    Plemniki prawidłowe 0%
    17/01.2020 rozpoczęcie stymulacja, protokół krótki z antagonista
    29/01.2020 Punkcją - pobranych 6 dojrzałych komórek. Transfer odroczony, progesteron 1,82
    Mamy 4 ❄️❄️❄️❄️!!!
    Kolejny transfer odroczony- torbiele krwotoczne po stymulacji
    23/03 FET 3dniowca
    7dpt jest cień :) HCG 20
    29dpt jest <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2020, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasty wrote:
    Ja już po badaniu, ufff na szczęście wedle usg wszystko dobrze :) A fikał jak wściekły ;) w końcu przestaje wyglądać ja kosmita, widziałam 2 raczki, 2 nóżki, żołądek, pęcherz moczowy i nawet mózg :p
    A dzisiaj w nocy mialam straszne koszmary, ze pomiary wyszły złe :(
    Pytałam o dalsza diagnostykę - odniosłam wrazenie, ze doktor nie jest przychylny badaniu Pappa - powiedział, ze wg USG wszystko jest w porzadku ale jeśli chcemy dalej się badać to zrobić Nifty albo Harmony. Te badania są strasznie drogie ale zdecydowaliśmy z mężem, ze je zrobimy, lepiej być przygotowanym a przy tych wszystkich kosztach to już gdzieś to wszystko rozmywa...
    Trzymam kciuki kochane za wszystkie procedury i transfery 🥰🥰🥰

    Nasty, warto zrobić Nifty lub Harmony dla świętego spokoju. Ja wiem, że to duzo kosztuje, ale bedziesz pewna, że wszystko okej.

    Nasty lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2020, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faith_86 wrote:
    Dziewczyny trzymam nieustannie za Was wszystkie kciuki🍀🍀🍀. Dziś mam urodziny i taki trochę melancholijny nastrój mnie dopadł bo przypomniały mi się urodziny z ostatnich kilku lat..jak musiałam walczyć ze skutkiem i żalem uplywajacego czasu😔..dziś jest zupełnie inaczej. życzę Wam wszystkim żebyście w swoje najblisze urodziny miały już maleństwa w brzuchu albo na świecie 😊 i żeby jak najszybciej spełniło się Wam to piękne marzenie😊😊😊🍀🍀🍀🤞


    Faith, wszystkiego najlepszego. Zbliżasz się do najcudowniejszego dnia, kiedy poznasz miłość swojego życia :D
    I również dziękuję za trzymanie za nas kciuków :)

    Faith_86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2020, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania12 wrote:
    Dr powiedział, że wszystko ładnie się oczyściło i mogę działać. Jeżeli zdecyduję się na transfer mam od 3 dc brać estrofem 3 x1 i zgłosić się na wizytę pomiędzy 11-13 dniem cyklu. Tylko muszę jeszcze powtórzyć wirusówkę i wymazy.
    Teraz zastanawiam się kiedy mam podejść do tego krio. Wcześniej zakładałam jesień, ale już chyba nie chce czekać :) tym bardziej, że rozmawiałam z dr o adopcji zarodka i powiedział, że bez problemu możemy podejść do tej opcji, więc mam podwójną motywację, żeby nie tracić czasu :)

    Mania, jeśli tylko tak czujesz, to nie czekaj.
    Wiesz, ktoś tam w górze zawsze się śmieje z naszych planów. Czasem lepiej się poddać nadarzającej się okazji i zaryzykować :)

  • atka666 Autorytet
    Postów: 1018 792

    Wysłany: 28 maja 2020, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viki 1991 wrote:
    Witam wszystkie staraczki... Chciałabym podzielić się swoją historia. Od 3 lat staramy się z Mężem o dzidziusia. Byliśmy u różnych gin. Jedyna która cokolwiek zrobiła była p. Banczarowska z Wałbrzycha. Skierowała mnie na Hsg. Droznosc wyszła ok. Później udaliśmy się do invimed gdzie dr. Lachowski zlecił nam wszelakie badania. Zdecydowaliśmy się na inseminacje. 2 niestety nie udane 😪 mąż chciał odpocząć... Ale w styczniu udaliśmy się do dr. Markuszewskiego we WRO.. Z początku wydawał się tak zaangażowany ze na pierwszej wizycie trzymał nas 3 godz. Tłumaczył jak spać siedzieć co jeść i brać czopki... Powiedział że 2-3 miesiące będę w ciąży... Po 5 miesiącach jego zapewnien... Daliśmy sobie spokój z tym szamanem.. Wróciliśmy do invimed... Czekamy na wyniki badań bo niektóre strasily ważność i podchodzimy do in vitro... Czy któraś z Was chodzi do doktora Lachowskiego? Jest strasznie małomówny i skupinony przede wszystkim na dokumentach a nie pacjencie...
    Witaj Viki, ja też kiedyś korzystałam z uslug Pani doktor B., mi niestety nie pomogła, raczej miałam wrażenie, że jest nastawiona na pieniądze...

    - starania o pierwszą dzidzię od 2007 r., 41 lat
    - PCOS, Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Wrogi śluz, Wysoka prolaktyna, Mutacja genu MTHFR, (homozygota TT), problem z zagnieżdżeniem, rozjechane cytokiny, haplotyp KIR AA, wysokie NK, ANA 3 dodatnie, allo MLR - 0%, po szczepieniach allo MLR – 49%
    - 4 x IUI – ciąża biochemiczna :(
    - styczeń 2018r. ICSI - krótki protokół - 3 blastki
    - grudzień 2018 r. - crio blastki - ciąża biochemiczna :(
    - styczeń 2020 r. - crio dwóch blastek :(
    - luty 2020 r. - zmiana kliniki - Invimed, immunologia doc. Paśnik
    - 01.06.2020 r. - IMSI - krótki protokół z antagonistą – 7 blastek
    - 04.08.2020r. - crio blastki - ciąża biochemiczna :(
    - 16.10.2020r. crio blastki - 💔 6 tc
    - 16.03.2021r. - crio blastki - 💔 6/7 tc
    - 25.05., 15.06., 13.07.2021r. - szczepienia limfocytami męża
    - 30.09.2021r. - crio blastki
    - 29.10.2021r. - jest <3
    - Nifty pro - chłopczyk
    pjBmp1.png
  • mila82 Autorytet
    Postów: 1328 647

    Wysłany: 28 maja 2020, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    codziennoscnieplodnosci wrote:
    Hej dziewczyny, szukaliśmy długo kliniki padło na invimed Wrocław. Chcemy podchodzić u doktora Trzeciaka. Myślicie, że to dobry wybór? Problemy głównie hormonalne - pcos, io, niedoczynność. Dodatkowo trombofilia.
    Witaj na forum.Ja leczę się u innego lekarz ale pod nieobecność mojego lekarza dr Trzeciak przeprowadzał mi transfer , wydawał się bardzo rozmownym i miły człowiekiem.A kiedy masz pierwszą wizytę u dr?

    2xIUI
    styczeń 2019(Imsi - 2 blastki-4AA,4BA)-PGS -Transfer blastki :(
    czerwiec 2019(Imsi - 2 blastki)-Transfer blastki 4BA :(-poronienie 8 tydz.
    Transfer blastki 3BB :(
    luty 2020 pobrano 13 oocytów-są 4 blastocysty - PGS)- 1 zdrowy zarodek , transfer :(
    4IVF - 9 komórek ( transfer 3 dniowca :( , 3 ❄❄❄, 4AA,4AA,3AA))
    Czynnik męski-translokacja (3,7)
    Niedoczynność tarczycy
    Wysoka prolaktyna
    Trombofilia - ok
    Ana - dodatnie
  • atka666 Autorytet
    Postów: 1018 792

    Wysłany: 28 maja 2020, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faith_86 wrote:
    Dziewczyny trzymam nieustannie za Was wszystkie kciuki🍀🍀🍀. Dziś mam urodziny i taki trochę melancholijny nastrój mnie dopadł bo przypomniały mi się urodziny z ostatnich kilku lat..jak musiałam walczyć ze skutkiem i żalem uplywajacego czasu😔..dziś jest zupełnie inaczej. życzę Wam wszystkim żebyście w swoje najblisze urodziny miały już maleństwa w brzuchu albo na świecie 😊 i żeby jak najszybciej spełniło się Wam to piękne marzenie😊😊😊🍀🍀🍀🤞
    Faith, wszystkiego najpiękniejszego z okazji 18 urodzin ;) ;) ;) przede wszystkim duuużo zdrowia dla Ciebie i Twoich kruszynek :) niech spełnią sie wszystkie Twoje pragnienia !!!
    Dziękuję za kciuki :) <3

    Faith_86 lubi tę wiadomość

    - starania o pierwszą dzidzię od 2007 r., 41 lat
    - PCOS, Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Wrogi śluz, Wysoka prolaktyna, Mutacja genu MTHFR, (homozygota TT), problem z zagnieżdżeniem, rozjechane cytokiny, haplotyp KIR AA, wysokie NK, ANA 3 dodatnie, allo MLR - 0%, po szczepieniach allo MLR – 49%
    - 4 x IUI – ciąża biochemiczna :(
    - styczeń 2018r. ICSI - krótki protokół - 3 blastki
    - grudzień 2018 r. - crio blastki - ciąża biochemiczna :(
    - styczeń 2020 r. - crio dwóch blastek :(
    - luty 2020 r. - zmiana kliniki - Invimed, immunologia doc. Paśnik
    - 01.06.2020 r. - IMSI - krótki protokół z antagonistą – 7 blastek
    - 04.08.2020r. - crio blastki - ciąża biochemiczna :(
    - 16.10.2020r. crio blastki - 💔 6 tc
    - 16.03.2021r. - crio blastki - 💔 6/7 tc
    - 25.05., 15.06., 13.07.2021r. - szczepienia limfocytami męża
    - 30.09.2021r. - crio blastki
    - 29.10.2021r. - jest <3
    - Nifty pro - chłopczyk
    pjBmp1.png
  • atka666 Autorytet
    Postów: 1018 792

    Wysłany: 28 maja 2020, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    35latka wrote:
    Jestem generalnie zadowolona z wizyty. Jest plan działania, endometrium nadal pogrubione ale bardziej jednorodne , ogólnie jest lepiej, dostałam leki o 16 dnia cyklu mam brać je przez 10 dni, dwa cykle, potem jestem umówiona z Panią Dr na wizytę, jak na usg będzie nadal coś nie tak, to idę na histeroskopie, w celu wyczyszczenia endo. Pani Powiedziała, że chce zrobić mi ten zabieg osobiście, bo wie co chce osiągnąć i chce zrobić to delikatnie, tazke mogę na nia liczyć. Potem odczekamy miesiąc i podchodzę do transferu. Jestem jej wdzięczna, bo wczoraj mi dużo powiedziała i wspierała, mówi że warto poczekać, niż się spieszyć i nie osiągnąć celu, nie chce mnie wysłać na łyżeczkowanie do szpitala, chce się tym zająć osobiście. Porozmawiałyśmy o zarodkach mówi, że są dobrej jakości i warto zaczekać. Jestem z nią w stałym kontakcie. Znów jestem szczęśliwa.... Dostałam wiatr w żagle.🍀🥰🌷

    W pieniny jedziemy w lipcu :) ale nie mam jeszcze konkretnej daty.
    Ciesze się, że nabrałaś optymizmu :) Masz świetną Panią doktor - taki lekarz to skarb ! Mysle, że to bardzo dobry pomysł, żeby na spokojnie podejść do tematu, odpocząć, wyciszyć się, zrobic "porządek" z macicą ;) i z nowymi siłami podejść do transferu :) Pieniny są piękne !!!

    - starania o pierwszą dzidzię od 2007 r., 41 lat
    - PCOS, Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Wrogi śluz, Wysoka prolaktyna, Mutacja genu MTHFR, (homozygota TT), problem z zagnieżdżeniem, rozjechane cytokiny, haplotyp KIR AA, wysokie NK, ANA 3 dodatnie, allo MLR - 0%, po szczepieniach allo MLR – 49%
    - 4 x IUI – ciąża biochemiczna :(
    - styczeń 2018r. ICSI - krótki protokół - 3 blastki
    - grudzień 2018 r. - crio blastki - ciąża biochemiczna :(
    - styczeń 2020 r. - crio dwóch blastek :(
    - luty 2020 r. - zmiana kliniki - Invimed, immunologia doc. Paśnik
    - 01.06.2020 r. - IMSI - krótki protokół z antagonistą – 7 blastek
    - 04.08.2020r. - crio blastki - ciąża biochemiczna :(
    - 16.10.2020r. crio blastki - 💔 6 tc
    - 16.03.2021r. - crio blastki - 💔 6/7 tc
    - 25.05., 15.06., 13.07.2021r. - szczepienia limfocytami męża
    - 30.09.2021r. - crio blastki
    - 29.10.2021r. - jest <3
    - Nifty pro - chłopczyk
    pjBmp1.png
  • atka666 Autorytet
    Postów: 1018 792

    Wysłany: 28 maja 2020, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania12 wrote:
    Dr powiedział, że wszystko ładnie się oczyściło i mogę działać. Jeżeli zdecyduję się na transfer mam od 3 dc brać estrofem 3 x1 i zgłosić się na wizytę pomiędzy 11-13 dniem cyklu. Tylko muszę jeszcze powtórzyć wirusówkę i wymazy.
    Teraz zastanawiam się kiedy mam podejść do tego krio. Wcześniej zakładałam jesień, ale już chyba nie chce czekać :) tym bardziej, że rozmawiałam z dr o adopcji zarodka i powiedział, że bez problemu możemy podejść do tej opcji, więc mam podwójną motywację, żeby nie tracić czasu :)
    Super wieści ! Ja tez bym nie czekała :)

    - starania o pierwszą dzidzię od 2007 r., 41 lat
    - PCOS, Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Wrogi śluz, Wysoka prolaktyna, Mutacja genu MTHFR, (homozygota TT), problem z zagnieżdżeniem, rozjechane cytokiny, haplotyp KIR AA, wysokie NK, ANA 3 dodatnie, allo MLR - 0%, po szczepieniach allo MLR – 49%
    - 4 x IUI – ciąża biochemiczna :(
    - styczeń 2018r. ICSI - krótki protokół - 3 blastki
    - grudzień 2018 r. - crio blastki - ciąża biochemiczna :(
    - styczeń 2020 r. - crio dwóch blastek :(
    - luty 2020 r. - zmiana kliniki - Invimed, immunologia doc. Paśnik
    - 01.06.2020 r. - IMSI - krótki protokół z antagonistą – 7 blastek
    - 04.08.2020r. - crio blastki - ciąża biochemiczna :(
    - 16.10.2020r. crio blastki - 💔 6 tc
    - 16.03.2021r. - crio blastki - 💔 6/7 tc
    - 25.05., 15.06., 13.07.2021r. - szczepienia limfocytami męża
    - 30.09.2021r. - crio blastki
    - 29.10.2021r. - jest <3
    - Nifty pro - chłopczyk
    pjBmp1.png
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 28 maja 2020, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    codziennoscnieplodnosci wrote:
    Hej dziewczyny, szukaliśmy długo kliniki padło na invimed Wrocław. Chcemy podchodzić u doktora Trzeciaka. Myślicie, że to dobry wybór? Problemy głównie hormonalne - pcos, io, niedoczynność. Dodatkowo trombofilia.
    Co prawda nie podchodziłam do ivf bo moja droga skończyła się na iui ale byłam bardzo zadowolona z dr. Terminy różne ale poradził sobie z moją niedoczynnością, io, pcos i mutacjami. Nie nalegał na ivf mimo moich problemów zdrowotnych i morfologia 0% u partnera. Nakreślił nam drogę od początku do końca.

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
‹‹ 233 234 235 236 237 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ