Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną InviMed Wroclaw
Odpowiedz

InviMed Wroclaw

Oceń ten wątek:
  • Ewa i Adam Nowa
    Postów: 2 2

    Wysłany: 8 lutego 2019, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dam znać jak już będę, po.

    mia4444, Morwa lubią tę wiadomość

  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 8 lutego 2019, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Już po? Jesteś już w domku z dzidziem w brzuchu ? Czy jeszcze w klinice?
    Właśnie wracam Z dzidziusiem hehe ..


    Dziękuję dziewczyny kochana za 3manie kciuków;*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2019, 14:40

    Morwa lubi tę wiadomość

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 8 lutego 2019, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa i Adam wrote:
    Witam, w przeciągu tygodnia mam zamiar zapisać się pierwszy raz do kliniki we Wrocławiu. Proszę o informację czy kierować się do konkretnego lekarza, może jakiego polecicie lub zapisywać na konkretny dzień cyklu czy po porostu pójść na żywioł.
    Ja jestem.u doktora L i jest ok ;).

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • mm1 Autorytet
    Postów: 1896 1726

    Wysłany: 8 lutego 2019, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w tej klinice od roku, ale nie wiem czy robią transfery tylko od poniedziałku do piątku czy w weekend też?

    Ja 39 lat
    09.2006 Julia
    jajowody drożne, czynnik męski :( IO
    IUI 07.2017 :(
    08.2017 rozpoczęcie procedury IVF
    15.09.2017 pick up mamy ❄❄❄❄❄
    13.11.2017 crio ❄❄ :(
    19.07.2019 crio ❄ +embryoglue cb 😔
    23.10.2019 crio ❄+embryoglue 6tc*😢
    8 dpt beta 65,6
    10 dpt beta 117,4 ( po 43h ) prog 17,60
    12 dpt beta 264,3 prog 19,00
    24 dpt beta 15880 prog 19,00
    02.06.2020 crio ❄ + embryoglue 😢
    2 IVF 08.2020 IMSI
    21.08.2020 pick up mamy ❄ ❄ ❄ ❄
    26.10.2020 crio ❄ 4ab😢
    26.04.2021 crio ❄ cb 😢
    17.07.2021 crio ❄️ 3ab cb 😥
    20.09.2021 crio ❄️ 4ab 😢
    3 IVF 11.2021 IMSI
    29.11.2021 pick up mamy ❄️❄️ 3ab
    Biopsja ok, histeroskopia ok.
  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 8 lutego 2019, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mm1 wrote:
    Jestem w tej klinice od roku, ale nie wiem czy robią transfery tylko od poniedziałku do piątku czy w weekend też?
    W sobotę też;)

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • mm1 Autorytet
    Postów: 1896 1726

    Wysłany: 8 lutego 2019, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mia4444 wrote:
    W sobotę też;)
    A wiesz w jakich godzinach? Ja miałam kolo południa w tygodniu. ....

    Ja 39 lat
    09.2006 Julia
    jajowody drożne, czynnik męski :( IO
    IUI 07.2017 :(
    08.2017 rozpoczęcie procedury IVF
    15.09.2017 pick up mamy ❄❄❄❄❄
    13.11.2017 crio ❄❄ :(
    19.07.2019 crio ❄ +embryoglue cb 😔
    23.10.2019 crio ❄+embryoglue 6tc*😢
    8 dpt beta 65,6
    10 dpt beta 117,4 ( po 43h ) prog 17,60
    12 dpt beta 264,3 prog 19,00
    24 dpt beta 15880 prog 19,00
    02.06.2020 crio ❄ + embryoglue 😢
    2 IVF 08.2020 IMSI
    21.08.2020 pick up mamy ❄ ❄ ❄ ❄
    26.10.2020 crio ❄ 4ab😢
    26.04.2021 crio ❄ cb 😢
    17.07.2021 crio ❄️ 3ab cb 😥
    20.09.2021 crio ❄️ 4ab 😢
    3 IVF 11.2021 IMSI
    29.11.2021 pick up mamy ❄️❄️ 3ab
    Biopsja ok, histeroskopia ok.
  • zulka Autorytet
    Postów: 1783 2298

    Wysłany: 8 lutego 2019, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślałam, że nawet w niedziele robią. A co jak w niedzielę jest najodpowiedniejszy moment na transfer?

  • zulka Autorytet
    Postów: 1783 2298

    Wysłany: 8 lutego 2019, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa i Adam wrote:
    Witam, w przeciągu tygodnia mam zamiar zapisać się pierwszy raz do kliniki we Wrocławiu. Proszę o informację czy kierować się do konkretnego lekarza, może jakiego polecicie lub zapisywać na konkretny dzień cyklu czy po porostu pójść na żywioł.
    Ja jestem u Lachowskiego i jak na razie jestem zadowolona.

  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 9 lutego 2019, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mm1 wrote:
    A wiesz w jakich godzinach? Ja miałam kolo południa w tygodniu. ....
    Chyba południa robią. Myślę że do 13 jakość. Najlepiej zadzwonić na infolinię. :)

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 9 lutego 2019, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zulka wrote:
    Ja myślałam, że nawet w niedziele robią. A co jak w niedzielę jest najodpowiedniejszy moment na transfer?
    Możliwe że tak.. ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2019, 08:37

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • artam89 Autorytet
    Postów: 320 334

    Wysłany: 9 lutego 2019, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobietki,
    Ja też lecze się w invimed Wrocław od sierpnia 2018. Lekarzem moim jest trzeciak jak wasze opinie o nim? Ja mam niedoczynnosc tarczycy i insulinoopornosc. Mąż słabe nasienie. W czw mielismy swoja 3iui..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2019, 09:46

    Invimed Wrocław 31lat
    *io, nt, mutacje mthfr i v leiden,
    * małż-slabe nasienie- morfologia 0%
    * Immunologia : KIR AA, NK 12%, ANA dodatnie
    Mąż - c1c2
    3iui nieudane
    1ivf
    10.07 punkcja
    2 śnieżynki ( 3 i 5 doba)
    05.09.19 transfer 3 dniowego zarodka...beta 0.1
    06.12- transfer blastki...0.1 beta

    2ivf start 26.06.2020
    3 śnieżynki (2×4aa 1x4ab)
    24.08 transfer 2x4aa
  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 9 lutego 2019, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    artam89 wrote:
    Cześć kobietki,
    Ja też lecze się w invimed Wrocław od sierpnia 2018. Lekarzem moim jest trzeciak jak wasze opinie o nim? Ja mam niedoczynnosc tarczycy i insulinoopornosc. Mąż słabe nasienie. W czw mielismy swoja 3iui..
    Hej Ja jestem u doktora L.

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • artam89 Autorytet
    Postów: 320 334

    Wysłany: 9 lutego 2019, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mia4444 wrote:
    Hej Ja jestem u doktora L.
    Ja byłam teraz u niego na monitoringu.. szczerze nie przypadl mi do gustu. Ale wiadomo oni sa by leczyc ;)

    mia4444 lubi tę wiadomość

    Invimed Wrocław 31lat
    *io, nt, mutacje mthfr i v leiden,
    * małż-slabe nasienie- morfologia 0%
    * Immunologia : KIR AA, NK 12%, ANA dodatnie
    Mąż - c1c2
    3iui nieudane
    1ivf
    10.07 punkcja
    2 śnieżynki ( 3 i 5 doba)
    05.09.19 transfer 3 dniowego zarodka...beta 0.1
    06.12- transfer blastki...0.1 beta

    2ivf start 26.06.2020
    3 śnieżynki (2×4aa 1x4ab)
    24.08 transfer 2x4aa
  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 9 lutego 2019, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    artam89 wrote:
    Ja byłam teraz u niego na monitoringu.. szczerze nie przypadl mi do gustu. Ale wiadomo oni sa by leczyc ;)
    Wiesz zależy od dnia hehe. Każdy z nas ma humorki, jest w miarę konkretny ,odpisuje na meile, na smsy. ;)przy transferze jakość nie czuje się skrempowana.. dobre podejście mają razem.z pielęgniarkami.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2019, 11:18

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17069 27156

    Wysłany: 9 lutego 2019, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mia4444 wrote:
    Wiesz zależy od dnia hehe. Każdy z nas ma humorki, jest w miarę konkretny ,odpisuje na meile, na smsy. ;)przy transferze jakość nie czuje się skrempowana.. dobre podejście mają razem.z pielęgniarkami.
    Kiedy masz zrobić pierwszą betę dla kliniki ? Kiedy się wybierasz?

    mia4444 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 9 lutego 2019, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa .. ;)
    19 luty , kupę czasu ;)

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17069 27156

    Wysłany: 9 lutego 2019, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mia4444 wrote:
    Morwa .. ;)
    19 luty , kupę czasu ;)
    Zamierzasz wytrzymać tyle czasu ? Ja pierwsza betę robiłam w 4dpo (beta miała wtedy 3,7), a pozytywna beta wyszła mi w 5dpo ;)

    mia4444 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 9 lutego 2019, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Zamierzasz wytrzymać tyle czasu ? Ja pierwsza betę robiłam w 4dpo (beta miała wtedy 3,7), a pozytywna beta wyszła mi w 5dpo ;)
    Czekam do 19 .. tyle czekałam to wytrzymam .:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2019, 12:16

    Morwa lubi tę wiadomość

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • lobuziaraLILLY Przyjaciółka
    Postów: 149 28

    Wysłany: 9 lutego 2019, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    artam89 wrote:
    Ja byłam teraz u niego na monitoringu.. szczerze nie przypadl mi do gustu. Ale wiadomo oni sa by leczyc ;)
    Mi też zbytnio nie przypadł do gustu, ale jak to się mówi ile ludzi tyle opinii. Jednym pasuje innym nie

    Starania od 10.2016
    Ja: niskie AMH, On: słabe nasienie
    ICSI 20.12 transfer zarodka 6A :(
    0 śnieżynek
  • BitterSweetSymphony Autorytet
    Postów: 2574 1638

    Wysłany: 9 lutego 2019, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    artam89 wrote:
    Cześć kobietki,
    Ja też lecze się w invimed Wrocław od sierpnia 2018. Lekarzem moim jest trzeciak jak wasze opinie o nim? Ja mam niedoczynnosc tarczycy i insulinoopornosc. Mąż słabe nasienie. W czw mielismy swoja 3iui..

    Ja się u niego leczę. Póki co na razie brak ciąży, ale to ze względu na słabe komórki.
    Trzeciak jest ok, miły, dostępny, odpisuje na sms-y i oddzwania jakby co. Raczej nic sam od siebie nie proponuje, ale jest otwarty na inne metody.

    km5sio4pjn03nphx.png
    Nied.tarczycy, Hashi, niskie AMH (0,28), wysokie FSH, MTHFR a1298c hetero i PAI hetero, endo IV st.:
    1).24.04.19r. I Laparo --> 09.05. --> Visanne START/półroczna kuracja)
    2). 03.10.19r. II Laparo

    15.05.2013r. córka Maja ❤️ (ciąża naturalna)
    Moje ANIOŁKI:
    1. Po dwóch latach starań- ICSI - Michalinka 8/9tc (10tc - 09.09.17r.)
    2. Po trzech latach starań naturalny cud - Marcelinka 7/8tc (11tc - 25.08.18r.)

    02.11. 18r.- transfer śnieżynki (3-dniowy zarodek) :(
    29.09.20r. - rozpoczęcie procedury z KD (Eurofertil/Ostrawa)
    13.10.20r. - mamy dawczynie/początek stymulacji
    28.10.20r. - mamy trzy blastki ❄❄❄
    18.11.20r. (11:30) - transfer jednego ⛄ / dwie śnieżynki na zimowisku
    22.11.20r. - dwie kreseczki na teście (4dpt) 🥰/Beta: 6dpt - 27,2/8dpt -101/14dpt - 2091/15dpt - jest pęcherzyk ciążowy (również krwiak)/27dpt - 0,62cm maluszka z bijącym 💗 (133u/min)
‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ