X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną InviMed Wroclaw
Odpowiedz

InviMed Wroclaw

Oceń ten wątek:
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8538 7432

    Wysłany: 24 maja 2023, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunkierka wrote:
    A jaki lek Ci przepisali? Wiesz biorę chwilowo arechin 1x1, ale to ostatnie tabletki i przechodzę na plaquenil i też 1x1. Mam nadzieję, że ten nowy lek nie będzie powodował u mnie mdłości i wymiotów. Już 2 razy zdarzyło mi się, że jakiś czas po tabletce biegiem leciałam do łazienki. Także mam nadzieję, że zmiana będzie pod tym względem na lepsze. I zauważyłam, że mój ciągły kaszel (który pojawiał się w różnych momentach i ciężko było mi wyłapać kiedy się nasila, kiedy trochę ustępuje) chyba znika. Ale też nie wiem, który lek zadziałał. Bo na kaszel od dłuższego czasu też biorę lek. Ale czytałam gdzieś, że to też jeden z objawów zespołu. I co najważniejsze (chociaż bywa nadal różnie), moje wieczne zmęczenie, senność, brak siły i zjazdy po posiłku się zmniejszyły. I teraz już wiem, że to nie jest taka moja uroda, nie wina niskiego ciśnienia. Aaa wychodzi na to, że oprócz wyrzutów insuliny to musiała dawać o sobie znać ta choroba. Także mam nadzieję, że teraz wszystko pójdzie w dobrym kierunku. Tylko nadal nie wiem kiedy podejście do transferu będzie bezpieczne i mające chociaż trochę nadziei na powodzenie 🤷

    Dostałam konkretnie hydroxychloroquine 0,2g z firmy adamed ale to chyba ten sam składnik czynny co plaquenil. Też biorę jedna dziennie.
    Ciśnienie to moja zmora. W szpitalu badali 2 razy dziennie i miałam 85/55 w porywach 90/60. Mi Lekarka mówiła, że tak 3 miesiące powinnam czekać ale ja i tak czekam do października na operacje pęcherzyka więc swój czas mam.
    U mnie mdlosci/wymioty to chyba jednak objawy innych rzeczy. Robiłam gastro i kolono. Leczyłam helicobakter, np i ta kamica pęcherzyka daje takie objawy, a że jest cały w kamolach więc nie spodziewam się cudów dopóki tego nie usunę.
    4 lata temu przed pierwszą procedura było wszystko ok, a 3 invitro później już jest dramat. Wszyscy zgodnie mówią, że to wina stymulacji hormonalnych, estrogenów. Także zanim znowu zacznę działać to muszę zrobić tu porządek.

    A robiłaś badania na heliko? Można nawet z kału lub za domowe testy z kału jak ciążowe na helicobakter. Sprawdź może też to 🙂
    Usg brzucha jak widać też warto robić od czasu do czasu.

    Wciąż walczę
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Bunkierka Autorytet
    Postów: 2170 1191

    Wysłany: 24 maja 2023, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Dostałam konkretnie hydroxychloroquine 0,2g z firmy adamed ale to chyba ten sam składnik czynny co plaquenil. Też biorę jedna dziennie.
    Ciśnienie to moja zmora. W szpitalu badali 2 razy dziennie i miałam 85/55 w porywach 90/60. Mi Lekarka mówiła, że tak 3 miesiące powinnam czekać ale ja i tak czekam do października na operacje pęcherzyka więc swój czas mam.
    U mnie mdlosci/wymioty to chyba jednak objawy innych rzeczy. Robiłam gastro i kolono. Leczyłam helicobakter, np i ta kamica pęcherzyka daje takie objawy, a że jest cały w kamolach więc nie spodziewam się cudów dopóki tego nie usunę.
    4 lata temu przed pierwszą procedura było wszystko ok, a 3 invitro później już jest dramat. Wszyscy zgodnie mówią, że to wina stymulacji hormonalnych, estrogenów. Także zanim znowu zacznę działać to muszę zrobić tu porządek.

    A robiłaś badania na heliko? Można nawet z kału lub za domowe testy z kału jak ciążowe na helicobakter. Sprawdź może też to 🙂
    Usg brzucha jak widać też warto robić od czasu do czasu.

    Nic takiego nie robiłam. Ale poczytam i zrobię. Generalnie chyba muszę wybrać się do gastrologa, aby wykluczyć refluks. Chociaż wydaję mi się, że jazdy z żołądkiem mam właśnie przez leki. Bo po wzięciu leku (jakieś 30-40min. później) robiło mi się nie dobrze i pędem leciałam do łazienki. Bo nie umiałam tego powstrzymać. Czytałam jak też babka w aptece mówiła, że ten arechin ma więcej skutków ubocznych niż pozytywów. Także dobrze że dr zmieniła mi lek. Wczoraj brałam i nic mi nie było 🤷 także zależy chyba od dnia.

    A ciśnienie masz takie jak ja zazwyczaj 😂
    Co do hormonów zdaję sobie sprawę, że mają na bank wpływ na organizm. Bo to coś co nie jest naturalne. I to nie cukierki. W każdym razie, dobrze wiedzieć, że 3 miesiące. Praktycznie już miesiąc za mną, muszę powtórzyć badanie cd 138 i cd 56, bo okazało się że nie można było wykonać badania na próbkach wcześniej pobranych (dowiedziałam się o tym po 6 tygodniach czekania na wynik). I znowu muszę czekać na odpowiedni dzień cyklu... Więc kolejny miesiąc minie-maj/czerwiec. Jak wyjdzie stan zapalny to czekają mnie antybiotyki😑 także pewnie realna szansa na transfer to lipiec/sierpień dopiero 😔 także lek powinien w takim przypadku już działać i trochę ogarnąć mój organizm. Co do usg, planuję właśnie wizytę u rodzinnego i chce poprosić właśnie skierowanie na usg węzłów, tarczycy i brzucha. Aby mieć pewność że choroba tam się nie pojawiła. Plus jeszcze wizyta u okulisty kolejna... Także znów czeka mnie runda po lekarzach😑

    preg.png
  • Annn90 Autorytet
    Postów: 1116 3449

    Wysłany: 24 maja 2023, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, przepraszam, ze tak nagle się odzywam ale od jakiegoś czasu podczytuje i chcemy niedługo wrócić po rodzeństwo dla Synka - mam pytanie do Ewa89_89 choroba Basedowa wyszła Ci przed staraniami czy podczas? Jakieś leczenie?
    Ja idę jutro na wyniki i będę wiedziała czy to To. Trochę się obawiam bo lekarz mówił o jodowaniu (niby po lekach wraca) wiec powrót po rodzeństwo trzeba będzie odłożyć w czasie 😒

    InviMed Wrocław 🍀
    9.02.2021 - punkcja: pobrane 22 oocyty z czego 18 dojrzałych
    12.02.2021 - transfer 3 dniowych Maluszków ❤️❤️
    7 dpt - beta 23,6 U/l, 10 dpt - beta 186,6 U/l, 12 dpt - 443,4 U/l, 14 dpt - 928,6 U/l, 20 dpt - 7497 U/l
    28 dpt - zarodek 5mm z ♥️
    25.03 - Maleństwo 1,8 cm
    28.04 - prenatalne - będzie Synuś 💙
    29.10 Oliwier przyszedł na świat 👶🏻👩🏻‍🍼
    Podejście nr 2 ♥️
    5.12.2023 - transfer ❄️🍀
    6dptw - beta 35,7 U/l, 8dpt - beta 140,3 U/l, 10dpt - beta 417,1 U/l, 13dpt - beta 1633,2 U/l, 17dpt - beta 9944,7U/l, 22dpt - beta 38817,3 U/l, 28dpt - 8mm Malucha z bijącym ♥️
    Mamy ❄️
    event.png
    preg.png
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8538 7432

    Wysłany: 24 maja 2023, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunkierka wrote:
    Nic takiego nie robiłam. Ale poczytam i zrobię. Generalnie chyba muszę wybrać się do gastrologa, aby wykluczyć refluks. Chociaż wydaję mi się, że jazdy z żołądkiem mam właśnie przez leki. Bo po wzięciu leku (jakieś 30-40min. później) robiło mi się nie dobrze i pędem leciałam do łazienki. Bo nie umiałam tego powstrzymać. Czytałam jak też babka w aptece mówiła, że ten arechin ma więcej skutków ubocznych niż pozytywów. Także dobrze że dr zmieniła mi lek. Wczoraj brałam i nic mi nie było 🤷 także zależy chyba od dnia.

    A ciśnienie masz takie jak ja zazwyczaj 😂
    Co do hormonów zdaję sobie sprawę, że mają na bank wpływ na organizm. Bo to coś co nie jest naturalne. I to nie cukierki. W każdym razie, dobrze wiedzieć, że 3 miesiące. Praktycznie już miesiąc za mną, muszę powtórzyć badanie cd 138 i cd 56, bo okazało się że nie można było wykonać badania na próbkach wcześniej pobranych (dowiedziałam się o tym po 6 tygodniach czekania na wynik). I znowu muszę czekać na odpowiedni dzień cyklu... Więc kolejny miesiąc minie-maj/czerwiec. Jak wyjdzie stan zapalny to czekają mnie antybiotyki😑 także pewnie realna szansa na transfer to lipiec/sierpień dopiero 😔 także lek powinien w takim przypadku już działać i trochę ogarnąć mój organizm. Co do usg, planuję właśnie wizytę u rodzinnego i chce poprosić właśnie skierowanie na usg węzłów, tarczycy i brzucha. Aby mieć pewność że choroba tam się nie pojawiła. Plus jeszcze wizyta u okulisty kolejna... Także znów czeka mnie runda po lekarzach😑

    Ja te szykuje się do histero i chce pobrać wycinki na CD 138 i 56. Sama wysyłałaś do laboratorium? W którym dniu cyklu miałaś pobrane?

    Jak idziesz do ogólnego to wyciągnij też skierowanie na helikobakter z kału. Stan zapalny endo i heliko leczy się tymi samymi antybiotykami woec w sumie czy wyjdzie jedno czy drugie i będziesz wymagała leczenia to wybijesz 2 bakcyle za 1 razem.

    Wciąż walczę
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Bunkierka Autorytet
    Postów: 2170 1191

    Wysłany: 25 maja 2023, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Ja te szykuje się do histero i chce pobrać wycinki na CD 138 i 56. Sama wysyłałaś do laboratorium? W którym dniu cyklu miałaś pobrane?

    Jak idziesz do ogólnego to wyciągnij też skierowanie na helikobakter z kału. Stan zapalny endo i heliko leczy się tymi samymi antybiotykami woec w sumie czy wyjdzie jedno czy drugie i będziesz wymagała leczenia to wybijesz 2 bakcyle za 1 razem.

    A jednak mam ten lek co Ty 😅 bo w aptece której zamawiałam był zamiennik tego o którym pisałam, a oryginalnego akurat nie było 😅 no i polski producent. Także zobaczę jak będzie na mnie ten lek działał. Pamiętaj, aby brać go po jedzeniu i jeżeli bierzesz metformine to trzeba zrobić. Ogarnęłam to wczoraj 🤦 czytając ulotkę nowego leku, dowiedziałam się że ten lek obniża cukier w organiźmie i różnie ze sobą te substancje reagują 😑 także odkryłam już powód dlaczego mój organizm szalał 🤦

    Histeroskopie i cd 138 robi się zazwyczaj w pierwszej fazie cyklu. Natomiast niestety cd 56, w drugiej po owulacji w czasie kiedy mogłoby mniej więcej dochodzić do zagnieżdżenia🤷
    Ja osobno robiłam histeroskopie (głupio uznałam, że w drugiej połowie zrobię wycinki za jednym razem - żałuję tej decyzji). I miałam w tym samym cyklu, ale w 2 połowie robione same wycinki i to już ten punkt wysyłał do laboratorium. Poszło słabo, bo po 6 tygodniach dostałam zwrotkę że muszę powtórzyć badanie. 😑 Ale teraz ponoć zmienili laboratorium i wyniki powinny być szybciej. Także czekam na odpowiedni dzień cyklu🤔

    preg.png
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8538 7432

    Wysłany: 25 maja 2023, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mete narazie odstawiłam i staram się nic nie brać, a ten lek biorę właśnie przy obiedzie, narazie nie odczuwam jakoś rewolucji po nim.

    Ja histero mam w 18 dc. Wszystkie poprzednie, a miałam ich 3 były w 1 fazie cyklu ale teraz dzwoniłam do szpitala i mówili, że nie przesuwamy bo co mają usunąć to i tak usuną i że to już nie ma takiego znaczenia. Także chce wyciąć polipa czy co mi tam urosło i jeszcze pobrać te wycinki.

    Wciąż walczę
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Bunkierka Autorytet
    Postów: 2170 1191

    Wysłany: 25 maja 2023, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Mete narazie odstawiłam i staram się nic nie brać, a ten lek biorę właśnie przy obiedzie, narazie nie odczuwam jakoś rewolucji po nim.

    Ja histero mam w 18 dc. Wszystkie poprzednie, a miałam ich 3 były w 1 fazie cyklu ale teraz dzwoniłam do szpitala i mówili, że nie przesuwamy bo co mają usunąć to i tak usuną i że to już nie ma takiego znaczenia. Także chce wyciąć polipa czy co mi tam urosło i jeszcze pobrać te wycinki.

    To w 18 dc tego badania cd 56 chyba nie ma sensu robić. Chyba, że owulację masz w 14 dc. W razie czego możesz jeszcze skonsultować to z lekarzem. Aby wynik badania był miarodajny. Mi tak zapisał immunolog, że to w 2 fazie po owulacji w okolicy potencjalnego zagnieżdżenia 🤷 I ja efekt leku na zespół (czyli wróciła mi energia, a senność i zmęczenie trochę ustało bo ogólnie innych objawów takich konkretnych nie odczuwałam) poczułam po miesiącu brania leku. Gdzieś czytałam, że efekt działania leku możesz odczuć dopiero po 3 miesiącach.

    preg.png
  • Hydrourea Autorytet
    Postów: 317 132

    Wysłany: 25 maja 2023, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy w naszej klinice sa transfery swiezakow w soboty ? Dzis bylam na podgladowej i w poniedzialek mam kolejny podgląd i punkcja sroda czwartek albo piatek jak bedzie we srode to transfer wypadnie w sobote jak we czwartek to wypada w niedziele a jak w piatek no to w poniedziałek. Tak sie zastanawiam jak to logistycznie wypadnie … bo gdzies na forum czytalam ze w weekendy oni nie robia transferow. No chyba że mi wpakuje 2 dniowca… 😵‍💫

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2023, 18:19

    👩 -34l ,AMH 8.85 , ANA 3 ✅ MTHFR ✅ TSH 2.65 Kariotyp ✅ test CBA ✅ NK 7,5% ✅ histero i biopsja endo✅
    Mutacja PAI I LEIDEN ❌ KIR AA❌
    Immuno dr Paśnik

    👨- 43l ,Morfologia 1-2%, SCD 30%, MSOME 👎 brak upłynnienia 👎
    Kariotyp ✅ C1C2 ❌

    Luty 2022 1 IVF ❄️
    18.02.22 ET 🐣🐣 💔💔 cb
    6.03.23 FET 4AA Accofil, Heparyna🖤
    Maj 2023 2 IVF Fertilchip
    Mamy ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    13.10.23 FET 4AA Medrol, Accofil, Heparyna, AZH, UTM,
    6dpt. ⏸️
    14dpt-bhcg 2600🎉🎊
    20dpt mamy ❤️
    Nifty pro- zdrowy królewicz 🤴
    11+4 - Crl 6,9 cm usg wszystko ok 🎈🙌 wiek plodu oceniany na 13+1 🫶🫶
    14+1 - wszystko ok ❤️🎈🎉🫶
    21+3 - 2 prenatalne ok 💪👍🍀
    26+2 prenatalne PL 🙌👍🤞
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2023, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hydrourea wrote:
    Dziewczyny czy w naszej klinice sa transfery swiezakow w soboty ? Dzis bylam na podgladowej i w poniedzialek mam kolejny podgląd i punkcja sroda czwartek albo piatek jak bedzie we srode to transfer wypadnie w sobote jak we czwartek to wypada w niedziele a jak w piatek no to w pon tramsfer. Tak sie zastanawiam jak to logistycznie wypadnie … bo gdziesz czytalam ze w weekendy oni nie robia transferow.

    Wszystko zależy od przypadku, ja miałam transfer 2-dniowca. Sa dziewczyny, którym się transferuje 5-dniowe blastki.
    Wiem, że w soboty czasem transfery się zdarzały, ale w niedzielę na pewno nie.

    Hydrourea lubi tę wiadomość

  • Karolinaaa28 Autorytet
    Postów: 452 314

    Wysłany: 25 maja 2023, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również miałam transfer 2-dniowca :) i to w sobotę :)

    Hydrourea lubi tę wiadomość

  • Alicja1105 Autorytet
    Postów: 820 1042

    Wysłany: 25 maja 2023, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hydrourea wrote:
    Dziewczyny czy w naszej klinice sa transfery swiezakow w soboty ? Dzis bylam na podgladowej i w poniedzialek mam kolejny podgląd i punkcja sroda czwartek albo piatek jak bedzie we srode to transfer wypadnie w sobote jak we czwartek to wypada w niedziele a jak w piatek no to w poniedziałek. Tak sie zastanawiam jak to logistycznie wypadnie … bo gdzies na forum czytalam ze w weekendy oni nie robia transferow. No chyba że mi wpakuje 2 dniowca… 😵‍💫

    Tak,ja mialam 3 dniowca w sobotę.

    Hydrourea lubi tę wiadomość

    ×Nieprawidłowy kariotyp

    1 Procedura(4 pobrane,3 zaplodnione)
    I 2020 ET 😔
    VI 2020 FET😔

    2 Procedura (8 pobranych,8 zapłodnionych)
    VIII 2020 ET😔
    X 2020 FET😔

    3 Procedura (5 pobranych,2 zapłodnione)
    II 2021 ET 🥰
  • chessy Koleżanka
    Postów: 39 25

    Wysłany: 26 maja 2023, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziś 10dpt blastki - beta 200, prog 20 :)
    Nie skaczę z radości, bo nie pierwszy raz jestem w tym miejscu, ale pierwszy raz porządnie obstawiona lekami i to mi daje większą nadzieję na sukces :)

    Toja35, KateM, Ewa89_89, AGAaa, Kasia_87, Mania12, Jaszczureczka, Umka lubią tę wiadomość

    5.03.2018 - 6tc naturals
    22.06.2022 - 8tc naturals
    02.2023 IVF -> FET 4AB 05.2023 - <3 ♀️

    preg.png
  • Toja35 Ekspertka
    Postów: 127 115

    Wysłany: 26 maja 2023, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszłym sie wyżalić, chyba poddaję sie ze staraniami o kolejne dziecko, nie mam sił przechodzić procedury, naturalnie pewnie tez nic z tego nie będzie. Bo nawet sie nie staralam w tym miesiącu, czekam na wynik tego cholernego znamienia. W lipcu kończę 40 lat. Chce mi sie płakać....

    Wczensiej 35latka

    Ona 37
    On 39

    Morfologia 0%
    Amh 1
    Imsi ❄️❄️
    Drugi transfer udany ❤️
    🤰🍭
    5djygzu35bgm7ev4.png
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8538 7432

    Wysłany: 26 maja 2023, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chessy wrote:
    Dziewczyny dziś 10dpt blastki - beta 200, prog 20 :)
    Nie skaczę z radości, bo nie pierwszy raz jestem w tym miejscu, ale pierwszy raz porządnie obstawiona lekami i to mi daje większą nadzieję na sukces :)

    Pięknie się zapowiada i oby tak dalej!

    chessy lubi tę wiadomość

    Wciąż walczę
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8538 7432

    Wysłany: 26 maja 2023, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toja35 wrote:
    Przyszłym sie wyżalić, chyba poddaję sie ze staraniami o kolejne dziecko, nie mam sił przechodzić procedury, naturalnie pewnie tez nic z tego nie będzie. Bo nawet sie nie staralam w tym miesiącu, czekam na wynik tego cholernego znamienia. W lipcu kończę 40 lat. Chce mi sie płakać....

    Kochana przechodzisz teraz przez duży stres czekając na wyniki więc to chyba normalne odczucia, że to nie czad na nic innego. Daj sobie chwilę na ostateczna decyzję. W pełni też rozumiem, że po tylu latach masz dość.
    Ja szczerze Ci powiem, że też już dochodzę do ściany. Mam jeszcze po kogo wrócić woec wrócę ale jeśli się nie uda to też składam broń. Nie chcę żeby życie mi uciekało przez palce albo żebym energię traciła na coś innego niż na córkę i szczęście które mam.
    Ty już wygrałaś!

    Hydrourea, KateM, Toja35 lubią tę wiadomość

    Wciąż walczę
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Toja35 Ekspertka
    Postów: 127 115

    Wysłany: 26 maja 2023, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Kochana przechodzisz teraz przez duży stres czekając na wyniki więc to chyba normalne odczucia, że to nie czad na nic innego. Daj sobie chwilę na ostateczna decyzję. W pełni też rozumiem, że po tylu latach masz dość.
    Ja szczerze Ci powiem, że też już dochodzę do ściany. Mam jeszcze po kogo wrócić woec wrócę ale jeśli się nie uda to też składam broń. Nie chcę żeby życie mi uciekało przez palce albo żebym energię traciła na coś innego niż na córkę i szczęście które mam.
    Ty już wygrałaś!
    Dziękuję....

    Wczensiej 35latka

    Ona 37
    On 39

    Morfologia 0%
    Amh 1
    Imsi ❄️❄️
    Drugi transfer udany ❤️
    🤰🍭
    5djygzu35bgm7ev4.png
  • Hydrourea Autorytet
    Postów: 317 132

    Wysłany: 27 maja 2023, 01:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toja35 wrote:
    Przyszłym sie wyżalić, chyba poddaję sie ze staraniami o kolejne dziecko, nie mam sił przechodzić procedury, naturalnie pewnie tez nic z tego nie będzie. Bo nawet sie nie staralam w tym miesiącu, czekam na wynik tego cholernego znamienia. W lipcu kończę 40 lat. Chce mi sie płakać....


    Troja nie bede Ci pisala „glowa do góry” albo że bedzie „dobrze” bo akurat po sobie wiem ze to słabo działa i stres nie minie a czasem to nawet denerwuje. MUSISZ TO PRZETRWAĆ. Jakikolwiek wynik nie będzie po prostu musisz przeć do przodu. Ja w sobie włączam tryb zadaniowy. Automatyczny wręcz agresywny :) w takich sytuacjach człowiek wydobywa z siebie siłę o której nawet nie miał pojęcia. Każdy ma chwile w której chce się poddać … ja mam nawet w tej chwili podczas stymulacji … wczoraj mialam lot z uk do wro i spowrotem. Moj dzien trwal 24h i myslalam ze mi serce stanie ze zmeczenia… Jutro kolejny samolot i po raz kolejny utkne na 7 dni w hotelu z PS4 😲🫣 i po ch*j mi to ??? !!! Normalnie wrednie to zabrzmi ale rzygać mi się chce staraniami o dziecko … 😖😖ale w życiu każdy ma coś za czym goni ktoś.

    👩 -34l ,AMH 8.85 , ANA 3 ✅ MTHFR ✅ TSH 2.65 Kariotyp ✅ test CBA ✅ NK 7,5% ✅ histero i biopsja endo✅
    Mutacja PAI I LEIDEN ❌ KIR AA❌
    Immuno dr Paśnik

    👨- 43l ,Morfologia 1-2%, SCD 30%, MSOME 👎 brak upłynnienia 👎
    Kariotyp ✅ C1C2 ❌

    Luty 2022 1 IVF ❄️
    18.02.22 ET 🐣🐣 💔💔 cb
    6.03.23 FET 4AA Accofil, Heparyna🖤
    Maj 2023 2 IVF Fertilchip
    Mamy ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    13.10.23 FET 4AA Medrol, Accofil, Heparyna, AZH, UTM,
    6dpt. ⏸️
    14dpt-bhcg 2600🎉🎊
    20dpt mamy ❤️
    Nifty pro- zdrowy królewicz 🤴
    11+4 - Crl 6,9 cm usg wszystko ok 🎈🙌 wiek plodu oceniany na 13+1 🫶🫶
    14+1 - wszystko ok ❤️🎈🎉🫶
    21+3 - 2 prenatalne ok 💪👍🍀
    26+2 prenatalne PL 🙌👍🤞
  • KateM Autorytet
    Postów: 4344 7114

    Wysłany: 27 maja 2023, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hydrourea wrote:
    Troja nie bede Ci pisala „glowa do góry” albo że bedzie „dobrze” bo akurat po sobie wiem ze to słabo działa i stres nie minie a czasem to nawet denerwuje. MUSISZ TO PRZETRWAĆ. Jakikolwiek wynik nie będzie po prostu musisz przeć do przodu. Ja w sobie włączam tryb zadaniowy. Automatyczny wręcz agresywny :) w takich sytuacjach człowiek wydobywa z siebie siłę o której nawet nie miał pojęcia. Każdy ma chwile w której chce się poddać … ja mam nawet w tej chwili podczas stymulacji … wczoraj mialam lot z uk do wro i spowrotem. Moj dzien trwal 24h i myslalam ze mi serce stanie ze zmeczenia… Jutro kolejny samolot i po raz kolejny utkne na 7 dni w hotelu z PS4 😲🫣 i po ch*j mi to ??? !!! Normalnie wrednie to zabrzmi ale rzygać mi się chce staraniami o dziecko … 😖😖ale w życiu każdy ma coś za czym goni ktoś.

    Jest więcej niż chciałaś pęcherzyków?

    37w0 Gustaw 🐻
    15.12.2023 3040g, 51cm

    kirAA, allo-mlr 0, morfo 0%,2%, Fragmentacja DNA - 28%,ŻPN II st
    Kariotyp❗️BT (11;22)
    03.2022 I IVF - Artemida Białystok
    09.03 punkcja ❄️❄️08.04 transfer 1AA ❄️ 10dpt < 1.1 05.05 transfer 3AA ❄️ 6-6,8-11,10-5 cb💔🖤
    06.2022 II IVF długi protokół
    04.07 punkcja❄️❄️❄️❄️ 08.09 transfer 1BB, accofil + acard 14.09 6dpt <0.2 🖤09.10 transfer 4AA accofil+acard 4dpt - 3,7 6dpt-8,2 8dpt - 4.6 💔🖤
    09.11 transfer 4AA 6-3.5,8-17,9-25,10-27,12-18💔🖤
    14.12 transfer 3AB 5 -13,7 - 27.1 💔🖤
    16.01.2023 - Invimed Wrocław - start
    13.02 punkcja 13/20, 11 zapłodnionych 🍀🍀🍀
    8❄️ zbadanych 2❄️BT
    19.04 - 7 transfer 4AA
    4dpt 9, 7dpt 45,10dpt 243, 13dpt 810, 15dpt 1872, 17dpt 3401, 27dpt usg + wlew ivig

    21w3 440g chłopaka 🐥
    28w5 1438g chłopaka🐥
    35w3 2700g chłopaka 🐣
    37w0 3040g
  • Hydrourea Autorytet
    Postów: 317 132

    Wysłany: 27 maja 2023, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateM wrote:
    Jest więcej niż chciałaś pęcherzyków?

    Jest 17 wiec nie najgorzej. Zobaczymy w poniedzialek na kolejnym podgladzie czy ktoryś sie nie ulotnił 😣 Strasznie mnie bolą jajniki. Ostatnim razem czulam je dopiero dzień dwa przed punkcją a teraz jest masakra.

    👩 -34l ,AMH 8.85 , ANA 3 ✅ MTHFR ✅ TSH 2.65 Kariotyp ✅ test CBA ✅ NK 7,5% ✅ histero i biopsja endo✅
    Mutacja PAI I LEIDEN ❌ KIR AA❌
    Immuno dr Paśnik

    👨- 43l ,Morfologia 1-2%, SCD 30%, MSOME 👎 brak upłynnienia 👎
    Kariotyp ✅ C1C2 ❌

    Luty 2022 1 IVF ❄️
    18.02.22 ET 🐣🐣 💔💔 cb
    6.03.23 FET 4AA Accofil, Heparyna🖤
    Maj 2023 2 IVF Fertilchip
    Mamy ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    13.10.23 FET 4AA Medrol, Accofil, Heparyna, AZH, UTM,
    6dpt. ⏸️
    14dpt-bhcg 2600🎉🎊
    20dpt mamy ❤️
    Nifty pro- zdrowy królewicz 🤴
    11+4 - Crl 6,9 cm usg wszystko ok 🎈🙌 wiek plodu oceniany na 13+1 🫶🫶
    14+1 - wszystko ok ❤️🎈🎉🫶
    21+3 - 2 prenatalne ok 💪👍🍀
    26+2 prenatalne PL 🙌👍🤞
  • KateM Autorytet
    Postów: 4344 7114

    Wysłany: 27 maja 2023, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hydrourea wrote:
    Jest 17 wiec nie najgorzej. Zobaczymy w poniedzialek na kolejnym podgladzie czy ktoryś sie nie ulotnił 😣 Strasznie mnie bolą jajniki. Ostatnim razem czulam je dopiero dzień dwa przed punkcją a teraz jest masakra.

    Czyli zareagowalas ładnie, teraz oby było dużo dojrzałych i ładnie się zaplodnily ;)

    37w0 Gustaw 🐻
    15.12.2023 3040g, 51cm

    kirAA, allo-mlr 0, morfo 0%,2%, Fragmentacja DNA - 28%,ŻPN II st
    Kariotyp❗️BT (11;22)
    03.2022 I IVF - Artemida Białystok
    09.03 punkcja ❄️❄️08.04 transfer 1AA ❄️ 10dpt < 1.1 05.05 transfer 3AA ❄️ 6-6,8-11,10-5 cb💔🖤
    06.2022 II IVF długi protokół
    04.07 punkcja❄️❄️❄️❄️ 08.09 transfer 1BB, accofil + acard 14.09 6dpt <0.2 🖤09.10 transfer 4AA accofil+acard 4dpt - 3,7 6dpt-8,2 8dpt - 4.6 💔🖤
    09.11 transfer 4AA 6-3.5,8-17,9-25,10-27,12-18💔🖤
    14.12 transfer 3AB 5 -13,7 - 27.1 💔🖤
    16.01.2023 - Invimed Wrocław - start
    13.02 punkcja 13/20, 11 zapłodnionych 🍀🍀🍀
    8❄️ zbadanych 2❄️BT
    19.04 - 7 transfer 4AA
    4dpt 9, 7dpt 45,10dpt 243, 13dpt 810, 15dpt 1872, 17dpt 3401, 27dpt usg + wlew ivig

    21w3 440g chłopaka 🐥
    28w5 1438g chłopaka🐥
    35w3 2700g chłopaka 🐣
    37w0 3040g
‹‹ 920 921 922 923 924 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ