X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną InviMed Wroclaw
Odpowiedz

InviMed Wroclaw

Oceń ten wątek:
  • Darotka Debiutantka
    Postów: 15 1

    Wysłany: 4 sierpnia 2023, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    esiaa wrote:
    Ja polecam Pana Doktora Marcina T. Miły, delikatny , rzeczowy , bez pitu pitu tylko kawa na ławę trzeba zrobić to to i to , plan jest taki i taki ... My jesteśmy z niego bardzo zadowoleni 🤩
    Wysłałam zaproszenie 😊

    Promyczek93 lubi tę wiadomość

  • adakowal Koleżanka
    Postów: 59 16

    Wysłany: 7 sierpnia 2023, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darotka wrote:
    Wysłałam zaproszenie 😊

    Zdecydowałaś się w końcu na dr. T.? Czy myślicie o nim na razie? Przypomnij mi proszę jaka była przeszkoda u Ciebie? Bo niestety nie pamiętam 🙈

    PCOS
    IO
  • Bunkierka Autorytet
    Postów: 2321 1314

    Wysłany: 8 sierpnia 2023, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam słychać? Ktoś podchodzi do transferu?
    Bardzo tu ostatnio cichutko..

    I mam pytanko, czy w naszej klinice podają intralipid? Jak tak to orientujecie się w jakiej cenie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2023, 12:19

    💓 39+0

    age.png
  • Ścigacz Autorytet
    Postów: 519 503

    Wysłany: 8 sierpnia 2023, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunkierka wrote:
    Co tam słychać? Ktoś podchodzi do transferu?
    Bardzo tu ostatnio cichutko..

    I mam pytanko, czy w naszej klinice podają intralipid? Jak tak to orientujecie się w jakiej cenie?


    No cisza cisza, ja jutro już mykam do szpitala 😉 na wywołanie także no zapowiada się kolorowo ten tydzień ;😜

    KateM, Bunkierka, Promyczek93 lubią tę wiadomość

    19.08 TRANSFER 💪❤️
    5dpt ⏸️, 7 dpt ⏸️, 9 dpt ⏸️,
    11dpt beta 193, 14dpt 950, 16dpt 2241 💪💪❤️
    23dpt krwotok/szpital beta 21700
    27dpt mamy serduszko ❤️❤️walcz maluchu ❤️
    35dpt 15,4 mm malucha
    9+5/9+6 3 cm szczęścia

    preg.png

    InviMed Wrocław
    Lipiec 2022 punkcja:
    7 oocytów,2 zarodki. Badania genetyczne ❌️

    Listopad 2022
    Punkcja na nowych lekach, pobrano 11 oocytów, 6 zaplodnionych, 4 dotrwały do 5 doby ❤️💪💪

    Grudzień 2022
    bombelek na święta ❤️
    08.12.2022 transfer 4AA + embryoglue
    12dpt beta 229
    14dpt 627
    20dpt 5786
    33dpt serducho jak dzwon 11,9 mm

    event.png
  • Hydrourea Autorytet
    Postów: 322 136

    Wysłany: 9 sierpnia 2023, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w nastepnym tygodniu lecimy na urlop wiec glowa totalnie wyluzowana :) szczerze to mam nadzieje ze dostane okres pod koniec tygodnia bo srednio mi sie usmiecha mieć ciote w 40 stopniach 🤣 albo jej nie mieć i się stresować daleko od domu 😳mega potrzebuje resetu. Potem mam w planie zaczac brac tabsy anty na wlasna reke bo boje sie ze bedzie jak ostatnio - wizyta a na niej stwierdzone niepekajace pęcherzyki i bede latala po 2-3 razy do PL tam i z powrotem zanim zaczne przygotowania do transferu. Transfer pewnie gdzieś początkiem października jak nie będzie niespodzianek.

    KateM lubi tę wiadomość

    Luty 2022 1 IVF ❄️
    18.02.22 ET 🐣🐣 💔💔 cb
    6.03.23 FET 4AA 💔
    Maj 2024 2IVF ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    13.10.23 FET 4AA Medrol, Accofil, Heparyna, AZH, UTM,
    6dpt. ⏸️ This
    39+0 CC. jest z nami 4.400 kg i 57cm szczescia! ❤️❤️❤️
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8952 7740

    Wysłany: 9 sierpnia 2023, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ścigacz wrote:
    No cisza cisza, ja jutro już mykam do szpitala 😉 na wywołanie także no zapowiada się kolorowo ten tydzień ;😜

    Będzie się działo ale będzie dobrze 🙂

    Zawsze jak patrzę na Twoja stopkę to jednak gdzieś w głowie siedzi, że też tulilabym już Igorka w ramionach. Także ten sierpień jakiś ciężki dla mnie.
    Dużo emocji wraca... Na szczęście we wrześniu urlop więc się zregeneruje.

    Ja czekam na operacje w październiku, później trochę stresu związanego z zakończeniem umowy o pracę ale jak wszystko pójdzie gładko to w grudniu wracamy do walki.

    08.2024 FET 8a❌ 😔
    06.2024 FET 8a❌
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • adakowal Koleżanka
    Postów: 59 16

    Wysłany: 9 sierpnia 2023, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunkierka wrote:
    Co tam słychać? Ktoś podchodzi do transferu?
    Bardzo tu ostatnio cichutko..

    I mam pytanko, czy w naszej klinice podają intralipid? Jak tak to orientujecie się w jakiej cenie?


    Faktycznie coś ostatnio nic nikt nie pisze. My na razie mamy przerwę ze względów finansowych - wykończyć to wszystko może człowieka... Zapewne jakoś pod koniec roku wrócimy do leczenia, może uda nam się na jakieś dofinansowanie załapać.

    Jak jest z intralipidem w klinice to nie wiem, masz wskazania do brania go?

    PCOS
    IO
  • Bunkierka Autorytet
    Postów: 2321 1314

    Wysłany: 9 sierpnia 2023, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adakowal wrote:
    Faktycznie coś ostatnio nic nikt nie pisze. My na razie mamy przerwę ze względów finansowych - wykończyć to wszystko może człowieka... Zapewne jakoś pod koniec roku wrócimy do leczenia, może uda nam się na jakieś dofinansowanie załapać.

    Jak jest z intralipidem w klinice to nie wiem, masz wskazania do brania go?

    Jak chcesz się załapać na dofinansowanie (mi się udało), musisz obserwować ich stronę w nowym roku i jak coś dzwonić na infolinię, kiedy będzie dezycja o dofinansowaniu. Jak tylko pojawi się to na stronie odrazu wysyłać zgłoszenie! :)

    Co do leku to mam mieć podany przed transferem. Mam kilka zaleceń od immunologa i mam nadzieje, że ten ostatni ❄️, będzie tym pierwszym... zastanawiam się jeszcze czy naciskać dr na ten lek na skurcze macicy. 🤷 I czy podchodzić na naturalnym czy lepiej na sztucznym cyklu. Bo wycelować u mnie dokładny czas owulacji to sztuka... Bo od 14 do 18 dc może być. A może też być cykl bezowulacyjny bo też takie czasem mam 🤔. I bądź tu człowieku mądry:/

    A na czym dokładnie polega test Era? 🤔

    💓 39+0

    age.png
  • adakowal Koleżanka
    Postów: 59 16

    Wysłany: 9 sierpnia 2023, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunkierka wrote:
    Jak chcesz się załapać na dofinansowanie (mi się udało), musisz obserwować ich stronę w nowym roku i jak coś dzwonić na infolinię, kiedy będzie dezycja o dofinansowaniu. Jak tylko pojawi się to na stronie odrazu wysyłać zgłoszenie! :)

    Co do leku to mam mieć podany przed transferem. Mam kilka zaleceń od immunologa i mam nadzieje, że ten ostatni ❄️, będzie tym pierwszym... zastanawiam się jeszcze czy naciskać dr na ten lek na skurcze macicy. 🤷 I czy podchodzić na naturalnym czy lepiej na sztucznym cyklu. Bo wycelować u mnie dokładny czas owulacji to sztuka... Bo od 14 do 18 dc może być. A może też być cykl bezowulacyjny bo też takie czasem mam 🤔. I bądź tu człowieku mądry:/

    A na czym dokładnie polega test Era? 🤔


    Dzięki, będę obserwować stronę! :) Zgłoszenie się wysyła u nich przez stronę? Czy może przez te infolinię też da się zapisać?

    A jaki to jest lek na skurcze macicy? Co do cyklu to musisz pewnie z dr pogadać, może bezpieczniej jednak na sztucznym? Skoro ciężko wycelować w dokładny czas owulacji. Ja coś słyszałam o tym teście Era, jeśli dobrze zrozumiałam to pomaga on określić najbardziej dogodny moment na transfer zarodka do jamy macicy. Może o to też spytaj dr?

    PCOS
    IO
  • Bunkierka Autorytet
    Postów: 2321 1314

    Wysłany: 9 sierpnia 2023, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adakowal wrote:
    Dzięki, będę obserwować stronę! :) Zgłoszenie się wysyła u nich przez stronę? Czy może przez te infolinię też da się zapisać?

    A jaki to jest lek na skurcze macicy? Co do cyklu to musisz pewnie z dr pogadać, może bezpieczniej jednak na sztucznym? Skoro ciężko wycelować w dokładny czas owulacji. Ja coś słyszałam o tym teście Era, jeśli dobrze zrozumiałam to pomaga on określić najbardziej dogodny moment na transfer zarodka do jamy macicy. Może o to też spytaj dr?

    Można tylko przez stronę. Bo liczy się kolejność zgłoszeń 🤷 na infolinii mogą dać informacje kiedy na stronie się pojawi opcja zapisów (mniej więcej). Najlepiej obserwować już od stycznia.

    Dziewczyny na wątku miesięcznym wspominały o atobisanie to lek co ma działanie 24-48h czy jakoś tak. I on działa tak, że ma uspokoić skurczem macicy🤷 czasem ponoć są skurcze, których nie czuć i może przeszkadzać się zagnieździć zarodkowi. Ale ile w tym prawdy - nie wiem :/ generalnie leczenie niepłodności to jak wróżenie z fusów trochę. Cholera wie, co u kogo zadziała:/

    💓 39+0

    age.png
  • adakowal Koleżanka
    Postów: 59 16

    Wysłany: 9 sierpnia 2023, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunkierka wrote:
    Można tylko przez stronę. Bo liczy się kolejność zgłoszeń 🤷 na infolinii mogą dać informacje kiedy na stronie się pojawi opcja zapisów (mniej więcej). Najlepiej obserwować już od stycznia.

    Dziewczyny na wątku miesięcznym wspominały o atobisanie to lek co ma działanie 24-48h czy jakoś tak. I on działa tak, że ma uspokoić skurczem macicy🤷 czasem ponoć są skurcze, których nie czuć i może przeszkadzać się zagnieździć zarodkowi. Ale ile w tym prawdy - nie wiem :/ generalnie leczenie niepłodności to jak wróżenie z fusów trochę. Cholera wie, co u kogo zadziała:/

    Dzięki, w takim razie będę próbować się dowiedzieć czegoś przez infolinię. A zawsze od nowego roku są nowe dofinansowania tak?

    O tym leku nie słyszałam, ale dobrze wiedzieć, zapisze sobie o nim żeby zapamiętać i jak wrócimy do leczenia zapytać lekarza. Kurde no z tym wróżeniem z fusów to faktycznie coś w tym jest :/, fajnie jednak jak lekarz dobrze z tych fusów umie wywróżyć ;).

    PCOS
    IO
  • Ścigacz Autorytet
    Postów: 519 503

    Wysłany: 9 sierpnia 2023, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Będzie się działo ale będzie dobrze 🙂

    Zawsze jak patrzę na Twoja stopkę to jednak gdzieś w głowie siedzi, że też tulilabym już Igorka w ramionach. Także ten sierpień jakiś ciężki dla mnie.
    Dużo emocji wraca... Na szczęście we wrześniu urlop więc się zregeneruje.

    Ja czekam na operacje w październiku, później trochę stresu związanego z zakończeniem umowy o pracę ale jak wszystko pójdzie gładko to w grudniu wracamy do walki.


    Ja wrócę do kliniki jak tylko dostanę zielone światło, myślę że tak zaczniemy w styczniu bądź lutym

    19.08 TRANSFER 💪❤️
    5dpt ⏸️, 7 dpt ⏸️, 9 dpt ⏸️,
    11dpt beta 193, 14dpt 950, 16dpt 2241 💪💪❤️
    23dpt krwotok/szpital beta 21700
    27dpt mamy serduszko ❤️❤️walcz maluchu ❤️
    35dpt 15,4 mm malucha
    9+5/9+6 3 cm szczęścia

    preg.png

    InviMed Wrocław
    Lipiec 2022 punkcja:
    7 oocytów,2 zarodki. Badania genetyczne ❌️

    Listopad 2022
    Punkcja na nowych lekach, pobrano 11 oocytów, 6 zaplodnionych, 4 dotrwały do 5 doby ❤️💪💪

    Grudzień 2022
    bombelek na święta ❤️
    08.12.2022 transfer 4AA + embryoglue
    12dpt beta 229
    14dpt 627
    20dpt 5786
    33dpt serducho jak dzwon 11,9 mm

    event.png
  • chessy Koleżanka
    Postów: 41 25

    Wysłany: 10 sierpnia 2023, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunkierka wrote:
    Co tam słychać? Ktoś podchodzi do transferu?
    Bardzo tu ostatnio cichutko..

    I mam pytanko, czy w naszej klinice podają intralipid? Jak tak to orientujecie się w jakiej cenie?

    hej, intralipid 100ml 400 zł, 200ml 800 zł, ja miałam 100ml z zaleceń immunologa i zwykle trwał 2-2.5h, podają Ci go na zabiegówce, więc siedzisz wygodnie na łóżku :) można się na niego zapisać tylko na 2 sposoby: przez swojego lekarza lub przez panie koordynatorki.

    5.03.2018 - 6tc natural 💔
    22.06.2022 - 8tc natural 💔
    02.2023 punkcja
    05.2023 FET 4 AB <3 (accofil, acard, encorton, intralipid, heparyna)

    age.png
  • Bunkierka Autorytet
    Postów: 2321 1314

    Wysłany: 10 sierpnia 2023, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chessy wrote:
    hej, intralipid 100ml 400 zł, 200ml 800 zł, ja miałam 100ml z zaleceń immunologa i zwykle trwał 2-2.5h, podają Ci go na zabiegówce, więc siedzisz wygodnie na łóżku :) można się na niego zapisać tylko na 2 sposoby: przez swojego lekarza lub przez panie koordynatorki.

    Dziękuję za wiadomość! Widzę suwaczek pięknie się przesuwa. Myślisz że ten lek pomógł? Miałaś jeszcze przed transferem inne rzeczy wprowadzane ?

    💓 39+0

    age.png
  • chessy Koleżanka
    Postów: 41 25

    Wysłany: 10 sierpnia 2023, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunkierka wrote:
    Dziękuję za wiadomość! Widzę suwaczek pięknie się przesuwa. Myślisz że ten lek pomógł? Miałaś jeszcze przed transferem inne rzeczy wprowadzane ?

    Myślę, że u mnie zdecydowanie immunologia zagrała :) rok temu miałam z ciąży naturalnej puste jajo - teraz wiem, że oprócz genetyki mogło to także wskazywać na problemy immuno.
    Intralipidu miałam kilka wlewów jeszcze w cyklu przed transferem - komórki NK prawie 30% , w 12 tc ostatni.
    Do zeszłego tygodnia przyjmowałam jeszcze Encorton na lekko rozjechane cytokiny, a jakoś do 10tc Accofil na brak KIRów implantacyjnych, od pozytywnego testu heparyna i acard (mutacje hetero, więc lekarze mają wątpliwości co do zasadności heparyny, ale ja wolę się z nią przemęczyć). Sprawdzenie tego wszystkiego było wyłącznie moją inicjatywą.

    Mam takie przemyślenia na temat naszej kliniki, a w zasadzie żal, że brakuje im standardu w diagnostyce. Podczas wlewów z intralipidu miałam okazję odbyć trochę rozmów z dziewczynami, które przyszły na transfer i niektóre z nich po raz pierwszy ode mnie słyszały o immunologii, nie wiedziały co to jest homocysteina, nie badały mutacji, mimo iż były to ich kolejne transfery, nieraz 3 lub 4. Przykro mi było, że lekarz prowadzący nic im o tym nie powiedział, nie każdy tak jak my siedzi na forach i sam się diagnozuje, dla mnie to wygląda jak wyciąganie kasy na kolejne transfery :(

    Umka lubi tę wiadomość

    5.03.2018 - 6tc natural 💔
    22.06.2022 - 8tc natural 💔
    02.2023 punkcja
    05.2023 FET 4 AB <3 (accofil, acard, encorton, intralipid, heparyna)

    age.png
  • Bunkierka Autorytet
    Postów: 2321 1314

    Wysłany: 10 sierpnia 2023, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cóż, ja każdą przeczytaną informacje tu konsultowałam z moim prowadzącym. Jeżeli chodzi o immunologie, mówił, że to są dość drogie badania (tu miał rację) i wprowadza/proponuję się, jak występują poronienia, albo transfery się nie udają. Bo często udaję się za 1 lub 2 razem 🤷
    Nam został ostatni ❄️, więc poszliśmy w immuno. Zobaczymy czy to było to....

    W sumie dużo zależy od tego do kogo trafisz. 🤷
    Ja też sporo informacji wyciągnęłam z forum. Po 2 nie udanych próbach, poszłam w immunologie.. I na dość wczesnym etapie wykryłam chorobę, która nie leczona (w trakcie ciąży) może, ale nie musi prowadzić do bloku serca u płodu.. 🤷

    Także mam nadzieję, że ostatnie podejście będzie tym szczęśliwym 🤞 a u kogo (o ile mogę zapytać) leczyłaś immunologie?

    chessy lubi tę wiadomość

    💓 39+0

    age.png
  • chessy Koleżanka
    Postów: 41 25

    Wysłany: 10 sierpnia 2023, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunkierka wrote:

    Także mam nadzieję, że ostatnie podejście będzie tym szczęśliwym 🤞 a u kogo (o ile mogę zapytać) leczyłaś immunologie?

    Mocno trzymam za to 🤞 🤞 :) kiedy podchodzicie do transferu?
    Ja zdecydowałam sie na dr Jarosz - teleporady w Invimed Gdynia (zapisy z wizyt są oczywiście widoczne we Wro, bo to jeden system), wszystkie wyniki wysyła się jej na maila. Jestem jej bardzo wdzięczna nie tylko za ogarnięcie immuno, zareagowała także na znaczne spadki progesteronu po transferze i na cito po mailu z wynikami wystawiła mi receptę na prolutex - z kolei dr Ż. nie widział problemu, że prog mi zleciał z 20 na 10 w ciągu 5 dni od pozytywnej bety.
    Jeżeli nie znasz, to bardzo pomocna jest grupa pacjentek doc. Paśnika na Fb "Starając sie z pomocą doktora ,,P".Immunologia"

    5.03.2018 - 6tc natural 💔
    22.06.2022 - 8tc natural 💔
    02.2023 punkcja
    05.2023 FET 4 AB <3 (accofil, acard, encorton, intralipid, heparyna)

    age.png
  • Santi_14 Autorytet
    Postów: 2206 1675

    Wysłany: 13 sierpnia 2023, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim! 16.08 mam pierwszą wizytę u R.G. czy mogłabym spytać dziewczyn które się u niego leczą czy jest jakiś kontakt z nim w trakcie leczenia? Chodzi mi o bezpośredni kontakt np meilowy? Jak to wygląda? Odpisuje na bieżąco czy trzeba długo czekać?

    Adaś ❤️ 20.06.2021

    01.2020 pierwsza procedura IVF ❌ Polmedis Wrocław
    09.2020 druga procedura IVF ✅ Angelius Katowice

    START - powrót po rodzeństwo 💪🏻💪🏻✊🏻
    09.2023 trzecia procedura IVF Invimed Wrocław 🍀🤞🏻
    29.09 - punkcja -> ET 2x8A, FET4AA, FET4BB, ❄️❄️2x8A
    02.10.23 - ET 2 zarodków 8A -> ❌
    04.12.23 - FET 4AA -> ❌
    27.02.24 - FET 4BB ❌

    23.04.24 - wizyta immuno Paśnik
    Ana1✅Cytokiny✅ Cross mach✅ AlloMLR 0%❌ -> Szczepienia

    28.05 histeroskopia+ CD138 -✅

    Szczepienia limfocytami męża strat
    22.07 I ✅
    12.08 II ✅
    02.09 III ✅
  • Serioo?! Autorytet
    Postów: 1837 4376

    Wysłany: 13 sierpnia 2023, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ścigacz trzymam kciuki! I daj znać jak poszło. ❤️

    Ja w zeszłym tygodniu byłam na pobraniu krwi na pappa i teraz w piątek jadę na odczyt wyników plus USG prenatalne.
    Po każdej wizycie mam taki wewnętrzny spokój że wszystko jest w porządku, a na tydzien przed kolejną wizyta zaczynam mieć czarne myśli czy dalej jest wszystko w porządku... Byle do piątku...

    👩🏻32l.
    Hashimoto, mutacja PAI-1 homo
    👨🏻31l.
    Niskie parametry nasienia.

    🔸10.11.2022 - punkcja (4 ❄️❄️❄️❄️)
    🔸8.12.2022 cb 💔 16.02.2023 cb 💔 27.04.2023 cb 💔
    🔸FET 9.06.2023 ✨ 6dniowy 4BB (embryoglue, AZH)
    3 i 4dpt ⏸️
    10dpt beta 284 🥳 prog 49.4
    12dpt beta 732 😍 prog 33.3
    14dpt beta 2015 🤩 prog >60
    17dpt GS 7.5mm 🥰 jest pęcherzyk ciążowy i żółtkowy!
    27dpt CRL 7mm 🥰 jest serduszko ❤️
    9+2 CRL 2.69cm, ASP 174 🥰
    13+2 CRL 7.5cm, Pappa niskie ryzyka, wszystko idealnie ❤️
    17+3 waga 197g, mała księżniczka. 🧚‍♀️🥰
    21+3 II prenatalne ok, 400g szczęścia 👣
    25+1 740g małej akrobatki 🤸‍♀️
    29+1 1250g dzieciątka ♥️
    33+2 2050g ❤️
    36+0 2700g ❤️
    38+2 3270g ♥️ czekam na Ciebie 🎂
    40+1 poród sn, 23 lutego nasza gwiazda jest na świecie 🥰🥰🥰 3.5kg, 57cm 🤸‍♀️

    👦🏼2013r.
    👧🏼2016r.
  • KateM Autorytet
    Postów: 4964 7577

    Wysłany: 13 sierpnia 2023, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santi_14 wrote:
    Cześć wszystkim! 16.08 mam pierwszą wizytę u R.G. czy mogłabym spytać dziewczyn które się u niego leczą czy jest jakiś kontakt z nim w trakcie leczenia? Chodzi mi o bezpośredni kontakt np meilowy? Jak to wygląda? Odpisuje na bieżąco czy trzeba długo czekać?

    Kontakt mailowy w godzinach pracy lekarza, odpisuje zazwyczaj w 24h.

    Santi_14 lubi tę wiadomość

    kirAA, allo-mlr 0, morfo 0%,2%, Fragmentacja DNA - 28%,ŻPN II st
    Kariotyp❗️BT (11;22)
    03.2022 I IVF - Artemida Białystok
    09.03 punkcja ❄️❄️08.04 transfer 1AA ❄️ 10dpt < 1.1 05.05 transfer 3AA ❄️ 6-6,8-11,10-5 cb💔🖤
    06.2022 II IVF długi protokół
    04.07 punkcja❄️❄️❄️❄️ 08.09 transfer 1BB, accofil + acard 14.09 6dpt <0.2 🖤09.10 transfer 4AA accofil+acard 4dpt - 3,7 6dpt-8,2 8dpt - 4.6 💔🖤
    09.11 transfer 4AA 6-3.5,8-17,9-25,10-27,12-18💔🖤
    14.12 transfer 3AB 5 -13,7 - 27.1 💔🖤
    16.01.2023 - Invimed Wrocław - start
    13.02 punkcja
    8❄️ zbadanych 2❄️BT
    19.04 - 7 transfer 4AA
    4dpt 9, 7dpt 45,10dpt 243, 13dpt 810, 15dpt 1872, 17dpt 3401, 27dpt usg + wlew ivig
    21w3 440g chłopaka 🐥
    28w5 1438g chłopaka🐥
    35w3 2700g chłopaka 🐣
    age.png
‹‹ 928 929 930 931 932 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ