X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • Kredowa Ekspertka
    Postów: 245 279

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    falka wrote:
    Dziewczyny wpadlam w lekka panike. Od transferu bralam clexane 0.4, wlasciwie bez jakis podstaw bo nie mam mutacji ani zespolu APS. Mialam odstawic jak zobaczymy serduszko. Serduszko widzialam w czwartek i zaczelam powoli odstawiac w sensie ze nie robię pelnefo zastrzyku. Ale jak wpisalam w google odstawienie clexane w ciazy to wszedzie piszą ze to grozi obumarciem ciazy?! Czy to na pewno bezpieczne? Teraz to sie boje :(

    Falka u mnie w klinice zalecają do 12tc ... ale co klinika to inne podejście. Ja też nie mam wskazań ale doktor mowi że dają profilaktycznie ze im sie sprawdza. Porozmawiaj może o tym jeszcze ze swoim lekarzem jak masz jakieś obawy

    15.12 transfer 2 3 dniowe 8B
    11.01.2017 DWA PĘCHERZYKI CIĄŻOWE, DWA ZARODKI DWA PIĘKNIE BIJĄCE SERDUSZKA !!!!
    f2w39n73qzeihut4.png
  • Kredowa Ekspertka
    Postów: 245 279

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine przykro mi że sie nie udało w tym cyklu !!!:( trzymałam mocno kciuki ale nie puszczam bo jesteś silna babka i na pewno zaraz osiągniesz swój cel :)
    Jagna cieszę się razem z Tobą z wyniki. No i gratuluje synka :))) ja juz jestem przerażona tymi testami - byłam przestymulowana wiec juz myśle ze może coś tam wyjsć niepewne. Mój dr prowadzący mocno poleca w takim wypadku nifty.
    Karolinka gratulacje i za przyrosty bety !!
    Sasanka powodzenia - ja po transferze wprawdzie miałam bóle ale to dlatego że mnie przestymulowali No i ta ilośc leków i zastrzyków zrobiła swoje - nie odróżniałabym objawów ciążowych od lekowych chyba ... chociaż dla mnie charakterystyczne chyba było takie częste ciągniecie i jakby właśnie wgryzanie zarodków :) w moim przypadku wgryzły się dwa :))

    Po pozytywnym teście niestety stres i strach nie odchodzi ... ja mam jutro 2 wizytę 8tc i jestem zdenerwowana jakbym miała jutro testować :)

    Powodzenia dla Wszystkich szaraczek :)))

    15.12 transfer 2 3 dniowe 8B
    11.01.2017 DWA PĘCHERZYKI CIĄŻOWE, DWA ZARODKI DWA PIĘKNIE BIJĄCE SERDUSZKA !!!!
    f2w39n73qzeihut4.png
  • zocha17.1983 Przyjaciółka
    Postów: 88 20

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyszanka81 wrote:
    Na tej kartce gdzie mialam rozpisana stymulacje i jak sie do transferu przygotowac,na samym dole bylo napisane.
    A widzisz ja nie dostałam tej kartki, bo doktorkowi brakło i rozpisał mi odręcznie... Zaraz po becie umawiałas się na wizytę.?Mi właśnie w 10 DTP braknie lutinusa i nie wiem czy Dr M tylko receptę wystawia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2017, 21:41

  • Inkaa85 Autorytet
    Postów: 1144 409

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shooa wrote:
    Będę potrzebowała wspomagacza w postaci CLO do criotransferu.
    Jakby ktoś miał na zbyciu to chętnie przyjmę :)
    Ja chyba mam jutro sprawdzę

  • Tyszanka81 Autorytet
    Postów: 3251 2546

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zocha17.1983 wrote:
    A widzisz ja nie dostałam tej kartki, bo doktorkowi brakło i rozpisał mi odręcznie... Zaraz po becie umawiałas się na wizytę.?Mi właśnie w 10 DTP braknie lutinusa i nie wiem czy Dr M tylko receptę wystawia.
    Na tej kartce pisalo ze po pozytywnej becie wizyta usg w 21-23 dpt.

    5 inseminacji/ czerwiec 2014 beta 70,niestety biochemiczna
    I IMSI Transfer 8.01- beta <1,2 :-(
    5.04- II IMSI-podano 2 zarodeczki 8A i 6A ☺
    8t2dz cud przestal trwac :-(
    16.09.2016 criotransfer babla 8B :-(
    2017- 3 szczepienia w Łodzi...allo mlr 62,3% ☺
    12.06.transfer- :-(
  • Kredowa Ekspertka
    Postów: 245 279

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Shooa Ja mam na 100 % dwa opakowania tylko jutro spr datę ważności
    Mogę wysłać bez problemu

    15.12 transfer 2 3 dniowe 8B
    11.01.2017 DWA PĘCHERZYKI CIĄŻOWE, DWA ZARODKI DWA PIĘKNIE BIJĄCE SERDUSZKA !!!!
    f2w39n73qzeihut4.png
  • Kredowa Ekspertka
    Postów: 245 279

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam też do oddania encorton i estrofem jakby któraś potrzebowała mocno

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2017, 23:08

    15.12 transfer 2 3 dniowe 8B
    11.01.2017 DWA PĘCHERZYKI CIĄŻOWE, DWA ZARODKI DWA PIĘKNIE BIJĄCE SERDUSZKA !!!!
    f2w39n73qzeihut4.png
  • MoNaKo Autorytet
    Postów: 2392 2092

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kredowa, kciuki za jutrzejszą wizytę :) Poproszę o piękne zdjęcię maluszków!!

    Kredowa lubi tę wiadomość

    ijpbej28ig9k1ha0.png
  • Viki26 Autorytet
    Postów: 524 527

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej staraczki
    Dziś byłam zobaczyć jajniki, kurde mało mam jajek:( AMH spadlo mocno z 6 na 2!, wiec ginek przepisał mi mocniejsze dawki. Mimo ze to jest juz trzecie ivf, to kilka razy dr mi tlumaczyl co rozpisuje i kiedy jest 1 dc a kiedy 2gi i ze wtedy mam zaczac klucie, az mi glupio. Najwyrazniej moja pamiec wymazuje te nie mile wspomnienia klucia sie;)
    Dziewczyny tez dostajecie malpiego rozumu przy kolejnych procedurach?;)

    kookana1987 lubi tę wiadomość

    2014 ISCI1 :( cp 2015 crio :( 05.2015 ISCI2 :) 2017 ISCI3 :( 02.2018 ISCI4 :( 2018 ...?i co teraz?
  • Kredowa Ekspertka
    Postów: 245 279

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monako :*
    Jak sie czujesz ?

    15.12 transfer 2 3 dniowe 8B
    11.01.2017 DWA PĘCHERZYKI CIĄŻOWE, DWA ZARODKI DWA PIĘKNIE BIJĄCE SERDUSZKA !!!!
    f2w39n73qzeihut4.png
  • MoNaKo Autorytet
    Postów: 2392 2092

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie to czuję się w porządku. Nie męczą mnie żadne mgłości. Piersi nadal nie bolą i nie rosną :) więc trudno mi uwierzyć że jestem w ciąży i to w dodatku bliźniaczej.
    Dziś miałam tylko takie dziwne "pulsowanie" w pochwie. Nie umiem tego inaczej nazwać. Ale dr nie kazał się tym martwić więc się nie martwię.
    No może troszkę dokucza mi żołądek- ale to może od ilości leków i chyba czas na coś osłonowego.
    Wizytę mam w piątek i pewnie do czwrtku będzie ok a w czawrtek zacznie sie zamarwtianie czy wszystko jest ok. Czyli dokładnie tak jak pisałaś- to nie prawda że po becie stres jest mniejszy. Czy nawet po wizycie serduszkowej...ten stres chyba narasta wraz z kolejnymi tygodniami ciąży. Ale za długo sie starałyśmy więc to zrozumiałe...
    Kochana a u Ciebie jak samopoczucie? Na którą wizyta?

    Bizona, a co u Ciebie? Jak Ty się czujesz?
    Nadal Wife się nie odezwała :( Mam nadzieję że u niej wszystko w porządku.

    małamii89 lubi tę wiadomość

    ijpbej28ig9k1ha0.png
  • Kredowa Ekspertka
    Postów: 245 279

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie naszedł czas objawów - nie wymiotuje ale mdłości mega. Zgaga, Cycki bolą
    Migrena powaliła mnie na 3 dni w łożku. Apetytu brak i wszystko mi śmierdzi ... a na dodatek te hemoroidy ech także teraz serio Ci zazdroszczę. Słabe to ze wstajesz głodna a musisz wpychać w siebie śniadanie :(
    Jutro wizyta na 11 - i oczywiście wiesz co mam w głowie dziś :)

    15.12 transfer 2 3 dniowe 8B
    11.01.2017 DWA PĘCHERZYKI CIĄŻOWE, DWA ZARODKI DWA PIĘKNIE BIJĄCE SERDUSZKA !!!!
    f2w39n73qzeihut4.png
  • MoNaKo Autorytet
    Postów: 2392 2092

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doskonale wiem co masz w głowie :) Nie pocieszę- pewnie tak bedzie ąz do rozwiązania bo każda wizyta będzie dla nas stresująca.
    Co do objawów to są zarówno plusy i minusy. Przynajmniej czujesz że jesteś w ciąży bo ja naprawdę mam z tym problem i czasem o tym zapominam.
    Najwyraźniej dzieci mnie oszczędzają jak na razie.
    Kochana za wizytę kciuki zaciskam i będę niecierpliwie czekać na wiadomość!!
    Widziałam też że jesteś na wątku o bliźniakch. Też chciałąm tam dołączyć ale sporo jest tematów związanych już z dziećmi którę są na świecie więc nie odnalazłam się tam.
    My chyba też ten wątek zaśmiecamy teraz ale wierzę że zostanie nam wybaczone :)

    ijpbej28ig9k1ha0.png
  • Kredowa Ekspertka
    Postów: 245 279

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze mozemy tam iść razem i zabrać Bizonę :) wtedy mozemy o naszych dwupakach gadać do woli sesese
    Tak zauważyłam dziewczyny są tam miłe i zawsze podpowiedzią ale to juz często końcówka ciąży albo już dzieciate :)
    Ja i tak tu bede zaglądać bo tu tyle jeszcze historii do rozwiązania i za wszystkie staraczki trzymam kciuki !!! Ale faktycznie już nie powinnismy tu pisać za bardzo :)

    Edit : Monako są jeszcze ciężarówki po IVF - tam też zaglądam - więcej świeżych tematów :) Ewela tam jest :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2017, 23:32

    bizona lubi tę wiadomość

    15.12 transfer 2 3 dniowe 8B
    11.01.2017 DWA PĘCHERZYKI CIĄŻOWE, DWA ZARODKI DWA PIĘKNIE BIJĄCE SERDUSZKA !!!!
    f2w39n73qzeihut4.png
  • MoNaKo Autorytet
    Postów: 2392 2092

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kredowa ja założyłam jeden wątek ale trochę bez sensu bo o bliźniakach jednojajowych jednokosmówkowych. Więc może trzeba założyć nowy bliźniaczy wątek? Bo na obecnym spro postów pomijam gdyż jeszcze mnie nie dotyczą i dla mnie czarna magia :)
    A tu bedziemy się udzielać w temacie IVf a także aby kibicowacie reszcie. Bo ja nie umiem i nie chcę rozstawać się z tym wątkiem.

    Kredowa lubi tę wiadomość

    ijpbej28ig9k1ha0.png
  • Kredowa Ekspertka
    Postów: 245 279

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jestem za :) dwupaki, trzypaki - ciąża mnoga po IVF/ICS/IMSI :)

    15.12 transfer 2 3 dniowe 8B
    11.01.2017 DWA PĘCHERZYKI CIĄŻOWE, DWA ZARODKI DWA PIĘKNIE BIJĄCE SERDUSZKA !!!!
    f2w39n73qzeihut4.png
  • MoNaKo Autorytet
    Postów: 2392 2092

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idealnie :)
    Zmykam spać. Jutro poszukam nowego wątku :)
    I trzymam kciuki!!!

    migotka_83 lubi tę wiadomość

    ijpbej28ig9k1ha0.png
  • *SmoczycA* Autorytet
    Postów: 629 401

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shooa wrote:
    Będę potrzebowała wspomagacza w postaci CLO do criotransferu.
    Jakby ktoś miał na zbyciu to chętnie przyjmę :)
    Ja mam;) jeśli jeszcze nie znalazłaś to się podziele ;)

    km5szbmh5pl1vtix.png
    2nn3gywlmnvu4555.png
  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej u mnie ok. Zaczely sie mdlosci..codziennie walcze z bełtem;) nie wymiotuje ale jestem na geanicy. Powstrzymuje sie bardzo bo w pracy nie mam jak wymiotowac..tzn mamy wc, ale z taka akustyka, ze po pierwszym zrzucie kazdy wiedzialby o ciazy..a chce jeszcze poczekac z ta wiadomoscia;)
    W czwartek ide na wizyte do lekarza u ktorego chce prowadzic prywatnie ciaze, 6.02 mam wizyte w szpitalu gdzie bede prowadzic ciaze na nfz i gdzie planuje rodzic.
    Jestem na tak z nowym watkiem o ciazy mnogiej..tak jak piszecie w tym jednym wiekszosc dziewczyn juz urodzila..nie ten etap;) nie nazwalabym go tylko po ivf itp..bo moze "odstraszyc" laski, ktore zaszly naturalnie. Zaznaczylabym tylko ze 2017 czy cos w tym stylu.
    A tu zagladam najczesciej i trzymam kciuki za kazda z Was!

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z provity Katowice! Jakiego lekarza polecacie? Planuję podejść tam do AZ i nie wiem do kogo warto umówić się na wizytę?

‹‹ 4433 4434 4435 4436 4437 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ