Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • ślązaczka Autorytet
    Postów: 1044 1014

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kunia kciuki!!! &&&

    I IMSI 13.05.2016 :-(
    II IMSI 15.07.2016 :-(
    III IMSI 30.03.2017, beta 9dpt 67, 11dpt 213 :-)
    f2wlp07w6gdg3lo8.png
  • ślązaczka Autorytet
    Postów: 1044 1014

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny którym się udało - kiedy widziałyście po raz pierwszy coś na usg? Czyli chyba pęcherzyk ciązowy...

    I IMSI 13.05.2016 :-(
    II IMSI 15.07.2016 :-(
    III IMSI 30.03.2017, beta 9dpt 67, 11dpt 213 :-)
    f2wlp07w6gdg3lo8.png
  • Angie 31 Autorytet
    Postów: 1402 1166

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ślązaczka wrote:
    Dziewczyny którym się udało - kiedy widziałyście po raz pierwszy coś na usg? Czyli chyba pęcherzyk ciązowy...

    Tydzień temu 5tyd1dzien był pęcherzyk 4mm

    Dzisiaj 6tyd 1 dzień był już zarodeczek 4.3mm i pikajaca kropka w środku czyli serduszko ❤❤❤❤❤
    Wg usg dzisiaj 5tyd6dzien
    Poleciała mi dzisiaj luteina zabarwiona na różowo i się wystraszylam i pędem do szpitala !

    Angela*, Milkowiec, gosia81, Beata.D, Bella93, Karo-Linka, Wedmoczka, Justine, Krakowianka lubią tę wiadomość

    ug37upjyhucgp8u7.png
    5.12.2008r - Alanek
    18.11.2017 - Bella Helena
    03.2017- kocham ❤ 8dpt - hcg 84❤17dpt-hcg 3998❤
    12.04 jest serduszko!❤
  • Angie 31 Autorytet
    Postów: 1402 1166

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krystynka85 wrote:
    Powiedzcie czy po transferze w ciągu kilku dni czułyście coś, jakiś ból, kłucie czy cokolwiek czy zupełnie nic?

    Kłucie po lewej stronie tam gdzie była owulacja i tak aż do 17dpt teraz przestało

    ug37upjyhucgp8u7.png
    5.12.2008r - Alanek
    18.11.2017 - Bella Helena
    03.2017- kocham ❤ 8dpt - hcg 84❤17dpt-hcg 3998❤
    12.04 jest serduszko!❤
  • ślązaczka Autorytet
    Postów: 1044 1014

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie, to ile dni po transferze był u Ciebie pęcherzyk 4mm?

    I IMSI 13.05.2016 :-(
    II IMSI 15.07.2016 :-(
    III IMSI 30.03.2017, beta 9dpt 67, 11dpt 213 :-)
    f2wlp07w6gdg3lo8.png
  • Angie 31 Autorytet
    Postów: 1402 1166

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po prawej kurde nie umiem zrobić edit :-)

    ug37upjyhucgp8u7.png
    5.12.2008r - Alanek
    18.11.2017 - Bella Helena
    03.2017- kocham ❤ 8dpt - hcg 84❤17dpt-hcg 3998❤
    12.04 jest serduszko!❤
  • Angie 31 Autorytet
    Postów: 1402 1166

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ślązaczka wrote:
    Angie, to ile dni po transferze był u Ciebie pęcherzyk 4mm?

    17dpt

    ug37upjyhucgp8u7.png
    5.12.2008r - Alanek
    18.11.2017 - Bella Helena
    03.2017- kocham ❤ 8dpt - hcg 84❤17dpt-hcg 3998❤
    12.04 jest serduszko!❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie do dziewczyn, które miały łyżeczkowanie po poronieniu albo z innego powodu - czy miałyście od lekarza rozpisane jakieś leki na lepszą odbudowę endometrium, żeby się dobrze przygotować na kolejny transfer czy tylko zalecenie odczekania 2-3 cykli bez hormonów, naturalnie?

  • Tyszanka81 Autorytet
    Postów: 3251 2546

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shooa wrote:
    Mam pytanie do dziewczyn, które miały łyżeczkowanie po poronieniu albo z innego powodu - czy miałyście od lekarza rozpisane jakieś leki na lepszą odbudowę endometrium, żeby się dobrze przygotować na kolejny transfer czy tylko zalecenie odczekania 2-3 cykli bez hormonów, naturalnie?
    nic nie mialam.
    w maju bylo lyzeczkowanie a we wrzesniu crio.

    5 inseminacji/ czerwiec 2014 beta 70,niestety biochemiczna
    I IMSI Transfer 8.01- beta <1,2 :-(
    5.04- II IMSI-podano 2 zarodeczki 8A i 6A ☺
    8t2dz cud przestal trwac :-(
    16.09.2016 criotransfer babla 8B :-(
    2017- 3 szczepienia w Łodzi...allo mlr 62,3% ☺
    12.06.transfer- :-(
  • Tyszanka81 Autorytet
    Postów: 3251 2546

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shooa
    jutro bede miala wynik allo czy sie podnioslo po szczepieniach...dygusiam!
    Wizyta o 15:40 u immunologa.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    5 inseminacji/ czerwiec 2014 beta 70,niestety biochemiczna
    I IMSI Transfer 8.01- beta <1,2 :-(
    5.04- II IMSI-podano 2 zarodeczki 8A i 6A ☺
    8t2dz cud przestal trwac :-(
    16.09.2016 criotransfer babla 8B :-(
    2017- 3 szczepienia w Łodzi...allo mlr 62,3% ☺
    12.06.transfer- :-(
  • ślązaczka Autorytet
    Postów: 1044 1014

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Angie :-) Ja mam pierwszą wizytę 21 kwietnia czyli 22dpt więc mam nadzieje że będzie już coś ładnego widać ;-) Dobrej nocki wszystkim zyczę ;-)

    I IMSI 13.05.2016 :-(
    II IMSI 15.07.2016 :-(
    III IMSI 30.03.2017, beta 9dpt 67, 11dpt 213 :-)
    f2wlp07w6gdg3lo8.png
  • ewe_a85 Autorytet
    Postów: 437 291

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shooa wrote:
    Mam pytanie do dziewczyn, które miały łyżeczkowanie po poronieniu albo z innego powodu - czy miałyście od lekarza rozpisane jakieś leki na lepszą odbudowę endometrium, żeby się dobrze przygotować na kolejny transfer czy tylko zalecenie odczekania 2-3 cykli bez hormonów, naturalnie?
    Ja nic nie miałam.. W lipcu łyżeczkowanie a w październiku transfer. Mogłam podejść miesiąc wcześniej bo organizm szybko wrócił do siebie.

    mhsv6iye17jtj0kr.png
  • Kunia Autorytet
    Postów: 807 844

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też po łyżeczkowaniu nic nie brałam, odczekałam od listopada do dziś!
    Co ma być to będzie. Jadę dziewczyny na 11 tą po dwie blastusie..
    Dam znać po:)
    Dzięki za kciukasy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2017, 07:44

    MalaHD, Tyszanka81, Nefe, nick nieaktualny, Milkowiec, gosia81 lubią tę wiadomość

    Kunia
    niepłodność idiopatyczna
    2 procedury
    I i V 2016 - transfery :(
    IX 2016 - transfer 2 blastki beta 9 dpt - 65, 12 dpt -240 - 8 tc - :(
    04.2017 crio 2 blastek- CB :(
    11.10 - crio, 6 dpt - beta 38, 8 dpt- beta 99, 10 dpt -250, 14 dpt-414, 16 dpt-508 :(
    1 mrozak

  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kunia &&&

    Czarnula, czekamy na wysoką betę ;)

    Kunia lubi tę wiadomość

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • ślązaczka Autorytet
    Postów: 1044 1014

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kunia kciuki!!&&&&

    Kunia lubi tę wiadomość

    I IMSI 13.05.2016 :-(
    II IMSI 15.07.2016 :-(
    III IMSI 30.03.2017, beta 9dpt 67, 11dpt 213 :-)
    f2wlp07w6gdg3lo8.png
  • Kala 1980 Autorytet
    Postów: 1999 1818

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shooa wrote:
    Mam pytanie do dziewczyn, które miały łyżeczkowanie po poronieniu albo z innego powodu - czy miałyście od lekarza rozpisane jakieś leki na lepszą odbudowę endometrium, żeby się dobrze przygotować na kolejny transfer czy tylko zalecenie odczekania 2-3 cykli bez hormonów, naturalnie?
    Nic nie miałam

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    transfer 10.11.2014 jednego malucha - 10 dpt beta 35 (*)
    transfer 16.03.2015 dwóch maluchów - :( beta ujemna
    transfer 02.10.2015 dwóch maluchów - 8dpt -92,7; 10dpt - 296,70; 12dpt - 506,80 [*][*]
    Transfer 24.03.2017, 17.07.2017, 11.09.2017, 06.09.2018, 06.10.2018, 23.02.2019, 12.09.2019 jednego malucha - beta ujemna :(
    Transfer 12.09.2019 - 10 dpt - 3,9; 12dpt - 0,8 :(
    Transfer 10.12.2019 - 10 dpt - 63,5; 12 dpt - 143,3; 17 dpt - 1077,0; 25 dpt - 8308,0 i jest ❤️ - 10tc [*]
    Transfer 22.02.2021 - 10 dpt - 13,4; 12dpt - 4,2 :(
    Transfer 20.05.2021 -9 dpt - 91,4; 11 dpt- 219,0; 15dpt - 879,0; 19dpt-3787,0; 26dpt - 29510,0 i są ❤️❤️
    202112105581.png[/url]
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie 31 wrote:
    Tydzień temu 5tyd1dzien był pęcherzyk 4mm

    Dzisiaj 6tyd 1 dzień był już zarodeczek 4.3mm i pikajaca kropka w środku czyli serduszko ❤❤❤❤❤
    Wg usg dzisiaj 5tyd6dzien
    Poleciała mi dzisiaj luteina zabarwiona na różowo i się wystraszylam i pędem do szpitala !
    Gratuluję serduszka ♡

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • V. Autorytet
    Postów: 969 1629

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. W poniedziałek miałam swoją trzecią punkcję, pobrali 18 oocytów, 10 dojrzałych do zapłodnienia, 9 z nich ruszyło. Kolejne info w sobotę (5 doba), ale nie tryskam entuzjazmem nauczona doświadczeniem (umierające zarodki, nigdy nie mieliśmy mrożaków a dwa ET nie dały ciąży) i nastawiam się na każdy scenariusz. Również na taki, że znowu nie będzie czego mrozić i wszystko pójdzie na darmo. Lekarz z góry zdecydował o odroczeniu transferu ze względu na ryzyko OHSS. No i właśnie...

    Po poprzednich dwóch punkcjach zupełnie nic mi się nie działo, a teraz chyba mam objawy hiperki :/ Przez wt i śr bagatelizowałam, bo świeżo po zabiegu, ale dzisiaj zamiast lepiej to jest gorzej. Brzuch twardy i nabrzmiały, do pracy chodzę w sukienkach bo spodnie mnie cisną, skąpomocz i ból / dyskomfort przy jego oddawaniu, czasami mocne kłucia i skurcze, są momenty że gorzej mi się oddycha - po przejściu paru kroków mam zadyszkę i robi mi się trochę słabo. Nie za każdym razem ale jednak. Umówiłam się na 13 na kontrolne usg. Któraś z Was tak miała? Jakie były zalecenia? Pierwsze dwie punkcje zniosłam jak gdyby nigdy nic, a teraz ech...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2017, 09:27

    3.5 roku ciężkiej walki, 3 pełne procedury IVF, 4 transfery, 1 ciąża... 8 tc :(
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    V. kciuki za zarodki &&

    V. lubi tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • ewela873 Autorytet
    Postów: 1160 1406

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kunia kciuki kochana za Ciebie i dwa małe okruszki!
    Podejście super i oby tak dalej
    Ja właśnie takie miałam przy udanym transferze ☺

    Angie gratuluję serduszka!
    Ale super
    A tak Cię odwlekali od stymulacji
    Twój ryż już na zawsze będę pamiętać haha ☺

    Kunia lubi tę wiadomość

    16uddqk3z8guwcbj.png
    iv09io4p93cd9hez.png
    PCOS, insulinoopornosc, po zapaleniu otrzewnej
    1 ICSI 1słaby zarodek :-(
    2 IVF 12 dpt beta 68, 14 dpt 108, 19 dpt 682 :-), 33 dpt jest serduszko!!! 2❄❄
‹‹ 4652 4653 4654 4655 4656 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ