Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • Tosia 1981 Autorytet
    Postów: 604 593

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza, shooa ogromnieste &&&&&&&& :*

    nick nieaktualny, mysza89 lubią tę wiadomość

    1 ICSI :-( 4 x crio :-( 2 ICSI :-( 07.04.16 crio :-(
    17.05 scratching 3 ICSI :-) 11/2017 zabieramy ostatnie śnieżynki do domu 7 dpt beta 55,98 9dpt 149,50 czekamy na Alicję :)
    1usa20mmw64c3yjj.png
  • Anuszka Autorytet
    Postów: 1127 2168

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach dziewczyny shooa mysza takie historię lubię jesteście bohaterkami <3

    Tyszka ty dzisiaj będziesz trzecim muszkieterem <3

    gosia81, Tyszanka81, pabelka88, mysza89, Anna1975, Tosia 1981, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    k0kdanlij48n3q4y.png
  • ewe_a85 Autorytet
    Postów: 437 291

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kciuki za was &&

    mhsv6iye17jtj0kr.png
  • Krakowianka Autorytet
    Postów: 927 1006

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brenya77 wrote:
    Shooa, gratuluje. Mam nadzieje ze i ja po 5 latach się kiedyś doczekam...
    Słuchajcie, byłam dzis na badaniu endo po dodatkowym tygodniu estrofemu, wbrew zaleceniom mojego lekarza, który wieszczyl ze nie ma szans uratować cyklu. Endo uroslo (!) z 5.5 do 7.4-8.1. Także umawiam sie na transfer w przyszłym tygodniu :-)
    A jednak!!! Gratki i &&& za transfer :)

    brenya77 lubi tę wiadomość

    5958beaa9c1f8.png
  • Krakowianka Autorytet
    Postów: 927 1006

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyszanka81 wrote:
    Yoselin ja z tych niestestowych ☺
    Test,owszem...ale po pozytywnej becie.
    Beta prawde mi powie!
    Tyszanka ja tez tak zrobiłam i wczoraj nasiuralam dopiero :) co za widok!!!! Każda z nas tego doczeka wcześniej czy pózniej. Miałam nawet wrzucić fotę na forum po instrukcji Belli ale po wklejeniu linka nie widziałam nigdzie kilku do zatwierdzenia/ wysłania. Za to mam piękny prezent dla mojego męża na dzien taty :)

    gosia81, ślązaczka, Tyszanka81, pabelka88, Ania:gdzie ta ciaza!, Anna1975 lubią tę wiadomość

    5958beaa9c1f8.png
  • Krakowianka Autorytet
    Postów: 927 1006

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza89 wrote:
    A ja coś napiszę ku pokrzepieniu wiem, że jeszcze wszystko się może zdarzyć, ale w niedzielę wieczorem zobaczyliśmy 2 kreski na teście panicznie się boję.
    Za nami 2 procedury mz- 5 transferów:(
    Jedna ciąża biochemiczna w 2013 roku.
    We wrześniu 2016 roku ciąża pozamaciczną i usunięcie jakowodu mój ma tragiczne wyniki morfologię 100% nieprawidłowych plemników.
    Proszę Was o kciuki za Nas .
    Poryczalam sie :) czas cudów :) oby trwał!!!

    5958beaa9c1f8.png
  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2606

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda, ze nie dla wszystkich.... U mnie 0,2... :(

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bubu :(

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • jasmina6 Autorytet
    Postów: 1170 810

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia_88 wrote:
    Szkoda, ze nie dla wszystkich.... U mnie 0,2... :(
    Przyjdzie i do Ciebie wynik bety trzycyfrowy. Spokojnie :)

    3i49uay3vn9a2peg.png
    Mlr 0%, trzy szczepienia i wynik nadal 0%, doszczepianie pullowanymi - wynik 34,9!
    Dodatnie MTHFR w układzie heterozygotycznym mutacji A1298C.
    Dwa Aniołki - kwiecień 2015, październik 2015
  • jasmina6 Autorytet
    Postów: 1170 810

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shooa wrote:
    Jasmina, w wolnej chwili mogę Ci napisać co Cię interesuje (daj znać co konkretnie), ale jak masz czas to zajrzyj proszę do mojego pamiętnika:) Krótko ale konkretnie opisywałam przypadłości jakie u mnie diagnozowano i sposób leczenia. Może komuś się przyda.
    Uczę się tego programu, zaczęłam od wysłania zaproszenia. Będzie mi niezwykle miło jeśli je przyjmiesz. Wtedy pamiętnik o którym wspominasz będzie dla mnie dostępny?

    3i49uay3vn9a2peg.png
    Mlr 0%, trzy szczepienia i wynik nadal 0%, doszczepianie pullowanymi - wynik 34,9!
    Dodatnie MTHFR w układzie heterozygotycznym mutacji A1298C.
    Dwa Aniołki - kwiecień 2015, październik 2015
  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia_88 wrote:
    Szkoda, ze nie dla wszystkich.... U mnie 0,2... :(
    :(

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • Tyszanka81 Autorytet
    Postów: 3251 2546

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia_88 wrote:
    Szkoda, ze nie dla wszystkich.... U mnie 0,2... :(
    Przykro mi...
    Teraz mam dopiero pietra :-(

    5 inseminacji/ czerwiec 2014 beta 70,niestety biochemiczna
    I IMSI Transfer 8.01- beta <1,2 :-(
    5.04- II IMSI-podano 2 zarodeczki 8A i 6A ☺
    8t2dz cud przestal trwac :-(
    16.09.2016 criotransfer babla 8B :-(
    2017- 3 szczepienia w Łodzi...allo mlr 62,3% ☺
    12.06.transfer- :-(
  • Natka-matka wariatka :) Autorytet
    Postów: 4342 2128

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia
    bardzo mi przykro, doczekasz się, zobaczysz.

    Mysza
    Gratulacje

    Amelka 25.08.2016 :*, 1 ivf zakończone sukcesem
    5v79kzu.png

    Endometrioza, niedoczynność tarczycy, hashimoto, 7 IUI :( czynnik męski
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia, przykro mi strasznie :(:( niestety doskonale wiem co czujesz. Czułam to wielokrotnie. Już na nic innego nie liczyłam nawet. Walcz, uda się zobaczysz!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jasmina6 wrote:
    Uczę się tego programu, zaczęłam od wysłania zaproszenia. Będzie mi niezwykle miło jeśli je przyjmiesz. Wtedy pamiętnik o którym wspominasz będzie dla mnie dostępny?
    Zaakceptowane :) tu masz link do pamiętnika:

    https://ovufriend.pl/pamietnik/historia-walki-z-kiepska-armia-niedroznymi-jajowodami-endomenda-immunologia-ivf-nowenna-pompejanska,1515,8.html

  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia_88 wrote:
    Szkoda, ze nie dla wszystkich.... U mnie 0,2... :(
    :(
    Masz jeszcze mrozaki?

    7pqmag4.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza89 gratuluje :)
    To jest naturals?

    7pqmag4.png
  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2606

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    :(
    Masz jeszcze mrozaki?
    Niby mam, ale nasze mrozaki słyną z tego, że się nie rozmrażają.. Rozmrażaliśmy przecież 4 naraz i nie było co transferować :/ Już przestaję wierzyć, że to kiedykolwiek się uda :|

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • Karolina1111 Autorytet
    Postów: 460 555

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszaaaa tak bardzo się cieszę i trzymam kciuki!!!!!

    Moje dwa szczęścia ❤❤ urodzone 27.07.2016
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu przykro mi :(

    Mysza gratulacje!

    Tyszanka nadal kciukam

    klz9jw4z5xllyqdn.png
‹‹ 4834 4835 4836 4837 4838 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ