Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • zai2014 Autorytet
    Postów: 591 510

    Wysłany: 10 listopada 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalia wrote:
    Kochane moja dzisiejsza beta to 203,5 mlU/ml.

    Oooo i to jest beta :)
    Oj dziewczyny dziękuję za wszystkie miłe słowa ale ten mętlik który mam w głowie mnie paraliżuje. Jestem tak rozdarta, cały czas mam nadzieję ale z drugiej strony wiem że pojutrze może ona prysnąć jak bańka mydlana.

    Bliźniaki są z nami :*
  • GabiK Autorytet
    Postów: 1803 2264

    Wysłany: 10 listopada 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginger po tak dlugich staraniach jak nasze trudno uwierzyc w sukces i ze wreszcie los i do nas sie usmiechnal,ale trzeba sie z calych sil starac zmienic ten sposob myslenia. Ktos tu kiedys napisal,ze wszystkie stoimy w dlugiej kolejce po to nasze,malenkie,wypragnione szczescie i trzeba wierzyc,ze naprawde swoje odstalas,czas wziac je w rece i zrobic miejsce dla innych ;-)

    Konwalia, Ginger84, zai2014, libellula83, Beata.D, Tosia 1981 lubią tę wiadomość

    2r8ri09ksg9rle49.png
  • agniesia2569 Autorytet
    Postów: 641 555

    Wysłany: 10 listopada 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginger84 wrote:
    wiem jak się teraz czujesz ale teraz musisz odpocząć i nabrać sił do dalszej walki o swoje szczęście.. trzymam kciuki:)
    jesteś w programie rządowym?
    nie, biorę udział w badaniach klinicznych. Powoli się pozbieram, nie mam innego wyjścia :(

    Moniaa lubi tę wiadomość

    ex2be6ydkier3hmw.png
    iv09uay3ce2ufi7w.png
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2473

    Wysłany: 10 listopada 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GabiK wrote:
    Ginger po tak dlugich staraniach jak nasze trudno uwierzyc w sukces i ze wreszcie los i do nas sie usmiechnal,ale trzeba sie z calych sil starac zmienic ten sposob myslenia. Ktos tu kiedys napisal,ze wszystkie stoimy w dlugiej kolejce po to nasze,malenkie,wypragnione szczescie i trzeba wierzyc,ze naprawde swoje odstalas,czas wziac je w rece i zrobic miejsce dla innych ;-)

    GabiK pięknie napisane.

    GabiK, libellula83 lubią tę wiadomość

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • Madzia82 Autorytet
    Postów: 979 1299

    Wysłany: 10 listopada 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalio super beta. Niech dalej pieknie przyrasta.

    Mikolay o ktorej masz wizyte u dr R. 20.11? Ja też mam u niego wizyte tego dnia.

  • ania14 Autorytet
    Postów: 1120 474

    Wysłany: 10 listopada 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    c

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 01:28

  • libellula83 Ekspertka
    Postów: 186 268

    Wysłany: 10 listopada 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniesia,strasznie wczesnie ta bete robilas,nie bedziesz powtarzac?Macie mrozaczki?
    Zai ,kuciak trzymam kciuki,zeby bety urosly &&&&&&&&&&&&&&&&
    Konwalia Twoja beta piekna!!!
    U mnie dzisiaj 17333!!!!ale to juz 21dpt,mam nadzieje,ze jutro dowiem sie kiedy wizyta

    zai2014, Anatolka, Katha81, paszczakin, czarownica_tea, Tosia 1981, Fedra lubią tę wiadomość

    3bgzlmbjn0igw8vk.png
  • Beata.D Autorytet
    Postów: 509 741

    Wysłany: 10 listopada 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalia wrote:
    Kochane moja dzisiejsza beta to 203,5 mlU/ml.

    Super niech rosnie dalej :D

    Agniesia bardzo mi przykro wiem co czujesz :( Musisz sie pozbierac-trzeba walczyc dalej!!!! :)

  • Beata.D Autorytet
    Postów: 509 741

    Wysłany: 10 listopada 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuciak,Zai trzymam kciuki za porzadny przyrost bety &&&&&&&& :)

  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2473

    Wysłany: 10 listopada 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    libellula83 Twoja beta jest mega! ;)

    libellula83 lubi tę wiadomość

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • GabiK Autorytet
    Postów: 1803 2264

    Wysłany: 10 listopada 2014, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libellula tylko jedno-WOW!!!!!!!!!! :-) To nie beta to MEGA BETA :-) Rozgladaj sie za wozkami dla blizniakow :-)

    Konwalia, libellula83, Tosia 1981 lubią tę wiadomość

    2r8ri09ksg9rle49.png
  • ania14 Autorytet
    Postów: 1120 474

    Wysłany: 10 listopada 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 01:28

  • MIKOLAY Autorytet
    Postów: 471 514

    Wysłany: 10 listopada 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia82 wrote:
    Konwalio super beta. Niech dalej pieknie przyrasta.

    Mikolay o ktorej masz wizyte u dr R. 20.11? Ja też mam u niego wizyte tego dnia.
    O 10 -ej ;)

    b4ipuen.png
  • MIKOLAY Autorytet
    Postów: 471 514

    Wysłany: 10 listopada 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    libellula83, ale BETA !! Aż mi się w głowie zakręciło ;)

    libellula83 lubi tę wiadomość

    b4ipuen.png
  • arlenka Autorytet
    Postów: 677 1044

    Wysłany: 10 listopada 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania14 wrote:
    prosze jak któras cos wie to napiszcie :(

    ania z tego co wiem na polnej limit już jest wyczerpany...ale głowy nie dam. Zależy Ci na Poznaniu?
    A dziewczyny którym udało się zajść naturalnie kojarzę chyba dwie:).

    ania14 lubi tę wiadomość

    V.2014 I ICSI :( X.2014 II ICSI :( V.2015 III ICSI :(
    XII.2015 IV ICSI transfer 12.12. <3
    gg6415nmbr1yje5o.png
  • ania14 Autorytet
    Postów: 1120 474

    Wysłany: 10 listopada 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 01:28

  • arlenka Autorytet
    Postów: 677 1044

    Wysłany: 10 listopada 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania14 wg http://www.invitro.gov.pl/news/13 już nie mają miejsc, ale najlepiej zadzwoń i zapytaj, może się coś zmieniło...

    tam jest lista ośrodków. Może Szczecin?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2014, 21:51

    ania14 lubi tę wiadomość

    V.2014 I ICSI :( X.2014 II ICSI :( V.2015 III ICSI :(
    XII.2015 IV ICSI transfer 12.12. <3
    gg6415nmbr1yje5o.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 10 listopada 2014, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Warto zadzwonic, Provity na liscie nie bylo juz w maju a i ja i Justine dostalysmy sie w pazdzierniku. Ja juz zaczelam a Justine robi histeroskopie i zaczyna zaraz :)

    ania14, Justine lubią tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • ania14 Autorytet
    Postów: 1120 474

    Wysłany: 10 listopada 2014, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    j

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 01:28

  • aaana Autorytet
    Postów: 359 649

    Wysłany: 10 listopada 2014, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania14 wrote:
    czy są tu dziewczyny które czekały już na procedurę in vitro a zaszły naturalnie?
    ja czekałam na trzecią procedurę po dwóch nieudanych próbach i udało się naturalnie... :)

    gratuluję pozytywnych wyników bety, lekarz zawsze powtarzał, że wszystko powyżej 5 to wynik pozytywny, a najważniejszy jest odpowiedni przyrost, więc tym bardziej gratuluję :*

    Agniesia - bardzo mi przykro :(

    ania14, kis lubią tę wiadomość

‹‹ 559 560 561 562 563 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ