Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • Aga17070 Autorytet
    Postów: 265 184

    Wysłany: 24 listopada 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agness.aa24 wrote:
    A wcześniej bylo wszystko ok....?
    tak. Beta przyrastała książkowo, na usg wszystko dobrze.

  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 24 listopada 2014, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuciak wrote:
    Spadla jest ponad 300

    To takie niesprawiedliwe :(
    Strasznie mi przykro :*

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • agness.aa24 Ekspertka
    Postów: 192 101

    Wysłany: 24 listopada 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga17070 wrote:
    tak. Beta przyrastała książkowo, na usg wszystko dobrze.



    Ehh...:-(

    05.11 transfer 5dniowej blastocysty klasy 4 AB;
    22.11 beta 6025 pęcherzyk 8.1 mm (5 tydz. 4 dzień ciąży) - czekamy na <3
    28.11 beta 25280; jest <3
    09.12 Szkrab mierzy 15 mm i pięknie bije mu <3 (8 tydz. 2 dzień ciąży)
    15.12 Szkrab mierzy 20 mm, <3 bije 170 razy na minutę (9 tydz. 1 dzień ciąży)
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 24 listopada 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginger84 wrote:
    Dziś juz było echo serduszka ale jest bardzo nisko blisko poronienia:(((

    Ku..wa co to piatek 13 :(

    Sciskam mocno zeby wszystko bylo dobrze...

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 24 listopada 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala 1980 wrote:
    Dzień do dupy.... beta spadła, mam odstawić leki :( :( Normalnie nie mogę się opanować :(

    No nie zaraz jebne tym telefonem...
    Tak byc nie moze...
    Przytulam :*

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Ginger84 Autorytet
    Postów: 2846 2157

    Wysłany: 24 listopada 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaMisia wrote:
    I co ja mam Ci napisać? Podobno to niedobrze jak brzuch twardnieje ale zaraz pod pępkiem to dość jeszcze wysoko. Masz tam gdzieś lekarza to koniecznie pogadaj.
    dalej na niego kurwa czekam bo jest na porodowce:/ ja mam go bardzo nisko taki twardy bo praktycznie na samym dole:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2014, 20:11

    mhsvwn15uuvvbx5t.png
    mhsv6iyefqc96uk2.png

    Aniołek [*] 5 tc 11.2014
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 24 listopada 2014, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mam luteine 100 i 50 do oddania jak ktos chetny to pisac...

    Gina z kliniki nie zamienilabym na zadnego innego niechcialoby mi sie wszydtkiego tlumaczyc a gin jest praktycznie pod telefonem na wizyty jezdze do kliniki place 150 zl z usg...

    Jesli brzuch twardnieje to brac nospe i magnez...

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Kachas84 Koleżanka
    Postów: 45 3

    Wysłany: 24 listopada 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co tu się dziś dzieje co za dzień;-(

    Kasia84
  • Kala 1980 Autorytet
    Postów: 1999 1818

    Wysłany: 24 listopada 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra wrote:
    No nie zaraz jebne tym telefonem...
    Tak byc nie moze...
    Przytulam :*

    Niestety :( Naprawdę pechowy poniedziałek :(

    transfer 10.11.2014 jednego malucha - 10 dpt beta 35 (*)
    transfer 16.03.2015 dwóch maluchów - :( beta ujemna
    transfer 02.10.2015 dwóch maluchów - 8dpt -92,7; 10dpt - 296,70; 12dpt - 506,80 [*][*]
    Transfer 24.03.2017, 17.07.2017, 11.09.2017, 06.09.2018, 06.10.2018, 23.02.2019, 12.09.2019 jednego malucha - beta ujemna :(
    Transfer 12.09.2019 - 10 dpt - 3,9; 12dpt - 0,8 :(
    Transfer 10.12.2019 - 10 dpt - 63,5; 12 dpt - 143,3; 17 dpt - 1077,0; 25 dpt - 8308,0 i jest ❤️ - 10tc [*]
    Transfer 22.02.2021 - 10 dpt - 13,4; 12dpt - 4,2 :(
    Transfer 20.05.2021 -9 dpt - 91,4; 11 dpt- 219,0; 15dpt - 879,0; 19dpt-3787,0; 26dpt - 29510,0 i są ❤️❤️
    202112105581.png[/url]
  • Kala 1980 Autorytet
    Postów: 1999 1818

    Wysłany: 24 listopada 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od dzisiaj nienawidzę poniedziałków. W poniedziałek punkcja a potem chyba hiperstymulacja bo bol przez tydzien. W poniedziałek transfer i w poniedziałek od transferu za 14 dni informacja, że beta spadła i nie udało się :(

    transfer 10.11.2014 jednego malucha - 10 dpt beta 35 (*)
    transfer 16.03.2015 dwóch maluchów - :( beta ujemna
    transfer 02.10.2015 dwóch maluchów - 8dpt -92,7; 10dpt - 296,70; 12dpt - 506,80 [*][*]
    Transfer 24.03.2017, 17.07.2017, 11.09.2017, 06.09.2018, 06.10.2018, 23.02.2019, 12.09.2019 jednego malucha - beta ujemna :(
    Transfer 12.09.2019 - 10 dpt - 3,9; 12dpt - 0,8 :(
    Transfer 10.12.2019 - 10 dpt - 63,5; 12 dpt - 143,3; 17 dpt - 1077,0; 25 dpt - 8308,0 i jest ❤️ - 10tc [*]
    Transfer 22.02.2021 - 10 dpt - 13,4; 12dpt - 4,2 :(
    Transfer 20.05.2021 -9 dpt - 91,4; 11 dpt- 219,0; 15dpt - 879,0; 19dpt-3787,0; 26dpt - 29510,0 i są ❤️❤️
    202112105581.png[/url]
  • Kachas84 Koleżanka
    Postów: 45 3

    Wysłany: 24 listopada 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi ,Kala 1980 a jaki miałaś estradiol przed punkcją że podejrzewasz że miałaś hipersty...?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2014, 21:17

    Kasia84
  • Kala 1980 Autorytet
    Postów: 1999 1818

    Wysłany: 24 listopada 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie nie pamiętam, ale coś ponad 5600

    transfer 10.11.2014 jednego malucha - 10 dpt beta 35 (*)
    transfer 16.03.2015 dwóch maluchów - :( beta ujemna
    transfer 02.10.2015 dwóch maluchów - 8dpt -92,7; 10dpt - 296,70; 12dpt - 506,80 [*][*]
    Transfer 24.03.2017, 17.07.2017, 11.09.2017, 06.09.2018, 06.10.2018, 23.02.2019, 12.09.2019 jednego malucha - beta ujemna :(
    Transfer 12.09.2019 - 10 dpt - 3,9; 12dpt - 0,8 :(
    Transfer 10.12.2019 - 10 dpt - 63,5; 12 dpt - 143,3; 17 dpt - 1077,0; 25 dpt - 8308,0 i jest ❤️ - 10tc [*]
    Transfer 22.02.2021 - 10 dpt - 13,4; 12dpt - 4,2 :(
    Transfer 20.05.2021 -9 dpt - 91,4; 11 dpt- 219,0; 15dpt - 879,0; 19dpt-3787,0; 26dpt - 29510,0 i są ❤️❤️
    202112105581.png[/url]
  • Kachas84 Koleżanka
    Postów: 45 3

    Wysłany: 24 listopada 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak jak ja ale mi przez to nie zrobili w tym cyklu transferu , a jaka klinika jak można wiedzieć?

    Kasia84
  • Kala 1980 Autorytet
    Postów: 1999 1818

    Wysłany: 24 listopada 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też wtedy transferu nie miałam tylko dopiero w drugim cyklu. Invimed Warszawa.

    transfer 10.11.2014 jednego malucha - 10 dpt beta 35 (*)
    transfer 16.03.2015 dwóch maluchów - :( beta ujemna
    transfer 02.10.2015 dwóch maluchów - 8dpt -92,7; 10dpt - 296,70; 12dpt - 506,80 [*][*]
    Transfer 24.03.2017, 17.07.2017, 11.09.2017, 06.09.2018, 06.10.2018, 23.02.2019, 12.09.2019 jednego malucha - beta ujemna :(
    Transfer 12.09.2019 - 10 dpt - 3,9; 12dpt - 0,8 :(
    Transfer 10.12.2019 - 10 dpt - 63,5; 12 dpt - 143,3; 17 dpt - 1077,0; 25 dpt - 8308,0 i jest ❤️ - 10tc [*]
    Transfer 22.02.2021 - 10 dpt - 13,4; 12dpt - 4,2 :(
    Transfer 20.05.2021 -9 dpt - 91,4; 11 dpt- 219,0; 15dpt - 879,0; 19dpt-3787,0; 26dpt - 29510,0 i są ❤️❤️
    202112105581.png[/url]
  • Kachas84 Koleżanka
    Postów: 45 3

    Wysłany: 24 listopada 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha rozumiem

    Kasia84
  • Kala 1980 Autorytet
    Postów: 1999 1818

    Wysłany: 24 listopada 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ty w której klinice się leczysz?

    transfer 10.11.2014 jednego malucha - 10 dpt beta 35 (*)
    transfer 16.03.2015 dwóch maluchów - :( beta ujemna
    transfer 02.10.2015 dwóch maluchów - 8dpt -92,7; 10dpt - 296,70; 12dpt - 506,80 [*][*]
    Transfer 24.03.2017, 17.07.2017, 11.09.2017, 06.09.2018, 06.10.2018, 23.02.2019, 12.09.2019 jednego malucha - beta ujemna :(
    Transfer 12.09.2019 - 10 dpt - 3,9; 12dpt - 0,8 :(
    Transfer 10.12.2019 - 10 dpt - 63,5; 12 dpt - 143,3; 17 dpt - 1077,0; 25 dpt - 8308,0 i jest ❤️ - 10tc [*]
    Transfer 22.02.2021 - 10 dpt - 13,4; 12dpt - 4,2 :(
    Transfer 20.05.2021 -9 dpt - 91,4; 11 dpt- 219,0; 15dpt - 879,0; 19dpt-3787,0; 26dpt - 29510,0 i są ❤️❤️
    202112105581.png[/url]
  • Marti32 Koleżanka
    Postów: 60 32

    Wysłany: 24 listopada 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozheeee co za dzień:((( Kochane przykro mi bardzo i ściskam Was mocno.
    Ja dzisiaj po wizycie w klinice 8 pęcherzyków w środe punkcja ale mam stresa.

    Fedra lubi tę wiadomość

    DŁUGIE CYKLE BRAK MIESIĄCZKI
  • Kala 1980 Autorytet
    Postów: 1999 1818

    Wysłany: 24 listopada 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti32 wrote:
    Bozheeee co za dzień:((( Kochane przykro mi bardzo i ściskam Was mocno.
    Ja dzisiaj po wizycie w klinice 8 pęcherzyków w środe punkcja ale mam stresa.

    Trzymamy kciuki :)

    transfer 10.11.2014 jednego malucha - 10 dpt beta 35 (*)
    transfer 16.03.2015 dwóch maluchów - :( beta ujemna
    transfer 02.10.2015 dwóch maluchów - 8dpt -92,7; 10dpt - 296,70; 12dpt - 506,80 [*][*]
    Transfer 24.03.2017, 17.07.2017, 11.09.2017, 06.09.2018, 06.10.2018, 23.02.2019, 12.09.2019 jednego malucha - beta ujemna :(
    Transfer 12.09.2019 - 10 dpt - 3,9; 12dpt - 0,8 :(
    Transfer 10.12.2019 - 10 dpt - 63,5; 12 dpt - 143,3; 17 dpt - 1077,0; 25 dpt - 8308,0 i jest ❤️ - 10tc [*]
    Transfer 22.02.2021 - 10 dpt - 13,4; 12dpt - 4,2 :(
    Transfer 20.05.2021 -9 dpt - 91,4; 11 dpt- 219,0; 15dpt - 879,0; 19dpt-3787,0; 26dpt - 29510,0 i są ❤️❤️
    202112105581.png[/url]
  • Kachas84 Koleżanka
    Postów: 45 3

    Wysłany: 24 listopada 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Provita Katowice a ile miałaś komórek zapłodnionych bo mi dzień po punkcji powiedzieli ze z 6 zapłodniły się 3 , ale że mam dopiero dzwonić w piątek czyli tydzień po czy się nadają do mrożenia

    Kasia84
  • Kachas84 Koleżanka
    Postów: 45 3

    Wysłany: 24 listopada 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala 1980 wrote:
    Trzymamy kciuki :)
    trzymam kciuki ;-)

    Kasia84
‹‹ 617 618 619 620 621 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jakie witaminy warto suplementować w ciąży?

Ciąża to okres, w którym organizm kobiety potrzebuje zwiększonej ilości składników odżywczych. Właściwa suplementacja witamin wspiera rozwój dziecka i chroni zdrowie przyszłej mamy. Zanim jednak sięgniemy po jakiekolwiek preparaty, konieczna jest konsultacja z lekarzem prowadzącym ciążę, który dobierze suplementację dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ