X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF a Anglii?

Oceń ten wątek:
  • evcikm81 Autorytet
    Postów: 335 316

    Wysłany: 15 listopada 2016, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiezapominajkA jak po skanie zaczynasz????

    w4sq3e3kcmsv45kr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2016, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah myslalam ze o sisi
    Moja koncentracja zawodzi w 5 'mscu nawet klucze auta na poczcie zapomnialam.....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2016, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lidwinka powod do slabej koncentracji jak najbardziej zrozumialy!! :D

    Lidwinka1 lubi tę wiadomość

  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 15 listopada 2016, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah wrote:
    Sisi a kiedy skan?

    Betka z tego co czytalam blastki lubia sie dzielic ;)

    A czy to wtedy sa szanse na bliźnięta odmiennych płci?

    Jak to jest??? Czy bliźnięta jednojajowe sa zawsze tej samej płci? Czy moga byc rożnej?

    Jestem prawie pewna ze moja kuzynka zaszła w ciaze bliźniacza jednojajową ale wyszła z tego parka. Ale nie dam sobie głowy uciąć... jest ktos kto sie zna?

  • Niezapominajka30 Autorytet
    Postów: 262 182

    Wysłany: 15 listopada 2016, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzeczywiscie temat sie rozwinal bardzo :)

    chyba zazwyczaj sa tej samej plci blizniaki jednojajowe, ale w bardzo rzadkich przypadkach tez sie zdarza parka :).

    Ja juz po skanie, dzis wieczorem zaczynamy, w sobote rano krew. Na razie tylko tyle, ciesze sie bardzo ze zaczynam tez :).

    Lilah lubi tę wiadomość

    Swiezy transfer blastocysty- 30.11- ciaza biochemiczna
    Podanie Eskimoska 1.02, wynik 12.02, nieudany
    Wlewy z intralipidu 07-08. 2017
    Transfer 29.09
    Serduszko 3.11
    haslur2.png
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 15 listopada 2016, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka dzieki za wytłumaczenie. Czytam wlasnie i widze ze rożnie jest. Chociaz cześciej jednopłciowe ale dwu rowniez sie zdarzają! Na polskich stronach to czasem mozna takie bzdury wyczytać ze sie w głowie nie mieści.
    Za początek trzymam kciuki i za sobote rowniez!!! Bardzo Wam zazdroszcze ze jesteście juz na takim etapie. A ja jeszcze daleko w polu :(. Zdaje sie ze Stiffi bedzie kolejna. A ja po niej... chyba ze ktos wpadnie jeszcze pomiędzy :)

    Lidwinka1 lubi tę wiadomość

  • betka Autorytet
    Postów: 270 144

    Wysłany: 15 listopada 2016, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam kolezanke ktora urodzila blizniaki, sa identyczne i parka, nie jest to czeste.
    Niezapominajka super ze zaczynasz, Lilah za chwilke dolaczy i obysmy na swieta wszystkie juz cieszyly ciazowymi brzuszkami :)

    gannhqvkbqom0flu.png

    16.12.2016 Serduszko bije :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2016, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betka czy one sa z ivf?
    Tez mam kuzynki jednojajowe jak dwie krople podobne

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2016, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie zastanawia czy udaje sie jednojakowe z transferu ....
    Niezapominajka bedzie wszustko ok zobaczysz;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarPer wrote:
    Niezapominajka dzieki za wytłumaczenie. Czytam wlasnie i widze ze rożnie jest. Chociaz cześciej jednopłciowe ale dwu rowniez sie zdarzają! Na polskich stronach to czasem mozna takie bzdury wyczytać ze sie w głowie nie mieści.
    Za początek trzymam kciuki i za sobote rowniez!!! Bardzo Wam zazdroszcze ze jesteście juz na takim etapie. A ja jeszcze daleko w polu :(. Zdaje sie ze Stiffi bedzie kolejna. A ja po niej... chyba ze ktos wpadnie jeszcze pomiędzy :)
    O jakie strony ci chodzi??pl ivf na ovufriend??

  • evcikm81 Autorytet
    Postów: 335 316

    Wysłany: 15 listopada 2016, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnei widzilam wpis znajomej znajomej na fb ze pochwalila sie ciaza.Termin ma jak ja na lipiec,matko a ja jeszce rodzinie nie powiedzialm:)Nie wiem jak mozna sie dzilic tak szybko na portalach spolecznosciowych.
    Moze ze mna jest cos nie tak:) czekam do skanu i wtedy bede wydzwaniac do PL i mam nadzieje,ze zrobie wszytskim najlepszy prezent na mikolaja.

    Jakie wy macie podejscie.

    Strasznie bym juz chciala powiedziec mamie ale tyle czekalm to dwa tyg wytrzymam chyba:)
    Musze zrobic jakas video konferencje bo chcialabym widziec ich miny.
    To jedna z rzeczy ktora smuci najbardziej,ze niemozna powiedziec face to face,jak jestesmy za granica.

    w4sq3e3kcmsv45kr.png
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 15 listopada 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lidwinka1 wrote:
    Mnie zastanawia czy udaje sie jednojakowe z transferu ....
    Niezapominajka bedzie wszustko ok zobaczysz;)
    Udaje się, była jedna dziewczyna tutaj na forum która miała podane dwie bardzo słabe blastocysty i urodziła trojaczki :D

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 15 listopada 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wie cała rodzina bo szykowałam się do in vitro w Polsce więc ciężko byłoby ukryć. Rodzice wiedzą już o pozytywnym teście, odliczali dni razem ze mną. Rodzinie męża powiemy po weekendzie jak minie termin miesiączki bo wiedzą, że jakoś w tym terminie powinnam testować. A reszta dowie się jak dotrwamy do drugiego trymestru.
    Znowu nawiedzają mnie czarne myśli i nie moge sobie z nimi poradzić. Nie mogę uwierzyć, że mogłoby mi się udać i cały czas czekam na krwawienie albo, że z dnia na dzień kreska na teście już się nie pojawi... Znowu wam smęcę, przepraszam. Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej.

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • evcikm81 Autorytet
    Postów: 335 316

    Wysłany: 15 listopada 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak rodzina ale nie znajomi na fb:) nie wiem dla mnie to dziwne bo tak jak Sisi mowisz wszytsko sie moze stac.A moze my Invitowki inaczej na to patrzymy.

    Sisi ja tez caly czas sie boje ale nic nie mowie na glos,wiec ty tez sie postaraj zasluzylas po tak ciezkej drodze jak kazda z nas, Bedzie dobrze mysl prosze dobrze o zonie Facundo:))

    w4sq3e3kcmsv45kr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2016, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sisi wrote:
    Udaje się, była jedna dziewczyna tutaj na forum która miała podane dwie bardzo słabe blastocysty i urodziła trojaczki :D
    AHa sisi no ale to blastki ....mozliwe jednak a to czemu lekarz w klinice mowil ze niemozliwe chyba mial na mysli tylko mnie ....
    Ale I tak skakam w myslach z radosci
    Evcik ja o ciazy ogolnie nie mowilam nikomu az do 3 msca ,myslalam ze niedoniose ,mialam rozne mysli i chcialam poczekac az najgorsze niby minie choc sadze ze cala ciaza to ruzyko I trzeba uwazac....
    Na Facebook u nas nikt niewie o ciazy az do tej pory Ale znam mam znajome co pierwszy scanner 12 tyg I fotka ze scanu na fb ;),my zaczelismy sie chwalic msc temu przyjaciolom
    Jesli chodzi o tvf niewiele osob moje naj przyjsciolka i siostry ze str meza nikt nie chcial wiec nie mowilismy o ivf tylko miedzy nami rozmawialismy choc on wiedzial ze moje siostry i przyjsciolki wiedza
    A ja mam inne pytanie czy wy pracujecue?? Bo ja tak Ale moja rizpacz to ta ze Po 12 mscach trza wracac do pracy Po maternity I co dalej inaczej zwolnia a ja mam dobra prace nie chcialabym szukac nowej za kilka lat
    Wiem ze to nie teraz wam w mysli ale zastanawialyscue sie nad tym ?? Ja tez do mlodych nie naleze 35+bo mlodzi to wiem mysla a I tak cos znajde potem.....

  • betka Autorytet
    Postów: 270 144

    Wysłany: 15 listopada 2016, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi przegon te czarne mysli, po dlugich staraniach ciezko uwierzyc ze w koncu ta ciaza jest i ze bedzie dobrze, ale trzeba myslec pozytwnie,nie mamy innego wyjscia:)

    sisi lubi tę wiadomość

    gannhqvkbqom0flu.png

    16.12.2016 Serduszko bije :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2016, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi Ty skarbie przestan tak myslec jestes JuZ mama musimy myslec pozytywnie!!!mi lekarz mowil Po transferze powidzenia Ale widzialam cos nie tak w tych jego oczach a jak zadzwonilam ze jestem test pozytywnie to nurse dwa razy sie zapytala
    Siostry gderaly ze 1ivf niby sie nie udaje Ale zycza jak naj i wiecie o ktorej zrobilam 1test o 4:40 rano 9dpt trzechdniowych do rana Z mezem nie spalismy;)))

    sisi lubi tę wiadomość

  • Ewa1984 Autorytet
    Postów: 337 226

    Wysłany: 16 listopada 2016, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    Witam się z Wami jako, że wraz z partnerem idziemy w czwartek do naszej GP żeby nas skierowała do kliniki IVF. U nas okazało się że mamy problem ze słabym nasieniem (niska morfologia 2% i słaba ruchliwosc 22%). Jeśli o mnie chodzi to wszystkie badania mam Ok.
    Prawdopodobnie będziemy musieli płacić sami za leczenie, bo mój partner ma już dziecko.
    Jest może ktoś z Cambridge albo okolic?

    Wiecie może jak tu w UK postępują w przypadku słabych wynikow nasienia? Zajmują się leczeniem czy od razu z grubej rury walą i sugerują in vitro, ewentualnie inseminacje?

    Gratuluję tym z pozytywnymi testami i trzymam kciuki za te dziewczyny które są w trakcie procedury IVF :)

    c55frjjgkyizwxfz.png
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 16 listopada 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lidwinka1 wrote:
    Sisi Ty skarbie przestan tak myslec jestes JuZ mama musimy myslec pozytywnie!!!mi lekarz mowil Po transferze powidzenia Ale widzialam cos nie tak w tych jego oczach a jak zadzwonilam ze jestem test pozytywnie to nurse dwa razy sie zapytala
    Siostry gderaly ze 1ivf niby sie nie udaje Ale zycza jak naj i wiecie o ktorej zrobilam 1test o 4:40 rano 9dpt trzechdniowych do rana Z mezem nie spalismy;)))
    Hej, właśnie nagorsze jest to, że wszyscy gadają, że pierwsze żadko kiedy się udaje i robi sieczke w głowie ;) Ale póki co jesteśmy przykładem, że jednak się udaje. Następna będzie Betka :)
    Niezapominajka jak tam po zastrzyku, jakieś skutki uboczne?
    Lilah Ty jakoś na dniach zaczynasz, prawda?
    CarPer, Stiffi zanim się obejrzycie, a zaczniecie. Niezapominajka też myślała, że jest daleko w polu i zacznie dopiero po świętach, a już jest po pierwszym zastrzyku :)

    Ewa witaj :) Nie wiem jak to jest ze słabym nasieniem bo u nas problem to endometrioza. Ale jeśli powiecie, że staracie się ponad dwa lata to nie powinni robić problemów. Mogą was jeszcze wysłać na dodatkowe badania. Dużo zależy na jakiego lekarza traficie. Trzymam kciuki. Poza tym to forum przynosi szczęście :)

    Lilah lubi tę wiadomość

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi ja jeszcze tydzien i zaczynam...

    Witaj Ewa,

    U nas byly slabe wyniki nasienia, kazali brac witaminy (pierwsze lepsze z boots np mialy byc), ale ja poczytalam o tym sporo i wybralismy z mezem cos poleconego przez innych. W miedzyczasie ja czekalam na badanie droznosci.
    Leczyc raczej nie chcieli. Stwierdzili ze jest kiepsko i nadaje sie na ivf.
    Powodzenia na wizycie!

‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ