X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną IVF czy dalsze starania maja sens?
Odpowiedz

IVF czy dalsze starania maja sens?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Truskaweczka116 Koleżanka
    Postów: 53 19

    Wysłany: 25 marca 2021, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się zastanawiam, też mam ponad 40 miałam prawidłowe AMH powyżej jeden, w innych jednostkach to powyżej 8, teraz spadło ale nadal nie jest tragiczne. Ale u mnie jest problem ze stymulacją, jajniki reagują bardzo nierówno, nie można uzyskać dojrzałych komórek z obu, tak że dużego wyboru nie ma. Poza tym zachodze w ciążę ale biochemiczne a ostatni przypadek ciąża o nieznanej lokalizacji kosztował mnie półroku choroby. Zastanawiam się czy nie lepiej komórkę dawcy, bo te starania to chyba pieniądze wyrzucone w błoto. Co lepsze lekarze mi tego jeszcze nie proponują, tylko ja dopytuje o ile większe szanse.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ