Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🎄🎄IVF GRUDZIEŃ❄️🎁
Odpowiedz

🎄🎄IVF GRUDZIEŃ❄️🎁

Oceń ten wątek:
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1566 3323

    Wysłany: 3 grudnia 2025, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Locus wrote:
    Dostałam migreny ze stresu i czekania. Leżę w łóżku i odświeżam ALAB. W końcu coś mnie tknęło i zeszłam do auta w piżamie po kartkę z kodem bo a nóż może tak będą szybciej wyniki. Na pdf jest napisane, że były wydane o 15:02 😭😵‍💫

    Beta 464 (wzrost 180%)
    E2 202
    Próg 13,4

    🤞🤞🤞🌈🌈🌈
    Kibicujemy wszystkie tutaj za szczęśliwym zakończeniem tej historii! Dawaj znać kiedy wizyta, czy powtarzasz jeszcze betę 🤩

    Rozemocjonowana, domi_, Locus lubią tę wiadomość

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • Butterfly_84 Ekspertka
    Postów: 243 258

    Wysłany: 3 grudnia 2025, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    📅 poproszę o wpisanie do kalendarza 13.12 I monitoring


    II procedura dzisiaj wystartowała dostałam:
    Estrofem od dzisiaj, od wtorek recovell 72, menopur 600
    Zobaczymy co wyjdzie z tego recovell, Pani doktor obstawia "mniej komórek ale lepsze jakościowo" zobaczymy, trzymam kciuki
    Patrząc na terminy to rokuje na świąteczny transfer jeśli będzie jakakolwiek blastka tym razem

    Yahu, Kat84, merci, Dewelka, Adirella lubią tę wiadomość

    👩🏻‍❤️‍👨🏼 '84 & '84
    👧 2015 & 2021,
    😭6 x💔 8-13 tydzień
    __________


    08.2025 👧🏻 AMH - 2,75ng/ml, FSH - 6,61 IU/l, LH - 4,41 IU/l, Prolaktyna - 648,9 mU/l (norma 127-637), TSH - 2,26, D3 - 35
    09.2025 👦🏻 Morfologia 6%, MSOME I 0%, II 14%, III 31%, IV 55%


    I procedura ❌
    Gonal F, Menopur, Otrivelle
    01.11.2025 12🥚, 8 MII, 5 💉, 0 wszystkie padły po trzecim dniu 😓

    II piCSI 🙏
    Estrofem, Recovell, Menopur, Otrivelle
    22.12.2025 11🥚,8MII, 8 💉, ❄️4AB, ❄️4AB, ❄️3AB, ❄️3BB, ❄️3BB,

    22.01.2026 transfer ❄️4AB 9dpt 15,18 11dpt 7,55 ❌

    02.2026 nieprawidłowa biocenoza
    03.2026 Histeroskopia, wycięcie polipa, NK i CD138 ok
    05.2026 nieudane podejście do transferu ❌
    19.06.2026 transfer ❄️4AB
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1682 2414

    Wysłany: 4 grudnia 2025, 04:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🎄❄️ 4 Grudzień ❄️🎄

    515e1762ae045.pnghttps://zapodaj.net/plik-wOFdNjea8i

    💎Cytat na dziś:

    „Zwolnij. Twoje serce też potrzebuje oddechu.”

    💎 Ciąża na przestrzeni wieków – fakty, mity,zabobony:

    XVIII wiek – “kobieta nie powinna podnosić rąk do góry” (MIT)

    Miało to rzekomo grozić zaplątaniem się pępowiny.

    🎄❄️Dziś trzymamy kciuki za: ❄️🎄

    ❄️ merci - pierwsza beta 🩸
    ❄️ AgnieszkaLS - pierwsza beta 🩸
    ❄️ Kakali12 - wizyta lekarska przed transferem 🩺
    ❄️ LoliM - wizyta lekarska podgląd endometrium 🩺👀

    Powodzenia ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2025, 04:50

    Monixma, Yahu, White1, aszin, Claudii, Kat84, sylstaa, Fler, Adirella, Rozemocjonowana, jabk0va, krakowiankq, LoliM lubią tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Locus Autorytet
    Postów: 780 1103

    Wysłany: 4 grudnia 2025, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny ♥️

    Zbiorowo odpowiem, że nie będę już chodzić na betę, bo w żaden sposób mnie to nie uspokoi.
    Muszę odwołać moją poniedziałkową wizytę w Angeliusie. Jestem umówiona do ginekologa prowadzącego moją pierwszą ciążę na 12.12 będę wtedy 6+1. Z moim synem nie miałam szansy na wizytę serduszkową, bo 5+6 byłam przyjęta na kilka tygodni na patologię ciąży z powodu zbyt mocnych wymiotów. Mamy z moim lekarzem opracowany plan. Dał mi do domu opakowanie leków przeciwwymiotnych. Zobaczymy czy dotrwam. Czekam jak na bombie albo na stratę albo na wymioty 😮‍💨

    MoniaB lubi tę wiadomość

    👫🏻 93&94 👩‍❤️‍💋‍👨 2013
    🐈‍⬛🐈‍⬛🐈‍⬛🦮

    🧒🏼 L. 05.2020 AuADHD 🤰
    💔💔💔💔01, 02, 07, 09.2025 biochem

    Niedomoga lut (8dpo prog 11, E2 67); DHEAS ⬇️; nasienie ✅, AMH 3,91 ✅, trombofilia ✅, homocysteina ✅
    10.2025 badania immunologiczne, NK 14,5% ⬆️,Th ⬇️, białko S ⬆️, cross match 62%‼️⚠️

    07.11.2025 dr Jarosz ➡️ KIR, HLA-C, biopsja endometrium ⌛️
    18.11.2025 kwalifikacja invitro
    12.2025 wizyta 9-12dc ocena endometrium - odwołana ✋
    30.11 ⏸️
    01.12 beta 169 E2 169 prog 15,3
    03.12 beta 464 E2 202 prog 13,4
    12.12 USG ginekolog ♥️ CRL 2,5mm 5+5
    07.01 🩸NIPT + 🩸PAPPA niskie ryzyka 🩵
    12.01 CRL 3,80 cm 10+4 ♥️
    19.01. prenatalne
    13.02 9,86cm /13.03 284g/10.04 562g

    preg.png
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1402 1991

    Wysłany: 4 grudnia 2025, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Locus wrote:
    Dostałam migreny ze stresu i czekania. Leżę w łóżku i odświeżam ALAB. W końcu coś mnie tknęło i zeszłam do auta w piżamie po kartkę z kodem bo a nóż może tak będą szybciej wyniki. Na pdf jest napisane, że były wydane o 15:02 😭😵‍💫

    Beta 464 (wzrost 180%)
    E2 202
    Próg 13,4
    Beta super :) gratuluję takiej niespodzianki
    Co do proga, masz coś w domu żeby sobie dorzucić? Jest >10 to i tak dobrze, ale fajnie jakby był ciut wyżej.

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Rosołek123 Autorytet
    Postów: 549 1097

    Wysłany: 4 grudnia 2025, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Locus, gratulacje ! ☺️☺️

    Dziewczyny, ile czasu przed transferem bierzecie nospe?🙂

    Locus lubi tę wiadomość

    2025 styczeń- wizyta kwalifikacyjna do invitro
    07.2025 - stymulacja (gonal f, menopur, orgalutran)
    31.07.2025 - punkcja: 8❄️
    05.08 transfer❄️4aa
    8 dpt beta 29.8, 13-57.4, prog. 12,905 ng/ml,14 dpt-72.5, 17-216, prog 22.5,21-884,24 dpt- 2153,prog 32.34,28 dpt beta 4460 ciąża zatrzymana❌️
    3.11.2025 transfer ❄️4aa
    7dpt - 12,9. 9 dpt-11,3 prog 87 nmol/l ❌️
    05.12 transfer❄️ 4ab prog. 24,68 ng, 6dpt beta 38,4, 7 dpt godz. 17 beta 98,2. Tsh 1,63, 10 dpt Hcg 323,6. Prog 32,78, 12 dpt hcg 668, prog 21,7, 14 dpt hcg 1338
    17 dpt hcg 4085, 24 dpt beta 24 024, prog 21,95. 0,25 mm ❤️,34 dpt beta 82 919, 36 dpt beta 83 290.
    8+1 CRL 2,01 cm.❤️,10+1 CRL 3,8 cm. 164 ❤️, 10+2 SANCO zdrowy chłopak 🩵, 12+3 prenatalne 6,4 cm, 163 ❤️, 20+2 410gram szczęścia 😍, 29+2 1518 g 🩵
    preg.png
  • Kakali12 Autorytet
    Postów: 662 733

    Wysłany: 4 grudnia 2025, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosołek123 wrote:
    Locus, gratulacje ! ☺️☺️

    Dziewczyny, ile czasu przed transferem bierzecie nospe?🙂
    Ja biorę od niedzieli nospe i buscopan. Dziś mam wizyte,, i jestem ciekawa co sie okaże.

    02.2011- Angelius, PJ
    01.2012- zdrowy syn-2980g👶
    07.2017- cn. 7tc💔
    10.2023- powrót Angelius
    01.2024- laparohistereskopia
    03.2024- IUI❌️
    06.2024-Start IVF, Stymulacja
    27.06- punkcja, pobrano 7 🥚, 5 doba, ❄️❄️❄️ 3AA, 3BB,2AB
    24.08- Transfer 3AA
    9dpt - 208, 12dpt-718 19 dpt-8350
    30 dpt- jest ❤️
    04.11- I prenat, 12t+5d, 😭😭😭, uogólniony obrzęk
    05.11- amniopunkcji,
    08.11- Dziewczynka, Zespół Edwardsa, 😓💔
    14.11 - 14t+3d- brak serduszka 💔👼
    15.11- poronienie chybione, Zuzia
    02.2025- ponowne starania
    03.05. 2025- transfer, beta 0 ❌️
    05.2025 Histeroskopia OK
    24.07 transfer , cb😥
    06.09 -II PROCEDURA 2dc
    20.09 Punkcja 🥚🥚, mamy 5❄️
    25 09. Transfer 4AA 😪
    5 .12 transfer
    15.12 - 10dpt beta 243, 12dpt 741 17dpt -krwawienie ze skrzepami- beta 5521😔 22dpt- już po wszystkim😢
    16.02- transfer, ❌️
    Teraz czas dla siebie, koniec przygody i marzeń, życie toczy się dalej ❤️
  • Pozytywna_ Ekspertka
    Postów: 131 166

    Wysłany: 4 grudnia 2025, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosołek123 wrote:
    Locus, gratulacje ! ☺️☺️

    Dziewczyny, ile czasu przed transferem bierzecie nospe?🙂
    Mnie kazano włączyć 2 dni przed i brać do 3 dni po 😊

    Ona 90 & On 88
    AMH= 1,3
    Endometrioza III st

    27.10 start Gonapeptyl
    7.11 Gonapeptyl + rekovelle + Mensinorm
    19.11 koniec stymulacji - 3-4 pęcherzyki
    21.11 punkcja -> 🥚🥚

    26.11 transfer🤞 -> 4AA✅️ 4AB❄️
    6.12 🎅 beta ujemna ❌️

    31.01 transfer nr 2 ❄️ 4AB 🤞
    09.02 beta dla kliniki 🤞🩸💉 -> ujemna ❌️
  • Pozytywna_ Ekspertka
    Postów: 131 166

    Wysłany: 4 grudnia 2025, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Locus wrote:
    Dzięki dziewczyny ♥️

    Zbiorowo odpowiem, że nie będę już chodzić na betę, bo w żaden sposób mnie to nie uspokoi.
    Muszę odwołać moją poniedziałkową wizytę w Angeliusie. Jestem umówiona do ginekologa prowadzącego moją pierwszą ciążę na 12.12 będę wtedy 6+1. Z moim synem nie miałam szansy na wizytę serduszkową, bo 5+6 byłam przyjęta na kilka tygodni na patologię ciąży z powodu zbyt mocnych wymiotów. Mamy z moim lekarzem opracowany plan. Dał mi do domu opakowanie leków przeciwwymiotnych. Zobaczymy czy dotrwam. Czekam jak na bombie albo na stratę albo na wymioty 😮‍💨
    Hej, ale nie ma się co nastawiać, bo każda ciąża może byc inna 😊 może tutaj nie będziesz wymiotować, albo nie az tak❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2025, 08:34

    Ona 90 & On 88
    AMH= 1,3
    Endometrioza III st

    27.10 start Gonapeptyl
    7.11 Gonapeptyl + rekovelle + Mensinorm
    19.11 koniec stymulacji - 3-4 pęcherzyki
    21.11 punkcja -> 🥚🥚

    26.11 transfer🤞 -> 4AA✅️ 4AB❄️
    6.12 🎅 beta ujemna ❌️

    31.01 transfer nr 2 ❄️ 4AB 🤞
    09.02 beta dla kliniki 🤞🩸💉 -> ujemna ❌️
  • Dewelka Koleżanka
    Postów: 46 265

    Wysłany: 4 grudnia 2025, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Kochana, jesteś u nas zawsze mile widziana.
    W pełni rozumiemy Twoje obawy związane z pierwszym trymestrem — to czas pełen emocji, nadziei i niepewności.
    Nie musisz się żegnać , przeprowadzać ani znikać, jeśli tego nie czujesz. Bądź z nami tak, jak Ci wygodnie. Jesteśmy tu, żeby wspierać.

    Oj tak, z tymi emocjami to głównie ta niepewność rządzi. Staram się o tym nie myśleć, choć powoli odliczam do końca roku, do końca pierwszego trymestru 😉 Bo przecież co ma być to będzie, a póki jest dobrze to trzeba się z tego cieszyć ❤️ Dzięki za słowa wsparcia! ☺️

    merci, Malutka_111 lubią tę wiadomość

    ♀️'89
    AMH: 2,58
    TSH: 1,58
    HSG: OK
    IO: opanowana Glucophage XR i dietą
    Podejrzenie endometriozy przez wykryte zrosty między jajnikami, macicą i pęcherzem
    ♂️'89
    Słaba morfologia, astenospermia
    Niedoczynność tarczycy

    Kariotypy: OK
    8 lat bezskutecznych starań

    Kwalifikacja in vitro: 21.08.2025
    🔸Start pierwszej procedury: 29.08.2025 - Menopur 75, Bemfola 225, Ganirelix
    🔸Punkcja: 12.09.2025 - 20 komórek ✨ 12 zarodków do 3 doby > 4 zamrożone ❄️ 4.1.1, ❄️3.1.2, ❄️3.2.2, ❄️2.2.2.

    1 FET
    🔸18.10.2025 - transfer 4.1.1
    🔸7dpt ⏸️
    🔸28.10.2025 - 10dpt: beta 308,18 / prog 29,180
    🔸30.10.2025 - 12dpt: beta 614,52 / prog 24,140
    🔸04.11.2025 - 17dpt: beta 4663,63 / prog 23,260
    🔸14.11.2025 - pierwsze USG - mamy ❤️ i CRL 0,69cm
    🔸01.12.2025 - drugie USG 9+0 - CRL 2,37cm, ❤️ 174bpm

    preg.png
  • Dewelka Koleżanka
    Postów: 46 265

    Wysłany: 4 grudnia 2025, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pat93 wrote:
    O kurde super gratuluję :) dobrze że jest tu osóbka która też jak ja jest po pierwszym transferze tylko Ty już trochę dłużej :) ładnie wszystko rośnie widzę :)
    Dziękuję! ❤️ I cieszę się, że Tobie również spełnia się marzenie ✨ Nie ukrywam, że z mężem byliśmy w niemałym szoku, jak zobaczyliśmy dwie kreski po 7 dniach od pierwszego transferu 🥹 Potem pozytywne bety, dwa USG i mamy już 10 tydzień! Ogólnie traktowaliśmy ten pierwszy raz jako taki testowy, nie nastawialiśmy się na nic, bo i tak statystycznie były małe szanse na powodzenie 🤭 Dalej jest obawa, że coś może pójść nie tak, dziwne uczucie, że tak "łatwo" poszło. Śmiejemy się z mężem, że u nas chyba był tylko potrzebny ten "magic touch" 😅😁

    Pat93, MoniaB lubią tę wiadomość

    ♀️'89
    AMH: 2,58
    TSH: 1,58
    HSG: OK
    IO: opanowana Glucophage XR i dietą
    Podejrzenie endometriozy przez wykryte zrosty między jajnikami, macicą i pęcherzem
    ♂️'89
    Słaba morfologia, astenospermia
    Niedoczynność tarczycy

    Kariotypy: OK
    8 lat bezskutecznych starań

    Kwalifikacja in vitro: 21.08.2025
    🔸Start pierwszej procedury: 29.08.2025 - Menopur 75, Bemfola 225, Ganirelix
    🔸Punkcja: 12.09.2025 - 20 komórek ✨ 12 zarodków do 3 doby > 4 zamrożone ❄️ 4.1.1, ❄️3.1.2, ❄️3.2.2, ❄️2.2.2.

    1 FET
    🔸18.10.2025 - transfer 4.1.1
    🔸7dpt ⏸️
    🔸28.10.2025 - 10dpt: beta 308,18 / prog 29,180
    🔸30.10.2025 - 12dpt: beta 614,52 / prog 24,140
    🔸04.11.2025 - 17dpt: beta 4663,63 / prog 23,260
    🔸14.11.2025 - pierwsze USG - mamy ❤️ i CRL 0,69cm
    🔸01.12.2025 - drugie USG 9+0 - CRL 2,37cm, ❤️ 174bpm

    preg.png
  • Pat93 Przyjaciółka
    Postów: 110 165

    Wysłany: 4 grudnia 2025, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokładnie jest to aż nie do uwierzenia. Ale tutaj padły niedawno ładne słowa że co ma być to będzie i cieszmy się z tego co jest :) ja jeszcze cały czas z dystansem podchodzę do wszystkiego.

    Dewelka lubi tę wiadomość

    4.11.2025 kriotransfer
    8dpt Beta 165
    10dpt Beta 431 prog 10.63
    27dpt ♥️ CRL 7,7 mm
    15.12.2025 CRL 2,2cm

    preg.png
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7041 5839

    Wysłany: 4 grudnia 2025, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj poszłam na betę. Immuno zaleciła mi za tydzień, wytrzymałam 5 dni, więc i tak uważam to za sukces 😂😂

    Pozytywna_, Locus, LoliM lubią tę wiadomość

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7 🤞

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2564 2115

    Wysłany: 4 grudnia 2025, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilianna001 wrote:
    Dziewczyny, potrzebuję Waszej pomocy
    Wygląda na to, że mam ciążę biochemiczną. Moje wyniki bety zaczęły spadać – 11 dpt miałam 26,9, a 13 dpt już 22,2. Napisałam do swojej doktor, ale niestety nie dostałam odpowiedzi jeszcze... i kompletnie nie wiem, co robić dalej.
    Czy w takiej sytuacji powinno się nadal brać leki (progesteron itd.), czy raczej już dziś odstawić? I czy badać betę co 2 dni aż do całkowitego spadku, czy robić to rzadziej?
    To dla mnie nowa, trudna sytuacja… Nigdy wcześniej nie miałam dodatniej bety, więc cieszę się, że coś drgnęło, ale niestety wygląda na to, że tym razem się nie udało.
    Będę wdzięczna za odpowiedź ❤️


    🫂🫂🫂🫂🫂Współczuję. 😞

    Czasami lekarze zalecają jeszcze jedna weryfikację bety. Mi gdy beta zaczęła spadać, a była trochę większa niż zwykle to powtórzyłam badanie na drugi dzień. Gdy miałam pewność, że nie jest to błąd labo, to odstawiłam leki, bo szkoda mi było się nimi faszerować.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2025, 09:08

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Pozytywna_ Ekspertka
    Postów: 131 166

    Wysłany: 4 grudnia 2025, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    Ja dzisiaj poszłam na betę. Immuno zaleciła mi za tydzień, wytrzymałam 5 dni, więc i tak uważam to za sukces 😂😂
    Czekamy 🤞🤞❤️

    Clausix lubi tę wiadomość

    Ona 90 & On 88
    AMH= 1,3
    Endometrioza III st

    27.10 start Gonapeptyl
    7.11 Gonapeptyl + rekovelle + Mensinorm
    19.11 koniec stymulacji - 3-4 pęcherzyki
    21.11 punkcja -> 🥚🥚

    26.11 transfer🤞 -> 4AA✅️ 4AB❄️
    6.12 🎅 beta ujemna ❌️

    31.01 transfer nr 2 ❄️ 4AB 🤞
    09.02 beta dla kliniki 🤞🩸💉 -> ujemna ❌️
  • Locus Autorytet
    Postów: 780 1103

    Wysłany: 4 grudnia 2025, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Beta super :) gratuluję takiej niespodzianki
    Co do proga, masz coś w domu żeby sobie dorzucić? Jest >10 to i tak dobrze, ale fajnie jakby był ciut wyżej.
    Mam, ale raczej nie będę nic sama kombinować. Poczekam na wizytę u lekarza.

    merci, Milagro ❤️‍🩹, Pozytywna_, Frotka lubią tę wiadomość

    👫🏻 93&94 👩‍❤️‍💋‍👨 2013
    🐈‍⬛🐈‍⬛🐈‍⬛🦮

    🧒🏼 L. 05.2020 AuADHD 🤰
    💔💔💔💔01, 02, 07, 09.2025 biochem

    Niedomoga lut (8dpo prog 11, E2 67); DHEAS ⬇️; nasienie ✅, AMH 3,91 ✅, trombofilia ✅, homocysteina ✅
    10.2025 badania immunologiczne, NK 14,5% ⬆️,Th ⬇️, białko S ⬆️, cross match 62%‼️⚠️

    07.11.2025 dr Jarosz ➡️ KIR, HLA-C, biopsja endometrium ⌛️
    18.11.2025 kwalifikacja invitro
    12.2025 wizyta 9-12dc ocena endometrium - odwołana ✋
    30.11 ⏸️
    01.12 beta 169 E2 169 prog 15,3
    03.12 beta 464 E2 202 prog 13,4
    12.12 USG ginekolog ♥️ CRL 2,5mm 5+5
    07.01 🩸NIPT + 🩸PAPPA niskie ryzyka 🩵
    12.01 CRL 3,80 cm 10+4 ♥️
    19.01. prenatalne
    13.02 9,86cm /13.03 284g/10.04 562g

    preg.png
  • Locus Autorytet
    Postów: 780 1103

    Wysłany: 4 grudnia 2025, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozytywna_ wrote:
    Hej, ale nie ma się co nastawiać, bo każda ciąża może byc inna 😊 może tutaj nie będziesz wymiotować, albo nie az tak❤️
    Niepowściągliwe wymioty ciężarnych to choroba genetyczna więc mam 80-90% szans na nawrót. Dlatego trzeba działać od dodatniego testu, a nie czekać aż się zacznie. Na szczęście mój lekarz prowadzący jest na bieżąco z wiedzą i ma gotowy plan działania, aż do najcięższych leków.

    👫🏻 93&94 👩‍❤️‍💋‍👨 2013
    🐈‍⬛🐈‍⬛🐈‍⬛🦮

    🧒🏼 L. 05.2020 AuADHD 🤰
    💔💔💔💔01, 02, 07, 09.2025 biochem

    Niedomoga lut (8dpo prog 11, E2 67); DHEAS ⬇️; nasienie ✅, AMH 3,91 ✅, trombofilia ✅, homocysteina ✅
    10.2025 badania immunologiczne, NK 14,5% ⬆️,Th ⬇️, białko S ⬆️, cross match 62%‼️⚠️

    07.11.2025 dr Jarosz ➡️ KIR, HLA-C, biopsja endometrium ⌛️
    18.11.2025 kwalifikacja invitro
    12.2025 wizyta 9-12dc ocena endometrium - odwołana ✋
    30.11 ⏸️
    01.12 beta 169 E2 169 prog 15,3
    03.12 beta 464 E2 202 prog 13,4
    12.12 USG ginekolog ♥️ CRL 2,5mm 5+5
    07.01 🩸NIPT + 🩸PAPPA niskie ryzyka 🩵
    12.01 CRL 3,80 cm 10+4 ♥️
    19.01. prenatalne
    13.02 9,86cm /13.03 284g/10.04 562g

    preg.png
  • Locus Autorytet
    Postów: 780 1103

    Wysłany: 4 grudnia 2025, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dewelka wrote:
    Oj tak, z tymi emocjami to głównie ta niepewność rządzi. Staram się o tym nie myśleć, choć powoli odliczam do końca roku, do końca pierwszego trymestru 😉 Bo przecież co ma być to będzie, a póki jest dobrze to trzeba się z tego cieszyć ❤️ Dzięki za słowa wsparcia! ☺️
    Czuję się identycznie jak Ty! ♥️😵‍💫

    Dewelka lubi tę wiadomość

    👫🏻 93&94 👩‍❤️‍💋‍👨 2013
    🐈‍⬛🐈‍⬛🐈‍⬛🦮

    🧒🏼 L. 05.2020 AuADHD 🤰
    💔💔💔💔01, 02, 07, 09.2025 biochem

    Niedomoga lut (8dpo prog 11, E2 67); DHEAS ⬇️; nasienie ✅, AMH 3,91 ✅, trombofilia ✅, homocysteina ✅
    10.2025 badania immunologiczne, NK 14,5% ⬆️,Th ⬇️, białko S ⬆️, cross match 62%‼️⚠️

    07.11.2025 dr Jarosz ➡️ KIR, HLA-C, biopsja endometrium ⌛️
    18.11.2025 kwalifikacja invitro
    12.2025 wizyta 9-12dc ocena endometrium - odwołana ✋
    30.11 ⏸️
    01.12 beta 169 E2 169 prog 15,3
    03.12 beta 464 E2 202 prog 13,4
    12.12 USG ginekolog ♥️ CRL 2,5mm 5+5
    07.01 🩸NIPT + 🩸PAPPA niskie ryzyka 🩵
    12.01 CRL 3,80 cm 10+4 ♥️
    19.01. prenatalne
    13.02 9,86cm /13.03 284g/10.04 562g

    preg.png
  • merci Autorytet
    Postów: 1276 2271

    Wysłany: 4 grudnia 2025, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ❄️ AgnieszkaLS - pierwsza beta 🩸
    ❄️ Kakali12 - wizyta lekarska przed transferem 🩺
    ❄️ LoliM - wizyta lekarska podgląd endometrium
    Powodzenia dzisiaj dziewczyny 🤞🏻

    Ja już krew pobrałam na betę i czekam teraz jak na skazanie, żeby potwierdzić to co już czuję, czyli że się nie udało
    Wiem, że nie ma co się nastawiać przed wynikiem ale na pewno miałyście też takie przeczucia 🥲

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • merci Autorytet
    Postów: 1276 2271

    Wysłany: 4 grudnia 2025, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Locus wrote:
    Niepowściągliwe wymioty ciężarnych to choroba genetyczna więc mam 80-90% szans na nawrót. Dlatego trzeba działać od dodatniego testu, a nie czekać aż się zacznie. Na szczęście mój lekarz prowadzący jest na bieżąco z wiedzą i ma gotowy plan działania, aż do najcięższych leków.

    To dobrze, że masz ogarniętego lekarza, który nie bagatelizuje problemów i działa proaktywnie

    Locus lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ