Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🎄🎄IVF GRUDZIEŃ❄️🎁
Odpowiedz

🎄🎄IVF GRUDZIEŃ❄️🎁

Oceń ten wątek:
  • merci Autorytet
    Postów: 1277 2271

    Wysłany: 4 grudnia 2025, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozytywna_ wrote:
    O nie!!! 😟😭 strasznie mi przykro 🫂 tule Cie z całego serduszka.

    Dziękuję ❤️ niech twój prezent na Mikołajki będzie taki jak trzeba 🤞🏻🎁
    Bo ja swój wcześniej otworzyłam a zwrotów nie ma 🙃🥲

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Kakali12 Autorytet
    Postów: 662 733

    Wysłany: 4 grudnia 2025, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    Szybko poszło
    8dpt beta <0,1
    Byłam od razu na miejscu to do kliniki zaszłam leki już odstawiamy i nie powtarzam w 10 dniu
    Proszę o wykreślenie z kalendarza 📆 06.12
    Przytulam mocno wiem co czujesz, dobrze że będziesz działać dalej.

    merci lubi tę wiadomość

    02.2011- Angelius, PJ
    01.2012- zdrowy syn-2980g👶
    07.2017- cn. 7tc💔
    10.2023- powrót Angelius
    01.2024- laparohistereskopia
    03.2024- IUI❌️
    06.2024-Start IVF, Stymulacja
    27.06- punkcja, pobrano 7 🥚, 5 doba, ❄️❄️❄️ 3AA, 3BB,2AB
    24.08- Transfer 3AA
    9dpt - 208, 12dpt-718 19 dpt-8350
    30 dpt- jest ❤️
    04.11- I prenat, 12t+5d, 😭😭😭, uogólniony obrzęk
    05.11- amniopunkcji,
    08.11- Dziewczynka, Zespół Edwardsa, 😓💔
    14.11 - 14t+3d- brak serduszka 💔👼
    15.11- poronienie chybione, Zuzia
    02.2025- ponowne starania
    03.05. 2025- transfer, beta 0 ❌️
    05.2025 Histeroskopia OK
    24.07 transfer , cb😥
    06.09 -II PROCEDURA 2dc
    20.09 Punkcja 🥚🥚, mamy 5❄️
    25 09. Transfer 4AA 😪
    5 .12 transfer
    15.12 - 10dpt beta 243, 12dpt 741 17dpt -krwawienie ze skrzepami- beta 5521😔 22dpt- już po wszystkim😢
    16.02- transfer, ❌️
    Teraz czas dla siebie, koniec przygody i marzeń, życie toczy się dalej ❤️
  • Kakali12 Autorytet
    Postów: 662 733

    Wysłany: 4 grudnia 2025, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam w klinice na wizyte, krew oddana. Nawet pan dzwoniła z godzina transferu , a ty dopiero na wizycie okaże sie czy bedzie. Ale moje przeczucie mówi mi ze on jutro sie nie odbędzie.😔

    02.2011- Angelius, PJ
    01.2012- zdrowy syn-2980g👶
    07.2017- cn. 7tc💔
    10.2023- powrót Angelius
    01.2024- laparohistereskopia
    03.2024- IUI❌️
    06.2024-Start IVF, Stymulacja
    27.06- punkcja, pobrano 7 🥚, 5 doba, ❄️❄️❄️ 3AA, 3BB,2AB
    24.08- Transfer 3AA
    9dpt - 208, 12dpt-718 19 dpt-8350
    30 dpt- jest ❤️
    04.11- I prenat, 12t+5d, 😭😭😭, uogólniony obrzęk
    05.11- amniopunkcji,
    08.11- Dziewczynka, Zespół Edwardsa, 😓💔
    14.11 - 14t+3d- brak serduszka 💔👼
    15.11- poronienie chybione, Zuzia
    02.2025- ponowne starania
    03.05. 2025- transfer, beta 0 ❌️
    05.2025 Histeroskopia OK
    24.07 transfer , cb😥
    06.09 -II PROCEDURA 2dc
    20.09 Punkcja 🥚🥚, mamy 5❄️
    25 09. Transfer 4AA 😪
    5 .12 transfer
    15.12 - 10dpt beta 243, 12dpt 741 17dpt -krwawienie ze skrzepami- beta 5521😔 22dpt- już po wszystkim😢
    16.02- transfer, ❌️
    Teraz czas dla siebie, koniec przygody i marzeń, życie toczy się dalej ❤️
  • merci Autorytet
    Postów: 1277 2271

    Wysłany: 4 grudnia 2025, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakali12 wrote:
    Ja czekam w klinice na wizyte, krew oddana. Nawet pan dzwoniła z godzina transferu , a ty dopiero na wizycie okaże sie czy bedzie. Ale moje przeczucie mówi mi ze on jutro sie nie odbędzie.😔
    Czemu tak myślisz?

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • DarUlka Koleżanka
    Postów: 31 59

    Wysłany: 4 grudnia 2025, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Merci tule mocno 🫂🫂
    Mimo wszystko- Miłego dnia dla was wszystkich 😊

    Nie wytrzymałam i zrobiłam dzisiaj test. Widzę cień cienia.
    Transfer był w poniedziałek więc dziś jest 3dpt ( dobrze liczę?)
    Zamierzam jutro lub w sobotę iść na betę i prog ale od razu zapytam, jak wygląda to w Diagnostyce- czy jeśli pójdę w sobotę to jest szansa na wynik tego dnia czy dopiero w poniedziałek? Mimo wszystko chce iść tak wcześnie ponieważ martwię się o progesteron bo w dniu transferu miałam dosyć niski, jestem na cyklu naturalnym ale było też podane oviterlle i nie wiem czy ten test to jeszcze skrawki leku czy mała iskiereczka nadzieii, że mogło się udać.

    Luźne starania od 2019r.
    👱‍♀️33
    Amh 1,88
    Fsh- w normie
    Obniżony poziom żelaza
    🧔‍♂️35
    10.2023- Morfologia 0,Terazospermia
    Androvit,Profertil (nadal w kuracji)
    10.2024- Morfologia 6
    2.09.2025- klinika bocian,Poznań
    Kwalifikacja do in vitro- najszczęśliwszy dzień od ostatnich 5lat 😂😍
    2.09 Stymulacja menopur+ rekovelle+ ganirelix
    16.09 punkcja 😄
    Pobranych: 14szt 22.09 ❄️❄️ balstocysty 3.1.1. 3.2.1
    10.25--> transfer odroczony
    8.10 kolposkopia, zła cyt. Podejrzenie cin-1
    1.12.25 transfer 3.1.1❌️
    27.01.26 transfer 3.2.1
    1.02- 5dpt 2 kreski
    2.02 6dpt-21.5 prog 19.3
    4.02 8dpt-51.8
    6.02 10dpt - 120 prog 26.1 ( była to beta dla kliniki)
    9.02 13dpt - 167
    10.02 14dpt-190
    12.02 16dpt-288
    16.02 20dpt-848
    9+3 💔 promienie, szpital
    2 punkcja, 12 zapłodnionych , 5 zarodków
    8.06 transfer 4.1.1❌️
    Co dalej? Brak środków w klinice..

    ..."Lepiej spróbować i żałować, niż żałować, że się nie spróbowało"...
  • merci Autorytet
    Postów: 1277 2271

    Wysłany: 4 grudnia 2025, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DarUlka wrote:
    Merci tule mocno 🫂🫂
    Mimo wszystko- Miłego dnia dla was wszystkich 😊

    Nie wytrzymałam i zrobiłam dzisiaj test. Widzę cień cienia.
    Transfer był w poniedziałek więc dziś jest 3dpt ( dobrze liczę?)
    Zamierzam jutro lub w sobotę iść na betę i prog ale od razu zapytam, jak wygląda to w Diagnostyce- czy jeśli pójdę w sobotę to jest szansa na wynik tego dnia czy dopiero w poniedziałek? Mimo wszystko chce iść tak wcześnie ponieważ martwię się o progesteron bo w dniu transferu miałam dosyć niski, jestem na cyklu naturalnym ale było też podane oviterlle i nie wiem czy ten test to jeszcze skrawki leku czy mała iskiereczka nadzieii, że mogło się udać.
    A kiedy było ovi? On do 10 dni daje dodatni test a 3dpt to bardzo wcześnie

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • DarUlka Koleżanka
    Postów: 31 59

    Wysłany: 4 grudnia 2025, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovi dostałam 24.11
    Czytałam trochę i wiem, że on może trochę przekłamywać, dlatego wolę iść na badanie.

    Luźne starania od 2019r.
    👱‍♀️33
    Amh 1,88
    Fsh- w normie
    Obniżony poziom żelaza
    🧔‍♂️35
    10.2023- Morfologia 0,Terazospermia
    Androvit,Profertil (nadal w kuracji)
    10.2024- Morfologia 6
    2.09.2025- klinika bocian,Poznań
    Kwalifikacja do in vitro- najszczęśliwszy dzień od ostatnich 5lat 😂😍
    2.09 Stymulacja menopur+ rekovelle+ ganirelix
    16.09 punkcja 😄
    Pobranych: 14szt 22.09 ❄️❄️ balstocysty 3.1.1. 3.2.1
    10.25--> transfer odroczony
    8.10 kolposkopia, zła cyt. Podejrzenie cin-1
    1.12.25 transfer 3.1.1❌️
    27.01.26 transfer 3.2.1
    1.02- 5dpt 2 kreski
    2.02 6dpt-21.5 prog 19.3
    4.02 8dpt-51.8
    6.02 10dpt - 120 prog 26.1 ( była to beta dla kliniki)
    9.02 13dpt - 167
    10.02 14dpt-190
    12.02 16dpt-288
    16.02 20dpt-848
    9+3 💔 promienie, szpital
    2 punkcja, 12 zapłodnionych , 5 zarodków
    8.06 transfer 4.1.1❌️
    Co dalej? Brak środków w klinice..

    ..."Lepiej spróbować i żałować, niż żałować, że się nie spróbowało"...
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7041 5839

    Wysłany: 4 grudnia 2025, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DarUlka wrote:
    Ovi dostałam 24.11
    Czytałam trochę i wiem, że on może trochę przekłamywać, dlatego wolę iść na badanie.

    Zdecydowanie beta za kilka dni prawdę powie ;) 3dpt to wg mojej wiedzy za szybko na pozytywny test z moczu, a ovi spokojnie może dawać cień nawet 14 dni po podaniu, ale nie takie historie już to forum widziało 😅

    Malutka_111 lubi tę wiadomość

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7 🤞

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Kika949 Przyjaciółka
    Postów: 78 59

    Wysłany: 4 grudnia 2025, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    10 dpt -19,75
    12 dpt - 58
    14 dpt- 221
    16 dpt - 941
    19 dpt - 5314


    Dziś 22 dpt pęcherzyk ciążowy 5,8 mm ale nie ma pęcherzyka żółtkowego . Bardzo się martwię .

    Sisi30 lubi tę wiadomość

  • jabk0va Autorytet
    Postów: 1080 2873

    Wysłany: 4 grudnia 2025, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kika949 wrote:
    10 dpt -19,75
    12 dpt - 58
    14 dpt- 221
    16 dpt - 941
    19 dpt - 5314


    Dziś 22 dpt pęcherzyk ciążowy 5,8 mm ale nie ma pęcherzyka żółtkowego . Bardzo się martwię .

    U mnie żółtkowy 2mm był widoczny dopiero jak pęcherzyk miał 8mm

    Kiedy masz następna wizytę?

    Starania od 11.23❤️

    💃34
    ❌AMH 0,13 😭
    ❌Lewy jajnik niedrożny
    🕺35
    ✅Morfologia
    ✅idealne parametry

    Chapter 1☘️
    🗓️29.04
    💉Menopur
    💉Orgalutran
    🗓️9.05 podgląd - 4🥚
    🗓️14.05 punkcja - 4, przeżyło 0 ❌😭

    Chapter 2☘️
    ⏳28.05
    16.06 💉 GnRH
    30.06 start stym
    💉 Gonal450
    💉 Menopur450
    18,21,23.07 podgląd🥚
    25.07 punkcja
    30.07 jeden zarodek
    4 db💔

    Chapter 3☘️
    1.08 ☘️
    🤞decyzja o AK⏳
    6.08 psycholog 😌

    Naturals😱🤯
    19.10 ⏸️
    20.10 beta 198,60
    22.10 beta 564,50
    24.10 beta 1416,80
    27.10💍☘️
    03.11❤️CRL 0,43 🥰
    18 11❤️CRL 1,94 🥰
    11.12 I p - ryzyka niskie 🥹
    9.02 II p - 364g miłości 💞
    6.03 700g szczęścia 🩵
    24.03 Adaś 1102g 🐻
    16.04 III p -1503g 🥰
    11.05 Misio - 2400g 🙊
    08.06 mamy 3205g 💪
    preg.png
  • Kika949 Przyjaciółka
    Postów: 78 59

    Wysłany: 4 grudnia 2025, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jabk0va wrote:
    U mnie żółtkowy 2mm był widoczny dopiero jak pęcherzyk miał 8mm

    Kiedy masz następna wizytę?

    Dopiero za tydzień

  • Adirella Autorytet
    Postów: 1236 2825

    Wysłany: 4 grudnia 2025, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    Leki już dzisiaj odstawione i dobrze bo to by było okrutne zmuszać się jeszcze przez 2 dni szczególnie do tych globulek.
    Doktor zrobił mi od razu usg, endo ładne, 13mm, mimo leków ten cykl był owulacyjny 🫣 także mimo tego niskiego progesteronu w oznaczeniu wszystko było tak jak trzeba
    Czekamy na miesiączkę, 13dc wizyta i próbujemy na naturalnym 🥲 jeszcze 3 ❄️ czekają

    Przytulam Kochana 🫂🫂 trzymam kciuki za pozostałe ❄️

    merci lubi tę wiadomość

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • paulity Autorytet
    Postów: 1144 772

    Wysłany: 4 grudnia 2025, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny transfer w środę, niech się dzieje cud 🙏✊zapomniałam zapytać czy podajemy embryoglueale nic nie mówił a zawsze miałam podawane

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2025, 14:16

    Anka84, Rozemocjonowana, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Kat84 Ekspertka
    Postów: 217 496

    Wysłany: 4 grudnia 2025, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DarUlka wrote:
    Merci tule mocno 🫂🫂
    Mimo wszystko- Miłego dnia dla was wszystkich 😊

    Nie wytrzymałam i zrobiłam dzisiaj test. Widzę cień cienia.
    Transfer był w poniedziałek więc dziś jest 3dpt ( dobrze liczę?)
    Zamierzam jutro lub w sobotę iść na betę i prog ale od razu zapytam, jak wygląda to w Diagnostyce- czy jeśli pójdę w sobotę to jest szansa na wynik tego dnia czy dopiero w poniedziałek? Mimo wszystko chce iść tak wcześnie ponieważ martwię się o progesteron bo w dniu transferu miałam dosyć niski, jestem na cyklu naturalnym ale było też podane oviterlle i nie wiem czy ten test to jeszcze skrawki leku czy mała iskiereczka nadzieii, że mogło się udać.

    DarUlka ale masz nerwy, żeby badać 3pt! Miałyśmy transfer tego samego dnia i ja myślę dopiero o wtorku, żeby pierwszy test spróbować.
    Beta może być widoczna zarowno po Ovitrelle jak i od samego zarodka, który sobie pływa w macicy i on już wytwarza hormon (nawet jeszcze nie wgryziony).
    Trzymam kciuki, żeby kolejne badania potwierdzały dzisiejszy cień.

    Oglądałam bardzo fajny webinar na YT o transferach i implantacji. “Wszystko co chcecie wiedzieć o implantacji zarodka.”
    Lekarz odpowiada tam na pytania właśnie o betę w konkretnych dniach, co może na nie wpływać. I o przyjmowanie nospy i accordu. Polecam.

    👩 84 r., AMH 2,47 (04.25) ➡️ 3, 24 (08.25), wszystkie badania w normie
    👱🏼‍♂️ 85 r., morfologia 1%, fragmentacja DNA 27%

    ❌ I IVF stymulacja 28.05 (2dc)
    04.06 I monitoring
    09.06 punkcja➡️ 10 🥚=> 8 zapłodnionych => 0 zarodków do transferu (degeneracja 6 dnia) ❌😓
    II IVF (z PGT-A) 10.25
    18.10 start stymulacji: Mensinorm 225 j.
    29.10 punkcja➡️ 14 pobranych ➡️ 8 zapłodnionych ➡️ 2 ❄️❄️ (✅ po PGT-A)
    01.12 transfer FET ❄️4BA ❌🥲
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1682 2414

    Wysłany: 4 grudnia 2025, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulity wrote:
    Dziewczyny transfer w środę, niech się dzieje cud 🙏✊zapomniałam zapytać czy podajemy embryoglueale nic nie mówił a zawsze miałam podawane
    Ciesz żebym Cię dopisała na kalendarz?

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Kakali12 Autorytet
    Postów: 662 733

    Wysłany: 4 grudnia 2025, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakali12 wrote:
    Ja czekam w klinice na wizyte, krew oddana. Nawet pan dzwoniła z godzina transferu , a ty dopiero na wizycie okaże sie czy bedzie. Ale moje przeczucie mówi mi ze on jutro sie nie odbędzie.😔
    Jednak przeczucie mnie myliło, endometrium piękne się wyklarowało, jest grubiutkie, za to progesteron 13,27 lekarz mówi ze jest ok ale zawsze mialam wiecej, także jutro transfer o 12:50. Ale i tak jestem pesymistycznie nastawiona ze i tak z tego nic nie będzie 🙁

    Clausix, Pat93, Anka84, Yahu lubią tę wiadomość

    02.2011- Angelius, PJ
    01.2012- zdrowy syn-2980g👶
    07.2017- cn. 7tc💔
    10.2023- powrót Angelius
    01.2024- laparohistereskopia
    03.2024- IUI❌️
    06.2024-Start IVF, Stymulacja
    27.06- punkcja, pobrano 7 🥚, 5 doba, ❄️❄️❄️ 3AA, 3BB,2AB
    24.08- Transfer 3AA
    9dpt - 208, 12dpt-718 19 dpt-8350
    30 dpt- jest ❤️
    04.11- I prenat, 12t+5d, 😭😭😭, uogólniony obrzęk
    05.11- amniopunkcji,
    08.11- Dziewczynka, Zespół Edwardsa, 😓💔
    14.11 - 14t+3d- brak serduszka 💔👼
    15.11- poronienie chybione, Zuzia
    02.2025- ponowne starania
    03.05. 2025- transfer, beta 0 ❌️
    05.2025 Histeroskopia OK
    24.07 transfer , cb😥
    06.09 -II PROCEDURA 2dc
    20.09 Punkcja 🥚🥚, mamy 5❄️
    25 09. Transfer 4AA 😪
    5 .12 transfer
    15.12 - 10dpt beta 243, 12dpt 741 17dpt -krwawienie ze skrzepami- beta 5521😔 22dpt- już po wszystkim😢
    16.02- transfer, ❌️
    Teraz czas dla siebie, koniec przygody i marzeń, życie toczy się dalej ❤️
  • DarUlka Koleżanka
    Postów: 31 59

    Wysłany: 4 grudnia 2025, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat84 wrote:
    DarUlka ale masz nerwy, żeby badać 3pt! Miałyśmy transfer tego samego dnia i ja myślę dopiero o wtorku, żeby pierwszy test spróbować.
    Beta może być widoczna zarowno po Ovitrelle jak i od samego zarodka, który sobie pływa w macicy i on już wytwarza hormon (nawet jeszcze nie wgryziony).
    Trzymam kciuki, żeby kolejne badania potwierdzały dzisiejszy cień.

    Oglądałam bardzo fajny webinar na YT o transferach i implantacji. “Wszystko co chcecie wiedzieć o implantacji zarodka.”
    Lekarz odpowiada tam na pytania właśnie o betę w konkretnych dniach, co może na nie wpływać. I o przyjmowanie nospy i accordu. Polecam.

    Właśnie żałuję, że nie zrobiłam testu przed transferem zeby zobaczyć jak wygląda stan ovi w moim organizmie. Czytałam troszke na różnych wątkach, że dziewczyny już po 7- 8 dniach nic na teście nie miały po ovi i dlatego stwierdziłam, że zrobię test dziś i w sobotę ( w sobote coś mi p. Dr wspomniała, że mogę już testować) i będę miała porównanie.
    W sobotę mimo wszystko pójdę sprawdzic jeszcze z krwi.
    To pierwszy transfer więc przyznaje się, mam stres i bardzo chciałabym aby się udało. A jeśli zbadam to mam spokojniejszą głowę, po prostu.
    Zaraz biorę się za oglądanie, dzięki za polecenie :)

    Kat84 lubi tę wiadomość

    Luźne starania od 2019r.
    👱‍♀️33
    Amh 1,88
    Fsh- w normie
    Obniżony poziom żelaza
    🧔‍♂️35
    10.2023- Morfologia 0,Terazospermia
    Androvit,Profertil (nadal w kuracji)
    10.2024- Morfologia 6
    2.09.2025- klinika bocian,Poznań
    Kwalifikacja do in vitro- najszczęśliwszy dzień od ostatnich 5lat 😂😍
    2.09 Stymulacja menopur+ rekovelle+ ganirelix
    16.09 punkcja 😄
    Pobranych: 14szt 22.09 ❄️❄️ balstocysty 3.1.1. 3.2.1
    10.25--> transfer odroczony
    8.10 kolposkopia, zła cyt. Podejrzenie cin-1
    1.12.25 transfer 3.1.1❌️
    27.01.26 transfer 3.2.1
    1.02- 5dpt 2 kreski
    2.02 6dpt-21.5 prog 19.3
    4.02 8dpt-51.8
    6.02 10dpt - 120 prog 26.1 ( była to beta dla kliniki)
    9.02 13dpt - 167
    10.02 14dpt-190
    12.02 16dpt-288
    16.02 20dpt-848
    9+3 💔 promienie, szpital
    2 punkcja, 12 zapłodnionych , 5 zarodków
    8.06 transfer 4.1.1❌️
    Co dalej? Brak środków w klinice..

    ..."Lepiej spróbować i żałować, niż żałować, że się nie spróbowało"...
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1682 2414

    Wysłany: 4 grudnia 2025, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat84 wrote:
    DarUlka ale masz nerwy, żeby badać 3pt! Miałyśmy transfer tego samego dnia i ja myślę dopiero o wtorku, żeby pierwszy test spróbować.
    Beta może być widoczna zarowno po Ovitrelle jak i od samego zarodka, który sobie pływa w macicy i on już wytwarza hormon (nawet jeszcze nie wgryziony).
    Trzymam kciuki, żeby kolejne badania potwierdzały dzisiejszy cień.

    Oglądałam bardzo fajny webinar na YT o transferach i implantacji. “Wszystko co chcecie wiedzieć o implantacji zarodka.”
    Lekarz odpowiada tam na pytania właśnie o betę w konkretnych dniach, co może na nie wpływać. I o przyjmowanie nospy i accordu. Polecam.
    Wrzuć proszę link do webinaru.

    Pozytywna_ lubi tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Locus Autorytet
    Postów: 780 1103

    Wysłany: 4 grudnia 2025, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    Leki już dzisiaj odstawione i dobrze bo to by było okrutne zmuszać się jeszcze przez 2 dni szczególnie do tych globulek.
    Doktor zrobił mi od razu usg, endo ładne, 13mm, mimo leków ten cykl był owulacyjny 🫣 także mimo tego niskiego progesteronu w oznaczeniu wszystko było tak jak trzeba
    Czekamy na miesiączkę, 13dc wizyta i próbujemy na naturalnym 🥲 jeszcze 3 ❄️ czekają
    Oby następny był owocny 🤞♥️

    merci, Pozytywna_ lubią tę wiadomość

    👫🏻 93&94 👩‍❤️‍💋‍👨 2013
    🐈‍⬛🐈‍⬛🐈‍⬛🦮

    🧒🏼 L. 05.2020 AuADHD 🤰
    💔💔💔💔01, 02, 07, 09.2025 biochem

    Niedomoga lut (8dpo prog 11, E2 67); DHEAS ⬇️; nasienie ✅, AMH 3,91 ✅, trombofilia ✅, homocysteina ✅
    10.2025 badania immunologiczne, NK 14,5% ⬆️,Th ⬇️, białko S ⬆️, cross match 62%‼️⚠️

    07.11.2025 dr Jarosz ➡️ KIR, HLA-C, biopsja endometrium ⌛️
    18.11.2025 kwalifikacja invitro
    12.2025 wizyta 9-12dc ocena endometrium - odwołana ✋
    30.11 ⏸️
    01.12 beta 169 E2 169 prog 15,3
    03.12 beta 464 E2 202 prog 13,4
    12.12 USG ginekolog ♥️ CRL 2,5mm 5+5
    07.01 🩸NIPT + 🩸PAPPA niskie ryzyka 🩵
    12.01 CRL 3,80 cm 10+4 ♥️
    19.01. prenatalne
    13.02 9,86cm /13.03 284g/10.04 562g

    preg.png
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1520 1258

    Wysłany: 4 grudnia 2025, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci

    Przykro mi 🫂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2025, 15:02

    merci lubi tę wiadomość

    **2015**
    * IO / Niedoczynność tarczycy / Hasimoto
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022
    * AMH
    - 2025r. 2.02 ng/mL
    - 2026r. 1.20 ng/mL
    * Kariotyp ✅ KIR AA / HLA-C1

    I PROCEDURA
    * 27.05.2025 💉 (2dc)
    * 02, 06, 10, 13.06.2025 👀
    * 16.06.2025 punkcja (22dc)
    * 22.06.2025 0 ❄️

    II PROCEDURA
    * 24.09.2025 💉 (2dc)
    * 30.09, 03, 06.10.2025 👀
    * 08.10.2025 punkcja (16dc)
    * 14.10.2025 ❄️4AA❄️4BB
    - 31.10.2025 👀
    - 06.11.2025 I transfer ❌
    - 28.01.2026 👀
    - 02.02.2026 II transfer
    - beta *9dpt-43,8 *11dpt-53,8 *14dpt-184 *16dpt-435 *18dpt-888 *21dpt-2267 *30dpt-10570 *32dpt-9885 💔

    III PROCEDURA
    * 05.05.2026 💉 (2dc)
    * 11, 13, 15.05.2026 👀
    * 18.05.2026 punkcja (15dc)
    * 24.05.2026 ❄️4AA ❄️4BA
‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ