Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🎄🎄IVF GRUDZIEŃ❄️🎁
Odpowiedz

🎄🎄IVF GRUDZIEŃ❄️🎁

Oceń ten wątek:
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1686 2416

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pat93 wrote:
    17 coś a później 10 coś w 10dpt ale Pani doktor powiedziała że nie ma co się martwić i narazie jest dobrze
    Ok dzięki. Mój lekarz przepisał mi tylko 2 razy cyclogest 400 więc dopytuje ile można mieć orientacyjnie tego proga przy takim dawkowaniu

    Pat93 lubi tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Frotka Przyjaciółka
    Postów: 102 124

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuparu wrote:
    I niestety nie ma świątecznego cudu. Beta 0. Koniec drugiej procedury
    Oj nie tak miało być 😞 🫂🫂🫂

    kariotypy ✅
    antytrombina III ✅
    trombofilia ✅
    homocysteina ✅
    antykoagulant toczniowy ✅
    cytokiny ✅
    białko c, białko s ✅
    zespół antyfosfolipidowy ✅
    biopsja endometrium ✅
    HLA-C - wynik obojga C1C1 ✅
    KIR - haplotyp Bx, 4/6 - najważniejsze wykryte ✅

    I stymulacja, 3 zarodki 4BC
    • 3 transfery, beta <0,10 ❌ ❌ ❌

    II stymulacja, 2 zarodki, 4AA i 3AB
    • 2 transfery, beta <0,10 ❌ ❌

    III stymulacja 06.2025 - 2 zarodki, 5AB i 4BC

    Po stymulacji, szczepienia limfocytami partnera.

    cross match - 21,8% —> 12,1% ✅
    allo-MLR - 0% —> 27,8% ✅

    03.12.2025 - transfer 5AB, beta <0,10 ❌
  • Pozytywna_ Ekspertka
    Postów: 131 166

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuparu wrote:
    I niestety nie ma świątecznego cudu. Beta 0. Koniec drugiej procedury

    Strasznie mi przykro 🫂😟 trzymaj się

    Ona 90 & On 88
    AMH= 1,3
    Endometrioza III st

    27.10 start Gonapeptyl
    7.11 Gonapeptyl + rekovelle + Mensinorm
    19.11 koniec stymulacji - 3-4 pęcherzyki
    21.11 punkcja -> 🥚🥚

    26.11 transfer🤞 -> 4AA✅️ 4AB❄️
    6.12 🎅 beta ujemna ❌️

    31.01 transfer nr 2 ❄️ 4AB 🤞
    09.02 beta dla kliniki 🤞🩸💉 -> ujemna ❌️
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2528 4662

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuparu wrote:
    I niestety nie ma świątecznego cudu. Beta 0. Koniec drugiej procedury
    Przykro mi kochana🫂🫂

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Kat84 Ekspertka
    Postów: 217 496

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuparu wrote:
    I niestety nie ma świątecznego cudu. Beta 0. Koniec drugiej procedury

    Nuparu u mnie też dzisiaj beta 0. Zdrowy zarodek po pgta i ani drgnęła. Miałyśmy transfer tego samego dnia.
    Smutno..

    👩 84 r., AMH 2,47 (04.25) ➡️ 3, 24 (08.25), wszystkie badania w normie
    👱🏼‍♂️ 85 r., morfologia 1%, fragmentacja DNA 27%

    ❌ I IVF stymulacja 28.05 (2dc)
    04.06 I monitoring
    09.06 punkcja➡️ 10 🥚=> 8 zapłodnionych => 0 zarodków do transferu (degeneracja 6 dnia) ❌😓
    II IVF (z PGT-A) 10.25
    18.10 start stymulacji: Mensinorm 225 j.
    29.10 punkcja➡️ 14 pobranych ➡️ 8 zapłodnionych ➡️ 2 ❄️❄️ (✅ po PGT-A)
    01.12 transfer FET ❄️4BA ❌🥲
  • Nuparu Ekspertka
    Postów: 147 676

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat84 wrote:
    Nuparu u mnie też dzisiaj beta 0. Zdrowy zarodek po pgta i ani drgnęła. Miałyśmy transfer tego samego dnia.
    Smutno..
    Liczę że w końcu i my doczekamy się pozytywnego wyniku 🤞

    ♀️92 amh=4.3
    Kariotyp ✅ Drożność ✅
    KIR haplotyp Bx (brak 4/5); Cross-Match 29 % - 36%
    HLA-C: C1C2 Subpopulacja limfocytów ✅ Ocena cytokin ✅ V-Leiden, krzepliwość, trombofilia ✅ Ferrytyna, morfologia ✅
    ♂️86 operacja ŻPN 11.25

    4.2024 - 1 IUI ❌ 5.2024 - 2 IUI ❌
    07.24 - punkcja, mamy 16 🥚zapłodnione 6, jeden zarodek 27.07.24 - transfer❌
    Zapładniamy pozostałe oocyty. Dwie ❄️
    28.08.24 II transfer bl 3.1.3; ❌
    18.02.25 III transfer bl 3.2.3 ❌
    Duże zapalenie endometrium, antybiotyki 26 dni - kontrola wynik 0❤️
    02.05.25 start stymulacji II; 11🥚, trzy ❄️
    14.06.25 transfer bl.2.2.2 ❌
    16.07.25 transfer bo. 4.2.3(accofil, clexane, acard,prograf, progesterone besins, utrogestan, prolutex,encorton) ❌
    10.10.25 USG endo Zaczyk
    01.12.25 transfer 3.2.3
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1686 2416

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Kat84 bardzo mi przykro. Trzymaj się dziewczyno. Przytulam

    Kat84 lubi tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • letnia Autorytet
    Postów: 292 599

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pat93 wrote:
    A w którym tygodniu jesteś? :)bo ja też się zastanawiam kiedy już będę mogła pójść do swojego lekarza w mieście a ostatnio zapomniałam spytać. Tym bardziej że za wizyty w klinice już płace i jeszcze dojazd prawie 200km
    W opisie usg z dzisiaj jest napisane, że 7t3d, i to by się w sumie zgadzało 😄 no mi już dziś powiedziano, że kolejna wizyta to już u docelowego prowadzącego, pani dr proponowała, że może mi prowadzić ciążę prywatnie poza kliniką, ale dla mnie za daleko.

    Starania od 09.2023

    👩🏻 30l
    Owulacja prawidłowa
    Hormony prawidłowe
    Drożne jajowody

    🧔🏻‍♂️ 31l
    Hormony w normie
    USG w normie
    Oligoospermia
    Koncentracja 08.2025 - 0.3 mln
    Koncentracja 10.1025 - 4.9 mln (poprawa po Clostilbegyt)

    08.2025 - kwalifikacja do programu in vitro
    11.10.2025 - punkcja, 19x🥚➡️ 6 zarodków
    ❄️4AA ❄️4AB ❄️3AA ❄️3AB ❄️3BB ❄️3BC

    06.11.2025 - FET 3AA & 3AB
    6dpt - beta 44
    8dpt - beta 144
    11dpt - beta 682
    14dpt - beta 3351
    18dpt - beta 14171, GS 1.76, YS 0.3
    30dpt - CRL 0,97 ❤️
    10w2d - Nifty: niskie ryzyka, dziewczynka 🩷🥰
    12w6d - I prenatalne ✅
    20w5d - II prenatalne ✅
    30w2d - III prenatalne ✅


    preg.png
  • letnia Autorytet
    Postów: 292 599

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat84 wrote:
    Nuparu u mnie też dzisiaj beta 0. Zdrowy zarodek po pgta i ani drgnęła. Miałyśmy transfer tego samego dnia.
    Smutno..
    Przykro mi dziewczyny 😔

    Kat84 lubi tę wiadomość

    Starania od 09.2023

    👩🏻 30l
    Owulacja prawidłowa
    Hormony prawidłowe
    Drożne jajowody

    🧔🏻‍♂️ 31l
    Hormony w normie
    USG w normie
    Oligoospermia
    Koncentracja 08.2025 - 0.3 mln
    Koncentracja 10.1025 - 4.9 mln (poprawa po Clostilbegyt)

    08.2025 - kwalifikacja do programu in vitro
    11.10.2025 - punkcja, 19x🥚➡️ 6 zarodków
    ❄️4AA ❄️4AB ❄️3AA ❄️3AB ❄️3BB ❄️3BC

    06.11.2025 - FET 3AA & 3AB
    6dpt - beta 44
    8dpt - beta 144
    11dpt - beta 682
    14dpt - beta 3351
    18dpt - beta 14171, GS 1.76, YS 0.3
    30dpt - CRL 0,97 ❤️
    10w2d - Nifty: niskie ryzyka, dziewczynka 🩷🥰
    12w6d - I prenatalne ✅
    20w5d - II prenatalne ✅
    30w2d - III prenatalne ✅


    preg.png
  • Locus Autorytet
    Postów: 780 1103

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat84 wrote:
    Nuparu u mnie też dzisiaj beta 0. Zdrowy zarodek po pgta i ani drgnęła. Miałyśmy transfer tego samego dnia.
    Smutno..
    Przykro mi dziewczyny ☹️

    Kat84 lubi tę wiadomość

    👫🏻 93&94 👩‍❤️‍💋‍👨 2013
    🐈‍⬛🐈‍⬛🐈‍⬛🦮

    🧒🏼 L. 05.2020 AuADHD 🤰
    💔💔💔💔01, 02, 07, 09.2025 biochem

    Niedomoga lut (8dpo prog 11, E2 67); DHEAS ⬇️; nasienie ✅, AMH 3,91 ✅, trombofilia ✅, homocysteina ✅
    10.2025 badania immunologiczne, NK 14,5% ⬆️,Th ⬇️, białko S ⬆️, cross match 62%‼️⚠️

    07.11.2025 dr Jarosz ➡️ KIR, HLA-C, biopsja endometrium ⌛️
    18.11.2025 kwalifikacja invitro
    12.2025 wizyta 9-12dc ocena endometrium - odwołana ✋
    30.11 ⏸️
    01.12 beta 169 E2 169 prog 15,3
    03.12 beta 464 E2 202 prog 13,4
    12.12 USG ginekolog ♥️ CRL 2,5mm 5+5
    07.01 🩸NIPT + 🩸PAPPA niskie ryzyka 🩵
    12.01 CRL 3,80 cm 10+4 ♥️
    19.01. prenatalne
    13.02 9,86cm /13.03 284g/10.04 562g

    preg.png
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2429 4287

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat84 wrote:
    Nuparu u mnie też dzisiaj beta 0. Zdrowy zarodek po pgta i ani drgnęła. Miałyśmy transfer tego samego dnia.
    Smutno..

    Również mi przykro:(

    Kat84 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1915 4562

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuparu wrote:
    Dzięki dziewczyny za wsparcie i wszystkie trzymane kciuki. Czas na dłuższą przerwę, nie mamy już zarodków, ani razu beta nie drgnęła
    Naparu, tak bardzo mi przykro! 🫂
    Zaglądałam tu dzisiaj kilka razy, żeby sprawdzić czy masz już wynik.
    Jesli potrzebujecie to odpoczywajcie, jeśli potrzebujecie to zróbcie burzę mózgów z lekarzem, bo definitywnie brakuje jeszcze jakiegoś puzzla.
    Dajcie sobie czas aby zrobić kilka głębokich wdechów. Może coś miłego na ukojenie duszy?

    Jakbyś potrzebowała z siebie coś wyrzucić to na tym wątku napewno znajdziesz wsparcie. Jest też w razie czego wątek weteranek, który nie jest grupa zamknięta. Jakbyś czegokolwiek potrzebowała to zapraszamy :)

    Naadzieja, Estera95 lubią tę wiadomość

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
  • Nuparu Ekspertka
    Postów: 147 676

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domi_ wrote:
    Naparu, tak bardzo mi przykro! 🫂
    Zaglądałam tu dzisiaj kilka razy, żeby sprawdzić czy masz już wynik.
    Jesli potrzebujecie to odpoczywajcie, jeśli potrzebujecie to zróbcie burzę mózgów z lekarzem, bo definitywnie brakuje jeszcze jakiegoś puzzla.
    Dajcie sobie czas aby zrobić kilka głębokich wdechów. Może coś miłego na ukojenie duszy?

    Jakbyś potrzebowała z siebie coś wyrzucić to na tym wątku napewno znajdziesz wsparcie. Jest też w razie czego wątek weteranek, który nie jest grupa zamknięta. Jakbyś czegokolwiek potrzebowała to zapraszamy :)
    Dziękuję kochana 🥺 czuję się i jak weteranka i jak amator. Nigdy nie udało mi się nawet osiągnąć dwóch kresek i to frustruje. Szczęście w nieszczęściu że mam taką pracę że na pewno szybko odciągnę myśli, cieszę się że nie poszłam na zwolnienie bo bym oszalała w domu. I cieszę się że udało się przekonać męża na zabieg żpn, do kolejnej stymulacji poczekamy na efekty - ale szczerze, to ja już widzę zmianę w nim samym miesiąc po operacji. Może dzięki temu uda się uzyskać lepszej klasy zarodki i kto wie, może się uda. Prawda jest taka że wszyscy lekarze po kolei zaczynają rozkładać ręce... USG endometriozy, immuno, wyleczone zapalenie, wszystkie badania po kolei które komukolwiek przyszły do głowy i dalej wieczne 0

    ♀️92 amh=4.3
    Kariotyp ✅ Drożność ✅
    KIR haplotyp Bx (brak 4/5); Cross-Match 29 % - 36%
    HLA-C: C1C2 Subpopulacja limfocytów ✅ Ocena cytokin ✅ V-Leiden, krzepliwość, trombofilia ✅ Ferrytyna, morfologia ✅
    ♂️86 operacja ŻPN 11.25

    4.2024 - 1 IUI ❌ 5.2024 - 2 IUI ❌
    07.24 - punkcja, mamy 16 🥚zapłodnione 6, jeden zarodek 27.07.24 - transfer❌
    Zapładniamy pozostałe oocyty. Dwie ❄️
    28.08.24 II transfer bl 3.1.3; ❌
    18.02.25 III transfer bl 3.2.3 ❌
    Duże zapalenie endometrium, antybiotyki 26 dni - kontrola wynik 0❤️
    02.05.25 start stymulacji II; 11🥚, trzy ❄️
    14.06.25 transfer bl.2.2.2 ❌
    16.07.25 transfer bo. 4.2.3(accofil, clexane, acard,prograf, progesterone besins, utrogestan, prolutex,encorton) ❌
    10.10.25 USG endo Zaczyk
    01.12.25 transfer 3.2.3
  • Naadzieja Autorytet
    Postów: 690 490

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuparu wrote:
    Dzięki dziewczyny za wsparcie i wszystkie trzymane kciuki. Czas na dłuższą przerwę, nie mamy już zarodków, ani razu beta nie drgnęła
    Bardzo mi przykro. Przerwa jest czasami potrzebna, nawet ta przymusowa ❤️

    👩89 👨85

    2020 - 👧nat.1 cykl starań
    2023 - bliźniaki, nat.1 cykl starań, 10 tc💔

    05-10.2024 - 5 cykli clo
    08.2024 - HSG
    10.2024 - IUI X

    IVF 1
    11.24 stymulacja💉(gonapeptyl 100, ovaleap 150, menopur 75)
    12.24 - punkcja: 8 dojrzałych, 7 zapłodnionych -> 5 blastek ❄️❄️❄️❄️❄️
    01.25 - 2AA ❌
    02.25 - 2AA ❌
    05.25 - 2AA ❌
    06.25 - 3AA i 1AA, 8dpt 26,22, 10dpt 35,59, 13dpt 89,68, 15dpt 237,75, 17dpt 586,65, 20dpt 1721,51, fhr 91, 9 tc💔

    IVF 2
    17.10.2025 - stymulacja💉
    14.11 - punkcja: 14 dojrzałych, 12 zapłodnionych -> 6 blastek (3x4AA,3AA,2AA,1AA) ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    ✅ AMH 3,71 -> 4,55, 2x histeroskopia, minihistero & IPLE, cd138, cd56, ANA, MUCHA, Pasożyty, homocysteina, witaminy, 2x immunosupresja, 2x antybiotykoterapia, 3 miesiące ah

    05.26 korekta niszy Uczkin

    🆘 nisza po CC, KIR genotyp bx, PAI -1

    cross match 25,7 ->52,3% ->35,3%->20,2%

    Najciemniej jest tuż przed wschodem słońca..
  • Pat93 Przyjaciółka
    Postów: 110 165

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    letnia wrote:
    W opisie usg z dzisiaj jest napisane, że 7t3d, i to by się w sumie zgadzało 😄 no mi już dziś powiedziano, że kolejna wizyta to już u docelowego prowadzącego, pani dr proponowała, że może mi prowadzić ciążę prywatnie poza kliniką, ale dla mnie za daleko.
    A widzę po stopce że jesteśmy na prawie takim samym etapie ;) ja teraz mam wizytę w klinice 15 grudnia i zobaczymy co powie

    letnia lubi tę wiadomość

    4.11.2025 kriotransfer
    8dpt Beta 165
    10dpt Beta 431 prog 10.63
    27dpt ♥️ CRL 7,7 mm
    15.12.2025 CRL 2,2cm

    preg.png
  • Kasiopek Przyjaciółka
    Postów: 92 346

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miał być transfer w grudniu, ale cysta postanowiła wrócić 🙄 raczej będzie w styczniu, dzisiaj odstawiam estrofem, wlatuje provera i 🗓23.12 kontrola

    AMH-2,49
    Starania naturalne od 2021 roku
    Kwalifikacja do IVF 11.2024
    Start stymulacji 14.01.2025 (elonva, provera, menopur)
    27.01.2025 punkcja pobrano 12🥚zostały 3❄️
    01.04.2025 transfer ❄️poronienie zatrzymane
    genotyp: Bx Brakujące KIR: 2DL1, 2DL4norm, 2DL5[gr.1], 2DL5[gr.2], 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1, 3DP1norm
    Allo-MLR: 21,10%
    gonapepty, neoparin, acard, accofil
    02.09.2025 transfer❄️ 8dpt beta <2,3 10dpt <0,1
    23.01.2026 3 transfer ❄️
    3dpt prog 36,10
    10dpt beta <2,3
    2.2026 kwalifikacji 2 procedura
  • Ishildur Autorytet
    Postów: 320 422

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, trzymajcie się i nie poddawajcie!

    Dziś 10 dpt i dzielnie poszłam na pobranie bez leków. Pani pobierająca klęła, bo krew była gęsta. Chyba zmasakrowała mi rękę, nie zaglądałam pod plasterek;)
    Także progesteron na pustym baku u mnie to 27,8, ale to średni pomysl był badać krew bez zastrzyku Neoparin.

    Beta 7,81. Mały płomyk nadziei na koniec dnia! Zarodek z mrożaka 5-dniowego AB o umiarkowanie optymistycznym wyniku PGT-a.

    Spokojnej nocy Wam wszystkim i odrobiny słońca jutro!

    Rozemocjonowana, blaurita, Początek drogi lubią tę wiadomość

    👩🏻37 👦🏻38
    06.2024 💔 poronienie 6+4
    ✔️kariotypy, morfologia krwi
    ja: amh 2,47-2,76, IBS
    💊colon C, prenatal, NAC, magnez, sanprobi
    ✔️protrombina, V Leiden, ANA3, białko C i S
    ❌F5 R2 hetero, MTHFR homo, PAI-1 hetero
    on: 💊profertil
    ✔️fragmentacja, HBA, ilość
    🔻ruchliwość, budowa

    I procedura ICSI
    09.2025: krótki💉gonal, ovitrelle
    punkcja: 6 🟡4🥚2❄️5AB, 5AB
    pgt-a: 1❌, 1🤔
    29.11.2025 transfer 5AB❄️ mozaika30%
    10dpt beta 7,8, 12dpt beta 6,2, 14dpt beta 1,💔5+3

    II procedura IMSI
    01.2026: krótki💉rekovelle, menopur, ganirelix, gonapeptyl +ona:💊NAC, resveratrol, Q10
    punkcja: 9🟡6🥚1❄️5AB
    pgt-a: 1❌ ferrytyna:18

    III procedura PICSI
    +on💊: resveratrol, Q10, vit. C, tran
    03.2026 💉gonal, menopur, ganirelix, gonapeptyl
    punkcja: 9🟡5🥚5❄️4AB, 4BB, 4BB, 4BC, 4BC
    pgt-a: 2✔️3❌ ferrytyna:51
    03.06.2026 transfer ❄️4AB
    8dpt beta 63, 10 dpt beta 183, 12 dpt beta 614, 17dpt beta 5247🍀
  • Anka84 Autorytet
    Postów: 1562 1701

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuparu wrote:
    I niestety nie ma świątecznego cudu. Beta 0. Koniec drugiej procedury

    Przykro mi :(

    👱‍♀️ 42lat
    Wycięcie mięśniaka 8 cm- 11.10.2024r.
    PAI1- hetero, MTHR- hetero
    KIR bx
    👦40lat
    Azoospermia ( pojedyncze plemniki w nasieniu)

    Wrzesień 2021- 1IVF - punkcja- 12 oocytów, 8 komórek dojrzałych, tylko 2 zapłodnione, dwudniowe ❄❄ cl.8b i cl.5c
    Podanie ❄ cl.8b - beta < 0.8
    30.12.2021- kriotransfer ( po rozmrożeniu cl.5c mamy cl.7c) -beta < 0,5
    sierpień 2022 - mamy jeden 3dniowy zarodek 8A- beta <0,5

    Styczeń 2023 - zmiana kliniki INVIMED POZNAŃ
    Marzec 2023 ❄️3AB z 5 doby i ❄️4BB z 6 doby ( dawca)
    25.04.23r. - transfer 2 ❄️❄️ 3AB i 4BB➡️ beta <0,5😭😭😭

    Decyzja o AZ - transfer sierpień 2023- 4BB z 6doby- nieudany😭

    AZ Czechy Reprofit Ostrava
    11.07.24r.-transfer 6AA
    11dpt. Beta <0,5

    AZ Czechy Reprofit OStrava
    11.06.25r. transfer 6BB
    9dpt - beta 10
    12dpt-beta 3,5 cb :(

    18.12.2025r. - transfer Reprofit Ostrava 5AB z AZ- beta 0 :(
    30.04.2026-transfer PL wczesna blastocysta - beta 0
  • MoniaB Autorytet
    Postów: 747 1189

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuparu, Kat84 - przykro mi. Współczuję 💛


    Ja dziś wpadam z dziwnym przemyśleniem, które od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie. A mianowicie…

    Ponad dekadę temu miałam nowotwór złośliwy i bardzo mnie on przetyrał. Teraz odradzają mi się wspomnienia, bo leczenie niepłodności BARDZO mi przypomina leczenie nowotworu!

    Leczenie nowotworu:

    - biegasz od lekarza do lekarza, odwiedzasz lekarza częściej w miesiącu niż kiedyś w roku
    - stajesz się specjalistką od chorób, supli, klinik, lekarzy
    - w toku leczenia coraz bardziej się starasz - wdrażasz zdrową dietę, odstawiasz alko, cukier, czytasz o zdrowym stylu życia, suplementach, alternatywnych pomocach
    - przekraczasz swoje granice intymności i cielesności
    - wpływa to na Twój związek, seks i relacje
    - ciężko to pogodzić z pracą - dystansujesz się od niej trochę
    - ciągle balansujesz między dwoma światami…: tu praca i impreza, tu dramaty i ryk, tu ploteczki koleżanek, tu narkozy i zabiegi - ciężko się odnaleźć
    - izolujesz się trochę i czujesz, że mało kto ze zdrowych Cię realnie rozumie, szukasz zrozumienia wśród osób w podobnej sytuacji
    - cierpisz fizycznie, Twoje ciało jest dzielne i ciągle czegoś doświadcza
    - patrzysz na zdrowych i myślisz, że nie doceniają jak wiele życie im zaoszczędziło
    - często próbując leczyć jedno, szkodzisz sobie na coś innego
    - pieniądzy i oszczędności nie przeznaczasz na przyjemności, lecz na zdrowe odżywianie, leki, suple i lekarzy
    - często płacisz krocie super specjaliście, a on przeznacza na Ciebie 10 min i zapomni Cię jak tylko wyjdziesz
    - często nie widać po Tobie że chorujesz, nawet gdy naprawdę wiele przychodzisz
    - dzielenie się przeżyciami z otoczeniem często nie pomaga, bo pojawiają się dopytywanie, litowanie, presja i nieproszone rady
    - żyjesz nadzieją

    I na koniec najważniejsze:

    - choćbyś dała z siebie wszystko, na maksa się starała to i tak o wszystkim decyduje wynik testu - który często nie jest fair… otwierasz by sprawdzić wynik i wiesz, że od wyniku zależeć będzie życie… ale ten wynik nie jest sprawiedliwy. Możesz się bardzo starać, a i tak on może być najgorszy.


    To wszystko to opis mojej drogi z nowotworem, ale i 100% mojej drogi z niepłodnością.

    Czyż nie? 😄

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2025, 22:39

    Mln, Lidziorek, Nina94, just_a_girl, letnia, Adirella, blaurita, Marz91, Naadzieja lubią tę wiadomość

    38💃💛🏃41

    od 2023 - starania
    od 07.2024 - 9 x cykl stymulowany, 2 x IUI, HyCoSy - drożne

    08.2025 - start IVF 👣, badanie kariotypów - poprawne
    10.2025 - stymulacja i punkcja (26 🥚 pobranych, 14 dojrzałych, 11 zapłodnionych, 5 ❄️❄️❄️❄️❄️)

    🍒 11.2025 - transfer 🥺 ❄️ 3AA ✨, beta <0,1
    🍒 12.2025 - transfer nr 2, beta 9dpt: 66,45 🥺💛, 11dpt: 158 13dpt: 368, 20dpt: 6179, krwotok 6tc z wypadnięciem zarodka 💔! ❄️ 2AA
    🍒 02.2026 - transfer nr 3 ❄️ 2AB ✨, beta 1
    🍒 03.2026 - transfer nr 4 ❄️+❄️ 4BB i 4BC; 8dpt 33, 10dpt 47, 13dpt 75 ❤️‍🩹 14dpt odstawienie leków 🥲 23dpt 2570 🤯, 24 dpt usg 2 pęcherzyki 😮, 27dpt 5414, 34 dpt USG - brak serduszka 8tc 💔, 36 dpt 12900, poronienie zatrzymane

    🔜 immunologia i II procedura
    _____
    AMH - 5,64 🥚 Ładne owulacje i endometrium 🍳 Celiaklia 🌾 Wymazy czyste 💯 TSH - 1,6🔅 Nasienie średnie 😔 Trombofilia: PAI-1 homo, MTHFR hetero
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1915 4562

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ishildur wrote:
    Dziewczyny, trzymajcie się i nie poddawajcie!

    Dziś 10 dpt i dzielnie poszłam na pobranie bez leków. Pani pobierająca klęła, bo krew była gęsta. Chyba zmasakrowała mi rękę, nie zaglądałam pod plasterek;)
    Także progesteron na pustym baku u mnie to 27,8, ale to średni pomysl był badać krew bez zastrzyku Neoparin.

    Beta 7,81. Mały płomyk nadziei na koniec dnia! Zarodek z mrożaka 5-dniowego AB o umiarkowanie optymistycznym wyniku PGT-a.

    Spokojnej nocy Wam wszystkim i odrobiny słońca jutro!
    Pewnie coś przeoczyłam, jeśli tak to przepraszam, ale dlaczego poszłaś na pobranie krwi bez neoparinu?
    Pytam w sumie z ciekawości, bo ja biorę codziennie o 7 rano i badanie krwi później. Jakoś mi do głowy nie przyszło, żeby go nie brać i tak się zastanawiam nad pobudkami 😉

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ