Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🎄🎄IVF GRUDZIEŃ❄️🎁
Odpowiedz

🎄🎄IVF GRUDZIEŃ❄️🎁

Oceń ten wątek:
  • Początek drogi Przyjaciółka
    Postów: 80 113

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    letnia wrote:
    Melduję się po wizycie potwierdzającej ciążę, wszystko okej, to była ostatnia wizyta w ramach programu. Od soboty kropek urósł troszkę, dziś już mierzy 1.2 cm i pierwszy raz słyszałam serduszko iii.. to chyba ten dźwięk pozwolił mi uwierzyć, że to naprawdę się dzieje 🥹🥰❤️ aczkolwiek pani dr bardzo to dozowała i dosłownie kilka sekund posłuchałyśmy, zdecydowanie za krótko 😄

    Wierzę, że każda z nas tutaj doczeka tego momentu, każdej z osobna tego życzę ❤️[/Q
    W klinice założyli Ci kartę ciąży? Wczoraj byłam na potwierdzeniu ze zarodek rośnie, ale nie u swojego lekarza tylko kogoś innego, lekarka zaleciła zgłosić się do swojego lekarza za 2 tygodnie zeby potwierdzic termin wizyty prenatalnej, znowu muszę do niej wrócić bo mój lekarza jest na urlopie. Nie dostałam karty ciąży

    30.10.25 - transfer
    03.11.25 - progesteron 54,45
    06.11.25 - progesteron 29,84
    - beta HCG 100,82 <3
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1686 2416

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    letnia wrote:
    Melduję się po wizycie potwierdzającej ciążę, wszystko okej, to była ostatnia wizyta w ramach programu. Od soboty kropek urósł troszkę, dziś już mierzy 1.2 cm i pierwszy raz słyszałam serduszko iii.. to chyba ten dźwięk pozwolił mi uwierzyć, że to naprawdę się dzieje 🥹🥰❤️ aczkolwiek pani dr bardzo to dozowała i dosłownie kilka sekund posłuchałyśmy, zdecydowanie za krótko 😄

    Wierzę, że każda z nas tutaj doczeka tego momentu, każdej z osobna tego życzę ❤️
    Cudowna informacja. Niech kropek pięknie rośnie a Tobie życzę dobrego samopoczucia.

    letnia lubi tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Kakali12 Autorytet
    Postów: 662 733

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nawet nie wiecie jak się cieszę q,5 tygodnia przed transferem moje TSH 3,9 juz bałam że nie spadnie przed transferem 5 12) a dzisiaj miałam powtórzyć i jest 1.9😉

    merci, jabk0va, Frotka, letnia, blaurita, domi_ lubią tę wiadomość

    02.2011- Angelius, PJ
    01.2012- zdrowy syn-2980g👶
    07.2017- cn. 7tc💔
    10.2023- powrót Angelius
    01.2024- laparohistereskopia
    03.2024- IUI❌️
    06.2024-Start IVF, Stymulacja
    27.06- punkcja, pobrano 7 🥚, 5 doba, ❄️❄️❄️ 3AA, 3BB,2AB
    24.08- Transfer 3AA
    9dpt - 208, 12dpt-718 19 dpt-8350
    30 dpt- jest ❤️
    04.11- I prenat, 12t+5d, 😭😭😭, uogólniony obrzęk
    05.11- amniopunkcji,
    08.11- Dziewczynka, Zespół Edwardsa, 😓💔
    14.11 - 14t+3d- brak serduszka 💔👼
    15.11- poronienie chybione, Zuzia
    02.2025- ponowne starania
    03.05. 2025- transfer, beta 0 ❌️
    05.2025 Histeroskopia OK
    24.07 transfer , cb😥
    06.09 -II PROCEDURA 2dc
    20.09 Punkcja 🥚🥚, mamy 5❄️
    25 09. Transfer 4AA 😪
    5 .12 transfer
    15.12 - 10dpt beta 243, 12dpt 741 17dpt -krwawienie ze skrzepami- beta 5521😔 22dpt- już po wszystkim😢
    16.02- transfer, ❌️
    Teraz czas dla siebie, koniec przygody i marzeń, życie toczy się dalej ❤️
  • letnia Autorytet
    Postów: 292 599

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Początek drogi wrote:
    letnia wrote:
    Melduję się po wizycie potwierdzającej ciążę, wszystko okej, to była ostatnia wizyta w ramach programu. Od soboty kropek urósł troszkę, dziś już mierzy 1.2 cm i pierwszy raz słyszałam serduszko iii.. to chyba ten dźwięk pozwolił mi uwierzyć, że to naprawdę się dzieje 🥹🥰❤️ aczkolwiek pani dr bardzo to dozowała i dosłownie kilka sekund posłuchałyśmy, zdecydowanie za krótko 😄

    Wierzę, że każda z nas tutaj doczeka tego momentu, każdej z osobna tego życzę ❤️[/Q
    W klinice założyli Ci kartę ciąży? Wczoraj byłam na potwierdzeniu ze zarodek rośnie, ale nie u swojego lekarza tylko kogoś innego, lekarka zaleciła zgłosić się do swojego lekarza za 2 tygodnie zeby potwierdzic termin wizyty prenatalnej, znowu muszę do niej wrócić bo mój lekarza jest na urlopie. Nie dostałam karty ciąży
    Nie dostałam karty ciąży, nawet o tym nie pomyślałam z tego wszystkiego 😄 Pani dr pytała czy mam wybranego lekarza prowadzącego, więc może to kwestia tego. Jutro mam wizytę w miejscu gdzie chciałabym ciążę prowadzić i myślę, że tam już powinni mi założyć.

    Początek drogi lubi tę wiadomość

    Starania od 09.2023

    👩🏻 30l
    Owulacja prawidłowa
    Hormony prawidłowe
    Drożne jajowody

    🧔🏻‍♂️ 31l
    Hormony w normie
    USG w normie
    Oligoospermia
    Koncentracja 08.2025 - 0.3 mln
    Koncentracja 10.1025 - 4.9 mln (poprawa po Clostilbegyt)

    08.2025 - kwalifikacja do programu in vitro
    11.10.2025 - punkcja, 19x🥚➡️ 6 zarodków
    ❄️4AA ❄️4AB ❄️3AA ❄️3AB ❄️3BB ❄️3BC

    06.11.2025 - FET 3AA & 3AB
    6dpt - beta 44
    8dpt - beta 144
    11dpt - beta 682
    14dpt - beta 3351
    18dpt - beta 14171, GS 1.76, YS 0.3
    30dpt - CRL 0,97 ❤️
    10w2d - Nifty: niskie ryzyka, dziewczynka 🩷🥰
    12w6d - I prenatalne ✅
    20w5d - II prenatalne ✅
    30w2d - III prenatalne ✅


    preg.png
  • Pozytywna_ Ekspertka
    Postów: 131 166

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    letnia wrote:
    Melduję się po wizycie potwierdzającej ciążę, wszystko okej, to była ostatnia wizyta w ramach programu. Od soboty kropek urósł troszkę, dziś już mierzy 1.2 cm i pierwszy raz słyszałam serduszko iii.. to chyba ten dźwięk pozwolił mi uwierzyć, że to naprawdę się dzieje 🥹🥰❤️ aczkolwiek pani dr bardzo to dozowała i dosłownie kilka sekund posłuchałyśmy, zdecydowanie za krótko 😄

    Wierzę, że każda z nas tutaj doczeka tego momentu, każdej z osobna tego życzę ❤️
    Gratulacje Kochana ❤️

    letnia lubi tę wiadomość

    Ona 90 & On 88
    AMH= 1,3
    Endometrioza III st

    27.10 start Gonapeptyl
    7.11 Gonapeptyl + rekovelle + Mensinorm
    19.11 koniec stymulacji - 3-4 pęcherzyki
    21.11 punkcja -> 🥚🥚

    26.11 transfer🤞 -> 4AA✅️ 4AB❄️
    6.12 🎅 beta ujemna ❌️

    31.01 transfer nr 2 ❄️ 4AB 🤞
    09.02 beta dla kliniki 🤞🩸💉 -> ujemna ❌️
  • Frotka Przyjaciółka
    Postów: 102 124

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    letnia wrote:
    Melduję się po wizycie potwierdzającej ciążę, wszystko okej, to była ostatnia wizyta w ramach programu. Od soboty kropek urósł troszkę, dziś już mierzy 1.2 cm i pierwszy raz słyszałam serduszko iii.. to chyba ten dźwięk pozwolił mi uwierzyć, że to naprawdę się dzieje 🥹🥰❤️ aczkolwiek pani dr bardzo to dozowała i dosłownie kilka sekund posłuchałyśmy, zdecydowanie za krótko 😄

    Wierzę, że każda z nas tutaj doczeka tego momentu, każdej z osobna tego życzę ❤️
    Jaka wspaniała wiadomość ❤️
    Oby tylko takie tutaj były 🤞

    letnia lubi tę wiadomość

    kariotypy ✅
    antytrombina III ✅
    trombofilia ✅
    homocysteina ✅
    antykoagulant toczniowy ✅
    cytokiny ✅
    białko c, białko s ✅
    zespół antyfosfolipidowy ✅
    biopsja endometrium ✅
    HLA-C - wynik obojga C1C1 ✅
    KIR - haplotyp Bx, 4/6 - najważniejsze wykryte ✅

    I stymulacja, 3 zarodki 4BC
    • 3 transfery, beta <0,10 ❌ ❌ ❌

    II stymulacja, 2 zarodki, 4AA i 3AB
    • 2 transfery, beta <0,10 ❌ ❌

    III stymulacja 06.2025 - 2 zarodki, 5AB i 4BC

    Po stymulacji, szczepienia limfocytami partnera.

    cross match - 21,8% —> 12,1% ✅
    allo-MLR - 0% —> 27,8% ✅

    03.12.2025 - transfer 5AB, beta <0,10 ❌
  • Estera95 Autorytet
    Postów: 547 843

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    letnia wrote:
    Melduję się po wizycie potwierdzającej ciążę, wszystko okej, to była ostatnia wizyta w ramach programu. Od soboty kropek urósł troszkę, dziś już mierzy 1.2 cm i pierwszy raz słyszałam serduszko iii.. to chyba ten dźwięk pozwolił mi uwierzyć, że to naprawdę się dzieje 🥹🥰❤️ aczkolwiek pani dr bardzo to dozowała i dosłownie kilka sekund posłuchałyśmy, zdecydowanie za krótko 😄

    Wierzę, że każda z nas tutaj doczeka tego momentu, każdej z osobna tego życzę ❤️

    Letnia, co za wieści, a ja czekam na innym wątku na wieści od Ciebie 🥰🥰 cudownie kochana, gratuluję 🤩

    letnia lubi tę wiadomość

    👧🏼31
    AMH: 6,12 (06.2025)

    🧑🏽 33
    Oligoteratozoospermia.

    Hormony:
    ❌️FSH: 22
    ❌️SHBG: 11,6

    Genetyka:
    ✅️ kariotyp
    ✅️ AZF
    ✅️ CFTR
    _____________________
    15.07 - kwalifikacja do IVF

    I IVF:
    1.08 - punkcja -> ❄️ 5.1.1
    4.10 - FET (+EG)

    6dpt ⏸️ 53,9| 10dpt 498,8 | 14dpt 3218| 17dpt 10606 | 18dpt pęcherzyk żółtkowy | 25dpt zarodek 0,55 cm z akcją ❤️
    5.11 - usg serduszkowe, 1,07cm 🫐, tetno 160
    28.11 - NIPT: niskie ryzyka, córka 👧🏼🩷
    10.12 - usg prenatalne ✅️
    5.02 - połówkowe, 330g 🥭✅️
    16.04 - III prenatalne, 1745g 🍍✅️

    10.06 - Anielka, 3490 kg 🥲🥰
  • Nuparu Ekspertka
    Postów: 147 676

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I niestety nie ma świątecznego cudu. Beta 0. Koniec drugiej procedury

    ♀️92 amh=4.3
    Kariotyp ✅ Drożność ✅
    KIR haplotyp Bx (brak 4/5); Cross-Match 29 % - 36%
    HLA-C: C1C2 Subpopulacja limfocytów ✅ Ocena cytokin ✅ V-Leiden, krzepliwość, trombofilia ✅ Ferrytyna, morfologia ✅
    ♂️86 operacja ŻPN 11.25

    4.2024 - 1 IUI ❌ 5.2024 - 2 IUI ❌
    07.24 - punkcja, mamy 16 🥚zapłodnione 6, jeden zarodek 27.07.24 - transfer❌
    Zapładniamy pozostałe oocyty. Dwie ❄️
    28.08.24 II transfer bl 3.1.3; ❌
    18.02.25 III transfer bl 3.2.3 ❌
    Duże zapalenie endometrium, antybiotyki 26 dni - kontrola wynik 0❤️
    02.05.25 start stymulacji II; 11🥚, trzy ❄️
    14.06.25 transfer bl.2.2.2 ❌
    16.07.25 transfer bo. 4.2.3(accofil, clexane, acard,prograf, progesterone besins, utrogestan, prolutex,encorton) ❌
    10.10.25 USG endo Zaczyk
    01.12.25 transfer 3.2.3
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2429 4287

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuparu wrote:
    I niestety nie ma świątecznego cudu. Beta 0. Koniec drugiej procedury

    Bardzo mi przykro:(

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • letnia Autorytet
    Postów: 292 599

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuparu wrote:
    I niestety nie ma świątecznego cudu. Beta 0. Koniec drugiej procedury
    Przykro mi bardzo 😔 przytulam 🫂

    Starania od 09.2023

    👩🏻 30l
    Owulacja prawidłowa
    Hormony prawidłowe
    Drożne jajowody

    🧔🏻‍♂️ 31l
    Hormony w normie
    USG w normie
    Oligoospermia
    Koncentracja 08.2025 - 0.3 mln
    Koncentracja 10.1025 - 4.9 mln (poprawa po Clostilbegyt)

    08.2025 - kwalifikacja do programu in vitro
    11.10.2025 - punkcja, 19x🥚➡️ 6 zarodków
    ❄️4AA ❄️4AB ❄️3AA ❄️3AB ❄️3BB ❄️3BC

    06.11.2025 - FET 3AA & 3AB
    6dpt - beta 44
    8dpt - beta 144
    11dpt - beta 682
    14dpt - beta 3351
    18dpt - beta 14171, GS 1.76, YS 0.3
    30dpt - CRL 0,97 ❤️
    10w2d - Nifty: niskie ryzyka, dziewczynka 🩷🥰
    12w6d - I prenatalne ✅
    20w5d - II prenatalne ✅
    30w2d - III prenatalne ✅


    preg.png
  • merci Autorytet
    Postów: 1282 2285

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuparu Ściskam cię mocno!! 🫂🫂🫂

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test zdrowy 🩵
    preg.png
  • blaurita Autorytet
    Postów: 312 379

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuparu wrote:
    I niestety nie ma świątecznego cudu. Beta 0. Koniec drugiej procedury

    O nie…. przykro mi … 🫂

    ♀ 35
    💉 05.2025 stymulacja Cetrotide, Ovaleap, Gonapeptyl - 16 pęcherzyków
    🩺 punkcja 05.2025
    🫧 16 ➡️ 4 🥚
    ❄️4AA ❄️4AB (5doba)
    usunięcie mięśniaka i endo: 08.25, biopsja✅
    1.transfer: 05.12.25
    (Luteina,Utrogestan, Prolutex, Clexane, Estrofem)
    🍀 8 dpt bHcg 50,94 mIU /ml, prog 71,4 ng/ml
    🍀 10 dpt bHcg 124,00 mIU/ml
    🍀 17 dpt bHcg 2516,00 mIU/ml, prog 29,30 ng/ml
    🍀 22 dpt bHcg 8106 mIU/ml, prog 104 ng/ml, estradiol 224 pg/ml
    🍀 24 dpt USG 💓 2,5 mm 👶🏻
    🍀 40 dpt USG 💓 👶🏻
    🍀 10+3 👶🏻 3,7 cm 💓 153 bpm
    🍀 1 prenatalne 21.02 USG 🆗
    🍀 2 prenatalne 20.04 🆗 chłopak 🩵

    ♂ 41
    0% prawidłowych plemników
    odsetek plemników z fragmentacją DNA 58%
    test HBA 46%
    ilość plemników w 1ml - 13,8mln
    ruch postępowy 13%
    viability (plemniki żywe) 30%
    host 31%
    preg.png
  • Pat93 Przyjaciółka
    Postów: 110 165

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    Ja biorę i lekarz mi zalecił 1x400 😅 do tego 2x1 duphaston. Przy takiej dawce miałam przed transferem na spadku proga 10. Biorę sama więcej, bo mi się wydaje za mało.
    Ja biorę 2x1 cyclogest i 3x1 duphaston

    Clausix lubi tę wiadomość

    4.11.2025 kriotransfer
    8dpt Beta 165
    10dpt Beta 431 prog 10.63
    27dpt ♥️ CRL 7,7 mm
    15.12.2025 CRL 2,2cm

    preg.png
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1686 2416

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pat93 wrote:
    Ja biorę 2x1 cyclogest i 3x1 duphaston
    Pamiętasz jaki miałaś progesteron przed transferem?

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1686 2416

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Nuparu bardzo mi przykro.

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Nuparu Ekspertka
    Postów: 147 676

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za wsparcie i wszystkie trzymane kciuki. Czas na dłuższą przerwę, nie mamy już zarodków, ani razu beta nie drgnęła

    ♀️92 amh=4.3
    Kariotyp ✅ Drożność ✅
    KIR haplotyp Bx (brak 4/5); Cross-Match 29 % - 36%
    HLA-C: C1C2 Subpopulacja limfocytów ✅ Ocena cytokin ✅ V-Leiden, krzepliwość, trombofilia ✅ Ferrytyna, morfologia ✅
    ♂️86 operacja ŻPN 11.25

    4.2024 - 1 IUI ❌ 5.2024 - 2 IUI ❌
    07.24 - punkcja, mamy 16 🥚zapłodnione 6, jeden zarodek 27.07.24 - transfer❌
    Zapładniamy pozostałe oocyty. Dwie ❄️
    28.08.24 II transfer bl 3.1.3; ❌
    18.02.25 III transfer bl 3.2.3 ❌
    Duże zapalenie endometrium, antybiotyki 26 dni - kontrola wynik 0❤️
    02.05.25 start stymulacji II; 11🥚, trzy ❄️
    14.06.25 transfer bl.2.2.2 ❌
    16.07.25 transfer bo. 4.2.3(accofil, clexane, acard,prograf, progesterone besins, utrogestan, prolutex,encorton) ❌
    10.10.25 USG endo Zaczyk
    01.12.25 transfer 3.2.3
  • Marz91 Autorytet
    Postów: 1350 1777

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Nuparu czekałam na wieści, bardzo mi przykro, przytulam 🫂🫂🫂

    🧑‍🦱 31 👱 34🐈‍⬛
    AMH 1,68 -> 2,89 -> 1,56 -> 2,44
    12.08.24 - 3 ❄️❄️❄️
    17.08.24 - I ❄️ beta 0 ❌
    14.10.24 II ❄️beta 0 ❌
    18.06.2025 ❄️ beta 0 ❌
    brak kirow: 2DS1, 3DS1, 2DS5 ⛔
    Hla-c 👧 C1, 🧔 C1/C2
    Homocysteina, Białko s, Białko c, krzywa
    cukrowa i insulinowa, ANA2, Cytokiny, Trombofilia Immunofenotyp, komórki NK, biopsja endometrium, witaminy, kariotypy ✅

    Accofil, Hydroxychloroquine, Acard, Equoral,
    Encorton
    Cross Match 29,7%
    Allo Mlr 0%
    Adenomioza 🚨
    Zmiana kliniki 10.25

    IVF II - 22.01.26 -> 02.02.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.1.2, 6.3.2 (1 zdrowy)
    IVF III - 03.04.2026 -> 14.04.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.2.2, 5.2.1 (2 zdrowe)
    Razem 3 zdrowe po PGT-A
    Immunosupresja 🔜
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1567 3324

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuparu wrote:
    I niestety nie ma świątecznego cudu. Beta 0. Koniec drugiej procedury

    Ogromnie mi przykro.
    Jesteśmy tu dla Ciebie, gdybyś potrzebowała się wygadać. 🫂

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • Pat93 Przyjaciółka
    Postów: 110 165

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    letnia wrote:
    Nie dostałam karty ciąży, nawet o tym nie pomyślałam z tego wszystkiego 😄 Pani dr pytała czy mam wybranego lekarza prowadzącego, więc może to kwestia tego. Jutro mam wizytę w miejscu gdzie chciałabym ciążę prowadzić i myślę, że tam już powinni mi założyć.
    A w którym tygodniu jesteś? :)bo ja też się zastanawiam kiedy już będę mogła pójść do swojego lekarza w mieście a ostatnio zapomniałam spytać. Tym bardziej że za wizyty w klinice już płace i jeszcze dojazd prawie 200km

    4.11.2025 kriotransfer
    8dpt Beta 165
    10dpt Beta 431 prog 10.63
    27dpt ♥️ CRL 7,7 mm
    15.12.2025 CRL 2,2cm

    preg.png
  • Pat93 Przyjaciółka
    Postów: 110 165

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Pamiętasz jaki miałaś progesteron przed transferem?
    17 coś a później 10 coś w 10dpt ale Pani doktor powiedziała że nie ma co się martwić i narazie jest dobrze

    4.11.2025 kriotransfer
    8dpt Beta 165
    10dpt Beta 431 prog 10.63
    27dpt ♥️ CRL 7,7 mm
    15.12.2025 CRL 2,2cm

    preg.png
‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Akcesoria do gondoli – co warto mieć pod ręką?

Komfortowy spacer z maluchem zaczyna się od dobrze dobranych akcesoriów do gondoli. Sprawdź, co naprawdę warto mieć pod ręką, by zadbać o wygodę i bezpieczeństwo dziecka.      

CZYTAJ WIĘCEJ