Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🎄🎄IVF GRUDZIEŃ❄️🎁
Odpowiedz

🎄🎄IVF GRUDZIEŃ❄️🎁

Oceń ten wątek:
  • Rozemocjonowana Przyjaciółka
    Postów: 116 281

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB wrote:
    Tak właśnie mi się wydawało. A szkoda, bo liczyłam, że po 40stce będę mogła skorzystać z moich zarodków z 38rż, ale chyba mi ich nie starczy na potem. Ale może to i lepiej. Nie ma co tak wybiegać w przód. Może nawet tego nie dożyje. Nikt nie wie co będzie. Może nawet jednego dziecka nie będzie z tych 5 zarodków, a ja już drugie planuję 😉😄

    Rozumiem Cię bo też marzymy o większej rodzinie.
    Przy naturalnych staraniach jakoś łatwiej marzyć o dalszych planach.
    Przy ivf mam wrażenie że myśląc dalej jestem już zachłanna.

    MoniaB lubi tę wiadomość

    👩 30 lat (AMH 3,68, hormony w normie)
    👨 30 lat (FSH 26, pojedyncze plemniki; AZF ✔️; kariotyp ✔️; CFTR ✔️ )

    💑 od 11.2024
    🌸 IVF #1
    21.10.2025 – kwalifikacja do programu
    24.10.2025 - start stymulacji
    06.11.2025 - punkcja 🥚17 - 11 MII - 7 zapłodnionych -❄️ 3
    03.12.2025 - transfer 🍍cykl sztuczny
    10 dpt beta 243
    12 dpt beta 526
    22.12.25 5tc+3 USG GS,YS
    07.01.26 7tc+5 USG ♥️ CRL 1,21
    28.01.26 10tc+5 USG ♥️ CRL 3,12
    12.02.26 12tc+6 USG CRL 6,6
    07.04.26 20tc+4 380g dziewczynki
    preg.png
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1236 2825

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    Dziękuję za info. 🙂 Też próbuje coś działać, bo u mnie ferrytyna około 30, ale wydaje mi się, że dostarczam za mało żelaza w diecie i do tego jem trochę nabiału. Wątróbka i wołowina już wdrożona, więc zobaczymy co z tego wyjdzie.
    Warto też zadbać o jelita i suplememtowac Sanprobi ibs.

    O właśnie! Koenze zaczęłam stosować, powiem Wam że cudo! Jeśli chodzi o sprawy jelitowe, teraz mi się skończyło i muszę zamówić do siebie i męża.

    Woczekiwaniu, just_a_girl lubią tę wiadomość

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1236 2825

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozemocjonowana wrote:
    Rozumiem Cię bo też marzymy o większej rodzinie.
    Przy naturalnych staraniach jakoś łatwiej marzyć o dalszych planach.
    Przy ivf mam wrażenie że myśląc dalej jestem już zachłanna.

    To tak jak ja 🫣 na początku to marzyła nam się 2/3 nawet po cichu liczyliśmy na bliźniaki (moja mama ma siostre bliźniaczkę i dziadek mojego męża brata bliźniaka). A tutaj już mówiliśmy, że jakby się udało to kolejnej pełnej procedury nie robimy. 🫣

    Rozemocjonowana, MoniaB lubią tę wiadomość

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • Rozemocjonowana Przyjaciółka
    Postów: 116 281

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adirella wrote:
    To tak jak ja 🫣 na początku to marzyła nam się 2/3 nawet po cichu liczyliśmy na bliźniaki (moja mama ma siostre bliźniaczkę i dziadek mojego męża brata bliźniaka). A tutaj już mówiliśmy, że jakby się udało to kolejnej pełnej procedury nie robimy. 🫣

    To okrutnie niesprawiedliwe że los dał nam takie karty..

    MoniaB, Rosołek123 lubią tę wiadomość

    👩 30 lat (AMH 3,68, hormony w normie)
    👨 30 lat (FSH 26, pojedyncze plemniki; AZF ✔️; kariotyp ✔️; CFTR ✔️ )

    💑 od 11.2024
    🌸 IVF #1
    21.10.2025 – kwalifikacja do programu
    24.10.2025 - start stymulacji
    06.11.2025 - punkcja 🥚17 - 11 MII - 7 zapłodnionych -❄️ 3
    03.12.2025 - transfer 🍍cykl sztuczny
    10 dpt beta 243
    12 dpt beta 526
    22.12.25 5tc+3 USG GS,YS
    07.01.26 7tc+5 USG ♥️ CRL 1,21
    28.01.26 10tc+5 USG ♥️ CRL 3,12
    12.02.26 12tc+6 USG CRL 6,6
    07.04.26 20tc+4 380g dziewczynki
    preg.png
  • Frotka Przyjaciółka
    Postów: 102 124

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB wrote:
    Tak właśnie mi się wydawało. A szkoda, bo liczyłam, że po 40stce będę mogła skorzystać z moich zarodków z 38rż, ale chyba mi ich nie starczy na potem. Ale może to i lepiej. Nie ma co tak wybiegać w przód. Może nawet tego nie dożyje. Nikt nie wie co będzie. Może nawet jednego dziecka nie będzie z tych 5 zarodków, a ja już drugie planuję 😉😄
    Życzę Ci tej wymarzonej dwójeczki 🙂

    merci, Rozemocjonowana, MoniaB lubią tę wiadomość

    kariotypy ✅
    antytrombina III ✅
    trombofilia ✅
    homocysteina ✅
    antykoagulant toczniowy ✅
    cytokiny ✅
    białko c, białko s ✅
    zespół antyfosfolipidowy ✅
    biopsja endometrium ✅
    HLA-C - wynik obojga C1C1 ✅
    KIR - haplotyp Bx, 4/6 - najważniejsze wykryte ✅

    I stymulacja, 3 zarodki 4BC
    • 3 transfery, beta <0,10 ❌ ❌ ❌

    II stymulacja, 2 zarodki, 4AA i 3AB
    • 2 transfery, beta <0,10 ❌ ❌

    III stymulacja 06.2025 - 2 zarodki, 5AB i 4BC

    Po stymulacji, szczepienia limfocytami partnera.

    cross match - 21,8% —> 12,1% ✅
    allo-MLR - 0% —> 27,8% ✅

    03.12.2025 - transfer 5AB, beta <0,10 ❌
  • Frotka Przyjaciółka
    Postów: 102 124

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adirella wrote:
    To tak jak ja 🫣 na początku to marzyła nam się 2/3 nawet po cichu liczyliśmy na bliźniaki (moja mama ma siostre bliźniaczkę i dziadek mojego męża brata bliźniaka). A tutaj już mówiliśmy, że jakby się udało to kolejnej pełnej procedury nie robimy. 🫣
    To takie niesprawiedliwe. Jest tyle niechcianych dzieci, tak dużo wpadek…a tutaj człowiek walczy o jedno i jeszcze jest tak ogromnie trudno 😞

    Rozemocjonowana, MoniaB lubią tę wiadomość

    kariotypy ✅
    antytrombina III ✅
    trombofilia ✅
    homocysteina ✅
    antykoagulant toczniowy ✅
    cytokiny ✅
    białko c, białko s ✅
    zespół antyfosfolipidowy ✅
    biopsja endometrium ✅
    HLA-C - wynik obojga C1C1 ✅
    KIR - haplotyp Bx, 4/6 - najważniejsze wykryte ✅

    I stymulacja, 3 zarodki 4BC
    • 3 transfery, beta <0,10 ❌ ❌ ❌

    II stymulacja, 2 zarodki, 4AA i 3AB
    • 2 transfery, beta <0,10 ❌ ❌

    III stymulacja 06.2025 - 2 zarodki, 5AB i 4BC

    Po stymulacji, szczepienia limfocytami partnera.

    cross match - 21,8% —> 12,1% ✅
    allo-MLR - 0% —> 27,8% ✅

    03.12.2025 - transfer 5AB, beta <0,10 ❌
  • merci Autorytet
    Postów: 1282 2281

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ❄️Kasiopek
    ❄️ letnia
    ❄️ Nuparu

    🤞🏻🤞🏻🤞🏻 poprosimy o jakieś dobre wiadomości 🌸

    Kasiopek, Rozemocjonowana, Nuparu, sylstaa, letnia lubią tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test zdrowy 🩵
    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2032 4679

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adirella wrote:
    To tak jak ja 🫣 na początku to marzyła nam się 2/3 nawet po cichu liczyliśmy na bliźniaki (moja mama ma siostre bliźniaczkę i dziadek mojego męża brata bliźniaka). A tutaj już mówiliśmy, że jakby się udało to kolejnej pełnej procedury nie robimy. 🫣
    Czasem my swoje, a los swoje. Może się okazać, że po udanej procedurze w przyszłości zaskoczy naturalnie i nie trzeba będzie kolejnych procedur 🤭

    Rozemocjonowana, MoniaB, Adirella lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1686 2416

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Czasem my swoje, a los swoje. Może się okazać, że po udanej procedurze w przyszłości zaskoczy naturalnie i nie trzeba będzie kolejnych procedur 🤭
    Los może być nieprzewidywalny. Nie takie rzeczy to forum widziało.

    White1, MoniaB lubią tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Linka89 Autorytet
    Postów: 798 1261

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dzisiaj! ✊️🍀

    Start 2017
    2018 clo - puste jajo [*] x2
    06.2020 - IUI :(
    08.2020 - IUI :(
    01.2021 - start IVF
    23.01.21 transfer 4.1.1
    7 dpt beta 52,4
    9 dpt beta 97,7
    12 dpt beta 330
    14 dpt beta 978
    18 dpt beta 3823
    25 dpt jest ❤️ 3,5 mm!
    7t3d 1,3 cm ❤️
    9t6d 3 cm ❤️
    12t6d 7 cm ❤️
    20t0d 350g ❤️♀️

    02.24 transfer 4.1.2 ❌️ 😞
    07.24 transfer 3.1.1 ❌️ 😞
    04.25 3.2.2 -> encorton, intralipid, neoparin, prolutex, accofil ❌️😞
    05.2025 -> j.w. ❌️ 😞
    07.25 -> nowa procedura (7 MII, 2 zarodki)
    ET 2.2.2 ❌️ 😞
    Diphereline 💉💉💉
    10.25 transfer 3.2.2❌️😞
    11.25 ->Diphereline 💉& nowa procedura🍀 długi protokół (5 MII, 1 zarodek 😞)
    12.25 ET 1.2.2 ❌️😞
    02.26 nowa procedura, AO, PICSI, 6MII (❄️5.2.2)
    04.26 Minihistero, leczenie stanu zapalnego

    ______________________
    Endometrioza, adenomioza
    KIR bx, brak 3/5 DS
    PAI, MTHFR - hetero
    NK⬆️
    Cross - 13% - ok
    Kariotypy - ok
    Nasienie - ok
  • Pozytywna_ Ekspertka
    Postów: 131 166

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🎄❄️Dziś trzymamy kciuki za: ❄️🎄

    ❄️Kasiopek - wizyta lekarska podgląd endometrium 🩺👀
    ❄️ letnia - wizyta lekarska potwierdzająca ciążę 🩺🤰
    ❄️ Nuparu - pierwsza beta
    Trzymam kciuki 🫂🤞

    Nuparu, Adirella, letnia, Kasiopek lubią tę wiadomość

    Ona 90 & On 88
    AMH= 1,3
    Endometrioza III st

    27.10 start Gonapeptyl
    7.11 Gonapeptyl + rekovelle + Mensinorm
    19.11 koniec stymulacji - 3-4 pęcherzyki
    21.11 punkcja -> 🥚🥚

    26.11 transfer🤞 -> 4AA✅️ 4AB❄️
    6.12 🎅 beta ujemna ❌️

    31.01 transfer nr 2 ❄️ 4AB 🤞
    09.02 beta dla kliniki 🤞🩸💉 -> ujemna ❌️
  • Nuparu Ekspertka
    Postów: 147 676

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krew oddana, jadę teraz na kolejne pobranie tym razem z medycyny pracy 😅 oby ostatni kropek został na święta 🤞

    merci, Rozemocjonowana, domi_, just_a_girl, Locus, blaurita, jabk0va, sylstaa, Lajla87_87, Anka84, Clausix, nick nieaktualny, Yahu, Pozytywna_, Adirella, letnia, Ewelcia1605 lubią tę wiadomość

    ♀️92 amh=4.3
    Kariotyp ✅ Drożność ✅
    KIR haplotyp Bx (brak 4/5); Cross-Match 29 % - 36%
    HLA-C: C1C2 Subpopulacja limfocytów ✅ Ocena cytokin ✅ V-Leiden, krzepliwość, trombofilia ✅ Ferrytyna, morfologia ✅
    ♂️86 operacja ŻPN 11.25

    4.2024 - 1 IUI ❌ 5.2024 - 2 IUI ❌
    07.24 - punkcja, mamy 16 🥚zapłodnione 6, jeden zarodek 27.07.24 - transfer❌
    Zapładniamy pozostałe oocyty. Dwie ❄️
    28.08.24 II transfer bl 3.1.3; ❌
    18.02.25 III transfer bl 3.2.3 ❌
    Duże zapalenie endometrium, antybiotyki 26 dni - kontrola wynik 0❤️
    02.05.25 start stymulacji II; 11🥚, trzy ❄️
    14.06.25 transfer bl.2.2.2 ❌
    16.07.25 transfer bo. 4.2.3(accofil, clexane, acard,prograf, progesterone besins, utrogestan, prolutex,encorton) ❌
    10.10.25 USG endo Zaczyk
    01.12.25 transfer 3.2.3
  • merci Autorytet
    Postów: 1282 2281

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuparu wrote:
    Krew oddana, jadę teraz na kolejne pobranie tym razem z medycyny pracy 😅 oby ostatni kropek został na święta 🤞

    A jak ogólnie samopoczucie?

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test zdrowy 🩵
    preg.png
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1686 2416

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuparu wrote:
    Krew oddana, jadę teraz na kolejne pobranie tym razem z medycyny pracy 😅 oby ostatni kropek został na święta 🤞
    Mocno zaciskamy kciuki i daj koniecznie znać.

    Nuparu lubi tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2528 4662

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuparu wrote:
    Krew oddana, jadę teraz na kolejne pobranie tym razem z medycyny pracy 😅 oby ostatni kropek został na święta 🤞
    Nuparu mocne kciuki 🤞🏻🤞🏻

    Nuparu lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Nuparu Ekspertka
    Postów: 147 676

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    A jak ogólnie samopoczucie?
    Ciężko powiedzieć, nadzieja się tli. Od wczoraj jestem cała połamana po accofilu i prografie, mięśnie bolą jakbym rąbała drewno w lesie 😑 ciągle coś ciągnie, kłuje, ledwo dopinam spodnie. Myślę że dzisiaj 8 dpt to już raczej będzie pewny wynik...

    ♀️92 amh=4.3
    Kariotyp ✅ Drożność ✅
    KIR haplotyp Bx (brak 4/5); Cross-Match 29 % - 36%
    HLA-C: C1C2 Subpopulacja limfocytów ✅ Ocena cytokin ✅ V-Leiden, krzepliwość, trombofilia ✅ Ferrytyna, morfologia ✅
    ♂️86 operacja ŻPN 11.25

    4.2024 - 1 IUI ❌ 5.2024 - 2 IUI ❌
    07.24 - punkcja, mamy 16 🥚zapłodnione 6, jeden zarodek 27.07.24 - transfer❌
    Zapładniamy pozostałe oocyty. Dwie ❄️
    28.08.24 II transfer bl 3.1.3; ❌
    18.02.25 III transfer bl 3.2.3 ❌
    Duże zapalenie endometrium, antybiotyki 26 dni - kontrola wynik 0❤️
    02.05.25 start stymulacji II; 11🥚, trzy ❄️
    14.06.25 transfer bl.2.2.2 ❌
    16.07.25 transfer bo. 4.2.3(accofil, clexane, acard,prograf, progesterone besins, utrogestan, prolutex,encorton) ❌
    10.10.25 USG endo Zaczyk
    01.12.25 transfer 3.2.3
  • merci Autorytet
    Postów: 1282 2281

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuparu wrote:
    Ciężko powiedzieć, nadzieja się tli. Od wczoraj jestem cała połamana po accofilu i prografie, mięśnie bolą jakbym rąbała drewno w lesie 😑 ciągle coś ciągnie, kłuje, ledwo dopinam spodnie. Myślę że dzisiaj 8 dpt to już raczej będzie pewny wynik...

    Życzę ci żeby było pięknie 🤞🏻🌸
    8 to taki sensowny czas

    Nuparu lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test zdrowy 🩵
    preg.png
  • Frotka Przyjaciółka
    Postów: 102 124

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuparu wrote:
    Krew oddana, jadę teraz na kolejne pobranie tym razem z medycyny pracy 😅 oby ostatni kropek został na święta 🤞
    Mocne kciuki za kropka 🤞🤞🤞

    Nuparu lubi tę wiadomość

    kariotypy ✅
    antytrombina III ✅
    trombofilia ✅
    homocysteina ✅
    antykoagulant toczniowy ✅
    cytokiny ✅
    białko c, białko s ✅
    zespół antyfosfolipidowy ✅
    biopsja endometrium ✅
    HLA-C - wynik obojga C1C1 ✅
    KIR - haplotyp Bx, 4/6 - najważniejsze wykryte ✅

    I stymulacja, 3 zarodki 4BC
    • 3 transfery, beta <0,10 ❌ ❌ ❌

    II stymulacja, 2 zarodki, 4AA i 3AB
    • 2 transfery, beta <0,10 ❌ ❌

    III stymulacja 06.2025 - 2 zarodki, 5AB i 4BC

    Po stymulacji, szczepienia limfocytami partnera.

    cross match - 21,8% —> 12,1% ✅
    allo-MLR - 0% —> 27,8% ✅

    03.12.2025 - transfer 5AB, beta <0,10 ❌
  • Locus Autorytet
    Postów: 780 1103

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuparu wrote:
    Krew oddana, jadę teraz na kolejne pobranie tym razem z medycyny pracy 😅 oby ostatni kropek został na święta 🤞
    🤞🤞🤞🤞 czekam na betę milion

    Nuparu, Totalnie_pogubiona lubią tę wiadomość

    👫🏻 93&94 👩‍❤️‍💋‍👨 2013
    🐈‍⬛🐈‍⬛🐈‍⬛🦮

    🧒🏼 L. 05.2020 AuADHD 🤰
    💔💔💔💔01, 02, 07, 09.2025 biochem

    Niedomoga lut (8dpo prog 11, E2 67); DHEAS ⬇️; nasienie ✅, AMH 3,91 ✅, trombofilia ✅, homocysteina ✅
    10.2025 badania immunologiczne, NK 14,5% ⬆️,Th ⬇️, białko S ⬆️, cross match 62%‼️⚠️

    07.11.2025 dr Jarosz ➡️ KIR, HLA-C, biopsja endometrium ⌛️
    18.11.2025 kwalifikacja invitro
    12.2025 wizyta 9-12dc ocena endometrium - odwołana ✋
    30.11 ⏸️
    01.12 beta 169 E2 169 prog 15,3
    03.12 beta 464 E2 202 prog 13,4
    12.12 USG ginekolog ♥️ CRL 2,5mm 5+5
    07.01 🩸NIPT + 🩸PAPPA niskie ryzyka 🩵
    12.01 CRL 3,80 cm 10+4 ♥️
    19.01. prenatalne
    13.02 9,86cm /13.03 284g/10.04 562g

    preg.png
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1686 2416

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pytanko. Która z Was stosowała cyclogest 400. Lekarz zalecił 2 razy po 400. Czysto nie za mało? Wcześniejsze transfer miałam na utrogestan i progesteron besins.

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieudane in vitro nie przekreśla marzeń o dziecku – sprawdź, jak dobrze przygotować się do kolejnej próby.

Wiele par zmagających się z niepłodnością doświadcza ogromnego rozczarowania, gdy procedura in vitro nie kończy się ciążą. Choć taka sytuacja bywa trudna i często rodzi poczucie bezradności, nie oznacza to, że z marzenia o dziecku trzeba zrezygnować. Niepowodzenie nie przekreśla szans na sukces – przeciwnie, może stać się ważnym momentem, by zatrzymać się, dokładniej przeanalizować przebieg leczenia i lepiej przygotować się do kolejnej próby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ