Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🎄🎄IVF GRUDZIEŃ❄️🎁
Odpowiedz

🎄🎄IVF GRUDZIEŃ❄️🎁

Oceń ten wątek:
  • laurkasiczek Autorytet
    Postów: 480 336

    Wysłany: 8 grudnia 2025, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Estrofem niestety podbija tsh, jaką dawkę euthyroxu bierzesz obecnie?
    U mnie przed procedurami wystarczała dawka letrox 75, przy estrofemie od razu wchodziłam na 100, czasem nawet na 125. Z tym, że ja mam usuniętą tarczycę i wiem jak zmieniać dawki żeby utrzymać tsh na dobrym poziomie.


    Byłam od kilku tygodni na euthyrox 75. Od kiedy zaczęłam brać estrofem tj od soboty weszłam na dawkę 100 i po dzisiejszej konsultacji z endo od jutra biorę 125 bo boje się że tsh ciagle będzie rosło.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2025, 21:26

    💁‍♀️90'
    01.2025 kwalifikacja do IVF, 09.2024 AMH 2.2

    03.2025 pierwsza punkcja --> 13 🥚--> 2 ❄️❄️blastki 5AA oraz 5BA

    09.05.2025 pierwszy transfer jednej blastki 🍍🙏
    19.05 10dpt beta<0,5 💔 progesteron 31
    07.2025 Wit B12 : 572, Homocysteina: 8,81, ANA 1:100, Crossmatch 30,4 %
    NK (CD3-CD16+CD56+) 16,1%
    Limfocyty cytotoksyczne (CD3+CD8) 31,8%
    KIR: Bx nie wykryto 2DL3, 2DS4 norm , 3DP1 variant

    09.2025 Adenomioza? 😭
    10.2025 Equoral 30 dni
    30.01.2026 FET drugiej ostatniej blastki 5BA cykl sztuczny prolutex 2x1 cyclogest 3x2 luteina 3x2 encorton 10mg , hydroxyqloroquine
    10dpt beta 267,02Homocysteina 7,29
    12dpt 595,00 15dpt 1872 18dpt 7228 21dpt 16412 prog 39,10 26 dpt mamy bijące ❤️ CRL 5,3mm
    35dpt CRL 1,67 cm 🥰
    9tc CRL 2,34 cm
    Felia test: zdrowy chłopiec 💙

    preg.png
  • Mery0211 Ekspertka
    Postów: 214 82

    Wysłany: 8 grudnia 2025, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    laurkasiczek wrote:
    Byłam od kilku tygodni na euthyrox 75. Od kiedy zaczęłam brać estrofem tj od soboty weszłam na dawkę 100 i po dzisiejszej konsultacji z endo od jutra biorę 125 bo boje się że tsh ciagle będzie rosło.
    Hej, poszukuje equoral a gdzieś widziałam że w którymś wątku pisałaś że Ci zalega

    12.10.2024- transfer 2 dniowego zarodka
    27dpt- 🖤
    21.03.2025 transfer ❄️
    21dpt 🖤
    Leczymy się od 2022,
    2 kliniki w Polsce teraz Czechy, podchodzimy do AK ze względu na wiek
    4 dawczynie
    9 transferów
    6x poronienie 5-6 tydz raz tylko widziałam serduszko
    Jestem pod opieką dr.Jarosz
    26.05 transfer
    6dpt 20,8
    8dpt 90.5
    10dpt 179
    13dpt 310
    14dpt 374
    16dpt 877
    18dpt 1591
    20dpt 2970
    24dpt❤️
  • Linka89 Autorytet
    Postów: 798 1261

    Wysłany: 8 grudnia 2025, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o wpisanie 10.12 punkcja 📅

    Locus lubi tę wiadomość

    Start 2017
    2018 clo - puste jajo [*] x2
    06.2020 - IUI :(
    08.2020 - IUI :(
    01.2021 - start IVF
    23.01.21 transfer 4.1.1
    7 dpt beta 52,4
    9 dpt beta 97,7
    12 dpt beta 330
    14 dpt beta 978
    18 dpt beta 3823
    25 dpt jest ❤️ 3,5 mm!
    7t3d 1,3 cm ❤️
    9t6d 3 cm ❤️
    12t6d 7 cm ❤️
    20t0d 350g ❤️♀️

    02.24 transfer 4.1.2 ❌️ 😞
    07.24 transfer 3.1.1 ❌️ 😞
    04.25 3.2.2 -> encorton, intralipid, neoparin, prolutex, accofil ❌️😞
    05.2025 -> j.w. ❌️ 😞
    07.25 -> nowa procedura (7 MII, 2 zarodki)
    ET 2.2.2 ❌️ 😞
    Diphereline 💉💉💉
    10.25 transfer 3.2.2❌️😞
    11.25 ->Diphereline 💉& nowa procedura🍀 długi protokół (5 MII, 1 zarodek 😞)
    12.25 ET 1.2.2 ❌️😞
    02.26 nowa procedura, AO, PICSI, 6MII (❄️5.2.2)
    04.26 Minihistero, leczenie stanu zapalnego

    ______________________
    Endometrioza, adenomioza
    KIR bx, brak 3/5 DS
    PAI, MTHFR - hetero
    NK⬆️
    Cross - 13% - ok
    Kariotypy - ok
    Nasienie - ok
  • laurkasiczek Autorytet
    Postów: 480 336

    Wysłany: 8 grudnia 2025, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mery0211 wrote:
    Hej, poszukuje equoral a gdzieś widziałam że w którymś wątku pisałaś że Ci zalega

    A tak zapraszam na priv :)

    💁‍♀️90'
    01.2025 kwalifikacja do IVF, 09.2024 AMH 2.2

    03.2025 pierwsza punkcja --> 13 🥚--> 2 ❄️❄️blastki 5AA oraz 5BA

    09.05.2025 pierwszy transfer jednej blastki 🍍🙏
    19.05 10dpt beta<0,5 💔 progesteron 31
    07.2025 Wit B12 : 572, Homocysteina: 8,81, ANA 1:100, Crossmatch 30,4 %
    NK (CD3-CD16+CD56+) 16,1%
    Limfocyty cytotoksyczne (CD3+CD8) 31,8%
    KIR: Bx nie wykryto 2DL3, 2DS4 norm , 3DP1 variant

    09.2025 Adenomioza? 😭
    10.2025 Equoral 30 dni
    30.01.2026 FET drugiej ostatniej blastki 5BA cykl sztuczny prolutex 2x1 cyclogest 3x2 luteina 3x2 encorton 10mg , hydroxyqloroquine
    10dpt beta 267,02Homocysteina 7,29
    12dpt 595,00 15dpt 1872 18dpt 7228 21dpt 16412 prog 39,10 26 dpt mamy bijące ❤️ CRL 5,3mm
    35dpt CRL 1,67 cm 🥰
    9tc CRL 2,34 cm
    Felia test: zdrowy chłopiec 💙

    preg.png
  • MoniaB Autorytet
    Postów: 747 1189

    Wysłany: 8 grudnia 2025, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka89 wrote:
    Jeśli wszystko pójdzie dobrze to moze bede transferowac tego samego dnia ;)

    Ja też (jeśli dobrze pójdzie) 💛

    Linka89 lubi tę wiadomość

    38💃💛🏃41

    od 2023 - starania
    od 07.2024 - 9 x cykl stymulowany, 2 x IUI, HyCoSy - drożne

    08.2025 - start IVF 👣, badanie kariotypów - poprawne
    10.2025 - stymulacja i punkcja (26 🥚 pobranych, 14 dojrzałych, 11 zapłodnionych, 5 ❄️❄️❄️❄️❄️)

    🍒 11.2025 - transfer 🥺 ❄️ 3AA ✨, beta <0,1
    🍒 12.2025 - transfer nr 2, beta 9dpt: 66,45 🥺💛, 11dpt: 158 13dpt: 368, 20dpt: 6179, krwotok 6tc z wypadnięciem zarodka 💔! ❄️ 2AA
    🍒 02.2026 - transfer nr 3 ❄️ 2AB ✨, beta 1
    🍒 03.2026 - transfer nr 4 ❄️+❄️ 4BB i 4BC; 8dpt 33, 10dpt 47, 13dpt 75 ❤️‍🩹 14dpt odstawienie leków 🥲 23dpt 2570 🤯, 24 dpt usg 2 pęcherzyki 😮, 27dpt 5414, 34 dpt USG - brak serduszka 8tc 💔, 36 dpt 12900, poronienie zatrzymane

    🔜 immunologia i II procedura
    _____
    AMH - 5,64 🥚 Ładne owulacje i endometrium 🍳 Celiaklia 🌾 Wymazy czyste 💯 TSH - 1,6🔅 Nasienie średnie 😔 Trombofilia: PAI-1 homo, MTHFR hetero
  • Mery0211 Ekspertka
    Postów: 214 82

    Wysłany: 8 grudnia 2025, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    laurkasiczek wrote:
    A tak zapraszam na priv :)
    Napisałam

    12.10.2024- transfer 2 dniowego zarodka
    27dpt- 🖤
    21.03.2025 transfer ❄️
    21dpt 🖤
    Leczymy się od 2022,
    2 kliniki w Polsce teraz Czechy, podchodzimy do AK ze względu na wiek
    4 dawczynie
    9 transferów
    6x poronienie 5-6 tydz raz tylko widziałam serduszko
    Jestem pod opieką dr.Jarosz
    26.05 transfer
    6dpt 20,8
    8dpt 90.5
    10dpt 179
    13dpt 310
    14dpt 374
    16dpt 877
    18dpt 1591
    20dpt 2970
    24dpt❤️
  • MoniaB Autorytet
    Postów: 747 1189

    Wysłany: 8 grudnia 2025, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potwierdźcie mi proszę dziewczyny. Mam rację, że w ramach programu nie można zacząć drugiej stymulacji zanim się nie wykorzysta zarodków z poprzedniej?

    Pytam, bo dziś gadałam z czatem. Mówiłam mu, że chciałbym mieć dwójkę dzieci. On twierdzi, że jak mi się nie uda drugi transfer to powinnam przerwać transfery i zrobić kolejną stymulację. Bo wyczerpuję pulę zarodków, która miała być odłożona na drugie dziecko.

    Po drugim nieudanym transferze zostanie mi jeden średni zarodek i dwa słabe. Załóżmy, że zajdę w ciążę za 3cim transferem (z tego średniego zarodka). Zostaną mi 2 zarodki BC.
    To trochę mało na drugie dziecko, a zarodki na drugie powinnam robić teraz jak mam 38,5, a nie jak będę 40-41.

    Trochę chaotycznie pisze, ale chyba rozumiecie, o co mi biega?

    To chyba nierealne w ramach programu, co?

    Myślałam, że jak mam 5 zarodków, w tym 2 ciut lepsze to może się uda dwójkę z tego. Ale już mam mniejszy optymizm.

    Pytam, bo w środę wizyta u lekarza i myślałam by pogadać z nim o strategii.

    38💃💛🏃41

    od 2023 - starania
    od 07.2024 - 9 x cykl stymulowany, 2 x IUI, HyCoSy - drożne

    08.2025 - start IVF 👣, badanie kariotypów - poprawne
    10.2025 - stymulacja i punkcja (26 🥚 pobranych, 14 dojrzałych, 11 zapłodnionych, 5 ❄️❄️❄️❄️❄️)

    🍒 11.2025 - transfer 🥺 ❄️ 3AA ✨, beta <0,1
    🍒 12.2025 - transfer nr 2, beta 9dpt: 66,45 🥺💛, 11dpt: 158 13dpt: 368, 20dpt: 6179, krwotok 6tc z wypadnięciem zarodka 💔! ❄️ 2AA
    🍒 02.2026 - transfer nr 3 ❄️ 2AB ✨, beta 1
    🍒 03.2026 - transfer nr 4 ❄️+❄️ 4BB i 4BC; 8dpt 33, 10dpt 47, 13dpt 75 ❤️‍🩹 14dpt odstawienie leków 🥲 23dpt 2570 🤯, 24 dpt usg 2 pęcherzyki 😮, 27dpt 5414, 34 dpt USG - brak serduszka 8tc 💔, 36 dpt 12900, poronienie zatrzymane

    🔜 immunologia i II procedura
    _____
    AMH - 5,64 🥚 Ładne owulacje i endometrium 🍳 Celiaklia 🌾 Wymazy czyste 💯 TSH - 1,6🔅 Nasienie średnie 😔 Trombofilia: PAI-1 homo, MTHFR hetero
  • Butterfly_84 Ekspertka
    Postów: 244 259

    Wysłany: 8 grudnia 2025, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Locus wrote:
    Co Ci powiedzieli?


    Że będą mi zmieniać w trakcie stymulację terminy i procedurę ponieważ koordynatorka i szefowa kliniki stwierdziły że będą miały niepełny skład w święta i okolice i wydłuża mi procedurę o3 tygodnie.
    Oczywiście same nie dzwoniły tylko kazały dzwonić lekarce która mnie prowadzi.
    Jak się okazało podjęły decyzję same(koordynatorka i szefowa) komu będą wydłużały cykl na podstawie tylko wyniku amh.
    Nie brały pod uwagę:
    - rozpoczętych stymulacji
    - braku wskazań medycznych
    - wieku pacjentki(mam 41lat)
    - historii procedur


    Generalnie zadzwoniłam na infolinię GynCentrum i poinformowałam że proszę do 20:00 o kontakt w sprawie przez koordynatorkę ponieważ o 20:00 wysyłam maila ze skargą do MZ i albo ich dołączę w kopii albo nie.
    Telefon był w 30 minut, a w kolejne 30 minut okazało się że jednak mam iść zgodnie z ustalonym harmonogramem.

    Nie ma żadnych wskazań medycznych u mnie na wydłużanie stymulacji.
    A z drugiej strony typowo kosztowo na wypisywanie mi recept na w tym wypadku zbędne wydłużone procedury na leki refundowane za które i MZ płaci i ja


    Dziewczyny jeśli Wam zrobili coś podobnego: na miękko z nimi nie idźcie tylko stanowczo, przy czym sami lekarze byli tylko posłańcami zarządzenia szefowej w Katowicach i koordynatorki a nie decydentami.

    Dziękuję Wam za adresy e-mail MZ

    ---

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2025, 22:37

    Ishildur, blaurita, Fler lubią tę wiadomość

    👩🏻‍❤️‍👨🏼 '84 & '84
    👧 2015 & 2021,
    😭6 x💔 8-13 tydzień
    __________


    08.2025 👧🏻 AMH - 2,75ng/ml, FSH - 6,61 IU/l, LH - 4,41 IU/l, Prolaktyna - 648,9 mU/l (norma 127-637), TSH - 2,26, D3 - 35
    09.2025 👦🏻 Morfologia 6%, MSOME I 0%, II 14%, III 31%, IV 55%


    I procedura ❌
    Gonal F, Menopur, Otrivelle
    01.11.2025 12🥚, 8 MII, 5 💉, 0 wszystkie padły po trzecim dniu 😓

    II piCSI 🙏
    Estrofem, Recovell, Menopur, Otrivelle
    22.12.2025 11🥚,8MII, 8 💉, ❄️4AB, ❄️4AB, ❄️3AB, ❄️3BB, ❄️3BB,

    22.01.2026 transfer ❄️4AB 9dpt 15,18 11dpt 7,55 ❌

    02.2026 nieprawidłowa biocenoza
    03.2026 Histeroskopia, wycięcie polipa, NK i CD138 ok
    05.2026 nieudane podejście do transferu ❌
    19.06.2026 transfer ❄️4AB
  • Estera95 Autorytet
    Postów: 547 843

    Wysłany: 8 grudnia 2025, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To juz zaczyna przekraczać granice absurdu. Cieszę sie, ze Ci sie udało, ale jednocześnie nie mieści mi się w głosie, ze o takie rzeczy musisz w ogole walczy, jakbyś juz nie miała wystarczająco stresów. W tych klinikach to jakieś dogłębnie kontrolę powinny zostać przeprowadzone.

    Ale najważniejsze, ze lecisz zgodnie z planem, gratuluję determinacji 🤞🏽🫂❤️

    👧🏼31
    AMH: 6,12 (06.2025)

    🧑🏽 33
    Oligoteratozoospermia.

    Hormony:
    ❌️FSH: 22
    ❌️SHBG: 11,6

    Genetyka:
    ✅️ kariotyp
    ✅️ AZF
    ✅️ CFTR
    _____________________
    15.07 - kwalifikacja do IVF

    I IVF:
    1.08 - punkcja -> ❄️ 5.1.1
    4.10 - FET (+EG)

    6dpt ⏸️ 53,9| 10dpt 498,8 | 14dpt 3218| 17dpt 10606 | 18dpt pęcherzyk żółtkowy | 25dpt zarodek 0,55 cm z akcją ❤️
    5.11 - usg serduszkowe, 1,07cm 🫐, tetno 160
    28.11 - NIPT: niskie ryzyka, córka 👧🏼🩷
    10.12 - usg prenatalne ✅️
    5.02 - połówkowe, 330g 🥭✅️
    16.04 - III prenatalne, 1745g 🍍✅️

    10.06 - Anielka, 3490 kg 🥲🥰
  • Butterfly_84 Ekspertka
    Postów: 244 259

    Wysłany: 8 grudnia 2025, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Estera95 wrote:
    To juz zaczyna przekraczać granice absurdu. Cieszę sie, ze Ci sie udało, ale jednocześnie nie mieści mi się w głosie, ze o takie rzeczy musisz w ogole walczy, jakbyś juz nie miała wystarczająco stresów. W tych klinikach to jakieś dogłębnie kontrolę powinny zostać przeprowadzone.

    Ale najważniejsze, ze lecisz zgodnie z planem, gratuluję determinacji 🤞🏽🫂❤️


    Udało się.
    Tylko że ja to wiem dzięki forum ze maila do MZ pomaga - wątek z października z Krakowa(także GynCentrum), ale ile dziewczyn nie wie 🙈
    To jest zarówno nie fer względem rodzin starających się jak i nas wszystkich bo wszyscy się co miesiąc składamy w podatkach na to żeby były m.in refundowane leki(a takie bezzasadnie wydłużane procedury to wyłudzanie pieniędzy)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2025, 22:43

    Ishildur lubi tę wiadomość

    👩🏻‍❤️‍👨🏼 '84 & '84
    👧 2015 & 2021,
    😭6 x💔 8-13 tydzień
    __________


    08.2025 👧🏻 AMH - 2,75ng/ml, FSH - 6,61 IU/l, LH - 4,41 IU/l, Prolaktyna - 648,9 mU/l (norma 127-637), TSH - 2,26, D3 - 35
    09.2025 👦🏻 Morfologia 6%, MSOME I 0%, II 14%, III 31%, IV 55%


    I procedura ❌
    Gonal F, Menopur, Otrivelle
    01.11.2025 12🥚, 8 MII, 5 💉, 0 wszystkie padły po trzecim dniu 😓

    II piCSI 🙏
    Estrofem, Recovell, Menopur, Otrivelle
    22.12.2025 11🥚,8MII, 8 💉, ❄️4AB, ❄️4AB, ❄️3AB, ❄️3BB, ❄️3BB,

    22.01.2026 transfer ❄️4AB 9dpt 15,18 11dpt 7,55 ❌

    02.2026 nieprawidłowa biocenoza
    03.2026 Histeroskopia, wycięcie polipa, NK i CD138 ok
    05.2026 nieudane podejście do transferu ❌
    19.06.2026 transfer ❄️4AB
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1566 3323

    Wysłany: 8 grudnia 2025, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly _84 szok, co oni odwalili, masakra!
    Dobrze że walczylas i się udało wywalczyć, szacun za asertywność i siłę walki! Wyobrażam sobie, że nie każdy miał siłę i zasoby walczyć z takimi decyzjami i strasznie mi przykro, że ktokolwiek został tak potraktowany. Mam nadzieję, że jednak jakoś MZ dowie się o tego typu sytuacjach. Skrajnie nieprofesjonalnych i z możliwa szkoda dla pacjentek.

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • Frotka Przyjaciółka
    Postów: 102 124

    Wysłany: 8 grudnia 2025, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB wrote:
    Potwierdźcie mi proszę dziewczyny. Mam rację, że w ramach programu nie można zacząć drugiej stymulacji zanim się nie wykorzysta zarodków z poprzedniej?

    Pytam, bo dziś gadałam z czatem. Mówiłam mu, że chciałbym mieć dwójkę dzieci. On twierdzi, że jak mi się nie uda drugi transfer to powinnam przerwać transfery i zrobić kolejną stymulację. Bo wyczerpuję pulę zarodków, która miała być odłożona na drugie dziecko.

    Po drugim nieudanym transferze zostanie mi jeden średni zarodek i dwa słabe. Załóżmy, że zajdę w ciążę za 3cim transferem (z tego średniego zarodka). Zostaną mi 2 zarodki BC.
    To trochę mało na drugie dziecko, a zarodki na drugie powinnam robić teraz jak mam 38,5, a nie jak będę 40-41.

    Trochę chaotycznie pisze, ale chyba rozumiecie, o co mi biega?

    To chyba nierealne w ramach programu, co?

    Myślałam, że jak mam 5 zarodków, w tym 2 ciut lepsze to może się uda dwójkę z tego. Ale już mam mniejszy optymizm.

    Pytam, bo w środę wizyta u lekarza i myślałam by pogadać z nim o strategii.

    W ramach programu musisz najpierw wykorzystać zarodki z pierwszej stymulacji i dopiero możesz podejść do drugiej. Jedna procedura to stymulacja i transfer wszystkich uzyskanych zarodków. Ja też chciałam zrobić dwie stymulacje po kolei i dopiero później transferować ale lekarz mnie uświadomił, że to tak nie działa. Każda procedura musi się odbywać w całości i po kolei.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2025, 22:54

    MoniaB lubi tę wiadomość

    kariotypy ✅
    antytrombina III ✅
    trombofilia ✅
    homocysteina ✅
    antykoagulant toczniowy ✅
    cytokiny ✅
    białko c, białko s ✅
    zespół antyfosfolipidowy ✅
    biopsja endometrium ✅
    HLA-C - wynik obojga C1C1 ✅
    KIR - haplotyp Bx, 4/6 - najważniejsze wykryte ✅

    I stymulacja, 3 zarodki 4BC
    • 3 transfery, beta <0,10 ❌ ❌ ❌

    II stymulacja, 2 zarodki, 4AA i 3AB
    • 2 transfery, beta <0,10 ❌ ❌

    III stymulacja 06.2025 - 2 zarodki, 5AB i 4BC

    Po stymulacji, szczepienia limfocytami partnera.

    cross match - 21,8% —> 12,1% ✅
    allo-MLR - 0% —> 27,8% ✅

    03.12.2025 - transfer 5AB, beta <0,10 ❌
  • Totalnie_pogubiona Autorytet
    Postów: 669 1204

    Wysłany: 8 grudnia 2025, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o wpisanie 📆 12.12. pierwszy podgląd przed transferem. 🍀
    Oficjalnie schodzę z ławki rezerwowych! 🫡

    just_a_girl, Anka84, domi_, jabk0va, Monixma, Locus, Fler, Lajla87_87, letnia, merci, sylstaa, Clausix lubią tę wiadomość

    🧘🏻‍♀️89 & ⛹🏻‍♂️ 81

    ✅AMH 3,69
    ❌morfologia plemników 0%

    💌04.2020r.
    ciąża naturalna🧸
    strata-w 9 tygodniu🥺🩶

    🔆 2025r. podejście do I IVF🔆
    📌29.07. start stymulacji
    📌09.08. punkcja
    pobrano 18🥚
    zapłodniono 14🥚
    finalnie mamy 6 ❄️ ❄️ ❄️

    🍀01.10 nasz pierwszy transfer
    ❄️FET 3AA
    β-hCG 6dpt 1,57 😣 8dpt 1,15 🥺❌

    🧬KIR Bx ✅ brak 4 kirów implantacyjnych 😶‍🌫️
    Hla-c ✅

    🩺 17.11. histeroskopia
    cd138, cd56✅
    histopatologia ✅

    🍍20.12.
    Transfer 3.1.2 i 3.2.3❄️ ❄️
    7dpt 15,9 ; 9dpt 57,2 ; 11dpt 155,0 ; 13dpt 420,0 ; 16dpt 2365 ; 20dpt 11 694 + nagłe obfite krwawienie 😔😣
    22dpt 14 500 🥺23dpt zarodek z bijącym sercem 💖
    26dpt ponowny krwotok 🥺
    11+0 Feliatest zdrowy wojownik🩵

    preg.png
  • MoniaB Autorytet
    Postów: 747 1189

    Wysłany: 8 grudnia 2025, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frotka wrote:
    W ramach programu musisz najpierw wykorzystać zarodki z pierwszej stymulacji i dopiero możesz podejść do drugiej. Jedna procedura to stymulacja i transfer wszystkich uzyskanych zarodków. Ja też chciałam zrobić dwie stymulacje po kolei i dopiero później transferować ale lekarz mnie uświadomił, że to tak nie działa. Każda procedura musi się odbywać w całości i po kolei.

    Tak właśnie mi się wydawało. A szkoda, bo liczyłam, że po 40stce będę mogła skorzystać z moich zarodków z 38rż, ale chyba mi ich nie starczy na potem. Ale może to i lepiej. Nie ma co tak wybiegać w przód. Może nawet tego nie dożyje. Nikt nie wie co będzie. Może nawet jednego dziecka nie będzie z tych 5 zarodków, a ja już drugie planuję 😉😄

    38💃💛🏃41

    od 2023 - starania
    od 07.2024 - 9 x cykl stymulowany, 2 x IUI, HyCoSy - drożne

    08.2025 - start IVF 👣, badanie kariotypów - poprawne
    10.2025 - stymulacja i punkcja (26 🥚 pobranych, 14 dojrzałych, 11 zapłodnionych, 5 ❄️❄️❄️❄️❄️)

    🍒 11.2025 - transfer 🥺 ❄️ 3AA ✨, beta <0,1
    🍒 12.2025 - transfer nr 2, beta 9dpt: 66,45 🥺💛, 11dpt: 158 13dpt: 368, 20dpt: 6179, krwotok 6tc z wypadnięciem zarodka 💔! ❄️ 2AA
    🍒 02.2026 - transfer nr 3 ❄️ 2AB ✨, beta 1
    🍒 03.2026 - transfer nr 4 ❄️+❄️ 4BB i 4BC; 8dpt 33, 10dpt 47, 13dpt 75 ❤️‍🩹 14dpt odstawienie leków 🥲 23dpt 2570 🤯, 24 dpt usg 2 pęcherzyki 😮, 27dpt 5414, 34 dpt USG - brak serduszka 8tc 💔, 36 dpt 12900, poronienie zatrzymane

    🔜 immunologia i II procedura
    _____
    AMH - 5,64 🥚 Ładne owulacje i endometrium 🍳 Celiaklia 🌾 Wymazy czyste 💯 TSH - 1,6🔅 Nasienie średnie 😔 Trombofilia: PAI-1 homo, MTHFR hetero
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1686 2416

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 04:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🎄❄️ 9 Grudzień ❄️🎄

    36582f6120f63.pnghttps://zapodaj.net/plik-w4Q7YkuCHO

    💎Cytat na dziś:

    „Pozwól sobie czuć – każdą emocję.”

    💎 Ciąża na przestrzeni wieków – fakty, mity,zabobony:

    Starożytna Persja – amulety z granatu na płodność (FAKT kulturowy)

    Granat był symbolem życia i płodności.

    🎄❄️Dziś trzymamy kciuki za: ❄️🎄

    ❄️Kasiopek - wizyta lekarska podgląd endometrium 🩺👀
    ❄️ letnia - wizyta lekarska potwierdzająca ciążę 🩺🤰
    ❄️ Nuparu - pierwsza beta 🩸

    Powodzenia 🩷

    Monixma, Adirella, Kasiopek, Anka84, Pozytywna_, sylstaa, evcix84 lubią tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2565 2115

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adirella wrote:
    Właściwie to brałam laktoferyne, ascoffer x4 (2x rano i 2x wieczorem), z daleka od nabiału, wypiłam 3 razy ten koktajl z buraka 😅 więc wątpie że to to. Nie piłam herbaty do posiłku i blisko niego. Duuuużo pestek wszelakich i orzechów 🤔


    Dziękuję za info. 🙂 Też próbuje coś działać, bo u mnie ferrytyna około 30, ale wydaje mi się, że dostarczam za mało żelaza w diecie i do tego jem trochę nabiału. Wątróbka i wołowina już wdrożona, więc zobaczymy co z tego wyjdzie.
    Warto też zadbać o jelita i suplememtowac Sanprobi ibs.

    sylstaa lubi tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Locus Autorytet
    Postów: 780 1103

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly_84 wrote:
    Że będą mi zmieniać w trakcie stymulację terminy i procedurę ponieważ koordynatorka i szefowa kliniki stwierdziły że będą miały niepełny skład w święta i okolice i wydłuża mi procedurę o3 tygodnie.
    Oczywiście same nie dzwoniły tylko kazały dzwonić lekarce która mnie prowadzi.
    Jak się okazało podjęły decyzję same(koordynatorka i szefowa) komu będą wydłużały cykl na podstawie tylko wyniku amh.
    Nie brały pod uwagę:
    - rozpoczętych stymulacji
    - braku wskazań medycznych
    - wieku pacjentki(mam 41lat)
    - historii procedur


    Generalnie zadzwoniłam na infolinię GynCentrum i poinformowałam że proszę do 20:00 o kontakt w sprawie przez koordynatorkę ponieważ o 20:00 wysyłam maila ze skargą do MZ i albo ich dołączę w kopii albo nie.
    Telefon był w 30 minut, a w kolejne 30 minut okazało się że jednak mam iść zgodnie z ustalonym harmonogramem.

    Nie ma żadnych wskazań medycznych u mnie na wydłużanie stymulacji.
    A z drugiej strony typowo kosztowo na wypisywanie mi recept na w tym wypadku zbędne wydłużone procedury na leki refundowane za które i MZ płaci i ja


    Dziewczyny jeśli Wam zrobili coś podobnego: na miękko z nimi nie idźcie tylko stanowczo, przy czym sami lekarze byli tylko posłańcami zarządzenia szefowej w Katowicach i koordynatorki a nie decydentami.

    Dziękuję Wam za adresy e-mail MZ

    ---
    Co za ch wstrętne! Tyle stresu dokładać! 🤬🤬🤬🤬🤬

    👫🏻 93&94 👩‍❤️‍💋‍👨 2013
    🐈‍⬛🐈‍⬛🐈‍⬛🦮

    🧒🏼 L. 05.2020 AuADHD 🤰
    💔💔💔💔01, 02, 07, 09.2025 biochem

    Niedomoga lut (8dpo prog 11, E2 67); DHEAS ⬇️; nasienie ✅, AMH 3,91 ✅, trombofilia ✅, homocysteina ✅
    10.2025 badania immunologiczne, NK 14,5% ⬆️,Th ⬇️, białko S ⬆️, cross match 62%‼️⚠️

    07.11.2025 dr Jarosz ➡️ KIR, HLA-C, biopsja endometrium ⌛️
    18.11.2025 kwalifikacja invitro
    12.2025 wizyta 9-12dc ocena endometrium - odwołana ✋
    30.11 ⏸️
    01.12 beta 169 E2 169 prog 15,3
    03.12 beta 464 E2 202 prog 13,4
    12.12 USG ginekolog ♥️ CRL 2,5mm 5+5
    07.01 🩸NIPT + 🩸PAPPA niskie ryzyka 🩵
    12.01 CRL 3,80 cm 10+4 ♥️
    19.01. prenatalne
    13.02 9,86cm /13.03 284g/10.04 562g

    preg.png
  • Locus Autorytet
    Postów: 780 1103

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ❄️Kasiopek - wizyta lekarska podgląd endometrium 🩺👀
    ❄️ letnia - wizyta lekarska potwierdzająca ciążę 🩺🤰
    ❄️ Nuparu - pierwsza beta 🩸

    Powodzenia 😍

    Kasiopek lubi tę wiadomość

    👫🏻 93&94 👩‍❤️‍💋‍👨 2013
    🐈‍⬛🐈‍⬛🐈‍⬛🦮

    🧒🏼 L. 05.2020 AuADHD 🤰
    💔💔💔💔01, 02, 07, 09.2025 biochem

    Niedomoga lut (8dpo prog 11, E2 67); DHEAS ⬇️; nasienie ✅, AMH 3,91 ✅, trombofilia ✅, homocysteina ✅
    10.2025 badania immunologiczne, NK 14,5% ⬆️,Th ⬇️, białko S ⬆️, cross match 62%‼️⚠️

    07.11.2025 dr Jarosz ➡️ KIR, HLA-C, biopsja endometrium ⌛️
    18.11.2025 kwalifikacja invitro
    12.2025 wizyta 9-12dc ocena endometrium - odwołana ✋
    30.11 ⏸️
    01.12 beta 169 E2 169 prog 15,3
    03.12 beta 464 E2 202 prog 13,4
    12.12 USG ginekolog ♥️ CRL 2,5mm 5+5
    07.01 🩸NIPT + 🩸PAPPA niskie ryzyka 🩵
    12.01 CRL 3,80 cm 10+4 ♥️
    19.01. prenatalne
    13.02 9,86cm /13.03 284g/10.04 562g

    preg.png
  • Locus Autorytet
    Postów: 780 1103

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB wrote:
    Tak właśnie mi się wydawało. A szkoda, bo liczyłam, że po 40stce będę mogła skorzystać z moich zarodków z 38rż, ale chyba mi ich nie starczy na potem. Ale może to i lepiej. Nie ma co tak wybiegać w przód. Może nawet tego nie dożyje. Nikt nie wie co będzie. Może nawet jednego dziecka nie będzie z tych 5 zarodków, a ja już drugie planuję 😉😄
    Przy invitro chyba nigdy nie wiadomo. Możesz mieć jeszcze stado dzieci ze „słabiaczków”, albo zrobić wszystkie stymulacje i zostać z niczym. Nigdy nie wiadomo. Nie ma co się zadręczać na zapas 😘♥️

    MoniaB lubi tę wiadomość

    👫🏻 93&94 👩‍❤️‍💋‍👨 2013
    🐈‍⬛🐈‍⬛🐈‍⬛🦮

    🧒🏼 L. 05.2020 AuADHD 🤰
    💔💔💔💔01, 02, 07, 09.2025 biochem

    Niedomoga lut (8dpo prog 11, E2 67); DHEAS ⬇️; nasienie ✅, AMH 3,91 ✅, trombofilia ✅, homocysteina ✅
    10.2025 badania immunologiczne, NK 14,5% ⬆️,Th ⬇️, białko S ⬆️, cross match 62%‼️⚠️

    07.11.2025 dr Jarosz ➡️ KIR, HLA-C, biopsja endometrium ⌛️
    18.11.2025 kwalifikacja invitro
    12.2025 wizyta 9-12dc ocena endometrium - odwołana ✋
    30.11 ⏸️
    01.12 beta 169 E2 169 prog 15,3
    03.12 beta 464 E2 202 prog 13,4
    12.12 USG ginekolog ♥️ CRL 2,5mm 5+5
    07.01 🩸NIPT + 🩸PAPPA niskie ryzyka 🩵
    12.01 CRL 3,80 cm 10+4 ♥️
    19.01. prenatalne
    13.02 9,86cm /13.03 284g/10.04 562g

    preg.png
  • Rozemocjonowana Przyjaciółka
    Postów: 116 281

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🎄❄️Dziś trzymamy kciuki za: ❄️🎄

    ❄️Kasiopek - wizyta lekarska podgląd endometrium 🩺👀
    ❄️ letnia - wizyta lekarska potwierdzająca ciążę 🩺🤰
    ❄️ Nuparu - pierwsza beta 🩸

    Trzymamy kciuki 🤞 i czekamy na same dobre wiadomości

    blaurita, Kasiopek lubią tę wiadomość

    👩 30 lat (AMH 3,68, hormony w normie)
    👨 30 lat (FSH 26, pojedyncze plemniki; AZF ✔️; kariotyp ✔️; CFTR ✔️ )

    💑 od 11.2024
    🌸 IVF #1
    21.10.2025 – kwalifikacja do programu
    24.10.2025 - start stymulacji
    06.11.2025 - punkcja 🥚17 - 11 MII - 7 zapłodnionych -❄️ 3
    03.12.2025 - transfer 🍍cykl sztuczny
    10 dpt beta 243
    12 dpt beta 526
    22.12.25 5tc+3 USG GS,YS
    07.01.26 7tc+5 USG ♥️ CRL 1,21
    28.01.26 10tc+5 USG ♥️ CRL 3,12
    12.02.26 12tc+6 USG CRL 6,6
    07.04.26 20tc+4 380g dziewczynki
    preg.png
‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ