Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🎄🎄IVF GRUDZIEŃ❄️🎁
Odpowiedz

🎄🎄IVF GRUDZIEŃ❄️🎁

Oceń ten wątek:
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7043 5841

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Dziewczyny pytanko. Która z Was stosowała cyclogest 400. Lekarz zalecił 2 razy po 400. Czysto nie za mało? Wcześniejsze transfer miałam na utrogestan i progesteron besins.

    Ja biorę i lekarz mi zalecił 1x400 😅 do tego 2x1 duphaston. Przy takiej dawce miałam przed transferem na spadku proga 10. Biorę sama więcej, bo mi się wydaje za mało.

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7 🤞

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • merci Autorytet
    Postów: 1282 2281

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Dziewczyny pytanko. Która z Was stosowała cyclogest 400. Lekarz zalecił 2 razy po 400. Czysto nie za mało? Wcześniejsze transfer miałam na utrogestan i progesteron besins.

    Ale tylko cyclogest bez doustnego? Ja miałam cyclo 2x i duphaston 3x1, początkowo 2x1. Transfer co prawda nieudany ale zrobione USG przed odstawieniem leków i endo “idealne”

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test zdrowy 🩵
    preg.png
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1686 2416

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    Ale tylko cyclogest bez doustnego? Ja miałam cyclo 2x i duphaston 3x1, początkowo 2x1. Transfer co prawda nieudany ale zrobione USG przed odstawieniem leków i endo “idealne”
    No właśnie tylko cyclogest. Jak dla mnie mało ale nie brałam jeszcze tego leku i nie wiem jakie mogę mieć poziomy po tym. Dlatego pytam Was

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7043 5841

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    No właśnie tylko cyclogest. Jak dla mnie mało ale nie brałam jeszcze tego leku i nie wiem jakie mogę mieć poziomy po tym. Dlatego pytam Was

    Czytałam, że 800 to jest standardowa dawka tego leku 🤷‍♀️

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7 🤞

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1686 2416

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    Czytałam, że 800 to jest standardowa dawka tego leku 🤷‍♀️
    No właśnie wiem i tyle mam przepisane ale po moich wcześniejszych dawkach to te 2 dawki wydają się wyjątkowo niskie 🤣

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • merci Autorytet
    Postów: 1282 2281

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    No właśnie tylko cyclogest. Jak dla mnie mało ale nie brałam jeszcze tego leku i nie wiem jakie mogę mieć poziomy po tym. Dlatego pytam Was

    Patrząc po tym jakie niektóre dziewczyny biorą końskie dawki to może faktycznie wydawać się mikro.
    Sama nie wiem, trochę tak sceptycznie patrzę na takie ładowanie leków na ślepo. Może trzeba też spojrzeć czy nie ma objawów niedomogi lutealnej - plamienie. Bo to ewidentnie nie jest ogólnie przyjęty standard. U nas w klinice nie badają nawet tego progesteronu a jakoś transfery też się udają 🤷🏼‍♀️

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test zdrowy 🩵
    preg.png
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7043 5841

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam do transferu 1x400, od transferu 2x400, a od słabo rosnącej bety 3x400. Czy to coś dało? Nie wiem. Mój lekarz uważa, że 400 i duphaston jest wystarczające i też nie badają u mnie rutynowo 🤷🏼‍♀️ On ogólnie uważa, że kobiety dostają za duże dawki proga, co nie poprawia wcale rokowania, a czują się dużo gorzej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2025, 11:56

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7 🤞

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1686 2416

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    Ja brałam do transferu 1x400, od transferu 2x400, a od słabo rosnącej bety 3x400. Czy to coś dało? Nie wiem. Mój lekarz uważa, że 400 i duphaston jest wystarczające i też nie badają u mnie rutynowo 🤷🏼‍♀️ On ogólnie uważa, że kobiety dostają za duże dawki proga, co nie poprawia wcale rokowania, a czują się dużo gorzej.
    Dzięki. Przy moim nieudanym transferze dostawałam końska dawkę proga. Ledwo z łóżka mogła się zwlec. A wynik progesteronu 33. No nic. Skoro takie zalecenie to trzeba się stosować. W sobotę mam zbadać poziom progesteronu. I jak będzie żenująco niski to mam zastosować prolutex. Zobaczymy

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7043 5841

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Dzięki. Przy moim nieudanym transferze dostawałam końska dawkę proga. Ledwo z łóżka mogła się zwlec. A wynik progesteronu 33. No nic. Skoro takie zalecenie to trzeba się stosować. W sobotę mam zbadać poziom progesteronu. I jak będzie żenująco niski to mam zastosować prolutex. Zobaczymy

    Ogólnie też mi tłumaczył, że przy tych dopochwowych lekach poziom proga w endometrium jest wyższy niż w krwi, więc żeby też do końca się nie fiksować, że za niski wynik wyszedł.

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7 🤞

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Rozemocjonowana Przyjaciółka
    Postów: 116 281

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Dziewczyny pytanko. Która z Was stosowała cyclogest 400. Lekarz zalecił 2 razy po 400. Czysto nie za mało? Wcześniejsze transfer miałam na utrogestan i progesteron besins.

    Ja mam cyclo 2x1 i Duphaston 3x1 i prog przed transferem 12,6

    👩 30 lat (AMH 3,68, hormony w normie)
    👨 30 lat (FSH 26, pojedyncze plemniki; AZF ✔️; kariotyp ✔️; CFTR ✔️ )

    💑 od 11.2024
    🌸 IVF #1
    21.10.2025 – kwalifikacja do programu
    24.10.2025 - start stymulacji
    06.11.2025 - punkcja 🥚17 - 11 MII - 7 zapłodnionych -❄️ 3
    03.12.2025 - transfer 🍍cykl sztuczny
    10 dpt beta 243
    12 dpt beta 526
    22.12.25 5tc+3 USG GS,YS
    07.01.26 7tc+5 USG ♥️ CRL 1,21
    28.01.26 10tc+5 USG ♥️ CRL 3,12
    12.02.26 12tc+6 USG CRL 6,6
    07.04.26 20tc+4 380g dziewczynki
    preg.png
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1686 2416

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    Ogólnie też mi tłumaczył, że przy tych dopochwowych lekach poziom proga w endometrium jest wyższy niż w krwi, więc żeby też do końca się nie fiksować, że za niski wynik wyszedł.
    No właśnie w tym rzecz. Mi lekarz kazał dołożyć prolutex przy progu niższym niż 12 ng/ml.

    Clausix lubi tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1686 2416

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozemocjonowana wrote:
    Ja mam cyclo 2x1 i Duphaston 3x1 i prog przed transferem 12,6
    Lekarz kazał po transferze oznaczać poziom progesteronu?

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • blaurita Autorytet
    Postów: 312 379

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde mi lekarz w ogóle nie kazał przed transferem badać progesteronu :/ więc w razie czego nawet nie bd wiedziała jaki on był :/ Mam zbadać dopiero w sobotę przy okazji bety.

    ♀ 35
    💉 05.2025 stymulacja Cetrotide, Ovaleap, Gonapeptyl - 16 pęcherzyków
    🩺 punkcja 05.2025
    🫧 16 ➡️ 4 🥚
    ❄️4AA ❄️4AB (5doba)
    usunięcie mięśniaka i endo: 08.25, biopsja✅
    1.transfer: 05.12.25
    (Luteina,Utrogestan, Prolutex, Clexane, Estrofem)
    🍀 8 dpt bHcg 50,94 mIU /ml, prog 71,4 ng/ml
    🍀 10 dpt bHcg 124,00 mIU/ml
    🍀 17 dpt bHcg 2516,00 mIU/ml, prog 29,30 ng/ml
    🍀 22 dpt bHcg 8106 mIU/ml, prog 104 ng/ml, estradiol 224 pg/ml
    🍀 24 dpt USG 💓 2,5 mm 👶🏻
    🍀 40 dpt USG 💓 👶🏻
    🍀 10+3 👶🏻 3,7 cm 💓 153 bpm
    🍀 1 prenatalne 21.02 USG 🆗
    🍀 2 prenatalne 20.04 🆗 chłopak 🩵

    ♂ 41
    0% prawidłowych plemników
    odsetek plemników z fragmentacją DNA 58%
    test HBA 46%
    ilość plemników w 1ml - 13,8mln
    ruch postępowy 13%
    viability (plemniki żywe) 30%
    host 31%
    preg.png
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1686 2416

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 czy dzis lecisz na betę?

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1915 4562

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze, że przewija się kwestia progesteronu. Chyba w każdym wątku miesięcznym pojawiają się podobne wątpliwości w sprawie poziomu proga, a to naprawdę bardzo indywidualna sprawa. Dodatkowo można być na cyklu naturalnym, naturalnym ale wspomaganym czy cyklu sztucznym. W sumie to naturalne wątpliwości :)
    Najniższe minimum klinik jakie odnotowałam to 10. Większość z nas gdzieś podświadomie dąży do 20, bo się przyjęło wśród nas, że to taki bezpieczny pułap i część klinik tak sugeruje :)
    Widziałam też, że kilku lekarzy tak jak moja pani doktor uświadamia, że kiedy bierzemy proga dopochwowo to realne stężenie proga jest dużo większe niż w krwi.
    Wiadomo, jeśli poziom proga jest niski to pewnie sama pierwsza robiłabym alarm lekarzowi, ale jeśli poziom jest np. 16 na spadku i lekarz nie chce dołożyć a przyjmujecie leki dopochwowe to ja bym raczej była spokojna :)

    just_a_girl, sylstaa, Estera95, fortunate_bunia lubią tę wiadomość

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
  • Mln Znajoma
    Postów: 20 43

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Chciałam się poradzić, to mój pierwszy post tutaj.
    Miałam transfer 5dniowego zarodka 27.11.
    Pierwszy test bety 6dpt nie dawał nadziei, ale powtarzałam badanie i wygląda to w ten sposób:
    6dpt: 0,41
    8dpt: 7
    10dpt: 34,7
    12dpt: 70
    Dzisiaj badałam również progesteron 3,5h po przyjęcie Cyclogest: 25,7
    Przyjmuje doustnie 2x estrofem i dopochwowo 3x Cyclogest.
    Czy Waszym zdaniem to jest ok i mogłabym się już trochę cieszyć?

    jabk0va, MoniaB lubią tę wiadomość

    👩 93 | 🧔 93

    03.2024 – CP 🩸 prawy jajowód (wyłuszczenie)
    04.2025 – CP 🩸 prawy jajowód usunięty
    05.2025 – HyCoSy → lewy jajowód drożny ALE
    kręty, zdeformowany

    09.2025 – kwalifikacja IVF
    biocenoza - ok
    AMH - 8
    test PCR: Gardnerella vaginalis → metronidazol

    11.2025 – IVF stymulacja
    🔹 33 🥚| 26 cumulusów
    🔹 6 zapłodnionych → 3 zarodki ❄️
    🔹 18 oocytów zamrożonych
    ⚠️ hiperstymulacja

    12.2025 – FET🍍5BB, c. sztuczny → beta + → spadek 14 dpt
    02.2026 – FET 🍍 5CC, c. naturalny → beta (-)
    🔜08.03.2026 – FET 🍍 6BC, c. naturalny 🤞
  • letnia Autorytet
    Postów: 292 599

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się po wizycie potwierdzającej ciążę, wszystko okej, to była ostatnia wizyta w ramach programu. Od soboty kropek urósł troszkę, dziś już mierzy 1.2 cm i pierwszy raz słyszałam serduszko iii.. to chyba ten dźwięk pozwolił mi uwierzyć, że to naprawdę się dzieje 🥹🥰❤️ aczkolwiek pani dr bardzo to dozowała i dosłownie kilka sekund posłuchałyśmy, zdecydowanie za krótko 😄

    Wierzę, że każda z nas tutaj doczeka tego momentu, każdej z osobna tego życzę ❤️

    merci, Rosołek123, Początek drogi, Clausix, sylstaa, Mln, Locus, Malutka_111, domi_, blaurita, Nuparu, jabk0va, nick nieaktualny, Ewelcia1605, Frotka, just_a_girl, Estera95, Rozemocjonowana, Adirella, Pat93, Claudii, Anka84, MoniaB lubią tę wiadomość

    Starania od 09.2023

    👩🏻 30l
    Owulacja prawidłowa
    Hormony prawidłowe
    Drożne jajowody

    🧔🏻‍♂️ 31l
    Hormony w normie
    USG w normie
    Oligoospermia
    Koncentracja 08.2025 - 0.3 mln
    Koncentracja 10.1025 - 4.9 mln (poprawa po Clostilbegyt)

    08.2025 - kwalifikacja do programu in vitro
    11.10.2025 - punkcja, 19x🥚➡️ 6 zarodków
    ❄️4AA ❄️4AB ❄️3AA ❄️3AB ❄️3BB ❄️3BC

    06.11.2025 - FET 3AA & 3AB
    6dpt - beta 44
    8dpt - beta 144
    11dpt - beta 682
    14dpt - beta 3351
    18dpt - beta 14171, GS 1.76, YS 0.3
    30dpt - CRL 0,97 ❤️
    10w2d - Nifty: niskie ryzyka, dziewczynka 🩷🥰
    12w6d - I prenatalne ✅
    20w5d - II prenatalne ✅
    30w2d - III prenatalne ✅


    preg.png
  • merci Autorytet
    Postów: 1282 2281

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mln wrote:
    Hej dziewczyny!
    Chciałam się poradzić, to mój pierwszy post tutaj.
    Miałam transfer 5dniowego zarodka 27.11.
    Pierwszy test bety 6dpt nie dawał nadziei, ale powtarzałam badanie i wygląda to w ten sposób:
    6dpt: 0,41
    8dpt: 7
    10dpt: 34,7
    12dpt: 70
    Dzisiaj badałam również progesteron 3,5h po przyjęcie Cyclogest: 25,7
    Przyjmuje doustnie 2x estrofem i dopochwowo 3x Cyclogest.
    Czy Waszym zdaniem to jest ok i mogłabym się już trochę cieszyć?

    Wszystko wygląda dość obiecująco 🤞🏻

    Mln lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test zdrowy 🩵
    preg.png
  • Cari09 Autorytet
    Postów: 318 160

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mln wrote:
    Hej dziewczyny!
    Chciałam się poradzić, to mój pierwszy post tutaj.
    Miałam transfer 5dniowego zarodka 27.11.
    Pierwszy test bety 6dpt nie dawał nadziei, ale powtarzałam badanie i wygląda to w ten sposób:
    6dpt: 0,41
    8dpt: 7
    10dpt: 34,7
    12dpt: 70
    Dzisiaj badałam również progesteron 3,5h po przyjęcie Cyclogest: 25,7
    Przyjmuje doustnie 2x estrofem i dopochwowo 3x Cyclogest.
    Czy Waszym zdaniem to jest ok i mogłabym się już trochę cieszyć?
    Cześć, miałaś poźniejszą implantację, wartosci są mniejsze w zwiazku z tym, ale przyrosty bardzo ladne na ten moment :) sprawdzilabym jeszcze betę w 14dpt i 16dpt (zeby monitorowac przyrosty), jak bedą ok to potem juz tylko usg. Progesteron ok. Powodzenia :)

    Mln lubi tę wiadomość

  • merci Autorytet
    Postów: 1282 2281

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    letnia wrote:
    Melduję się po wizycie potwierdzającej ciążę, wszystko okej, to była ostatnia wizyta w ramach programu. Od soboty kropek urósł troszkę, dziś już mierzy 1.2 cm i pierwszy raz słyszałam serduszko iii.. to chyba ten dźwięk pozwolił mi uwierzyć, że to naprawdę się dzieje 🥹🥰❤️ aczkolwiek pani dr bardzo to dozowała i dosłownie kilka sekund posłuchałyśmy, zdecydowanie za krótko 😄

    Wierzę, że każda z nas tutaj doczeka tego momentu, każdej z osobna tego życzę ❤️

    Cudowne wiadomości ❤️ rośnijcie zdrowo i nudnej ciąży 🥹

    letnia lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test zdrowy 🩵
    preg.png
‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ