Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🎄🎄IVF GRUDZIEŃ❄️🎁
Odpowiedz

🎄🎄IVF GRUDZIEŃ❄️🎁

Oceń ten wątek:
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7043 5844

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    azibomba wrote:
    Jesli embriolog nie dzwoni w 5 dobie tylko czeka na 6 to źle czy dobrze?co moze to oznaczać

    Zwykle, że jeszcze nie zakończyli hodowli ;) Ja miałam np zamrożone 2 zarodki z 5 doby i 3 z 6 doby.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2025, 13:35

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7 🤞

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • azibomba Koleżanka
    Postów: 120 8

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy to prawda ze te z 6 gorzej rokują?

  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1567 3325

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    azibomba wrote:
    Czy to prawda ze te z 6 gorzej rokują?

    Nieznacznie. Pamiętaj, że każdy mrożony zarodek ma potencjał dać ciążę. Na ten moment jeszcze potrzebna jest chwila cierpliwości 😇

    Clausix, Totalnie_pogubiona, Woczekiwaniu lubią tę wiadomość

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • azibomba Koleżanka
    Postów: 120 8

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stresuje sie gorzej niz przed maturą nawet nie chce myslec co bedzie przed transferem

  • Clausix Autorytet
    Postów: 7043 5844

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    azibomba wrote:
    Stresuje sie gorzej niz przed maturą nawet nie chce myslec co bedzie przed transferem

    Potem się będziesz stresować przed testem, przed usg, przed prenatalnymi, przed porodem, po porodzie... :P tak to już jest z tymi Matkami, ciągle się czymś stresują ;) Będzie dobrze <3

    Malutka_111, Adirella, Karo_27, letnia, Rozemocjonowana lubią tę wiadomość

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7 🤞

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • paulity Autorytet
    Postów: 1144 772

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak to jest z no spa po transferze? Można brać forte?

  • Adirella Autorytet
    Postów: 1236 2825

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    azibomba wrote:
    Jesli embriolog nie dzwoni w 5 dobie tylko czeka na 6 to źle czy dobrze?co moze to oznaczać

    Że czekali z hodowlą do 6 doby :) może czekają na jednego leniuszka a reszta już grzecznie się chłodzi ❄️ zawsze czekają do końca hodowli i nie musi oznaczać to nic złego. Na pewno jakieś ❄️ dotrwały do tego mementu, także trzymamy kciuki 🤞🤞

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3465 4671

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    azibomba wrote:
    Jesli embriolog nie dzwoni w 5 dobie tylko czeka na 6 to źle czy dobrze?co moze to oznaczać
    To znaczy że minimum 1 zarodek jeszcze jest pod obserwacją. W pierwszej procedurze miałam jednego z 6 doby, więc z poinformowaniem o całości czekali do 6 doby.

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1236 2825

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    Potem się będziesz stresować przed testem, przed usg, przed prenatalnymi, przed porodem, po porodzie... :P tak to już jest z tymi Matkami, ciągle się czymś stresują ;) Będzie dobrze <3

    Smutna, ale prawda 🤣🤣

    Dzisiaj małż był na badaniach - posiew w kierunku bakterii plus badanie moczu też pod tym kątem, niby ja nie mam infkecji (badania z listopada 2024) , ale mąż w sumie badany nie był nigdy pod tym kątem 🫣. Zaraz też wysyłam go na badania hormonów, bo ostatnie ma z połowy 2024 - jakoś patrząc na to, widząc że jest czynnik męski to w sumie niewiele badań mu zlecili.

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • merci Autorytet
    Postów: 1282 2289

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalazłam dzisiaj jedyny pozytyw całej tej drogi - przy tej ilości leków i suplementów w końcu nauczyłam się połykać tabletki 😂 do tej pory byłam w stanie zakrztusić się absolutnie każdym lekiem, niezależnie jak małym, nawet wielkości estrofemu.
    Protip, bo przy łykaniu leku z automatu odginamy głowę do tyłu żeby jakby “przepchnąć” tabletki ale to błąd. Fizjologicznie lepiej zostawić głowę neutralnie lub lekko przygiętą do klatki piersiowej, wtedy przełyk nie jest uciskany i mniejsza szansa na zakrztuszenie.
    Nie eliminuje to 100% problemu ale teraz zamiast zakrztusić się 8/10 razy to jest 1-2/10 i zdecydowanie mniej odruchu wymiotnego 😂🤣

    Ishildur lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test 🩵
    preg.png
  • Rosołek123 Autorytet
    Postów: 552 1097

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulity wrote:
    Dziewczyny jak to jest z no spa po transferze? Można brać forte?

    Tak, można 🙂

    paulity lubi tę wiadomość

    2025 styczeń- wizyta kwalifikacyjna do invitro
    07.2025 - stymulacja (gonal f, menopur, orgalutran)
    31.07.2025 - punkcja: 8❄️
    05.08 transfer❄️4aa
    8 dpt beta 29.8, 13-57.4, prog. 12,905 ng/ml,14 dpt-72.5, 17-216, prog 22.5,21-884,24 dpt- 2153,prog 32.34,28 dpt beta 4460 ciąża zatrzymana❌️
    3.11.2025 transfer ❄️4aa
    7dpt - 12,9. 9 dpt-11,3 prog 87 nmol/l ❌️
    05.12 transfer❄️ 4ab prog. 24,68 ng, 6dpt beta 38,4, 7 dpt godz. 17 beta 98,2. Tsh 1,63, 10 dpt Hcg 323,6. Prog 32,78, 12 dpt hcg 668, prog 21,7, 14 dpt hcg 1338
    17 dpt hcg 4085, 24 dpt beta 24 024, prog 21,95. 0,25 mm ❤️,34 dpt beta 82 919, 36 dpt beta 83 290.
    8+1 CRL 2,01 cm.❤️,10+1 CRL 3,8 cm. 164 ❤️, 10+2 SANCO zdrowy chłopak 🩵, 12+3 prenatalne 6,4 cm, 163 ❤️, 20+2 410gram szczęścia 😍, 29+2 1518 g 🩵
    preg.png
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1567 3325

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    Znalazłam dzisiaj jedyny pozytyw całej tej drogi - przy tej ilości leków i suplementów w końcu nauczyłam się połykać tabletki 😂 do tej pory byłam w stanie zakrztusić się absolutnie każdym lekiem, niezależnie jak małym, nawet wielkości estrofemu.
    Protip, bo przy łykaniu leku z automatu odginamy głowę do tyłu żeby jakby “przepchnąć” tabletki ale to błąd. Fizjologicznie lepiej zostawić głowę neutralnie lub lekko przygiętą do klatki piersiowej, wtedy przełyk nie jest uciskany i mniejsza szansa na zakrztuszenie.
    Nie eliminuje to 100% problemu ale teraz zamiast zakrztusić się 8/10 razy to jest 1-2/10 i zdecydowanie mniej odruchu wymiotnego 😂🤣

    A wiesz, że ja dalej się nie nauczyłam 😂
    Ciężko u mnie w tym temacie, dużo supli rozgryzam dalej, bo takiego wielkiego magnezu w życiu bym nie połknęła, okropna blokada w głowie i przełyku.

    Także szacun, że taki progres! 🤩

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2025, 15:03

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7043 5844

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam problemu z wielkością i ilością tabletek, ale Encorton jest kurde taaaaaki wstrętny w smaku, że wymiękam co rano 😂😂

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7 🤞

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2530 4663

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję bardzo za wszystkie kciuki dziewczyny🙏 kropek zainstalowany🍀

    just_a_girl, Monixma, Andzia, letnia, jabk0va, MoniaB, Marz91, Mq1991, Clausix, paulity, Frotka, Czarna_owieczka, Puszkina, Anka84, Fler, Karolaaas, domi_, merci, Locus, Estera95, Lidziorek, Ewelcia1605, blaurita, Malowybitna, Paula., Adirella, LoliM, Malutka_111, Cari09, Linka89, Niezabudka86 lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Monixma Autorytet
    Postów: 1111 2910

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    Dziękuję bardzo za wszystkie kciuki dziewczyny🙏 kropek zainstalowany🍀

    Od teraz PUPO! 🍀🍀🤞❤️ KCIUKI za kropka!

    sylstaa lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️ 29
    Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
    MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
    🙍‍♂️32
    Niedoczynność tarczycy
    Ciężka oligozoospermia
    Kariotyp ✅Region Azf ✅

    I Procedura krótka, ICSI
    05.05.2025- start stymulacji
    16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
    21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
    28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
    Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243
    age.png
  • MoniaB Autorytet
    Postów: 747 1189

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za miłe słowa! 💛 Trzymam kciuki za bety, transfery i punkcje.

    Ja już po wizycie. Macica idealnie przygotowana. Mogłabym mieć transfer 15.12 jak było wstępnie planowane, ale ciasno na początku tygodnia w kalendarzu kliniki i mi wyznaczyli termin:

    📆 18.12 transfer 🍍

    Może to i dobrze, odpocznę od pracy i przeziębienia, bo ostatnio czuję się zmęczona.

    Z ciekawostek: dziś z lekarzem rozmawialiśmy o płci i powiedział mi, że na bazie jego wieloletnich doświadczeń takie zarodki jak my mamy to raczej dziewczynki. I że np. 4AA czy 5AA to częściej chłopcy i że zarodki męskie często są silniejsze i jakościowsze. A np 3BB czy 2AB to częściej dziewczynki. Oczywiście nie przedstawiał tego jako niezbity fakt, ale mówił że obserwuje taką zależność. Ciekawe.

    just_a_girl, Fler, merci lubią tę wiadomość

    38💃💛🏃41

    od 2023 - starania
    od 07.2024 - 9 x cykl stymulowany, 2 x IUI, HyCoSy - drożne

    08.2025 - start IVF 👣, badanie kariotypów - poprawne
    10.2025 - stymulacja i punkcja (26 🥚 pobranych, 14 dojrzałych, 11 zapłodnionych, 5 ❄️❄️❄️❄️❄️)

    🍒 11.2025 - transfer 🥺 ❄️ 3AA ✨, beta <0,1
    🍒 12.2025 - transfer nr 2, beta 9dpt: 66,45 🥺💛, 11dpt: 158 13dpt: 368, 20dpt: 6179, krwotok 6tc z wypadnięciem zarodka 💔! ❄️ 2AA
    🍒 02.2026 - transfer nr 3 ❄️ 2AB ✨, beta 1
    🍒 03.2026 - transfer nr 4 ❄️+❄️ 4BB i 4BC; 8dpt 33, 10dpt 47, 13dpt 75 ❤️‍🩹 14dpt odstawienie leków 🥲 23dpt 2570 🤯, 24 dpt usg 2 pęcherzyki 😮, 27dpt 5414, 34 dpt USG - brak serduszka 8tc 💔, 36 dpt 12900, poronienie zatrzymane

    🔜 immunologia i II procedura
    _____
    AMH - 5,64 🥚 Ładne owulacje i endometrium 🍳 Celiaklia 🌾 Wymazy czyste 💯 TSH - 1,6🔅 Nasienie średnie 😔 Trombofilia: PAI-1 homo, MTHFR hetero
  • jabk0va Autorytet
    Postów: 1081 2878

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    Dziękuję bardzo za wszystkie kciuki dziewczyny🙏 kropek zainstalowany🍀

    Kciuki!!! ✊
    Kiedy pierwsze testy planujesz? ☘️

    Starania od 11.23❤️

    💃34
    ❌AMH 0,13 😭
    ❌Lewy jajnik niedrożny
    🕺35
    ✅Morfologia
    ✅idealne parametry

    Chapter 1☘️
    🗓️29.04
    💉Menopur
    💉Orgalutran
    🗓️9.05 podgląd - 4🥚
    🗓️14.05 punkcja - 4, przeżyło 0 ❌😭

    Chapter 2☘️
    ⏳28.05
    16.06 💉 GnRH
    30.06 start stym
    💉 Gonal450
    💉 Menopur450
    18,21,23.07 podgląd🥚
    25.07 punkcja
    30.07 jeden zarodek
    4 db💔

    Chapter 3☘️
    1.08 ☘️
    🤞decyzja o AK⏳
    6.08 psycholog 😌

    Naturals😱🤯
    19.10 ⏸️
    20.10 beta 198,60
    22.10 beta 564,50
    24.10 beta 1416,80
    27.10💍☘️
    03.11❤️CRL 0,43 🥰
    18 11❤️CRL 1,94 🥰
    11.12 I p - ryzyka niskie 🥹
    9.02 II p - 364g miłości 💞
    6.03 700g szczęścia 🩵
    24.03 Adaś 1102g 🐻
    16.04 III p -1503g 🥰
    11.05 Misio - 2400g 🙊
    08.06 mamy 3205g 💪
    preg.png
  • MoniaB Autorytet
    Postów: 747 1189

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    Ja nie mam problemu z wielkością i ilością tabletek, ale Encorton jest kurde taaaaaki wstrętny w smaku, że wymiękam co rano 😂😂

    Nie można trzymać go w ustach, bo od razu się rozpuszcza. Od razu tabletkę z łykiem i połykamy.

    38💃💛🏃41

    od 2023 - starania
    od 07.2024 - 9 x cykl stymulowany, 2 x IUI, HyCoSy - drożne

    08.2025 - start IVF 👣, badanie kariotypów - poprawne
    10.2025 - stymulacja i punkcja (26 🥚 pobranych, 14 dojrzałych, 11 zapłodnionych, 5 ❄️❄️❄️❄️❄️)

    🍒 11.2025 - transfer 🥺 ❄️ 3AA ✨, beta <0,1
    🍒 12.2025 - transfer nr 2, beta 9dpt: 66,45 🥺💛, 11dpt: 158 13dpt: 368, 20dpt: 6179, krwotok 6tc z wypadnięciem zarodka 💔! ❄️ 2AA
    🍒 02.2026 - transfer nr 3 ❄️ 2AB ✨, beta 1
    🍒 03.2026 - transfer nr 4 ❄️+❄️ 4BB i 4BC; 8dpt 33, 10dpt 47, 13dpt 75 ❤️‍🩹 14dpt odstawienie leków 🥲 23dpt 2570 🤯, 24 dpt usg 2 pęcherzyki 😮, 27dpt 5414, 34 dpt USG - brak serduszka 8tc 💔, 36 dpt 12900, poronienie zatrzymane

    🔜 immunologia i II procedura
    _____
    AMH - 5,64 🥚 Ładne owulacje i endometrium 🍳 Celiaklia 🌾 Wymazy czyste 💯 TSH - 1,6🔅 Nasienie średnie 😔 Trombofilia: PAI-1 homo, MTHFR hetero
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2530 4663

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jabk0va wrote:
    Kciuki!!! ✊
    Kiedy pierwsze testy planujesz? ☘️
    Dziękuję🙏 Najpewniej 8dpt będę oznaczać bhcg ✊

    MoniaB, Marz91, Mary27, Karolaaas, jabk0va, LoliM lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Nowa31 Autorytet
    Postów: 1414 4016

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    azibomba wrote:
    Czy to prawda ze te z 6 gorzej rokują?

    Nie prawda. U mnie były 2 z 6 doby. Aktualnie jeden z nich ma już prawie 13 tygodni :)

    Estera95 lubi tę wiadomość

    💁‍♀️33
    Amh - 3,01
    Kariotyp - 🆗
    👨‍💼33
    Morfologia nasienia 2%
    Kariotyp 🆗

    2014 - 👧 naturalnie

    I IVF - 08.04.2025 - punkcja 28 komórek - 16 🥚 - 15❄️- 1❄️💔💔

    II IVF 🙏🙏
    01.08.2025 - punkcja 💉 27 komórek - 22 - mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    1.10.2025 - 9dpt 74mlU/ml 🙏 11dpt - 159 mln/ml 🥹🥹 13dpt - 348 mln/ml - 15dpt - 916 mln/ml ❤️❤️
    24.10.2025 - mamy serduszko ❤️
    Chwilo trwaj ❤️
    💙💙Czekamy na Ciebie Synku 💙

    05.06.2026 🥹 Witamy na świecie synku! 😍
    age.png
‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

💔 Jak przetrwać Święta, gdy Twoje ramiona są puste? Poradnik dla par starających się o dziecko

Święta Bożego Narodzenia. Magiczny czas, pełen ciepła, rodzinnych spotkań i... presji. Dla par, które od dawna marzą o dziecku, grudzień potrafi być emocjonalnym rollercoasterem. Wzruszenie miesza się z frustracją, poczuciem niesprawiedliwości i bólem, a każda reklama czy uśmiechnięte dziecko przy stole tylko uwypukla to, czego w ciągu roku udaje się jakoś nie dostrzegać.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ