Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🎄🎄IVF GRUDZIEŃ❄️🎁
Odpowiedz

🎄🎄IVF GRUDZIEŃ❄️🎁

Oceń ten wątek:
  • Frotka Przyjaciółka
    Postów: 102 124

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    Dziękuję bardzo za wszystkie kciuki dziewczyny🙏 kropek zainstalowany🍀
    Kciuki za kropka, niech się zadomowi 🤞

    sylstaa, Rozemocjonowana lubią tę wiadomość

    kariotypy ✅
    antytrombina III ✅
    trombofilia ✅
    homocysteina ✅
    antykoagulant toczniowy ✅
    cytokiny ✅
    białko c, białko s ✅
    zespół antyfosfolipidowy ✅
    biopsja endometrium ✅
    HLA-C - wynik obojga C1C1 ✅
    KIR - haplotyp Bx, 4/6 - najważniejsze wykryte ✅

    I stymulacja, 3 zarodki 4BC
    • 3 transfery, beta <0,10 ❌ ❌ ❌

    II stymulacja, 2 zarodki, 4AA i 3AB
    • 2 transfery, beta <0,10 ❌ ❌

    III stymulacja 06.2025 - 2 zarodki, 5AB i 4BC

    Po stymulacji, szczepienia limfocytami partnera.

    cross match - 21,8% —> 12,1% ✅
    allo-MLR - 0% —> 27,8% ✅

    03.12.2025 - transfer 5AB, beta <0,10 ❌
  • Frotka Przyjaciółka
    Postów: 102 124

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB wrote:
    Dzięki dziewczyny za miłe słowa! 💛 Trzymam kciuki za bety, transfery i punkcje.

    Ja już po wizycie. Macica idealnie przygotowana. Mogłabym mieć transfer 15.12 jak było wstępnie planowane, ale ciasno na początku tygodnia w kalendarzu kliniki i mi wyznaczyli termin:

    📆 18.12 transfer 🍍

    Może to i dobrze, odpocznę od pracy i przeziębienia, bo ostatnio czuję się zmęczona.
    Nawet lepiej, bo przez Święta odpoczniesz. Duży plus sztucznych cykli, że można je przesuwać.

    MoniaB lubi tę wiadomość

    kariotypy ✅
    antytrombina III ✅
    trombofilia ✅
    homocysteina ✅
    antykoagulant toczniowy ✅
    cytokiny ✅
    białko c, białko s ✅
    zespół antyfosfolipidowy ✅
    biopsja endometrium ✅
    HLA-C - wynik obojga C1C1 ✅
    KIR - haplotyp Bx, 4/6 - najważniejsze wykryte ✅

    I stymulacja, 3 zarodki 4BC
    • 3 transfery, beta <0,10 ❌ ❌ ❌

    II stymulacja, 2 zarodki, 4AA i 3AB
    • 2 transfery, beta <0,10 ❌ ❌

    III stymulacja 06.2025 - 2 zarodki, 5AB i 4BC

    Po stymulacji, szczepienia limfocytami partnera.

    cross match - 21,8% —> 12,1% ✅
    allo-MLR - 0% —> 27,8% ✅

    03.12.2025 - transfer 5AB, beta <0,10 ❌
  • Nadziejka92 Autorytet
    Postów: 419 488

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    Ja nie mam problemu z wielkością i ilością tabletek, ale Encorton jest kurde taaaaaki wstrętny w smaku, że wymiękam co rano 😂😂

    Ja zawsze kładłam go na koniec języka i od razu połykałam 😂

    👩🏼🧔🏻‍♂️ 92. Starania od 2018r.
    Amh 12.25 0.907
    Niedoczynność tarczycy, hashimoto.
    Kir AA, PAI-I homozygota 4g/4g, Ana1 1:80 typ ziarnisty

    2023-2025:
    4xIUI ❌ 1xFET CB, 2-6 FET ❌

    01.2026 stymulacja, czekają ❄️❄️❄️❄️
    Cross match 28,3% ➡️Immunosupresja
    30.04 VII FET 4AA 🍀
    Accofil+encorton+neoparin, cykl sztuczny
    11dpt 321
    13 dpt 823
    6t2d zarodek z 💓
    8t2d crl 17,2mm fhr 172 + krwiak
    preg.png
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    Dziękuję bardzo za wszystkie kciuki dziewczyny🙏 kropek zainstalowany🍀
    Trzymam cały czas 🤞🤞🤞 bardzo mocno Wam kobicuję ♥️ 🌈 🍀

    sylstaa lubi tę wiadomość

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1915 4562

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaaas wrote:
    Trzymam cały czas 🤞🤞🤞 bardzo mocno Wam kobicuję ♥️ 🌈 🍀
    Kochana, a jak u Ciebie sytuacja?
    Jeśli pisałaś tutaj na wątku to przepraszam za dubla. Staram się ten wątek śledzić, ale nie jestem w pełni na bieżąco 🤷‍♀️

    Karolaaas lubi tę wiadomość

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
  • Locus Autorytet
    Postów: 780 1103

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB wrote:
    Nie można trzymać go w ustach, bo od razu się rozpuszcza. Od razu tabletkę z łykiem i połykamy.
    Taaak, encorton jest paskudny 🤢

    MoniaB lubi tę wiadomość

    👫🏻 93&94 👩‍❤️‍💋‍👨 2013
    🐈‍⬛🐈‍⬛🐈‍⬛🦮

    🧒🏼 L. 05.2020 AuADHD 🤰
    💔💔💔💔01, 02, 07, 09.2025 biochem

    Niedomoga lut (8dpo prog 11, E2 67); DHEAS ⬇️; nasienie ✅, AMH 3,91 ✅, trombofilia ✅, homocysteina ✅
    10.2025 badania immunologiczne, NK 14,5% ⬆️,Th ⬇️, białko S ⬆️, cross match 62%‼️⚠️

    07.11.2025 dr Jarosz ➡️ KIR, HLA-C, biopsja endometrium ⌛️
    18.11.2025 kwalifikacja invitro
    12.2025 wizyta 9-12dc ocena endometrium - odwołana ✋
    30.11 ⏸️
    01.12 beta 169 E2 169 prog 15,3
    03.12 beta 464 E2 202 prog 13,4
    12.12 USG ginekolog ♥️ CRL 2,5mm 5+5
    07.01 🩸NIPT + 🩸PAPPA niskie ryzyka 🩵
    12.01 CRL 3,80 cm 10+4 ♥️
    19.01. prenatalne
    13.02 9,86cm /13.03 284g/10.04 562g

    preg.png
  • Ishildur Autorytet
    Postów: 320 423

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdyby ktoś kiedys szukał odpowiedzi, a co w przypadku za wysokiego progesteronu? Zamieszczę final rozważań po konsultacji z lekarką: zagryźć zęby i brać dalej.
    Dla przypomnienia wyniki progesteronu: dt: 99, 2dt: 42, 5dt: 134, 10dt: 28.

    👩🏻37 👦🏻38
    06.2024 💔 poronienie 6+4
    ✔️kariotypy, morfologia krwi
    ja: amh 2,47-2,76, IBS
    💊colon C, prenatal, NAC, magnez, sanprobi
    ✔️protrombina, V Leiden, ANA3, białko C i S
    ❌F5 R2 hetero, MTHFR homo, PAI-1 hetero
    on: 💊profertil
    ✔️fragmentacja, HBA, ilość
    🔻ruchliwość, budowa

    I procedura ICSI
    09.2025: krótki💉gonal, ovitrelle
    punkcja: 6 🟡4🥚2❄️5AB, 5AB
    pgt-a: 1❌, 1🤔
    29.11.2025 transfer 5AB❄️ mozaika30%
    10dpt beta 7,8, 12dpt beta 6,2, 14dpt beta 1,💔5+3

    II procedura IMSI
    01.2026: krótki💉rekovelle, menopur, ganirelix, gonapeptyl +ona:💊NAC, resveratrol, Q10
    punkcja: 9🟡6🥚1❄️5AB
    pgt-a: 1❌ ferrytyna:18

    III procedura PICSI
    +on💊: resveratrol, Q10, vit. C, tran
    03.2026 💉gonal, menopur, ganirelix, gonapeptyl
    punkcja: 9🟡5🥚5❄️4AB, 4BB, 4BB, 4BC, 4BC
    pgt-a: 2✔️3❌ ferrytyna:51
    03.06.2026 transfer ❄️4AB
    8dpt beta 63, 10 dpt beta 183, 12 dpt beta 614, 17dpt beta 5247🍀
  • Estera95 Autorytet
    Postów: 547 843

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    Dziękuję bardzo za wszystkie kciuki dziewczyny🙏 kropek zainstalowany🍀

    Cudownie, niech się zadomawia! :) Trzymamy kciuki. Czekasz grzecznie z betowaniem czy team niecierpliwe? :)

    sylstaa lubi tę wiadomość

    👧🏼31
    AMH: 6,12 (06.2025)

    🧑🏽 33
    Oligoteratozoospermia.

    Hormony:
    ❌️FSH: 22
    ❌️SHBG: 11,6

    Genetyka:
    ✅️ kariotyp
    ✅️ AZF
    ✅️ CFTR
    _____________________
    15.07 - kwalifikacja do IVF

    I IVF:
    1.08 - punkcja -> ❄️ 5.1.1
    4.10 - FET (+EG)

    6dpt ⏸️ 53,9| 10dpt 498,8 | 14dpt 3218| 17dpt 10606 | 18dpt pęcherzyk żółtkowy | 25dpt zarodek 0,55 cm z akcją ❤️
    5.11 - usg serduszkowe, 1,07cm 🫐, tetno 160
    28.11 - NIPT: niskie ryzyka, córka 👧🏼🩷
    10.12 - usg prenatalne ✅️
    5.02 - połówkowe, 330g 🥭✅️
    16.04 - III prenatalne, 1745g 🍍✅️

    10.06 - Anielka, 3490 kg 🥲🥰
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domi_ wrote:
    Kochana, a jak u Ciebie sytuacja?
    Jeśli pisałaś tutaj na wątku to przepraszam za dubla. Staram się ten wątek śledzić, ale nie jestem w pełni na bieżąco 🤷‍♀️
    Dziękuje, że pytasz☺️ ostatnio zniknęłam z ovu i faktycznie się nie udzielam z braku czasu i głównie gorszego nastroju😒. Aktualnie przyjełam 2 dawkę sztucznej menopauzy, w styczniu czeka mnie ostatni zastrzyk stąd mój spadek formy i nastroju. Jeśli dobrze pójdzie to transfer styczeń-luty🤞. W zeszłym miesiącu miałam też teleporadę z Janowcem z pobranych wycinków podczas histero wyszedł stan zapalny 5/10, więc myślę sobie gdzieś po cichu, że to mogłabyć przyczyna tych wszystkich niepowodzeń podczas 3 transferów🤔. Bardzo bym tego chciała bo czeka na Nas ostatni zarodek i może trafiliśmy na ten trop 🤩 no i mam cały czas z tyłu głowy że operacja to ostateczność 🙄.
    Dziewczyny przespałam termin zapisów do dr. Jarosz i nie ma już terminów do niej, zapisują dopiero na marzec bo w lutym jest ona na L4, więc została bez immunologa🙆‍♀️, albo będę bazować na jej wcześniejszych zaleceniach, albo szukać nowego.
    Może jakieś polecajki sprawdzone i z szybkim terminem?😗
    Domi widzę, że wątek weteranek się powiększa 💪 super że stworzyłaś takie miejsce dla nas wszystkich😍 już zbieram się pomału aby tam dołączyć do Was i napisać pierwszy wpis😋.

    MoniaB, Estera95, Marz91, sylstaa, just_a_girl, domi_, Yahu lubią tę wiadomość

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • merci Autorytet
    Postów: 1282 2289

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    18 mam wizytę na podgląd endo ale chyba i tak nie ma co liczyć na transfer w tym miesiącu już bo to na święta by wypadło 😑

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test 🩵
    preg.png
  • MoniaB Autorytet
    Postów: 747 1189

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ishildur wrote:
    Gdyby ktoś kiedys szukał odpowiedzi, a co w przypadku za wysokiego progesteronu? Zamieszczę final rozważań po konsultacji z lekarką: zagryźć zęby i brać dalej.
    Dla przypomnienia wyniki progesteronu: dt: 99, 2dt: 42, 5dt: 134, 10dt: 28.

    Też mi dziś tak lekarz mówił. U nas w laboratorium jest mierzone do 60. Ja mam na wyniku napisane „powyżej progu pomiaru”, czyli nie wiadomo czy 65 czy 100.

    I mówiłam dziś do dr, że po każdej tabletce proga śpię, że 4 dni miałam od niego stan podgorączkowy. Doktor mówi: „No i super, świetny znak! Brać dalej”. Jedynie zmienił mi dopochwowe z 3x1 na 1x2, bo mnie podrażniało.

    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2025, 17:29

    38💃💛🏃41

    od 2023 - starania
    od 07.2024 - 9 x cykl stymulowany, 2 x IUI, HyCoSy - drożne

    08.2025 - start IVF 👣, badanie kariotypów - poprawne
    10.2025 - stymulacja i punkcja (26 🥚 pobranych, 14 dojrzałych, 11 zapłodnionych, 5 ❄️❄️❄️❄️❄️)

    🍒 11.2025 - transfer 🥺 ❄️ 3AA ✨, beta <0,1
    🍒 12.2025 - transfer nr 2, beta 9dpt: 66,45 🥺💛, 11dpt: 158 13dpt: 368, 20dpt: 6179, krwotok 6tc z wypadnięciem zarodka 💔! ❄️ 2AA
    🍒 02.2026 - transfer nr 3 ❄️ 2AB ✨, beta 1
    🍒 03.2026 - transfer nr 4 ❄️+❄️ 4BB i 4BC; 8dpt 33, 10dpt 47, 13dpt 75 ❤️‍🩹 14dpt odstawienie leków 🥲 23dpt 2570 🤯, 24 dpt usg 2 pęcherzyki 😮, 27dpt 5414, 34 dpt USG - brak serduszka 8tc 💔, 36 dpt 12900, poronienie zatrzymane

    🔜 immunologia i II procedura
    _____
    AMH - 5,64 🥚 Ładne owulacje i endometrium 🍳 Celiaklia 🌾 Wymazy czyste 💯 TSH - 1,6🔅 Nasienie średnie 😔 Trombofilia: PAI-1 homo, MTHFR hetero
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7043 5844

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB wrote:
    Też mi dziś tak lekarz mówił. U nas w laboratorium jest mierzone do 60. Ja mam na wyniku napisane „powyżej progu pomiaru”, czyli nie wiadomo czy 65 czy 100.

    I mówiłam dziś do dr, że po każdej tabletce proga śpię, że 4 dni miałam od niego stan podgorączkowy. Doktor mówi: „No i super, świetny znak! Brać dalej”. Jedynie zmienił mi dopochwowe z 3x1 na 1x2, bo mnie podrażniało.

    :)
    Co lekarz to inna opinia 😅

    MoniaB lubi tę wiadomość

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7 🤞

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2565 2115

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaaas wrote:
    Dziękuje, że pytasz☺️ ostatnio zniknęłam z ovu i faktycznie się nie udzielam z braku czasu i głównie gorszego nastroju😒. Aktualnie przyjełam 2 dawkę sztucznej menopauzy, w styczniu czeka mnie ostatni zastrzyk stąd mój spadek formy i nastroju. Jeśli dobrze pójdzie to transfer styczeń-luty🤞. W zeszłym miesiącu miałam też teleporadę z Janowcem z pobranych wycinków podczas histero wyszedł stan zapalny 5/10, więc myślę sobie gdzieś po cichu, że to mogłabyć przyczyna tych wszystkich niepowodzeń podczas 3 transferów🤔. Bardzo bym tego chciała bo czeka na Nas ostatni zarodek i może trafiliśmy na ten trop 🤩 no i mam cały czas z tyłu głowy że operacja to ostateczność 🙄.
    Dziewczyny przespałam termin zapisów do dr. Jarosz i nie ma już terminów do niej, zapisują dopiero na marzec bo w lutym jest ona na L4, więc została bez immunologa🙆‍♀️, albo będę bazować na jej wcześniejszych zaleceniach, albo szukać nowego.
    Może jakieś polecajki sprawdzone i z szybkim terminem?😗
    Domi widzę, że wątek weteranek się powiększa 💪 super że stworzyłaś takie miejsce dla nas wszystkich😍 już zbieram się pomału aby tam dołączyć do Was i napisać pierwszy wpis😋.


    To potwierdzone, że już zapisują do Jarosz na marzec? Dzwoniłam jakieś dwa tyg temu i nie było terminów do niej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2025, 17:36

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3465 4671

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB wrote:
    Też mi dziś tak lekarz mówił. U nas w laboratorium jest mierzone do 60. Ja mam na wyniku napisane „powyżej progu pomiaru”, czyli nie wiadomo czy 65 czy 100.

    I mówiłam dziś do dr, że po każdej tabletce proga śpię, że 4 dni miałam od niego stan podgorączkowy. Doktor mówi: „No i super, świetny znak! Brać dalej”. Jedynie zmienił mi dopochwowe z 3x1 na 1x2, bo mnie podrażniało.

    :)
    Ja w takich sytuacjach dzwonię do labu i pytam ile było konkretnie, bo wynik powyżej iluś mnie nie ratuje. Tak miałam z betą, że chyba powyżej 6 czy 10 tys nie oznaczają, ale po telefonie podali mi wynik a nawet podmienili na dokumencie.

    MoniaB lubi tę wiadomość

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • Ishildur Autorytet
    Postów: 320 423

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha, podoba mi się ten "świetny znak":) Oby te znaki progesteronowe zamieniły się na ciążowe! To z takim nastawieniem odmeldowuję się walczyć z ciśnieniem...jakies białkowo-błonnikowo-cukrowe chrupiące przekąski polecacie na te stany...?

    👩🏻37 👦🏻38
    06.2024 💔 poronienie 6+4
    ✔️kariotypy, morfologia krwi
    ja: amh 2,47-2,76, IBS
    💊colon C, prenatal, NAC, magnez, sanprobi
    ✔️protrombina, V Leiden, ANA3, białko C i S
    ❌F5 R2 hetero, MTHFR homo, PAI-1 hetero
    on: 💊profertil
    ✔️fragmentacja, HBA, ilość
    🔻ruchliwość, budowa

    I procedura ICSI
    09.2025: krótki💉gonal, ovitrelle
    punkcja: 6 🟡4🥚2❄️5AB, 5AB
    pgt-a: 1❌, 1🤔
    29.11.2025 transfer 5AB❄️ mozaika30%
    10dpt beta 7,8, 12dpt beta 6,2, 14dpt beta 1,💔5+3

    II procedura IMSI
    01.2026: krótki💉rekovelle, menopur, ganirelix, gonapeptyl +ona:💊NAC, resveratrol, Q10
    punkcja: 9🟡6🥚1❄️5AB
    pgt-a: 1❌ ferrytyna:18

    III procedura PICSI
    +on💊: resveratrol, Q10, vit. C, tran
    03.2026 💉gonal, menopur, ganirelix, gonapeptyl
    punkcja: 9🟡5🥚5❄️4AB, 4BB, 4BB, 4BC, 4BC
    pgt-a: 2✔️3❌ ferrytyna:51
    03.06.2026 transfer ❄️4AB
    8dpt beta 63, 10 dpt beta 183, 12 dpt beta 614, 17dpt beta 5247🍀
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    To potwierdzone, że już zapisują do Jarosz na marzec? Dzwoniłam jakieś dwa tyg temu i nie było terminów do niej.
    Dzwoniłam wczoraj do invimed w Gdyni i tak mi powiedzieli przez telefon🙆‍♀️ na styczeń nie ma wolnych terminów, w lutym jej nie ma, stąd zapisy dopiero na marzec.

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2530 4663

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Estera95 wrote:
    Cudownie, niech się zadomawia! :) Trzymamy kciuki. Czekasz grzecznie z betowaniem czy team niecierpliwe? :)
    Grzecznie czekam, chyba🤭😅

    Estera95 lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3100 3876

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    Dziękuję bardzo za wszystkie kciuki dziewczyny🙏 kropek zainstalowany🍀
    Trzymam mocno kciuki 🍀🍀🍀

    sylstaa lubi tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • merci Autorytet
    Postów: 1282 2289

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frotka coś u ciebie już wiadomo z betą?

    MoniaB lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test 🩵
    preg.png
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2565 2115

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaaas wrote:
    Dzwoniłam wczoraj do invimed w Gdyni i tak mi powiedzieli przez telefon🙆‍♀️ na styczeń nie ma wolnych terminów, w lutym jej nie ma, stąd zapisy dopiero na marzec.


    A nie wiesz czy na chwilę obecną są chociaż terminy na początek marca? Jeśli terminy są już na marzec to muszę się jutro umówić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2025, 18:13

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ