Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🎄🎄IVF GRUDZIEŃ❄️🎁
Odpowiedz

🎄🎄IVF GRUDZIEŃ❄️🎁

Oceń ten wątek:
  • Frotka Przyjaciółka
    Postów: 102 124

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny 😞 Jestem podłamana, 6 razy i nic, nigdy w życiu nie widziałam dwóch kresek na teście i beta nigdy nawet nie drgnęła. Już nie wiem co mogę zrobić. Tyle badań, gdzie problem wyszedł tylko z immunologią. Zarodki zawsze rozwijają się do stadium blastocysty a po transferach kompletnie nic. Immunoglobuliny nie pomogły, za to szczepienia jak najbardziej, bo wyniki się poprawiły. Mieliśmy taką nadzieję, że tym razem się uda. Zrobiliśmy wszystko co się dało, nie wiem co mogłabym zrobić więcej.
    Został nam ostatni zarodek ale tym razem już straciłam całkiem nadzieję, że jeszcze będzie dobrze 😢

    kariotypy ✅
    antytrombina III ✅
    trombofilia ✅
    homocysteina ✅
    antykoagulant toczniowy ✅
    cytokiny ✅
    białko c, białko s ✅
    zespół antyfosfolipidowy ✅
    biopsja endometrium ✅
    HLA-C - wynik obojga C1C1 ✅
    KIR - haplotyp Bx, 4/6 - najważniejsze wykryte ✅

    I stymulacja, 3 zarodki 4BC
    • 3 transfery, beta <0,10 ❌ ❌ ❌

    II stymulacja, 2 zarodki, 4AA i 3AB
    • 2 transfery, beta <0,10 ❌ ❌

    III stymulacja 06.2025 - 2 zarodki, 5AB i 4BC

    Po stymulacji, szczepienia limfocytami partnera.

    cross match - 21,8% —> 12,1% ✅
    allo-MLR - 0% —> 27,8% ✅

    03.12.2025 - transfer 5AB, beta <0,10 ❌
  • Frotka Przyjaciółka
    Postów: 102 124

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blaurita wrote:
    O nie… dlaczego … przytulam 🫂

    Jakie lekarz widzi dalsze kroki?
    Napisałam do lekarza, może jutro odpisze co dalej.

    Nawet nie wiem co miałabym jeszcze badać. Po prostu podejdziemy do tego ostatniego transferu i co ma być to będzie a jak nic nie wyjdzie to kończymy z in vitro. Może tak po prostu ma być i nie jest mi to pisane. Za dużo zdrowia i pieniędzy nas to kosztuje a nic z tego nie wynika.

    kariotypy ✅
    antytrombina III ✅
    trombofilia ✅
    homocysteina ✅
    antykoagulant toczniowy ✅
    cytokiny ✅
    białko c, białko s ✅
    zespół antyfosfolipidowy ✅
    biopsja endometrium ✅
    HLA-C - wynik obojga C1C1 ✅
    KIR - haplotyp Bx, 4/6 - najważniejsze wykryte ✅

    I stymulacja, 3 zarodki 4BC
    • 3 transfery, beta <0,10 ❌ ❌ ❌

    II stymulacja, 2 zarodki, 4AA i 3AB
    • 2 transfery, beta <0,10 ❌ ❌

    III stymulacja 06.2025 - 2 zarodki, 5AB i 4BC

    Po stymulacji, szczepienia limfocytami partnera.

    cross match - 21,8% —> 12,1% ✅
    allo-MLR - 0% —> 27,8% ✅

    03.12.2025 - transfer 5AB, beta <0,10 ❌
  • MoniaB Autorytet
    Postów: 747 1189

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frotka wrote:
    Napisałam do lekarza, może jutro odpisze co dalej.

    Nawet nie wiem co miałabym jeszcze badać. Po prostu podejdziemy do tego ostatniego transferu i co ma być to będzie a jak nic nie wyjdzie to kończymy z in vitro. Może tak po prostu ma być i nie jest mi to pisane. Za dużo zdrowia i pieniędzy nas to kosztuje a nic z tego nie wynika.

    Jesteś bardzo dzielna! 💛 To okropna sytuacja jak tyle rzeczy przebadane, niby wszystko dobrze, a bez efektu. Jakież to może mieć uzasadnienie medyczne, że stale nic? A przypomnisz jak to u Was w czasie wygląda? Kiedy zaczęłaś ivf?

    Frotka lubi tę wiadomość

    38💃💛🏃41

    od 2023 - starania
    od 07.2024 - 9 x cykl stymulowany, 2 x IUI, HyCoSy - drożne

    08.2025 - start IVF 👣, badanie kariotypów - poprawne
    10.2025 - stymulacja i punkcja (26 🥚 pobranych, 14 dojrzałych, 11 zapłodnionych, 5 ❄️❄️❄️❄️❄️)

    🍒 11.2025 - transfer 🥺 ❄️ 3AA ✨, beta <0,1
    🍒 12.2025 - transfer nr 2, beta 9dpt: 66,45 🥺💛, 11dpt: 158 13dpt: 368, 20dpt: 6179, krwotok 6tc z wypadnięciem zarodka 💔! ❄️ 2AA
    🍒 02.2026 - transfer nr 3 ❄️ 2AB ✨, beta 1
    🍒 03.2026 - transfer nr 4 ❄️+❄️ 4BB i 4BC; 8dpt 33, 10dpt 47, 13dpt 75 ❤️‍🩹 14dpt odstawienie leków 🥲 23dpt 2570 🤯, 24 dpt usg 2 pęcherzyki 😮, 27dpt 5414, 34 dpt USG - brak serduszka 8tc 💔, 36 dpt 12900, poronienie zatrzymane

    🔜 immunologia i II procedura
    _____
    AMH - 5,64 🥚 Ładne owulacje i endometrium 🍳 Celiaklia 🌾 Wymazy czyste 💯 TSH - 1,6🔅 Nasienie średnie 😔 Trombofilia: PAI-1 homo, MTHFR hetero
  • Frotka Przyjaciółka
    Postów: 102 124

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB wrote:
    Jesteś bardzo dzielna! 💛 To okropna sytuacja jak tyle rzeczy przebadane, niby wszystko dobrze, a bez efektu. Jakież to może mieć uzasadnienie medyczne, że stale nic? A przypomnisz jak to u Was w czasie wygląda? Kiedy zaczęłaś ivf?
    Początek dokładnie dwa lata temu, jeszcze przed refundacją rządową. W międzyczasie mnóstwo badań i tony suplementów i nic to nie pomogło.

    MoniaB lubi tę wiadomość

    kariotypy ✅
    antytrombina III ✅
    trombofilia ✅
    homocysteina ✅
    antykoagulant toczniowy ✅
    cytokiny ✅
    białko c, białko s ✅
    zespół antyfosfolipidowy ✅
    biopsja endometrium ✅
    HLA-C - wynik obojga C1C1 ✅
    KIR - haplotyp Bx, 4/6 - najważniejsze wykryte ✅

    I stymulacja, 3 zarodki 4BC
    • 3 transfery, beta <0,10 ❌ ❌ ❌

    II stymulacja, 2 zarodki, 4AA i 3AB
    • 2 transfery, beta <0,10 ❌ ❌

    III stymulacja 06.2025 - 2 zarodki, 5AB i 4BC

    Po stymulacji, szczepienia limfocytami partnera.

    cross match - 21,8% —> 12,1% ✅
    allo-MLR - 0% —> 27,8% ✅

    03.12.2025 - transfer 5AB, beta <0,10 ❌
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1915 4562

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 00:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frotka wrote:
    Początek dokładnie dwa lata temu, jeszcze przed refundacją rządową. W międzyczasie mnóstwo badań i tony suplementów i nic to nie pomogło.

    To będzie długi post. Jeśli kogoś nie interesuje, niech scroluje dalej ;)

    Mam już chyba trzeci raz podejście do analizowania twojej stopki i naprawdę rozumiem poczucie bezsilności.

    Rzeczy, które mi przychodzą do głowy to:
    Endometrioza
    Adenomioza
    Jakieś problemy w gospodarce cukrowo-insulinowej
    Może kwestie endokrynologiczne
    Ureaplasma i mycoplasma
    Niedokrwistość
    Pasożyty - są dziewczyny, które mają większą wiedzę na ten temat. Dla mnie to czarna magia i patrzę na tą kwestię z lekkim dystansem. Może dlatego, że jest mi to obcy temat.
    Bakterie u męża/partnera? Kiedyś mój mąż miał badane. Coś tak mu wyszło i obydwoje skończyliśmy na dwutygodniowym antybiotyku + potem powtórka badania.
    Kiedy robiłaś biopsję?

    Bazuję tylko na stopce, ale zakładam, że niektóre z tych rzeczy mogłaś badać i w niej nie umieścić. 🤷‍♀️

    I chciałam jeszcze dodać, że uczucie frustracji i bezradności jest mi znane i jest ono w Twoim przypadku jak najbardziej uzasadnione. Ja przez 9 lat starań nie widziałam ani razu pozytywnego testu ciążowego. Nawet śmialam się z kilkoma dziewczynami (czarny humor), że powinniśmy sobie zrobić test owulacyjny żeby zobaczyć dwie kreski 🫣
    W lipcu pierwszy raz ever miałam pozytywną betę. Akurat w moim przypadku skończyło się to poronieniem, ale dało nadzieję, że ten mój orgaznim z porządną obstawą jest w stanie podjąć próbę implantacji.

    MoniaB, Ememm, sylstaa, Estera95, Karolaaas, Frotka, Naadzieja lubią tę wiadomość

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1687 2416

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 04:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🎄❄️ 11 Grudzień ❄️🎄

    ca46b44b783f4.pnghttps://zapodaj.net/plik-F0Eaqu6FtF

    💎Cytat na dziś:

    „Twoje marzenie wciąż jest w zasięgu.”

    💎 Ciąża na przestrzeni wieków – fakty, mity,zabobony:

    Średniowieczna Europa – zakaz kąpieli (MIT)

    Wierzono, że gorąca woda może „wypłukać” ciążę.


    🎄❄️Dziś trzymamy kciuki za: ❄️🎄


    ❄️ Anka84 - wizyta lekarska podgląd endometrium 🩺👀

    Powodzenia 🩷

    Adirella, Monixma, sylstaa, merci, Karolaaas, blaurita lubią tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • paulity Autorytet
    Postów: 1144 772

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jaki lykacie kwas foliowy metylowany? Myślicie ze kwas foliowy profolium jest wporzadku?

  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1687 2416

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulity wrote:
    Dziewczyny jaki lykacie kwas foliowy metylowany? Myślicie ze kwas foliowy profolium jest wporzadku?
    Łykam metylowany. Metylowana też b12 i b6. Profolium ma metylowana formę kwasu foliowego więc jest ok. Ja biorę 800 kwasu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2025, 06:17

    paulity lubi tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1407 1992

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulity wrote:
    Dziewczyny jaki lykacie kwas foliowy metylowany? Myślicie ze kwas foliowy profolium jest wporzadku?
    Biorę Salvitis Methyl Folate i B12 z Allines.

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1236 2825

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulity wrote:
    Dziewczyny jaki lykacie kwas foliowy metylowany? Myślicie ze kwas foliowy profolium jest wporzadku?

    Ja biorę z UNS MetyloFolian 5-MTHF 800. Czekam jeszcze za rozpiską supki od dietetyka, może wtedy mi podpowie czy wsrto zmieniać firme (chociaż UNS mi służy) :)

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2565 2115

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakby ktoś był zainteresowany konsultacja u dr Jarosz to na chwilę obecną terminy są na początek marca. Mi się udało umówić na 3.03.😥

    domi_, Karolaaas lubią tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Kakali12 Autorytet
    Postów: 662 733

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frotka wrote:
    Napisałam do lekarza, może jutro odpisze co dalej.

    Nawet nie wiem co miałabym jeszcze badać. Po prostu podejdziemy do tego ostatniego transferu i co ma być to będzie a jak nic nie wyjdzie to kończymy z in vitro. Może tak po prostu ma być i nie jest mi to pisane. Za dużo zdrowia i pieniędzy nas to kosztuje a nic z tego nie wynika.
    Kochana wiem co czujesz ja tez podchodzę do tego co ma byc to będzie, żyje normalnie bo ono szybko ucieka, ja chce wykorzystać zarodki te które mam i na tym kończę życie jest za krótkie zeby zycod wizyty do wizyty. Powodzenia trzymam kciuki i przytulam 😘🫂🫂

    Frotka lubi tę wiadomość

    02.2011- Angelius, PJ
    01.2012- zdrowy syn-2980g👶
    07.2017- cn. 7tc💔
    10.2023- powrót Angelius
    01.2024- laparohistereskopia
    03.2024- IUI❌️
    06.2024-Start IVF, Stymulacja
    27.06- punkcja, pobrano 7 🥚, 5 doba, ❄️❄️❄️ 3AA, 3BB,2AB
    24.08- Transfer 3AA
    9dpt - 208, 12dpt-718 19 dpt-8350
    30 dpt- jest ❤️
    04.11- I prenat, 12t+5d, 😭😭😭, uogólniony obrzęk
    05.11- amniopunkcji,
    08.11- Dziewczynka, Zespół Edwardsa, 😓💔
    14.11 - 14t+3d- brak serduszka 💔👼
    15.11- poronienie chybione, Zuzia
    02.2025- ponowne starania
    03.05. 2025- transfer, beta 0 ❌️
    05.2025 Histeroskopia OK
    24.07 transfer , cb😥
    06.09 -II PROCEDURA 2dc
    20.09 Punkcja 🥚🥚, mamy 5❄️
    25 09. Transfer 4AA 😪
    5 .12 transfer
    15.12 - 10dpt beta 243, 12dpt 741 17dpt -krwawienie ze skrzepami- beta 5521😔 22dpt- już po wszystkim😢
    16.02- transfer, ❌️
    Teraz czas dla siebie, koniec przygody i marzeń, życie toczy się dalej ❤️
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domi_ wrote:
    Dzięki, że się podzieliłaś jak sytuacja :)
    Dostałaś antybiotyk? Jeśli tak to na jak długo?
    Widzę, że jesteś na Reseligo. Nie miałam styczności z tym lekiem. Masz jakieś efekty uboczne (bo piszesz o gorszym samopoczuciu)?
    Wiele dziewczyn po wyleczonym zapaleniu zachodzi w ciążę :)

    Dzięki za info w sprawie dr Jarosz. Aż zaczęłam liczyć jak to będzie wypadać jeśli transfer by się powiódł. Będę wtedy miała motywację żeby wcześniej dograć z nią zejście z leków (z całych sił mam nadzieję, że się uda🫣).

    Edit. Jeśli tylko masz chęć to zapraszam do wątku weteranek 🥰 nie wyklucza to oczywiście z równoczesnego bycia częścią wątku miesięcznego :)
    Tak antybiotyki miałam przepisane na dwa tygodnie zaraz po histero, z tych wycinków wyszło plazmozytów w liczbie poniżej 5/10 hpf, to w zasadzie niewielki stan zapalny, ale w obrazie widoczne zaczerwienie i obrzek z naciekami, więc nie ma pojęcia czy to coś zmieni🙆‍♀️.

    Jeśli chodzi o Reseligo to ma bardzo podobne działanie jak Zoladex, nie miałam nigdy diphereline ale te leki wszystkie mają podobne składy. Po pierwszym zastrzyku było ciężko pomimo, że to było moje 3 wyciszenie od początku przygody z ivf, ale miałam okropne migreny gdzie nigdy nie doświadczyłam ich, a tu nagły spadek hormonów zrobił swoje i bez tabletek nie mogłam funkcjonować, głowa pękała😟.Widziałam wpis kiedyś @ just a girl, też narzekała na podobne objawy, to chyba najgorsze było z tych dotychczasowych objawów🫣. Teraz jest już okey, jestem już prawie na półmetku😛, Janowiec zalecił 3 💉więc działam zgodnie z jego zaleceniami.

    Widziałam, że za 4 dni transferujesz ✨ 🍀 🤞będę tu zaglądać cały czas i mocno kibicować Tobie☺️.

    Na wątek nowy na pewno zajrzę, ale tyle stron tam nadrukowałyście, chyba nie jestem w stanie tego już nadgonić😅.

    domi_, just_a_girl lubią tę wiadomość

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • Kakali12 Autorytet
    Postów: 662 733

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny które miały transfer 5 12,jak sie czujecie macie jakies objawy, kiedy planujecie betę, a miał ktoś śmiałość robic test z moczu????

    ❄️Fler
    ❄️ LoliM
    ❄️ blaurita
    ❄️ Rosołek123 -
    Ja śmiałości nie mam do robienia, objawów nie szukam chociaz wczoraj po południu mialam ból podbrzusza dość mocny, ale co do złudzeń ze sie udalo to nie mam, jestem z nastawiona raczej na porażkę tam jak do tej pory, moze mniejsze rozczarowanie bedzie i ból 🙁

    Rosołek123 lubi tę wiadomość

    02.2011- Angelius, PJ
    01.2012- zdrowy syn-2980g👶
    07.2017- cn. 7tc💔
    10.2023- powrót Angelius
    01.2024- laparohistereskopia
    03.2024- IUI❌️
    06.2024-Start IVF, Stymulacja
    27.06- punkcja, pobrano 7 🥚, 5 doba, ❄️❄️❄️ 3AA, 3BB,2AB
    24.08- Transfer 3AA
    9dpt - 208, 12dpt-718 19 dpt-8350
    30 dpt- jest ❤️
    04.11- I prenat, 12t+5d, 😭😭😭, uogólniony obrzęk
    05.11- amniopunkcji,
    08.11- Dziewczynka, Zespół Edwardsa, 😓💔
    14.11 - 14t+3d- brak serduszka 💔👼
    15.11- poronienie chybione, Zuzia
    02.2025- ponowne starania
    03.05. 2025- transfer, beta 0 ❌️
    05.2025 Histeroskopia OK
    24.07 transfer , cb😥
    06.09 -II PROCEDURA 2dc
    20.09 Punkcja 🥚🥚, mamy 5❄️
    25 09. Transfer 4AA 😪
    5 .12 transfer
    15.12 - 10dpt beta 243, 12dpt 741 17dpt -krwawienie ze skrzepami- beta 5521😔 22dpt- już po wszystkim😢
    16.02- transfer, ❌️
    Teraz czas dla siebie, koniec przygody i marzeń, życie toczy się dalej ❤️
  • merci Autorytet
    Postów: 1283 2290

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frotka wrote:
    Początek dokładnie dwa lata temu, jeszcze przed refundacją rządową. W międzyczasie mnóstwo badań i tony suplementów i nic to nie pomogło.

    To wszystko jest cholernie niesprawiedliwe, szczególnie biorąc pod uwagę ile pracy wkładasz żeby osiągnąć sukces.
    Zrozumiałe teraz jest poczucie rezygnacji. Rób co dla ciebie dobre.
    Niektórzy lekarze przedstawiali takie statystyki że przy 9 transferach jest 95% szansy na sukces z urodzeniem dziecka. Przerażająca jest ta liczba, ale zawsze to jakaś nadzieja.

    Frotka lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test 🩵
    preg.png
  • Rosołek123 Autorytet
    Postów: 552 1097

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zrobiłam test wczoraj. Cień cienia zobaczyłam. Dzis byłam na becie ale tylko dlatego że jutro nie moge a w sobote moje laboratorium nie wykonuje badań. W poniedzialek mam wizyte I do tego czasu chce miec dwa wyniki bety. Poprzedni transfer nauczył mnie, ze warto do wizyty wykonac dwa badania bo juz wiem czy rosnie czy spada beta. W poprzednim transferze, dzięki temu ze zrobiłam dwa razy uniknelam kolejnych dwóch dni brania leków bo wiedziałam na wizyte, ze beta juz spada. Jakbym miala jeden wynik (w granicach 11) kazal by mi powtórzyć znowu za dwa dni.

    2025 styczeń- wizyta kwalifikacyjna do invitro
    07.2025 - stymulacja (gonal f, menopur, orgalutran)
    31.07.2025 - punkcja: 8❄️
    05.08 transfer❄️4aa
    8 dpt beta 29.8, 13-57.4, prog. 12,905 ng/ml,14 dpt-72.5, 17-216, prog 22.5,21-884,24 dpt- 2153,prog 32.34,28 dpt beta 4460 ciąża zatrzymana❌️
    3.11.2025 transfer ❄️4aa
    7dpt - 12,9. 9 dpt-11,3 prog 87 nmol/l ❌️
    05.12 transfer❄️ 4ab prog. 24,68 ng, 6dpt beta 38,4, 7 dpt godz. 17 beta 98,2. Tsh 1,63, 10 dpt Hcg 323,6. Prog 32,78, 12 dpt hcg 668, prog 21,7, 14 dpt hcg 1338
    17 dpt hcg 4085, 24 dpt beta 24 024, prog 21,95. 0,25 mm ❤️,34 dpt beta 82 919, 36 dpt beta 83 290.
    8+1 CRL 2,01 cm.❤️,10+1 CRL 3,8 cm. 164 ❤️, 10+2 SANCO zdrowy chłopak 🩵, 12+3 prenatalne 6,4 cm, 163 ❤️, 20+2 410gram szczęścia 😍, 29+2 1518 g 🩵
    preg.png
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7043 5845

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosołek123 wrote:
    Ja zrobiłam test wczoraj. Cień cienia zobaczyłam. Dzis byłam na becie ale tylko dlatego że jutro nie moge a w sobote moje laboratorium nie wykonuje badań. W poniedzialek mam wizyte I do tego czasu chce miec dwa wyniki bety. Poprzedni transfer nauczył mnie, ze warto do wizyty wykonac dwa badania bo juz wiem czy rosnie czy spada beta. W poprzednim transferze, dzięki temu ze zrobiłam dwa razy uniknelam kolejnych dwóch dni brania leków bo wiedziałam na wizyte, ze beta juz spada. Jakbym miala jeden wynik (w granicach 11) kazal by mi powtórzyć znowu za dwa dni.

    Kciuki za dobry wynik <3 🤞

    Rosołek123 lubi tę wiadomość

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7 🤞

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Rosołek123 Autorytet
    Postów: 552 1097

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    Kciuki za dobry wynik <3 🤞
    Dziekuje 😍
    6 dpt 38,4 :) wyglada obiecująco ale wiem, ze przyrosty teraz najwazniejsze 🙂

    Clausix, merci, Fler, Muczylando, jabk0va, sylstaa, Linka89, Anka84, domi_, Frotka, Karo_27, krakowiankq, Monixma, Andzia, Mandi41, Początek drogi, Lidziorek, letnia, LoliM, Adirella, Ewelcia1605, Totalnie_pogubiona, Locus, Claudii lubią tę wiadomość

    2025 styczeń- wizyta kwalifikacyjna do invitro
    07.2025 - stymulacja (gonal f, menopur, orgalutran)
    31.07.2025 - punkcja: 8❄️
    05.08 transfer❄️4aa
    8 dpt beta 29.8, 13-57.4, prog. 12,905 ng/ml,14 dpt-72.5, 17-216, prog 22.5,21-884,24 dpt- 2153,prog 32.34,28 dpt beta 4460 ciąża zatrzymana❌️
    3.11.2025 transfer ❄️4aa
    7dpt - 12,9. 9 dpt-11,3 prog 87 nmol/l ❌️
    05.12 transfer❄️ 4ab prog. 24,68 ng, 6dpt beta 38,4, 7 dpt godz. 17 beta 98,2. Tsh 1,63, 10 dpt Hcg 323,6. Prog 32,78, 12 dpt hcg 668, prog 21,7, 14 dpt hcg 1338
    17 dpt hcg 4085, 24 dpt beta 24 024, prog 21,95. 0,25 mm ❤️,34 dpt beta 82 919, 36 dpt beta 83 290.
    8+1 CRL 2,01 cm.❤️,10+1 CRL 3,8 cm. 164 ❤️, 10+2 SANCO zdrowy chłopak 🩵, 12+3 prenatalne 6,4 cm, 163 ❤️, 20+2 410gram szczęścia 😍, 29+2 1518 g 🩵
    preg.png
  • merci Autorytet
    Postów: 1283 2290

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosołek123 wrote:
    Dziekuje 😍
    6 dpt 38,4 :) wyglada obiecująco ale wiem, ze przyrosty teraz najwazniejsze 🙂

    Bardzo ładny wynik 🌸 kciuki za przyrost 🤞🏻

    Rosołek123 lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test 🩵
    preg.png
  • Fler Autorytet
    Postów: 550 804

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakali12 wrote:
    Dziewczyny które miały transfer 5 12,jak sie czujecie macie jakies objawy, kiedy planujecie betę, a miał ktoś śmiałość robic test z moczu????

    ❄️Fler
    ❄️ LoliM
    ❄️ blaurita
    ❄️ Rosołek123 -
    Ja śmiałości nie mam do robienia, objawów nie szukam chociaz wczoraj po południu mialam ból podbrzusza dość mocny, ale co do złudzeń ze sie udalo to nie mam, jestem z nastawiona raczej na porażkę tam jak do tej pory, moze mniejsze rozczarowanie bedzie i ból 🙁


    Ja test zrobię może jutro wieczorem, a w sobotę betę bo w poniedziałek robię betę dla kliniki. Z objawów to zdarzają mi się takie bóle jak na okres ale wiem, że to też może być po prostu od proga :(

    Rosołek, trzymam kciuki za wysoką betę <3 Fajnie, że masz od razu też w poniedziałek wizytę... u mnie było ostatnio tak, że po prostu lekarz chciał smsem wyniki bety i jak wysłałam to po prostu dostałam info, że teraz dostanę estrofem i że wizyta za dwa tygodnie, bez jakiegokolwiek omówienia sytuacji

    Starania od 11.2023
    👩🏼 niedrożny jajowód
    Amh 11.2024 r. 1.9, 09.2025 r. 2.3 💪
    🧔🏻‍♂️5.2024 operacja żpn- brak wielkiej poprawy. Obecnie:
    Koncentracja 4 mln
    Maj 2025 IUI
    09.2025 kwalifikacja do ivf
    ❄️ 3AA, 2x❄️5 BA
    FET 5BA 10.2025 ❌ 8 dpt beta 12, 10 dpt beta 5
    FET 5BA 5.12.2025 ❌ 8 dpt beta 62, 10 dpt beta 68
    Cd138 ❌ poniżej 5/10, cd56 10%➡️ doksy+metronidazol ⏳➡️
    biopsja kontrolna- pogorszenie- cd 138 5-10/10, cd56 10%➡️dalacin+metronidazol➡️3 biopsja- brak stanu zapalnego
    KIR Bx (2DS2)
    HLA-C 🧔🏻‍♂️ C1C2, ANA- dodatni, ANA 3 ✅, Profil cytokin ✅, Fenotyp komórek NK ✅, Białko C i S ✅
    Trombofilia ✅, Homocysteina 7
    B12 975,cross-match- 15%
    FET 7.05.2026 3.1.1. (Cyclogest, Luteina, accofil)
    5 dpt ⏸️ , 6 dpt beta 38, 8 dpt beta 121, 11 dpt beta 812, 13 dpt beta 2478, 20 dpt beta 22057
    22 dpt crl 4 mm 💗
    8w2d crl 1,7 cm ❤️
‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ