Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🌠🍀IVF KWIECIEŃ 2021🍀🌠
Odpowiedz

🌠🍀IVF KWIECIEŃ 2021🍀🌠

Oceń ten wątek:
  • Makt Autorytet
    Postów: 19508 16225

    Wysłany: 18 kwietnia 2021, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lil.ja wrote:
    U mnie dzis 16dpt beta 462.40 takze troche odbilo ale caly czas nisko 🙈

    Dziewczyny, ma ktoras zapisana ta tabelke z minimalnymi wartosciami hcg na dany dzien? Kojarzylam ze byla w 1 poscie a teraz nie moge znalezc 🤷‍♀️

    Cały czas tam jest :)

    Lil.ja lubi tę wiadomość

    age.png
    19.03.2020 (39+0), CC, 13:35, 3335g, 54 cm

    age.png
    24.06.2022 (39+1), SN, 9:55, 2985g, 52 cm

    2 IVF-9.07.19(20dc)-ET(2)-3.1.1
    6dpt beta 12,37, prog 8,6;
    15dpt (4+6)- GS 2,2 mm, YS 1,1 mm;
    23dpt (6+0)- CRL 1,8 mm i ❤️

    13.10.21(21dc)-FET(5)-S-bl2
    +atosiban+encorton 7,5mg+Prograf+accofil
    6 dpt beta 20,51
    15 dpt (5+0)-GS 3,7 mm
    21 dpt (5+6)-CRL 1,8 mm i ❤️

    Pozostałe transfery:
    •19.03.2019
    •31.03.2021
    •15.07.2021
    •5.01.2024
    skuteczności 33,33%

    Amh 2019 1,35->2024 0,58
    Nasza historia

    weight.png
  • monkey Autorytet
    Postów: 1235 5026

    Wysłany: 18 kwietnia 2021, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Wrzuciłam jeszcze raz ten Twój link i chyba już jest widoczne ?

    Jest pieknie widoczne 👍

    Lil.ja, Morwa lubią tę wiadomość

    age.png[/url]

    💁🏼‍♀️: '79, niskie AMH i jakosc komorek. NK: 25%, IO, utajone Hashimoto, PAI-1 hetero, MTHFR C677T homo, A1298C hetero. KIR: haplotyp Bx, brak 2DS2 i 2DS3.
    💁🏻‍♂️:'75, Translokacja Robertsonowska (13;22), nasienie 👍

    Starania od 2014
    ✏️ 19(!) punkcji 2018-19 - zbieranie zarodków do PGT-A 🧬
    ✏️ Z 15 blastocyst 5 poprawnych genetycznie
    ✏️ Dwie histeroskopie: '17: usunięcie przegrody, polipu, '20: badanie receptywności
    ✏️ 26.10.20: FET(S)❄️ 5.1.2 😢 Beta 7dpt :1.9 💔
    ✏️ 23.02.21: FET(N) 5.2.2 XY
    Do 2go transferu dodane: steryd (Dexamethasone), Claxane, GlucophageXR750, Euthyrox, Intralipid, Atosiban, antybiotyk, akupunktura.
    Bhcg - 6dpt:36.6, 8dpt :79.5, 10dpt: 176.6, 13dpt: 710, 15dpt: 1824, 17dpt: 3602, 22dpt: 14971, 24dpt: 22596 i ❤️
    24.06.21: połówkowe 💪🏼
    Edward Louis, 28.10.2021, 3kg, 10/10 💖
  • Makt Autorytet
    Postów: 19508 16225

    Wysłany: 18 kwietnia 2021, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzeresniowaMama wrote:
    A któras sprawdzala sobie w którym dniu ovitrelle przestał być widoczny ?

    Ja ostatnio robiłam testy.
    Brałam cały zastrzyk, w dniu transferu czyli 6 dni po ovitrelle beta wynosiła 9,37, testy 4 dpt nic nie pokazywały czyli dokładnie te 10 dni :)

    age.png
    19.03.2020 (39+0), CC, 13:35, 3335g, 54 cm

    age.png
    24.06.2022 (39+1), SN, 9:55, 2985g, 52 cm

    2 IVF-9.07.19(20dc)-ET(2)-3.1.1
    6dpt beta 12,37, prog 8,6;
    15dpt (4+6)- GS 2,2 mm, YS 1,1 mm;
    23dpt (6+0)- CRL 1,8 mm i ❤️

    13.10.21(21dc)-FET(5)-S-bl2
    +atosiban+encorton 7,5mg+Prograf+accofil
    6 dpt beta 20,51
    15 dpt (5+0)-GS 3,7 mm
    21 dpt (5+6)-CRL 1,8 mm i ❤️

    Pozostałe transfery:
    •19.03.2019
    •31.03.2021
    •15.07.2021
    •5.01.2024
    skuteczności 33,33%

    Amh 2019 1,35->2024 0,58
    Nasza historia

    weight.png
  • Lil.ja Autorytet
    Postów: 414 458

    Wysłany: 18 kwietnia 2021, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makt wrote:
    Cały czas tam jest :)

    Walczy caly czas moja malutka 🍀💚🙏🙏🙏🙏

    Koniczynka28, Makt, Magdalena 😀, I am waiting for a miracle lubią tę wiadomość

    XII 2019 iui 😥
    II 2020 iui 😥
    IV 2020 iui 😥
    VIII 2020 ivf start
    IX 2020 pick up
    X 2020 ❄️4AB 😥
    XII 2020 ❄️4AB 😥
    Badania immuno
    IV 2021 ❄️3AB
    7dpt beta 15.59; 9dpt 29.86; 11dpt 60.38; 14dpt 172.90; 16dpt 462.40; 18dpt 1086; 21dpt 2282; 24dpt 4462; 27dpt mamy💓
    XII 2021 wymarzony, wyczekany synek 💙
  • Lil.ja Autorytet
    Postów: 414 458

    Wysłany: 18 kwietnia 2021, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monkey wrote:
    Jest pieknie widoczne 👍

    Jest jest, dziekuje:)

    Morwa lubi tę wiadomość

    XII 2019 iui 😥
    II 2020 iui 😥
    IV 2020 iui 😥
    VIII 2020 ivf start
    IX 2020 pick up
    X 2020 ❄️4AB 😥
    XII 2020 ❄️4AB 😥
    Badania immuno
    IV 2021 ❄️3AB
    7dpt beta 15.59; 9dpt 29.86; 11dpt 60.38; 14dpt 172.90; 16dpt 462.40; 18dpt 1086; 21dpt 2282; 24dpt 4462; 27dpt mamy💓
    XII 2021 wymarzony, wyczekany synek 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2021, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie kupilam testy na allegro, żeby.sprawdzic kiedy ovitrelle sie wypłucze, ale są chyba kiepskiej jakości, bo slabo widac roznice.
    Ten na górze jest na drugi dzień po ovitreele, a ten na dole z dzis. Moim zdaniem sa takie same, ale proszę pomóżcie z ocena.

    https://zapodaj.net/74815db6b94a3.jpg.html

  • Makt Autorytet
    Postów: 19508 16225

    Wysłany: 18 kwietnia 2021, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lil.ja wrote:
    Walczy caly czas moja malutka 🍀💚🙏🙏🙏🙏

    Wg tabelki niby masz troszkę niższa bete ale twój kropeczek to troszkę leniuszek a najważniejsze ze pięknie beta odbija :) za dwa dni przekroczy na pewni tysiąc :)

    Koniczynka28 lubi tę wiadomość

    age.png
    19.03.2020 (39+0), CC, 13:35, 3335g, 54 cm

    age.png
    24.06.2022 (39+1), SN, 9:55, 2985g, 52 cm

    2 IVF-9.07.19(20dc)-ET(2)-3.1.1
    6dpt beta 12,37, prog 8,6;
    15dpt (4+6)- GS 2,2 mm, YS 1,1 mm;
    23dpt (6+0)- CRL 1,8 mm i ❤️

    13.10.21(21dc)-FET(5)-S-bl2
    +atosiban+encorton 7,5mg+Prograf+accofil
    6 dpt beta 20,51
    15 dpt (5+0)-GS 3,7 mm
    21 dpt (5+6)-CRL 1,8 mm i ❤️

    Pozostałe transfery:
    •19.03.2019
    •31.03.2021
    •15.07.2021
    •5.01.2024
    skuteczności 33,33%

    Amh 2019 1,35->2024 0,58
    Nasza historia

    weight.png
  • Makt Autorytet
    Postów: 19508 16225

    Wysłany: 18 kwietnia 2021, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzeresniowaMama wrote:
    Ja sobie kupilam testy na allegro, żeby.sprawdzic kiedy ovitrelle sie wypłucze, ale są chyba kiepskiej jakości, bo slabo widac roznice.
    Ten na górze jest na drugi dzień po ovitreele, a ten na dole z dzis. Moim zdaniem sa takie same, ale proszę pomóżcie z ocena.

    https://zapodaj.net/74815db6b94a3.jpg.html

    Ten u góry wg mnie jaśniejszy ale nieznacznie. Wg tego co piszesz to trochę podejrzane ;) może twój kropek startuje? Jaka one maja czułość?

    age.png
    19.03.2020 (39+0), CC, 13:35, 3335g, 54 cm

    age.png
    24.06.2022 (39+1), SN, 9:55, 2985g, 52 cm

    2 IVF-9.07.19(20dc)-ET(2)-3.1.1
    6dpt beta 12,37, prog 8,6;
    15dpt (4+6)- GS 2,2 mm, YS 1,1 mm;
    23dpt (6+0)- CRL 1,8 mm i ❤️

    13.10.21(21dc)-FET(5)-S-bl2
    +atosiban+encorton 7,5mg+Prograf+accofil
    6 dpt beta 20,51
    15 dpt (5+0)-GS 3,7 mm
    21 dpt (5+6)-CRL 1,8 mm i ❤️

    Pozostałe transfery:
    •19.03.2019
    •31.03.2021
    •15.07.2021
    •5.01.2024
    skuteczności 33,33%

    Amh 2019 1,35->2024 0,58
    Nasza historia

    weight.png
  • Lil.ja Autorytet
    Postów: 414 458

    Wysłany: 18 kwietnia 2021, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makt wrote:
    Wg tabelki niby masz troszkę niższa bete ale twój kropeczek to troszkę leniuszek a najważniejsze ze pięknie beta odbija :) za dwa dni przekroczy na pewni tysiąc :)

    Oby tak bylo🍀 na koniec tygodnia bede chciala sie zapisac na usg, strasznie sie boje pozamacicznej :(

    Makt lubi tę wiadomość

    XII 2019 iui 😥
    II 2020 iui 😥
    IV 2020 iui 😥
    VIII 2020 ivf start
    IX 2020 pick up
    X 2020 ❄️4AB 😥
    XII 2020 ❄️4AB 😥
    Badania immuno
    IV 2021 ❄️3AB
    7dpt beta 15.59; 9dpt 29.86; 11dpt 60.38; 14dpt 172.90; 16dpt 462.40; 18dpt 1086; 21dpt 2282; 24dpt 4462; 27dpt mamy💓
    XII 2021 wymarzony, wyczekany synek 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2021, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makt wrote:
    Ten u góry wg mnie jaśniejszy ale nieznacznie. Wg tego co piszesz to trochę podejrzane ;) może twój kropek startuje? Jaka one maja czułość?
    20, to są jakieś byle jakie, po 4 zł. Chcialam tylko wiedzieć jak długo to zastrzyk będzie wychodzil, żeby za wcześnie na bete na isc.

  • Lil.ja Autorytet
    Postów: 414 458

    Wysłany: 18 kwietnia 2021, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzeresniowaMama wrote:
    Ja sobie kupilam testy na allegro, żeby.sprawdzic kiedy ovitrelle sie wypłucze, ale są chyba kiepskiej jakości, bo slabo widac roznice.
    Ten na górze jest na drugi dzień po ovitreele, a ten na dole z dzis. Moim zdaniem sa takie same, ale proszę pomóżcie z ocena.

    https://zapodaj.net/74815db6b94a3.jpg.html

    Wydaje mi sie ze na dole ciemniejszy ✊✊

    XII 2019 iui 😥
    II 2020 iui 😥
    IV 2020 iui 😥
    VIII 2020 ivf start
    IX 2020 pick up
    X 2020 ❄️4AB 😥
    XII 2020 ❄️4AB 😥
    Badania immuno
    IV 2021 ❄️3AB
    7dpt beta 15.59; 9dpt 29.86; 11dpt 60.38; 14dpt 172.90; 16dpt 462.40; 18dpt 1086; 21dpt 2282; 24dpt 4462; 27dpt mamy💓
    XII 2021 wymarzony, wyczekany synek 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2021, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lil.ja wrote:
    Wydaje mi sie ze na dole ciemniejszy ✊✊
    To akurat znaczy, że testy do bani 🙄😀

  • Morwa Autorytet
    Postów: 17070 27160

    Wysłany: 18 kwietnia 2021, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniczynka28 wrote:
    Ale ja to miałam jak każda z nas badane przed narkoza. Ostatnio znów miesiąc temu. Czyli chodzi o to, ze w ciąży może się tu wynik zmienić, tak?
    Tak ciąża jak i hormony , które bierzemy niestety sprzyja zwiększonej krzepliwością krwi

    Koniczynka28 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • vona Autorytet
    Postów: 729 888

    Wysłany: 18 kwietnia 2021, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzeresniowaMama wrote:
    A któras sprawdzala sobie w którym dniu ovitrelle przestał być widoczny ?

    U mnie 16 dni po podaniu ovitrelle wyszedł na teście i w becie.
    Tylko nie wiem czy moja waga i wzrost mogly na to wpłynąć.
    Nie powiem narobił mi nadzieji ten test, nie był to wcale bladziuch.
    Beta była około coś około 4.

    ❤❤❤❤❤❤❤❤
    Beta 02.04 - 134 Wielki Piątek+ 2 kreski na teście
    Beta 06.04 - 522
    Beta 12.04 - 3766
    17.04 Pierwsze USG ❤
    02.06 USG prenatalne + Nifty zdrowa dziewczynka 🥰
    xh3kp2.png
  • Lil.ja Autorytet
    Postów: 414 458

    Wysłany: 18 kwietnia 2021, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzeresniowaMama wrote:
    To akurat znaczy, że testy do bani 🙄😀

    Te testy sa bardzo czule :p po 2 transferze 6dpt mialam na nim cienia cienia cienia, polecialam na bete a wynik <2, 7dpt znowu cien cienia, a 8dpt beta 8.8 :p i ladny cien :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 16:20

    Makt lubi tę wiadomość

    XII 2019 iui 😥
    II 2020 iui 😥
    IV 2020 iui 😥
    VIII 2020 ivf start
    IX 2020 pick up
    X 2020 ❄️4AB 😥
    XII 2020 ❄️4AB 😥
    Badania immuno
    IV 2021 ❄️3AB
    7dpt beta 15.59; 9dpt 29.86; 11dpt 60.38; 14dpt 172.90; 16dpt 462.40; 18dpt 1086; 21dpt 2282; 24dpt 4462; 27dpt mamy💓
    XII 2021 wymarzony, wyczekany synek 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2021, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vona wrote:
    U mnie 16 dni po podaniu ovitrelle wyszedł na teście i w becie.
    Tylko nie wiem czy moja waga i wzrost mogly na to wpłynąć.
    Nie powiem narobił mi nadzieji ten test, nie był to wcale bladziuch.
    Beta była około coś około 4.
    Ojej to bardzo długo, a podawałaś całą ampułkę ?

  • Makt Autorytet
    Postów: 19508 16225

    Wysłany: 18 kwietnia 2021, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lil.ja wrote:
    Oby tak bylo🍀 na koniec tygodnia bede chciala sie zapisac na usg, strasznie sie boje pozamacicznej :(

    Trzymam mocno kciuki za szczęśliwe kolejne 8 mcy :)

    Lil.ja lubi tę wiadomość

    age.png
    19.03.2020 (39+0), CC, 13:35, 3335g, 54 cm

    age.png
    24.06.2022 (39+1), SN, 9:55, 2985g, 52 cm

    2 IVF-9.07.19(20dc)-ET(2)-3.1.1
    6dpt beta 12,37, prog 8,6;
    15dpt (4+6)- GS 2,2 mm, YS 1,1 mm;
    23dpt (6+0)- CRL 1,8 mm i ❤️

    13.10.21(21dc)-FET(5)-S-bl2
    +atosiban+encorton 7,5mg+Prograf+accofil
    6 dpt beta 20,51
    15 dpt (5+0)-GS 3,7 mm
    21 dpt (5+6)-CRL 1,8 mm i ❤️

    Pozostałe transfery:
    •19.03.2019
    •31.03.2021
    •15.07.2021
    •5.01.2024
    skuteczności 33,33%

    Amh 2019 1,35->2024 0,58
    Nasza historia

    weight.png
  • vona Autorytet
    Postów: 729 888

    Wysłany: 18 kwietnia 2021, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzeresniowaMama wrote:
    Ojej to bardzo długo, a podawałaś całą ampułkę ?
    Tak cała ampułka. Tylko to było przy inseminacji. A czemu tak długo to nie wiem.

    ❤❤❤❤❤❤❤❤
    Beta 02.04 - 134 Wielki Piątek+ 2 kreski na teście
    Beta 06.04 - 522
    Beta 12.04 - 3766
    17.04 Pierwsze USG ❤
    02.06 USG prenatalne + Nifty zdrowa dziewczynka 🥰
    xh3kp2.png
  • vona Autorytet
    Postów: 729 888

    Wysłany: 18 kwietnia 2021, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Tak ciąża jak i hormony , które bierzemy niestety sprzyja zwiększonej krzepliwością krwi

    A co z taka krzepliwoscia? Parę razy robiła i zawsze miałam ciut poniżej normy i żaden lekarz nic mi nie powiedział 🤨. Tylko zawsze jak badalam, krzepliwosc to byłam po antkach(przed laparo, przed punkcja) . Aż się boję google spytać 😜

    ❤❤❤❤❤❤❤❤
    Beta 02.04 - 134 Wielki Piątek+ 2 kreski na teście
    Beta 06.04 - 522
    Beta 12.04 - 3766
    17.04 Pierwsze USG ❤
    02.06 USG prenatalne + Nifty zdrowa dziewczynka 🥰
    xh3kp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2021, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vona wrote:
    Tak cała ampułka. Tylko to było przy inseminacji. A czemu tak długo to nie wiem.
    Ja mialam połówkę, ale i tak bardzo dlugo Cie trzymało.

‹‹ 188 189 190 191 192 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zwiększyć szansę na ciążę? Poznaj badanie PGT wykorzystywane w leczeniu in vitro.

Starania o dziecko dla wielu par stanowią najważniejszy i najbardziej emocjonalny etap w życiu. Gdy naturalne poczęcie okazuje się trudne lub niemożliwe z pomocą przychodzi medycyna. Dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszemu zrozumieniu mechanizmów genetycznych specjaliści są w stanie nie tylko wspierać proces zapłodnienia pozaustrojowego, ale także zapobiegać potencjalnym trudnościom. Coraz większą rolę w leczeniu niepłodności odgrywa diagnostyka genetyczna zarodków – a jednym z najbardziej przełomowych narzędzi w tym obszarze jest badanie PGT (Preimplantation Genetic Testing).

CZYTAJ WIĘCEJ