Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🏵🌸🪻IVF KWIECIEŃ 2025🪻🌸🏵
Odpowiedz

🏵🌸🪻IVF KWIECIEŃ 2025🪻🌸🏵

Oceń ten wątek:
  • Linka89 Autorytet
    Postów: 798 1261

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka23 wrote:
    Zmieniasz coś w podejściu, leki, robiłaś jakieś badania po nieudanym transferze ?(czytam stopkę)
    Tak, teraz podchodzę z większą obstawą leków, czyli dodatkowo intralipid, encorton, accofil, neoparin...
    Zobaczymy czy to coś pomoże.

    Start 2017
    2018 clo - puste jajo [*] x2
    06.2020 - IUI :(
    08.2020 - IUI :(
    01.2021 - start IVF
    23.01.21 transfer 4.1.1
    7 dpt beta 52,4
    9 dpt beta 97,7
    12 dpt beta 330
    14 dpt beta 978
    18 dpt beta 3823
    25 dpt jest ❤️ 3,5 mm!
    7t3d 1,3 cm ❤️
    9t6d 3 cm ❤️
    12t6d 7 cm ❤️
    20t0d 350g ❤️♀️

    02.24 transfer 4.1.2 ❌️ 😞
    07.24 transfer 3.1.1 ❌️ 😞
    04.25 3.2.2 -> encorton, intralipid, neoparin, prolutex, accofil ❌️😞
    05.2025 -> j.w. ❌️ 😞
    07.25 -> nowa procedura (7 MII, 2 zarodki)
    ET 2.2.2 ❌️ 😞
    Diphereline 💉💉💉
    10.25 transfer 3.2.2❌️😞
    11.25 ->Diphereline 💉& nowa procedura🍀 długi protokół (5 MII, 1 zarodek 😞)
    12.25 ET 1.2.2 ❌️😞
    02.26 nowa procedura, AO, PICSI, 6MII (❄️5.2.2)
    04.26 Minihistero, leczenie stanu zapalnego

    ______________________
    Endometrioza, adenomioza
    KIR bx, brak 3/5 DS
    PAI, MTHFR - hetero
    NK⬆️
    Cross - 13% - ok
    Kariotypy - ok
    Nasienie - ok
  • Wilga27 Autorytet
    Postów: 1523 1016

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    I to jest wynik!
    Wiesz jaki miałaś podany zarodek?

    Sprawdziłam. 5AA

    👩34 👨42


    🌿🏋🏻‍♀️🤸‍♂️🚴‍♂️

    Starania naturalne od 2021.
    W klinice od IX.2023

    4 nieudane transfery
    3 pierwsze - beta 0
    4 - 9dpt beta 51,5, 11dpt beta 49,5 ❌
    Punkcja nr 2 - 03.2025
    5 transfer 7.04 ❄️zarodek 5AA
    8dpt beta 158
    11dpt beta 635 😍
    15dpt beta 3062 🫣
    5.05 mamy ♥️
    19.05 2cm człowieczka 🌞
    6.06 4,6cm byka
    Panorama ok 🌸
    16.06 prenatalne wszystko dobrze 🥳
    11.08 połówkowe lux 😎

    age.png
  • Nowa1990_ Ekspertka
    Postów: 196 387

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Losowa1992 wrote:
    My sami nie podjęliśmy tej decyzji - to był nasz piąty transfer, przy wczesniejszych beta 0. Było to zalecenie lekarza prowadzącego, dodatkowo za zgodą immunologa.

    Rozumiem :) Nam udało się teraz mieć 6 zarodków (we wcześniejszych procedurach było z tym duuuużo gorzej), zobaczymy ile wróci po PGT-A i co lekarz powie.

    👸🏼 35 lat, PAI heterozygota, wysokie NK, pozostałe wszystko ok

    🤴🏻35 lat, morfologia 0-1%, niska jakość nasienia, ale jest duża poprawa 💪🏻

    5.07.2025 - transfer (SMOFlipid, acard, accofil, prolutex, progestan, utrogestan)
    6 dpt - beta 17, 9 dpt - beta 103, 11 dpt - beta 316, 13 dpt - beta 919, 16 dpt - 3185
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2425 4287

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wilga27 wrote:
    Sprawdziłam. 5AA

    Top klasa 😎

    Wilga27, Pcos-ka lubią tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1110 1945

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Thoruviel wrote:
    Też mam powtórzyć do Docenta cross-match i allo-MLR. Cross-match po raz trzeci, allo-MLR badalismy raz w październiku.... Właśnie nie wiem czy ma znaczenie dzień cyklu, mam wkrótce zacząć przygotowania do punkcji jak tylko zacznie się @... tylko u mnie nie doszło nawet do implantacji lub szybko zarodek odpadł 🤔
    Dziękuję za odpowiedź. U mnie beta pięknie rosła, zarodek w macicy rozwinął się do 6+4.
    Po co zatem mam powtarzać badanie?

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • Wilga27 Autorytet
    Postów: 1523 1016

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    Top klasa 😎

    Oby się dobrze spisywał już do końca!

    Dziewczyny a co teraz? Wizytę w klinice mam 5.05 dopiero to będzie 28dpt 😳
    Mówicie, że w 21 już powinno być coś widać?

    👩34 👨42


    🌿🏋🏻‍♀️🤸‍♂️🚴‍♂️

    Starania naturalne od 2021.
    W klinice od IX.2023

    4 nieudane transfery
    3 pierwsze - beta 0
    4 - 9dpt beta 51,5, 11dpt beta 49,5 ❌
    Punkcja nr 2 - 03.2025
    5 transfer 7.04 ❄️zarodek 5AA
    8dpt beta 158
    11dpt beta 635 😍
    15dpt beta 3062 🫣
    5.05 mamy ♥️
    19.05 2cm człowieczka 🌞
    6.06 4,6cm byka
    Panorama ok 🌸
    16.06 prenatalne wszystko dobrze 🥳
    11.08 połówkowe lux 😎

    age.png
  • taterniczka Autorytet
    Postów: 718 1857

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po wizycie w klinice.
    16dpt jest pęcherzyk ciążowy w macicy. 🥹❤️
    Było go dopiero widać przez usg brzuszne, na dowcipnym doktor nie był do końca pewny, ale tłumaczył, że po tylu zabiegach na macicy jak ja miałam to się często zdarza.
    Za 10 dni druga wizyta, mam nadzieję, że to już będzie serduszkowa, że będzie coś więcej widać.
    Doktor proponował wizytę po majówce, ale powiedziałam, że nie wytrzymam tyle w niewiedzy. 🫣
    A i dostałam od dzisiaj L4 ciążowe. Wydaje mi się to strasznie szybko i w ogóle ja nie chciałam, ale doktor powiedział, że on woli, żebym siedziała w domu. Zawsze kazał mi iść do pracy (po punkcjach, transferach), a tu taka zmiana, nie spodziewałam się, zwłaszcza, że czuję się w porządku.
    No i mam znaleźć już ginekologa do prowadzenia ciąży u mnie w okolicy. 🥰

    nick nieaktualny, Dariana, Puszkina, Mati01, Wilga27, Morwa, krakowiankq, _mm__, just_a_girl, Milagro ❤️‍🩹, PoskromionaZłośnica, Domi0307, Mary27, Nauśka, Pat87, sylstaa, BangBang, Madzik_, Runnerka, Hania2010, Yahu, Karolidu lubią tę wiadomość

    niedoczynność tarczycy
    2017 - mięśniak ok. 9cm, laparotomia
    2018-2023 - nowe mięśniaki, krwotoki, propozycja usunięcia macicy
    sierpień 2023 - AP Katowice dr GM
    2023/2024 - 6 histeroskopii, usunięcie mięśniaka

    ➡️I procedura - start: październik 2024 (protokół krótki)
    21.10.24 - punkcja; pobrano 7 🥚, zapłodnionych 3, 1 zarodek: 5BB
    26.10.24 - 1️⃣ET 5BB❌️

    ➡️II procedura - start: grudzień 2024 (protokół długi)
    25.01.25 - punkcja; pobrano 7 🥚, zapłodnionych 4, 3 zarodki: 3AA, 3BC, 6 doba 3BB
    30.01.25 - 2️⃣ET 3AA❌️
    2.04.25 - 3️⃣FET 3BC ✅5dpt ⏸️; beta: 6dpt 20; 9dpt 138; 12dpt 811
    35dpt (7w5d) CRL 1,4cm i bijące ❤️
    11.06.25 - prenatalne, zdrowe bobo ❤️
    SANCO - zdrowy chłopiec 💙
    13.08.25 - połówkowe, obraz prawidłowy 💙
    3.12.25 - CC, 3870gr, 54cm 🍼🤱

    age.png
  • Losowa1992 Koleżanka
    Postów: 46 81

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa1990_ wrote:
    Rozumiem :) Nam udało się teraz mieć 6 zarodków (we wcześniejszych procedurach było z tym duuuużo gorzej), zobaczymy ile wróci po PGT-A i co lekarz powie.

    My dokładnie tak samo, teraz to byłam moja trzecia punkcja i wynik to 7 zarodków

    Nowa1990_ lubi tę wiadomość

  • Thoruviel Autorytet
    Postów: 877 1046

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Dziękuję za odpowiedź. U mnie beta pięknie rosła, zarodek w macicy rozwinął się do 6+4.
    Po co zatem mam powtarzać badanie?

    Z tego co kojarzę to immunologia może mieć znaczenie do 12-go tygodnia ciąży. U mnie było podejrzenie że właśnie organizm odrzuca zarodek. W zeszłym roku miałam poronienie samoistne 6t też. Wyszedł wysoki cross-match, wyzszy niz u Ciebie. Brałaś teraz jakieś leki?

    U nas teraz w ogóle nie ma implantacji, a przechodziłam immunosupresję, jakby nie pomogło skoro nic nie ruszyło, a poprzedni transfer mieliśmy z prawidłowym zarodkiem po PGT-A. Teraz bez badania, więc wina może leżeć w zarodku.

    Najgorsze w tym wszystkim jest to, że każdy taki transfer to osobne zdarzenie i nigdy nie ma 100% szansy na sukces 🙈 Ale kurczaki statystyka w końcu powinna też być za n-tym razem po naszej stronie ... 🙈

    Kariotypy ok; AMH 4,8 (09/24)
    -cross-match 10/24 39%, 12/24 61%, 05/25 45,5%
    -allo-MLR 38% 10/24, 05/25 55,6% komórki NK 9%, KIR AA

    Naturals 🤗 24/06/25 β 60.9, 26/06 β 141, 28/06 β 360.9, 02/07 β 2108; 15/07 CRL 0,98 cm 141 ud/min <3 02.08 CRL 2,85 cm; 21/08 Sanco i prenatalne - ryzyka niskie 🤞
    23.02.2026 Synek 💙 39+1, 3720g 55cm 💪

    Klinika nr 2 od 09/24:
    IVF 6 04/05.25 - 4❄️ po PGTA-A 1 ❄️👌 i 1 mozaika - czekają ⌛
    IVF 5 10/24 - 1 PGT-A ok, 1 ?
    - transfer VIII 04/03 5.2.1 - β 10dpt 0.156 💔
    - transfer IX 05/04 5.2.3 💔
    Klinika nr 1 2021-08/24
    4 procedury IVF. IVF 1: 4 ❄️, bez PGT-A, 4 transfery, 1 cb
    3 IVF z PGT-a: IVF 2:❄️ 👎. IVF 3: z 3❄️ dwa 👌Dwa transfery z Accofil:
    -transfer❄️ 5.1.1 udany (06/23), wada rozwojowa, 💔12+5
    -transfer❄️5.2.3 (03/24) - 💔
    IVF 4 - jeden❄️ok, transfer z Accofil (07/24), 💔6 +0.
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1566 3323

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    Dzięki dziewczyny uspokoiłyście mnie, ja myślę że po tej pierwszej biopsji mam złe wspomnienia bo:
    1. Byłam bez leków przeciwbólowych
    2. Doktor strasznie szarpał😕

    Będzie dobrze, musi być✊🏻

    Sylstaa ja juz po dzisiejsze biopsji, bez leków przeciwbólowych i naprawdę bardzo znośnie.
    Oceniam na poziomie smyranka jak przy cytologii.
    Nawet lekarz mówił że już kończy i czy jest znośnie, czy się trzymam, ale serio spoko było :)
    Także oby u Ciebie równie znośnie :)

    Wgl ciekawostka, że mam pierwszy cykl po punkcji i transferze, a organizm zaszalał z podwójną owulacją.
    Ale no nic mi po niej jak dotychczas niestety :D

    krakowiankq, sylstaa lubią tę wiadomość

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1402 1991

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny stosujące Accofil, wiem że temat przewijał się tu wiele razy, ale czy mogę poprosić o łopatologiczne wyjaśnienie jak z tej ampułkostrzykawki mam sobie rozlać porcję na strzykawki?

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Aleksi Przyjaciółka
    Postów: 84 318

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś po punkcji nie transferze mała pomyłka :)
    Mnie strasznie boli jedna strona po punkcji okropnie.
    Pobrali 14 jajeczek 11 się nadawało. 2 odrazu zdegradowało więc zostało nam 9 i 9 zapładniamy. Jutro czekam na telefon ile się zapłodniło i mrozimy.
    Transfer odroczony na następny cykl. Więc transfer dopiero w maju.

    Wilga27, Mati01, PoskromionaZłośnica, Domi0307, Dariana, BangBang, Morwa lubią tę wiadomość

    Start 2023
    👱🏻‍♀️ AMH-1,06, brak drożnych jajowodów
    👱‍♂️ wszystkie badania idealne
    🦠 Uro7-4 miesiące leczenia
    4 stymulacje Letrozole-ovitrelle-heparyna-progesteron ❌
    Badanie drożności- niedrożność
    Laparoskopia- nie udana, drożności brak
    Kwalifikacja IVF📝✔️
    1.04- scratching + plan leczenia ( protokół krótki )
    04- nowy cykl start stymulacji
    16.04 podgląd 16 🥚🥚
    18.04 punkcja- 3❄️
    05- odroczony transfer
    13.06 transfer 5AA embrioglue + nacięta otoczka
    5dpt ⏸️ beta 13
    7dpt beta 45
    10dpt beta 127
    17dpt 4204
    11.07 zobaczyliśmy bijące serduszko ❤️
    22.08 7,5 cm szczęścia. Chłopiec 🩵
  • Nowa31 Autorytet
    Postów: 1414 4016

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksi wrote:
    Ja dziś po punkcji nie transferze mała pomyłka :)
    Mnie strasznie boli jedna strona po punkcji okropnie.
    Pobrali 14 jajeczek 11 się nadawało. 2 odrazu zdegradowało więc zostało nam 9 i 9 zapładniamy. Jutro czekam na telefon ile się zapłodniło i mrozimy.
    Transfer odroczony na następny cykl. Więc transfer dopiero w maju.

    Sorki widocznie nie doczytałam :)
    Super wynik!
    Trzymam kciuki żeby było jak najwięcej zarodków 😊
    Jak się czujesz

    💁‍♀️33
    Amh - 3,01
    Kariotyp - 🆗
    👨‍💼33
    Morfologia nasienia 2%
    Kariotyp 🆗

    2014 - 👧 naturalnie

    I IVF - 08.04.2025 - punkcja 28 komórek - 16 🥚 - 15❄️- 1❄️💔💔

    II IVF 🙏🙏
    01.08.2025 - punkcja 💉 27 komórek - 22 - mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    1.10.2025 - 9dpt 74mlU/ml 🙏 11dpt - 159 mln/ml 🥹🥹 13dpt - 348 mln/ml - 15dpt - 916 mln/ml ❤️❤️
    24.10.2025 - mamy serduszko ❤️
    Chwilo trwaj ❤️
    💙💙Czekamy na Ciebie Synku 💙

    05.06.2026 🥹 Witamy na świecie synku! 😍
    age.png
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2564 2115

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Dziewczyny stosujące Accofil, wiem że temat przewijał się tu wiele razy, ale czy mogę poprosić o łopatologiczne wyjaśnienie jak z tej ampułkostrzykawki mam sobie rozlać porcję na strzykawki?


    Wkładam do szklanki trzy insulinowki te ze zdejmowana igła. Ustawiałam miarkę ma każdej ze strzykawek na 20 i chyba 2 kreski (możesz ustawić trochę więcej) i przez otwory powoli, po kilka kropel wlewam accofil, tak aby w każdej strzykawce było po równo. W strzykawce zostawiam trochę powietrza, aby wypchnąć cały produkt. Następnie zakładam igłę i przechowuje strzykawki w lodówce.

    Możesz też całość accofilu przelać do jednej insulinowki i z niej przelać accofil do pozostałych strzykawek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2025, 15:37

    Milagro ❤️‍🩹 lubi tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Wilga27 Autorytet
    Postów: 1523 1016

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny… jeszcze tak sobie myślę.. czy te moje przyrosty są w normie ? Nie za duże?

    👩34 👨42


    🌿🏋🏻‍♀️🤸‍♂️🚴‍♂️

    Starania naturalne od 2021.
    W klinice od IX.2023

    4 nieudane transfery
    3 pierwsze - beta 0
    4 - 9dpt beta 51,5, 11dpt beta 49,5 ❌
    Punkcja nr 2 - 03.2025
    5 transfer 7.04 ❄️zarodek 5AA
    8dpt beta 158
    11dpt beta 635 😍
    15dpt beta 3062 🫣
    5.05 mamy ♥️
    19.05 2cm człowieczka 🌞
    6.06 4,6cm byka
    Panorama ok 🌸
    16.06 prenatalne wszystko dobrze 🥳
    11.08 połówkowe lux 😎

    age.png
  • Hdfs Autorytet
    Postów: 667 552

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wilga27 wrote:
    Oby się dobrze spisywał już do końca!

    Dziewczyny a co teraz? Wizytę w klinice mam 5.05 dopiero to będzie 28dpt 😳
    Mówicie, że w 21 już powinno być coś widać?

    Ja byłam w 20dpt sam pecherzyk, są dziewczyny, które już miały 2 pęcherzyki. Dziś byłam 23 dpt są dwa pęcherzyki. Ja bym poczekała an Twoim miejscu tak jak zaleca lekarz i będziesz miała już serduszka a tak się będziesz zastanawiać.

    Wilga27 lubi tę wiadomość

    👸🏻97🤴🏻89
    2019 11tc🕊 2020 bc IUI 2023 ❌️
    11.2024 stymulacja
    9.12 punkcja❄️❄️❄️❄️❄️
    14.12 transfer +eb ✖️
    26.03 transfer mrożony cykl naturalny+eb, agolutin, acard, utorgestan 2x200
    4dpt II kreska- cień
    6dpt beta 22,
    7dpt beta 23,5.
    8dpt beta 31.18
    10 dpt beta 54,43
    12 dpt beta 134,
    14 dpt beta 354
    16dpt beta 847
    20 dpt usg GS 0,76cm pęcherzyk
    21 dpt beta 5106
    23 dpt pęcherzyk żółtkowy
    29 dpt 25506 beta
    30 dpt serduszko ❤️ crl 1.1cm
    8+6tc crl 2.08 cm ❤️ 176
    9+6 tc crl 3,17cm ❤️ 179 Panorama zdrowy 🩵
    11+0 tc crl 4,30 cm ❤️ 170
    13+3 tc crl 7, 29 cm ❤️166
    18+3 tc 322g 🩵
    21+6 tc 533g 🩵 połówkowe
    27+0tc 1200g
    32+0 tc 2200g
    35+5 tc 3400g
    37+5 tc 3700g
    39+3 tc Leon 4kg 57cm
    age.png
  • Wilga27 Autorytet
    Postów: 1523 1016

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hdfs wrote:
    Ja byłam w 20dpt sam pecherzyk, są dziewczyny, które już miały 2 pęcherzyki. Dziś byłam 23 dpt są dwa pęcherzyki. Ja bym poczekała an Twoim miejscu tak jak zaleca lekarz i będziesz miała już serduszka a tak się będziesz zastanawiać.

    Dziękuję 🌞 tak raczej tak zrobię, zastosuję się do zaleceń 😊

    Hdfs lubi tę wiadomość

    👩34 👨42


    🌿🏋🏻‍♀️🤸‍♂️🚴‍♂️

    Starania naturalne od 2021.
    W klinice od IX.2023

    4 nieudane transfery
    3 pierwsze - beta 0
    4 - 9dpt beta 51,5, 11dpt beta 49,5 ❌
    Punkcja nr 2 - 03.2025
    5 transfer 7.04 ❄️zarodek 5AA
    8dpt beta 158
    11dpt beta 635 😍
    15dpt beta 3062 🫣
    5.05 mamy ♥️
    19.05 2cm człowieczka 🌞
    6.06 4,6cm byka
    Panorama ok 🌸
    16.06 prenatalne wszystko dobrze 🥳
    11.08 połówkowe lux 😎

    age.png
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7041 5840

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 11dpt 276,2 :D można świętować Wielkanoc 🐣

    Hdfs, Mati01, Wilga27, Valletta, just_a_girl, Milagro ❤️‍🩹, PoskromionaZłośnica, taterniczka, domi_, Woczekiwaniu, Puszkina, Domi0307, Wiewiorka, Mary27, Nauśka, krakowiankq, Pat87, Dariana, Ccarolinaa, _mm__, BangBang, nick nieaktualny, Morwa, Runnerka, Hania2010, Naadzieja, Yahu, Andzia, Czarna , Karolidu, GeNiOlKaa92 lubią tę wiadomość

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7 🤞

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Wilga27 Autorytet
    Postów: 1523 1016

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    Beta 11dpt 276,2 :D można świętować Wielkanoc 🐣

    Super 😍🐥
    Będziesz badać jeszcze po świętach?
    Mi Pani doktor nie kazała badać ale powiedziała, że większość kobiet i tak bada. Ja pewnie pójdę wt/śr..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2025, 15:50

    👩34 👨42


    🌿🏋🏻‍♀️🤸‍♂️🚴‍♂️

    Starania naturalne od 2021.
    W klinice od IX.2023

    4 nieudane transfery
    3 pierwsze - beta 0
    4 - 9dpt beta 51,5, 11dpt beta 49,5 ❌
    Punkcja nr 2 - 03.2025
    5 transfer 7.04 ❄️zarodek 5AA
    8dpt beta 158
    11dpt beta 635 😍
    15dpt beta 3062 🫣
    5.05 mamy ♥️
    19.05 2cm człowieczka 🌞
    6.06 4,6cm byka
    Panorama ok 🌸
    16.06 prenatalne wszystko dobrze 🥳
    11.08 połówkowe lux 😎

    age.png
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1402 1991

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    Wkładam do szklanki trzy insulinowki te ze zdejmowana igła. Ustawiałam miarkę ma każdej ze strzykawek na 20 i chyba 2 kreski (możesz ustawić trochę więcej) i przez otwory powoli, po kilka kropel wlewam accofil, tak aby w każdej strzykawce było po równo. W strzykawce zostawiam trochę powietrza, aby wypchnąć cały produkt. Następnie zakładam igłę i przechowuje strzykawki w lodówce.

    Możesz też całość accofilu przelać do jednej insulinowki i z niej przelać accofil do pozostałych strzykawek.
    Dziękuję pięknie :)

    Woczekiwaniu lubi tę wiadomość

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
‹‹ 174 175 176 177 178 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ