Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🏵🌸🪻IVF KWIECIEŃ 2025🪻🌸🏵
Odpowiedz

🏵🌸🪻IVF KWIECIEŃ 2025🪻🌸🏵

Oceń ten wątek:
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3465 4671

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    Wkładam do szklanki trzy insulinowki te ze zdejmowana igła. Ustawiałam miarkę ma każdej ze strzykawek na 20 i chyba 2 kreski (możesz ustawić trochę więcej) i przez otwory powoli, po kilka kropel wlewam accofil, tak aby w każdej strzykawce było po równo. W strzykawce zostawiam trochę powietrza, aby wypchnąć cały produkt. Następnie zakładam igłę i przechowuje strzykawki w lodówce.

    Możesz też całość accofilu przelać do jednej insulinowki i z niej przelać accofil do pozostałych strzykawek.

    Dokładnie tak samo robię ze stawianiem strzykawek na pionowo i rozlewaniem po kropelce, tyle że rozlanych już nie trzymam w lodówce bo do 15 dni można trzymać acco poza lodówką :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2025, 16:27

    Milagro ❤️‍🩹, sylstaa, Woczekiwaniu lubią tę wiadomość

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7041 5839

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wilga27 wrote:
    Super 😍🐥
    Będziesz badać jeszcze po świętach?
    Mi Pani doktor nie kazała badać ale powiedziała, że większość kobiet i tak bada. Ja pewnie pójdę wt/śr..
    Mi powiedzieli żebym zbadała wt/śr ale zrobiłam dziś oczywiście 😂

    Wilga27, Czarna lubią tę wiadomość

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7 🤞

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Mochi Znajoma
    Postów: 27 5

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2025, 12:41

  • Ann90. Debiutantka
    Postów: 6 24

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    7dpt test sikany pozytywny😍 czułość 10
    Będę sprawdzać codziennie do poniedziałku, a wtorek 11dpt beta. Trzymajcie kciuki, to nasz drugi transfer✊

    Wiewiorka, Milagro ❤️‍🩹, domi_, Dariana, Mary27, sylstaa, taterniczka, _mm__, Wilga27, Pat87, BangBang, Morwa, nick nieaktualny, Puszkina, PoskromionaZłośnica, Domi0307, Agnes89, Andzia, Czarna , Karolidu, GeNiOlKaa92 lubią tę wiadomość

  • Agawa85 Autorytet
    Postów: 952 2600

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wilga27 wrote:
    Dziewczyny… jeszcze tak sobie myślę.. czy te moje przyrosty są w normie ? Nie za duże?

    Ja miałam w pierwszej ciąży podobną betę 10 dpt i mam zdrową córeczkę. Słyszałam, że przy dziewczynkach mogą być wyższe bety, u mnie się sprawdziło, ale pewnie nie ma reguły.

    Wilga27 lubi tę wiadomość

    13.11.2024 transfer ❄️ 4.2.2 🙏🙏 encorton, sompfolipid, heparyna

    10dpt beta 33,12
    12 dpt beta 65,14
    14 dpt beta 132
    16 dpt beta 271
    29 dpt usg jest zarodek z bijącym serduszkiem❤️🥹 crl 0,45cm
    36 dpt zarodek 1,2 cm
    8tc💔

    27.03.2025 transfer ❄️ 4.2.2 🙏🙏 encorton, sompfolopid, heparyna
    10dpt beta< 2,3 😢

    29.04.2025 transfer❄️
    6dpt beta 54,6 🙏
    8dpt beta 102 🙏🙏
    10 dpt beta 211 🙏🙏
    13 dpt beta 584🙏🙏
    16dpt beta 2081 🙏🙏🙏
    5t5d pęcherzyk z ciałkiem żółtym🙏
    6t4d zarodek 4,8mm z bijącym serduszkiem.❤️

    12.05. 2021 transfer zarodeczka 4.2.2 AH + embroglue🙏
    6dp beta 78 mIU/ml🙏🙏
    8dp beta 240 mIU/ml🙏🙏
    10dp beta 640 mIU/ml
    13dp beta 2527 mIU/ml 🙏
    29.05 pierwsze usg🙏
    Mamy pęcherzyk ciążowy🙏
    11.06 mamy ❤ i 11 mm
    28.06 kropuś ma 3,1 cm😍
    24.01.2022 córeczka
    2❄️

    IVF
    KIR Bx brak 2DS3 i 3DS1
    NK 25%😔
    PAI-4G/5G układ homozygotyczny 😔
  • Kasiopek Przyjaciółka
    Postów: 92 346

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj 17dpt byłam na USG. Doktor powiedział, że widzi taką bardzo wczesną ciążę, ale pęcherzyk widać dopiero przy becie powyżej 1000. Betę mam do powtórki we wtorek📅.
    Na razie mam się niczym nie martwić, wszystko jest w granicach normy i po prostu zarodek może być leniuszkiem 😄

    Mary27, _mm__, Wilga27, Pat87, krakowiankq, Puszkina, Natka:), Agnes89, Karolidu lubią tę wiadomość

    AMH-2,49
    Starania naturalne od 2021 roku
    Kwalifikacja do IVF 11.2024
    Start stymulacji 14.01.2025 (elonva, provera, menopur)
    27.01.2025 punkcja pobrano 12🥚zostały 3❄️
    01.04.2025 transfer ❄️poronienie zatrzymane
    genotyp: Bx Brakujące KIR: 2DL1, 2DL4norm, 2DL5[gr.1], 2DL5[gr.2], 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1, 3DP1norm
    Allo-MLR: 21,10%
    gonapepty, neoparin, acard, accofil
    02.09.2025 transfer❄️ 8dpt beta <2,3 10dpt <0,1
    23.01.2026 3 transfer ❄️
    3dpt prog 36,10
    10dpt beta <2,3
    2.2026 kwalifikacji 2 procedura
  • Alayna Przyjaciółka
    Postów: 67 69

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jestem kolejna staraczka in vitro wą
    Dziś miałam punkcję po stymulacji 225 ovaleap.
    Pobranych zostało 9 jajek.
    Jutro mam dzwonić ile było dobrych i ile się zapłodniła.
    To jest moje 4 podejście do in vitro, wcześniejsze się nie udaly😭

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2025, 16:50

    Dawidek 6/7 TC (*)08.2017
    Wojtuś 9 TC 10.2019

    Synuś 28.01.2010 nasz Skarbek
    4 lata starań walczymy dalej....
    1 IVF Punkcja 04.01.2019 jeden zarodek zero śnieżynek
    Transfer 07.01.2018 niestety klapa;(
  • Rakieta_P🚀 Autorytet
    Postów: 6516 9361

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Runnerka wrote:
    Dziewczyny, doradzicie prosze? Wyjezdzam na swieta i bede musiala przewiezc jeden zastrzyk gonapeptyl i mam stresa, ze mu to zaszkodzi. Jakie macie doswiadczenia? Podroz powinna trwac ok. 2,5h, zastrzyk zamierzam wlozyc do torebki termicznej z apteki, torebke to termosu a calosc jeszcze do torby termicznej🤪 czy powinno byc ok?
    Ja z zaświadczeniem od lekarza z kliniki po ang przewoziłam hepke, prolutex i accofil. Sprawdzili accofil ze względu chyba na wkłady chłodzące. Jednak na zasadzie wglądu do dokumentu i że ok.
    Miałam to w przeźroczystych torebkach z Ikea no i dodatkowo te wkłady do accofilu.

    Runnerka lubi tę wiadomość

    87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
    ❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
    adeno/mięśniak
    ✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
    białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
    HPV/borelioza/-14kg
    86’🧔
    ❌ HLA C1C2
    ✔️kariotyp/nasienie/ASA

    VITROLIVE SZCZECIN
    03-10/22 HyCoSy/3xIUI

    BOCIAN SZCZECIN
    ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
    01/23❌5AA
    02/23❌5BB
    03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
    05/23❌4AA
    06/23💔2x3BB 6tc cb
    09/23💔5CB cb?

    ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
    09/24👼5AA 7tc A♀
    11/24❌5AA
    12/24💔5AA 5tc cb
    01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
    03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
    06/25👼5AA 6tc

    08/25🥰naturalsik🥰
    02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
    7+3 CRL 1,18cm🧸
    8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
    10+5 FeliaTest 🩷

    40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

    age.png
  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksi wrote:
    Ja dziś po punkcji nie transferze mała pomyłka :)
    Mnie strasznie boli jedna strona po punkcji okropnie.
    Pobrali 14 jajeczek 11 się nadawało. 2 odrazu zdegradowało więc zostało nam 9 i 9 zapładniamy. Jutro czekam na telefon ile się zapłodniło i mrozimy.
    Transfer odroczony na następny cykl. Więc transfer dopiero w maju.
    Alayna wrote:
    Hej jestem kolejna staraczka in vitro wą
    Dziś miałam punkcję po stymulacji 225 ovaleap.
    Pobranych zostało 9 jajek.
    Jutro mam dzwonić ile było dobrych i ile się zapłodniła.
    To jest moje 4 podejście do in vitro, wcześniejsze się nie udaly😭

    Kciuki za hodowlę 🧫🤞🏻🤞🏻

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2025, 16:56

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2526 4661

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    just_a_girl wrote:
    Sylstaa ja juz po dzisiejsze biopsji, bez leków przeciwbólowych i naprawdę bardzo znośnie.
    Oceniam na poziomie smyranka jak przy cytologii.
    Nawet lekarz mówił że już kończy i czy jest znośnie, czy się trzymam, ale serio spoko było :)
    Także oby u Ciebie równie znośnie :)

    Wgl ciekawostka, że mam pierwszy cykl po punkcji i transferze, a organizm zaszalał z podwójną owulacją.
    Ale no nic mi po niej jak dotychczas niestety :D
    O to super😃 teraz kciuki za szybki i dobry wynik!!

    just_a_girl lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Natka:) Autorytet
    Postów: 286 704

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/plik-Zjw4bBUJcv

    Mamy pierwsze zdjęcie 🥹

    Woczekiwaniu, _mm__, Wilga27, Wiewiorka, Pat87, Madzik_, Valletta, nick nieaktualny, Mary27, Morwa, Agawa85, Puszkina, PoskromionaZłośnica, Domi0307, Dariana, Agnes89, Andzia, Czarna , Karolidu lubią tę wiadomość

    👩🏽30 🧔🏼‍♂️ 35

    Starania od 31.12.2023 z pełnym monitoringiem owulacji ✔️
    Badania w normie, nasienie w normie ✔️

    3.01.2025 rozpoczęcie stymulacji do in vitro w REPROFIT Ostrawa.

    15.01. Punkcja ✊🏻🙏🏼
    34🥚 12 zapłodnionych 🙏🏼
    2x 5BB 🥹

    31.03.25 - FET 5BB 5-dniowa
    3dpt- beta 3.1, 4 dpt- cień cienia na kilku testach, 5 dpt beta 15.20, 7 dpt beta 69.70, 9 dpt beta 162,4, 11 dpt beta 377,80, 14 dpt beta 1330,70, 17dpt beta 3310,
    6t2d serduszko ❤️CRL 0,4 cm 🥹proszę zostań
    7t5d - CRL 1,4 cm ❤️
    NIFT -ok, będzie synuś 🥹👦🏻
    Termin porodu: 17.12.2025.

    preg.png
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2564 2115

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muczylando wrote:
    Dokładnie tak samo robię ze stawianiem strzykawek na pionowo i rozlewaniem po kropelce, tyle że rozlanych już nie trzymam w lodówce bo do 15 dni można trzymać acco poza lodówką :)


    To patent z tego forum, też szukałam info jak to dzielić. Najgorsze pierwsze rozlanie, później jakoś idzie. 🙂

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Wilga27 Autorytet
    Postów: 1523 1016

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agawa85 wrote:
    Ja miałam w pierwszej ciąży podobną betę 10 dpt i mam zdrową córeczkę. Słyszałam, że przy dziewczynkach mogą być wyższe bety, u mnie się sprawdziło, ale pewnie nie ma reguły.

    Dzięki ❤️

    👩34 👨42


    🌿🏋🏻‍♀️🤸‍♂️🚴‍♂️

    Starania naturalne od 2021.
    W klinice od IX.2023

    4 nieudane transfery
    3 pierwsze - beta 0
    4 - 9dpt beta 51,5, 11dpt beta 49,5 ❌
    Punkcja nr 2 - 03.2025
    5 transfer 7.04 ❄️zarodek 5AA
    8dpt beta 158
    11dpt beta 635 😍
    15dpt beta 3062 🫣
    5.05 mamy ♥️
    19.05 2cm człowieczka 🌞
    6.06 4,6cm byka
    Panorama ok 🌸
    16.06 prenatalne wszystko dobrze 🥳
    11.08 połówkowe lux 😎

    age.png
  • Patty23 Ekspertka
    Postów: 164 160

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy na nieprawidłowy mthfr c.1286a>c układ heterozygotyczny dostawałyście heparyne?

    Starania od 2022, w klinice od 3.2023.
    👩🏻33
    🧑🏼32
    🐶6

    PCOS, IO, objawy niedoczynności tarczycy już przy TSH >2,
    parametry nasienia w normie, kariotypy ✅

    2023
    AMH 3.23: 7,26
    2.2023 - prawdopodobnie ciąża biochemiczna
    7 cs (lametta 2 cs - brak owu, lametta + bemfola - owu wystąpiło ale brak ciąży)
    koniec cs. robimy przerwę, szukamy innego lekarza i wracamy za kilka miesięcy. W między czasie suple, powrót własnych owulacji.

    2024
    Jajowody drożne
    AMH 11.24 5,68
    Grudzień: kwalifikacja i plan leczenia do IVF.

    2025
    Start stymulacji: styczeń (Rekovelle + Primolut + Gonapeptyl). 14 pobranych - 3 dojrzałe - ❄️❄️ 2x3AB
    Transfer: marzec ❌ cb
    Transfer: kwiecień 7dpt - 10,70; 9dpt - 27,10; 12dpt - 69,70; 14dpt - 143,0; 20dpt - 897, 22dpt - 1319. 27dpt - puste jajo, 29dpt - 5556, 30dpt - zarodek, 31dpt - 7121. Poronienie chybione. 7+6 💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izuś84 czy bierzesz estrofem? I czy masz informacje kiedy i jak schodzić z leków? Zastanawiam się jak długo będę musiała brać ten estrofem i inne zawierające progesteron?

  • taterniczka Autorytet
    Postów: 718 1857

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgnieszkaLS wrote:
    Izuś84 czy bierzesz estrofem? I czy masz informacje kiedy i jak schodzić z leków? Zastanawiam się jak długo będę musiała brać ten estrofem i inne zawierające progesteron?

    Co prawda pytanie nie do mnie, ale ja mam schodzić z estrofemu od dzisiaj (16dpt). Przez trzy dni 2x1, potem trzy dni 1x1 i koniec. Progesteron póki co bez zmian i powiedział mi lekarz, że jeszcze długo będę brała.

    niedoczynność tarczycy
    2017 - mięśniak ok. 9cm, laparotomia
    2018-2023 - nowe mięśniaki, krwotoki, propozycja usunięcia macicy
    sierpień 2023 - AP Katowice dr GM
    2023/2024 - 6 histeroskopii, usunięcie mięśniaka

    ➡️I procedura - start: październik 2024 (protokół krótki)
    21.10.24 - punkcja; pobrano 7 🥚, zapłodnionych 3, 1 zarodek: 5BB
    26.10.24 - 1️⃣ET 5BB❌️

    ➡️II procedura - start: grudzień 2024 (protokół długi)
    25.01.25 - punkcja; pobrano 7 🥚, zapłodnionych 4, 3 zarodki: 3AA, 3BC, 6 doba 3BB
    30.01.25 - 2️⃣ET 3AA❌️
    2.04.25 - 3️⃣FET 3BC ✅5dpt ⏸️; beta: 6dpt 20; 9dpt 138; 12dpt 811
    35dpt (7w5d) CRL 1,4cm i bijące ❤️
    11.06.25 - prenatalne, zdrowe bobo ❤️
    SANCO - zdrowy chłopiec 💙
    13.08.25 - połówkowe, obraz prawidłowy 💙
    3.12.25 - CC, 3870gr, 54cm 🍼🤱

    age.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17070 27156

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wilga27 wrote:
    Dziewczyny… jeszcze tak sobie myślę.. czy te moje przyrosty są w normie ? Nie za duże?

    4dpt -> 3,7
    5dpt -> 22,8
    7dpt -> 110
    10dpt -> 351,9
    12dpt -> 673,8
    14dpt -> 1434
    21dpt -> 18657
    31dpt -> 98764

    Tu masz podobne bety 😉 W brzuchu siedział osobnik płci żeńskiej 😀

    A tu niższe i w brzuchu osobnik płci męskiej 😉
    8dpt -> 78
    10dpt -> 204
    13dpt -> 631
    15dpt -> 1694
    20dpt -> 8849

    W obu przypadkach transfer w 5 dobie (4AA ). Ty miałaś jak dobrze pamiętam 5AA, więc godzinowo szybciej mogła rozpocząć cały proces implantacji i tworzenia bety 😉 Także spokojnie jest książkowo 😀

    Wilga27 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2424 4287

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiopek wrote:
    Dzisiaj 17dpt byłam na USG. Doktor powiedział, że widzi taką bardzo wczesną ciążę, ale pęcherzyk widać dopiero przy becie powyżej 1000. Betę mam do powtórki we wtorek📅.
    Na razie mam się niczym nie martwić, wszystko jest w granicach normy i po prostu zarodek może być leniuszkiem 😄

    Trzymam kciuki za leniuszka 🤞

    Kasiopek lubi tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Wilga27 Autorytet
    Postów: 1523 1016

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    4dpt -> 3,7
    5dpt -> 22,8
    7dpt -> 110
    10dpt -> 351,9
    12dpt -> 673,8
    14dpt -> 1434
    21dpt -> 18657
    31dpt -> 98764

    Tu masz podobne bety 😉 W brzuchu siedział osobnik płci żeńskiej 😀

    A tu niższe i w brzuchu osobnik płci męskiej 😉
    8dpt -> 78
    10dpt -> 204
    13dpt -> 631
    15dpt -> 1694
    20dpt -> 8849

    W obu przypadkach transfer w 5 dobie (4AA ). Ty miałaś jak dobrze pamiętam 5AA, więc godzinowo szybciej mogła rozpocząć cały proces implantacji i tworzenia bety 😉 Także spokojnie jest książkowo 😀

    Dziękuję Ci bardzo ❤️ ! Zobaczymy, czy się sprawdzi 😅

    Morwa lubi tę wiadomość

    👩34 👨42


    🌿🏋🏻‍♀️🤸‍♂️🚴‍♂️

    Starania naturalne od 2021.
    W klinice od IX.2023

    4 nieudane transfery
    3 pierwsze - beta 0
    4 - 9dpt beta 51,5, 11dpt beta 49,5 ❌
    Punkcja nr 2 - 03.2025
    5 transfer 7.04 ❄️zarodek 5AA
    8dpt beta 158
    11dpt beta 635 😍
    15dpt beta 3062 🫣
    5.05 mamy ♥️
    19.05 2cm człowieczka 🌞
    6.06 4,6cm byka
    Panorama ok 🌸
    16.06 prenatalne wszystko dobrze 🥳
    11.08 połówkowe lux 😎

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taterniczka wrote:
    Co prawda pytanie nie do mnie, ale ja mam schodzić z estrofemu od dzisiaj (16dpt). Przez trzy dni 2x1, potem trzy dni 1x1 i koniec. Progesteron póki co bez zmian i powiedział mi lekarz, że jeszcze długo będę brała.

    Serio? Ja mam ciągle brać estrofem 2x1 jeszcze przez dwa tygodnie. Potem wizyta i się pewnie dowiem co dalej

‹‹ 175 176 177 178 179 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ