Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🏵🌸🪻IVF KWIECIEŃ 2025🪻🌸🏵
Odpowiedz

🏵🌸🪻IVF KWIECIEŃ 2025🪻🌸🏵

Oceń ten wątek:
  • alittle Autorytet
    Postów: 5052 10653

    Wysłany: 29 kwietnia 2025, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina, ale że bety na cito nie wziąć 🤨😫

    DEWG lubi tę wiadomość

    Starania od 2019
    👩🏻 90' AMH 7.47 🔴 IO, PCOS, KIR AA, CBA, CD56, PAI-1 homo
    👨🏻 91' 🔴 morfologia 3% HLA-C c1c2
    🟢 Kariotypy
    💔 05.2021 - laparo, cp
    2022 - start w klinice
    💔 3x IUI
    11.2022 punkcja 3 ❄️
    01.2023 nieudana stymulacja, brak jaj
    03.2023 punkcja 5 ❄️
    04.2023 histero, usunięcie polipów, nieudana próba zamknięcia ujścia jajowodu, CD138 leczenie
    06.2023 laparo, wodniak, usunięcie jajowodu,
    💔 12.07.2023 FET 511 CS, atosiban
    💔 03.10.2023 FET 422 CN atosiban, accofil wlew, accofil, intalipid, neoparin, encorton
    💔 06.03.2024 FET 322 CN accofil, intalipid, neoparin, encorton - 17.04 8+5 indukcja poronienia, puste jajo
    💔 12.07.2024 FET 411 CN
    08.2024 histero
    🌈🙏12.10.2024 FET 2x422 CS accofil, intalipid, EG
    7-115; 9-245; 11-441; 13-692; 15-1475; 17-3077; 18-CRL 2.5; 25-CRL 6.1 ❤️
    Nifty OK 💙

    age.png
  • Ala9292 Koleżanka
    Postów: 35 61

    Wysłany: 29 kwietnia 2025, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aruni wrote:
    U mnie lipa straszna.
    7 dpt beta 23 😢 nastawiam się na biochem

    Spokojnie, poprzednim razem w 8 dpt miałam betę 33 i ciąża była potwierdzona po kilku tyg 😉

    Aruni, Valletta lubią tę wiadomość

    💃33
    🕺36
    5 lat starań | Niepłodność idiopatyczna
    Marzec–Maj 2023 – 3× IUI ❌❌❌
    Wrzesień 2024 – start IVF
    Grudzień 2024 – ciąża obumarła (6 tc) 👼
    23.04.2025 –❄️ transfer blastocysty 🧬
    19.05 - CRL - 8,4 mm ❤️ Tęczowa Nadzieja🌈
  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 29 kwietnia 2025, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valletta wrote:
    Laski.. mam już wynik..

    7dpt - beta 52

    ...


    Mąż nie wie, że betowałam, myśli, ze czekam do 10 dpt xD jesteśmy wtedy na wyjezdzie majówkowym i w piątek rano mamy jechać do punktu pobrań
    Super!😍 Piękna beta 😊 teraz trzymam mocno kciuki za przyrosty 🤞🏻🤞🏻🤞🏻

    Valletta lubi tę wiadomość

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • Aruni Przyjaciółka
    Postów: 116 183

    Wysłany: 29 kwietnia 2025, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala9292 wrote:
    Spokojnie, poprzednim razem w 8 dpt miałam betę 33 i ciąża była potwierdzona po kilku tyg 😉
    Dzięki ❤️ chyba potrzebuję teraz takich informacji

    Ala9292 lubi tę wiadomość

    Starania od 01.2020
    Nigdy nie byłam w ciąży
    👱‍♀️27 👨‍🦱28
    ❌ IO (homa 2.1)
    ❌ Niedoczynność tarczycy (euthyrox 25)
    ❌Czynnik męski

    2xIUI 👎
    09.2021 start IVF
    10.2021 transfer 4AA cb 💔
    11.2021 transfer 4AA ❌
    03.2022 transfer 4BA ❤️

    Wracamy po rodzeństwo 🥰
    22.04 transfer 4AA
    5 dpt ⏸️ ovitrelle?
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2416 4283

    Wysłany: 29 kwietnia 2025, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    OMG szanuję takie podejście 😂 mój też mówi żebym konsultowała na forum jak coś i też widzi że to często przynosi mi ukojenie. No i w święta na bieżąco opowiadałam mu Twoją historie „moja koleżanka z forum..” ☺️ Trzyma za was kciuki też!

    💚 ojej, miło mi.

    Puszkina lubi tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil, heparyna-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807
    brak zarodka 8tc❌️

    FET VI 4.1.2 6.doba🍓 5dpt⏸️ 7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Hdfs Autorytet
    Postów: 667 552

    Wysłany: 29 kwietnia 2025, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aruni wrote:
    U mnie lipa straszna.
    7 dpt beta 23 😢 nastawiam się na biochem

    Ja najlepszej też nie miałam i wcale dobrze nie rokowała. Głowa do góry, dziś już jestem 7tc 4 d i wszystko jest ok :)

    👸🏻97🤴🏻89
    2019 11tc🕊 2020 bc IUI 2023 ❌️
    11.2024 stymulacja
    9.12 punkcja❄️❄️❄️❄️❄️
    14.12 transfer +eb ✖️
    26.03 transfer mrożony cykl naturalny+eb, agolutin, acard, utorgestan 2x200
    4dpt II kreska- cień
    6dpt beta 22,
    7dpt beta 23,5.
    8dpt beta 31.18
    10 dpt beta 54,43
    12 dpt beta 134,
    14 dpt beta 354
    16dpt beta 847
    20 dpt usg GS 0,76cm pęcherzyk
    21 dpt beta 5106
    23 dpt pęcherzyk żółtkowy
    29 dpt 25506 beta
    30 dpt serduszko ❤️ crl 1.1cm
    8+6tc crl 2.08 cm ❤️ 176
    9+6 tc crl 3,17cm ❤️ 179 Panorama zdrowy 🩵
    11+0 tc crl 4,30 cm ❤️ 170
    13+3 tc crl 7, 29 cm ❤️166
    18+3 tc 322g 🩵
    21+6 tc 533g 🩵 połówkowe
    27+0tc 1200g
    32+0 tc 2200g
    35+5 tc 3400g
    37+5 tc 3700g
    39+3 tc Leon 4kg 57cm
    age.png
  • Puszkina Autorytet
    Postów: 1951 5809

    Wysłany: 29 kwietnia 2025, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alittle wrote:
    Puszkina, ale że bety na cito nie wziąć 🤨😫

    Wzięłam, ale pani w diagnostyce powiedziała mi że na cito to „do 8 godz od przyjazdu kuriera który przyjedzie o 11” 🙄 Odświeżam jak nienormalna 🫣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2025, 14:38

    alittle, DEWG lubią tę wiadomość

    • 2021: 1cs ciąza naturalna, 10tc poronienie, zaśniad groniasty częściowy💔
    • 2023-2024: IVF nr 1, 2 i 3.
    • 2025 IVF nr 4 -> 22.04.25 IV FET ❄️ 4AB, beta 7dpt: 90.77, 24dpt: serduszko bije
    16.12.25 19:27 Witaj na świecie Synku ❤️ ✨
    Wcześniak 36+5, próba SN zakończona CC, 2930g i 57cm szczęścia, Apgar 10/10

    age.png
  • Puszkina Autorytet
    Postów: 1951 5809

    Wysłany: 29 kwietnia 2025, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koleżanki z forum!

    Beta 90,77 🥹🥹🥹🍀🍀🍀
    Nie mam słów, ale też drżę o dalsze wyniki!

    Edit: to niepełne 7dpt

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2025, 15:35

    alittle, Minia000, Nina94, sylstaa, DEWG, nick nieaktualny, Dzoana88, Wilga27, Lunkaaway, Kingus 1, Agawa85, Valletta, krakowiankq, Muczylando, Milagro ❤️‍🩹, Ccarolinaa, Karolaaas, domi_, PoskromionaZłośnica, jowmat, MjakMarta, taterniczka, Woczekiwaniu, Patty23, Patty23, _mm__, Hania2010, just_a_girl, Dariana, LoliM, Mary27, Yahu, Valie05, Agnes89, Cavarathiel, Lili@, Taśka22, Karolidu, Andzia, MałaMi93., Czarna , Dziewiarka, Ladybug, Malowybitna, Angi90 lubią tę wiadomość

    • 2021: 1cs ciąza naturalna, 10tc poronienie, zaśniad groniasty częściowy💔
    • 2023-2024: IVF nr 1, 2 i 3.
    • 2025 IVF nr 4 -> 22.04.25 IV FET ❄️ 4AB, beta 7dpt: 90.77, 24dpt: serduszko bije
    16.12.25 19:27 Witaj na świecie Synku ❤️ ✨
    Wcześniak 36+5, próba SN zakończona CC, 2930g i 57cm szczęścia, Apgar 10/10

    age.png
  • Nina94 Autorytet
    Postów: 676 1395

    Wysłany: 29 kwietnia 2025, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po transferze 🍀 lekarz powiedział, żebym poczekała tym razem do 12/14 dpt z beta :o a ja już planowałam testować od 5dpt 😅
    Gratuluję dziewczyny bet, zarażajcie nas 🦠☺️

    Wilga27, Valletta, Puszkina, PoskromionaZłośnica, Agawa85, Honorka, Dariana, Yahu, Agnes89 lubią tę wiadomość

    🧔🏼‍♂️ 32 👩🏽 30 Starania od 2021 r.
    - 03.22 r. laparoskopia, 06.23 klinika.
    -01.24 r. I procedura: ❄️❄️
    🍀02.24 I ❄️ ❌
    -04.24 r. Laparo - Usunięcie jajowodów + laparotomia
    🍀07.24 r. II ❄️ ❌ ➡️ 09.24 r. immuno 👎🏼
    -10.24 r. II procedura 4x❄️
    🍀11.24 r. III ❄️ ❌ ➡️ Cross: 54,4%
    - 01.25 r. Immunosupresja
    🍀02.25 r. IV ❄️❄️ ❌ ➡️ diphereline x2
    🍀 29.04.25 r. V ❄️ 6 tc 💔
    - 06.25 r. III procedura 9 x ❄️ ➡️ 07.-08.25 immunosupresja i diphereline
    🍀 10.09.25 r. VI ❄️ cb 💔
    🍀13.10.25 7️⃣ transfer ❄️ 3.1.1 🙏🏼
    8dpt 82,2 10 dpt 173 12 dpt 393
    24 dpt ❤️ CRL 0,22 cm
    10+4 Felia Test zdrowa dziewczynka
    18+1 220 g, 21+1 401 g, 22+5 501 g, 26+5 944 g, 29+5 1417 g, 31 1820 g, 32+5 2098 g, 35+5 2821 g💓
    preg.png
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2524 4656

    Wysłany: 29 kwietnia 2025, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    Koleżanki z forum!

    Beta 90,77 🥹🥹🥹🍀🍀🍀
    Nie mam słów, ale też drżę o dalsze wyniki!
    aaaaaaa ❤️ płaczę razem z Wami😭

    Wiecie co...właśnie wpadło mi do głowy, że na dzisiejszej grafice to Wy dziewczyny🙈 Valletta & Puszkina w ciąży💜❤️ To musi być dobry znak!

    [Halo Prowadzące, jeśli to było ukartowane to ja też poproszę jak będzie moja kolej haha😂]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2025, 14:57

    Wilga27, DEWG, Valletta, Puszkina, domi_, just_a_girl, Mary27, Yahu, Karolidu lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Nina94 Autorytet
    Postów: 676 1395

    Wysłany: 29 kwietnia 2025, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    Koleżanki z forum!

    Beta 90,77 🥹🥹🥹🍀🍀🍀
    Nie mam słów, ale też drżę o dalsze wyniki!
    Coś pięknego 😍 gratulacje!

    Puszkina lubi tę wiadomość

    🧔🏼‍♂️ 32 👩🏽 30 Starania od 2021 r.
    - 03.22 r. laparoskopia, 06.23 klinika.
    -01.24 r. I procedura: ❄️❄️
    🍀02.24 I ❄️ ❌
    -04.24 r. Laparo - Usunięcie jajowodów + laparotomia
    🍀07.24 r. II ❄️ ❌ ➡️ 09.24 r. immuno 👎🏼
    -10.24 r. II procedura 4x❄️
    🍀11.24 r. III ❄️ ❌ ➡️ Cross: 54,4%
    - 01.25 r. Immunosupresja
    🍀02.25 r. IV ❄️❄️ ❌ ➡️ diphereline x2
    🍀 29.04.25 r. V ❄️ 6 tc 💔
    - 06.25 r. III procedura 9 x ❄️ ➡️ 07.-08.25 immunosupresja i diphereline
    🍀 10.09.25 r. VI ❄️ cb 💔
    🍀13.10.25 7️⃣ transfer ❄️ 3.1.1 🙏🏼
    8dpt 82,2 10 dpt 173 12 dpt 393
    24 dpt ❤️ CRL 0,22 cm
    10+4 Felia Test zdrowa dziewczynka
    18+1 220 g, 21+1 401 g, 22+5 501 g, 26+5 944 g, 29+5 1417 g, 31 1820 g, 32+5 2098 g, 35+5 2821 g💓
    preg.png
  • DEWG Autorytet
    Postów: 1096 1098

    Wysłany: 29 kwietnia 2025, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    Koleżanki z forum!

    Beta 90,77 🥹🥹🥹🍀🍀🍀
    Nie mam słów, ale też drżę o dalsze wyniki!
    Gratuluję! 🥰 Trzymam kciuki za prawidłowe przyrosty. :)

    Puszkina lubi tę wiadomość

    💃35 👨‍🏫38 lat 🛏️ 5 rok starań

    Niedoczynność tarczycy, insulinooporność, endometrioza, adenomioza
    I IVF 04.2025 - 1 zarodek, 0 ❄️
    II IVF 06.2025 - 2 zarodki, 0 ❄️
  • Lunkaaway Autorytet
    Postów: 929 4083

    Wysłany: 29 kwietnia 2025, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    Koleżanki z forum!

    Beta 90,77 🥹🥹🥹🍀🍀🍀
    Nie mam słów, ale też drżę o dalsze wyniki!
    ❤️❤️❤️ aż mi łza pociekła! Tak czułam! 🥹

    Puszkina lubi tę wiadomość

    01.2012 13tc💔
    🙍‍♀️'84 🙍‍♂️'77
    2018 - usunięcie guza lewego jajnika
    09.2024 I IVF / 9🥚→4xMII→ 1❄️(5 doba)✔️
    6.11.2024- I transfer 4BB ❌ beta HCG< 3,2
    11.2024 II IVF / 7🥚→4xMII→ brak zarodków❌
    📆 10.01.2025 histeroskopia i usunięcie polipa
    📆 31.01.2025 zmiana kliniki. Start III Procedury.
    Długi protokół - 💉💉Gonapeptyl/ Omnitrope 2,5 j./GonalF330 + 150 Menopur/450 Menopur
    03.2025 III IVF / 17🥚→14xMII→ 6❄️(5 doba)✔️
    03.2025- II transfer 8A/ 🍀17.03.2025 10dpt Bhcg 25, 12 dpt 43, 14 dpt 35 cb💔
    🍀12.05.2025 III FET 4.2.2
    29.07.2025 14tc💔/Franuś/ Zespół Edwardsa
    02.2026 IV IVF ⏳4MII/VII ET 1 ❄️/10 dpt 149/12 dpt 400/14 dpt 906
    9+0 test Panorama/ zdrowa dziewczynka
    preg.png
  • Nowa31 Autorytet
    Postów: 1412 4015

    Wysłany: 29 kwietnia 2025, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    Wiecie co...właśnie wpadło mi do głowy, że na dzisiejszej grafice to Wy dziewczyny🙈 Valletta & Puszkina w ciąży💜❤️ To musi być dobry znak!

    [Halo Prowadzące, jeśli to było ukartowane to ja też poproszę jak będzie moja kolej haha😂]


    Gratulacje dla dziewczyn 😍 chyba coś wyczułam szukając grafikę 🙃🥰

    sylstaa, Valletta, Puszkina lubią tę wiadomość

    💁‍♀️33
    Amh - 3,01
    Kariotyp - 🆗
    👨‍💼33
    Morfologia nasienia 2%
    Kariotyp 🆗

    2014 - 👧 naturalnie

    I IVF - 08.04.2025 - punkcja 28 komórek - 16 🥚 - 15❄️- 1❄️💔💔

    II IVF 🙏🙏
    01.08.2025 - punkcja 💉 27 komórek - 22 - mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    1.10.2025 - 9dpt 74mlU/ml 🙏 11dpt - 159 mln/ml 🥹🥹 13dpt - 348 mln/ml - 15dpt - 916 mln/ml ❤️❤️
    24.10.2025 - mamy serduszko ❤️
    Chwilo trwaj ❤️
    💙💙Czekamy na Ciebie Synku 💙

    05.06.2026 🥹 Witamy na świecie synku! 😍
    age.png
  • Ala9292 Koleżanka
    Postów: 35 61

    Wysłany: 29 kwietnia 2025, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam i ja ❤️

    Od godziny 7:00 pod napięciem, ale wkoncu się doczekałam, beta 6 dpt 35,1 🥹🥹

    Minia000, Valletta, sylstaa, krakowiankq, Nina94, Puszkina, DEWG, Milagro ❤️‍🩹, Madzik_, Dzoana88, Nowa31, PoskromionaZłośnica, Wilga27, jowmat, taterniczka, _mm__, Hania2010, just_a_girl, Dariana, Mary27, Yahu, Agnes89, Cavarathiel, Taśka22, Karolidu, Andzia, Czarna lubią tę wiadomość

    💃33
    🕺36
    5 lat starań | Niepłodność idiopatyczna
    Marzec–Maj 2023 – 3× IUI ❌❌❌
    Wrzesień 2024 – start IVF
    Grudzień 2024 – ciąża obumarła (6 tc) 👼
    23.04.2025 –❄️ transfer blastocysty 🧬
    19.05 - CRL - 8,4 mm ❤️ Tęczowa Nadzieja🌈
  • Minia000 Autorytet
    Postów: 1629 2475

    Wysłany: 29 kwietnia 2025, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję wszystkim pozytywnych bet!

    Ala9292, Valletta, Puszkina lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️🙎‍♂️'95 rok
    Starania na poważnie od 01.2023 r.

    08.24 💔 8tc poronienie samoistne

    AMH - 2,0💪
    Mycoplasma/ ureaplasma - ujemne 💪
    Kariotypy prawidłowe 💪
    Jajowody drożne 💪
    On: morfologia 0% -> 6% -> 9%💪

    03.25 kwalifikacja in vitro 💪
    04.25- stymulacja
    16.04.25 - punkcja 6, mamy jednego ❄️ 6BB
    19.05.25 - FET ⏳️🤞🍀🍀
    25.05.25 - ⏸️
    NIFTY pro, ryzyka niskie, czekamy na coreczke 🥰

    38+4 tc - nasz cud na świecie❤️
  • Valletta Autorytet
    Postów: 2059 3556

    Wysłany: 29 kwietnia 2025, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    Koleżanki z forum!

    Beta 90,77 🥹🥹🥹🍀🍀🍀
    Nie mam słów, ale też drżę o dalsze wyniki!

    Wow rozwaliłaś system 😂🩵
    Gratulacje ! Betujesz jutro haha bo idzie majówka

    Puszkina lubi tę wiadomość

    👩36l endometrioza, niedoczynność tarczycy, Amh 0.9 🧔🏻‍♂️35l zdrowy

    🖇 Starania z przerwami od 10/2019
    🩺 2021-2023 leczenie endometriozy (III laparoskopie, 6m sztucznej menopauzy 💉Zoladex).

    ☘️ I IVF 07/2023 ❄️
    08/2023 - histeroskopia diagnostyczna, NK, CD138, EndoBiome, próbny transfer. Leczenie stanu zapalnego endometrium 💊
    FET- 03/2024 - 6dpt - 7.2, 8dpt - 31,30- cb 💔 (accofil)
    ☘️ II IVF 11/2024 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, intralipid).

    ☘️ III IVF 02/2025 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, atosiban)
    🍀 IV IVF 04/2025 ❄️❄️ - FET 22/04 ❄️- 6dpt - ⏸ 7dpt - 52 🥹, 10dpt - 236 🥹 13dpt - 1362, 16dpt - 5134 (acard, neoparin, prograf, accofil, 2x immunoglobuliny).

    4 IVF / 4 transfery / jeden 4BB -Baby Girl 🩷 🍼

    Styczeń 2026 - jest już z nami 🫠✨🩷
  • Valletta Autorytet
    Postów: 2059 3556

    Wysłany: 29 kwietnia 2025, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala9292 wrote:
    Dziewczyny, mam i ja ❤️

    Od godziny 7:00 pod napięciem, ale wkoncu się doczekałam, beta 6 dpt 35,1 🥹🥹

    Gratulacje 🩵 niech rośnie

    Ala9292, Puszkina lubią tę wiadomość

    👩36l endometrioza, niedoczynność tarczycy, Amh 0.9 🧔🏻‍♂️35l zdrowy

    🖇 Starania z przerwami od 10/2019
    🩺 2021-2023 leczenie endometriozy (III laparoskopie, 6m sztucznej menopauzy 💉Zoladex).

    ☘️ I IVF 07/2023 ❄️
    08/2023 - histeroskopia diagnostyczna, NK, CD138, EndoBiome, próbny transfer. Leczenie stanu zapalnego endometrium 💊
    FET- 03/2024 - 6dpt - 7.2, 8dpt - 31,30- cb 💔 (accofil)
    ☘️ II IVF 11/2024 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, intralipid).

    ☘️ III IVF 02/2025 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, atosiban)
    🍀 IV IVF 04/2025 ❄️❄️ - FET 22/04 ❄️- 6dpt - ⏸ 7dpt - 52 🥹, 10dpt - 236 🥹 13dpt - 1362, 16dpt - 5134 (acard, neoparin, prograf, accofil, 2x immunoglobuliny).

    4 IVF / 4 transfery / jeden 4BB -Baby Girl 🩷 🍼

    Styczeń 2026 - jest już z nami 🫠✨🩷
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2416 4283

    Wysłany: 29 kwietnia 2025, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    Koleżanki z forum!

    Beta 90,77 🥹🥹🥹🍀🍀🍀
    Nie mam słów, ale też drżę o dalsze wyniki!

    Wow! :))))

    Puszkina lubi tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil, heparyna-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807
    brak zarodka 8tc❌️

    FET VI 4.1.2 6.doba🍓 5dpt⏸️ 7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Valletta Autorytet
    Postów: 2059 3556

    Wysłany: 29 kwietnia 2025, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    Wiecie co...właśnie wpadło mi do głowy, że na dzisiejszej grafice to Wy dziewczyny🙈 Valletta & Puszkina w ciąży💜❤️ To musi być dobry znak!

    [Halo Prowadzące, jeśli to było ukartowane to ja też poproszę jak będzie moja kolej haha😂]

    Hahahha oby tak było 🩵🙏🙏

    sylstaa, Ala9292, Puszkina lubią tę wiadomość

    👩36l endometrioza, niedoczynność tarczycy, Amh 0.9 🧔🏻‍♂️35l zdrowy

    🖇 Starania z przerwami od 10/2019
    🩺 2021-2023 leczenie endometriozy (III laparoskopie, 6m sztucznej menopauzy 💉Zoladex).

    ☘️ I IVF 07/2023 ❄️
    08/2023 - histeroskopia diagnostyczna, NK, CD138, EndoBiome, próbny transfer. Leczenie stanu zapalnego endometrium 💊
    FET- 03/2024 - 6dpt - 7.2, 8dpt - 31,30- cb 💔 (accofil)
    ☘️ II IVF 11/2024 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, intralipid).

    ☘️ III IVF 02/2025 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, atosiban)
    🍀 IV IVF 04/2025 ❄️❄️ - FET 22/04 ❄️- 6dpt - ⏸ 7dpt - 52 🥹, 10dpt - 236 🥹 13dpt - 1362, 16dpt - 5134 (acard, neoparin, prograf, accofil, 2x immunoglobuliny).

    4 IVF / 4 transfery / jeden 4BB -Baby Girl 🩷 🍼

    Styczeń 2026 - jest już z nami 🫠✨🩷
‹‹ 238 239 240 241 242 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ