Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🏵🌸🪻IVF KWIECIEŃ 2025🪻🌸🏵
Odpowiedz

🏵🌸🪻IVF KWIECIEŃ 2025🪻🌸🏵

Oceń ten wątek:
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3464 4671

    Wysłany: 30 kwietnia 2025, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Zmartwiłam się…

    Moje AMH

    09.2020 2,16 ng/ml
    08.2024 3,8 ng/ml
    04.2025 1,72 ng/ml

    Pomijam ze beta ponad 3 tysiące więc pewnie jeszcze miesiąc zanim dojdę do siebie.

    Ale co myślicie o tym AMh? Chcieliśmy podejść do 4tej procedury za 2 miesiące. Moje komórki przy 3,8 ng/ml były mało wydajne. Z procedury wychodziły nam max 2 zdrowe genetycznie zarodki, które niestety mój organizm nie akceptował.

    Amh to niestabilne badanie. Pisałam już gdzieś wcześniej.
    Możesz zbadać za jakiś czas znowu w innym labie żeby wyciągnąć średnią. Nawet jeśli masz realnie 1,7 to nadal jest to dobry wynik, spokojnie :)

    sylstaa lubi tę wiadomość

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • Lunkaaway Autorytet
    Postów: 929 4083

    Wysłany: 30 kwietnia 2025, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Zmartwiłam się…

    Moje AMH

    09.2020 2,16 ng/ml
    08.2024 3,8 ng/ml
    04.2025 1,72 ng/ml

    Pomijam ze beta ponad 3 tysiące więc pewnie jeszcze miesiąc zanim dojdę do siebie.

    Ale co myślicie o tym AMh? Chcieliśmy podejść do 4tej procedury za 2 miesiące. Moje komórki przy 3,8 ng/ml były mało wydajne. Z procedury wychodziły nam max 2 zdrowe genetycznie zarodki, które niestety mój organizm nie akceptował.
    Daj spokój z tym amh! Ja mam 1,86 i uzyskałam 6 zarodków. Moim zdaniem amh to nie wyznacznik jakości komórek. Popytaj o hormon wzrostu. On pomaga w jakości.

    01.2012 13tc💔
    🙍‍♀️'84 🙍‍♂️'77
    2018 - usunięcie guza lewego jajnika
    09.2024 I IVF / 9🥚→4xMII→ 1❄️(5 doba)✔️
    6.11.2024- I transfer 4BB ❌ beta HCG< 3,2
    11.2024 II IVF / 7🥚→4xMII→ brak zarodków❌
    📆 10.01.2025 histeroskopia i usunięcie polipa
    📆 31.01.2025 zmiana kliniki. Start III Procedury.
    Długi protokół - 💉💉Gonapeptyl/ Omnitrope 2,5 j./GonalF330 + 150 Menopur/450 Menopur
    03.2025 III IVF / 17🥚→14xMII→ 6❄️(5 doba)✔️
    03.2025- II transfer 8A/ 🍀17.03.2025 10dpt Bhcg 25, 12 dpt 43, 14 dpt 35 cb💔
    🍀12.05.2025 III FET 4.2.2
    29.07.2025 14tc💔/Franuś/ Zespół Edwardsa
    02.2026 IV IVF ⏳4MII/VII ET 1 ❄️/10 dpt 149/12 dpt 400/14 dpt 906
    9+0 test Panorama/ zdrowa dziewczynka
    preg.png
  • Lunkaaway Autorytet
    Postów: 929 4083

    Wysłany: 30 kwietnia 2025, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina nie sikaj już!!! Masz dobra betę startowa,bardzo wysoka. Sikance są niewiarygodne w przyrostach. Tylko beta. Ja cały czas czuje,że to Twój czas.

    01.2012 13tc💔
    🙍‍♀️'84 🙍‍♂️'77
    2018 - usunięcie guza lewego jajnika
    09.2024 I IVF / 9🥚→4xMII→ 1❄️(5 doba)✔️
    6.11.2024- I transfer 4BB ❌ beta HCG< 3,2
    11.2024 II IVF / 7🥚→4xMII→ brak zarodków❌
    📆 10.01.2025 histeroskopia i usunięcie polipa
    📆 31.01.2025 zmiana kliniki. Start III Procedury.
    Długi protokół - 💉💉Gonapeptyl/ Omnitrope 2,5 j./GonalF330 + 150 Menopur/450 Menopur
    03.2025 III IVF / 17🥚→14xMII→ 6❄️(5 doba)✔️
    03.2025- II transfer 8A/ 🍀17.03.2025 10dpt Bhcg 25, 12 dpt 43, 14 dpt 35 cb💔
    🍀12.05.2025 III FET 4.2.2
    29.07.2025 14tc💔/Franuś/ Zespół Edwardsa
    02.2026 IV IVF ⏳4MII/VII ET 1 ❄️/10 dpt 149/12 dpt 400/14 dpt 906
    9+0 test Panorama/ zdrowa dziewczynka
    preg.png
  • Morelka7634 Ekspertka
    Postów: 194 268

    Wysłany: 1 maja 2025, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, kiedyś tu się odezwałam w połowie kwietnia, chciałam się pochwalić ze na razie wszystko idzie dobrze, najpierw beta a teraz przyrost kropka, obecnie ma 7,6mm i bije serduszko 140bpm więc cuda się zdarzają ❤️ dodam że zarodek był zbadany i jest zdrowy genetycznie. Odwiedzam Was tutaj cały czas i za kazdą trzymam kciuki. A jak są złe wieści to ściskam 🫂i łączę w bólu 🫂.
    Dużo pozytywnych myśli Wam przesyłam, żebyście były optymistycznie nastawione 🍀❤️
    Aczkolwiek ja przed tym szczęśliwym transferem bałam się cieszyć i chyba nadal trochę boję się cieszyć, bo jeszcze się boję że to wszystko szlag trafi. Ale na razie mogę powiedzieć że to pierwsza pozytywna beta i pierwszy raz przeżywam to wszystko, usg, patrzenie na kropka w sobie. Życzę tego każdej tutaj kobiecie ❤️🍀🥰

    Nowa31, Karolidu, Wilga27, Jasminaxx, Agnes89, PoskromionaZłośnica, Zozodooop lubią tę wiadomość

    31 💃, 32🕴️
    On: Słabe nasienie
    Ona: insulinooporność, KIR BB(brak 4 implantacyjnych)
    2024r: 1 ET ❌, 2x KET ❌
    2025r:
    29.03. Transfer 🥰 (leki: progesteron w 3 wariantach, encorton, duphaston, accofil)
    7dpt 24,9 beta HCG, 10dpt 117,3beta HCG, 12 dpt 302 beta HCG, 16 dpt 1774.9 beta HCG
    19 dpt pęcherzyk żółtkowy, zarodek widoczny
    25 dpt 20229 beta HCG
    29.04 (31dpt) - potwierdzony 7,1 tc 🥰
    03.06.- prenatalne wszystko w normie, zdrowe dziecię 😍 6,24cm 😍

    preg.png
  • Jasminaxx Koleżanka
    Postów: 50 7

    Wysłany: 1 maja 2025, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś biel wizira 7dpt, +plamienie. Zaczęłam godzić się z porażka, jutro beta hcg decydującą będzie, choć happyendu nie spodziewam się:(

    Oporne endometrium 🤯
    1 transfer 03.07.2024- beta <0,2
    2 FET ❄️19.03.2025 - cb 💔
    3 FET ❄️24.04.2025 - beta <0.6
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7023 5830

    Wysłany: 1 maja 2025, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Zmartwiłam się…

    Moje AMH

    09.2020 2,16 ng/ml
    08.2024 3,8 ng/ml
    04.2025 1,72 ng/ml

    Pomijam ze beta ponad 3 tysiące więc pewnie jeszcze miesiąc zanim dojdę do siebie.

    Ale co myślicie o tym AMh? Chcieliśmy podejść do 4tej procedury za 2 miesiące. Moje komórki przy 3,8 ng/ml były mało wydajne. Z procedury wychodziły nam max 2 zdrowe genetycznie zarodki, które niestety mój organizm nie akceptował.

    Ja ostatnio AMH miałam 1,19 ng/ml. W pierwszej procedurze 10 komórek, 8 dojrzałych, z tego 5 zarodków (nie badaliśmy). Może trzeba zmienić strategię stymulacji, albo coś zbadać bardziej w kierunku jakości komórek.

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7 🤞

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Dumna_Mama Autorytet
    Postów: 330 289

    Wysłany: 2 maja 2025, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny

    Pomóżcie proszę, bo oszaleje...

    Dziś 6dpt.
    W sobotę miałam transfer dwóch zarodków 5bb.

    Dziś beta 7,7...
    Nie wiem co mam o tym myśleć...
    Już wolałabym betę 0 , bo tak to nie wiem co to tak naprawdę znaczy.

    Czy nie ma szans przy takiej niskiej becie , łudzić się jeszcze ?

    25.08.2021 r - urodzona Córeczka
    15.04.2023 r. Transfer , beta 0
    18.05.2023 r. Transfer , beta 0
    31.07.2023 r. Punkcja
    22.08.2023 r. Kolejny transfer , beta 0
    Przetrwa , biopsja ,Wyszedł stan zapalny , wyleczony
    02.2024 r. Transfer nieudany ( podany accofil )
    03. 2024 r. Transfer nieudany ( podawany accofil )
    04.2024 r. Transfer nieudany ( podawany accofil )
    Przerwa na diagnostykę, zalecony prograf i accofil do transferu
    09.2024 r. Transfer , beta 0
    22.11.2024 r. Kolejny transfer.
    04.2025 r. Rozpoczęcie leczenia equoralem
    05.2025 transfer dwóch zarodków BB
    7dpt beta 7.7 , 9 dpt beta 11
    09.2025 r. Punkcja, mamy 5 zarodków
    17.10.2025 transfer 5AA. Zwiększona dawka prograf 1 mg X2 + accofil
    6dpt beta 36.9
    8 dpt beta 75
    10 dpt beta 135
    17 dpt beta 1540
    19 dpt plamienie
    20 dpt beta 2300
    22 dpt plamienie
    27 dpt ❤️
    8tc +0 zatrzymanie serduszka
    11.02.2026 r. Transfer
    6dpt beta 57
    10dpt beta 428
    5tc+5 serce wolno bije, poronienie 21.03.2026 r.
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1393 1985

    Wysłany: 2 maja 2025, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dumna_Mama wrote:
    Dziewczyny

    Pomóżcie proszę, bo oszaleje...

    Dziś 6dpt.
    W sobotę miałam transfer dwóch zarodków 5bb.

    Dziś beta 7,7...
    Nie wiem co mam o tym myśleć...
    Już wolałabym betę 0 , bo tak to nie wiem co to tak naprawdę znaczy.

    Czy nie ma szans przy takiej niskiej becie , łudzić się jeszcze ?
    W poprzednim transferze w 6dpt miałam betę niecałe 9 i zaliczyłam cb, bo nie odbiła.
    Pamiętaj, żeby wierzyć w kropki i powtórzyć betę za 2 dni jeśli masz możliwość.
    Ps. Wszystkie przeniosłyśmy się na wątek Maj, zapraszam tam.

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2559 2110

    Wysłany: 2 maja 2025, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dumna_Mama wrote:
    Dziewczyny

    Pomóżcie proszę, bo oszaleje...

    Dziś 6dpt.
    W sobotę miałam transfer dwóch zarodków 5bb.

    Dziś beta 7,7...
    Nie wiem co mam o tym myśleć...
    Już wolałabym betę 0 , bo tak to nie wiem co to tak naprawdę znaczy.

    Czy nie ma szans przy takiej niskiej becie , łudzić się jeszcze ?


    Tak jak Migro napisała zbadaj za dwa dni, może beta dopiero startuje.

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Jatosia Autorytet
    Postów: 901 600

    Wysłany: 2 maja 2025, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dumna_Mama wrote:
    Dziewczyny

    Pomóżcie proszę, bo oszaleje...

    Dziś 6dpt.
    W sobotę miałam transfer dwóch zarodków 5bb.

    Dziś beta 7,7...
    Nie wiem co mam o tym myśleć...
    Już wolałabym betę 0 , bo tak to nie wiem co to tak naprawdę znaczy.

    Czy nie ma szans przy takiej niskiej becie , łudzić się jeszcze ?

    W ramach pocieszenia w 6dpt miałam betę 8 … zarodek 5ab, dziś 11 tc 🙂

    ❌3 procedury na własnych komórkach: 7 blastocyst, jedna ciąża poroniona w 8tc przez krwiaka, jedna ciąża biochemiczna, 5 razy beta nie drgnęła.
    ❎Badania immunologiczne
    Kir AA
    Zalecenia: encorton, accrofil, heparyna
    ❌Reprofit KD - 4 transfery blastocyst beta nie drgnęła
    ✅ KD program rządowy - 1 blastocysta po PGTa, włączone immunoglobiny, ciąża 💪🏼
  • Nowa1990_ Ekspertka
    Postów: 196 387

    Wysłany: 4 maja 2025, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dość przyziemne pytanie, ale czy waszym zdaniem można zrobić botoks tydzień przed transferem? Czy lepiej już sobie odpuścić? :)

    👸🏼 35 lat, PAI heterozygota, wysokie NK, pozostałe wszystko ok

    🤴🏻35 lat, morfologia 0-1%, niska jakość nasienia, ale jest duża poprawa 💪🏻

    5.07.2025 - transfer (SMOFlipid, acard, accofil, prolutex, progestan, utrogestan)
    6 dpt - beta 17, 9 dpt - beta 103, 11 dpt - beta 316, 13 dpt - beta 919, 16 dpt - 3185
  • Hdfs Autorytet
    Postów: 667 552

    Wysłany: 5 maja 2025, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa1990_ wrote:
    Dziewczyny, dość przyziemne pytanie, ale czy waszym zdaniem można zrobić botoks tydzień przed transferem? Czy lepiej już sobie odpuścić? :)

    Ja bym odpuściła :)

    👸🏻97🤴🏻89
    2019 11tc🕊 2020 bc IUI 2023 ❌️
    11.2024 stymulacja
    9.12 punkcja❄️❄️❄️❄️❄️
    14.12 transfer +eb ✖️
    26.03 transfer mrożony cykl naturalny+eb, agolutin, acard, utorgestan 2x200
    4dpt II kreska- cień
    6dpt beta 22,
    7dpt beta 23,5.
    8dpt beta 31.18
    10 dpt beta 54,43
    12 dpt beta 134,
    14 dpt beta 354
    16dpt beta 847
    20 dpt usg GS 0,76cm pęcherzyk
    21 dpt beta 5106
    23 dpt pęcherzyk żółtkowy
    29 dpt 25506 beta
    30 dpt serduszko ❤️ crl 1.1cm
    8+6tc crl 2.08 cm ❤️ 176
    9+6 tc crl 3,17cm ❤️ 179 Panorama zdrowy 🩵
    11+0 tc crl 4,30 cm ❤️ 170
    13+3 tc crl 7, 29 cm ❤️166
    18+3 tc 322g 🩵
    21+6 tc 533g 🩵 połówkowe
    27+0tc 1200g
    32+0 tc 2200g
    35+5 tc 3400g
    37+5 tc 3700g
    39+3 tc Leon 4kg 57cm
    age.png
  • Nauśka Przyjaciółka
    Postów: 85 207

    Wysłany: 5 maja 2025, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny niestety beta <2.3

    No nic.

    Starania od 08.2020
    💃🕺 po 30lat

    07.22 HyCoSy ok
    07.2023 - 1IUI ❌ 14dc zastrzyk Ovitrelle 8h przed IUI , stymulacja lametta 5-9dc na niepękniętych🥚🥚 (20mm i 18mm) ednometrium 6mm. Po IUI brać Estrofem, w 18dc potwierdzenie owulacji- pękły od potwierdzenia owulacji Estrofem+ Dupahton, Akard

    08.2023 - 2IUI❌ 15dc na niepękniętym 🥚(25-26mm) ednometrium 11mm, 6h przed IUI zastrzyk Ovitrelle, stymulacja lametta 5-9dc, monitoring w 13dc 23mm, 17dc monitoring pękło brać Duphaston, Akard

    🍀Start IVF styczeń 2025🍀
    10.01.25 wizyta kwalfikacyjna
    13.01.25 start stymulacji
    18.01.25 podgląd🥚około x9
    21.01.25 podgląd🥚około x14
    23.01.25 punkcja 💉🥚x15
    24.01.25 inf.🥚x6 zapłodnione
    1x5.1.1 i 3x 3.2.2
    28.01.25 I transfer ET 5.1.1 9dpt- 44,51 11dpt-35,04 13dpt-12,31 cb💔
    28.04.25 II transfer FET 3.2.2 ❌
    28.10.25 transfer odwołany-angina
    09.01.2026 III transfer FET 3.2.2 ❌
  • Czarna Autorytet
    Postów: 261 490

    Wysłany: 7 maja 2025, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    Ja ostatnio AMH miałam 1,19 ng/ml. W pierwszej procedurze 10 komórek, 8 dojrzałych, z tego 5 zarodków (nie badaliśmy). Może trzeba zmienić strategię stymulacji, albo coś zbadać bardziej w kierunku jakości komórek.



    Jak u Ciebie ? Jak się czujesz ?

  • Lidia19 Koleżanka
    Postów: 37 3

    Wysłany: 7 maja 2025, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!
    Już kiedyś prosiłam Was o pomoc, ale postanowiłam się przypomnieć ☺️
    Piszę pracę magisterską, której celem jest wskazanie ewentualnych różnic w poziomie wiedzy oraz identyfikacja obszarów wymagających zwiększonej edukacji w zakresie suplementacji w okresie przedkoncepcyjnym i ciążowym, w dwóch grupach kobiet: tych które nie miały problemu z niepłodnością i tych które niestety się z nią mierzyły .
    Obecnie jestem również w ciąży ( niestety po długiej walce z niepłodnością), aktualnie 32+4 tc, rozwiązanie w czerwcu i koniecznie chciałabym do tego czasu skończyć pisanie pracy 😅 ale żeby to zrobić muszę przeprowadzić badania, a do tego potrzebuję jeszcze około 25-30 ankiet, wypełnionych głównie przez bohaterki, które walkę z niepłodnością wygrały i obecnie są w ciąży lub były w niej w ciągu ostatniego roku 🥰
    Będę bardzo wdzięczna jeśli znajdą się tu kobietki które zechcą mi w tym pomóc i wypełnią ankietę 🙏 nie zajmie to dużo czasu, maksymalnie 5-6 minut ☺️ będę bardzo wdzięczna za pomoc ❤️

    Poniżej zostawiam link:

    https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=JKjnj0H2e0ijvNzbetXfXy43DtFe1YVFjjT4QbRN9sNUNDUyRVg1NlhOTjZINjBYN1lMMFk1Q01HNy4u

  • Nayshea Przyjaciółka
    Postów: 98 91

    Wysłany: 8 maja 2025, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jestem tu nowa ❤️ 28.04.2025r. Miałam świeży transfer zarodka 3/4BB
    Moje bety:
    5dpt 2.49mlu
    7dpt 20,030mlu
    9dpt 53,190mlu prog 22ng
    Oczywiście naczytałam się na różnych grupach i forach, że ta wartość powinna być większa? Osiwieje do jutra z powtórką bety, proszę powiedzcie jak to widzicie 🙏🏼 to mój 4 transfer, 3 poprzednie za każdym razem beta 0,100 💔

    FET 22.04
    preg.png
  • Valletta Autorytet
    Postów: 2059 3556

    Wysłany: 8 maja 2025, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nayshea wrote:
    Hej dziewczyny jestem tu nowa ❤️ 28.04.2025r. Miałam świeży transfer zarodka 3/4BB
    Moje bety:
    5dpt 2.49mlu
    7dpt 20,030mlu
    9dpt 53,190mlu prog 22ng
    Oczywiście naczytałam się na różnych grupach i forach, że ta wartość powinna być większa? Osiwieje do jutra z powtórką bety, proszę powiedzcie jak to widzicie 🙏🏼 to mój 4 transfer, 3 poprzednie za każdym razem beta 0,100 💔

    Beta ruszyła! Trzymamy kciuki teraz za przyrosty :)

    Nayshea lubi tę wiadomość

    👩36l endometrioza, niedoczynność tarczycy, Amh 0.9 🧔🏻‍♂️35l zdrowy

    🖇 Starania z przerwami od 10/2019
    🩺 2021-2023 leczenie endometriozy (III laparoskopie, 6m sztucznej menopauzy 💉Zoladex).

    ☘️ I IVF 07/2023 ❄️
    08/2023 - histeroskopia diagnostyczna, NK, CD138, EndoBiome, próbny transfer. Leczenie stanu zapalnego endometrium 💊
    FET- 03/2024 - 6dpt - 7.2, 8dpt - 31,30- cb 💔 (accofil)
    ☘️ II IVF 11/2024 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, intralipid).

    ☘️ III IVF 02/2025 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, atosiban)
    🍀 IV IVF 04/2025 ❄️❄️ - FET 22/04 ❄️- 6dpt - ⏸ 7dpt - 52 🥹, 10dpt - 236 🥹 13dpt - 1362, 16dpt - 5134 (acard, neoparin, prograf, accofil, 2x immunoglobuliny).

    4 IVF / 4 transfery / jeden 4BB -Baby Girl 🩷 🍼

    Styczeń 2026 - jest już z nami 🫠✨🩷
  • Nayshea Przyjaciółka
    Postów: 98 91

    Wysłany: 9 maja 2025, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valletta wrote:
    Beta ruszyła! Trzymamy kciuki teraz za przyrosty :)
    Niestety dziś tylko 104,000mlu 💔😢 niby przyrost w normie, ale nawet położna mi napisała że są to małe wartości

    FET 22.04
    preg.png
  • Honorka Autorytet
    Postów: 1110 1454

    Wysłany: 9 maja 2025, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nayshea wrote:
    Niestety dziś tylko 104,000mlu 💔😢 niby przyrost w normie, ale nawet położna mi napisała że są to małe wartości

    Nie poddawaj się jeszcze wszystko się może zdarzyć!

    Nayshea lubi tę wiadomość

    🕴️83💃89
    02.25 kwalifikacja IFV
    12.03.25 punkcja -7 zarodków
    17.03.25 świeży transfer, zostało 6❄️ 2x 4AA i 4x AB
    05.25 biopsja endometrium z NK i CD 138, endobiome i cytologia z HPV oraz cytokiny
    06.25 wg immuno cytokiny i NK są ok
    07.25 allo 17.90%, cross negatywny🤨 reszta wyników super
    KIR BX wszystkie implantacyjne są
    08.09.25 transfer
    5dpt 17,2 ; 8dpt 82 ; 10dpt 158 ; 14dpt 784,1
    27.09 ślub 🎂
    21dpt USG💍
    24dpt beta 12986,6 prog 39
    32dpt beta 44046,20 prog 43,44
    42dpt/8+5/8+0 1,58cm
    11+0 4,43cm
    12+5 6,93cm I prenatalne
    Nifty Pro - amniopunkcja- zdrowy!!
    Chłopiec 🩵
    19+1 281g
    21+3 połówkowe 493g
    23+1 630g
    27+1 1105g
    27+3 1134g echo serca ok
    29+3 3 prenatalne 1472g
    31+1 1764g
    34+1 2127g
    35+2 2175g 😔
    36+1 2460g
    37+1 2733g
    37+5 2600g i 48cm ❤️

    age.png
  • Nayshea Przyjaciółka
    Postów: 98 91

    Wysłany: 12 maja 2025, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nayshea wrote:
    Niestety dziś tylko 104,000mlu 💔😢 niby przyrost w normie, ale nawet położna mi napisała że są to małe wartości
    Beta 14dpt 90mlu, biochemiczna

    FET 22.04
    preg.png
‹‹ 247 248 249 250 251
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ