Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🏵🌸🪻IVF KWIECIEŃ 2025🪻🌸🏵
Odpowiedz

🏵🌸🪻IVF KWIECIEŃ 2025🪻🌸🏵

Oceń ten wątek:
  • Merete Ekspertka
    Postów: 210 225

    Wysłany: 30 marca 2025, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa31 wrote:
    U mnie właśnie wleciał dodatkowo Orgalutran 🫣
    Już tak łatwo nie poszło jak przy Bemfoli 🤣
    Czy was też po Orgalutran bolało miejsce wkłucia i tak jakby szczypało / rozbierało ? Aż nie wiem jak mam to nazwać 🤣

    Tak, miałam takie same odczucia po tym leku

    Ja: ’83, początek Hashimoto
    TSH 03.2025: 1.23
    AMH 01.2023: 1.74
    AMH 02.2025: 0.58
    On: teratozoospermia
    MSOME: 0%
    DFI: 26%

    I procedura (ICSI): 01.2023: 17 🥚, 11 MII, 3 blastki

    😞 03.2023: 1 transfer 3BA (5dn): cb
    8dpt - 27
    ❤️ 04.2023: 2 transfer 4AA (6dn): dzidziuś!
    8 dpt - 146 |10 dpt - 377 |13 dpt - 1720
    😞 12.2024: 3 transfer 4AB (6dn): poronienie chybione
    10dpt - 118 |13dpt - 355 |16dpt - 1350

    II procedura (ICSI): 05.2025: 8🥚, 6 MII, 0 blastocyst 😞
  • DEWG Autorytet
    Postów: 1096 1097

    Wysłany: 30 marca 2025, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksi wrote:
    Nawet nie zauważyłam że jest już otwarty wątek kwietniowy ☺️
    Kwiecień to tez mój miesiąc i to zaczynając juz od 1.04 . Start procedury pierwszej ivf. Trzymam za wszystkie kciuki ! 🤗
    Poproszę o wpis 📅 01.04 Scratching endometrium plus rozpisanie stymulacji 🥰
    Zaczynamy razem. :)

    💃35 👨‍🏫38 lat 🛏️ 5 rok starań

    Niedoczynność tarczycy, insulinooporność, endometrioza, adenomioza
    I IVF 04.2025 - 1 zarodek, 0 ❄️
    II IVF 06.2025 - 2 zarodki, 0 ❄️
  • Nowa31 Autorytet
    Postów: 1412 4015

    Wysłany: 30 marca 2025, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Merete wrote:
    Tak, miałam takie same odczucia po tym leku

    Uf to mnie trochę uspokoilas :)
    Mam troche zaczerwienione i lekki obrzęk to minie ? I w sumie już nawet nie boli . Bo nie wiem czy mam się bać - naczytałam się oczywiście w internecie i wiecie 🤣

    💁‍♀️33
    Amh - 3,01
    Kariotyp - 🆗
    👨‍💼33
    Morfologia nasienia 2%
    Kariotyp 🆗

    2014 - 👧 naturalnie

    I IVF - 08.04.2025 - punkcja 28 komórek - 16 🥚 - 15❄️- 1❄️💔💔

    II IVF 🙏🙏
    01.08.2025 - punkcja 💉 27 komórek - 22 - mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    1.10.2025 - 9dpt 74mlU/ml 🙏 11dpt - 159 mln/ml 🥹🥹 13dpt - 348 mln/ml - 15dpt - 916 mln/ml ❤️❤️
    24.10.2025 - mamy serduszko ❤️
    Chwilo trwaj ❤️
    💙💙Czekamy na Ciebie Synku 💙

    05.06.2026 🥹 Witamy na świecie synku! 😍
    age.png
  • Merete Ekspertka
    Postów: 210 225

    Wysłany: 30 marca 2025, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa31 wrote:
    Uf to mnie trochę uspokoilas :)
    Mam troche zaczerwienione i lekki obrzęk to minie ? I w sumie już nawet nie boli . Bo nie wiem czy mam się bać - naczytałam się oczywiście w internecie i wiecie 🤣

    Tak, to raczej dość częsty skutek uboczny i niegroźny. Miałam z tym lekiem niezłą akcję - zabrakło mi jednego zastrzyku (za mało miałam na recepcie) i zorientowałam się dopiero wieczorem, gdy chciałam sobie ten lek zaaplikować. Zakończenie było takie, że w środku nocy robiłam sobie zastrzyk pod apteką 1,5h od domu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2025, 20:28

    Ja: ’83, początek Hashimoto
    TSH 03.2025: 1.23
    AMH 01.2023: 1.74
    AMH 02.2025: 0.58
    On: teratozoospermia
    MSOME: 0%
    DFI: 26%

    I procedura (ICSI): 01.2023: 17 🥚, 11 MII, 3 blastki

    😞 03.2023: 1 transfer 3BA (5dn): cb
    8dpt - 27
    ❤️ 04.2023: 2 transfer 4AA (6dn): dzidziuś!
    8 dpt - 146 |10 dpt - 377 |13 dpt - 1720
    😞 12.2024: 3 transfer 4AB (6dn): poronienie chybione
    10dpt - 118 |13dpt - 355 |16dpt - 1350

    II procedura (ICSI): 05.2025: 8🥚, 6 MII, 0 blastocyst 😞
  • Kaskala Koleżanka
    Postów: 44 75

    Wysłany: 30 marca 2025, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Pisałam na marcowym wątku, ale jakoś nie mogłam się wbić, może tu mi się uda :D
    Proszę o zapisane: 📆2.04 - transfer mrożaka :) widziałam, że jeszcze kasiaem ma transfer tego dnia, trzymam kciuki :)

    Nowa31, kasiaem, Lunkaaway, Karolidu, S.Roszpunka lubią tę wiadomość

    starania od 2020

    ✅pierwsza procedura - 09.2024
    14 pęcherzyków -> 7 pobranych -> 3 zapłodnione -> 1 ❄️
    ❗ transfer 12.2024 -> beta 0

    ✅druga procedura - > 03.2025
    15 pęcherzyków -> 7 pobranych -> 3 zapłodnione -> 3 ❄️❄️❄️
    ❗ transfer 04.2025 - > beta 0
    ❗ transfer 10.2025 - > beta 0
    ❗ transfer 11.2025 - > ...
  • Kaskala Koleżanka
    Postów: 44 75

    Wysłany: 30 marca 2025, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    Mój też marudzi „a nie ma jednej tabletki?!”🤣 też bierzemy suple na zapas jakby trzeba było, ja mam jego suple wpisane w swoją apkę do leków i pytam go pod koniec dnia czy wziął wszystko w myśl zasady ufaj, ale kontroluj🫢
    To ja muszę powiedzieć, że mam mężą bardzo grzecznego pod względem supli :D przy drugiej stymulacji postawiliśmy wszystko na jedną kartę i chłopak brał 33 tebletki dziennie... 33!! Ale wyniki przed stymulacją miał mega dobre.

    Nowa31, sylstaa lubią tę wiadomość

    starania od 2020

    ✅pierwsza procedura - 09.2024
    14 pęcherzyków -> 7 pobranych -> 3 zapłodnione -> 1 ❄️
    ❗ transfer 12.2024 -> beta 0

    ✅druga procedura - > 03.2025
    15 pęcherzyków -> 7 pobranych -> 3 zapłodnione -> 3 ❄️❄️❄️
    ❗ transfer 04.2025 - > beta 0
    ❗ transfer 10.2025 - > beta 0
    ❗ transfer 11.2025 - > ...
  • Kaskala Koleżanka
    Postów: 44 75

    Wysłany: 30 marca 2025, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa31 wrote:
    Nigdy nie byłam jakkolwiek uśpiona więc pewnie stąd moje zdenerwowanie tym;/
    Hej, ja miałam 4 krótkie narkozy i nie ma się czego bać! Czułam się po nich bardzo dobrze. A i u mnie w klinice też kawkę po punkcji dostałam :D

    starania od 2020

    ✅pierwsza procedura - 09.2024
    14 pęcherzyków -> 7 pobranych -> 3 zapłodnione -> 1 ❄️
    ❗ transfer 12.2024 -> beta 0

    ✅druga procedura - > 03.2025
    15 pęcherzyków -> 7 pobranych -> 3 zapłodnione -> 3 ❄️❄️❄️
    ❗ transfer 04.2025 - > beta 0
    ❗ transfer 10.2025 - > beta 0
    ❗ transfer 11.2025 - > ...
  • Nowa31 Autorytet
    Postów: 1412 4015

    Wysłany: 30 marca 2025, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Merete wrote:
    Tak, to raczej dość częsty skutek uboczny i niegroźny. Miałam z tym lekiem niezłą akcję - zabrakło mi jednego zastrzyku (za mało miałam na recepcie) i zorientowałam się dopiero wieczorem, gdy chciałam sobie ten lek zaaplikować. Zakończenie było takie, że w środku nocy robiłam sobie zastrzyk pod apteką 1,5h od domu.

    Uff to dobrze , człowiek zaraz jakoś panikuje - zadzwoniłam nawet do bratowej bo jest położna i mówiła że pęcherzyk mi się mały zrobił gdzieś za słabo igle miałam wbitą i tak sie czasami zrobi , ale ważne że już się rozchodzi i jest prawie ok.
    O matko to niezłą miałaś przygodę ! My we wtorek mamy późno wizytę i będziemy musieli w aucie robić zastrzyki bo zawsze o tej samej godzinie robię bo tak lekarz mówił żeby najlepiej robić

    💁‍♀️33
    Amh - 3,01
    Kariotyp - 🆗
    👨‍💼33
    Morfologia nasienia 2%
    Kariotyp 🆗

    2014 - 👧 naturalnie

    I IVF - 08.04.2025 - punkcja 28 komórek - 16 🥚 - 15❄️- 1❄️💔💔

    II IVF 🙏🙏
    01.08.2025 - punkcja 💉 27 komórek - 22 - mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    1.10.2025 - 9dpt 74mlU/ml 🙏 11dpt - 159 mln/ml 🥹🥹 13dpt - 348 mln/ml - 15dpt - 916 mln/ml ❤️❤️
    24.10.2025 - mamy serduszko ❤️
    Chwilo trwaj ❤️
    💙💙Czekamy na Ciebie Synku 💙

    05.06.2026 🥹 Witamy na świecie synku! 😍
    age.png
  • Nowa31 Autorytet
    Postów: 1412 4015

    Wysłany: 30 marca 2025, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaskala wrote:
    Cześć dziewczyny! Pisałam na marcowym wątku, ale jakoś nie mogłam się wbić, może tu mi się uda :D
    Proszę o zapisane: 📆2.04 - transfer mrożaka :) widziałam, że jeszcze kasiaem ma transfer tego dnia, trzymam kciuki :)


    Trzymam kciuki!

    💁‍♀️33
    Amh - 3,01
    Kariotyp - 🆗
    👨‍💼33
    Morfologia nasienia 2%
    Kariotyp 🆗

    2014 - 👧 naturalnie

    I IVF - 08.04.2025 - punkcja 28 komórek - 16 🥚 - 15❄️- 1❄️💔💔

    II IVF 🙏🙏
    01.08.2025 - punkcja 💉 27 komórek - 22 - mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    1.10.2025 - 9dpt 74mlU/ml 🙏 11dpt - 159 mln/ml 🥹🥹 13dpt - 348 mln/ml - 15dpt - 916 mln/ml ❤️❤️
    24.10.2025 - mamy serduszko ❤️
    Chwilo trwaj ❤️
    💙💙Czekamy na Ciebie Synku 💙

    05.06.2026 🥹 Witamy na świecie synku! 😍
    age.png
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2559 2110

    Wysłany: 30 marca 2025, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaskala wrote:
    To ja muszę powiedzieć, że mam mężą bardzo grzecznego pod względem supli :D przy drugiej stymulacji postawiliśmy wszystko na jedną kartę i chłopak brał 33 tebletki dziennie... 33!! Ale wyniki przed stymulacją miał mega dobre.


    Niestety ale nadmiar też może zaszkodzić, a 33 tabletki to przesada i na pewno spore obciążenie dla żołądka.

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Nowa31 Autorytet
    Postów: 1412 4015

    Wysłany: 30 marca 2025, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaskala wrote:
    Hej, ja miałam 4 krótkie narkozy i nie ma się czego bać! Czułam się po nich bardzo dobrze. A i u mnie w klinice też kawkę po punkcji dostałam :D

    Kogo bym nie spytała to kazdy mówi że nie ma się czego bać i że samopoczucie jest ok 🙂😍więc może nie będzie tak źle :)
    Fajnie że cos dawaja jednak od rana jest się naczczo 🤣to człowiek głodny

    💁‍♀️33
    Amh - 3,01
    Kariotyp - 🆗
    👨‍💼33
    Morfologia nasienia 2%
    Kariotyp 🆗

    2014 - 👧 naturalnie

    I IVF - 08.04.2025 - punkcja 28 komórek - 16 🥚 - 15❄️- 1❄️💔💔

    II IVF 🙏🙏
    01.08.2025 - punkcja 💉 27 komórek - 22 - mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    1.10.2025 - 9dpt 74mlU/ml 🙏 11dpt - 159 mln/ml 🥹🥹 13dpt - 348 mln/ml - 15dpt - 916 mln/ml ❤️❤️
    24.10.2025 - mamy serduszko ❤️
    Chwilo trwaj ❤️
    💙💙Czekamy na Ciebie Synku 💙

    05.06.2026 🥹 Witamy na świecie synku! 😍
    age.png
  • Kaskala Koleżanka
    Postów: 44 75

    Wysłany: 30 marca 2025, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa31 wrote:
    Uff to dobrze , człowiek zaraz jakoś panikuje - zadzwoniłam nawet do bratowej bo jest położna i mówiła że pęcherzyk mi się mały zrobił gdzieś za słabo igle miałam wbitą i tak sie czasami zrobi , ale ważne że już się rozchodzi i jest prawie ok.
    O matko to niezłą miałaś przygodę ! My we wtorek mamy późno wizytę i będziemy musieli w aucie robić zastrzyki bo zawsze o tej samej godzinie robię bo tak lekarz mówił żeby najlepiej robić
    robienie zastrzyków w aucie albo w kiblu w pracy przy ivf można opanować do perfekcji :D

    Nowa31 lubi tę wiadomość

    starania od 2020

    ✅pierwsza procedura - 09.2024
    14 pęcherzyków -> 7 pobranych -> 3 zapłodnione -> 1 ❄️
    ❗ transfer 12.2024 -> beta 0

    ✅druga procedura - > 03.2025
    15 pęcherzyków -> 7 pobranych -> 3 zapłodnione -> 3 ❄️❄️❄️
    ❗ transfer 04.2025 - > beta 0
    ❗ transfer 10.2025 - > beta 0
    ❗ transfer 11.2025 - > ...
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 30 marca 2025, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    Dziękuję:)
    Te kwasy omega- 3 to dobry pomysł!
    Dorzuciłabym witaminę E, ewentualnie rozważyłabym zwiększenie dawki d3, jeśli miałaś badaną i jest niska.

    krakowiankq lubi tę wiadomość

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • Kaskala Koleżanka
    Postów: 44 75

    Wysłany: 30 marca 2025, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa31 wrote:
    Kogo bym nie spytała to kazdy mówi że nie ma się czego bać i że samopoczucie jest ok 🙂😍więc może nie będzie tak źle :)
    Fajnie że cos dawaja jednak od rana jest się naczczo 🤣to człowiek głodny
    to prawda, ja miałam ze sobą dużą wodę i kanapkę też. Bo ja nienaiwdzę być głodna :D
    Ale tak, za mną 2 punkcje, 2 histeroskopie i każda narkoza bezproblemowa, powiem więcej - nawet fajna :D

    starania od 2020

    ✅pierwsza procedura - 09.2024
    14 pęcherzyków -> 7 pobranych -> 3 zapłodnione -> 1 ❄️
    ❗ transfer 12.2024 -> beta 0

    ✅druga procedura - > 03.2025
    15 pęcherzyków -> 7 pobranych -> 3 zapłodnione -> 3 ❄️❄️❄️
    ❗ transfer 04.2025 - > beta 0
    ❗ transfer 10.2025 - > beta 0
    ❗ transfer 11.2025 - > ...
  • Aleksi Przyjaciółka
    Postów: 84 318

    Wysłany: 30 marca 2025, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DEWG wrote:
    Zaczynamy razem. :)

    Super :)
    Do tego samego czasu dochodzi do nas też Mati01 która jest już po pierwszej wizycie.
    Super jest mieć kogoś kto jest na podobnym etapie 🙂🤞

    DEWG lubi tę wiadomość

    Start 2023
    👱🏻‍♀️ AMH-1,06, brak drożnych jajowodów
    👱‍♂️ wszystkie badania idealne
    🦠 Uro7-4 miesiące leczenia
    4 stymulacje Letrozole-ovitrelle-heparyna-progesteron ❌
    Badanie drożności- niedrożność
    Laparoskopia- nie udana, drożności brak
    Kwalifikacja IVF📝✔️
    1.04- scratching + plan leczenia ( protokół krótki )
    04- nowy cykl start stymulacji
    16.04 podgląd 16 🥚🥚
    18.04 punkcja- 3❄️
    05- odroczony transfer
    13.06 transfer 5AA embrioglue + nacięta otoczka
    5dpt ⏸️ beta 13
    7dpt beta 45
    10dpt beta 127
    17dpt 4204
    11.07 zobaczyliśmy bijące serduszko ❤️
    22.08 7,5 cm szczęścia. Chłopiec 🩵
  • kasiaem Przyjaciółka
    Postów: 104 151

    Wysłany: 30 marca 2025, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaskala wrote:
    Cześć dziewczyny! Pisałam na marcowym wątku, ale jakoś nie mogłam się wbić, może tu mi się uda :D
    Proszę o zapisane: 📆2.04 - transfer mrożaka :) widziałam, że jeszcze kasiaem ma transfer tego dnia, trzymam kciuki :)

    Witam siostrę transferową 😊😊

    Kaskala lubi tę wiadomość

    💃Rocznik '85
    🕺Rocznik '81
    Kariotypy ok ✅
    Nasienie ok
    Kir Bx
    Amh 0.34


    Punkcja 5 luty 2025 --> pobrano 5 jajeczek, z czego mamy dwa zarodki 4AB❄️❄️
    Pierwszy transfer --> 2 Kwiecień 🌷
    Fet +Eg ❌
    Drugie podejście --> 14.06.2025 🌸 nieudane beta 0

    21.03. trzeci transfer 🐣
    7dpt beta 18.13
    9dpt 33.83
    11dpt 37.10
    Estrofem/ lenzetto
    Besins/ cyclogest
    Acard/ Neoparin
    Accofil
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3464 4671

    Wysłany: 30 marca 2025, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa31 wrote:
    U mnie właśnie wleciał dodatkowo Orgalutran 🫣
    Już tak łatwo nie poszło jak przy Bemfoli 🤣
    Czy was też po Orgalutran bolało miejsce wkłucia i tak jakby szczypało / rozbierało ? Aż nie wiem jak mam to nazwać 🤣 mam lekko zaczerwienione i lekki obrzęk to minie ?
    Dokładnie tak. Przy pierwszej stymulacji każdy zastrzyk jakby mnie owad jakiś użarł. Przy drugiej już chyba się uodporniłam 😄

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • Kaskala Koleżanka
    Postów: 44 75

    Wysłany: 30 marca 2025, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiaem wrote:
    Witam siostrę transferową 😊😊
    wiesz już o której godzinie masz? Bo ja jeszcze nie wiem, klinika będzie dzwonić.
    Miałaś zastrzyk? Ile dpt planuejsz testować/iść na betę? :)

    starania od 2020

    ✅pierwsza procedura - 09.2024
    14 pęcherzyków -> 7 pobranych -> 3 zapłodnione -> 1 ❄️
    ❗ transfer 12.2024 -> beta 0

    ✅druga procedura - > 03.2025
    15 pęcherzyków -> 7 pobranych -> 3 zapłodnione -> 3 ❄️❄️❄️
    ❗ transfer 04.2025 - > beta 0
    ❗ transfer 10.2025 - > beta 0
    ❗ transfer 11.2025 - > ...
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3464 4671

    Wysłany: 30 marca 2025, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa31 wrote:
    Kogo bym nie spytała to kazdy mówi że nie ma się czego bać i że samopoczucie jest ok 🙂😍więc może nie będzie tak źle :)
    Fajnie że cos dawaja jednak od rana jest się naczczo 🤣to człowiek głodny

    Warto też wziąć coś swojego. Ja po drugiej punkcji po tej herbacie i słodkim miałam chwilowe uczucie słabości i myślałam, że zwymiotuję, ale parę minut i przeszło. Za pierwszym razem miałam wrapa z mcdonald i to jego zjadłam i było dużo lepiej 😄 także może lepiej mieć coś swojego, jakąś kanapkę chociażby :) i ja sobie robię też w kubek termiczny swoją herbatę :)

    Kaskala, Nowa31 lubią tę wiadomość

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • Nowa31 Autorytet
    Postów: 1412 4015

    Wysłany: 30 marca 2025, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaskala wrote:
    to prawda, ja miałam ze sobą dużą wodę i kanapkę też. Bo ja nienaiwdzę być głodna :D
    Ale tak, za mną 2 punkcje, 2 histeroskopie i każda narkoza bezproblemowa, powiem więcej - nawet fajna :D

    Moja bratowa to mi mówiła że ta krótka narkoza jest super 🤣 że dają zrobi ci się przyjemnie i pach spisz 🤣🤣🤣🤣

    💁‍♀️33
    Amh - 3,01
    Kariotyp - 🆗
    👨‍💼33
    Morfologia nasienia 2%
    Kariotyp 🆗

    2014 - 👧 naturalnie

    I IVF - 08.04.2025 - punkcja 28 komórek - 16 🥚 - 15❄️- 1❄️💔💔

    II IVF 🙏🙏
    01.08.2025 - punkcja 💉 27 komórek - 22 - mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    1.10.2025 - 9dpt 74mlU/ml 🙏 11dpt - 159 mln/ml 🥹🥹 13dpt - 348 mln/ml - 15dpt - 916 mln/ml ❤️❤️
    24.10.2025 - mamy serduszko ❤️
    Chwilo trwaj ❤️
    💙💙Czekamy na Ciebie Synku 💙

    05.06.2026 🥹 Witamy na świecie synku! 😍
    age.png
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ