Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ☃️✨ IVF STYCZEŃ 2026 ☃️✨
Odpowiedz

☃️✨ IVF STYCZEŃ 2026 ☃️✨

Oceń ten wątek:
  • LoliM Autorytet
    Postów: 507 721

    Wysłany: 5 stycznia, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    Dziewczyny, dziękuję za kciuki🙂

    Ja jestem już na wlewie, dzisiaj zobaczyliśmy zarodek (3,7mm) i serduszko🥹💜 piękny moment, jednak lata walki nadal siedzą w głowie i mimo że widziałam go na własne oczy to ciężko uwierzyć i powiedzieć głośno „jestem w ciąży”, ale wierzę że z każdym dniem będzie lepiej.


    Super kochana 🥰 teraz będzie tylko piękniej 🥰

    sylstaa, Woczekiwaniu lubią tę wiadomość

    ♂ ✖️oligozoospermia ciężka ⭢ suplementacja ⭢ poprawa
    fragmentacja 30 % ⭢ 12%
    ♀✖️KIR Bx: ➕2DS2; ➖2DS1, 2DS3, 2DS5, 3DS1
    ☑️ AMH 2,38 (2023r.) ⭢ 1,54 (2025r.) /jajowody drożne / ANA 2, ANA3 / homocysteina 3,8 /białko S i C / gen V i gen II / cytokiny (ALAB), Allo 27,6%
    05.24 r. IVF I mamy: 6❄️
    ✖️02.09.24 transfer pgta 5.1.1 beta 0
    11.24 Cross match 38.3% ⭢ immunosupresja equroal + encorton
    ✖️02.01.25 transfer pgta 4.1.1 cb
    ✖️ 05.02.25 transfer pgta 5.1.1 cb
    🆘 03.25 cross match 52%
    09.25r. IVF II mamy: 3❄️
    🆘10.25 cross match 25,9%, obniżone białko C - 57% , cytokiny (APC ŁÓDŹ)
    05.12.25 transfer ❄️ 4.1.1 ( equoral, encorton, accofil, prograf, clexane)
    6dpt II beta 26; 7dpt beta 41.40; 10 dpt beta 264; 13 dpt 968; 33 dpt 1.04 cm ♥️ 148 bpm
    preg.png
  • Frotka Przyjaciółka
    Postów: 102 124

    Wysłany: 5 stycznia, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Malutka_111, @Moki dzięki za odpowiedź, bo zdziwiło mnie to, że tak późno ta histero.

    kariotypy ✅
    antytrombina III ✅
    trombofilia ✅
    homocysteina ✅
    antykoagulant toczniowy ✅
    cytokiny ✅
    białko c, białko s ✅
    zespół antyfosfolipidowy ✅
    biopsja endometrium ✅
    HLA-C - wynik obojga C1C1 ✅
    KIR - haplotyp Bx, 4/6 - najważniejsze wykryte ✅

    I stymulacja, 3 zarodki 4BC
    • 3 transfery, beta <0,10 ❌ ❌ ❌

    II stymulacja, 2 zarodki, 4AA i 3AB
    • 2 transfery, beta <0,10 ❌ ❌

    III stymulacja 06.2025 - 2 zarodki, 5AB i 4BC

    Po stymulacji, szczepienia limfocytami partnera.

    cross match - 21,8% —> 12,1% ✅
    allo-MLR - 0% —> 27,8% ✅

    03.12.2025 - transfer 5AB, beta <0,10 ❌
  • Totalnie_pogubiona Autorytet
    Postów: 666 1200

    Wysłany: 5 stycznia, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja beta w piątek wynosiła 420.
    Dziś - 16dpt 2365 🚀 🤯

    Chyba mogę już odpuścić kłucie 🥹

    sylstaa, Nauśka, merci, Andzia, Paula., Yahu, Muczylando, Adirella, Woczekiwaniu, Nel_Krk, LoliM, Claudii, Karolaaas, Pozytywna_, Monixma, MałaStokrotka, blaurita, Honorka, Mary27, Biedronka321, jabk0va, niecierpliwa ..., MoniaB, Ewelcia1605, Mandi41, Ishildur lubią tę wiadomość

    🧘🏻‍♀️89 & ⛹🏻‍♂️ 81

    ✅AMH 3,69
    ❌morfologia plemników 0%

    💌04.2020r.
    ciąża naturalna🧸
    strata-w 9 tygodniu🥺🩶

    🔆 2025r. podejście do I IVF🔆
    📌29.07. start stymulacji
    📌09.08. punkcja
    pobrano 18🥚
    zapłodniono 14🥚
    finalnie mamy 6 ❄️ ❄️ ❄️

    🍀01.10 nasz pierwszy transfer
    ❄️FET 3AA
    β-hCG 6dpt 1,57 😣 8dpt 1,15 🥺❌

    🧬KIR Bx ✅ brak 4 kirów implantacyjnych 😶‍🌫️
    Hla-c ✅

    🩺 17.11. histeroskopia
    cd138, cd56✅
    histopatologia ✅

    🍍20.12.
    Transfer 3.1.2 i 3.2.3❄️ ❄️
    7dpt 15,9 ; 9dpt 57,2 ; 11dpt 155,0 ; 13dpt 420,0 ; 16dpt 2365 ; 20dpt 11 694 + nagłe obfite krwawienie 😔😣
    22dpt 14 500 🥺23dpt zarodek z bijącym sercem 💖
    26dpt ponowny krwotok 🥺
    11+0 Feliatest zdrowy wojownik🩵

    preg.png
  • Róża_walczy Debiutantka
    Postów: 15 8

    Wysłany: 5 stycznia, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totalnie_pogubiona wrote:
    Moja beta w piątek wynosiła 420.
    Dziś - 16dpt 2365 🚀 🤯

    Chyba mogę już odpuścić kłucie 🥹

    Cudownie 😍

    Totalnie_pogubiona lubi tę wiadomość

    👩 '89
    AMH 1.83 (01.2024 - 4.04)
    niedoczynność tarczycy
    hashimoto
    IO

    👨 '86
    Testosteron 21 nmol/l
    AMH 12.31 MG/ml ⬆️
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1682 2414

    Wysłany: 5 stycznia, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totalnie_pogubiona wrote:
    Moja beta w piątek wynosiła 420.
    Dziś - 16dpt 2365 🚀 🤯

    Chyba mogę już odpuścić kłucie 🥹
    Ja też już odpuściłam po osiągnięciu 3 cyfrowej. Teraz cierpliwie czekać na USG

    Totalnie_pogubiona lubi tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Nauśka Przyjaciółka
    Postów: 85 207

    Wysłany: 5 stycznia, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o wpisanie mnie w kalendarz 📆 09.01.2026 transfer🍍

    merci, Totalnie_pogubiona, LoliM, Karolaaas, blaurita lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2020
    💃🕺 po 30lat

    07.22 HyCoSy ok
    07.2023 - 1IUI ❌ 14dc zastrzyk Ovitrelle 8h przed IUI , stymulacja lametta 5-9dc na niepękniętych🥚🥚 (20mm i 18mm) ednometrium 6mm. Po IUI brać Estrofem, w 18dc potwierdzenie owulacji- pękły od potwierdzenia owulacji Estrofem+ Dupahton, Akard

    08.2023 - 2IUI❌ 15dc na niepękniętym 🥚(25-26mm) ednometrium 11mm, 6h przed IUI zastrzyk Ovitrelle, stymulacja lametta 5-9dc, monitoring w 13dc 23mm, 17dc monitoring pękło brać Duphaston, Akard

    🍀Start IVF styczeń 2025🍀
    10.01.25 wizyta kwalfikacyjna
    13.01.25 start stymulacji
    18.01.25 podgląd🥚około x9
    21.01.25 podgląd🥚około x14
    23.01.25 punkcja 💉🥚x15
    24.01.25 inf.🥚x6 zapłodnione
    1x5.1.1 i 3x 3.2.2
    28.01.25 I transfer ET 5.1.1 9dpt- 44,51 11dpt-35,04 13dpt-12,31 cb💔
    28.04.25 II transfer FET 3.2.2 ❌
    28.10.25 transfer odwołany-angina
    09.01.2026 III transfer FET 3.2.2 ❌
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1682 2414

    Wysłany: 5 stycznia, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totalnie_pogubiona wrote:
    Moja beta w piątek wynosiła 420.
    Dziś - 16dpt 2365 🚀 🤯

    Chyba mogę już odpuścić kłucie 🥹
    Jakie bierzesz leki przy tym transferze

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • merci Autorytet
    Postów: 1276 2271

    Wysłany: 5 stycznia, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totalnie_pogubiona & sylstaa piękne informacje dziewczyny ❤️
    Niech będzie tylko lepiej 🍀

    sylstaa, Totalnie_pogubiona, Ishildur lubią tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3091 3863

    Wysłany: 5 stycznia, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totalnie_pogubiona wrote:
    Moja beta w piątek wynosiła 420.
    Dziś - 16dpt 2365 🚀 🤯

    Chyba mogę już odpuścić kłucie 🥹
    Piękna beta 🍀❤️

    Totalnie_pogubiona lubi tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • merci Autorytet
    Postów: 1276 2271

    Wysłany: 5 stycznia, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blaurita wrote:
    Hej,
    Są plamienia niestety :((( takie o barwie cappuccino…
    Wybudzam się w nocy z nerwów i mam koszmary.
    Jak to powiedziała pani dr na SOR „takie uroki pierwszego trymestru” i kazała czekać do wizyty u lekarza prowadzącego… nie powinno się co chwilę robić usg w mojej sytuacji
    Współczuję, że cały czas nie daje ci to spokoju. Może i racja z tym usg bo to zawsze jakaś dodatkowa ingerencja
    A kiedy wizyta?

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blaurita wrote:
    Hej,
    Są plamienia niestety :((( takie o barwie cappuccino…
    Wybudzam się w nocy z nerwów i mam koszmary.
    Jak to powiedziała pani dr na SOR „takie uroki pierwszego trymestru” i kazała czekać do wizyty u lekarza prowadzącego… nie powinno się co chwilę robić usg w mojej sytuacji

    W sumie u mnie pierwsze krwawienie z krwiaka to wystąpiło 2h po USG serduszkowym na którym wszytko było ok. A że miałam dwa dni wcześniej delikatne cappucinowe plamienie to zapytałam o to lekarza na tej serduszkowej wizycie i powiedział, że jeśli pojawi się znów to mam odstawić Clexane ,,chociaż to miecz obusieczny”. Więc gdy wróciłam do domu i po tych 2h zaczęłam krwawić jasną krwią bez skrzepów i bez bólu to stwierdziłam, że odstawię to Clexane. Potem jeszcze następnego dnia brudziłam, bo nawet plamieniem tego nie można nazwać. Potem przez 3 dni był totalny spokój więc wzięłam Clexane na wieczór i w rano gdy poszłam do toalety miałam na papierze niewielką ilość jasnej krwi. Mąż odrazu mnie podsumował, że ,,przecież miałam nie brać tego Clexane a zawsze się rządzę” ale posłusznie z płaczem zawiózł mnie do klinki. Wtedy właśnie w USG widać było tego mojego wielkiego krwiaka i kazali mi na zawsze odstawić Clexane i włączyli cyclonamine do ustania plamienia jakiegokolwiek (2 dni brałam) i oszczędzający tryb życia, ale nie leżenie całkiem. I lekarz zaznaczył, że po tym USG znów mogę pokrwawić i żebym nie panikowała jeśli nie będzie skurczy i skrzepów, bo że tą głowicą mnie tam podrażnił. I kolejne kontrolne USG miałam dopiero po 2 tydz - wtedy widać było że już krwiak się zmniejsza.

    Podsumowując faktycznie coś jest z tym żeby w takich przypadkach tego USG nie robić zbyt często

    Sylstaa 😍🥹🙏

    PS. Nadal mam psychozę i nerwowo patrzę na papier po każdym siku :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia, 15:34

    sylstaa, Pozytywna_ lubią tę wiadomość

  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 5 stycznia, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    Dziewczyny, dziękuję za kciuki🙂

    Ja jestem już na wlewie, dzisiaj zobaczyliśmy zarodek (3,7mm) i serduszko🥹💜 piękny moment, jednak lata walki nadal siedzą w głowie i mimo że widziałam go na własne oczy to ciężko uwierzyć i powiedzieć głośno „jestem w ciąży”, ale wierzę że z każdym dniem będzie lepiej.
    Cudowne wieści 😍🤞❣️ na takie czekałam od rana☺️

    sylstaa lubi tę wiadomość

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3465 4671

    Wysłany: 5 stycznia, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziomka91 wrote:
    W sumie u mnie pierwsze krwawienie z krwiaka to wystąpiło 2h po USG serduszkowym na którym wszytko było ok. A że miałam dwa dni wcześniej delikatne cappucinowe plamienie to zapytałam o to lekarza na tej serduszkowej wizycie i powiedział, że jeśli pojawi się znów to mam odstawić Clexane ,,chociaż to miecz obusieczny”. Więc gdy wróciłam do domu i po tych 2h zaczęłam krwawić jasną krwią bez skrzepów i bez bólu to stwierdziłam, że odstawię to Clexane. Potem jeszcze następnego dnia brudziłam, bo nawet plamieniem tego nie można nazwać. Potem przez 3 dni był totalny spokój więc wzięłam Clexane na wieczór i w rano gdy poszłam do toalety miałam na papierze niewielką ilość jasnej krwi. Mąż odrazu mnie podsumował, że ,,przecież miałam nie brać tego Clexane a zawsze się rządzę” ale posłusznie z płaczem zawiózł mnie do klinki. Wtedy właśnie w USG widać było tego mojego wielkiego krwiaka i kazali mi na zawsze odstawić Clexane i włączyli cyclonamine do ustania plamienia jakiegokolwiek (2 dni brałam) i oszczędzający tryb życia, ale nie leżenie całkiem. I lekarz zaznaczył, że po tym USG znów mogę pokrwawić i żebym nie panikowała jeśli nie będzie skurczy i skrzepów, bo że tą głowicą mnie tam podrażnił. I kolejne kontrolne USG miałam dopiero po 2 tydz - wtedy widać było że już krwiak się zmniejsza.

    Podsumowując faktycznie coś jest z tym żeby w takich przypadkach tego USG nie robić zbyt często

    PS. Nadal mam psychozę i nerwowo patrzę na papier po każdym siku :D
    A u mnie nie kazali odstawiać heparyny, a też zauważyłam że plamienia i krew wracają gdy ją biorę, bo jak zaczynałam plamić to odstawiałam na dzień / dwa. Ale biorę nadal i plamień od tego 9/10 tygodnia już nie ma w ogóle, chociaż nadal każde podtarcie to zerknięcie czy nie ma krwi :)

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • Ofelia Przyjaciółka
    Postów: 107 162

    Wysłany: 5 stycznia, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już wróciłam do domu z kropką na pokładzie.
    Teraz tylko czekać.

    Paula., Totalnie_pogubiona, merci, Lidziorek, White1, sylstaa, Róża_walczy, Adirella, Mary27, krakowiankq, Karolaaas, letnia, Rozemocjonowana, jabk0va, niecierpliwa ..., Estera95, Pozytywna_, MoniaB, Ewelcia1605, Liolia lubią tę wiadomość

    👩🏻‍💼32 🧔🏻‍♂️33
    Endometrioza IV stopnia
    Adenomioza
    Starania od 2018
    Oba jajowody usunięte
    I procedura w UK - 4 🥚 1 blastocysta
    II procedura program rządowy - 4 🥚 1 ❄️
    III - 5 🥚 - 2 ❄️
    IV - 6 🥚 6 ❄️
    6 nieudanych transferów.
    Pozostało 4/6 ❄️
  • AniaAneczk Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 5 stycznia, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,

    Przygotowuje sie do 2 transferu i jednym z lekow ktory mam przyjac to Prolutex 25 mg .

    Czy ktoraś z Was w ostatnim czasie kupowala w Warszawie badz w okolicy ?

    Podpowiedzcie gdzie udalo sie Wam nabyc lek 🙏

  • Paula. Autorytet
    Postów: 3091 3863

    Wysłany: 5 stycznia, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaAneczk wrote:
    Cześć Dziewczyny,

    Przygotowuje sie do 2 transferu i jednym z lekow ktory mam przyjac to Prolutex 25 mg .

    Czy ktoraś z Was w ostatnim czasie kupowala w Warszawie badz w okolicy ?

    Podpowiedzcie gdzie udalo sie Wam nabyc lek 🙏
    Są fajne strony gdzie wpisuje sie co potrzeba i pokazuje najbliższe apteki 😊

    https://ktomalek.pl/

    https://www.gdziepolek.pl/

    Do Warszawy daleko ale ja w Płocku od ręki kupiłam w avenie nie było problemu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia, 16:46

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • merci Autorytet
    Postów: 1276 2271

    Wysłany: 5 stycznia, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelia wrote:
    Ja już wróciłam do domu z kropką na pokładzie.
    Teraz tylko czekać.
    Niech się ładnie wgryza 🍀

    Ofelia lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • blaurita Autorytet
    Postów: 312 379

    Wysłany: 5 stycznia, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    Współczuję, że cały czas nie daje ci to spokoju. Może i racja z tym usg bo to zawsze jakaś dodatkowa ingerencja
    A kiedy wizyta?

    Dzięki za wsparcie ❤️‍🩹
    Wizyta 14.01

    merci lubi tę wiadomość

    ♀ 35
    💉 05.2025 stymulacja Cetrotide, Ovaleap, Gonapeptyl - 16 pęcherzyków
    🩺 punkcja 05.2025
    🫧 16 ➡️ 4 🥚
    ❄️4AA ❄️4AB (5doba)
    usunięcie mięśniaka i endo: 08.25, biopsja✅
    1.transfer: 05.12.25
    (Luteina,Utrogestan, Prolutex, Clexane, Estrofem)
    🍀 8 dpt bHcg 50,94 mIU /ml, prog 71,4 ng/ml
    🍀 10 dpt bHcg 124,00 mIU/ml
    🍀 17 dpt bHcg 2516,00 mIU/ml, prog 29,30 ng/ml
    🍀 22 dpt bHcg 8106 mIU/ml, prog 104 ng/ml, estradiol 224 pg/ml
    🍀 24 dpt USG 💓 2,5 mm 👶🏻
    🍀 40 dpt USG 💓 👶🏻
    🍀 10+3 👶🏻 3,7 cm 💓 153 bpm
    🍀 1 prenatalne 21.02 USG 🆗
    🍀 2 prenatalne 20.04 🆗 chłopak 🩵

    ♂ 41
    0% prawidłowych plemników
    odsetek plemników z fragmentacją DNA 58%
    test HBA 46%
    ilość plemników w 1ml - 13,8mln
    ruch postępowy 13%
    viability (plemniki żywe) 30%
    host 31%
    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3091 3863

    Wysłany: 5 stycznia, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelia wrote:
    Ja już wróciłam do domu z kropką na pokładzie.
    Teraz tylko czekać.
    Trzymam kciuki 🍀🍀🍀

    Ofelia lubi tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • blaurita Autorytet
    Postów: 312 379

    Wysłany: 5 stycznia, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziomka91 wrote:
    W sumie u mnie pierwsze krwawienie z krwiaka to wystąpiło 2h po USG serduszkowym na którym wszytko było ok. A że miałam dwa dni wcześniej delikatne cappucinowe plamienie to zapytałam o to lekarza na tej serduszkowej wizycie i powiedział, że jeśli pojawi się znów to mam odstawić Clexane ,,chociaż to miecz obusieczny”. Więc gdy wróciłam do domu i po tych 2h zaczęłam krwawić jasną krwią bez skrzepów i bez bólu to stwierdziłam, że odstawię to Clexane. Potem jeszcze następnego dnia brudziłam, bo nawet plamieniem tego nie można nazwać. Potem przez 3 dni był totalny spokój więc wzięłam Clexane na wieczór i w rano gdy poszłam do toalety miałam na papierze niewielką ilość jasnej krwi. Mąż odrazu mnie podsumował, że ,,przecież miałam nie brać tego Clexane a zawsze się rządzę” ale posłusznie z płaczem zawiózł mnie do klinki. Wtedy właśnie w USG widać było tego mojego wielkiego krwiaka i kazali mi na zawsze odstawić Clexane i włączyli cyclonamine do ustania plamienia jakiegokolwiek (2 dni brałam) i oszczędzający tryb życia, ale nie leżenie całkiem. I lekarz zaznaczył, że po tym USG znów mogę pokrwawić i żebym nie panikowała jeśli nie będzie skurczy i skrzepów, bo że tą głowicą mnie tam podrażnił. I kolejne kontrolne USG miałam dopiero po 2 tydz - wtedy widać było że już krwiak się zmniejsza.

    Podsumowując faktycznie coś jest z tym żeby w takich przypadkach tego USG nie robić zbyt często

    Sylstaa 😍🥹🙏

    PS. Nadal mam psychozę i nerwowo patrzę na papier po każdym siku :D

    Heh ja też już mam paranoję, boję się iść do toalety…
    Mnie kazali nie odstawiać Clexane … więc nie wiem :/
    Narazie ta wydzielina ma barwę cappucino, więc się mniej martwię, ale boję się pojawienia tej żywej czerwonej krwi :((( także żyję w trybie alarmowym:(((

    ♀ 35
    💉 05.2025 stymulacja Cetrotide, Ovaleap, Gonapeptyl - 16 pęcherzyków
    🩺 punkcja 05.2025
    🫧 16 ➡️ 4 🥚
    ❄️4AA ❄️4AB (5doba)
    usunięcie mięśniaka i endo: 08.25, biopsja✅
    1.transfer: 05.12.25
    (Luteina,Utrogestan, Prolutex, Clexane, Estrofem)
    🍀 8 dpt bHcg 50,94 mIU /ml, prog 71,4 ng/ml
    🍀 10 dpt bHcg 124,00 mIU/ml
    🍀 17 dpt bHcg 2516,00 mIU/ml, prog 29,30 ng/ml
    🍀 22 dpt bHcg 8106 mIU/ml, prog 104 ng/ml, estradiol 224 pg/ml
    🍀 24 dpt USG 💓 2,5 mm 👶🏻
    🍀 40 dpt USG 💓 👶🏻
    🍀 10+3 👶🏻 3,7 cm 💓 153 bpm
    🍀 1 prenatalne 21.02 USG 🆗
    🍀 2 prenatalne 20.04 🆗 chłopak 🩵

    ♂ 41
    0% prawidłowych plemników
    odsetek plemników z fragmentacją DNA 58%
    test HBA 46%
    ilość plemników w 1ml - 13,8mln
    ruch postępowy 13%
    viability (plemniki żywe) 30%
    host 31%
    preg.png
‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ