Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ☃️✨ IVF STYCZEŃ 2026 ☃️✨
Odpowiedz

☃️✨ IVF STYCZEŃ 2026 ☃️✨

Oceń ten wątek:
  • merci Autorytet
    Postów: 1276 2271

    Wysłany: 2 stycznia, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alina Malina wrote:
    Dziękuję za przywitanie 😣 to wszystko jest okraszone takim stresem. Jestem po prostu… nie wiem gdzie się podziać. Nie mogę spać po nocach. Robimy IVF ze względu na czynnik męski, ale nie mogę spać, śni mi się że to potrwa lata bo jeszcze ja mam jakiś problem ale niezdiagnozowany. Tak się boję, jak zaczynałam stymulacje w naturalnych staraniach to myślałam, że będzie prosto i łatwo, potem myślałam, że przy inseminacji to już na pewno będę w ciąży. Ale przy IVF już nie mam żadnej pewności. Boję się że to będzie po prostu dalsza diagnostyka i… tyle… i że nie doczekam się tego cudu…
    Doskonale rozumiem co masz na myśli, pewnie wiele z nas ma albo miała takie myśli. Przechodziłam podobną drogę, chociaż ze względu na czynnik męski co do IUI od razu sceptycznie byłam nastawiona, bardziej jako punkt do odhaczenia niż realna szansa. Ale gdybyś gdzieś wewnętrznie nie miała jednak tej nadziei na sukces to pewnie byś się nie decydowała na to. Każdemu marzy się idealne podejście za pierwszym razem, i to też jest możliwe, ale chyba statystycznie jednak rzadsze.
    Co to diagnostyki to na pewno jakieś podstawy warto na początku odhaczyć ale pewnie miałaś coś robione jak podchodziliście do iui. Gwarancji nie ma przy żadnej metodzie. Dużo tutaj będzie niepewności i z tym niestety też trzeba się pogodzić i jakoś to przepracować. Jeżeli dostarcza ci to teraz tyle stresu może warto do psychologa się umówić?

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 2 stycznia, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alina Malina wrote:
    Co jest na takiej wizycie? Dostaliśmy już dokumenty to wypełnienia, umowy, zasady opisy i regulaminy, to wszystko przeczytane kilka razy wypełnione większość badań też już zrobiona

    Jak już macie dokumenty podpisane i będziecie je dostarczać to właśnie będzie to wizyta kwalifikacjyjna ☺️ teraz bedziesz miała robione badania krwi i wymazy które są potrzebne do in vitro, oczywiście te które ci brakują (mąż też będzie miał badania jeśli jakieś brakują).
    Dostaniesz rozpiskę stymulacji- w jakim dniu zacząć i kiedy przyjąć zastrzyki i oczywiście recepty ☺️.
    Będzie informacja kiedy pierwszy podgląd 😉
    I w sumie to tyle, wiec nie jest źle 😄

    Alina Malina lubi tę wiadomość

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • merci Autorytet
    Postów: 1276 2271

    Wysłany: 2 stycznia, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka te wszystkie emocje i rezygnacja są całkowicie zrozumiałe w tym momencie. Mam nadzieję, że znajdziesz ukojenie

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • MoniaB Autorytet
    Postów: 747 1189

    Wysłany: 2 stycznia, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alina Malina wrote:
    Dziękuję za przywitanie 😣 to wszystko jest okraszone takim stresem. Jestem po prostu… nie wiem gdzie się podziać. Nie mogę spać po nocach. Robimy IVF ze względu na czynnik męski, ale nie mogę spać, śni mi się że to potrwa lata bo jeszcze ja mam jakiś problem ale niezdiagnozowany. Tak się boję, jak zaczynałam stymulacje w naturalnych staraniach to myślałam, że będzie prosto i łatwo, potem myślałam, że przy inseminacji to już na pewno będę w ciąży. Ale przy IVF już nie mam żadnej pewności. Boję się że to będzie po prostu dalsza diagnostyka i… tyle… i że nie doczekam się tego cudu…


    Też tak myślałam jak Ty. Że jak się zaczniemy starać to będzie prosto, potem że z testami owulacyjnymi to już pójdzie, potem, że monitoring lekarza plus stymulacja to już będzie na pewno, potem że inseminacje to już na bank. Może to Cię pocieszy, ale mi najłatwiej było jak już się zaczęło invitro. Mogłam już oddać odpowiedzialność i tylko wykonywać polecenia. To jest też całkiem inna efektywność. Po 3 latach białych testów, dzięki invitro już po 85 dniach zobaczyłam pierwsze w życiu dwie krechy. Trzymam kciuki, żeby u Ciebie też to dobrze szło. Invitro jest wymagające, ale ma też dużo plusów.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia, 14:46

    merci, White1, Totalnie_pogubiona lubią tę wiadomość

    38💃💛🏃41

    od 2023 - starania
    od 07.2024 - 9 x cykl stymulowany, 2 x IUI, HyCoSy - drożne

    08.2025 - start IVF 👣, badanie kariotypów - poprawne
    10.2025 - stymulacja i punkcja (26 🥚 pobranych, 14 dojrzałych, 11 zapłodnionych, 5 ❄️❄️❄️❄️❄️)

    🍒 11.2025 - transfer 🥺 ❄️ 3AA ✨, beta <0,1
    🍒 12.2025 - transfer nr 2, beta 9dpt: 66,45 🥺💛, 11dpt: 158 13dpt: 368, 20dpt: 6179, krwotok 6tc z wypadnięciem zarodka 💔! ❄️ 2AA
    🍒 02.2026 - transfer nr 3 ❄️ 2AB ✨, beta 1
    🍒 03.2026 - transfer nr 4 ❄️+❄️ 4BB i 4BC; 8dpt 33, 10dpt 47, 13dpt 75 ❤️‍🩹 14dpt odstawienie leków 🥲 23dpt 2570 🤯, 24 dpt usg 2 pęcherzyki 😮, 27dpt 5414, 34 dpt USG - brak serduszka 8tc 💔, 36 dpt 12900, poronienie zatrzymane

    🔜 immunologia i II procedura
    _____
    AMH - 5,64 🥚 Ładne owulacje i endometrium 🍳 Celiaklia 🌾 Wymazy czyste 💯 TSH - 1,6🔅 Nasienie średnie 😔 Trombofilia: PAI-1 homo, MTHFR hetero
  • merci Autorytet
    Postów: 1276 2271

    Wysłany: 2 stycznia, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB wrote:
    Też tak myślałam jak Ty. Że ja się zaczniemy starać to będzie prosto, potem że z testami owulacyjnymi to już pójdzie, potem, że monitoring lekarza plus stymulacja to już będzie na pewno, potem że inseminacje to już na bank. Może to Cię pocieszy, ale mi najłatwiej było jak już się zaczęło invitro. Mogłam już oddać odpowiedzialność i tylko wykonywać polecenia. To jest też całkiem inna efektywność. Po 3 latach białych testów, dzięki invitro już po 85 dniach zobaczyłam pierwsze w życiu dwie krechy. Trzymam kciuki, żeby u Ciebie też to dobrze szło. Invitro jest wymagające, ale ma też dużo plusów.

    Monia też mam takie odczucie o "oddaniu kontroli". Rzeczywiście pozwoliło to trochę zdjąć ciężar z barków, nie całkiem ale chociaż odrobinę.

    Alina Malina, MoniaB lubią tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Kakali12 Autorytet
    Postów: 662 733

    Wysłany: 2 stycznia, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Nie zostawili mnie w szpitalu. Nie widzieli potrzeby. Mam 7 stycznia przyjść na kontrolne usg czy oczyściłam się i tyle.
    Kochan to odpoczywaj bierz leki przeciwbólowe i rozkurczowe. Trochę pomaga przy skurczach i jedz dużo buraka, i żelaza. Bo ja byłam tak słaba, bo moja hemoglobina nie była ciekawe 9,4- za bardzo spadła. Wiec trzymaj się ciepło.

    02.2011- Angelius, PJ
    01.2012- zdrowy syn-2980g👶
    07.2017- cn. 7tc💔
    10.2023- powrót Angelius
    01.2024- laparohistereskopia
    03.2024- IUI❌️
    06.2024-Start IVF, Stymulacja
    27.06- punkcja, pobrano 7 🥚, 5 doba, ❄️❄️❄️ 3AA, 3BB,2AB
    24.08- Transfer 3AA
    9dpt - 208, 12dpt-718 19 dpt-8350
    30 dpt- jest ❤️
    04.11- I prenat, 12t+5d, 😭😭😭, uogólniony obrzęk
    05.11- amniopunkcji,
    08.11- Dziewczynka, Zespół Edwardsa, 😓💔
    14.11 - 14t+3d- brak serduszka 💔👼
    15.11- poronienie chybione, Zuzia
    02.2025- ponowne starania
    03.05. 2025- transfer, beta 0 ❌️
    05.2025 Histeroskopia OK
    24.07 transfer , cb😥
    06.09 -II PROCEDURA 2dc
    20.09 Punkcja 🥚🥚, mamy 5❄️
    25 09. Transfer 4AA 😪
    5 .12 transfer
    15.12 - 10dpt beta 243, 12dpt 741 17dpt -krwawienie ze skrzepami- beta 5521😔 22dpt- już po wszystkim😢
    16.02- transfer, ❌️
    Teraz czas dla siebie, koniec przygody i marzeń, życie toczy się dalej ❤️
  • Alina Malina Autorytet
    Postów: 653 419

    Wysłany: 2 stycznia, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    Doskonale rozumiem co masz na myśli, pewnie wiele z nas ma albo miała takie myśli. Przechodziłam podobną drogę, chociaż ze względu na czynnik męski co do IUI od razu sceptycznie byłam nastawiona, bardziej jako punkt do odhaczenia niż realna szansa. Ale gdybyś gdzieś wewnętrznie nie miała jednak tej nadziei na sukces to pewnie byś się nie decydowała na to. Każdemu marzy się idealne podejście za pierwszym razem, i to też jest możliwe, ale chyba statystycznie jednak rzadsze.
    Co to diagnostyki to na pewno jakieś podstawy warto na początku odhaczyć ale pewnie miałaś coś robione jak podchodziliście do iui. Gwarancji nie ma przy żadnej metodzie. Dużo tutaj będzie niepewności i z tym niestety też trzeba się pogodzić i jakoś to przepracować. Jeżeli dostarcza ci to teraz tyle stresu może warto do psychologa się umówić?

    Tak ja też to IUI odhaczałam żeby odhaczyć po prostu. Myśmy robili diagnostykę ale głównie męża, tzn ja też miałam diagnostykę na tyle na ile była potrzebna, muszę jeszcze dorobić kariotyp i KIRy… na terapię chodzimy, ale teraz mamy przerwę ze względu na święta. Mam wrażenie że 3 tygodnie przerwy od terapii zniszczyły całkowicie cały postęp jakiego dokonałam z terapeutką. Że cofnęłam się do punktu wyjścia.

    👸🏼 względnie dobrze
    🤴🏽OAT

    🚀 IVF styczeń 26 start
    Luty - 1 ❄️ 4.1.1
    Marzec - transfer 💉
    7 dpt: ⏸️
    USG prenatalne 🩵 NIPT zdrowy chłopiec 🐥
    preg.png
  • Kakali12 Autorytet
    Postów: 662 733

    Wysłany: 2 stycznia, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Proszę o 📆 12.01. zmianę wizyty na zwykłą wizytę lekarską. Idę na nią pomimo dzisiejszej tragedii. Ja już nie mam czym płakać. I szczerze….to mam wszystkiego serdecznie dość. I po 2 poronieniach i 1 braku implantacji czyli łącznie 3 niepowodzeniach nie wiem czy się nie poddać. Sama już nie wiem co dalej.
    No ale życie toczy się dalej.
    Jak tam dziewczyny na dzisiejszych wizytach??
    Dajcie jakieś pozytywne informacje
    Kocham nie podawaj się. Nie wiem w jakim wieku jesteś. Ale na pewno musisz dać sobie czas na stratę, i odpoczynej. Zobacz na moją stopkę. Ja też myślałam że się poddam. I próbowałam dalej. Obecnie nie wiem co mogę jeszcze zrobić ale z mężem stwierdziliśmy ze tylko zużyjesz to co mamy żeby nie przeszły w inne ręce. Mam przeczucie że nie jest nam pisane miec wiecej dzieci.

    02.2011- Angelius, PJ
    01.2012- zdrowy syn-2980g👶
    07.2017- cn. 7tc💔
    10.2023- powrót Angelius
    01.2024- laparohistereskopia
    03.2024- IUI❌️
    06.2024-Start IVF, Stymulacja
    27.06- punkcja, pobrano 7 🥚, 5 doba, ❄️❄️❄️ 3AA, 3BB,2AB
    24.08- Transfer 3AA
    9dpt - 208, 12dpt-718 19 dpt-8350
    30 dpt- jest ❤️
    04.11- I prenat, 12t+5d, 😭😭😭, uogólniony obrzęk
    05.11- amniopunkcji,
    08.11- Dziewczynka, Zespół Edwardsa, 😓💔
    14.11 - 14t+3d- brak serduszka 💔👼
    15.11- poronienie chybione, Zuzia
    02.2025- ponowne starania
    03.05. 2025- transfer, beta 0 ❌️
    05.2025 Histeroskopia OK
    24.07 transfer , cb😥
    06.09 -II PROCEDURA 2dc
    20.09 Punkcja 🥚🥚, mamy 5❄️
    25 09. Transfer 4AA 😪
    5 .12 transfer
    15.12 - 10dpt beta 243, 12dpt 741 17dpt -krwawienie ze skrzepami- beta 5521😔 22dpt- już po wszystkim😢
    16.02- transfer, ❌️
    Teraz czas dla siebie, koniec przygody i marzeń, życie toczy się dalej ❤️
  • Butterfly_84 Ekspertka
    Postów: 241 258

    Wysłany: 2 stycznia, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB wrote:
    Hiperstymulacja - Przede wszystkim czy zwiększa Ci się obwód brzucha, waga i negatywne objawy.

    Ja też ciężko zniosłam punkcję. A ciekawostka - też myślałam, że jak mam 26 pęcherzyków to tyle nakłuć, ale lekarz przy okazji jak coś mówił to powiedział, że on to na jednym wkłuciu w jeden jajnik wszystko wciąga.
    Tyle, że im więcej pęcherzyków było wyjętych tym więcej po wyjęciu czegoś tam się produkuje w organizmie i ciężej.

    Może idź do lekarza się poradzić, bo długo to trwa u Ciebie. Choć miesiączka bardzo pomaga, więc jak już dostajesz to może już zaraz będzie lepiej.



    Mi lekarka powiedziała że było 25 ukłuć, jak jej powiedziałam że znoszę tą drugą punkcję gorzej.
    Dzisiaj ki lepiej bo wreszcie okres się zaczął, bezbol nad wielki ale przynajmniej samopoczucie się poprawiło.

    Żadnego gwałtownego zwrotu wagi, wielkości brzucha ani samopoczucia gorszego nie było... wszystko stabilnie ujowo ale stabilnie 🙈😆

    👩🏻‍❤️‍👨🏼 '84 & '84
    👧 2015 & 2021,
    😭6 x💔 8-13 tydzień
    __________


    08.2025 👧🏻 AMH - 2,75ng/ml, FSH - 6,61 IU/l, LH - 4,41 IU/l, Prolaktyna - 648,9 mU/l (norma 127-637), TSH - 2,26, D3 - 35
    09.2025 👦🏻 Morfologia 6%, MSOME I 0%, II 14%, III 31%, IV 55%


    I procedura ❌
    Gonal F, Menopur, Otrivelle
    01.11.2025 12🥚, 8 MII, 5 💉, 0 wszystkie padły po trzecim dniu 😓

    II piCSI 🙏
    Estrofem, Recovell, Menopur, Otrivelle
    22.12.2025 11🥚,8MII, 8 💉, ❄️4AB, ❄️4AB, ❄️3AB, ❄️3BB, ❄️3BB,

    22.01.2026 transfer ❄️4AB 9dpt 15,18 11dpt 7,55 ❌

    02.2026 nieprawidłowa biocenoza
    03.2026 Histeroskopia, wycięcie polipa, NK i CD138 ok
    05.2026 nieudane podejście do transferu ❌
    19.06.2026 transfer ❄️4AB
  • Alina Malina Autorytet
    Postów: 653 419

    Wysłany: 2 stycznia, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB wrote:
    Też tak myślałam jak Ty. Że ja się zaczniemy starać to będzie prosto, potem że z testami owulacyjnymi to już pójdzie, potem, że monitoring lekarza plus stymulacja to już będzie na pewno, potem że inseminacje to już na bank. Może to Cię pocieszy, ale mi najłatwiej było jak już się zaczęło invitro. Mogłam już oddać odpowiedzialność i tylko wykonywać polecenia. To jest też całkiem inna efektywność. Po 3 latach białych testów, dzięki invitro już po 85 dniach zobaczyłam pierwsze w życiu dwie krechy. Trzymam kciuki, żeby u Ciebie też to dobrze szło. Invitro jest wymagające, ale ma też dużo plusów.

    Tak ja też nigdy w życiu nie widziałam dwóch kresek. Myśl o byciu w ciąży to dla mnie jakieś science fiction. Nie byłam w ciąży przez pięć minut. Nie miałam ciąży biochemicznej nigdy. Nigdy w życiu nie było mi dane poczuć sekundy radości czy ulgi czy nadziei przy dwóch kreskach nawet na chwilę. Mam wrażenie że to już nie jest mi pisane i nasze organizmy po prostu nie potrafią. Ja jestem bardzo zdeterminowana do in vitro. Bardzo…

    MoniaB lubi tę wiadomość

    👸🏼 względnie dobrze
    🤴🏽OAT

    🚀 IVF styczeń 26 start
    Luty - 1 ❄️ 4.1.1
    Marzec - transfer 💉
    7 dpt: ⏸️
    USG prenatalne 🩵 NIPT zdrowy chłopiec 🐥
    preg.png
  • Butterfly_84 Ekspertka
    Postów: 241 258

    Wysłany: 2 stycznia, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    No i już po temacie. Jestem w trakcie poronienia



    Przykro mi :(((((

    👩🏻‍❤️‍👨🏼 '84 & '84
    👧 2015 & 2021,
    😭6 x💔 8-13 tydzień
    __________


    08.2025 👧🏻 AMH - 2,75ng/ml, FSH - 6,61 IU/l, LH - 4,41 IU/l, Prolaktyna - 648,9 mU/l (norma 127-637), TSH - 2,26, D3 - 35
    09.2025 👦🏻 Morfologia 6%, MSOME I 0%, II 14%, III 31%, IV 55%


    I procedura ❌
    Gonal F, Menopur, Otrivelle
    01.11.2025 12🥚, 8 MII, 5 💉, 0 wszystkie padły po trzecim dniu 😓

    II piCSI 🙏
    Estrofem, Recovell, Menopur, Otrivelle
    22.12.2025 11🥚,8MII, 8 💉, ❄️4AB, ❄️4AB, ❄️3AB, ❄️3BB, ❄️3BB,

    22.01.2026 transfer ❄️4AB 9dpt 15,18 11dpt 7,55 ❌

    02.2026 nieprawidłowa biocenoza
    03.2026 Histeroskopia, wycięcie polipa, NK i CD138 ok
    05.2026 nieudane podejście do transferu ❌
    19.06.2026 transfer ❄️4AB
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2563 2114

    Wysłany: 2 stycznia, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Proszę o 📆 12.01. zmianę wizyty na zwykłą wizytę lekarską. Idę na nią pomimo dzisiejszej tragedii. Ja już nie mam czym płakać. I szczerze….to mam wszystkiego serdecznie dość. I po 2 poronieniach i 1 braku implantacji czyli łącznie 3 niepowodzeniach nie wiem czy się nie poddać. Sama już nie wiem co dalej.
    No ale życie toczy się dalej.
    Jak tam dziewczyny na dzisiejszych wizytach??
    Dajcie jakieś pozytywne informacje


    Bardzo mi przykro, że taka sytuacja Cię spotkała. 😥💔

    Robiłaś kiedykolwiek jakieś badania immunologiczne? Sprawdziliście Wasze kariotypy?
    Domyślam się, że na dzień dzisiejszy nie masz siły, ale może jak już wstaniesz na nogi warto rozszerzyć diagnostykę. Teraz daj sobie jakiś czas na przeżycie tego co Was spotkało. 😥

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia, 14:27

    Estera95 lubi tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Totalnie_pogubiona Autorytet
    Postów: 666 1200

    Wysłany: 2 stycznia, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Proszę o 📆 12.01. zmianę wizyty na zwykłą wizytę lekarską. Idę na nią pomimo dzisiejszej tragedii. Ja już nie mam czym płakać. I szczerze….to mam wszystkiego serdecznie dość. I po 2 poronieniach i 1 braku implantacji czyli łącznie 3 niepowodzeniach nie wiem czy się nie poddać. Sama już nie wiem co dalej.
    No ale życie toczy się dalej.
    Jak tam dziewczyny na dzisiejszych wizytach??
    Dajcie jakieś pozytywne informacje

    To zupełnie normalne , że czujesz rozpacz, złość rezygnację.
    Pozwól sobie / Wam na wszystkie możliwe emocje.
    Przetrwacie 😘
    Jesteś silna i bardzo dzielna.
    Znajdziecie sposób i drogę do spełnienia marzenia.
    Bardzo w to wierzę 🩷🍀

    Wstrzymywałam się z napisaniem.
    Ale dobrze, napiszę…
    U mnie NA RAZIE ok.
    Beta dziś 13dpt wzrosła do 420 🤞🏼🤞🏼🤞🏼

    Mary27, merci, White1, MoniaB, Paula., Karo_27, jabk0va, Rozemocjonowana, Mln, Yahu lubią tę wiadomość

    🧘🏻‍♀️89 & ⛹🏻‍♂️ 81

    ✅AMH 3,69
    ❌morfologia plemników 0%

    💌04.2020r.
    ciąża naturalna🧸
    strata-w 9 tygodniu🥺🩶

    🔆 2025r. podejście do I IVF🔆
    📌29.07. start stymulacji
    📌09.08. punkcja
    pobrano 18🥚
    zapłodniono 14🥚
    finalnie mamy 6 ❄️ ❄️ ❄️

    🍀01.10 nasz pierwszy transfer
    ❄️FET 3AA
    β-hCG 6dpt 1,57 😣 8dpt 1,15 🥺❌

    🧬KIR Bx ✅ brak 4 kirów implantacyjnych 😶‍🌫️
    Hla-c ✅

    🩺 17.11. histeroskopia
    cd138, cd56✅
    histopatologia ✅

    🍍20.12.
    Transfer 3.1.2 i 3.2.3❄️ ❄️
    7dpt 15,9 ; 9dpt 57,2 ; 11dpt 155,0 ; 13dpt 420,0 ; 16dpt 2365 ; 20dpt 11 694 + nagłe obfite krwawienie 😔😣
    22dpt 14 500 🥺23dpt zarodek z bijącym sercem 💖
    26dpt ponowny krwotok 🥺
    11+0 Feliatest zdrowy wojownik🩵

    preg.png
  • Mary27 Autorytet
    Postów: 437 646

    Wysłany: 2 stycznia, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Proszę o 📆 12.01. zmianę wizyty na zwykłą wizytę lekarską. Idę na nią pomimo dzisiejszej tragedii. Ja już nie mam czym płakać. I szczerze….to mam wszystkiego serdecznie dość. I po 2 poronieniach i 1 braku implantacji czyli łącznie 3 niepowodzeniach nie wiem czy się nie poddać. Sama już nie wiem co dalej.
    No ale życie toczy się dalej.
    Jak tam dziewczyny na dzisiejszych wizytach??
    Dajcie jakieś pozytywne informacje
    Daj sobie czas. Jesteś silna i wierzę, że nie opuścisz ręce.

    Ja po pierwszym poronieniu sama zaczęłam drążyć temat badań. Klinika oczywiście chciała już od razu po poronieniu robić następny transfer.
    Wyszło u mnie kilka wyników badań, które na prawdę mogą być powodem poronienia. Czy jestem pewna, ze sytuacja się nie powtórzy? Oczywiście nie. Ale wiem, że gdyby nie zrobiła badań, to szanse na donoszoną ciążę w ogóle były by bardzo małe.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia, 14:29

    Estera95 lubi tę wiadomość

    💃'91
    Insulinoodporność, bardzo niskie AMH
    Starania od 2020
    Cross match 12,7%🥳
    KIR AA => mąż C1C1, dawczyni ? ❌
    cytokiny, immunofenotyp ✅
    allo MLR 0% ❌
    Mutacje PAI-1 homo, MTFHR hetero ❌
    Trombofilia, V Leiden nie wykryto✅
    Białko S, białko C, antykoagulant tocznia, zespól antyfosfolipidowy, homocysteina, fibrynogen, antytrombina✅
    IFV z KD
    7.04.2025. I ET 4AA
    8dpt-137, 10dpt-350, 12dpt - 831, 15dpt - 3250
    25 dpt - CRL 7,5mm i serduszko
    7+4 tc 💔👼♂️, genetycznie zdrowy
    24.01.2026 FET 4BA 6dpt-26, 8dpt-39,5; 10dpt -32❌ biochem
  • Alina Malina Autorytet
    Postów: 653 419

    Wysłany: 2 stycznia, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mary27 wrote:
    Daj sobie czas. Jesteś silna i wierzę, że nie opuścisz ręce.

    Ja po pierwszym poronieniu sama zaczęłam drążyć temat badań. Klinika oczywiście chciała już od razu po poronieniu robić następny transfer.
    Wyszło u mnie kilka wyników badań, które na prawdę mogą być powodem poronienia. Czy jestem pewna, ze sytuacja się nie powtórzy? Oczywiście nie. Ale wiem, że gdyby nie zrobiła badań, to szanse na donoszoną ciążę w ogóle były by bardzo małe.


    Jakie robiłaś dodatkowe badania? Moja klinika jest bardzo wyluzowana i oni by mi tylko kazali robić niezbędne minimum bo według nich mnie to tylko stresuje i spędzanie czasu w internecie żeby szukać odpowiedzi która nie istnieje to szkoda moich nerwów.

    👸🏼 względnie dobrze
    🤴🏽OAT

    🚀 IVF styczeń 26 start
    Luty - 1 ❄️ 4.1.1
    Marzec - transfer 💉
    7 dpt: ⏸️
    USG prenatalne 🩵 NIPT zdrowy chłopiec 🐥
    preg.png
  • Mary27 Autorytet
    Postów: 437 646

    Wysłany: 2 stycznia, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alina Malina wrote:
    Jakie robiłaś dodatkowe badania? Moja klinika jest bardzo wyluzowana i oni by mi tylko kazali robić niezbędne minimum bo według nich mnie to tylko stresuje i spędzanie czasu w internecie żeby szukać odpowiedzi która nie istnieje to szkoda moich nerwów.
    Ja poszłam do ginekologa, którego uważam za najlepszego w moim mieście. Wyjaśniłam jemu sytuację, że poroniłam, wiem że dziecko genetycznie zdrowe i chcę spróbować szukać powodu. I dostałam od niego listę badań.
    Wyniki i co robiłam są w mojej stopce.

    Alina Malina lubi tę wiadomość

    💃'91
    Insulinoodporność, bardzo niskie AMH
    Starania od 2020
    Cross match 12,7%🥳
    KIR AA => mąż C1C1, dawczyni ? ❌
    cytokiny, immunofenotyp ✅
    allo MLR 0% ❌
    Mutacje PAI-1 homo, MTFHR hetero ❌
    Trombofilia, V Leiden nie wykryto✅
    Białko S, białko C, antykoagulant tocznia, zespól antyfosfolipidowy, homocysteina, fibrynogen, antytrombina✅
    IFV z KD
    7.04.2025. I ET 4AA
    8dpt-137, 10dpt-350, 12dpt - 831, 15dpt - 3250
    25 dpt - CRL 7,5mm i serduszko
    7+4 tc 💔👼♂️, genetycznie zdrowy
    24.01.2026 FET 4BA 6dpt-26, 8dpt-39,5; 10dpt -32❌ biochem
  • Nowa31 Autorytet
    Postów: 1414 4016

    Wysłany: 2 stycznia, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alina Malina wrote:
    Tak ja też to IUI odhaczałam żeby odhaczyć po prostu. Myśmy robili diagnostykę ale głównie męża, tzn ja też miałam diagnostykę na tyle na ile była potrzebna, muszę jeszcze dorobić kariotyp i KIRy… na terapię chodzimy, ale teraz mamy przerwę ze względu na święta. Mam wrażenie że 3 tygodnie przerwy od terapii zniszczyły całkowicie cały postęp jakiego dokonałam z terapeutką. Że cofnęłam się do punktu wyjścia.

    Witamy Cię !
    In vitro to trudna droga ale naprawdę daje nadzieję . U nas był ciężki czynnik męski - nas nawet nie zakwalifikowali do inseminacji 🫣 tylko do razu z pełnej rury :)
    Super sprawa że chodzicie na terapię ! Myślę że zwłaszcza teraz gdzie zaczniecie procedurę będzie wam naprawde dużo łatwiej. Pamiętaj dużo cierpliwości i wyrozumiałości dla siebie !

    Alina Malina lubi tę wiadomość

    💁‍♀️33
    Amh - 3,01
    Kariotyp - 🆗
    👨‍💼33
    Morfologia nasienia 2%
    Kariotyp 🆗

    2014 - 👧 naturalnie

    I IVF - 08.04.2025 - punkcja 28 komórek - 16 🥚 - 15❄️- 1❄️💔💔

    II IVF 🙏🙏
    01.08.2025 - punkcja 💉 27 komórek - 22 - mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    1.10.2025 - 9dpt 74mlU/ml 🙏 11dpt - 159 mln/ml 🥹🥹 13dpt - 348 mln/ml - 15dpt - 916 mln/ml ❤️❤️
    24.10.2025 - mamy serduszko ❤️
    Chwilo trwaj ❤️
    💙💙Czekamy na Ciebie Synku 💙

    05.06.2026 🥹 Witamy na świecie synku! 😍
    age.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2032 4677

    Wysłany: 2 stycznia, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy przed stymulacją zapisywałyście się z góry na monitoringi? Ja dostałam tylko wytyczne kiedy pierwszy i tak też umówiłam, a teraz się zastanawiam czy w ogóle mnie będą w stanie wcisnąć później do mojego lekarza z dnia na dzień czy wyślą do innego, czego bardzo nie chcę w trakcie stymulacji.

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Ofelia Przyjaciółka
    Postów: 107 162

    Wysłany: 2 stycznia, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    w poniedziałek mam mój 6 transfer i ciagle zastanawiam się nad jednym.
    Mój wynik progesteronu przed wdrożeniem go był książkowy - za każdym transferem taki był - natomiast mimo to zawsze miałam wprowadzone zastrzyki prolutex + cycoglest x2 + 1x progesterone benesis, natomiast teraz lekarz nie zlecił zastrzyków tylko dodatkowo x2 duphaston.
    Czy to normalne przed transferem żeby nie mieć tych zastrzyków ? Bo nie za bardzo wiem jaki to miało cel i boje sie, ze w pon. Okaże się, ze progesteron jest nieprawidłowy.

    👩🏻‍💼32 🧔🏻‍♂️33
    Endometrioza IV stopnia
    Adenomioza
    Starania od 2018
    Oba jajowody usunięte
    I procedura w UK - 4 🥚 1 blastocysta
    II procedura program rządowy - 4 🥚 1 ❄️
    III - 5 🥚 - 2 ❄️
    IV - 6 🥚 6 ❄️
    6 nieudanych transferów.
    Pozostało 4/6 ❄️
  • MoniaB Autorytet
    Postów: 747 1189

    Wysłany: 2 stycznia, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totalnie_pogubiona wrote:
    To zupełnie normalne , że czujesz rozpacz, złość rezygnację.
    Pozwól sobie / Wam na wszystkie możliwe emocje.
    Przetrwacie 😘
    Jesteś silna i bardzo dzielna.
    Znajdziecie sposób i drogę do spełnienia marzenia.
    Bardzo w to wierzę 🩷🍀

    Wstrzymywałam się z napisaniem.
    Ale dobrze, napiszę…
    U mnie NA RAZIE ok.
    Beta dziś 13dpt wzrosła do 420 🤞🏼🤞🏼🤞🏼


    Brawo!! 😍 To z Twoim dzidziem mnie przegoniliście, bo ja 13 dpt: 367,90 😀

    38💃💛🏃41

    od 2023 - starania
    od 07.2024 - 9 x cykl stymulowany, 2 x IUI, HyCoSy - drożne

    08.2025 - start IVF 👣, badanie kariotypów - poprawne
    10.2025 - stymulacja i punkcja (26 🥚 pobranych, 14 dojrzałych, 11 zapłodnionych, 5 ❄️❄️❄️❄️❄️)

    🍒 11.2025 - transfer 🥺 ❄️ 3AA ✨, beta <0,1
    🍒 12.2025 - transfer nr 2, beta 9dpt: 66,45 🥺💛, 11dpt: 158 13dpt: 368, 20dpt: 6179, krwotok 6tc z wypadnięciem zarodka 💔! ❄️ 2AA
    🍒 02.2026 - transfer nr 3 ❄️ 2AB ✨, beta 1
    🍒 03.2026 - transfer nr 4 ❄️+❄️ 4BB i 4BC; 8dpt 33, 10dpt 47, 13dpt 75 ❤️‍🩹 14dpt odstawienie leków 🥲 23dpt 2570 🤯, 24 dpt usg 2 pęcherzyki 😮, 27dpt 5414, 34 dpt USG - brak serduszka 8tc 💔, 36 dpt 12900, poronienie zatrzymane

    🔜 immunologia i II procedura
    _____
    AMH - 5,64 🥚 Ładne owulacje i endometrium 🍳 Celiaklia 🌾 Wymazy czyste 💯 TSH - 1,6🔅 Nasienie średnie 😔 Trombofilia: PAI-1 homo, MTHFR hetero
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie pozwól, by decydował przypadek – świadomie zaplanuj swoje rodzicielstwo

Planowanie rodziny to proces, który wymaga nie tylko przygotowania emocjonalnego, ale również kompleksowego podejścia zdrowotnego. Współczesna medycyna oferuje narzędzia, które pozwalają przyszłym rodzicom świadomie zadbać o zdrowie swojego potomstwa. W tym kontekście niezwykle istotne jest zrozumienie roli genetyki i docenienie możliwości wczesnego wykrywania ryzyka chorób dziedzicznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ