X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną izoflawony sojowe!!! naturalny chlomid!
Odpowiedz

izoflawony sojowe!!! naturalny chlomid!

Oceń ten wątek:
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula87 wrote:
    A co ci podpowiada serce i rozum?? Na pewno zadziałasz instynktownie i dobrze ;)


    Zastanawiam się czy serio zwiększyć dawkę soi w nastepnym cyklu np o 35mg dziennie. Co o tym sądzicie??

    Nie sądzę, żeby była zielona kropka, coraz wiecej objawów na @ :D
    Czarnula jesli chcesz zwiekszyc to wez tyle samo co w tym cyklu po 70mg pierwsze trzy dni i 2 dni po 105mg. tylko zeby nie przesadzic bo owulka jest.

    Ja nie wiem czy to sa klimuszki czy sroki..pisze o nich ZIOLA NA PIERWSZA FAZE CYKLU : SZALWIA, kwiat bzu czarnego, rozmaryn, bylina, lisc maliny...bardzo czuje po nich jajniki razem z soja...dwa dni wzielam juz soje ale dzisiaj tylko 23mg- jedna kapsulke i tak pobiore do 5dc...przez pierwsze dwa dni na wyzszej soi pilam ziola tylko raz dziennie zamiast 3 razy. Jedna babka z owu na ziolach miala jak dobrze pamietam owulke kolo 20dc a jak wziela jedna tabletke soi to miala w 16dc...zobaczymy :) jak zwykle krolik doswiadczalny :) wole tak niz brac leki i gowno z tego miec bo zadne leki mi owulki nie daly! sama wszytsko wyczytalam i sama sie lecze :) a co!

    Olinka mam identyczna diete jak ty...zalozylam w moim pamietniku jadlospisy jak chcesz to podpatrz. Przy pco nie powinno sie przekraczac tlko zdrowych weglowodanow wiecej niz 2gr na kilogram ciala...wszytsko ograniczylam jak ty...zobacz sobie te jadlospisy u mnie i powiedz co myslisz?

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i waze 78kg a jeszcze 5 miechow temu 98!

    Czarnula87, olinka84, Beata.D, bea, samira lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weroniko mam pytanko. Po ilu dniach mniej wiecej od skończenia brania soi powinna wystąpić owulka??

    W tym cyklu brałam w dniach 4-8 dc ( dni) owulkę mi wyznaczyło na21dc chocicaż podejrzewam, że mogła być 20dc.
    Teraz chcę zacząć brać od 1dc do 5dc. Wezme dawki takie jak w tamtym cyklu i zobaczę czy też mi wyznaczy owulkę. Tylko się zastanawiam kiedy może ona wystąpić skoro wezme te 4 dni wcześniej. Czy też tak obstawiać 4 dni wcześniej że wystąpić może?

    Matko mam nadzieje że rozumiesz o co mi chodzi bo widzę że piszę totalnie bez sensu :D

  • Beata.D Autorytet
    Postów: 509 741

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    i waze 78kg a jeszcze 5 miechow temu 98!
    Weroniko-wielki szacun-podziwiam! :)

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od tego nowego cyklu postanawiam odstawić słodkie, napoje gazowane, pić regularnie 2l wody dziennie, starać się jeść 5 posiłków dziennie w odsepach 3h jak mam dni wolne, a jak jestem w pracy to zjeść te 3 razy przynajmniej w ciągu dnia :] No i najpóxniej kolacja o 20 (o 23-24 chodzę spać), a no i odstawić białe pieczywo :D

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula - powodzenia w postanowieniach.

    Ja w sumie ostatnio przestałam sama się żywić w pracy, jem śniadanie w domu a w pracy przegryzam orzechy. Około 14 ponieważ moja szefowa zamawia sobie full katering od obiadu do kolacji łącznie z przekąska to się do niego podpięłam i przynoszą mi cieplutką zupkę (3 zł - na bułki słodkie, bo mi się samej nie chcialo robić, szło mi więcej dziennie). A potem koło 16:30 - 17 jem obiad w domu. I te zaoszczędzone kalorie, których sobie w pracy nie dostarczam plus inofolic, ktory chyba na mnie naprawdę dobrze działa co tydzień ubywa mi kilogram. Nie jest to może tempo szaleńcze szczegolnie biorąc pod uwage, że mam do zrzucenia naprawde bardzo dużo ale przynajmniej nie wywołuje to u mnie stresu :) A jak pogoda pozwoli to dodam do tego jakas aktywność fizyczną i tak powoli powoli może do czegoś dojdę :)

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam takiej mołżiwości. U nas w pracy jest tak, że pracujesz róznie raz 8 godzin a raz 12. I to od menagera zalezy kiedy pozwoli ci iśc na przerwę :/ Jest jedna przerwa 30 minut. I czasami puszczają w polowie zmiany a czasem godiznę po rozpoczęciu pracy bądź godzinę przed zakończeniem pracy. A najczęsciej pracuję do 23 :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 00:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też od dwóch tygodni na diecie,zasady podobne do Weroniki i Olinki ale skłaniam się bardziej do diety Montignaca-tam są inne zasady łączenia produktów, no i je się 3 razy dziennie, maksymalnie 4 razy. Jak na razie poszło w dół 1,5 kg, niewiele ale ja mam już bardzo rozleniwiony metabolizm przez wcześniejsze głupie diety proszkowo-zupkowe, kopenhaską, Dukana itd. Ta jest całkiem przyjemna, właściwie można jeść prawie wszystko ale żadnego białego pieczywa, białych mąk, cukru, białego ryżu itd. Można jeść pełnoziarniste,kasze, dużo warzyw, nabiał, mięsko, nawet tłuszcz w rozsądnych ilościach. Jak dla mnie to na razie najsmaczniejsza dieta.

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika zaprosiłam do do przyjaciółek :) mam kilka pytań i byłabym wdzięczna jakbyś mi pomogła :)

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 2 lutego 2014, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska zaakceptowalam i odpialam na wiadomosc! powodzenia!

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 3 lutego 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i wlasnie zauwazylam, ze mamy nastpna sojowa ciaze! olinka84 wlasnie zaznaczyla plusika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    staraczka24, Czarnula87, gosia81, Ashaya lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • olinka84 Przyjaciółka
    Postów: 85 41

    Wysłany: 3 lutego 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a no zaznaczyłam :) ale jeszcze na radość za wcześnie, strasznie się boję, że zaraz się obudzę...

    weronika86, aga.just, bea, malgos741 lubią tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 3 lutego 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juz sie mozna cieszyc...beta 100 to nie byle jaka beta :) bedzie dobrze kochana...uwazaj na to co jesz w dalszym ciagu bo przy pcos w ciazy moze dojsc do cukrzycy ciazowej, najlepiej badz na tej samej diecie tylko zwieksz ilosc kalorii do 2500-3000kcal.

    olinka84 lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 3 lutego 2014, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    Jedna babka z owu na ziolach miala jak dobrze pamietam owulke kolo 20dc a jak wziela jedna tabletke soi to miala w 16dc...zobaczymy :)

    miała miała :D bez soi 21 dc, z soją w 7 dc 35 mg 16 dc owulka
    W tym cyklu wzięłam dzień wcześniej soję, zobaczymy :)

    I Werka te nasze zioła na I fazę to Klimuszki. Srokę piję się 1 x wieczorem przez 3 mies, potem miesiąc przerwy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2014, 19:05

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak myślicie dziewczyny, te zioła sroki nr 3 można łączyć razem z soją?

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 3 lutego 2014, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea przy Sroce też bym uważała z soją. Na pewno osobiście nie brałabym takich dawek jak normalnie, w sensie bez ziół.

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak dziewczyny walka z pomocą soi?? U mnie czy są owulki czy ich nie ma to się cieszę, że soja działa bardzo dobrze na moją tempkę i ją stabilizuje :D

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 12 lutego 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po trzech cyklach na soi (pierwszy bardzo długi ale prawdopodobnie owulacyjny, drugi bezowulacyjny, trzeci w miarę ładny ale z powalonymi temperaturami) robię sobie krótką przerwę. Chcę zobaczyć czy kuracja inofoliciem przynosi efekty. Dam też jajnikom odpocząć. I samej sobie zresztą też. To jest dla mnie cykl po którym absolutnie niczego się nie spodziewam, niczego nie oczekuję i przyjmę go takim jakim będzie ;) Na ciążę też spiny już nie mam. Nawet znajduje pozytywy z jej braku, bo kupujemy nowe mieszkanie, będziemy robić remont. Masa roboty nas czeka, stresów i ciężkiej pracy po prostu. Więc jest dobrze! :)

    Czarnula87, weronika86 lubią tę wiadomość

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 16 lutego 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maszracje kochana...ja tez od nastepnego cyklu daje spokoj z soja na 2-3 cykle bo chyba przestaje dzialac. Przezucam sie na dong quai...boje sie nie wziac nic bo nie bede miala miesiaczki wogole...chociaz moze...chyba ze nie wezme nic do 23dc w nastepnym cyklu i zobacze czy spadek wagi cos ustabilizowal? jak myslicie? jakbynie bylo owu do 23dc to wezme donga.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • sunmoon Koleżanka
    Postów: 32 17

    Wysłany: 18 lutego 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika nie orientujesz sie przypadkiem ile razy dziennie trzeba pić herbate z lukrecji na obniżenie testosteronu? Mam dużo za wysoki i blokuje mi chyba owulację. Prolaktynę już zbiłam, przypuszczam, że testosteron jest tu winowajcą:(

    weronika86 lubi tę wiadomość

‹‹ 21 22 23 24 25
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ