X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną izoflawony sojowe!!! naturalny chlomid!
Odpowiedz

izoflawony sojowe!!! naturalny chlomid!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weroniko,
    gratuluję, widzę, że jesteś świeżo upieczoną mamą! :-)
    Jeśli znalazłabyś chwilkę, bardzo proszę o radę.
    Chciałabym spróbować izoflawonów sojowych, mam cykle 33-38 dni, zazwyczaj jest owulacja (monitoring), są to późne owulacje po 20d.c. Gdy prowadziłam wykresy, zazwyczaj miałam skok temperatury i to znaczny,memoranda po skoku była zazwyczaj 37.1, zdarzały się też cykle w stylu tasiemiec.. tak 3-5 w ciągu roku. Przy symulacjach lekami m.in. Gonalem, menoputem pęcherzyki bardzo szybko mi rosną (10dni, ale są bardzo nierówne). Mam tendencję do hiperstymulacji.
    Nie mam stwierdzonego PCO, kilku ginekologów mnie widziało i żaden nie postawił takiej diagnozy. Mam 170 cm wzrostu i ważę 50kg. Osoby z nadliczbowymi kg chudną, a ja chyba powinnam przytyć.. po prostu chciałabym iść w kierunku zajścia w ciążę. A ńic nie robienie mnie denerwuje.
    Podpowiesz mi jakie dawki zadtosować z soją? Dołączyć do tego donga?
    Pozdrawiam

  • Olcia32 Znajoma
    Postów: 24 2

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    właśnie natchnęłam się na ten temat i szukam coś na to cholerne PCO. Chcę spróbować MACA I Inozytolu ale natchnęłam się na tabletki OVARIN
    Zastosowanie: uzupełnienie diety w składniki wspomagające utrzymanie prawidłowej gospodarki hormonalnej.

    Zalecane spożycie: 2 tabletki dziennie.
    Składniki: inozytol (w postaci izomerów: mio-inozytol, D-chiro-inozytol), substancja wypełniająca - celuloza mikrokrystaliczna, substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych, cholekalcyferol (witamina D), D-pantotenian wapnia (kwas pantotenowy), substancja przeciwzbrylająca - dwutlenek krzemu, substancja wypełniająca - poliwinylopirolidon, cyjanokobalamina (witamina B12), chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), kwas pteroilomonoglutaminowy (kwas foliowy)

    1 tabletka zawiera: inozytol 550mg, kwas foliowy 200mcg (100%)*, witamina D 12,5mcg - 500 IU (250%)*, witamina B6 0,7mg (50%), kwas pantotenowy 3mg (50%)*, witamina B12 1,25mcg (50%)*.

    *RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

    czy one zastąpią te poszczególne tabletki czy jednak za słaby mają skład?
    doradzcie dziewczyny bo jestem zielona, a moje cykle po 50 dni doprowadzają mnie do szału.
    Po stwierdzeniu PCO brałam przez 1,5 roku glucopage i duphaston oczywiscie od 16 dc- cykle wcale sie nie skróciły raz było 30,35, 40:( kiedy poprosiłam o monitoring lekarka od razu chciała mnie połozyć w szpitalu i sprawdzic drozność na co się nie zgodziłam i od tej pory odpusciłam lekarzy. Zaczęłam pić ziółka nr 3 i na II fazę po skoku temp, castagnus (ale ten firmy swanson)i wit. D. Po tym zestawie cykle były może troszkę krótsze ale przynajmniej bez wywoływania duphastonem. Teraz odstawiłam zioła, castagnusa i wit D. biore tylko magnez i chciałabym spróbować czegoś nowego bo obecny cykl ciągnie się w nieskończoność mimo brania duphastonu na wywołanie.
    z góry przepraszam jeśli troszkę chaotycznie wszystko napisałam.
    Jeśli ten Ovarin nie to w jakich dawkach stosować inozytol 650 mg i maca 500mg i czy brać cały cykl?

    z góry dziękuje za odpowiedz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2016, 10:17

  • kookana1987 Autorytet
    Postów: 305 339

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Olcia ja bralam Ovarin, ale nie czulam jakiejs rewelacyjnej odmiany :/ kiedys bralam inofoloc ale moj gin powiedzial ze ovarin jest lepszy...

    teraz lece cykl z soją :) zobaczymy co ona da! :) Powodzenia!

    (20/10/2013)- naturalnie 6 tyg. [*]
    (21/02/2014)(09/05/2014)(11/01/2015)- inseminacje
    (28/09/2015) - punkcja-brak komórek jajowych
    (18/03/2016) - punkcja (2 blastki 2BB)
    (23/03/2016)(25/05/2016) - transfery :(
    (13/03/2017) - punkcja (6 zarodków 1 klasy)
    (16/03/2017) - transfer 2 zarodkow
  • Olcia32 Znajoma
    Postów: 24 2

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gdyby kto szukał taniego INOFEMU to właśnie natknęłam się w aptece Melissa za 49,69 za 60 sasz. ja niestety kupiłam wcześniej za 54,69 tez był już przeceniony(więc może zacznie tanieć).
    Czy działa to nie wiem jestem w trakcie 3 opakowania. Poprzedni cykl 26 dni ale wspomogłam się duphastonem, bo we wcześniejszym cyklu po skoku w 3 dniu temp. spadła. Duphastonu już nie mam a jest 18 dc a ovu jak nie było tak nie ma :(

  • Piti89 Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 18 listopada 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey! Ja tez zaczynam od jutra 3dc z soja... zobaczymy:)

    Piti89
  • stormqueen Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 8 września 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, jestem tu nowa nie planowałam się udzielać, właściwie to nie planowałam już zostawać mamą biologiczną.... od początku
    dostałam okres... dla mnie szok!! pierwszy raz od, niech pomyślę, od 6 może 7 lat. Nigdy nie miałam ich regularnych do 25roku życia było ich może kilka. Nigdy mocne, nigdy bolesne, większość wywoływanych luteiną.
    nie będę Was zamęczała szczegółami, lekarze powiedzieli że niby TYLKO pcos ale mam się nie nastawiać, nic nie zrobimy itd
    około 8 miesięcy temu całkowicie zmieniłam dietę, ostawiłam mięso, nabiał, cukier. W moim życiu na stałe zagościła soja (przyjmowana regularnie w formie posiłków, mleka itd)
    Mam do was pytanie co mam robić???? jak sie za to zabrac??? czy to mozliwe ze dieta pozwala uwalniac mi jajka? o co tu wogole chodzi? jestem tak zacofana w tym temacie ze plakac mi sie chce

    dzieki za wysluchanie :*

    Zaledwie pół metra dzieli poklepanie po plecach, od kopa w dupę
  • Anna1983! Przyjaciółka
    Postów: 176 33

    Wysłany: 26 lipca 2018, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaką mam są soyę zamówić?
    Taką dla kobiet po menopauzie?
    Może mi ktoś polecić jakiś specyfik?
    Bo chyba Weronika już tu nie zagląda?

‹‹ 21 22 23 24 25
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ