Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną KIERUNEK - Białystok
Odpowiedz

KIERUNEK - Białystok

Oceń ten wątek:
  • SoniaK Ekspertka
    Postów: 252 89

    Wysłany: 1 października 2017, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy korzystacie z akupunktury ...

    SoniaK
  • Banelova Ekspertka
    Postów: 124 63

    Wysłany: 16 października 2017, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a któraś słyszała coś o dr Grygoruku z Bociana w Białymstoku? Ja właśnie pierwszy cykl stymuluje się. Przyjemny... mam nadzieję, że wie co robi :)

  • SoniaK Ekspertka
    Postów: 252 89

    Wysłany: 17 października 2017, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słyszałam, tylko dobre opinie :)

    SoniaK
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2017, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2018, 11:56

  • njut Autorytet
    Postów: 4864 2363

    Wysłany: 23 października 2017, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny
    Przebrnęłam przez cały wątek, zrobiłam rozeznanie i wychodzi na to, że Artemida ma tylu samo zwolenników co Bocian, za nimi dopiero Kriobank.
    W Artemidzie najbardziej polecany jest Wołczyński, później Zbroch a na końcu Domitrz.
    W Bocianie Grygoruk a za nim na równi Mrugacz i Pietrzycki.
    Jeśli dobrze zliczyłam to w Bocianie 4 ciąże w tym 2 ze smutnym finałem, 1 brak ciąży.
    W Artemidzie 3 ciąże.

    4 lata temu podchodziłam do IVF w Bocianie u dr M. Aktualnie czekam na wizytę immunologiczną i jak najszybciej chciałabym podejść do kolejnego IVF.
    Tylko zastanawiam się gdzie? I u kogo? :)

    STARANIA ZAKOŃCZONE BEZ SKUTKU
    3 poronienia naturalnych ciąż: 2011 5+6tc, 2013 7+1tc, 2019 8+2tc i 1CB po CT
    2 IVF > 11 zarodków > 2013 8A+8A, 8A+6B, 2015 8B, 2018 3BC, 2019 3BB, 3AB (CB, beta max 17,18), 2020 4AB, 8A... czeka 8A, ❄️
    A1298C hetero, PAI-1 4G/5G hetero, APA +, endometrioza II (zatoki), KIR AA, NK 21% > 17% > 15%, aktywność NK 58,9%, MLR 0% > szczepienia mężem > 0% mąż, 0% dawcy > 4 mc > 0% mąż, 33,6% dawcy > szczepienia pulowane > 91,2% mąż, 0% dawcy > 4cs CB, 5cs poronienie 8+2tc > 45,3% mąż, 55,5% dawcy > 7 mc > immunosupresja > cdn
    on: FDNA 22%, HLA-C C1
    moja historia leczenia
  • njut Autorytet
    Postów: 4864 2363

    Wysłany: 23 października 2017, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    andzia888 wrote:
    Ja chodze do dr Grygoruka i szczerze polecam:)
    4 lata temu w Bocianie poznałam dziewczynę, która dzięki Grygorukowi urodziła synka po pierwszym IVF.
    Ja z Bociana najmilej wspominam embriologa Pietrewicza. Wspaniały, ciepły, dodający wiary - jedyna osoba, która "po ludzku" ze mną rozmawiała i nie dała odczuć, że gdzieś się spieszy :)

    STARANIA ZAKOŃCZONE BEZ SKUTKU
    3 poronienia naturalnych ciąż: 2011 5+6tc, 2013 7+1tc, 2019 8+2tc i 1CB po CT
    2 IVF > 11 zarodków > 2013 8A+8A, 8A+6B, 2015 8B, 2018 3BC, 2019 3BB, 3AB (CB, beta max 17,18), 2020 4AB, 8A... czeka 8A, ❄️
    A1298C hetero, PAI-1 4G/5G hetero, APA +, endometrioza II (zatoki), KIR AA, NK 21% > 17% > 15%, aktywność NK 58,9%, MLR 0% > szczepienia mężem > 0% mąż, 0% dawcy > 4 mc > 0% mąż, 33,6% dawcy > szczepienia pulowane > 91,2% mąż, 0% dawcy > 4cs CB, 5cs poronienie 8+2tc > 45,3% mąż, 55,5% dawcy > 7 mc > immunosupresja > cdn
    on: FDNA 22%, HLA-C C1
    moja historia leczenia
  • njut Autorytet
    Postów: 4864 2363

    Wysłany: 23 października 2017, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SoniaK wrote:
    czy korzystacie z akupunktury ...
    Zdecydowałaś się? Ja też o tym myślę :)

    STARANIA ZAKOŃCZONE BEZ SKUTKU
    3 poronienia naturalnych ciąż: 2011 5+6tc, 2013 7+1tc, 2019 8+2tc i 1CB po CT
    2 IVF > 11 zarodków > 2013 8A+8A, 8A+6B, 2015 8B, 2018 3BC, 2019 3BB, 3AB (CB, beta max 17,18), 2020 4AB, 8A... czeka 8A, ❄️
    A1298C hetero, PAI-1 4G/5G hetero, APA +, endometrioza II (zatoki), KIR AA, NK 21% > 17% > 15%, aktywność NK 58,9%, MLR 0% > szczepienia mężem > 0% mąż, 0% dawcy > 4 mc > 0% mąż, 33,6% dawcy > szczepienia pulowane > 91,2% mąż, 0% dawcy > 4cs CB, 5cs poronienie 8+2tc > 45,3% mąż, 55,5% dawcy > 7 mc > immunosupresja > cdn
    on: FDNA 22%, HLA-C C1
    moja historia leczenia
  • njut Autorytet
    Postów: 4864 2363

    Wysłany: 26 października 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy zamknięto białostockie klinki? ;)
    Gdzie jesteście dziewczyny?

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

    STARANIA ZAKOŃCZONE BEZ SKUTKU
    3 poronienia naturalnych ciąż: 2011 5+6tc, 2013 7+1tc, 2019 8+2tc i 1CB po CT
    2 IVF > 11 zarodków > 2013 8A+8A, 8A+6B, 2015 8B, 2018 3BC, 2019 3BB, 3AB (CB, beta max 17,18), 2020 4AB, 8A... czeka 8A, ❄️
    A1298C hetero, PAI-1 4G/5G hetero, APA +, endometrioza II (zatoki), KIR AA, NK 21% > 17% > 15%, aktywność NK 58,9%, MLR 0% > szczepienia mężem > 0% mąż, 0% dawcy > 4 mc > 0% mąż, 33,6% dawcy > szczepienia pulowane > 91,2% mąż, 0% dawcy > 4cs CB, 5cs poronienie 8+2tc > 45,3% mąż, 55,5% dawcy > 7 mc > immunosupresja > cdn
    on: FDNA 22%, HLA-C C1
    moja historia leczenia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2017, 05:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja jeździłam do Kriobanku. Procz mnie jest tam 5 moich znajomych. Wszystkie jesteśmy w ciazy przy pierwszym podejsciu. Tak wiec polecam Kriobank ;)

  • njut Autorytet
    Postów: 4864 2363

    Wysłany: 29 października 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To niewiarygodne, już w pierwszym podejściu :D
    Czy mają działają tam wg sztywnych procedur czy raczej podchodzą indywidualnie? W jakim stadium podają zarodki?
    Jak mniej więcej kształtuje się koszt podejścia? Czy miałaś refundację leków?

    STARANIA ZAKOŃCZONE BEZ SKUTKU
    3 poronienia naturalnych ciąż: 2011 5+6tc, 2013 7+1tc, 2019 8+2tc i 1CB po CT
    2 IVF > 11 zarodków > 2013 8A+8A, 8A+6B, 2015 8B, 2018 3BC, 2019 3BB, 3AB (CB, beta max 17,18), 2020 4AB, 8A... czeka 8A, ❄️
    A1298C hetero, PAI-1 4G/5G hetero, APA +, endometrioza II (zatoki), KIR AA, NK 21% > 17% > 15%, aktywność NK 58,9%, MLR 0% > szczepienia mężem > 0% mąż, 0% dawcy > 4 mc > 0% mąż, 33,6% dawcy > szczepienia pulowane > 91,2% mąż, 0% dawcy > 4cs CB, 5cs poronienie 8+2tc > 45,3% mąż, 55,5% dawcy > 7 mc > immunosupresja > cdn
    on: FDNA 22%, HLA-C C1
    moja historia leczenia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do każdego podchodzą indywidualnie. Zarodki podawane są w piątej dobie.
    Ja brałam udział w badaniu klinicznym, więc płaciłam tylko za Luteine. Reszte miałm sponsorowane. Moich znajomych nigdy nie pytałam o koszt.

  • njut Autorytet
    Postów: 4864 2363

    Wysłany: 31 października 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęściara :)
    W takim badaniu klinicznym zapewne zwiększa się maksymalnie szanse.
    Przy prywatnym podejściu (podchodziłam w Bocianie) zauważyłam, że nie ma indywidualnego podejścia. Tylko schemat i kasa i musi Pani częściej podchodzić do IVF, bo inni podchodzą po 8 razy.

    STARANIA ZAKOŃCZONE BEZ SKUTKU
    3 poronienia naturalnych ciąż: 2011 5+6tc, 2013 7+1tc, 2019 8+2tc i 1CB po CT
    2 IVF > 11 zarodków > 2013 8A+8A, 8A+6B, 2015 8B, 2018 3BC, 2019 3BB, 3AB (CB, beta max 17,18), 2020 4AB, 8A... czeka 8A, ❄️
    A1298C hetero, PAI-1 4G/5G hetero, APA +, endometrioza II (zatoki), KIR AA, NK 21% > 17% > 15%, aktywność NK 58,9%, MLR 0% > szczepienia mężem > 0% mąż, 0% dawcy > 4 mc > 0% mąż, 33,6% dawcy > szczepienia pulowane > 91,2% mąż, 0% dawcy > 4cs CB, 5cs poronienie 8+2tc > 45,3% mąż, 55,5% dawcy > 7 mc > immunosupresja > cdn
    on: FDNA 22%, HLA-C C1
    moja historia leczenia
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 6 listopada 2017, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ja stoję przed decyzją do kogo się zapisać w Bocianie , żeby podejść do IVF. Jestem Gdyni i czeka mnie pewnie nie jedna wycieczka tam ;)
    Sama nie wiem kogo wybrac..czy dr Mrugacza czy Pietrzyckiego bo podobno to wybór na równi. Teraz pojawiło się widze trzecie nazwisko Grygoruka. hmmmm i co teraz?

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2017, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2018, 11:56

    Hałasianka lubi tę wiadomość

  • njut Autorytet
    Postów: 4864 2363

    Wysłany: 6 listopada 2017, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie prowadził dr Mrugacz i drugi raz bym go nie wybrała :D
    Grygoruk jest bardziej dostępny, młodszy ale może dzięki temu jeszcze mu się chce ;)
    Myślę, że w styczniu ponownie uderzę na Białystok. Ale tym razem do Artemidy.

    STARANIA ZAKOŃCZONE BEZ SKUTKU
    3 poronienia naturalnych ciąż: 2011 5+6tc, 2013 7+1tc, 2019 8+2tc i 1CB po CT
    2 IVF > 11 zarodków > 2013 8A+8A, 8A+6B, 2015 8B, 2018 3BC, 2019 3BB, 3AB (CB, beta max 17,18), 2020 4AB, 8A... czeka 8A, ❄️
    A1298C hetero, PAI-1 4G/5G hetero, APA +, endometrioza II (zatoki), KIR AA, NK 21% > 17% > 15%, aktywność NK 58,9%, MLR 0% > szczepienia mężem > 0% mąż, 0% dawcy > 4 mc > 0% mąż, 33,6% dawcy > szczepienia pulowane > 91,2% mąż, 0% dawcy > 4cs CB, 5cs poronienie 8+2tc > 45,3% mąż, 55,5% dawcy > 7 mc > immunosupresja > cdn
    on: FDNA 22%, HLA-C C1
    moja historia leczenia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dobrego zdania o Artemidzie nie mamn

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dobrego zdania o Artemidzie nie mam

  • njut Autorytet
    Postów: 4864 2363

    Wysłany: 7 listopada 2017, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Between wrote:
    Ja dobrego zdania o Artemidzie nie mam
    A można wiedzieć dlaczego? :)

    STARANIA ZAKOŃCZONE BEZ SKUTKU
    3 poronienia naturalnych ciąż: 2011 5+6tc, 2013 7+1tc, 2019 8+2tc i 1CB po CT
    2 IVF > 11 zarodków > 2013 8A+8A, 8A+6B, 2015 8B, 2018 3BC, 2019 3BB, 3AB (CB, beta max 17,18), 2020 4AB, 8A... czeka 8A, ❄️
    A1298C hetero, PAI-1 4G/5G hetero, APA +, endometrioza II (zatoki), KIR AA, NK 21% > 17% > 15%, aktywność NK 58,9%, MLR 0% > szczepienia mężem > 0% mąż, 0% dawcy > 4 mc > 0% mąż, 33,6% dawcy > szczepienia pulowane > 91,2% mąż, 0% dawcy > 4cs CB, 5cs poronienie 8+2tc > 45,3% mąż, 55,5% dawcy > 7 mc > immunosupresja > cdn
    on: FDNA 22%, HLA-C C1
    moja historia leczenia
  • Renfri Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 8 listopada 2017, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od maja jeżdżę do dr. Mru - Bocian Białystok. Na razie pierwszy cykl na zastrzykach - z moim szczęściem nic nie przyniesie...

    a7031f9a93.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2017, 02:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    njut wrote:
    A można wiedzieć dlaczego? :)


    Priv

‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

💔 Jak przetrwać Święta, gdy Twoje ramiona są puste? Poradnik dla par starających się o dziecko

Święta Bożego Narodzenia. Magiczny czas, pełen ciepła, rodzinnych spotkań i... presji. Dla par, które od dawna marzą o dziecku, grudzień potrafi być emocjonalnym rollercoasterem. Wzruszenie miesza się z frustracją, poczuciem niesprawiedliwości i bólem, a każda reklama czy uśmiechnięte dziecko przy stole tylko uwypukla to, czego w ciągu roku udaje się jakoś nie dostrzegać.

CZYTAJ WIĘCEJ