X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Kliika Katowice
Odpowiedz

Kliika Katowice

Oceń ten wątek:
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 21 lutego 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny znacie jakąś klinikę leczenia niepłodności w Katowicach / okolicach ? którą polecacie? lub ginekologa z tych okolic

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2015, 18:21

    Edyta
  • Beti2203 Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 25 lutego 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelius Provita- polecam Panią doktor Magdalenę Biernat !

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 25 lutego 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti2203 wrote:
    Angelius Provita- polecam Panią doktor Magdalenę Biernat !
    właśnie zastanawiałam się nad tą kliniką, możesz mi napisać ile kosztuje wizyta?

    Edyta
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 25 lutego 2015, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok sprawdziłam już na stronie :)

    Edyta
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 25 lutego 2015, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może tu znajdziesz coś ciekawego :)

    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/slask-provita-gyncetrum-novomedica-opinie,3526.html

    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/gyncentrum-katowice-potrzebuje-kilku-informacji,4450.html

    Tu też opisywałam dziewczynie kliniki na Śląsku: https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/slaskie-czy-ktos-jest,2213,9.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2015, 22:46

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • muchoOmorki Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odkopuje temat, może znajdę tu kogoś kto leczy/leczył się w Inivimed w Katowicach i mógłby udzielić mi paru informacji ; )

  • lamienka Koleżanka
    Postów: 67 13

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się leczę w Angeliusie pytaj odpowiem Ci na wszystie pytania :)

  • Agi83 Autorytet
    Postów: 1679 1417

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamienka wrote:
    Ja się leczę w Angeliusie pytaj odpowiem Ci na wszystie pytania :)
    U kogo sie leczysz?

    W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. P.C.
    mhsvjw4z2unqtihj.png

    961ljw4ztzsbu2zj.png
  • lamienka Koleżanka
    Postów: 67 13

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U doktora Juraszka, ale pierwszą konsultację miałam u doktora Gretki. Zdecydowanie wolę obecnego lekarza. Tamten nie zrobił na mnie dobrego wrażenia, nie pod względem fachowości, ale pod względem uprzejmości. Choć wydaję mi się, że tam wszyscy lekarze podchodzą w ten sposób, jak na produkcji (odbębnione i dawaj kolejną). Gdyby się prywatnie do konkretnego lekarza poszło to pewnie zupełnie inne podejście by było. Kobieta nie zgłasza się do nich bo sobie wymyśla, tylko że czasem jest już zdesperowana i powinno się również podejść do niej psychologicznie ze współczuciem, ale z pewnością w tej klinice tego brakuje. Jednakże wiele osób jest zadowolonych z efektów, dlatego w dalszym ciągu tam chodzę. Najważniejsza jest przecież skuteczność. A Ty też tam się leczysz? Jeśli tak to u kogo jeśli mogę spytać?

  • Agi83 Autorytet
    Postów: 1679 1417

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero miałam pierwsza wizyte tam u dr Marty Paliga, zlecila sporo badan. Mam tez wrazenie ze nie bagatelizuje tego co mowie... Ale zobaczymy co dalej... Chciałam isc własnie do tej Pani dr lub do dr Gretki, a moj poprzedni lekarz kierował mnie właśnie do dr Juraszka ;)

    W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. P.C.
    mhsvjw4z2unqtihj.png

    961ljw4ztzsbu2zj.png
  • lamienka Koleżanka
    Postów: 67 13

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agi83 wrote:
    Ja dopiero miałam pierwsza wizyte tam u dr Marty Paliga, zlecila sporo badan. Mam tez wrazenie ze nie bagatelizuje tego co mowie... Ale zobaczymy co dalej... Chciałam isc własnie do tej Pani dr lub do dr Gretki, a moj poprzedni lekarz kierował mnie właśnie do dr Juraszka ;)
    To dobrze, że nie poszłaś do Gretki bo byś się zniechęciła. O Twojej Pani doktor też słyszałam dobre opinie :). Badania to podstawa. Do tego są bardzo drogie i robi się je w odpowiednim dniu cyklu wskazanym przez lekarza. Ja do Angeliusa trafiłam już z kompletem badań, które zlecił mi mój poprzedni lekarz, a także z badaniem nasienia męża, także od razu zaczęłam brać tabletki na wywołanie owulacji. U Ciebie pewnie zanim Ci cokolwiek da trochę upłynie. Ale zróbcie od razu badanie nasienia i to takie dokładne.

  • lamienka Koleżanka
    Postów: 67 13

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do doktora Juraszka, to niektóre mówią, że jest bardzo młody może nie zna się za bardzo. Uważam że to bzdura. Młodym się chce uczyć, czytać o nowościach, wdrażać je. Starsi lecą już na rutynie. W każdej pracy teraz stawia się na młodą kadrę. Więc dlaczego by nie w medycynie również ...? :)

  • Agi83 Autorytet
    Postów: 1679 1417

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My juz mielismy robione komplety badan rok temu... Teraz je musimy uaktualnic ;)

    W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. P.C.
    mhsvjw4z2unqtihj.png

    961ljw4ztzsbu2zj.png
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti2203 wrote:
    Angelius Provita- polecam Panią doktor Magdalenę Biernat !

    Moja "przygoda" zaczęła się właśnie z dr Biernat, ale z uwagi na jej chłodne podejście do tematu i małą ilość godzin w klinice (wolę jak każdy zabieg przeprowadza jeden lekarz, a nie kilku różnych) zmieniłam na dr Paligę, która robiła mi raz inseminację.
    Uważam obie Pani za bardzo kompetentne osoby jeśli chodzi o ich wiedzę, ale dr Biernat nie odpowiada mi z charakteru- lubię pogadać z lekarzem, a nie czuć się jak na odprawie.

    Agi83 lubi tę wiadomość

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doktor Juraszek przyjmuje również na NFZ w Poradni Ginekologicznej "NZOZ Łubinowa" w Katowicach na ul. Wrocławskiej 32. Ja byłam dopiero na jednej wizycie u dr. Juraszka i to on zasugerował, co może być przyczyną niepowodzeń. W poniedziałek mam kolejną wizytę, jestem ciekawa jakie leczenie nam zaproponuje. Na razie jestem bardzo zadowolona z jego podejścia do pacjentek ale zobaczymy co będzie na kolejnych wizytach.

    Agi83 lubi tę wiadomość

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamienka wrote:
    A co do doktora Juraszka, to niektóre mówią, że jest bardzo młody może nie zna się za bardzo. Uważam że to bzdura. Młodym się chce uczyć, czytać o nowościach, wdrażać je. Starsi lecą już na rutynie. W każdej pracy teraz stawia się na młodą kadrę. Więc dlaczego by nie w medycynie również ...? :)


    Doktor Juraszek przyjmuje również na NFZ w Poradni Ginekologicznej "NZOZ Łubinowa" w Katowicach na ul. Wrocławskiej 32. Ja byłam dopiero na jednej wizycie u dr. Juraszka i to on zasugerował, co może być przyczyną niepowodzeń. W poniedziałek mam kolejną wizytę, jestem ciekawa jakie leczenie nam zaproponuje. Na razie jestem bardzo zadowolona z jego podejścia do pacjentek ale zobaczymy co będzie na kolejnych wizytach.

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • Karwala Debiutantka
    Postów: 9 4

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się leczę od 4 miesięcy u dr Paligi. Jest bardzo miła, odpowiada na wszystkie pytania. Nie traci czasu. Na początku zleciła bardzo dużo badań i ustaliła sposób postępowania. Mówi też,które badania i procedury mogą być refundowane.
    Sprawia wrażenie autentycznie zainteresowanej pacjentką. Jak dotąd jestem bardzo zadowolona.

  • lamienka Koleżanka
    Postów: 67 13

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili87 wrote:
    Doktor Juraszek przyjmuje również na NFZ w Poradni Ginekologicznej "NZOZ Łubinowa" w Katowicach na ul. Wrocławskiej 32. Ja byłam dopiero na jednej wizycie u dr. Juraszka i to on zasugerował, co może być przyczyną niepowodzeń. W poniedziałek mam kolejną wizytę, jestem ciekawa jakie leczenie nam zaproponuje. Na razie jestem bardzo zadowolona z jego podejścia do pacjentek ale zobaczymy co będzie na kolejnych wizytach.
    Ja nie jestem z Katowic i niestety pracę taką jaką mam. Nie mogę czekać w kolejkach na NFZ. Muszę mieć z góry zaplanowaną godzinę wizyty, a w tej klinice tak jest dlatego sobie chwalę organizację. Już i tak leki są cholernie drogie więc wolałabym na kasę chorych się leczyć. U mnie niestety nie ma dobrych specjalistów.

  • Karolina1111 Autorytet
    Postów: 460 554

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też lecze się w Angeliusie u p.Paligi... cieszą mnie dobre opinie na jej temat.. oby tylko jakiś efekt z tego był :-)

    Agi83 lubi tę wiadomość

    Moje dwa szczęścia ❤❤ urodzone 27.07.2016
  • karmela85 Ekspertka
    Postów: 205 117

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, też się leczę u dr Paligi, na razie bez efektów ale czekamy końca. W maju mamy inseminację. Aczkolwiek z wizyt jestem bardzo zadowolona:)

    Agi83 lubi tę wiadomość

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ