X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Kliika Katowice
Odpowiedz

Kliika Katowice

Oceń ten wątek:
  • Karolina1111 Autorytet
    Postów: 460 554

    Wysłany: 31 maja 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    godaweri wrote:
    Sluchaj Kochana czy Ty tez lezalas tylko przez chwilkę ok.5min po inseminacji u dr Paligi? Bo ja leżalam krotko. Byla to moja pierwsza iui i jestem bardzo tym rozczarowana. Po pierwsze myslalam, że każe mi mieć pełny pęcherz, nie kazala, po drugie chwilę po zabiegu kazała wstać. Wszyscy piszą o pełnym pęcherzu i leżeniu. Martwię się, czy to nie zmniejsza skuteczności iui.
    Ja w ogóle nie miałam robionej inseminacji więc się nie wypowiem ;)

    Moje dwa szczęścia ❤❤ urodzone 27.07.2016
  • karmela85 Ekspertka
    Postów: 205 117

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dostalam dzisiaj list z kliniki, że kwalifikacje są wstrzymane do końca roku bo maja za dużo chętnych. Dobrze, że udało mi się ominąć to in vitro.

  • Mimi86 Autorytet
    Postów: 1993 2112

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmela Gratuluje :) ostatnio lekarz mi mowil ze dostane list lub telefon ze są wstrzymane - ale mi nawet na liste nie udalo sie wciagnac:(
    Ehh mam nadzieje ze na inseminacji sie skonczy gdyby stymulacja nie pomogla...

    maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

    2r8rj48at734p213.png

  • godaweri Autorytet
    Postów: 547 180

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też dostałam ten list, że kwalifikacje wstrzymane w Angeliusie :( Ciekawe co dalej.

  • Agi83 Autorytet
    Postów: 1679 1417

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie straszcie! Mam nadzieje ze on przychodzi w 'anonimowej' kopercie bo my sie nie chwalimy naszymi problemami... A adres zamieszkania podalam rodzicow :(

    W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. P.C.
    mhsvjw4z2unqtihj.png

    961ljw4ztzsbu2zj.png
  • karmela85 Ekspertka
    Postów: 205 117

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie przychodzi w anonimowej ale jest, że do rąk własnych więc jest szansa, że sama z poczty odbierzesz:)

  • vioris Autorytet
    Postów: 647 447

    Wysłany: 7 lipca 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, czy ktoś wie czy w Gyncentrum w Katowicach jeszcze można się załapać na ivf?

    f2w33e3k1gzh6o5u.png
    21 lipca 2014 - Igorek 8tc [*]
    IVF GC Transfer zarodka 8A :) jest <3
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ