X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika BOCIAN - Szczecin
Odpowiedz

Klinika BOCIAN - Szczecin

Oceń ten wątek:
  • Lońka Autorytet
    Postów: 843 407

    Wysłany: 7 października 2020, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień wcześniej sms. A dzwonili w piątek wizyta w poniedziałek.

    Lilii lubi tę wiadomość

    2017-2020(4 IVF,6 ET, IUI)
    ______________________
    2021
    5.05 IUI🤰🏼
    ▪️ 21.01.2022 - 🤱🏼

    ______________________
  • Nikola Autorytet
    Postów: 1690 301

    Wysłany: 7 października 2020, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez tak myślałam. Baaa ja byłam pewna ze zajdę w pierwszym miesiącu starań. Nie zaszłam przez rok. Potem byłam pewna, że w klinice pomogą i po miesiącu się uda. Nie udało się. Zawsze myślałam, ze ivf to pewniak. A to cholerne szczęście!

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

  • _agrafka_ Autorytet
    Postów: 1571 998

    Wysłany: 9 października 2020, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny które miały już wizytę, powiedzcie proszę, we wtorek mam pierwsze usg i nie wiem czy męża brać, wpuszczą go ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2020, 11:08

  • Macia Autorytet
    Postów: 259 114

    Wysłany: 9 października 2020, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _agrafka_ wrote:
    Dziewczyny które miały już wizytę, powiedzcie proszę, we wtorek mam pierwsze usg i nie wiem czy męża brać, wpuszczą go ?
    Ja byłam normalnie z mężem. Nikt nic nie mowil 😉

  • Lilii Autorytet
    Postów: 1035 1042

    Wysłany: 9 października 2020, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _agrafka_ wrote:
    Dziewczyny które miały już wizytę, powiedzcie proszę, we wtorek mam pierwsze usg i nie wiem czy męża brać, wpuszczą go ?
    O też mam wizytę we wtorek 🙂 ja tam męża zabieram 😉

    l22n9vvj15zulruu.png
    h44eyx8dpru9orwg.png
  • _agrafka_ Autorytet
    Postów: 1571 998

    Wysłany: 9 października 2020, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, dzięki 🙂 mam nadzieje ze od soboty w związku z koroną nic się nie zmieni i będziemy mogli wejść razem 😉

  • Nikola Autorytet
    Postów: 1690 301

    Wysłany: 9 października 2020, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam nadzieje, ze tym razem nic nie pozamykają...:/

  • Lilii Autorytet
    Postów: 1035 1042

    Wysłany: 9 października 2020, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie może być różnie bo sytuacja jest dość dynamiczna 😕 oby nie wstrzymali transferów, porodów rodzinnych i całej reszty

    l22n9vvj15zulruu.png
    h44eyx8dpru9orwg.png
  • Macia Autorytet
    Postów: 259 114

    Wysłany: 9 października 2020, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilii wrote:
    No właśnie może być różnie bo sytuacja jest dość dynamiczna 😕 oby nie wstrzymali transferów, porodów rodzinnych i całej reszty
    Podobno rzecznik praw dziecka narzuca kary na szpitale, które zabraniają porodów rodzinnych i odwiedzin wcześniaków. Na gov można poczytać 😉
    A co do transferów to na ta chwile nie ma obaw💪

    Lilii lubi tę wiadomość

  • Lilii Autorytet
    Postów: 1035 1042

    Wysłany: 9 października 2020, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macia wrote:
    Podobno rzecznik praw dziecka narzuca kary na szpitale, które zabraniają porodów rodzinnych i odwiedzin wcześniaków. Na gov można poczytać 😉
    A co do transferów to na ta chwile nie ma obaw💪
    W wielu miejscach w pl nie ma możliwości porodów rodzinnych niestety
    Masz może link do tych informacji

    l22n9vvj15zulruu.png
    h44eyx8dpru9orwg.png
  • Macia Autorytet
    Postów: 259 114

    Wysłany: 10 października 2020, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilii wrote:
    W wielu miejscach w pl nie ma możliwości porodów rodzinnych niestety
    Masz może link do tych informacji
    Proszę
    https://www.gov.pl/web/rpp/prawa-pacjentki-i-noworodka

    Lilii lubi tę wiadomość

  • Pola1 Koleżanka
    Postów: 38 28

    Wysłany: 10 października 2020, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,jeśmy na początku drogi IVF... chcielibyśmy podejść do procedury jak najszybciej się da,na razie czekam na wizytę na której mamy wszystko ustalić.Jakie badania robi się przed procedurą,jak długo się czeka na badania genetyczne?

  • Lilii Autorytet
    Postów: 1035 1042

    Wysłany: 10 października 2020, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macia wrote:
    Proszę
    https://www.gov.pl/web/rpp/prawa-pacjentki-i-noworodka
    Dziękuję ale jak widać słabo ma się to do rzeczywistości 😞 pomorzany już wstrzymały porody rodzinne
    Ciekawe czy do bociana wpuszcza partnerów po weekendzie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2020, 21:39

    l22n9vvj15zulruu.png
    h44eyx8dpru9orwg.png
  • Lońka Autorytet
    Postów: 843 407

    Wysłany: 11 października 2020, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola1 wrote:
    Dziewczyny,jeśmy na początku drogi IVF... chcielibyśmy podejść do procedury jak najszybciej się da,na razie czekam na wizytę na której mamy wszystko ustalić.Jakie badania robi się przed procedurą,jak długo się czeka na badania genetyczne?

    Czas oczekiwania na badania genetyczne zależy chyba od szczęścia. 😀Jedni czekają 3 tyg. W tamtym roku w vl czekali po 3 msc. Także z tym to różnie. Nie wiem jak jest w obecnym czasie panującej pandemii. Ja z mężem czekałam 6 msc na kariotypy -robione na nfz. Potem cftr juz było do miesiąca. Więc różnie.
    Reszte badan zleci ci ginekolog. One już są dość szybko.

    Pola1 lubi tę wiadomość

    2017-2020(4 IVF,6 ET, IUI)
    ______________________
    2021
    5.05 IUI🤰🏼
    ▪️ 21.01.2022 - 🤱🏼

    ______________________
  • Lulame Przyjaciółka
    Postów: 78 33

    Wysłany: 11 października 2020, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy badanie kariotypów jest niezbędne przed in vitro? Nic o tym doktor nie wspominał.

  • Lońka Autorytet
    Postów: 843 407

    Wysłany: 11 października 2020, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lulame wrote:
    Czy badanie kariotypów jest niezbędne przed in vitro? Nic o tym doktor nie wspominał.

    U nas jak zaczynaliśmy w vl PC wymagał. Znajomi moi również robili u innego lekarza. Więc w większości przypadkach raczej jest wymagane. Podpytaj dr.

    2017-2020(4 IVF,6 ET, IUI)
    ______________________
    2021
    5.05 IUI🤰🏼
    ▪️ 21.01.2022 - 🤱🏼

    ______________________
  • Lilii Autorytet
    Postów: 1035 1042

    Wysłany: 11 października 2020, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezbędne pewnie nie jest ale badanie kariotypow pozwala określić czy są prawidłowe , jeśli nie są mogą przyczynić się do poronien czy problemów z zajęciem w ciążę
    Ja miałam zlecone przez lekarza prowadzącego w sumie gdybym nie miała a wiedziała ze można zrobić to chyba zrobiłabym dla samej siebie

    l22n9vvj15zulruu.png
    h44eyx8dpru9orwg.png
  • _agrafka_ Autorytet
    Postów: 1571 998

    Wysłany: 11 października 2020, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam tez lekarz nie zlecał kariotypoów, zrobiliśmy sami

  • Pola1 Koleżanka
    Postów: 38 28

    Wysłany: 11 października 2020, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiedziałam że tak długo to może trwać.Ze względu na nasz wiek,i uciekający czas, chciałabym zrobić wszystkie badania które mogą pomóc w transferze...wiem że nie zawsze przy pierwszej próbie lekarze zalecają badania, dlatego też doświadczenie dziewczyn z forum jest nieocenione i z góry bardzo dziękuję za wszelkie informacje.

  • Lulame Przyjaciółka
    Postów: 78 33

    Wysłany: 11 października 2020, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem. Jest to badanie które warto mieć ale generalnie jeśli wyszłoby źle nic nie poradzisz po prostu zyskujesz świadomość że raczej się nie uda, pytanie tylko czy rezygnować wtedy że starań, a jeśli nie to w zasadzie ta wiedzą niczego nie rozwiązuje. Dobrze myślę? Chyba jeszcze nic nie można poradzić na zły kariotyp, chociaż nauka się rozwija może za jakiś czas 😉.

    Jak Wasze nastroje nie boicie się że zaczniecie procedurę i trzeba będzie przerwać bo kwarantanna, choroba albo znów jakieś ograniczenia COVID-owe? Ja zaczęłam się trochę bać, bardzo niestabilne czasy nie wiem co robić... 🤨

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ