X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika Eneida
Odpowiedz

Klinika Eneida

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Olga_7 Znajoma
    Postów: 18 3

    Wysłany: 4 maja, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,

    czy są tu osoby leczące się w Klinice Eneida w Poznaniu pod skrzydłami dr Krzysztofa Hadasia?

    Jakie macie doświadczenia? Czy polecacie to miejsce do leczenia?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja, 15:52

  • Paula22 Znajoma
    Postów: 27 82

    Wysłany: 5 maja, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    Jestem pod opieką doktora od kilku miesięcy i jestem zadowolona. Moja droga nie jest łatwa i nie wiem czy zakończy się sukcesem ale jako pacjentka czuję się zaopiekowana.

    32👱‍♀️👱‍♂️
    Endo & Ando
    PCOS
    Syndrom niepekajacego pęcherzyka

    On: idealne parametry
    Start IVF -12/2023
    Dlugi protokol, udalo sie 2 mrozaczki uzyskac
    Transfer 1: 13.05.2024
    7 dpt: 52 prog 161
    10 dpt: 310,9
    14 dpt: 3935,4
    18dpt: usg, jest pęcherzyk ciążowy
    29 dpt: usg, mamy 🩷
  • Olga_7 Znajoma
    Postów: 18 3

    Wysłany: 17 maja, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogę się odezwać PRV?

  • Karolaaas Przyjaciółka
    Postów: 117 66

    Wysłany: 27 września, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich.
    Czy ktoras z Was jest moze zakwalifikowana do programu rzadowego w tej klinice? Jak wasze doswiadczenia jesli chodzi o ivf? Pozdrawiam

    👩 37 Amh 0,9, niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza, prawy jajowód niedrożny, mięśniaki
    09.2020- 8t puste jajo💔
    01.2021- 7t cp 💔laparoskopia- pęknięcie lewego jajowodu
    04.2022- laparoskopia usunięcie zrostów

    🧔🏻‍♂️34 🆗
    🟢Kariotypy
    ……………..
    Starania ponowne od 2023

    01.2024 hyfosy - niedrożność prawego jajowodu, endometrioza❗️
    08.2024 start w klinice
    I procedura IVF
    19.09 stymulacja (krótki protokół )💉rekovelle, mensinorm, gonapeptyl, orgalutran
    03.10 punkcja - pobrano 3🥚 ➡️ 1 niedojrzała, uzyskaliśmy 5AA❄️5AB❄️
    Biopsja cd138 ⁉️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z Eneidy!
    Mam pytanie, ile dni po owulacji miałyście transfer w Eneidzie? Chodzi mi o naturalny cykl i mrożoną 5 dniową blastkę... :) Na większości forum jest informacja, że 5 dniowa powinna być transferowana 5 dpo, Dr mówi natomiast 6-7 dzień.
    Dzięki za informacje! <3

  • Karolaaas Przyjaciółka
    Postów: 117 66

    Wysłany: 10 października, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wisienka17 wrote:
    Dziewczyny z Eneidy!
    Mam pytanie, ile dni po owulacji miałyście transfer w Eneidzie? Chodzi mi o naturalny cykl i mrożoną 5 dniową blastkę... :) Na większości forum jest informacja, że 5 dniowa powinna być transferowana 5 dpo, Dr mówi natomiast 6-7 dzień.
    Dzięki za informacje! <3
    Ja podobnie jak Ty miałam mieć transfer 6 dnia, bo do 5 prowadzili hodowlę aby uzyskac blastki. Niestety transfer bede miec krio i został odroczony, więc czekam na dalsze leczenie.

    👩 37 Amh 0,9, niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza, prawy jajowód niedrożny, mięśniaki
    09.2020- 8t puste jajo💔
    01.2021- 7t cp 💔laparoskopia- pęknięcie lewego jajowodu
    04.2022- laparoskopia usunięcie zrostów

    🧔🏻‍♂️34 🆗
    🟢Kariotypy
    ……………..
    Starania ponowne od 2023

    01.2024 hyfosy - niedrożność prawego jajowodu, endometrioza❗️
    08.2024 start w klinice
    I procedura IVF
    19.09 stymulacja (krótki protokół )💉rekovelle, mensinorm, gonapeptyl, orgalutran
    03.10 punkcja - pobrano 3🥚 ➡️ 1 niedojrzała, uzyskaliśmy 5AA❄️5AB❄️
    Biopsja cd138 ⁉️
  • Pgtan2137 Nowa
    Postów: 3 3

    Wysłany: 10 października, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)

    Ja również u dr lecze się od 11 lat :)
    W tym dwie ciążę naturalne a w sumie trzy ,pierwsza 9 lat temu druga 7 lat temu, trzecia zakończyła się niestety dla nas średnio bo w 14 tc przestawali na naszych oczach bić serduszko.

    Obecnie jesteśmy w programie bo prawie od 2 lat bezskutecznie się staramy. Nie wiemy co jest powodem mimo badań.
    Po punkcji mieliśmy 3 zarodki 5AA , 5BB, 4AA. Jesteśmy po transferze crio w zeszły pt. Dzisiaj test robilam (wieczorem )nic nie wyszło. Mimo,że dr kazał najszybciej bete zrobić w pon. A test z moczu w środę w przyszłym tyg.
    Nie wiem czy są jeszcze jakieś szanse. No ale czekamy

    Buziaki dla Was !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października, 22:04

    Karolaaas lubi tę wiadomość

  • Karolaaas Przyjaciółka
    Postów: 117 66

    Wysłany: 10 października, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pgtan2137 wrote:
    Cześć :)

    Ja również u dr lecze się od 11 lat :)
    W tym dwie ciążę naturalne a w sumie trzy ,pierwsza 9 lat temu druga 7 lat temu, trzecia zakończyła się niestety dla nas średnio bo w 14 tc przestawali na naszych oczach bić serduszko.

    Obecnie jesteśmy w programie bo prawie od 2 lat bezskutecznie się staramy. Nie wiemy co jest powodem mimo badań.
    Po punkcji mieliśmy 3 zarodki 5AA , 5BB, 4AA. Jesteśmy po transferze crio w zeszłym pt. Dzisiaj test robilam wieczorem nic nie wyszło. Mimo,że dr kazał najszybciej bete zrobić w pon. W test z moczy w środę w przyszłym tyg.
    Nie wiem czy są jeszcze jakieś szanse. No ale czekamy

    Buziaki dla Was !
    Hej, a jaki zarodek miałaś transferowany, pytam z tego względu bo też po punkcji uzyskaliśmy tej bardzo dobrej klasy 2 zarodki, człowiek sie nastawi że powinno być dobrze ale pewne rzeczy są od Nas niezależne🙄 bądź dobrej myśli testy oszukują, pewniejsza bedzie beta z krwi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października, 20:58

    👩 37 Amh 0,9, niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza, prawy jajowód niedrożny, mięśniaki
    09.2020- 8t puste jajo💔
    01.2021- 7t cp 💔laparoskopia- pęknięcie lewego jajowodu
    04.2022- laparoskopia usunięcie zrostów

    🧔🏻‍♂️34 🆗
    🟢Kariotypy
    ……………..
    Starania ponowne od 2023

    01.2024 hyfosy - niedrożność prawego jajowodu, endometrioza❗️
    08.2024 start w klinice
    I procedura IVF
    19.09 stymulacja (krótki protokół )💉rekovelle, mensinorm, gonapeptyl, orgalutran
    03.10 punkcja - pobrano 3🥚 ➡️ 1 niedojrzała, uzyskaliśmy 5AA❄️5AB❄️
    Biopsja cd138 ⁉️
  • Pgtan2137 Nowa
    Postów: 3 3

    Wysłany: 10 października, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście transfer był z zarodka 5 AA.

    Mąż mnie próbuje zmotywować, że będzie dobrze ,że jeszcze nic nie jest przesadzone. Ale jednak ja mam jakieś inne nastawienie i zarazem złość, że tyle czekania i nic.
    Mieliśmy też odroczony transfer ze względu na możliwość hiperki po punkcji i w sumie lepiej bo parę dni po punkcji średnio się czułam.

    A jak u Was ? Wy już po transferze ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pgtan2137 wrote:
    Cześć :)

    Ja również u dr lecze się od 11 lat :)
    W tym dwie ciążę naturalne a w sumie trzy ,pierwsza 9 lat temu druga 7 lat temu, trzecia zakończyła się niestety dla nas średnio bo w 14 tc przestawali na naszych oczach bić serduszko.

    Obecnie jesteśmy w programie bo prawie od 2 lat bezskutecznie się staramy. Nie wiemy co jest powodem mimo badań.
    Po punkcji mieliśmy 3 zarodki 5AA , 5BB, 4AA. Jesteśmy po transferze crio w zeszły pt. Dzisiaj test robilam (wieczorem )nic nie wyszło. Mimo,że dr kazał najszybciej bete zrobić w pon. A test z moczu w środę w przyszłym tyg.
    Nie wiem czy są jeszcze jakieś szanse. No ale czekamy

    Buziaki dla Was !

    Kochana jeszcze jest nadzieja! Z moczu mogą nie wychodzić. Póki nie będzie bety z krwi to nie poddawaj się, jest nadzieja <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaaas wrote:
    Ja podobnie jak Ty miałam mieć transfer 6 dnia, bo do 5 prowadzili hodowlę aby uzyskac blastki. Niestety transfer bede miec krio i został odroczony, więc czekam na dalsze leczenie.


    Ja miałam transfer krio, ze względu na to, że badaliśmy zarodki - mieliśmy wskazania. Natomiast zdziwiło mnie to, że taki zarodek zwykle podawany jest tyle dni po owulacji ile ma dób, przynajmniej w wielu miejscach tak się robi.
    Ciekawi mnie jakie jest postępowanie u innych osób, które też podchodzą do krio.
    Ja miałam na cyklu naturalnym :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października, 09:51

  • Karolaaas Przyjaciółka
    Postów: 117 66

    Wysłany: 11 października, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakie mialas wskazania? Zastanawialam sie nad badaniem zarodkow ale w programie rzadowym nie ma chyba takiej mozliwosci🤔z tego co slyszalam jakies 2 kliniki w Poznaniu obchodza te zasady i robia. To moje pierwsze podejscie, wiec nie odpowiem Ci na pytanie kiedy dokladnie powinnas miec transfer.

    👩 37 Amh 0,9, niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza, prawy jajowód niedrożny, mięśniaki
    09.2020- 8t puste jajo💔
    01.2021- 7t cp 💔laparoskopia- pęknięcie lewego jajowodu
    04.2022- laparoskopia usunięcie zrostów

    🧔🏻‍♂️34 🆗
    🟢Kariotypy
    ……………..
    Starania ponowne od 2023

    01.2024 hyfosy - niedrożność prawego jajowodu, endometrioza❗️
    08.2024 start w klinice
    I procedura IVF
    19.09 stymulacja (krótki protokół )💉rekovelle, mensinorm, gonapeptyl, orgalutran
    03.10 punkcja - pobrano 3🥚 ➡️ 1 niedojrzała, uzyskaliśmy 5AA❄️5AB❄️
    Biopsja cd138 ⁉️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaaas wrote:
    A jakie mialas wskazania? Zastanawialam sie nad badaniem zarodkow ale w programie rzadowym nie ma chyba takiej mozliwosci🤔z tego co slyszalam jakies 2 kliniki w Poznaniu obchodza te zasady i robia. To moje pierwsze podejscie, wiec nie odpowiem Ci na pytanie kiedy dokladnie powinnas miec transfer.

    Oficjalnie już można badać zarodki jeśli są wskazania, również będąc w programie.
    Wskazaniem była translokacja, która jest u nas powodem nieudanych starań...
    Minus jest taki, że na wyniki czekaliśmy 6 tygodni

    Trzymam kciuki! Wiesz już kiedy cykl transferowy? <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października, 09:51

  • Karolaaas Przyjaciółka
    Postów: 117 66

    Wysłany: 11 października, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wisienka17 wrote:
    Oficjalnie już można badać zarodki jeśli są wskazania, również będąc w programie.
    Wskazaniem była translokacja robertsonowska, która jest u nas powodem nieudanych starań...
    Minus jest taki, że na wyniki czekaliśmy 6 tygodni

    Trzymam kciuki! Wiesz już kiedy cykl transferowy? <3
    A racja, jest taki zapis w ustawie, cos kiedys czytalam o tym. Przypomnialas mi 🙂 Ja będę niestety musiala wykonac biopsje, mam stwierdzona endometrioze, takze kto wie czy transfer nie w przyszlym roku🙄 na sam wynik sie czeka od 4-7 tyg a nie mam jeszcze ustalonego terminu na pobranie wycinka.

    👩 37 Amh 0,9, niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza, prawy jajowód niedrożny, mięśniaki
    09.2020- 8t puste jajo💔
    01.2021- 7t cp 💔laparoskopia- pęknięcie lewego jajowodu
    04.2022- laparoskopia usunięcie zrostów

    🧔🏻‍♂️34 🆗
    🟢Kariotypy
    ……………..
    Starania ponowne od 2023

    01.2024 hyfosy - niedrożność prawego jajowodu, endometrioza❗️
    08.2024 start w klinice
    I procedura IVF
    19.09 stymulacja (krótki protokół )💉rekovelle, mensinorm, gonapeptyl, orgalutran
    03.10 punkcja - pobrano 3🥚 ➡️ 1 niedojrzała, uzyskaliśmy 5AA❄️5AB❄️
    Biopsja cd138 ⁉️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaaas wrote:
    A racja, jest taki zapis w ustawie, cos kiedys czytalam o tym. Przypomnialas mi 🙂 Ja będę niestety musiala wykonac biopsje, mam stwierdzona endometrioze, takze kto wie czy transfer nie w przyszlym roku🙄 na sam wynik sie czeka od 4-7 tyg a nie mam jeszcze ustalonego terminu na pobranie wycinka.

    Mi doktor również zalecał, natomiast ja nie chciałam bo wydawało się, że u nas jest tylko czynnik męski a u mnie ok. Nie wiem co myśleć teraz po nieudanym transferze. A to będzie scratching z biopsja?

    Chciałabyś przejść na PRIV?

  • Karolaaas Przyjaciółka
    Postów: 117 66

    Wysłany: 11 października, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wisienka17 wrote:
    Mi doktor również zalecał, natomiast ja nie chciałam bo wydawało się, że u nas jest tylko czynnik męski a u mnie ok. Nie wiem co myśleć teraz po nieudanym transferze. A to będzie scratching z biopsja?

    Chciałabyś przejść na PRIV?
    Wyslalam zaproszenie.

    Wisienka17 lubi tę wiadomość

    👩 37 Amh 0,9, niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza, prawy jajowód niedrożny, mięśniaki
    09.2020- 8t puste jajo💔
    01.2021- 7t cp 💔laparoskopia- pęknięcie lewego jajowodu
    04.2022- laparoskopia usunięcie zrostów

    🧔🏻‍♂️34 🆗
    🟢Kariotypy
    ……………..
    Starania ponowne od 2023

    01.2024 hyfosy - niedrożność prawego jajowodu, endometrioza❗️
    08.2024 start w klinice
    I procedura IVF
    19.09 stymulacja (krótki protokół )💉rekovelle, mensinorm, gonapeptyl, orgalutran
    03.10 punkcja - pobrano 3🥚 ➡️ 1 niedojrzała, uzyskaliśmy 5AA❄️5AB❄️
    Biopsja cd138 ⁉️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ